כיצד להטמיע טפסים של גוגל בוורדפרס

האם תהית אי פעם איך אתה יכול להטביע טפסים של גוגל באתר וורדפרס שלך במקום תוסף? ובכן, זהו תהליך קל לחלוטין להוסיף טופס גוגל באתר וורדפרס ויש לו פונקציונליות רבה יותר מתוסף טופס רגיל.


אם אתה מוכר מוצרים או שירותים באופן מקוון, עליך לקחת משוב / הצעות מהלקוחות שלך כדי לשפר את איכות המוצר שלך ולהוסיף תכונות. לשם כך אתה זקוק לטופס סקר או טופס משוב. יותר מזה, אם אתה רוצה טופס הרשמה או כל טופס הזמנה אחר, עליך להזדקק לתוסף WordPress לשם כך.

אך לפני שתתקין תוסף טופס WordPress, עליך לנסות טופס גוגל. טפסי גוגל טובים בהרבה מכל תוסף טפסים אחר של וורדפרס. קל להשתמש בטפסים של גוגל וניתן ליצור כל סוג של טופס ללא הגבלות.

מדוע עליך להשתמש בטפסים של גוגל?

הטמע טפסים של גוגל

הטופס של גוגל הוא תוכנה חינמית מבוססת אינטרנט המוצעת על ידי גוגל. באמצעות טפסי גוגל תוכלו ליצור בקלות סקרים מקוונים, חידונים, טופס הרשמה ויכולים להטמיע באתר וורדפרס שלכם ואפילו תוכלו לשתף זאת עם האתרים המרובים שלכם..

קל ליצור טפסים של גוגל ויש לו אפשרויות התאמה אישית רבות מאשר תוסף טפסים של וורדפרס. חלק מהתכונות הנהדרות של טפסים של גוגל הן:

 • אתה יכול ליצור סקרים מקוונים, טפסי הרשמה, חידונים, סקרים מקוונים וכו ‘.
 • אתה יכול ליצור טקסט, פסקאות, אפשרויות בחירה מרובה ותיבות סימון מותאמות אישית.
 • בעזרת הדראג שלהם & פונקצית ירידה, אתה יכול בקלות להגדיר שאלות.
 • צורות רבות של תבניות זמינות.
 • אתה יכול לאסוף מיילים למנויי הידיעון.
 • אתה יכול להשתמש בתוספים שלהם לקבלת תכונות חזקות יותר.
 • ועוד הרבה.

במדריך זה אני מראה כיצד להטביע טפסים של גוגל באתר וורדפרס שלך. ישנן שתי דרכים בהן ניתן להוסיף טופס Google לאתר שלך:

 • אתה יכול ליצור ישירות טופס google ולהטביע באתר וורדפרס שלך ואינך זקוק לתוסף כלשהו לשם כך.
 • אתה יכול להוסיף טופס google לאתר שלך באמצעות תוסף.

כיצד להטמיע טפסים של גוגל בוורדפרס?

שילוב טופס גוגל בוורדפרס הוא קל מאוד. אם כבר יש לך חשבון Gmail, אתה רק צריך להתחבר וללכת אליו טפסים של גוגל. טפסים של Google יכולים להועיל לאפשרויות טפסים פשוטות, אך אם אתם מחפשים ליצור טפסים מורכבים יותר, שיש להם היגיון מותנה, שילובי תשלומים וכו ‘, תוכלו לבדוק זאת חלופות טפסים של גוגל.

תבניות טופס גוגל

לאחר פתיחת דף הטפסים של גוגל, עליכם לבחור תבנית טופס משם. ישנם סוגים שונים הזמינים, למשל טופס יצירת קשר, הזמנת מסיבה, רישום לאירועים, חידונים וכו ‘. אלה הטפסים הנפוצים המשמשים בעיקר. אם ברצונך לראות תבניות נוספות של טפסים של גוגל, לחץ על לחצן החץ הנפתח שמוצג בתמונה זו.

כעת לחץ על כל תבנית בה תרצה להשתמש לטופס שלך. ליצירת טופס של גוגל, ראשית, ציין כותרת טופס ותיאור ואז התחל להוסיף שדות טופס. כברירת מחדל, תראה את השדה היחיד בנושא השמות, הדוא”ל ומספרי הטלפון. להוספת שאלה חדשה, לחץ על כפתור הפלוס. יש המון אפשרויות טופס זמינות. אתה יכול גם להוסיף תמונות וסרטונים לטופס גוגל ויכול לחלק את הטופס על פי בחירתך.

טפסים של גוגל עריכת טופס

טופס זה כולל תכונה של גרירה ושחרור מובנית. אם אתה רוצה להזיז שאלה למעלה או למטה, פשוט גרור את השאלה ושחרר אותה לכל מקום בטופס. אם אתה רוצה לערוך שאלה, לחץ באמצעות לחצן העכבר השמאלי עליה וערוך.

שינוי רקע של טופס גוגל

כל טופס בגוגל מגיע עם נושא ברירת המחדל וצבע הרקע שלו. במקרה שאתה רוצה לשנות את הרקע של טופס Google, לחץ על פלטת צבעים ובחר נושא. ישנם המון נושאים זמינים לשימוש או שתוכלו להשתמש בתמונה משלכם. 

טפסים של גוגל משנים הגדרות

בסיום עריכת הטופס, לחץ על שלח כדי לקבל את קוד ההטמעה.

לאחר לחיצה על שלח כפתור, תופיע תיבת קופץ. משם אתה צריך ללחוץ על אפשרות ההטמעה ותוכל לערוך את גודל הטופס. כברירת מחדל, גודל הטופס הוא 760 PX / 500 PX ותוכל לשנות את גודל הטופס אם תרצה. כעת לחץ על הקישור להעתקת קוד ההטמעה.

קוד הטמעת טופס של גוגל

עכשיו אתה צריך להתחבר ללוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס. אתה יכול להוסיף את טופס Google בכל מקום באתר שלך, כלומר דפים, פוסטים, כותרת עליונה ותחתונה. להטמעת טופס גוגל בדף וורדפרס שלך, עבור אל דפים> הוסף חדש ולעבור ל- טקסט עורך. ואז פשוט הדביקו את הקוד שם.

הוסף טופס הטמעה של גוגל בוורדפרס

כעת לחץ על פרסם כדי לשמור את השינויים ותוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של הטופס על ידי לחיצה על תצוגה מקדימה של שינויים לראות את טופס ההטמעה של גוגל בוורדפרס.

תצוגה מקדימה של טופס גוגל

עכשיו הטמעת בהצלחה טופס גוגל באתר וורדפרס שלך.

אך הבעיה פשוט בהטמעת קוד לאתר הוורדפרס שלך, כי טופס גוגל מגיע עם נושא סגנון ברירת המחדל שלו וזה לא מתאים לנושא WordPress שלך. חוץ מזה, אינך יכול להתאים אישית את הטופס כרצונך.

אז הנה מגיע ה- גוגל טופס תוסף וורדפרס. באמצעות תוסף זה תוכלו להתאים אישית טופס זה ותוכלו לקחת את הטופס של גוגל לשלב הבא.

אז בואו נראה כיצד להוסיף טפסים של גוגל לאתר וורדפרס באמצעות תוסף.

כיצד לשלב את הטופס של גוגל בוורדפרס באמצעות תוסף

תוסף וורדפרס של טופס גוגל

טפסים של גוגל הוא תוסף וורדפרס פשוט מאוד המביא טפסים של גוגל שפורסמו באמצעות פוסט או קוד קוד מותאם אישית של וורדפרס. תוסף זה מסיר תחילה את HTML הראפר של גוגל ואז מעניק אותו כטופס HTML בדף או בפוסט שלך. תוסף זה מוסיף אפשרויות נוספות נוספות הנחוצות לטופס שלך, למשל:

 • אתה יכול להוסיף את Google Captcha לטופס שלך כדי למנוע הגשות לטופס דואר זבל
 • ניתן לפצל טופס לטורים
 • עם הגשת הטופס הוא ישלח דוא”ל למשתמש
 • אתה יכול להוסיף כתובת אתר של דף אישור מותאם אישית
 • אתה יכול להשתמש ב- CSS מותאם אישית עבור הטופס
 • ועוד הרבה…

כדי להשתמש בתוסף זה, הורד תחילה טפסים של גוגל תוסף WordPress והתקן אותו. לאחר הפעלת אותה, אתה יכול לראות את האפשרות Google Forms בלוח המחוונים של הניהול של WordPress.

התקן טפסים של גוגל

לאחר מכן לחץ על הוסף טופס גוגל חדש כדי להטביע את טופס גוגל מקודם באתר וורדפרס שלך. אם כבר יצרת טפסים, לחץ על טפסי גוגל כדי לראות את הטפסים שיצרת.

טפסים ישנים יותר של גוגל

משם, לחץ על שלח טופס כמו שעשיתם אותו הדבר עבור הגרסה החדשה יותר של טפסים של גוגל. לאחר שתלחץ עליו תקבל קישור שניתן לשתף אך אל תלחץ על הטמע.

טופס ישן של גוגל

עכשיו פשוט העתק את ה- URL וחזר למרכז השליטה במערכת הוורדפרס שלך במקום בו הפסקת. לך ל טפסים של גוגל> הוסף טופס גוגל חדש.

הגדרות טופס וורדפרס של גוגל

בשדה כתובת האתר של הטופס, הזן את קישור הטופס שלך בגוגל שיצרת זה עתה באמצעות טפסים ישנים של Google. ואז לחץ על פרסם לשמירת ההגדרות.

בשלב הבא, אתה יכול להוסיף אופציונלי אשר את כתובת האתר גם כן. זה יכול להיות דף אישור או עמוד תודה כמו שאתה רוצה. על ידי הוספת כתובת אתר לדף בשדה אישור כתובת אתר, המשתמש יופנה לאותו דף לאחר מילוי בהצלחה של טופס Google זה באתר שלך..

למאפיין סגנון הדף האישור המותאם אישית, באפשרותך להגדיר כיצד יוצג דף האישור. אתה יכול להגדיר את זה ל אף אחד, הפניה מחדש או AJAX. אם תגדיר לאף אחד, הוא לא יפנה אותך לדף כלשהו ואם תגדיר אותו לניתוב מחדש, הוא יפנה אותך לדף כתובת האתר להפניה מחדש לאחר הגשת הטופס..

פרסום טפסים של גוגל באתר וורדפרס שלך

עכשיו הטמעתם את טופס גוגל באתר וורדפרס שלכם, עכשיו הגיע הזמן לפרסם אותו. הדבר הטוב בטפסים של גוגל הוא שאתה לא צריך להעתיק את כתובת האתר של הטופס של גוגל, אתה יכול להוסיף טופס Google ישירות לאתר וורדפרס שלך באמצעות קיצורי דרך. לאחר שיצרת טפסים של גוגל והטמעתם באתר WordPress שלך, עבור לטפסים של Google ממרכז השליטה של ​​WordPress שלך. שם תוכלו לראות כמה צורות יצרתם. לדוגמה, יצרתי טופס הזמנה למסיבה ואוסיף אותו לאתר שלי.

קוד קוד של טופס גוגל

כדי להוסיף טופס גוגל באתר וורדפרס שלך, העתק את קיצור הדרך הזה והדבק אותו בכל מקום בדף או בפוסט שלך.

קוד טופס של גוגל

עכשיו אתה יכול להציג את הדף שלך כדי לבדוק איך הטופס נראה. אם שכחת להוסיף כל שאלה לטופס Google שלך ​​או שאתה צריך לשנות אותה, אתה יכול לעשות זאת על ידי עריכת הטופס המקורי של Google. בואו נראה איך הטופס נראה.

הטמע טפסים של גוגל בוורדפרס

כיצד להציג ולנהל תגובות של טופס גוגל

לאחר הוספת בהצלחה טופס גוגל באתר וורדפרס, יתכן שאתה תוהה כיצד להציג תגובות טפסים. ובכן, זה קל מאוד. ראשית, עליך לעבור לטופס Google שלך ​​בו אתה משתמש כעת באתר וורדפרס שלך ואז לחץ על הטופס.

אם אתה משתמש בטופס Google הישן, תוכל לראות תגובות טפסים בסרגל התפריטים העליון.

תגובות ישנות של טופס גוגל

לאחר כניסה לטופס שלך, לחץ על תגובות> הצג תגובות כדי לבדוק מי הגיב לטופס שלך. תגובת הטופס תוצג בגיליונות האלקטרוניים של גוגל. משם תוכלו לראות מה אנשים הגיבו לטופס שלכם. הנה דוגמה לתגובות “טופס הזמנה למסיבה” בהן השתמשתי. אם ברצונך להוריד את גיליון התגובה, תוכל להוריד על ידי מעבר קובץ> הורד בשם...

גיליון תגובה של טופס גוגל

אם תרצה לשנות את יעד תגובת הטופס, אתה יכול פשוט לשנות על ידי מעבר תגובות> שנה יעד תגובה וליצור גיליונות אלקטרוניים חדשים. זוהי תכונה שימושית מאוד אם ברצונך לבצע סקרים או דומים בכל חודש, תוכל ליצור גיליונות אלקטרוניים חדשים מדי חודש ותקבל תגובות בגליונות אלקטרוניים נפרדים.

אתה יכול גם להציג את סיכום התגובות על ידי מעבר תגובות> סיכום התגובות. אפשרות זו תציג את הנתונים הסטטיסטיים של הטופס שלך.

אם אינך מעוניין לקבל יותר תגובות טפסים, תוכל לכבות את הטופס וזה יהיה בלתי נראה למשתמשים.

סיכום

מהניסיון האישי שלי, אני יכול לומר שטפסים של גוגל טובים בהרבה מכל תוספים אחרים של טופס וורדפרס. רוב התוספים לטופס וורדפרס מגיעים עם תכונות מוגבלות וכדי להרחיב כל פונקציה, עליכם לקנות חבילת תוספות אך תוכלו להשתמש באפשרויות הללו בחינם באמצעות טופס גוגל. יתר על כן, טפסים של Google אינם משמשים רק כטופס יצירת קשר אלא גם טופס סקרים מקוונים, טופס הזמנה, טופס חידון וכו ‘.

לוקח רק כמה דקות להטמיע טפסים של גוגל בוורדפרס ותוכלו להשתמש בהם ללא מגבלות.

אני מקווה שהדרכה זו עזרה לך להטמיע טפסי גוגל באתר וורדפרס שלך. אם אתה נתקל בבעיה כלשהי בהוספת טפסים של גוגל באתר וורדפרס שלך, אנא השאר תגובה למטה.

מאמרים קשורים,

 • 7 התוספים הטובים ביותר של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס
 • כיצד להגדיר סרגל התראות של קובצי Cookie בוורדפרס
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map