כיצד להעביר אתר וורדפרס למארח או לשרת חדש (ללא השבתה)

04.06.2020
WordPress 'כיצד להעביר אתר וורדפרס למארח או לשרת חדש (ללא השבתה)
0 35 мин.

בכל פעם שאתה רוצה ליצור את אתרך החדש, אני תמיד מעדיף לבנות באמצעות וורדפרס כפי שהוא נוח, ישנם טונות של תוספים ונושאים זמינים ובעיקר אירוח אתרים. אך מרבית האנשים לוקחים החלטה שגויה כאשר הם בוחרים באירוח אתרים על סמך מחירם הזול. הבעיה מגיעה כאשר האתר שלך מתחיל לקבל תנועה. אז בדרך כלל האתר שלך הופך לאט יותר זמן ההאטה מאסיבית. במקרה זה, עליכם להעביר את אתר וורדפרס למארח או שרת אינטרנט חדש.


רבות מחברות אירוח אתרים אינן מציעות העברת אתרים בחינם או גובה אגורה נוספת בכדי להעביר את האתר שלך למארח חדש. אבל זה לא תהליך קשה ותוכלו לעשות זאת בקלות. מדוע לשלם תוספת נוספת כאשר אתה יכול בקלות להעביר אתר וורדפרס למארח אינטרנט או שרת חדש. אז בנושא זה אכתוב מדריך שלב אחר שלב כיצד להעביר את אתר וורדפרס לאירוח אתרים חדש או שרת ללא זמן השבתה.

מדריך שלב אחר שלב להעברת אתר וורדפרס למארח חדש (ללא השבתה)

ישנם מספר צעדים להעברת אתר וורדפרס ועליכם לעשות זאת בזהירות. אתה בטח תוהה אם האתר שלך יעבור במצב לא מקוון ויאבד את התנועה במהלך תהליך ההעברה. התשובה היא לא. האתר שלך יישאר מקוון כמו פעם ויהיה גלוי לכולם. אז נתחיל להעביר את אתר וורדפרס למארח חדש.

במקרה שלא תדעו לאן להעביר את אתר הוורדפרס שלכם או איזה אירוח וורדפרס יהיה טוב יותר וגם יציע שירות הגירה בחינם, הנה כמה המלצות שתוכלו ללכת איתו.

אירוח וורדפרס מומלץ:

 • האירוח המשותף הטוב ביותר: Siteground הוא המארח המשותף הטוב ביותר בוורדפרס. הוא מומלץ על ידי וורדפרס, אישור SSL בחינם ומרכזי מרכזי נתונים. הם מציעים שירות הגירה וורדפרס בחינם. כדי להעביר אתר וורדפרס, אתה יכול לבקש אותם ויעשה זאת בשעות הקרובות. הם מספקים גם את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר בענף אירוח אתרים. מחירם מתחיל מ- $ 3.95 לחודש. בקר באתר אירוח אתר (% קופון הנחה נוסף בקישור זה).
 • אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר: אם לאתר שלך יש נפח גדול של תנועה, עבור אל WPX Hosting. זהו אירוח וורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר והוא זול מדי. שלא לדבר על כך שהם יעבירו את אתר וורדפרס בחינם בשעות הקרובות. התוכנית הבסיסית שלהם מאפשרת לארח 5 אתרים וכל התוכניות כוללות SSL ללא הגבלה. התוכנית שלהם מתחילה מ- $ 24.99 לחודש. בקר ב- WPX Hosting (% קופון הנחה נוסף בקישור זה)
 • אירוח VPS הטוב ביותר: במקרה שאתה זקוק לעוצמה רבה יותר, אתה יכול להשיג אירוח VPS. אנו ממליצים על InMotion Hosting. אתה יכול לארח את הדומיינים הבלתי מוגבלים שלך וכל השרתים שלהם מופעלים על ידי מנהלי התקן SSD מהשורה הראשונה. על פי בקשה, מומחה וורדפרס שלהם יעביר את אתר וורדפרס בשעות הקרובות. תוכנית ה- VPS הבסיסית שלהם מתחילה מ- $ 24.99 לחודש. בקר ב- Inmotion Hosting (% קופון הנחה נוסף בקישור זה)

חשוב – דברים שצריך לעשות לפני העברת אתר WordPress שלך:

לפני שנתחיל, גש למארח האינטרנט הישן שלך ו:

 • קח גיבוי של הקבצים ומסד הנתונים שלך
 • מחק את כל תגובות הספאם
 • נקה מטמון אם אתה משתמש בתוסף זיכרון מטמון כלשהו
 • בצע אופטימיזציה למסד הנתונים של וורדפרס. ראה כיצד לייעל את מסד הנתונים של וורדפרס.

שלב 1, התקן את תוסף ה- WordPress מעתק

מעתק הוא תוסף ההגירה הטוב ביותר עבור וורדפרס. יש לו למעלה ממיליון הורדות ותוסף הגירה בעל הדירוג הגבוה ביותר. זהו תוסף בחינם ובעזרת תוסף זה תוכלו לבצע גיבוי, שיבוט והעברת אתר וורדפרס בקלות למארח חדש. 

אחד הדברים הטובים ביותר של תוסף ה- Duplicator הוא שהאתר שלך לא יעבור במצב לא מקוון בזמן שאתה מעביר את אתר WordPress למארח חדש..

כדי להשתמש בתוסף זה היכנס תחילה לתוספי וורדפרס> הוסף חדש וחפש מעתק. לאחר מכן, התקן והפעל את התוסף הזה.

התקנת תוסף מעתק

עכשיו אתה צריך ליצור חבילה חדשה לאתר שלך. החבילה מכילה את אתר WordPress ואת מסד הנתונים שלך. בחלק העליון הימני תראה “ליצור חבילהולחץ עליו. ואז תראה את האפשרויות הבאות, לחץ על הבא.

מעתק ליצור חבילה

לאחר מכן הוא יסרוק את האתר שלך ויכול להימשך מספר שניות. לאחר סיום הסריקה, עליך לבנות את החבילה שלך אך וודא שכל האפשרויות מסומנות כטובות. במקרה שאופציה מסומנת כגרועה, עליך לתקן אותה. כעת לחץ על build וזה יתחיל לבנות את החבילה שלך. זה ייקח כמה דקות, אז השאר את הלשונית פתוחה והמתן לסיומה.

סריקת אתר מעתק

לאחר סיום בניית חבילות, עליך להוריד את שניהם “מתקין“ו-“ארכיוןקובץ. הורד את הקבצים ושמור אותם במקום בטוח. תזדקק לו כדי להעביר את אתר וורדפרס למארח חדש.

מצב חבילת מעתק

שלב 2, ייבא את אתר וורדפרס שלך למארח חדש

בשלב הבא עליכם להעלות “מתקין“ו-“ארכיון”קבצים למארח החדש שהורדתם. אתה יכול להעלות אותו דרך cPanel או לקוח ה- FTP המארח שלך.

לאחר שסיימתם להעלות קבצים, עליכם לעשות זאת צור בסיס נתונים חדש ממארח ​​האינטרנט החדש שלך. אך וודא שהענקת את כל ההרשאות למשתמש. עליך לשמור את שם המשתמש, המשתמש והסיסמה החדשים שלך במסד הנתונים באופן מקומי ואנחנו זקוקים להם בהמשך.

MySQL

שלב 3, ערוך קובץ מארח מהמחשב שלך כדי למנוע השבתה

לאחר שהעלית את קבצי האתר שלך למארח החדש שלך, עליך לגשת אל מתקין כדי להתחיל בהתקנת האתר שלך. אתה יכול לגשת לקובץ ההתקנה שלך על ידי הקלדת זה בדפדפן האינטרנט שלך,

“Http://www.yoursite.com/installer.php”

בזמן שאתה מנסה לפתוח כתובת URL זו, יתכן שתקבל שגיאה 404 מכיוון ששם הדומיין שלך עדיין מצביע על מארח האינטרנט הישן שלך. אז עכשיו אם תשנה את שרתי השמות שלך, תקבל אתר שבור או שהאתר שלך יהיה במצב לא מקוון. כתוצאה מכך האתר שלך לא יהיה נגיש.

כדי למנוע את השבתה, ראשית עליך לערוך את קובץ המארחים שלך מהמחשב שלך. אז על ידי זה קובץ המארחים ממפה את שם התחום לכתובת IP ספציפית. אבל אתה יכול לעשות זאת רק מהמחשב שלך. זה אומר שרק אתה יכול לראות את האתר מהמארח החדש בו שאר העולם יראה את האתר שלך מהמארח הישן שלך. אני אראה לך כיצד לערוך את קובץ המארחים גם מחלונות וגם מ- Mac.

הדבר הראשון שאתה צריך כדי למצוא את כתובת ה- IP של מארח האינטרנט החדש שלך. התחבר ל- cPanel המארח החדש שלך ובפינה השמאלית או הימנית אתה יכול לראות את כתובת ה- IP המארחת שלך. אם אתה מתקשה למצוא אותו, אתה יכול לשאול את ספק האירוח שלך. לאחר מכן העתק את כתובת ה- IP ושמור אותה באופן מקומי.

SG cPanel IP

כפי שאתה יכול לראות שכתובת ה- IP המארחת שלי היא 37.60.253.54, אז אני אעתיק ואכתוב אותה. כתובת ה- IP שלך לא תהיה זהה לשלי, אז אתה צריך לכתוב את שלך.

ואז, אם אתה משתמש ב- Windows, עבור אל תוכניות> כל התוכניות> אביזרים. מצא פנקס רשימות והפעל כמנהל מערכת. אחרי זה, ללכת “C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ וכו ‘“. שם תראה את קובץ המארחים שלך ותפתח אותו.

C: \ Windows \ System32 \ Drivers \ וכו ‘

עבור משתמשי מקינטוש, עבור אל יישומים > כלי עזר > מסוף והזן את הפקודה הבאה כדי להריץ אותה.

sudo ננו / פרטי / וכו ‘/ מארחים

עכשיו אתה רק צריך להוסיף את כתובת ה- IP החדשה לקובץ המארחים שלך.

מארח עריכת קבצים

עליך להזין את כתובת ה- IP ואת שם הדומיין שלך במקום את yourdomain.com. אל תשכח לשמור אותו. כעת תוכלו לגשת לאתר החדש שלכם מהמחשב.

שלב 4, התחל בהתקנת תהליך האתר שלך למארח חדש

עכשיו אתה מוכן להריץ את קובץ ההתקנה. כדי להפעיל את המתקין, עליך לפתוח את דפדפן האינטרנט שלך ולהקליד כתובת האתר שלך עם installer.php כמו להלן.

http://www.yoursite.com/installer.php

לאחר הזנת ה- URL, תראה דף כזה. אם כל האפשרויות מוצגות כמעבר, כדאי לך ללכת. כדי לעבד זאת, לחץ על הכפתור הבא למטה.

פריסת מעתק 1

בשלב זה, עליך להזין את שם בסיס הנתונים, המשתמש והסיסמה החדשים שיצרת זה עתה. אך וודא כי אין רווח בין הדמויות הללו. כעת לחץ על מאגר מבחן כדי לבדוק אם הזנת נכון את פרטי מסד הנתונים. אם המבחן עבר, עליך ללחוץ על הכפתור הבא לשלב הבא.

מבחן מסד נתונים של מעתק

בשדה זה עליכם לעדכן את האתר שלכם. בהתחלה, הזן את כתובת האתר שלך בשדה כתובת האתר. כברירת מחדל, תוסף מעתק מגדיר את נתיב האתר שלך, כך שאתה לא צריך לערוך אותו. אתה יכול להזין את כותרת האתר שלך עכשיו או שתוכל לערוך אותו מאוחר יותר מההגדרות.

כשאתה מעביר את אתר וורדפרס למארח חדש, אתה יכול ליצור חשבון ניהול חדש אך הוא אופציונלי. השאר אותו ריק, אם ברצונך להשתמש בחשבון הניהול הישן שלך בו אתה משתמש לאתר הישן שלך.

נתוני עדכון מעתק

בשלב האחרון עליכם להיכנס לאתר שלכם ולבדוק אם הכל עובד כראוי.

מבחן מעתק

לאחר שהתחברתם, עליכם להסיר את קובצי ההתקנה, לנקות את זיכרון הקובץ השמור, לשמור permalinks וסיימתם. עכשיו העברת בהצלחה את אתר וורדפרס שלך למארח חדש.

מעתק לניקוי נתונים

שלב 5, שנה שרתי שמות

כפי שהעברת זה עתה את אתר WordPress שלך למארח חדש, אך שם התחום שלך עדיין מצביע על מארח האינטרנט הישן שלך. אז אתה צריך לשנות את שרת השמות שלך ובמדריך זה, אני אראה לך כיצד לשנות שרתי שמות תחום.

ראשית, עבור לפאנל האירוח החדש שלך, עבור אל פרטי החשבון שלך, שם תוכל למצוא את שרתי השמות שלך. עכשיו פשוט העתק את שרתי השמות שלך וציין את זה. במקרה שאתה לא יכול למצוא את שרתי השמות שלך, עליך ליצור קשר עם ספק האירוח שלך.

שרתי שמות אתרים

אם רשמת את שם הדומיין שלך ב- GoDaddy, NameCheap או כל רשם שמות תחום אחר, עליך להתחבר לשם. כפי שרשמתי את שם הדומיין שלי ב- GoDaddy, אז אני מראה לך כיצד לשנות שרתי שמות. תהליך זה זהה לכל רשמי שמות הדומיינים.

כעת עבור אל “המוצרים שלי”, בחר את התחום שלך ולחץ על נהל DNS.

שם התחום של GoDaddy

לאחר מכן, לחץ על “שנה שמות שמות” ותיבה תופיע. לאחר מכן הזן את שרתי השמות המארחים החדשים שהעתקת מהמארח החדש שלך. לאחר הוספתו, לחץ על שמור וסיימת.

GoDaddy להוסיף שרתי שמות

כעת תהליך ההעברה של וורדפרס הושלם לחלוטין. זה עתה שינית את שרתי שמות הדומיינים שלך, זה עשוי לקחת 6-24 שעות עד להתפשטות מלאה. מכיוון שהמארח הישן והחדש שלך מכיל תוכן זהה לאתר, כך האתר שלך יהיה גלוי לכולם. זה מאשר זמן עבודה 100% של האתר שלך.

בסיום ההתפשטות, אל תשכח להחליף את קובץ המארחים מהמחשב ששינית בשלב 3.

לאחר התפשטות מלאה, המארח החדש שלך ישמש קבצי אתרים למבקרים. אך עליך להמתין 5 ימים לפני שתבטל את המארח הישן שלך.

סיכום

אם מארח האינטרנט הנוכחי שלך לא טוב כפי שציפית או שיש לך תנועה גבוהה באתר שלך, עליך להעביר את אתר WordPress למארח אינטרנט טוב. אך אסור לשלם או לשכור מומחה כדי להעביר את אתר WordPress שלך. העברת אתר וורדפרס למארח חדש היא תהליך קל ומהיר מאוד. במדריך זה הראיתי תהליך שלב אחר שלב כיצד לעשות זאת. 

לצורך העברת אתר וורדפרס השתמשתי בתוסף ההגירה הטוב ביותר של וורדפרס בשם Duplicator מכיוון שהוא מגיע בחינם ויעיל יותר. והדבר הטוב ביותר של התוסף הזה הוא שאתה יכול בקלות ליצור גיבוי של האתר שלך ולהעביר בקלות אתר WordPress למארח אינטרנט חדש.

אני מקווה שהדרכה זו עזרה לך להעביר או להעביר אתר וורדפרס בהצלחה למארח חדש ללא השבתה. אם יש לך שאלה או דעה כלשהי בנוגע להדרכה זו, אנא השא תגובה למטה. אתה יכול גם לחבר אותנו הלאה פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

להלן מאמרים וורדפרס חשובים יותר שאולי תרצו לראות,

 • 5 התוספים הטובים ביותר להעברת וורדפרס להעברת בטוח של אתר וורדפרס למארח חדש
 • 7 התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס [מהדורת 2017]
 • 9 אירוח וורדפרס הטוב ביותר בשנת 2017 [הבחירות המובילות של המומחה]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector