כיצד לעדכן ידנית את וורדפרס, תוספים ונושאים

04.06.2020
WordPress 'כיצד לעדכן ידנית את וורדפרס, תוספים ונושאים
0 18 мин.

עדכוני וורדפרס כל כך חשובים ועליך לעדכן תמיד את גרסת הוורדפרס, התוספים והנושאים שלך. עם כל עדכון, וורדפרס מוסיף כמה תכונות, משפר את האבטחה, מתקן באגים ועוד ועוד. הדבר הטוב עם וורדפרס המתארח בעצמו הוא שתקבלו הודעה אוטומטית אם יש עדכון זמין. קל מאוד לעדכן את גרסת וורדפרס וניתן לעשות זאת מלוח המחוונים של הניהול של וורדפרס. אולם, בחלק מהמקרים, עדכון לחיצה אחת אינו פועל ומשתמשים מקבלים שגיאה “עדכון נכשל”. אם זה מתרחש, אתה צריך לעדכן ידנית את גרסת WordPress.


במאמר זה, נראה לך כיצד לעדכן ידנית את גרסת הוורדפרס, העיצובים והתוספים שלך.

גבה את מסד הנתונים & קבצים

לפני שתתחיל לעדכן את אתר הוורדפרס שלך, עליך תמיד לקחת גיבוי מלא של האתר שלך ומסד הנתונים. במקרה שעשית משהו לא בסדר, אתה תמיד יכול לחזור לגרסה הישנה יותר. אם ספק האירוח שלך לא מספק אפשרות גיבוי יומית, אתה יכול לקחת גיבוי מלא של האתר שלך באמצעות BackUpBuddy..

אוקיי, הגיע הזמן להתחיל לעדכן את גרסת הוורדפרס באופן ידני.

1. עדכן ידנית את וורדפרס

ראשית, הורד עותק טרי של התוכנה האחרונה של וורדפרס מ- WordPress.org אתר ולחלץ אותו לשולחן העבודה שלך. לאחר החילוץ תראה תיקיה בשם מילולית. אם אין לך תוכנת FTP מותקנת, הורד אותה מ FileZilla והתקן אותו במחשב שלך.

אם אתה משתמש באירוח cPanel, אתה יכול ליצור את חשבון ה- FTP שלך בקלות. ליצירת חשבון FTP חדש, עבור אל ה- cPanel המארח שלך ומצא את אפשרות חשבון ה- FTP ומשם צור חשבון FTP חדש. אם כבר יש לך חשבון FTP, אינך צריך ליצור חשבון חדש.

עכשיו אתה צריך לחבר את האתר שלך באמצעות לקוח FTP מהמחשב שלך. לאחר החיבור, עבור לתיקיית השורש של האתר שלך. כעת העלה את כל הקבצים בתוך מילולית תיקיה והעתק מהמחשב לתיקיית השורש של האתר שלך.

העלאת קבצי FTP

במהלך זמן ההעלאה, הוא ישאל אותך אם ברצונך להחליף את הקבצים הישנים. ואז בחר באפשרות החלף ולחץ על אישור. להלן צילום המסך שתוכלו לעקוב אחריו. בכך, יוחלפו כל קבצי הוורדפרס הישנים באמצעות קבצים חדשים. זו השיטה המהירה ביותר לעדכון אתר וורדפרס שלך.

החלפת קבצי FTP

לאחר סיום ההעלאה, כעת עליך לעדכן את מסד הנתונים של וורדפרס.

עדכן את מסד הנתונים של וורדפרס

לאחר עדכון ידני של אתר וורדפרס, עליכם לעדכן את מסד הנתונים של וורדפרס. 

אם לא עדכנת את גרסת הוורדפרס שלך במשך זמן רב, תתבקש לעדכן את מסד הנתונים של WordPress שלך. אל תיבהל אם אינך רואה הודעת עדכון למסד נתונים.

במקרה שאתה מקבל נדרש עדכון מסד נתונים התראה, היכנס לחלונית הניהול של WordPress ולחץ על עדכן את מסד הנתונים של WordPress.

עדכן את מסד הנתונים של וורדפרס

תהליך זה עשוי לארוך מספר דקות. לאחר מכן תוכלו להיכנס לאתר וורדפרס שלכם כדי לוודא שהכל בסדר.

זהו זה. עדכנת בהצלחה את WordPress שלך לגירסה האחרונה באופן ידני.

2. עדכן ידנית תוספי וורדפרס באמצעות FTP

עדכון תוספי וורדפרס באופן ידני הוא תהליך קל מאוד וזה כמו עדכון גרסת וורדפרס. אתה צריך לקחת גיבוי מלא של אתר WordPress ומסד הנתונים שלך אם עדיין לא עשית זאת.

ראשית, הורד עותק חדש של התוסף אותו ברצונך לעדכן. לדוגמה, אנו לוקחים את התוסף SEO של Yoast. לאחר ההורדה, פתחו אותה מהמחשב על המחשב ותמצאו תיקיה בקובץ הארכיון, בשם wordpress-seo.

כעת חבר את ספריית השורש של האתר שלך למחשב שלך באמצעות לקוח FTP. לאחר שהתחברת לאתר שלך דרך FTP, עבור אל wp-content / plugins / plugin-name. שם אתה צריך להחליף את הקבצים הישנים בקבצים החדשים באמצעות לקוח FTP.

עדכון קידום אתרים ב- WordPress

מ ה wordpress-seo בתיקיה, בחר את כל הקבצים ולחץ על העלה וזה יתחיל להעלות קבצים. במהלך זמן ההעלאה, הוא יבקש ממך להחליף קבצים אלה ואז לחץ על החלף ו- Ok.

עכשיו היכנס לאתר וורדפרס שלך ולך אל לוח מחוונים> תוספים> תוספים מותקנים כדי לוודא שהתוסף מעודכן לגרסה האחרונה. זהו זה. עדכנת בהצלחה את התוסף שלך ל- WordPress באופן ידני.

3. עדכן ידנית את גרסת הנושא של WordPress

אם ברצונך לשדרג את גרסת הנושא של וורדפרס שלך, אנו ממליצים לך מאוד לקחת גיבוי מלא לאתר ובסיס הנתונים שלך.

אם תשדרג ישירות את גרסת הנושא, תאבד את כל ההתאמות האישיות שביצעת לנושא הגירסה הישנה. אנו ממליצים לשמור את ההתאמות האישיות או הקודים לקובץ פנקס הרשימות במחשב, כך שאחרי שדרוג גרסת הנושא תוכלו להחיל בקלות על העיצוב החדש..

ראשית, הורד את קובץ ה- zip של העיצוב שברצונך לשדרג ופסק את הקובץ למחשב שלך. לאחר מכן, פשוט חבר את המחשב שלך לאתר דרך לקוח FTP. לאחר התחברות, עבור אל wp-content / נושאים / שם נושא והחלף ערכת נושא ישנה בתכנית החדשה על ידי העלאת קבצי העיצוב שלא רוכזו. זה אותו תהליך כמו התהליך שלמעלה.

עכשיו היכנס לאתר וורדפרס שלך ולך אל מראה> ערכות נושא וודא שהנושא עודכן.

סיכום

עדכון גרסת וורדפרס, נושא ותוספים הם חיוניים. וורדפרס הקל על תהליך העדכון הזה. אתה רק צריך להתחבר ללוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על עדכן.

אך פעמים רבות, תהליך העדכון בלחיצה אחת נכשל והאתר מציג א דף תחזוקה. זו הסיבה שמשתמשים כמעט ולא משדרגים את אתר הוורדפרס שלהם לתוכנת הגרסא החדשה. אם פונקציית העדכון האוטומטי לא עובדת, באפשרותך לעדכן את גרסת הוורדפרס, העיצובים והתוספים שלך ידנית. במאמר זה הראינו לכם תהליך שלב אחר שלב כיצד תוכלו לשדרג את אתר הוורדפרס שלכם באופן ידני. 

אם מדריך זה עזר לך לעדכן את הוורדפרס, התוספים וגירסת הנושא שלך באופן ידני למהדורה האחרונה, עשה זאת שתף אותה עם חבריך. אם אתה נתקל בבעיה כלשהי בקשר להדרכה זו, השאר תגובה למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector