Jak vložit formuláře Google do WordPress

Přemýšleli jste někdy, jak můžete vložit formuláře Google na svůj web WordPress namísto pluginu? Přidání formuláře Google na web WordPress je naprosto snadný proces a má více funkcí než běžný plugin.


Pokud prodáváte produkty nebo služby online, měli byste vzít zpětnou vazbu / návrhy od svých zákazníků, abyste zlepšili kvalitu svého produktu a přidali funkce. K tomu potřebujete formulář průzkumu nebo formulář zpětné vazby. Pokud chcete přihlašovací formulář nebo jakýkoli jiný formulář pozvánky, musíte k tomu potřebovat plugin WordPress.

Než však nainstalujete formulářový plugin WordPress, měli byste to zkusit Formulář Google. Formuláře Google jsou mnohem lepší než jakýkoli jiný plugin WordPress. Formuláře Google se snadno používají a můžete vytvořit jakýkoli typ formuláře bez jakýchkoli omezení.

Proč byste měli používat Google Forms?

Vložit Google Forms

Formulář Google je bezplatný webový software nabízený společností Google. Pomocí formulářů Google můžete snadno vytvářet online průzkumy, kvízy, registrační formulář a můžete je vložit na svůj web WordPress, a dokonce to můžete sdílet s více weby.

Formuláře Google se snadno vytvářejí a mají mnoho možností přizpůsobení než zásuvný modul formulářů WordPress. Mezi skvělé funkce formulářů Google patří:

 • Můžete vytvářet online průzkumy, registrační formuláře, kvízy, online průzkumy atd.
 • Můžete vytvořit vlastní text, odstavce, volby s více možnostmi a zaškrtávací políčka.
 • Pomocí jejich tažení & drop funkce, můžete snadno nastavit otázky.
 • K dispozici je mnoho forem šablon.
 • Můžete odebírat e-maily pro odběratele zpravodajů.
 • Jejich doplňky můžete použít pro výkonnější funkce.
 • A mnohem víc.

V tomto tutoriálu vám ukážu, jak vložit Google Forms na váš web WordPress. Formulář Google můžete přidat na svůj web dvěma způsoby:

 • Můžete si přímo vytvořit formulář Google a vložit na svůj web WordPress a za tím nepotřebujete žádný plugin.
 • Formulář Google můžete na svůj web přidat pomocí pluginu.

Jak vložit Google formuláře do WordPress?

Integrace formuláře Google do WordPress je velmi snadná. Pokud již máte účet Gmail, stačí se přihlásit a přejít na Formuláře Google. Formuláře Google mohou být užitečné pro možnosti jednoduchých formulářů, ale pokud chcete vytvářet složitější formuláře, které mají podmíněnou logiku, platební integraci atd., Můžete si to prohlédnout Alternativa Google Forms.

Šablony formulářů Google

Po otevření stránky formulářů Google si musíte vybrat šablonu formuláře. K dispozici je několik typů formulářů, např. kontaktní formulář, pozvánka na párty, registrace události, kvízy atd. Jedná se o nejčastěji používané formuláře. Pokud chcete vidět více šablon formulářů Google, klikněte na tlačítko se šipkou rozevíracího seznamu, které se zobrazuje na tomto obrázku.

Nyní klikněte na jakoukoli šablonu, kterou chcete použít pro svůj formulář. Chcete-li vytvořit formulář Google, nejprve zadejte název formuláře a popis a poté začněte přidávat pole formuláře. Ve výchozím nastavení se zobrazí pouze pole pro otázky týkající se jména, e-mailu a telefonního čísla. Chcete-li přidat novou otázku, klikněte na tlačítko plus. K dispozici je spousta možností formuláře. Do formuláře Google můžete také přidat obrázky a videa a formulář můžete podle svého výběru rozdělit..

Formulář pro úpravy formulářů Google

Tento formulář má zabudovanou funkci přetahování. Pokud chcete přesunout otázku nahoru nebo dolů, jednoduše přetáhněte otázku a přetáhněte ji kamkoli ve formuláři. Pokud chcete upravit otázku, stačí na ni kliknout levým tlačítkem a upravit.

Změna pozadí formuláře Google

Každý formulář Google má výchozí motiv a barvu pozadí. V případě, že chcete změnit pozadí formuláře Google, klikněte na ikonu Paleta barev a vyberte téma. K dispozici je spousta témat, která můžete použít, nebo můžete použít vlastní fotografii. 

Nastavení formulářů Google Forms

Po dokončení úprav formuláře klikněte na Poslat tlačítko pro vložení kódu.

Po kliknutí na poslat se objeví vyskakovací okno. Odtud musíte kliknout na možnost vložení a můžete upravit velikost formuláře. Ve výchozím nastavení je velikost formuláře 760 PX / 500 PX a můžete změnit velikost formuláře, pokud chcete. Nyní kliknutím na odkaz zkopírujte kód pro vložení.

Kód pro vložení formuláře Google

Nyní se musíte přihlásit ke svému ovládacímu panelu WordPress. Formulář Google můžete přidat kdekoli na svůj web, tj. Stránky, příspěvky, záhlaví a zápatí. Chcete-li vložit formulář Google na svou stránku WordPress, přejděte na Stránky> Přidat nový a přepněte na text editor. Pak jednoduše vložte kód.

přidat formulář pro vložení Google do WordPress

Nyní klikněte na Publikovat Chcete-li uložit změny, můžete zobrazit náhled formuláře kliknutím na Náhled změn pro zobrazení formuláře Google vloženého do WordPress.

Náhled formuláře Google

Nyní jste úspěšně vložili formulář Google na svůj web WordPress.

Problém s jednoduchým vložením kódu na váš web WordPress však je, že formulář Google přichází s výchozím motivem stylu a neodpovídá vašemu tématu WordPress. Kromě toho si nemůžete přizpůsobit formulář, jak chcete.

Takže tady je Doplněk Google Forms WordPress. Pomocí tohoto pluginu si budete moci tento formulář přizpůsobit a můžete svůj formulář Google posunout na další úroveň.

Podívejme se tedy, jak přidat formuláře Google na web WordPress pomocí pluginu.

Jak integrovat formulář Google do WordPress pomocí pluginu

Doplněk Google Form WordPress

Formuláře Google je velmi jednoduchý plugin WordPress, který stahuje publikované formuláře Google pomocí vlastního příspěvku nebo krátkého kódu WordPress. Tento plugin nejprve odstraní HTML rapperu Google a poté jej vykreslí jako HTML formu na vaší stránce nebo v příspěvku. Tento plugin přidává další další možnosti, které jsou pro váš formulář nezbytné, například:

 • Do formuláře můžete přidat Google Captcha, abyste zabránili odesílání spamových formulářů
 • Můžete rozdělit formulář do sloupců
 • Po odeslání formuláře odešle uživateli e-mail
 • Můžete přidat vlastní adresu URL potvrzovací stránky
 • Pro formulář můžete použít vlastní CSS
 • a mnohem víc…

Chcete-li použít tento plugin, nejprve si stáhněte Formuláře Google Plugin WordPress a nainstalujte jej. Po jeho aktivaci se na ovládacím panelu WordPress zobrazí možnost Google Forms.

Nainstalujte si Google Forms

Poté kliknutím na Přidat nový formulář Google vložíte předběžný formulář Google na svůj web WordPress. Pokud jste již vytvořili formuláře, kliknutím na formuláře Google zobrazíte formuláře, které jste vytvořili.

Starší formuláře Google

Odtud klikněte na Odeslat formulář jako jste udělali totéž pro novější verzi formulářů Google. Po kliknutí na něj získáte odkaz, který lze sdílet, ale nekliknete na vložení.

Google Old Form Send

Nyní jednoduše zkopírujte adresu URL a vraťte se na administrační panel WordPress, kde jste skončili. Jít do Formuláře Google> Přidat nový formulář Google.

Nastavení formuláře Google WordPress

Do pole adresy URL formuláře zadejte odkaz na formulář Google, který jste právě vytvořili pomocí starých formulářů Google. Poté klikněte na Publikovat uložte nastavení.

Dále můžete přidat volitelné Potvrďte adresu URL také. Může to být buď stránka s potvrzením, nebo stránka s poděkováním, jak chcete. Pokud do pole Potvrdit adresu URL přidáte adresu URL stránky, bude uživatel po úspěšném vyplnění tohoto formuláře Google na vašem webu přesměrován na tuto stránku..

Pro atribut stylu vlastní potvrzovací stránky můžete definovat, jak bude potvrzovací stránka zobrazena. Můžete ji nastavit na Žádný, Přesměrovat nebo AJAX. Pokud nastavíte na žádnou, nepřesměruje vás na žádnou stránku a pokud ji nastavíte na Přesměrování, přesměruje vás na stránku Přesměrování URL po odeslání formuláře.

Publikování formulářů Google na vašem webu WordPress

Nyní jste na svůj web WordPress vložili formulář Google, nyní je čas jej publikovat. Dobré na formulářích Google je, že nemusíte kopírovat adresu URL formuláře Google, můžete formulář Google přidat přímo na svůj web WordPress pomocí krátkých kódů. Jakmile vytvoříte formuláře Google a vložíte je na svůj web WordPress, přejděte do formulářů Google z ovládacího panelu WordPress. Tam uvidíte, kolik formulářů jste vytvořili. Například jsem vytvořil Formulář pozvánky na párty a přidám jej na svůj web.

Google Form Shortcode

Chcete-li na svůj web WordPress přidat formulář Google, zkopírujte tento krátký kód a vložte jej kamkoli na svou stránku nebo příspěvek.

Kód formuláře Google

Nyní si můžete prohlédnout, jak vypadá formulář. Pokud jste do formuláře Google zapomněli přidat jakoukoli otázku nebo potřebujete upravit, můžete to udělat úpravou původního formuláře Google. Podívejme se, jak formulář vypadá.

Vložení formulářů Google na WordPress

Jak zobrazit a spravovat odpovědi Google Form

Po úspěšném přidání formuláře Google na svůj web WordPress se možná budete ptát, jak zobrazit odpovědi na formulář. No, je to velmi snadné. Nejprve musíte jít do svého formuláře Google, který aktuálně používáte na svém webu WordPress, a poté kliknout na formulář.

Pokud používáte starý formulář Google, můžete vidět odpovědi formuláře z horního panelu nabídek.

Staré odpovědi ve formuláři Google

Poté, co přejdete do formuláře, klikněte na Odpovědi> Zobrazit odpovědi zkontrolovat, kdo odpověděl na váš formulář. Odpověď formuláře se zobrazí v tabulkách Google. Odtud můžete vidět, co lidé reagovali na váš formulář. Zde je příklad odpovědí na formulář „Pozvánka na večírek“, které jsem použil. Pokud si chcete stáhnout list odpovědí, můžete si jej stáhnout Soubor> Stáhnout jako...

Odezva formuláře Google

V případě, že chcete změnit cíl odpovědi na formulář, můžete jednoduše změnit tím, že půjdete Odpovědi> Změnit cíl odezvy a vytvořit nové tabulky. Toto je velmi užitečná funkce, pokud chcete provádět průzkumy nebo podobné každý měsíc, každý měsíc můžete vytvářet nové tabulky a odpovědi dostanete v samostatných tabulkách..

Souhrn odpovědí si také můžete prohlédnout Odpovědi> Shrnutí odpovědí. Tato možnost zobrazí statistiky vašeho formuláře.

Pokud již nechcete přijímat odpovědi na formuláře, můžete formulář vypnout a bude pro uživatele neviditelný.

Závěr

Z mé osobní zkušenosti mohu říci, že formuláře Google jsou mnohem lepší než jiné pluginy formulářů WordPress. Většina zásuvných modulů WordPress je dodávána s omezenými funkcemi a pro rozšíření jakékoli funkce je třeba zakoupit balíček doplňků, ale tyto možnosti můžete použít zdarma pomocí formuláře Google. Formuláře Google se navíc nepoužívají pouze jako kontaktní formulář, ale také jako formulář pro online průzkumy, pozvánky, kvízy atd..

Vložení formulářů Google do WordPress trvá jen pár minut a můžete je používat bez jakýchkoli omezení.

Doufám, že vám tento návod pomohl vložit formuláře Google na váš web WordPress. Pokud máte potíže s přidáváním formulářů Google na svůj web WordPress, zanechte prosím komentář níže.

Související články,

 • 7 nejlepších pluginů Google Analytics pro WordPress
 • Jak nastavit lištu oznámení souborů cookie v WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map