כיצד לבדוק ולתקן קישורים שבורים בוורדפרס באופן אוטומטי

קישורים שבורים ידועים גם כקישורים מתים, הוא כאב ראש נהדר עבור בעלי אתרים. אם בבעלותך אתר וכבר הגשת את האתר שלך לכלי מנהלי האתרים של גוגל, אתה יכול לראות את כל הקישורים השבורים מודגשים במסוף החיפוש שלך ב- Google. לאחר כמה קישורים שבורים אין השפעה רבה על האתר שלך. אבל אם יש לך הרבה קישורים שבורים או דפי שגיאה 404, אתה צריך לעשות זאת תקן קישורים שבורים מהאתר שלך. כשאתה משתמש ב- WordPress, אתה יכול לעשות זאת בדוק ותקן קישורים שבורים באתר וורדפרס שלך באמצעות תוסף בודק קישור שבור.


קישורים שבורים אינם סתם מעצבנים, הם יוצרים חוויית משתמש גרועה וזה יכול להשפיע על דירוג האתר שלך. לדוגמה, אם יש לך 404 עמודים, עובדה זו לבדה אינה פוגעת ב- SEO שלך. עם זאת, ככל שזה מתגבר, עליכם לתקן קישורים שבורים. ישנן כמה סיבות שנולדו קישורים שבורים או קישורים מתים:

ישנן כמה סיבות שנולדו קישורים שבורים או קישורים מתים:

 • האתר החיצוני כבר לא מקוון.
 • קישור יתום המקשר לדף ישן באתר שהועבר למיקום אחר.
 • האורח הקליד את כתובת האתר בצורה שגויה.
 • מנהל האתר שינה את מבנה הפרמלינק.

אלה הסיבות שגורמות לדפי שגיאה ב- 404. אז במדריך זה, אני אראה לך כיצד לבדוק ולתקן קישורים שבורים באתר וורדפרס שלך באמצעות תוסף בודק קישור שבור.

כיצד לבדוק ולתקן קישורים שבורים בוורדפרס באמצעות בודק קישור שבור

בודק קישור שבור הוא התוסף הטוב ביותר לבדיקת קישורים שבורים באתר וורדפרס שלך. תוסף בודק קישור שבור עוקב אחר קישורים בפוסטים, בדפים, בתגובות, בשדות המותאמים אישית וכו ‘ומזהה את הקישורים שאינם עובדים וגם תמונות חסרות. לאחר איתור קישורים שבורים, הוא מודיע לך דרך לוח המחוונים של וורדפרס ובאימייל. 

ראשית, עליכם להתקין בודק קישור שבור חבר והפעל אותו. לאחר ההתקנה, עבור אל הגדרה> בודק קישור בלוח המחוונים של וורדפרס.

הגדרות כלליות

בהגדרות הכלליות תראה את המצב של קישורים שבורים המראה אם ​​יש לך קישורים שבורים באתר שלך. לדוגמה, בתמונה הזו שמתם לב שהתוסף הזה מצא קישור שבור אחד מהאתר שלי. ניתן לשנות את תדירות בדיקת הקישורים, אך זמן ברירת המחדל הוא 72 שעות. המשמעות היא שכל קישור ייבדק כל 72 שעות. 

כברירת מחדל, תוסף זה משתמש בדוא”ל ברירת המחדל שלך כדי לשלוח התראות דוא”ל על קישורים שבורים. אתה יכול גם לשנות את הדוא”ל שלך לקבלת התראה על קישורים שבורים. אם יש לך ריבוי מחברים באתר שלך, אתה יכול לשלוח מחברים הודעות דוא”ל על קישורים שבורים בפוסטים שלהם.

מהאפשרות ‘צווי קישור’, באפשרותך למנוע ממנועי חיפוש לעקוב אחר קישורים שבורים.

אפשרויות בודק קישור שבור

חפש קישורים פנימה

בכרטיסייה “חפש קישורים ב” אתה יכול להתאים אישית את מיקומי בודק הקישורים השבורים. כברירת מחדל, הערות, דפים ופוסטים מופעלים. אם אתה חושב שאתה צריך לקבל הודעה על Custom CSS, בדוק זאת. אל תשכח ללחוץ על שמור שינויים. לאחר התאמה אישית של אפשרות זו, היא תעשה זאת בדוק קישורים שבורים מהנתיבים הבאים.

בודק קישור שבור מקשר פנימה

אילו קישורים לבדוק

בלשונית הבאה תוכלו לקבוע אילו סוגי קישורים תרצו לבדוק, למשל קישורי HTML, תמונות HTML, סרטוני יוטיוב משובצים וכו ’. אם ברצונכם לבדוק סוגי קישורים נוספים, בדקו אותם ולחצו על שמור שינויים.

בודק קישור שבור לבדוק

פרוטוקולים & ממשקי API

כברירת מחדל, בודק קישור שבור משתמש ב- API בסיסי ב- HTTP וב- YouTube. אנו ממליצים שתשאיר את זה כברירת מחדל.

פרוטוקולים וממשקי API לבדיקת קישורים שבורים

הגדרות מתקדמות

מההגדרות המתקדמות, באפשרותך להגדיר “פסק זמן” אקראי. בדרך זו כל קישור שדורש זמן רב יותר זמן לטעון וזה יסומן כקישור שבור. יותר מזה, אתה יכול להוסיף “פעולות קישור קישור” מרובות. על ידי לחיצה על “כפה בדוק מחדש את כל העמודים”, תגרום לתוסף זה לרוקן את מסד הנתונים של הקישורים ולבדוק מחדש את כל האתר.

הגדרת ברירת המחדל מושלמת עבור האתר שלך, כך שאתה לא צריך לשנות שום דבר. במקרה שאתה מבצע כל שינוי, אל תשכח לשמור את השינויים.

הגדרות מתקדמות של בודק קישור שבור

כיצד לתקן קישורים שבורים

בחלק שלעיל הראיתי כיצד להתקין ולבדוק קישורים שבורים. אם התוסף מוצא קישורים שבורים באתר שלך, הוא יודיע לך במהירות. אז אתה צריך לתקן קישורים שבורים מלוח המחוונים של וורדפרס.

לשם כך, עבור אל כלים> קישורים שבורים. שם תראה את המספר הכולל של קישורים שבורים שהתגלו. משם אתה יכול לערוך את כתובת האתר השבורה, לבטל את הקישור ולבטל. אם כבר תיקנת את כתובת האתר השבורה, תוכל לבדוק שוב את כתובת האתר. זה יבדוק שוב ויידע אותך אם הוא קבוע.

תקן קישורים שבורים

בדרך זו תוכלו לבדוק ולתקן קישורים שבורים בקלות באמצעות תוסף וורדפרס שבור בודק.

אני מקווה שמאמר זה עוזר לך לתקן קישורים שבורים – – באתר וורדפרס שלך. הראיתי גם איך לעשות זאת בקלות בדוק קישורים שבורים. אם אתה עדיין נתקל בבעיה או שיש לך הצעה כלשהי, אנא הודע לנו על ידי השארת תגובה למטה. אתה יכול גם להתחבר אלינו ב  פייסבוק, טוויטר, גוגל+.

מאמרים קשורים,

 • 5 התוספים הטובים ביותר לניתוב מחדש של וורדפרס
 • כיצד להגדיר Yoast וורדפרס תוסף SEO (מהדורת 2017)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map