Jak zcela blokovat komentáře a spamové spamovací spam v WordPress

04.06.2020
WordPress 'Jak zcela blokovat komentáře a spamové spamovací spam v WordPress
0 8 мин.

Už vás nebaví dostat spoustu spamových komentářů a registrací na váš blog WordPress? Nejste sami, všichni čelí stejnému problému víceméně. Spamové komentáře jsou generovány spamovacími roboty, které vyplňují sekci komentářů spamovými odkazy. Tyto typy odkazů nezasahují pouze do oblasti komentářů, ale poškozují také SEO. Naštěstí pro WordPress jsou k dispozici pluginy pro antispam, které mohou blokovat komentáře, registrace a zabránit robotům v přístupu na váš web..


Většina pluginů pro antispam však může dělat pouze určitý úkol, například blokování spamových komentářů nebo zastavení registrací spamu atd. Pokud chcete blokovat spamové roboty v různých oblastech, jako jsou komentáře, registrační stránka, kontaktní formulář, formulář pro přihlášení atd. je třeba nainstalovat více pluginů pro každý problém, což je velká bolest hlavy a ze všeho nejvíce mohou zpomalit váš web.

Tak tady přichází CleanTalk, all-in-one antispamový plugin pro WordPress.

V tomto tutoriálu se budu dělit o tom, jak blokovat komentáře a spamové roboty ve WordPress pomocí pluginu CleanTalk.

Proč používat CleanTalk?

CleanTalk je jedním z nejlepších pluginů pro ochranu proti spamu pro WordPress, který blokuje všechny spamové komentáře, registrace, předplatné a zabraňuje spamovým robotům zapojit se na vaše stránky.. 

Na rozdíl od jiných anti-spamových pluginů WordPress CleanTalk nevyžaduje žádné nastavení. Funguje to mimo krabici, ale můžete upravit nastavení.

Jednou z nejlepších funkcí tohoto pluginu je, že nevyžaduje, aby uživatelé vyplnili Captcha, kvízy, matematické otázky nebo shody obrázků, aby zanechali komentář nebo registraci na vašem webu..

CleanTalk je neviditelný. Po aktivaci CleanTalk začne pracovat. CleanTalk může:

 • Zastavte komentáře ke spamu
 • Zastavte registraci spamu
 • Zastavte předplatné spamu
 • Zastavte kontaktní e-maily s nevyžádanou poštou
 • Zastavte rezervaci spamu, průzkum, ankety
 • Zastavte spam ve WooCommerce
 • Zkontrolujte existující komentáře, zda neobsahuje spam
 • Chraňte vstupní stránky WordPress

CleanTalk funguje skvěle s populárními zásuvnými moduly plug-in WordPress jako W3 Total Cache, WP Nejrychlejší cache, WP Super Cache, WP-Rocket atd..

Chcete-li zvýšit ochranu proti spamu a zprávy, můžete také blokovat komentáře obsahující „stop slova“.

Tento plugin má několik vrstev filtrace spambotů a blokuje pouze spamboty.

CleanTalk tvrdí, že poskytují nejlepší služby ochrany před nevyžádanou poštou pro webové stránky a jejich proces filtrace nevyžádané pošty je vysoce pozitivní (99,9% pozitivních výsledků).

Jak blokovat komentáře a registrace spamu pomocí CleanTalk

Nejprve nainstalujte a aktivujte plugin CleanTalk z galerie pluginů WordPress.

Instalace pluginu Cleantalk WordPress

Po aktivaci pluginu přejděte na Nastavení> Anti-Spam od CleanTalk. Bude vás požádat o zadání přístupový klíč. Přístupový klíč je aktivační kód pro CleanTalk.

Náklady na plugin 8 $ za rok, ale můžete získat zkušební verzi na 7 dní.

Získejte přístupový klíč CleanTalk

Klikněte na Získejte přístupový klíč automaticky knoflík. Tím plugin automaticky vytvoří účet a vygeneruje přístupový klíč pro aktivaci tohoto pluginu. Obdržíte také e-mail s uživatelským jménem CleanTalk, heslem a přístupovým klíčem.

Chcete-li získat přístupový klíč ručně, klikněte na přístupový klíč ručně a dostanete se na registrační stránku CleanTalk..

Po získání přístupového klíče klikněte na Uložit změny pro uložení nastavení.

Od této chvíle jsou vaše registrační formuláře, formuláře pro komentáře, kontaktní formuláře, vlastní kontaktní formuláře chráněny společností Cleantalk.

Spam FireWall: CleanTalk také poskytuje webový firewall, který pomáhá filtrovat spamboty před přístupem na váš web. Snižuje také využití procesoru hostitele a zvyšuje dobu načítání stránek.

AdvancedTalk Advanced settings: Ve výchozím nastavení CleanTalk používá nastavení, které funguje dobře. Pokud chcete nastavení změnit, klikněte na Pokročilé nastavení.

Níže uvádíme nastavení pluginu, které používám.

1. Formuláře k ochraně:

CleanTalk Forms to Protect

2. Komentáře a zprávy

Komentáře a zprávy CleanTalk

3. Zpracování dat

Zpracování dat CleanTalk

4. Správcovská lišta

Panel pro správu CleanTalk

Po dokončení úpravy nastavení pluginu klikněte na Uložit změny k uložení nových změn.

A je to. Nastavení je hotovo.

Kontrola protokolů spamu na panelu CleanTalk

Statistiky protokolu nevyžádané pošty si můžete prohlédnout na panelu administrátora WordPress. Chcete-li získat podrobnější protokoly o spamu, přihlaste se do svého Účet CleanTalk.

Na panelu můžete vidět, kolik požadavků je označeno jako spam nebo schváleno.

Statistika protokolů spamu CleanTalk

Podrobné informace získáte kliknutím na ikonu Protokol.

Web CleanTalk

Z protokolu můžete zkontrolovat, zda se jedná o spam nebo ne. Můžete je také označit jako spam a přidat je do osobních černobílých seznamů.

Protokoly CleanTalk Spam

Osobní seznamy CleanTalk

Odtud můžete spravovat svou osobní černou & bílé seznamy, omezená slova, zákaz země, černý seznam jazyků a mnoho dalších.

Nejprve klikněte na Osobní seznamy z panelu administrace CleanTalk. Poté klikněte na Přidat nový filtr a vyberte filtr z rozbalovací nabídky, kterou chcete povolit.

Filtr osobních seznamů CleanTalk

Nyní klikněte na Černá listina tlačítko pro uložení nového nastavení.

A je to. Od nynějška bude plugin blokovat všechny spamové komentáře, registrace, předplatné atd. A vy uvidíte zlepšení vašeho SEO.

Ceny: Náklady na plugin 8 $/ rok.

Navštivte CleanTalk Plugin

Závěrečné myšlenky

Nikdo nemá rád spam.

Existují různé způsoby, jak mohou spammeři vaši webovou stránku zničit pomocí komentáře, registrace, kontaktních formulářů a díky čemuž se budete více věnovat neproduktivním dílům..

Pokud na svém blogu WordPress dostáváte spoustu komentářů a spamů, je velmi těžké bojovat proti spamům a pochopit, který je skutečný a který je spam.

Z tohoto důvodu byste měli pro svůj web WordPress použít zásuvný modul proti spamu.

Antispamový plugin automaticky blokuje spamové komentáře, registrace a zabraňuje spambotům v přístupu na váš web. To šetří váš čas a můžete se soustředit na svou práci.

V tomto článku jsem sdílel, jak můžete blokovat komentáře a spamové roboty ve WordPress pomocí antispamového pluginu CleanTalk. Také jsem ukázal, jak správně nakonfigurovat plugin.

Pokud vám tento tutoriál pomůže, sdílejte jej se svými přáteli. Pokud máte jakékoli otázky, dejte nám vědět v sekci komentářů.

[easy-tweet tweet = “Na svém #WordPress webu jsem denně dostával spousty # spamových komentářů. Nakonec jsem problém vyřešil pomocí této příručky “]

Související články WordPress,

 • Průvodce pro začátečníky k uživatelským rolím a schopnostem WordPress
 • 5 nejlepších pluginů pro sledování aktivity uživatelů ve WordPressu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector