כיצד להוסיף שאלות אבטחה לדף הכניסה של וורדפרס

בטח שמתם לב שרוב החברות הגדולות, מוסדות החינוך, הארגון הפיננסי מבקשים מכם להוסיף שאלות אבטחה על חשבונכם במהלך הרישום בכדי לאמת את זהותכם. שאלת האבטחה והתשובה מספקות שכבה נוספת של אבטחה לאימות נוסף של זהותך בעת הכניסה. אם אתה משתמש בוורדפרס, אתה יכול להוסיף בקלות שאלות אבטחה לדף הכניסה והרישום של WordPress..


במדריך זה נשתף כיצד להוסיף שאלות אבטחה לדף ההרשמה והכניסה של WordPress.

מדוע עליך להוסיף שאלות אבטחה לדף הכניסה והרישום של WordPress?

על ידי הוספת שאלות אבטחה לדף ההרשמה של וורדפרס, המשתמשים יתבקשו להגדיר שאלת אבטחה עם תשובה. לאחר מכן המשתמש צריך לענות על שאלת האבטחה לצורך התחברות כפי שקבעו במהלך ההרשמה באתר. אם המשתמש מזין תשובה שגויה, הוא לא יכול להתחבר. 

באופן דומה, עם סיסמת וורדפרס, לשאלת אבטחה יש השפעה עצומה על האבטחה של וורדפרס. אם אתה מנהל אתר רב מחברים, כנראה שאתה צריך להוסיף שאלות אבטחה למסך הכניסה של וורדפרס.

לדוגמה, שם משתמש וסיסמא רגילים של וורדפרס ניתנים לפריצה בקלות, אך שאלת תשובה ואבטחה אינם ניחושים. אז אין דרך לפצח את זה. בדרך זו תוכלו להגן על האתר שלכם מפני האקרים וספאם.

כיצד להוסיף שאלות אבטחה לדף הכניסה והרישום של WordPress?

הוספת שאלת אבטחה לדף ההתחברות והרישום של וורדפרס היא קלה מאוד. ראשית, עליכם להתקין ולהפעיל שאלת אבטחת WP מתוך מדריך התוספים של וורדפרס. תוסף אבטחה WP מאפשר אפשרות לשאלת אבטחה על רישום וורדפרס, התחברות ומסך סיסמא שכחתי. 

תכונות:

 • אתה יכול להוסיף מספר בלתי מוגבל של שאלות אבטחה.
 • אתה יכול להציג / להסתיר את שאלת האבטחה בדף ההרשמה, בדף הכניסה ובדף הסיסמה ששכחת.
 • משתמשים יכולים להגדיר תשובת אבטחה מדף הפרופיל שלהם.

הגדרת שאלת אבטחה WP

לך ל הגדרות> שאלות אבטחה WP> הגדרות כפי שהראיתי בתמונה למעלה. כברירת מחדל, לתוסף זה נוספו שאלות רבות. משם אתה יכול להוסיף או להסיר כל שאלה מהרשימה.

הוספת שאלות אבטחה במסך הכניסה, הרשמה ושכחת סיסמא של וורדפרס

בסוף דף ההגדרות של “שאלות בנושא אבטחה” WP, תוכלו לראות כמה אפשרויות כמו זו להלן. על ידי הפעלתם זה יוסיף שאלות אבטחה לכניסה שלך ל- WordPress, להירשם ולשכוח מסך סיסמא.

אפשרויות מסך כניסה WP

כעת לחץ על כפתור שמור כדי לשמור את ההגדרות. ואז רענן את דף הכניסה כדי לראות את השינויים.

מסך כניסה: מסך הכניסה שלך ייראה כך. מכאן אתה צריך לספק את שם המשתמש, הסיסמא ותשובת האבטחה שלך.כניסה לאבטחת WP

מסך הרשמה: אם תוסיף שאלת אבטחה לדף ההרשמה של וורדפרס, מסך ההרשמה ייראה כך. אתה יכול לבחור כל שאלת אבטחה מהלחצן הנפתח.

מרשם האבטחה של WP

שכחת סיסמא מסך: מסך הסיסמה ששכחת ייראה כך. זה רעיון טוב אם אתה מאפשר אפשרות לשאלת אבטחה בדף הסיסמה ששכחת. זה ימנע מספאם לבקש “שכחת סיסמה” באתר שלך.

אבטחת WP איבדה סיסמא

הוסף שאלת אבטחה באופן ידני למשתמשים שלך

באמצעות תוסף שאלת אבטחת WP, באפשרותך להוסיף שאלות אבטחה בדף ההרשמה של וורדפרס. כך שרק משתמשים חדשים יכולים להגדיר את שאלת האבטחה שלהם ולענות עליהם.

אם ברצונך להגדיר את שאלת האבטחה למשתמשים הישנים באתרך, עליך להוסיף אותה ידנית. לשם כך משתמשים צריכים לעבור לקטע עמוד הפרופיל שלהם ולהגדיר בעצמם שאלות ותשובות בנושא אבטחה. במקרה זה, משתמשים וגם מנהל אתר יכולים להגדיר שאלת אבטחה.

WP להוסיף שאלת משתמש

סיכום

ישנן דרכים רבות ושונות לאבטחת אתר וורדפרס. הוספת שאלת אבטחה בכניסה לאתר או בדף ההרשמה של וורדפרס היא בחירה טובה ויש לה השפעה עצומה על אבטחת האתר שלך. זה מספק אבטחה נוספת בשכבה על ידי אימות זהות המשתמש.

יותר מזה, הוספת שדה של שאלת אבטחה בתוסף “כניסה” ו”שכחת סיסמא “בוורדפרס מונעת גם מספאם להשתמש בכניסה ושכחה אפשרויות סיסמא.

האם הוספת שאלות אבטחה לדף הכניסה שלך ל- WordPress? להלן מאמרים נוספים בנושא אבטחת WordPress עבורך.

 • כיצד לשנות כתובת אתר כניסה למנהל מערכת וורדפרס
 • כיצד לשנות אבטחת וורדפרס ומפתחות מלח
 • כיצד להגביל ניסיונות כניסה בוורדפרס
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map