Kodėl „WordPress“ yra nuostabi (ir kaip pradėti kurti ir optimizuoti visiškai teisėtą svetainę)

03.06.2020
WordPress 'Kodėl „WordPress“ yra nuostabi (ir kaip pradėti kurti ir optimizuoti visiškai teisėtą svetainę)
0 7 мин.

„WordPress“ mėlyna


Jei norite sukurti profesionalią svetainę ar tinklaraštį (ypač tokį, kuris yra SEO tinkamas), „WordPress“ yra puikus pasirinkimas.

„WordPress“ yra 100% nemokama ir valdo daugiau nei 24% svetainių. Yra nuostabus temų pasirinkimas, priegloba, papildiniai (norint pridėti funkcionalumą), o pati „WordPress“ yra gana lengva išmokti. Nuo 2011 m. Aš kūriau ir optimizavau „WordPress“ svetaines. Parodysiu, kodėl „WordPress“ yra nuostabi, taip pat patarimų, kaip pradėti naudotis domenais, priegloba, temomis ir kitais šaltiniais..

Aš tikrai rekomenduoju „WordPress.org“ per „WordPress.com“, nes tai suteikia jums visišką savo svetainės kontrolę ir prieigą prie jos svarbūs įskiepiai (be kitų variantų). Nors nustatyti yra šiek tiek sudėtingiau, jūs visada galite samdykite „WordPress“ kūrėją laisvai samdomą darbą už 40 USD / val.

Vienas dalykas, kurį sužinojau apie „WordPress“, yra tas, kad yra begalinės galimybės tiek iš svetainės dizaino, tiek iš SEO perspektyvos. Yra daugybė SEO optimizuotos „WordPress“ temos kurią galima visiškai pritaikyti pagal jūsų unikalų svetainės dizainą ir SEO poreikius. Aš taip pat suprantu, kad ten yra daug informacijos, o tiems, kurie dar nėra pradėję dirbti su „WordPress“, jau nekalbant apie naujus SEO, mokymosi kreivė gali būti gana staigi..

Čia yra keletas šaltinių, kurie padės pradėti …

 • 10 žingsnių kontrolinis sąrašas jūsų „WordPress“ svetainei suprojektuoti
 • Esamos svetainės perkėlimas į „WordPress“

1. „WordPress“ priegloba
Domeno gavimas ir talpinimas yra pirmas žingsnis kuriant svetainę. Aš rekomenduoju „SiteGround“ „GoGeek“ planą (11,95 USD / mėn.), Nes tai leidžia greitai įkelti svetainę ir gauti prioritetinę paramą. Jei turite nedidelį biudžetą, jie turi „StartUp“ (3,95 USD / mėn.) Ir „GrowBig“ planą (5,95 / mėn.). „SiteGround“ teikia geriausią palaikymą ten, taip pat gausite nemokamą domeno vardą.

2. „WordPress“ temos
Tai yra tas pats dalykas, kaip ir svetainių šablonai, tik dauguma „WordPress“ temų yra ypač lanksčios ir gali būti labai pritaikytos. Čia yra daugybė „WordPress“ temų, o kai kurios yra geresnės nei kitos. Aš siūlau pradėti nuo šių populiariausių temų parduotuvių:

3. „WordPress“ papildiniai
„WordPress“ papildiniai yra tarsi išmaniųjų telefonų programos. Jie prideda jūsų svetainės funkcionalumą, kuris gali būti neįtrauktas į jūsų „WordPress“ temą (tai gali būti dizainas, SEO, „Google Analytics“, socialinės medijos mygtukai ir kt.). Kaip ir programose, ten yra tūkstančiai „WordPress“ papildinių. Bet kad būtų lengviau, čia yra papildiniai, kuriuos rekomenduoju pradėti nuo:

4. SEO (paieškos sistemų optimizavimas)
Mattas Cuttsas („Google“ šlamšto vadovas) sako, kad „WordPress“ rūpinasi maždaug 90% SEO mechanikos – technine SEO dalimi. SEO yra gana mažai, todėl viskas, ko nereikia jaudintis, yra geras dalykas. Taip pat yra daugybė „WordPress“ papildinių, įrankių ir išteklių. Čia yra keletas „WordPress“ SEO vadovėlių, kurie padės pradėti …

5. Internetiniai dienoraščiai
Iš pradžių „WordPress“ buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau bėgant metams ji tapo turinio valdymo sistema, naudojama kuriant svetaines, tinklaraščius ir tinklalapius, kuriuose yra tinklaraščiai. Galite lengvai pridėti puslapių ir tinklaraščių įrašų, naudoti kategorijas / žymas, norėdami tvarkyti straipsnius, ir tinkinti juos taip, kad atrodytų labai gražiai. Šis straipsnis padės ir tinklaraščių rašymui, ir dizainui …

6. Dizainas
„Ar„ WordPress “gali tai padaryti?“ Tai yra dažniausias klausimas, kurį girdžiu, ir sąžiningai niekada neturėjau pasakyti „ne“. Beveik visose „WordPress“ temose yra įmontuotos funkcijos, tokios kaip aplankai, socialinė žiniasklaida, kontaktų formos, skaidrės ir kitos funkcijos. Jei temos jos nėra, tikriausiai įskiepis.
7. Funkcionalumas
„WordPress“ nuo turinio pridėjimo iki „YouTube“ vaizdo įrašų įdėjimo iki produktų pardavimo per el. Prekybą ir informacinio biuletenio integravimo gali padėti beveik viskam..
8. Mažiau kodavimo
Kai jūsų svetainė bus nustatyta „WordPress“, jūs redaguosite savo svetainę „WordPress“ prietaisų skydelyje. Informacijos suvestinė leidžia lengvai pridėti ir redaguoti turinį nežinant kodo. Tačiau išmokti HTML ir CSS bus labai naudinga. Tai galite išmokti W3 mokyklose:

9. Bendruomenė ir parama
Nesunku gauti nemokamą „WordPress“ pagalbą. „WordPress“ forumai gali tiksliai pasakyti, kaip išspręsti daugumą problemų. Daugelis „WordPress“ temų taip pat yra su savo palaikymo forumu, o kadangi „WordPress“ plačiai naudojama, „Youtube“ yra tūkstančiai vaizdo įrašų vadovėlių..
10. Mokama pagalba yra už kampo
Rasti „WordPress“ dizainerį labai lengva (aš buvau vienas ir vis dar imuosi kai kurių dizaino projektų). Peržiūrėkite „WordPress“ „Upwork“ dizainerius – galite filtruoti savo laisvai samdomus darbuotojus pagal apžvalgas, kainodarą ir pan. Taip aš kūriau svetaines, kurios viršijo mano įgūdžių lygį.

11. „WordPress“ yra nemokama
Kiekvienoje svetainėje yra domeno ir prieglobos mokesčiai, tačiau pati „WordPress“ yra visiškai nemokama. Taip pat yra dauguma „WordPress“ papildinių. Jūs netgi galite rasti daug nemokamų „WordPress“ temų, tačiau norėčiau prilipti prie „premium“ temos, nes temos kūrėjas gauna užmokestį – taigi jie įsitikins, kad tema yra teisėta. Pagrindinės svetainės sukūrimo išlaidos yra jūsų laikas.
12. Pradėti paprasta
Pradėkite nuėję į „SiteGround“, kad gautumėte savo domeną ir prieglobą. Tada pasirinkite „WordPress“ temą, atitinkančią jūsų dizaino poreikius (patikrinkite „StudioPress“, „Zigzagpress“, „Web Savvy Marketing“). Galbūt norėsite pasikonsultuoti su „WordPress“ ekspertu, kai pasirenkate savo temą, tačiau mano išvardytos temų parduotuvės yra gera vieta pradėti. Tada įdiekite „WordPress“ ir savo temą „SiteGround“ paskyroje, tada būsite pasirengę prisijungti prie savo svetainės ir pradėti kurti.

Aš žinau, kad naudojant „WordPress“ yra mokymosi kreivė. Nors nesiimu nemokamų konsultacijų, visada mielai atsakinėju į visus klausimus, kuriuos turite komentarų skiltyje! Tiesiog nuneškite man liniją ir aš paprastai grįšiu pas jus per dieną ar dvi. Sėkmės jūsų svetainėje!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector