10 Najlepsza wtyczka Live Chat WordPress 2016

Co to jest czat na żywo?

Czat na żywo wsparcie to usługa internetowa, która umożliwia firmom komunikację lub czatowanie w czasie rzeczywistym z odwiedzającymi ich witrynę internetową. Relacja na żywo aplikacje wsparcia są powszechnie używane do zapewnienia natychmiastowej obsługi klienta i informacji dla klientów i klientów. Więc w tym poście pokazuję ci 10 Najlepsza wtyczka Live Chat WordPress z 2016 r.


Ale możesz pomyśleć, dlaczego potrzebuję funkcji czatu na żywo w mojej witrynie… Tak?…„Czy wiesz, że możesz uzyskać więcej 60% klientów, nawet jeśli możesz zwiększyć sprzedaż dzięki systemowi czatów na żywo”. Funkcja czatu na żywo jest w dzisiejszych czasach oczywista w przypadku sprzedaży, a zwłaszcza dla tych, którzy odwiedzają Twoją witrynę po raz pierwszy. Nie mają dużo czasu, aby czekać na odpowiedź. W takim przypadku czat na żywo świetnie się sprawdza. Po zintegrowaniu wtyczki czatu na żywo WordPress możesz bezpośrednio rozmawiać z klientem i pomagać mu w pytaniach dotyczących dowolnego produktu. Sprawdźmy te wtyczki czatu na żywo WordPress…

10 Najlepsza wtyczka Live Chat WordPress

1. Czat na żywo

Wtyczka Live Chat WordPressCzat na żywo to najlepsze oprogramowanie do czatu na żywo i oprogramowanie pomocy technicznej do obsługi klienta. Jeśli znajdziesz najlepszą wtyczkę do czatu na żywo WordPress dla jakiejkolwiek firmy, to jest to dobra opcja dla Ciebie. To Wtyczka Live Chat WordPress ma wiele funkcji, które mogą zwiększyć szybkość konwersacji z kupującymi. 

Dzięki potężnemu pulpitowi administracyjnemu możesz dostosować wszystko. Jeśli masz portfolio, handel elektroniczny lub dowolną stronę internetową, możesz z niego łatwo korzystać. Najpierw wystarczy zalogować się do pulpitu administratora, pobrać kod i dodać go do footer.php w swoim motywie. Następnie możesz skonfigurować opcje czatu i motywy z tego miejsca. Oto zrzut ekranu pulpitu nawigacyjnego:-

czat na żywo wpmyweb

Kluczowe cechy:

 • Dostosowywanie okna czatu: Po włączeniu opcji czatu w witrynie możesz dostosować okno czatu za pomocą kilku motywów i kolorów. To nie wszystko. Następnie w opcji językowej domyślnym językiem jest angielski, ale jeśli Twoja firma ma siedzibę we Włoszech, możesz zmienić język na Italiano. Możesz także włączyć ankietę przed czatem, ankietę po czacie itp. Ankietę po czacie używa się głównie do natychmiastowej informacji zwrotnej od klientów oraz w przypadku agentów ratingowych. Klient może wypełnić formularz zgłoszenia w opcji czatu, jeśli czat online jest w tym czasie niedostępny.
 • Zaangażowanie klientów: Możesz ustawić niestandardową wiadomość, gdy ktoś kliknie czat online, lub możesz skonfigurować więcej powitań, aby zaprosić docelowych użytkowników do czatu. Z obiekt przyciągający uwagę system, Twoi klienci zwracają większą uwagę i prowokują ich do rozpoczęcia czatu.
 • Zaawansowane narzędzia agenta: Agent czatu może dodawać tagi i skróty klawiaturowe w celu szybkiego użycia. Ten czat może być używany z komputera i telefonu za pomocą oprogramowania do pobrania. 
 • Ustawienia czatu: Agenci czatu mogą kierować czaty lub można to zrobić automatycznie. Tak więc określony dział otrzymuje konkretnych klientów opartych na kategoriach.
 • Łatwa do zintegrowania: Bez względu na to, jakiego CMS używasz, możesz łatwo zintegrować tę wtyczkę Live Chat ze swoją witryną.

Cena £:

Ta wtyczka jest płatna, której koszt początkowy wynosi 16 USD / miesiąc. Rozpocznij 30-dniowy okres próbny

2). WP Live Chat

WordPress Live Chat- Wpmyweb

WP Live Chat wtyczka jest najbardziej opłacalną wtyczką do czatu na żywo WordPress. Ta wtyczka jest w pełni funkcjonalna i obsługuje małe firmy. Ta wtyczka jest bezpłatna, więc nie musisz płacić za miesięczne subskrypcje czatu na żywo, aby lepiej zrozumieć swoich gości.

Masz teraz możliwość prowadzenia czatu na żywo na własnej stronie internetowej lub na serwerze czatu na żywo. Korzystanie z ich serwera czatu na żywo poprawi wydajność twojego czatu nawet o 300% i zmniejszy obciążenie twojego hosta. 

Jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz ustawić czat na żywo z pulpitu administratora. Jak widać na powyższym obrazku, możesz rozmawiać z klientami za pomocą aplikacji Windows, aplikacji na Androida itp., A nawet otrzymasz powiadomienie na pulpicie, jeśli jakiś klient chce rozmawiać z agentami. Oto obraz pulpitu administratora poniżej:

WP Live Chat

Ta wtyczka jest darmowa, ale jeśli chcesz mieć pełne możliwości tej wtyczki, musisz kupić wersję PRO. Oto kilka kluczowych funkcji WP Live Chat:

Kluczowe cechy:

 • W pełni konfigurowalny czat: Jak już wspomniałem, tę wtyczkę można w pełni dostosować, dzięki czemu możesz skonfigurować czat według własnego uznania.

 • Oceny czatu & Ikony społecznościowe: To dobry wybór, aby klienci / użytkownicy mogli oceniać twoich agentów w czasie rzeczywistym. Możesz dodać fanpage na Facebooku lub stronę biznesową w oknie czatu, aby uzyskać więcej obserwujących w tym samym czasie.
 • Powiadomienia przeglądarki: Ta wtyczka pozwala otrzymuj powiadomienia przeglądarki, gdy tylko pojawi się nowy czat.
 • Dostęp P.Zapomniane rekordy czatu: Możesz uzyskać dostęp do dowolnych czatów, które mogłeś przeoczyć, a także poprzednich rekordów czatu.
 • Obsługuje wiele języków: Wsparcie WP Live Chat jest w pełni przetłumaczalne i dostępne w 25 różnych językach.
 • Hostuj swój serwer czatu w chmurze: Hostuj swój serwer czatu na żywo na jego serwerze w chmurze, aby poprawić wydajność czatu nawet o 300% i zmniejszyć obciążenie hosta. 

Cena £:

Ta wtyczka jest bezpłatna, ale aby uzyskać pełny dostęp lub funkcje, musisz kupić wersję Pro tej wtyczki, która kosztuje 39,95 USD.

3).Tawk.to Live Chat

tawk wpmyweb

Tawk.to to w 100% BEZPŁATNA aplikacja do czatu na żywo, która pozwala monitorować i czatować z użytkownikami witryny WordPress. Obsługuje wszelkiego rodzaju firmy i ponad 250 000 firm korzystających z Tawk.to. Został zaprojektowany w celu zwiększenia skuteczności zarządzania doświadczeniem związanym z angażowaniem klientów online. Ponieważ nie ma limitu, możesz go używać na wielu stronach internetowych i agentach w jednym interfejsie pulpitu nawigacyjnego, aby czatować z użytkownikami Twojej witryny.

Tawk.to oferuje darmowe aplikacje na iOS, Android, Windows i Mac OSX, aby pozostać w kontakcie, lub możesz zalogować się za pomocą dowolnej nowoczesnej przeglądarki.

Kluczowe cechy:

 • Niestandardowy widget: Możesz zmienić rozmiar, kolory, pozycję i zawartość widżetu użytkownika, aby dopasować go do swojej witryny.
 • Użyj wielu witryn: Jeśli chcesz korzystać z czatu na żywo na wielu stronach internetowych. Następnie dodaj wiele różnych widżetów do tylu witryn, ile chcesz, abyś mógł śledzić, skąd pochodzą wszystkie czaty.
 • Automatyczne wyzwalacze czatu: Możesz ustawić wyzwalacze, aby ustawić automatyczne wiadomości na podstawie wielu warunków, takich jak czas, odwiedzanie określonej strony lub wykonanie określonej czynności itp.
 • Niestandardowe skróty: Skróty pozwalają szybko odpowiedzieć w ciągu 1 sekundy, a także oszczędzają czas, odpowiadając na często zadawane pytania gości. Takich jak: Zamiast pisać Witaj, witaj na naszej stronie internetowej, jak możemy pomóc? możesz utworzyć skrót, który jest po prostu /Witaj.
 • Darmowe aplikacje: Tawk.to oferuje darmowe aplikacje na iOS, Android, Windows i Mac OSX, aby pozostawać w kontakcie z klientami z dowolnego miejsca.

Cena £: 

100% za darmo.

4. Czat na żywo Zopim

czat na żywo zopim

Zopim jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych wtyczek WordPress Live Chat. Zopim pozwala monitorować i czatować z odwiedzającymi przeglądającymi Twój sklep w czasie rzeczywistym. Mają ponad 150 000 klientów i najbardziej aktywną zainstalowaną wtyczkę czatu na żywo WordPress.

Zapewniają swoim klientom najfajniejszą funkcję „Czat Facebook Messenger”. Korzystając z tej funkcji, będziesz mógł używać komunikatora. I oczywiście jest to kolejny najlepszy sposób dotarcia do klientów.

Kluczowe cechy:

 • Advance Analytics: Pulpit nawigacyjny Zopim pozwala monitorować przepływ odwiedzających, wzorce użytkowania oraz pozwala wskoczyć, gdy klient może potrzebować pomocy.
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów działalności: Jeśli masz małą lub nawet dużą stronę internetową, nie ma problemu. Działa płynnie w każdym rodzaju.
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych: Ta wtyczka jest w pełni przyjazna dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu Twoi klienci mogą rozmawiać z Tobą z dowolnego urządzenia za pomocą naszego zoptymalizowanego mobilnego widżetu czatu.
 • Łatwa do zintegrowania: Obsługuje wszystkie główne CMS.
 • jeszcze wiele…

Cena £:

Darmowe | 11,20 USD / mc.

5. Wspieram

Wtyczka czatu WoRdPress

Wspieram to platforma czatu na żywo dla stron internetowych i sklepów e-commerce. Dzięki oprogramowaniu obsługującemu czat na żywo IM możesz mieć konto czatu na żywo, zalogować się do konta czatu na żywo i rozmawiać z odwiedzającymi w ciągu kilku minut.

Kluczowe cechy:

 • Monitorowanie odwiedzających w czasie rzeczywistym: Dzięki ich potężnemu pulpitowi nawigacyjnemu możesz monitorować zachowania odwiedzających, a działanie na nich jest równie ważne. I możesz śledzić, na których stronach są Twoi użytkownicy, skąd pochodzą, ich geolokalizacja. 
 • Łatwy do dostosowania: Możesz dostosować okna czatu do własnych motywów stron internetowych oraz zmienić czcionki, kolory i obraz banera nagłówka. Na czacie możesz ustawić tekst i pola.
 • Lepsze bezpieczeństwo: Obsługuję szyfrowanie SSL, aby wszystkie czaty pozostały bezpieczne i bezpieczne.
 • więcej….

Cena £:

Darmowe | 12,63 USD / mies

6. JivoChat

jivochat

JivoChat ma ponad 155 614 klientów i jedną z wiarygodnych firm. JivoChat pomaga klientom otrzymywać natychmiastowe odpowiedzi na czacie na żywo – bez konieczności dzwonienia lub wysyłania e-maili bezpośrednio na Twojej stronie internetowej. Możesz zainstalować tę wtyczkę w kilka minut i możesz ją dostosować do swojego osobistego stylu.

JivoChat zapewnia bezpłatną aplikację komputerową dla systemu Mac / Windows, przeglądarkę i aplikację mobilną. Więc Ty lub Twoi agenci nie przegapicie ani jednego czatu. 

Kluczowe cechy:

 • Więcej lepszej jakości: Każdego dnia oceniają jakość usługi czatu w Twojej witrynie w skali od 0 do 5 i sugerują obszary, które należy poprawić.
 • Łatwy w użyciu: Agenci mogą brać udział w czatach za pomocą wygodnej aplikacji komputerowej dla systemu Mac / Windows, przeglądarki i naszej aplikacji mobilnej.
 • Więcej czatów z klientami: Oferuje pomoc przed zadawaniem pytań z proaktywnymi rozmowami, które zamieniają zwykłych gości w zadowolonych klientów.

Cena £:

Darmowe | 10 USD / mies.

7. Tidio Live Chat

tildochat

Tidio Live Chat to usługa czatu na żywo, która pozwala łatwo komunikować się z klientami. Jeśli znajdziesz dobrą i tanią wtyczkę do czatu na żywo WordPress, jest to dobra opcja. Jest zaprojektowany specjalnie dla społeczności WordPress. Po zainstalowaniu wtyczki będziesz w stanie w pełni korzystać z korzyści, jakie zapewnia nasza usługa, nie wymaga rejestracji.

Jest niezwykle łatwy w instalacji, gdy już zainstalujesz wtyczkę, jesteś gotowy do pracy. Śledzi, kto odwiedza Twoją witrynę. Możesz dostosować schemat kolorów lub niestandardowe pola formularzy do swoich potrzeb.

Funkcje:

 • Śledź, kto odwiedza Twoją witrynę.
 • Skontaktuj się z gościem za pośrednictwem poczty e-mail, gdy opuszczą czat.
 • Integracja z Zendesk, GetResponse, SalesForce i MailChimp i wieloma innymi.
 • Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne i stacjonarne (iOS, Android, Windows, OS X, Chrome).
 • W pełni konfigurowalny.

Cena £:

Darmowe | Wersja Pro: 12 USD / mies.

Tildo Czat na żywo Cena

8. Olark Live Chat

czat olark na żywo

Olark to najpiękniejszy i najskuteczniejszy sposób na rozmowę z klientami w sprawie sprzedaży i wsparcia. Olark ujawnia, kto jest w Twojej witrynie i co dokładnie robi. Zobacz nawet, co jest w koszyku.

To jest szybkie & łatwy w instalacji i dostosowaniu Olark. Wystarczy założyć konto Olark i wkleić kod na swojej stronie, możesz zacząć. Dzięki pięknym motywom, tekstowi i językowi, które wybierzesz, a nawet potężnemu interfejsowi API, Olark jest całkowicie pod twoją kontrolą.

Ta wtyczka jest bardzo przydatna dla twojej witryny e-commerce lub strony WordPress. Ale nie ma darmowej wersji, musisz kupić, aby korzystać z tej wtyczki.

Funkcje:

 • Olark współpracuje z głównym oprogramowaniem, którego już używasz, i wzmacnia Twój CRM.
 • Uzyskaj natychmiastową informację zwrotną od swoich klientów, dzięki czemu wiesz, że czynisz ich szczęśliwszymi.
 • Twoi klienci mogą sprawdzać twoje produkty lub agentów za pomocą opcji czatu. Abyś mógł ulepszyć swój produkt i doświadczenie.

Cena £:

12 USD / miesiąc. (Dostępna tylko wersja Premium)

9. onWebChat

czat onweb

onWebChat to dobra wtyczka do czatu na żywo WordPress dla Twojej witryny. Pozwala czatować z użytkownikami witryny, monitorować ruch w witrynie i zapewniać lepszą obsługę klienta. 

Ta wtyczka czatu na żywo WordPress dla WordPress zapewnia łatwy sposób na zintegrowanie strony internetowej WordPress z naszym innowacyjnym systemem czatu na żywo. Jest również kompatybilny ze stronami WooCommerce. Możesz rozmawiać z odwiedzającymi Twoją stronę internetową w czasie rzeczywistym za pomocą jednego kliknięcia, monitorować ruch w witrynie i maksymalizować konwersje za pomocą wyzwalaczy.

Funkcje onwebchat

Cena £:

Darmowe | 7,81 USD / miesiąc.

10. WP-Chat

wp-chat

WP Chat to wtyczka czatu na żywo WordPress, która jest głównie zbudowana dla WordPress. Za pomocą tej wtyczki możesz monitorować i czatować z odwiedzającymi, którzy przeglądają Twój sklep / stronę internetową w czasie rzeczywistym. Jest to w pełni konfigurowalny wielojęzyczny interfejs frontowy czatu. 

Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy klucz API od WP-Chat , i możesz zacząć rozmawiać z klientami. Pozwala dodawać nieograniczoną liczbę stron internetowych, nielimitowane czaty, nieograniczoną liczbę klientów i wiele więcej. Możesz użyć ich aplikacji mobilnej do tej wtyczki czatu na żywo.

Kluczowe cechy:

 • Nieograniczone strony internetowe
 • Nieograniczone czaty
 • Nieograniczeni operatorzy
 • Aplikacja mobilna, aplikacja Chrome dostępna dla tej wtyczki WordPress Live Chat

Cena £: 

Wolny

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map