7 Najlepsza wtyczka do optymalizacji obrazu dla WordPress 2017

Nikt nie lubi powolnej strony internetowej. Jeśli użytkownicy odwiedzą Twoją witrynę, a jej załadowanie zajmie kilka minut, wtedy porzucą Twoją witrynę i prawdopodobnie nie będą ponownie odwiedzać. Masz tylko 2 sekundy, aby zwrócić uwagę odwiedzającego. Jeśli witryna nie ładuje się w tym czasie, prawdopodobnie opuszcza ją i chce odwiedzić inną witrynę. Jeśli Twoja witryna znajduje się w pierwszej dziesiątce w Google, prawdopodobnie tracisz pozycję z powodu niskiej szybkości strony. Ranking stron nie zależy jednak tylko od prędkości witryny, ale istnieje wiele czynników, które wpływają na jej pozycję. Ale szybkość witryny ma ogromny wpływ na jej pozycję w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing, Yahoo itp. Przyspieszenie witryny WordPress jest bardzo łatwym procesem. W tym artykule dzielę się, jak zoptymalizować obrazy WordPress z najlepszymi Wtyczka kompresji obrazu WordPress.


Wielu początkujących używa wysokiej jakości obrazów na swoich stronach bez ich optymalizacji. Wielu użytkowników myśli, że optymalizacja obrazu obniża jakość i wygląda gorzej niż normalnie. Ale to nie prawda. Dostępnych jest kilka wtyczek do optymalizacji obrazu WordPress, które kompresują obrazy bez utraty jakości. Przetestowaliśmy kilka wtyczek optymalizacyjnych WordPress i wymieniliśmy je tutaj według ich

7 Najlepsza wtyczka Optymalizatora obrazu dla WordPress

# 1 WP-Smush

WP smush

Jeśli chodzi o optymalizację obrazu, to WP Smush jest najlepszym rozwiązaniem. Zmniejsza rozmiary plików obrazu i poprawia wydajność. Za pomocą tej wtyczki możesz ustawić maksymalną szerokość i wysokość dużych obrazów, a zostanie ona zoptymalizowana za pomocą jednego kliknięcia.

WP luzem smush

Ta wtyczka zapewnia zbiorczą opcję optymalizacji, dzięki której można zoptymalizować 50 załączników jednocześnie. Ale może zmiękczyć obrazy do 32 MB. Po przesłaniu dowolnych zdjęć automatycznie optymalizuje wszystkie zdjęcia. 

WP Smush optymalizuje obrazy przy użyciu zaawansowanych technik kompresji bezstratnej. Może przetwarzać pliki graficzne JPEG, GIF i PNG.

Aby zainstalować tę wtyczkę, musisz uzyskać Smush API od tutaj.

Wtyczka WP Smush jest dostępna zarówno w wersji bezpłatnej, jak i premium. W wersji pro otrzymasz kompleksowe rozwiązanie do optymalizacji obrazu. To robi 2x – 10x większa kompresja niż bezstratna, prawie bez utraty jakości. Nie musisz już dłużej czekać na luzem, ponieważ zaczyna działać za pomocą jednego kliknięcia. Ta wtyczka jest wyposażona w program zwiększający szybkość strony Hummingbird, monitorowanie czasu działania i zwiększanie bezpieczeństwa.

Kluczowe cechy:

 • Zoptymalizuj swoje zdjęcia przy użyciu zaawansowanych technik kompresji bezstratnej.
 • Automatycznie konwertuj pliki PNG do stratnych plików JPEG.
 • Wtyczka WP Smush jest wyposażona w funkcję zwiększania prędkości stron Hummingbird, monitorowanie czasu działania i zwiększanie bezpieczeństwa.
 • Po załadowaniu zdjęć ich serwer wykonuje wszystkie zadania, dzięki czemu Twoja strona nigdy nie zwalnia.

Cennik:

49 USD / miesiąc. Rozpocznij darmowy okres próbny.

# 2 ShortPixel

shortpixel

ShortPixel jest jednym z Najlepsza wtyczka Image Optimizer. Ma wiele funkcji, które pomagają łatwo zoptymalizować zdjęcia. Ta wtyczka się skończyła 20 000 aktywne instalacje. 

Najpierw musisz zdobyć API klucz od ShortPixel, aby go aktywować. Następnie możesz zoptymalizować miniatury oraz polecane obrazy. Może kompresować obrazy JPG, PNG, GIF, a także dokumenty PDF. Ta wtyczka pasuje zarówno do fotografii, jak i strony internetowej WooCommerce. Najlepsze jest to, że nie ma limitu rozmiaru pliku, możesz przesyłać obrazy o dowolnych rozmiarach. Dzięki temu jakość zdjęć lub zdjęć w witrynie WooCommerce pozostaje taka sama i ładuje się szybciej.

Możesz uruchomić wtyczkę ShortPixel wiele stron internetowych z pojedynczy klucz API. Działa również świetnie z galerią NextGEN, Galerią Foo oraz innymi galeriami i suwakami.

Kluczowe cechy:

 • Może zoptymalizować Twoje zdjęcia 250 KB do 60 KB.
 • Możesz uruchomić wtyczkę ShortPixel na wielu stronach internetowych z jednym kluczem API.
 • Brak limitu rozmiaru pliku.
 • Może kompresować JPG, PNG, GIF, a nawet PDF dokumenty.
 • Możesz przywrócić oryginalne obrazy w dowolnym momencie.

Cena £:

ShortPixel to płatna wtyczka, nadal możesz jej używać za darmo.

ceny krótkich pikseli

# 3 Optymalizator obrazu EWWW

ewww optymalizator obrazu

Jeśli potrzebujesz darmowej najlepszej wtyczki Image Optimizer, to Optymalizator obrazu EWWW jest najlepszym wyborem. Ma ponad 400 000 aktywnych instalacji i maksymalną liczbę ocenianych wtyczek WordPress. Automatycznie optymalizuje twoje zdjęcia, a nawet twoje wcześniej przesłane zdjęcia. 

Domyślnie EWWW Image Optimizer stosuje bezstratne techniki optymalizacji, dzięki czemu jakość obrazu pozostaje taka sama. 

Do uruchomienia tego programu nie potrzebujesz klucza API ani usługi strony trzeciej. Wystarczy zainstalować z galerii wtyczek WordPress i zacznie działać. Może zaoszczędzić setki KB na obraz, dzięki czemu oszczędza również przepustowość. Zapewniają również EWWW Image Optimizer Cloud. 

Kluczowe cechy:

 • 100% za darmo Podłącz.
 • Nie potrzebujesz API klucz do uruchomienia tej wtyczki.
 • Możesz użyć tej wtyczki na wielu stronach.
 • Szybko optymalizuje obrazy i przyspiesza działanie witryny.

Cena £:

100% Wolny. 

# 4 Optimus

Optymalizator obrazu Optimus

Optimus to wtyczka do optymalizacji obrazu autorstwa KeyCdn. Zmniejsza rozmiary plików obrazu bez zmiany jakości obrazu. W ten sposób obrazy Twojej strony ładują się bardzo szybko i poprawiają SEO

Aby korzystać z Optimusa, wystarczy zainstalować tę wtyczkę. W Narzędziach możesz zoptymalizować wszystkie obrazy ze swojej witryny. Zmniejsza rozmiar pliku do 70% i poprawić wydajność. 

Ta wtyczka ma 3 rodzaje planu cenowego- Optimus, Siedziba Optimusa i Optimus HQ Pro. Optimus to darmowy plan, więc możesz z niego korzystać bez żadnych kosztów. Ale możesz przesłać maksimum 100 KB obrazy o rozmiarze pliku. Płatne plany nie mają ograniczeń.

Kluczowe cechy:

 • Dobre dla WooCommerce i Fotografia stronie internetowej.
 • Możesz użyć jednej licencji na wszystkie własne strony.
 • Obsługuje aplikacje mobilne WordPress i Windows Live Writer.

Cena £:

Darmowe | 19 USD rocznie.

# 5 Imagify Image Optimizer

Imagify Image Optimizer

Jeśli chcesz Najlepsza wtyczka do optymalizacji obrazu , to musisz spróbować Imagify Image Optimizer. Imagify korzysta z najbardziej zaawansowanego narzędzia do kompresji obrazu, dzięki czemu zdjęcia są optymalizowane bardzo łatwo.

Używają trzech metod kompresji obrazu, tj. Normalnej, Agresywnej i Ultra. Możesz użyć dowolnego z nich. Wybranie wyższej metody kompresji zapewni lepszą redukcję rozmiaru, ale jakość obrazu zostanie nieco obniżona. Kompresują one najpopularniejsze formaty obrazu, takie jak: JPG, PNG i GIF. Za pomocą wtyczki wersji bezpłatnej możesz przesłać maksymalnie 2 MB plik graficzny. Ale nie ma ograniczeń korzystania z wtyczki płatnej wersji.

Imagify Settings

Kluczowe cechy:

 • Używają swojego serwera do optymalizacji twoich zdjęć, aby Twoja strona nie zwolniła.
 • Możesz używać Imagify na dowolnej liczbie stron.
 • Kompatybilny z WooCommerce i NextGen Gallery. 

Cena £:

Darmowe | 4,99 USD / miesiąc.

# 6 Kraken

kraken

Kraken jest jednym z Najlepsza wtyczka do optymalizacji obrazu dla WordPress, który pasuje głównie do stron internetowych poświęconych fotografii, WooCommerce lub Travel. Kraken pozwala zoptymalizować i zmienić rozmiar nowego i istniejącego obrazu WordPress. Może kompresować JPEG, PNG i animowane pliki GIF. 

Aby korzystać z tej wtyczki, potrzebujesz API Kraken Image Optimizer. Możesz użyć swojego klucza API Kraken.io na wielu swoich stronach. Możesz przesłać archiwum ZIP, przeciągając je do interfejsu internetowego, a następnie Kraken rozpakuje je i zoptymalizuje wszystkie obrazy znalezione w archiwum. Ich interfejs WWW PRO z funkcją zmiany rozmiaru obrazu i synchronizacji z Dropbox.

Ta wtyczka jest dostępna zarówno w wersji darmowej, jak i Pro. Darmowa wersja ma kilka funkcji, a maksymalny rozmiar pliku, który można przesłać to 100 KB. Ale wersja Pro pozwala na 32 MB. Wersja Pro obejmuje pełny dostęp do interfejsu API, program do przesyłania plików ZIP, zmianę rozmiaru obrazu, przechowywanie w chmurze Kraken i wiele innych…

Kluczowe cechy:

 • Nadaje się do fotografii, WooCemmerce lub każdego innego dużego serwisu internetowego.
 • Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to 32 MB.
 • Paster URL, Page Cruncher.
 • Zmiana rozmiaru obrazu i synchronizacja z Dropbox.

Cena £:

Darmowe | 5 USD / miesiąc / 500 MB.

# 7 Bezsenność

nieczystość

Bezmyślność jest dobry Wtyczka do optymalizacji obrazu WordPress. Imsanity jest dobre dla każdego rodzaju witryn. Automatycznie zmienia rozmiar wszystkich dużych obrazów i czyni je małymi bez zmiany jakości. Po instalacji możesz go skonfigurować z maksymalną szerokością, wysokością i jakością.

Imsanity zapewnia również funkcję zmiany rozmiaru, dzięki czemu można zmienić rozmiar wcześniej przesłanych zdjęć.

Kluczowe cechy:

 • Automatycznie skaluje duże obrazy.
 • Może konwertować BMP pliki do JPG.
 • Możesz ręcznie ustawić maksymalną szerokość, wysokość i jakość.

Cena £:

Wolny.

Podsumowanie

Wszyscy kochają obrazy. Obrazy w treści, które mogą znajdować się na stronach lub postach, są zawsze dobrym wyborem. Pomaga lepiej zrozumieć użytkowników. Gdy użytkownik odwiedza Twoją witrynę i znajduje tylko tekst i tekst, prawdopodobnie opuszcza Twoją witrynę. Ponieważ twój artykuł był pomocny, ale nie zaaranżowany. Więc jeśli dodasz obrazy, artykuł stanie się bardziej atrakcyjny dla odwiedzających. Wiemy „Jedno zdjęcie jest warte tysiąca słów”

Dodawanie zdjęć do postów zawsze pomaga lepiej i szybciej zrozumieć. Użytkownicy pamiętają bardzo długo. Co więcej, pomaga to również przyciągać ruch z obrazów Google.

Dodawanie obrazów na stronie jest dobre, jeśli jest dobrze zoptymalizowane. Ponieważ jeśli nie zoptymalizujesz obrazów, spowolni to witrynę i wydłuży czas ładowania. Wielu początkujących blogerów nie optymalizuje swoich zdjęć, a ich strona staje się bardzo wolna. To również wykorzystuje większość zasobów z twojego hostingu. W tym artykule piszę o 7 Najlepsza wtyczka Optymalizatora obrazu dla WordPress. Jeśli więc nie wiesz, jak zoptymalizować obrazy w Photoshopie, ta wtyczka pomoże ci optymalizować.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map