Temaları Özelleştirmek için 10 Genesis Framework Eklentisi (Kaydırıcıları, Sosyal Düğmeleri, Düzenleri, Bültenleri Kullanmak, Daha Fazlası)

Genesis Çerçeve Eklentileri


İle kullanmak için en iyi WordPress Eklentileri mi arıyorsunuz? Genesis Çerçeve?

İşte 10 Genesis eklentisi StudioPressWordPress dizini ve diğer kaynaklar. Bunların çoğunu Genesis tarafından desteklenen WordPress sitemde kullanıyorum, diğerleri indirdiğim, test ettiğim ve iyice inceledim. Tüm eklentiler ücretsizdir (# 8 hariç) ve en az 4.2 / 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir. Yine de eklentilere ihtiyacınız olmayan bazı şeyler, örneğin sütunlar ve bazı kısa kodlar  – çok fazla eklenti site hızı.

İşte liste …

1. Genesis eNews Genişletilmiş

Bu, bir bülten ve bir HTML bölümünü birleştirir (burada bir yazar pic / bio + en iyi makaleler eklemeyi seçtim). Sağ kenar çubuğumda görebilirsiniz ve her yazının sonunda da kullanıyorum.

Keşke bu yıllar önce, e-postaları toplamanın başını çektiğinden ve çok fazla olmasa da, sadece bülten bölümünden birkaç 100 abonem olduğunu bilseydim (en iyi makaleleri listelemek, hemen çıkma oranımı azaltmaya yardımcı oldu). MailChimp (kullandığım), Sürekli İletişim, Aweber ve çoğu e-posta hizmetiyle kolayca entegre edilebilir. İşte bir öğretici Carrie Dils tarafından.

Genesis eNews Genişletilmiş

2. Genesis Basit Düzenlemeler

Altbilginizi, telif hakkı alanınızı ve giriş metalarınızı düzenlemenizi kolaylaştırır. FYI “giriş meta”, blog yayını içeriğinizin üstünde ve altında kalan alandır. Bunu her Genesis sitesine yüklüyorum.

Genesis Basit Düzenlemeler

3. Genesis Duyarlı Sürgü

Tüm Genesis temaları yerleşik bir kaydırıcıyla birlikte gelmez. Başlamazsa, web sitenize her zaman kaydırıcılar eklemenize izin veren Genesis Duyarlı Kaydırıcı eklentisini her zaman yükleyebilirsiniz. İşte neye benziyor – canlı bir sürüm görebilirsiniz. Executive Pro Teması tarafından StudioPress.

Genesis Duyarlı Sürgü

4. Genesis Basit Paylaşım

Yayınlara, sayfalara ve diğer içeriklere sosyal paylaşım düğmeleri ekler. Pinterest ve Stumble Upon düğmelerinin yanı sıra simge boyutunu, görünümünü, nerede görüntüleneceğini vb.Gibi temel seçenekler vardır..

Genesis Simple Share Eklentisi

5. Genesis Basit Kenar Çubukları

Bu, ziyaretçilerin görüntüledikleri sayfaya, yayına, kategoriye veya etikete bağlı olarak hangi widget’ların gördüklerini kontrol etmek (kişiselleştirmek) için iyidir. İnsanlar “WordPress Speed” kategorimden bir yazı okuyorlarsa, onlara site hızı ile ilgili makaleler göstermek isteyebilirim. Aynı şeyi yapan başka eklentiler de var Widget Mantığı ama ben özellikle Genesis için. Her iki şekilde de kullanacaksınız koşullu etiketler her widget’ın nerede görüneceğini kontrol etmek için.

Genesis Basit Kenar Çubukları Eklentisi

6. WooCommerce için Genesis Bağlan

WooCommerce işlevselliğini bir WooCommerce Genesis temasına eklemek istiyorsanız, bu eklenti bunu yapacaktır. WooCommerce’ın yerleşik mağaza şablonlarını kendi Genesis hazır sürümleriyle, özellikle tek ürün.php, archive-product.php ve taxonomy.php şablonlarının yerine tek bir ürün sayfasını, ana dükkanı ve ürün kategorisini ve ürünü görüntülemek için gereken etiket arşiv sayfaları. Bu daha popüler Genesis eklentilerinden biridir.

WooCommerce için Genesis Bağlan

7. Genesis Mobil & Yapışkan Menü

Duyarsız bir Genesis teması satın aldıysanız, temayı mobil uyumlu olacak şekilde özelleştirmek isteyebilirsiniz. Çok fazla araştırma yaptım ve bunu doğru yapan bir eklenti yok.

Genesis Mobile’ı kullanabilirsiniz. & Bir hamburger tarzı mobil menü (artı diğer özellikler) eklemek için Yapışkan Menü eklentisi, midilli ve Genesis teması satın al mobil uyumludur. Yaptığım şey bu, temanız duyarlı değilse yapmalısınız..

Genesis Mobil ve Yapışkan Menüsü

8. Genesis Tasarım Paleti Pro

Genesis sitenizi kod olmadan özelleştirmek ister misiniz? Bu eklentiler üstbilginizi, gezinmenizi, arka planınızı, içeriğinizi / kenar çubuğunuzu / altbilginizi ve tipografinizi herhangi bir kod kullanmadan özelleştirmenize yardımcı olur. Renkler, boyutlar, ağırlıklar, kenar boşlukları, dolgu ve hizalama seçeneklerine sahiptir. Fiyatlandırma $ 49-199.

Genesis Tasarım Paleti

9. Fotoğraf Galerisi / Portföy

Ne yazık ki Genesis Framework için sitenize bir portföy ekleyen bir eklenti yok, ancak çok sayıda ücretsiz ve premium portföy eklentileri bunun için. Bu listedeki 5-15 sayıları premium eklentilerdir ve güzel görünmesi için ekstra 15 $ harcamaya değer.

WordPress Portföyü

10. Genesis Düzeni Ekstraları

Genesis Layout Extras, temanızla birlikte gelen standart numara yerine 9 düzen sunar. Bunları ana sayfanızda, sayfalarınızda, blog yazılarınızda, arşivlenmiş sayfalarınızda ve diğer içeriklerinizde kullanın.

Genesis Düzeni Ekstraları

İlgili Makaleler

Umarım makalemi faydalı bulmuşsundur! Eğer yaptıysanız, lütfen paylaşın. Listemdeki Genesis eklentileri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, yorumlar bölümünde bana bir satır bırakın.

Şerefe,

Tom İmzası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map