Jak přidat bezpečnostní otázky na přihlašovací stránku WordPress

04.06.2020
WordPress 'Jak přidat bezpečnostní otázky na přihlašovací stránku WordPress
0 6 мин.

Pravděpodobně jste si všimli, že většina velkých společností, vzdělávacích institucí, finančních organizací vás během registrace požádá o přidání bezpečnostních otázek k ověření vaší identity. Bezpečnostní otázka a odpověď poskytují další úroveň zabezpečení, která vám umožní další ověření vaší identity při přihlášení. Pokud používáte WordPress, můžete snadno přidat bezpečnostní otázky na přihlašovací a registrační stránku WordPress..


V tomto tutoriálu se budeme dělit Jak přidat bezpečnostní otázky na registrační a přihlašovací stránku WordPress.

Proč byste měli přidat bezpečnostní otázky na přihlašovací a registrační stránku WordPress?

Přidáním bezpečnostních otázek na registrační stránku WordPress budou uživatelé požádáni, aby nastavili bezpečnostní otázku s odpovědí. Poté musí uživatel odpovědět na bezpečnostní otázku pro přihlášení, jak je nastavil při registraci na webu. Pokud uživatel zadá nesprávnou odpověď, nemůže se přihlásit. 

Podobně s heslem WordPress má bezpečnostní otázka obrovský dopad na zabezpečení WordPress. Pokud provozujete web pro více autorů, pravděpodobně budete muset na přihlašovací obrazovku WordPress přidat bezpečnostní otázky.

Například běžné uživatelské jméno a heslo pro WordPress lze snadno hacknout, ale bezpečnostní otázka a odpověď nejsou hádné. Takže žádný způsob, jak to rozbít. Tímto způsobem můžete chránit svůj web před hackery a spammery.

Jak přidat bezpečnostní otázky na přihlašovací a registrační stránku WordPress?

Přidání bezpečnostní otázky na přihlašovací a registrační stránku WordPress je velmi snadné. Nejprve je třeba nainstalovat a aktivovat Bezpečnostní otázka WP z adresáře pluginů WordPress. Bezpečnostní modul WP umožňuje volbu bezpečnostní otázky při registraci WordPress, přihlašovací stránce a zapomenutém hesle. 

Funkce:

 • Můžete přidat neomezený počet bezpečnostních otázek.
 • Můžete zobrazit / skrýt bezpečnostní otázku na registrační stránce, přihlašovací stránce a na stránce se zapomenutým heslem.
 • Uživatelé mohou nastavit bezpečnostní odpověď ze své stránky profilu.

Nastavení otázek zabezpečení WP

Jít do Nastavení> Bezpečnostní otázky WP> Nastavení jak jsem ukázal na obrázku výše. Ve výchozím nastavení má tento plugin přidáno mnoho otázek. Odtud můžete přidat nebo odebrat jakékoli dotazy ze seznamu.

Přidání bezpečnostních otázek na přihlašovací, registrační a zapomenuté heslo WordPress

Na konci této stránky nastavení „Otázky zabezpečení WP“ uvidíte níže několik možností. Pokud je povolíte, přidá se na vaše přihlašovací, registrační a zapomenuté heslo aplikace WordPress bezpečnostní otázky.

Možnosti přihlašovací obrazovky WP

Nyní klikněte na tlačítko Uložit pro uložení nastavení. Poté aktualizujte přihlašovací stránku a zobrazte změny.

Přihlašovací obrazovka: Vaše přihlašovací obrazovka bude vypadat takto. Od této chvíle musíte zadat své uživatelské jméno, heslo a bezpečnostní odpověď.Přihlášení zabezpečení WP

Obrazovka registrace: Pokud na stránku registrace WordPress přidáte bezpečnostní otázku, bude obrazovka registrace vypadat takto. Z rozbalovacího tlačítka si můžete vybrat jakoukoli bezpečnostní otázku.

Registr zabezpečení WP

Obrazovka zapomenutého hesla: Obrazovka zapomenutého hesla bude vypadat takto. Je to dobrý nápad, pokud povolíte možnost bezpečnostní otázky na stránce se zapomenutým heslem. Zabrání spammerům požadovat na vašem webu „zapomenuté heslo“.

Heslo ztracené zabezpečení WP

Ručně přidejte bezpečnostní otázku svým uživatelům

Pomocí pluginu WP Security Question můžete přidat bezpečnostní otázky na registrační stránku WordPress. Takže pouze noví uživatelé mohou nastavit vlastní bezpečnostní otázku a odpověď.

Pokud chcete nastavit bezpečnostní otázku svým starým uživatelům na vašem webu, musíte ji přidat ručně. Za tímto účelem musí uživatelé přejít do sekce profilu a nastavit si vlastní bezpečnostní otázky a odpovědi. V takovém případě mohou uživatel i správce webu nastavit bezpečnostní otázku.

WP přidat otázku uživatele

Závěr

Existuje mnoho různých způsobů, jak zabezpečit web WordPress. Přidání bezpečnostní otázky na přihlašovací nebo registrační stránku WordPress je dobrá volba a má obrovský dopad na zabezpečení vašeho webu. Poskytuje další vrstvu zabezpečení ověřením identity uživatele.

Více než to, přidání pole s bezpečnostní otázkou do pluginu WordPress pro přihlášení a zapomenuté heslo také zabrání spammerům v používání možností přihlášení a zapomenutého hesla..

Přidali jste na svou přihlašovací stránku WordPress bezpečnostní otázky? Zde je více článků o zabezpečení WordPress pro vás.

 • Jak změnit přihlašovací URL správce WordPress
 • Jak změnit zabezpečení WordPress a Salt Keys
 • Jak omezit přihlašovací pokusy ve WordPressu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector