7 najlepszych wtyczek formularza kontaktowego WordPress 2016

Przed sprawdzeniem wtyczek Best WordPress Contact Form przeczytaj, co to jest Formularz kontaktowy i dlaczego go potrzebujesz.


ZA Formularz kontaktowy jest w zasadzie zestawem pytań wypełnianych na stronie przez użytkownika, który jest automatycznie wysyłany na Twój adres e-mail po wypełnieniu. Możesz użyć go do wszystkiego, co chcesz, ale oto typowe przykłady, Informacje zwrotne, pytania, prośba o usługi / informacje itd. Więc nie musisz się martwić o spamerów, wszystkie maile są obsługiwane przez serwer i nie ma szans na ujawnienie informacji. Więc oto są 10 Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Możesz być zainteresowany,

Top 20 motywów portfolio WordPress 2016

lub 20 starannie dobranych darmowych szablonów blogów WordPress

10 najlepszych wtyczek do formularza kontaktowego WordPress

WPForms

Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

WPForms to najpotężniejsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Ten formularz umożliwia tworzenie pięknych formularzy kontaktowych, formularzy subskrypcji, formularzy płatności i innych rodzajów formularzy dla witryny w ciągu kilku minut. Jest w 100% responsywny na urządzenia mobilne, więc Twoje formularze zawsze będą wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach takich jak: mobilny, tablet, laptop i inne. Pochodzi z drag & upuść funkcje, więc nie musisz znać żadnej umiejętności kodowania.

Możesz uaktualnić tę darmową wtyczkę zgodnie z życzeniem. Cena wersji Pro to 39 USD rocznie i 399 USD Płatność jednorazowa. W wersji PRO otrzymasz dodatkowe funkcje – dodatek AWeber, dodatek rejestracji użytkownika, dodatek Monitor kampanii, dodatek GetResponse, dodatek Mailchiimp, dodatek standardowy PayPal itp. Wystarczy zainstalować tę wtyczkę, skonfigurować formularz i dodać krótki kod w dowolnym miejscu, a formularz jest gotowy.

Formularz kontaktowy 7

Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Contact Form 7 to potężny i prosty formularz, który może zarządzać wieloma formularzami kontaktowymi, a ponadto możesz elastycznie dostosowywać formularz i zawartość poczty za pomocą prostych znaczników. Formularz obsługuje przesyłanie oparte na Ajaxie, CAPTCHA, filtrowanie spamu Akismet itp. Jest łatwy w konfiguracji, wystarczy przejść do ustawień i utworzyć formularz. Ten formularz jest w 100% darmowy, więc nie musisz aktualizować ani nic.

Formularze Caldera

Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Caldera Forms to inny rodzaj konstruktora formularzy WordPress. Możesz stworzyć niesamowity wygląd dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeciągania i upuszczania. Ma wiele funkcji, dzięki czemu możesz spersonalizować wszystko, nawet przyciski. Niezależnie od tego, czy tworzysz prosty formularz kontaktowy, czy złożony system, pokochasz edytor przeciągnij i upuść. Jest to darmowa wtyczka i można ją aktualizować, aby uzyskać dodatkowe dodatki, których cena początkowa to 49 USD.

Formy Ninja

Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress

Ninja Forms to najprostszy sposób na zbudowanie dowolnego formularza potrzebnego do strony internetowej WordPress. Nie musisz już bawić się kodem ani martwić o wykonane ograniczenia. Za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść możesz utworzyć formularz w dowolnym momencie. Tutaj niestandardowe maski wprowadzania pozwalają ograniczyć wprowadzanie danych przez użytkowników w formularzach, takich jak numery telefonów, waluta i daty. Ninja Forms ma również pełną bibliotekę dodatków, dzięki którym Twoje formularze będą na nowe wyżyny. Jest ich 40 Płatny dostępne dodatki, których cena to 39 USD dla pojedynczej witryny.

Formularze kontaktowe NM

Formularze NM

Formularze kontaktowe NM to darmowy formularz, który pozwala łatwo utworzyć formularz za pomocą opcji przeciągnij i upuść. Nie ma wersji premium, więc otrzymujesz wszystkie funkcje A-Z. Po zainstalowaniu tej wtyczki możesz kontrolować każdą rzecz i każde pole i nie wymaga tutaj żadnych umiejętności kodowania. Dostępne są następujące typy pól, takie jak – Tekst, Pole tekstowe, E-mail, Pole wyboru, Przyciski radiowe, Przesyłanie pojedynczego pliku i Recaptcha itp. Recaptcha można włączyć w Google, a użytkownik musi przesłać klucz witryny i klucz tajny.

Formularz kontaktowy WCP

Zdobyć

Formularz kontaktowy WCP jest formą wielofunkcyjną, którą można stosować w wielu formach. Główną cechą naszego formularza kontaktowego jest gotowy do użycia zestaw pól, w tym CAPTCHA, z którego można korzystać natychmiast po instalacji. Jest całkowicie wolny, wystarczy zainstalować wtyczkę i dodać formularz kontaktowy na dwa sposoby – jako shortcode za pomocą przycisku paska narzędzi TinyMCE, jako widget do paska bocznego strony.

Kreator formularzy

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz kreatywnego responsive Bezpłatny formularz kontaktowy z wieloma szablonami i opcjami motywu, Form Builder jest dla Ciebie dobrą opcją. Formularz zawiera wszystkie typy pól formularza niezbędne do utworzenia kompletnego formularza kontaktowego, w którym można aktywować lub dezaktywować, a także zmienić kolejność. Reaktywność produktu pozwala stać się dostępnym do kontaktowania się za pomocą różnych gadżetów. Zawodowiec cena wersji od 15 USD.

Form Builder autorstwa CaptainForm

Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego WordPress 2016

CaptainForm to Kreator formularzy WordPress bez dodatków, łatwy w użyciu, zapewniający zaawansowane funkcje. Nie wymaga umiejętności kodowania i jest idealny do budowania dowolnego rodzaju formularza bezpośrednio z deski rozdzielczej, takich jak: formularze zamówień, formularze rejestracyjne, ankiety, ankiety, posty przesłane przez użytkowników i więcej. CaptainForm to narzędzie do tworzenia formularzy zintegrowane z wieloma aplikacjami i procesorami płatniczymi, takimi jak Dysk Google, SalesForce, ActiveCampaign, Dropbox, PayPal, Authorize.net, Stripe i wiele innych.

Ale ta forma ma pewien limit. Co oznacza, że ​​dostępne są 4 różne abonamenty: abonament bezpłatny i 3 abonamenty płatne, działające na zasadzie rocznej subskrypcji. Zwykły (bezpłatny): 3 formularze, 15 pól / formularz, 500 zgłoszeń / miesiąc, 100 MB przestrzeni dyskowej. I Zawodowiec formularz wersji od 35 USD/ rok, który daje nieograniczoną liczbę formularzy, 5 000 zgłoszeń, 500 MB miejsca i tak dalej. Ten rodzaj formularza jest lepszy niż inne najlepsze wtyczki formularzy kontaktowych WordPress.

Bardzo prosty formularz kontaktowy

WordPress Contact Form Plugins 2016

Jeśli szukasz tylko jednego prosty Formularz kontaktowy, to jest świetna opcja. Zawiera tylko imię i nazwisko, adres e-mail, temat i wiadomość. I prosta suma captcha. Użyj shortcode [kontakt], aby wyświetlić formularz na stronie lub użyj widgetu, aby wyświetlić formularz na pasku bocznym lub na dowolnej stronie.

Kreator formularzy

Formularz

Contact Form Builder to najlepsze narzędzie do szybkiego organizowania formularza kontaktowego dla klientów i gości. Formularz zawiera wszystkie typy pól formularza niezbędne do utworzenia kompletnego formularza kontaktowego. Reaktywność produktu pozwala stać się dostępnym do kontaktowania się za pomocą różnych gadżetów, a także obejmuje weryfikację słów Captcha i ReCaptcha. Formularz ma zintegrowaną funkcję Google Maps, która pozwala wyświetlić lokalizację Twojego biura za pomocą mapy Google.

To jest wolny wtyczkę i możesz ją uaktualnić, kupując Zawodowiec wersja, która kosztuje 30 USD/Domena.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map