כיצד ליצור כניסה זמנית ללא סיסמא בוורדפרס

04.06.2020
WordPress 'כיצד ליצור כניסה זמנית ללא סיסמא בוורדפרס
0 18 мин.

כבעל אתר WordPress אתה יכול להוסיף או להסיר משתמש בקלות. אך אם אתה שוכר מפתח לבניית אתר האינטרנט שלך או התאמה אישית של כל דבר, יתכן שתצטרך למסור את פרטי הכניסה למנהל שלך למפתח. זו לא אפשרות טובה למסור את פרטי הכניסה למנהל המערכת שלך וכתוצאה מכך הוא / היא בסופו של דבר יתעסק עם האתר שלך..


אבל יש דרך טובה להתמודד עם זה. אתה יכול ליצור התחברות זמנית או לתת גישה מנהלתית זמנית למשתמש ללא סיסמה. והדבר החשוב ביותר הוא שתוכלו אפילו לערוך את יכולות מנהל המערכת הזמני. כך שתוכלו להיות בטוחים לאילו אפשרויות המשתמש יכול לגשת או לא.

מדוע עליך ליצור כניסה זמנית ללא סיסמה?

כדאי להשתמש בערכת נושא או תוסף פרימיום מכיוון שדברים פרימיום מגיעים עם תכונות מועילות יותר, המתעדכנות כל הזמן ובעיקר תוכלו לקבל תמיכה בדוא”ל אם אתה נתקל בבעיה.

לכן, אם קנית נושא או תוסף פרמיום ואתה מקבל שגיאה או שאתה רוצה לערוך משהו, עליך לפנות למפתח התוסף שלך. אם מדובר בבעיה נפוצה, כנראה שהמפתח מציע לך להחיל כמה קודים בה. אם הבעיה עדיין מתרחשת, המפתח שלך יבקש ממך לגשת לאתר שלך כדי לפתור את הבעיה מהסוף שלהם ולצורך זה, אתה צריך לספק את גישת הכניסה למנהלי מערכת שלך..

יתכן שלא תרצה לספק גישה לכניסה למנהל מערכת שלך למישהו שאינו מכיר, מצד שני, אתה רוצה גם לתקן את הבעיה. זה הופך להיות החלטה מורכבת מאוד לספק גישה למנהל שלך לאדם לא ידוע.

למרבה המזל, אתה יכול ליצור כניסה זמנית או גישה למנהל באתר וורדפרס שלך. במקרה זה, המשתמש אינו זקוק לסיסמא בכניסה לאתר שלך וההתחברות תהיה זמנית.

זוהי השיטה השימושית מאוד אם ברצונך להעניק למנהל המערכת שלך גישה להתחברות למפתח שלך או לקבל הודעות אורחים.

שיטה זו עובדת מצוין עבור בלוגרים אורחים מכיוון שאינך נותן להם את פרטי הכניסה למנהל המערכת שלך. אבל כשאתה נותן את פרטי הכניסה למנהל שלך למפתח שלך כדי לתקן או לפתח משהו, זה הופך להיות די מסוכן, מכיוון שהם עשויים להתעסק באתר שלך, לשנות את קישור האתר שלך או למחוק כל דבר חשוב.

במקרה זה, עליך ליצור:

 • תפקיד משתמש חדש
 • גישה להתחברות זמנית 

זה תהליך קל מאוד ובמאמר זה, אני אראה לך כיצד ליצור גישה להתחברות זמנית ללא סיסמה ולמשתמש זה תהיה גישה מוגבלת מאוד. לדוגמה, אם המפתח שלך רוצה לתקן את בעיית התוסף שלך, אתה יכול לספק את הגישה הספציפית כך שפונקציות אחרות יוגבלו.

כיצד ליצור כניסה זמנית ללא סיסמא בוורדפרס

כאן אשתמש בשני תוספים- עורך תפקידים למשתמש ו כניסה זמנית ללא סיסמא.

שני התוספים הללו נחוצים אם ברצונך לספק גישה למערכת שלך להתחברות למנהל. לשם קבלת פוסטים אורחים, אינך זקוק לתוסף של עורך תפקידים למשתמש אלא אם אתה רוצה להוסיף או להתאים אישית את תפקידי המשתמש של WordPress..

שלב 1, צור חשבון מנהל משני  

יש הרבה תוספים של עורך תפקידים זמינים וכאן אשתמש תוסף עורך תפקידים למשתמש. ראשית, התקן והפעל את התוסף הזה. אז לך ל משתמשים> עורך תפקידים למשתמש ומשם לחץ על הוסף תפקיד, לדוגמה, “מנהל זמני“. אתה יכול גם ליצור עותק של כל תפקיד משתמש קיים.הוספת WordPress תפקיד

לאחר הוספת תפקיד משתמש חדש, לחץ על כפתור עדכון לשמירת ההגדרות.

לאחר שיצרת תפקיד משתמש חדש, עכשיו הגיע הזמן להוסיף או להסיר יכולות. מ ה בחר תפקיד ושנה את יכולותיו אפשרות, בחר את תפקיד המשתמש שיצרת זה עתה.

וורדפרס עריכת תפקידים

כעת, הוסף יכולות כרצונך, לדוגמה, אם המשתמש רוצה לערוך את קובץ העיצוב שלך, תוכל לתת יכולות מקטע העיצוב. אך קח בחשבון שאתה צריך לתת הרשאות מנהל כללי כדי שהמשתמש יוכל לגשת לאתר שלך.

לאחר שסיימת להוסיף יכולות, לחץ על עדכון כדי לשמור את השינויים.

שלב 2, צור חשבון משתמש זמני

בשלב זה עליך להתקין כניסה זמנית ללא תוסף סיסמא. לאחר הפעלת התוסף הזה, עבור אל משתמשים> כניסות זמניות

כניסות זמניות

שם אתה צריך למלא את כל הפרטים של המשתמש הזמני החדש. אך היזהר בבחירת תפקיד משתמש. בשלב הבא, קבע תאריך תפוגה של הכניסה הזמנית. לאחר הזמן, החשבון יפוג אוטומטית.

כעת, לחץ על שלח כפתור ליצירת המשתמש.

תראה הודעה כי המשתמש נוצר בהצלחה. עכשיו לחץ להעתקה את קישור הכניסה הזמני ושתף אותו עם מישהו. בדרך זו משתמשים יכולים להתחבר ישירות לפאנל הניהול של וורדפרס ללא שם משתמש וסיסמא. אתה יכול גם לשלוח קישור זה ישירות אם אתה רוצה.

זוהי גישה מנהלתית זמנית וכל אחד יכול להתחבר באמצעות קישור זה. אני גם ממליץ לך לבדוק את קישור הכניסה לפני שליחה לאף אחד. מכיוון שאם המפתח לא יכול לגשת לפאנל הניהול שלך, אתה צריך לתקן אותו שוב וזה ייקח הרבה זמן. אז בדוק את זה בזהירות.

כיצד לנהל או למחוק כניסה זמנית

לאחר סיום העבודה, אולי תרצה לפוג או למחוק אותו חשבון זמני. לשם כך, בקר ב משתמשים> כניסות זמניות עמוד. 

נהל כניסות זמניות

מדף זה תוכלו לראות שמות משתמשים, דוא”ל, תפקידים, כניסה אחרונה, תאריך תפוגה. אתה יכול גם לערוך, לפוג או למחוק משתמש. אם תרצו להאריך את תאריך התפוגה או לשנות את תפקיד המשתמש, תוכלו לעשות זאת בקלות.

אם תמחק את חשבון המשתמש, כל התוכן שנוצר על ידי המשתמש כמו פוסטים, הדפים יוצגו כמנהל.

זהו זה. בדרך זו תוכלו ליצור כניסה זמנית או ליצור משתמש ללא סיסמה באתר וורדפרס שלכם. אם אתה אוהב את המדריך הזה, שתף אותו עם חבריך. אם אתה נתקל בבעיה בזה, הודע לנו בקטע התגובות.

מאמרים קשורים,

 • 15 הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לאחר התקנת וורדפרס
 • 20 התוספים הטובים ביותר של WooCommerce הדרושים לאתר WordPress שלך
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector