Miks WordPress on fantastiline (ja kuidas alustada täiesti legitiimse veebisaidi kujundamise ja optimeerimisega)

03.06.2020
WordPress 'Miks WordPress on fantastiline (ja kuidas alustada täiesti legitiimse veebisaidi kujundamise ja optimeerimisega)
0 5 мин.

WordPress sinine


Kui soovite kujundada professionaalset veebisaiti või ajaveebi (eriti SEO-sõbralikku), WordPress on suurepärane valik.

WordPress on 100% tasuta ja omab üle 24% veebisaitidest. Seal on hämmastav valik teemasid, hostimine, pistikprogrammid (funktsionaalsuse lisamiseks) ja WordPressi on ise üsna lihtne õppida. Olen WordPressi saite kavandanud ja optimeerinud alates 2011. aastast ning näitan, miks WordPress on äge, lisaks näpunäiteid domeenide, hostimise, teemade ja muude ressurssidega alustamiseks.

Kindlasti soovitan WordPress.org-i kasutada WordPress.com-i kohal, kuna see annab teile täieliku kontrolli oma veebisaidi üle ja sellele juurdepääsu olulised pistikprogrammid (pluss muud valikud). Kuigi seadistamine on natuke keerulisem, saate seda alati teha palgake vabakutseline WordPressi arendaja hinnaga 40 dollarit tunnis.

Üks asi, mida ma WordPressi kohta õppisin, on see, et nii veebisaidi kujundamisel kui ka SEO vaatenurgast on lõputult palju võimalusi. Neid on tonni SEO jaoks optimeeritud WordPressi teemad, mille vahel valida mida saab täielikult kohandada vastavalt teie ainulaadsele veebisaidi kujundusele ja SEO vajadustele. Saan ka aru, et seal on palju teavet ja õppimiskõver võib olla üsna järsk kellelegi, kes on WordPressiga töötamisega uus, rääkimata SEO-st uuega.

Siin on mõned ressursid, mis aitavad teil alustada …

 • 10-sammuline kontrollnimekiri oma WordPressi saidi kujundamiseks
 • Olemasoleva veebisaidi migreerimine WordPressi

1. WordPressi majutamine
Domeeni hankimine ja hostimine on esimene samm veebisaidi loomisel. Soovitan SiteGroundi GoGeeki plaani (11,95 dollarit kuus), kuna see muudab teie veebisaidi laadimise kiireks ja saate prioriteetset tuge. Kui teie eelarve on piiratud, on neil plaan StartUp (3,95 dollarit kuus) ja GrowBigi kava (5,95 kuus). SiteGround pakub seal parimat tuge, lisaks saate tasuta domeeninime.

2. WordPressi teemad
Need on sama asi kui veebisaidimallid, ainult enamik WordPressi teemasid on ülipainduvad ja neid saab väga kohandada. Seal on palju WordPressi teemasid ja mõned neist on paremad kui teised. Ma soovitan alustada nende tipptasemel teemapoodidega:

3. WordPressi pistikprogrammid
WordPressi pluginad on nagu nutitelefonide rakendused. Need lisavad teie veebisaidile funktsionaalsust, mis võib-olla pole teie WordPressi teema sisseehitatud (see võib olla disain, SEO, Google Analytics, sotsiaalmeedia nupud jne). Ja nagu rakendusi, on seal ka tuhandeid WordPressi pistikprogramme. Kuid lihtsustamiseks soovitan siin alustada pistikprogrammidega:

4. SEO (otsingumootori optimeerimine)
Matt Cutts (Google’i rämpsposti juht) ütleb, et WordPress hoolitseb umbes 90% SEO mehaanika eest – SEO tehnilise osa eest. SEO-d on küllaltki vähe, nii et kõik, mille pärast te ei pea muretsema, on hea asi. Seal on ka hulgaliselt WordPressi pluginaid, tööriistu ja ressursse. Siin on mõned WordPressi SEO õpetused, mis aitavad teil alustada …

5. Blogimine
WordPress loodi algselt ajaveebiplatvormina, kuid aastate jooksul kujunes see sisuhaldussüsteemiks, mida kasutati veebisaitide, ajaveebide ja ajaveebisaitide loomiseks. Saate hõlpsalt lehti ja ajaveebipostitusi lisada, artiklite korraldamiseks kasutada kategooriaid / silte ja kohandada neid nii, et need näeksid ülimalt toredad välja. See artikkel aitab nii blogimise kui ka kujundamise osas …

6. Kujundus
“Kas WordPress saab seda teha?” See on kõige levinum küsimus, mida ma kuulen ja ma pole kunagi ausalt öelnud, et pean ütlema. Peaaegu kõigil WordPressi teemadel on sisseehitatud funktsioonid, näiteks portfellid, sotsiaalmeedia, kontaktvormid, liugurid ja muud funktsioonid. Kui teemal seda pole, siis tõenäoliselt pistikprogramm.
7. Funktsionaalsus
Alates sisu lisamisest kuni YouTube’i videote kinnistamiseni, e-kaubanduse kaudu toodete müümiseni ja uudiskirja integreerimiseni saab WordPress hakkama peaaegu kõigi asjadega.
8. Vähem kodeerimist
Kui teie veebisait on WordPressis seadistatud, redigeerite oma saiti WordPressi juhtpaneelil. Armatuurlaua abil on sisu lisamine ja muutmine koodi tundmata hõlbus. Kuid HTMLi ja CSS-i õppimisest on palju abi. Seda saate õppida W3 koolides:

9. Kogukond ja tugi
Tasuta WordPressi abi on lihtne leida. WordPressi foorumid oskab täpselt öelda, kuidas enamikku probleeme lahendada. Paljudel WordPressi teemadel on ka oma tugifoorum ning kuna WordPress on laialt levinud, on Youtube’is tuhandeid videoõpetusi.
10. Tasuline abi on ümber nurga
WordPressi kujundaja leidmine on lihtne (varem olin üks ja võtsin ikka osa disainiprojektidest). Vaadake WordPressi disainereid Upworkis – saate oma vabakutselisi filtreerida arvustuste, hinnakujunduse jms järgi. Nii arendasin ma oma oskuste tasemest väljuvaid veebisaite.

11. WordPress on tasuta
Igal veebisaidil on domeeni- ja hostimistasud, kuid WordPress ise on täiesti tasuta. Nii on ka suurem osa WordPressi pistikprogrammidest. Võite leida isegi palju tasuta WordPressi teemasid, kuid tahaksin siiski kinni pidada premium-teemast, kuna teema arendaja saab palka – seega veenduvad nad, et teema oleks legitiimne. Veebisaidi loomise peamised kulud on teie aeg.
12. Alustamine on lihtne
Alustuseks minge saidile SiteGround, et saada oma domeen ja hostimine. Seejärel valige WordPressi kujundus, mis sobib teie kujundusvajadustega (vaadake StudioPress, Zigzagpress, Web Savvy Marketing). Teema valimisel võiksite konsulteerida WordPressi eksperdiga, kuid need teemapoed, mille ma loetlesin, on hea koht alustamiseks. Seejärel installige WordPress ja teie teema oma SiteGroundi kontole, seejärel olete valmis oma saidile sisse logima ja alustama loomist.

Ma tean, et WordPressi kasutamisel on õppimiskõver. Kuigi ma ei korralda tasuta konsultatsioone, vastan alati hea meelega küsimustele, mis teil kommentaaride osas on! Pange mulle lihtsalt joon alla ja ma pöördun teie poole tavaliselt päeva või kahe pärast. Õnn oma veebisaidil!

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector