7 najlepszych wtyczek Google AdSense dla WordPress [edycja 2020]

Jeśli jesteś właścicielem witryny, najprawdopodobniej słyszałeś o Google AdSense. AdSense to największa sieć reklamowa. Miliony webmasterów wyświetlają różnego rodzaju reklamy na swoich stronach i zarabiają dużo pieniędzy.


Ale początkującym użytkownikom WordPress bardzo trudno jest dodawać reklamy Google AdSense w WordPress, zwłaszcza gdy ktoś niedawno założył bloga. Na przykład użytkownik chce wyświetlać reklamy w poście na blogu lub na dowolnej stronie, co jest dla użytkownika dość mylące, ponieważ domyślnie WordPress nie zapewnia opcji wstawiania żadnych reklam do postu lub strony. W takim przypadku musisz użyć Wtyczka Google AdSense dla WordPress.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki AdSense WordPress?

Wstawianie kodu AdSense do postów WordPress jest ciężką i czasochłonną pracą. Bez wtyczki AdSense musisz ręcznie wstawić ten kod do każdego postu i strony, aby nie wyświetlać reklam w wybranym miejscu. Prawdopodobnie wiesz, że lokalizacja reklam ma znaczenie dla zwiększenia CPC i przychodów AdSense. 

Teraz spójrz, jak wygląda kod AdSense,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({});

[* To jest przykładowy kod AdSense]

Więc używając Wtyczka AdSense WordPress, możesz łatwo wyświetlać reklamy w swojej witrynie w dowolnym miejscu. W tym artykule napiszę o 7 najlepszych wtyczkach Google AdSense dla WordPress.

Najlepsze wtyczki Google AdSense dla WordPress

# 1. Inserter reklam

Wtyczka Ad Inserter

Ad Inserter to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress. Ta wtyczka obsługuje wszystkie rodzaje reklam, w tym AdSense i Amazon. Jest także idealny do wyświetlania kontekstowych reklam zakupowych i rotacyjnych banerów.

Możesz dodać dowolne reklamy w 16 różnych pozycji. Musisz podać kod reklamy w bloku tej wtyczki i wybrać, gdzie chcesz wyświetlać reklamy w swojej witrynie. Następnie automatycznie wstawi reklamy do każdego postu lub strony.

Inserter reklam

Ad Inserter zapewnia również wiele opcji wstawiania dowolnego kodu HTML, CSS lub JavaScript na stronie. Możesz również zobaczyć podgląd kodu przed umieszczeniem go na swojej stronie. Obsługuje również strony AMP.

Ta wtyczka jest również dostępna w wersji PRO, która zawiera więcej dodatkowych funkcji. Możesz użyć maksymalnie 64 bloków reklam, możesz użyć edytora podświetlania składni, tagowania GEO na poziomie kraju, wykrywania urządzeń. Poza tym możesz dodawać reklamy na lepkich pozycjach, aby reklamy na stronie nie poruszały się podczas przewijania strony. Większość tej wtyczki jest świetna do łatwego wstawiania wielu reklam w witrynie.

# 2. WP Quady
WP Quady

WP Quady to kolejna świetna gra Wtyczka Google AdSense który pozwala wyświetlać wiele reklam w treści witryny. Ma ocenę 4,9 na 5 i korzystał z ponad 100000 stron internetowych. Ta wtyczka AdSense dla WordPress jest zbudowana z solidnego kodu, dobrze utrzymana i zaktualizowana, aby była kompatybilna ze wszystkimi nadchodzącymi wersjami WordPress, a także obsługuje wszystkie typy motywów WordPress.

Za pomocą tej wtyczki możesz dodać 9 reklam w różnych pozycjach. Domyślnie ta wtyczka ogranicza łącznie 3 reklamy AdSense zgodnie z zasadami AdSense.

Przykład reklamy WP Quad

W ustawieniach wtyczki możesz przypisać pozycję Google Ads na początku postu, na środku postu, na końcu postu i między dowolnym akapitem. Możesz także ustawić warunki widoczności oraz wyświetlać lub ukrywać reklamy w zależności od typu postu lub roli użytkownika.

Obsługuje wszelkiego rodzaju reklamy, w tym Amazon, i możesz wyświetlać maksymalnie 10 reklam na stronie i widżetach paska bocznego.

3. WP Insert

WP Insert

WP Insert to kolejna świetna wtyczka Google AdSense WordPress. W przeciwieństwie do innych wtyczek Google AdSense WP Insert zapewnia funkcję testowania A-B, dzięki czemu można skonfigurować wiele sieci reklamowych do wyświetlania reklam z innej sieci. W ten sposób możesz wyświetlać różne reklamy sieciowe i zarabiać więcej pieniędzy.

Możesz łatwo wstawić reklamę nad treścią postu, środkiem treści postu, poniżej treści postu, po prawej i lewej stronie treści postu.

4. Zaawansowane reklamy
Zaawansowane reklamy

Advanced Ads to jedna z najlepszych wtyczek Ads Manager dla WordPress. Za pomocą tej wtyczki możesz zarządzać swoimi reklamami, tworzyć rotację reklam i wstawiać reklamy do swoich postów i stron na blogu. Możesz łatwo tworzyć banery i grupować reklamy, aby tworzyć rotacje reklam. Na przykład, jeśli publikujesz post na blogu, możesz ustawić datę opublikowania reklamy. Tak więc reklama zostanie wyświetlona po opublikowaniu posta.

Dzięki reklamie Google AdSense możesz także wyświetlać inne reklamy sieciowe, np. Clickbank, Chitika, Amazon i inne alternatywy Google AdSense.

W ustawieniach wtyczki możesz wyłączyć wszystkie reklamy na frontonie i 404 stronach. Ta wtyczka pozwala również ustawić warunki dla odwiedzających, aby można było wyświetlać lub ukrywać reklamy według urządzenia.

5. AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense to jedna z najlepszych wtyczek WordPress do zarządzania reklamami. Za pomocą tej wtyczki możesz szybko wstawić Google AdSense na swoim blogu. Ta wtyczka zapewnia elastyczne miejsca docelowe reklam i możesz wstawiać reklamy konkretnie lub losowo w dowolnym miejscu postu. Możesz wstawiać reklamy w różnych miejscach, np. Na początku postu, w środku postu, na końcu postu, między akapitem a tagiem „więcej”.

Ta wtyczka jest kompatybilna tylko z Google AdSense, więc możesz jej używać tylko wtedy, gdy używasz AdSense na swoim blogu. Aby skonfigurować tę wtyczkę, musisz podać swój identyfikator wydawcy AdSense. Następnie możesz włączyć reklamy na stronie głównej, stronach kategorii, a nawet tagach. Możesz także ukryć reklamy na komputerze, aby zapobiec przypadkowym kliknięciom reklam.

6. Wstaw ogłoszenie

Wstaw ogłoszenie

Wstaw ogłoszenie reklamowe to bardzo prosta wtyczka Google AdSense WordPress, która pozwala automatycznie wstawiać ogłoszenia pocztowe do dowolnych postów i stron. W ustawieniach wtyczki możesz wybrać wstawianie ogłoszeń reklamowych przed treścią, po treści i po określonej liczbie akapitów. Na przykład, jeśli wstawisz dowolną reklamę przed treścią, automatycznie wyświetli reklamy przed treścią w każdym poście.

Podobnie jak inne wtyczki Google AdSense, obsługuje także różnego rodzaju reklamy i ułatwia wdrażanie reklam w Twojej witrynie.

7. Menedżer reklam Google AdSense

Menedżer reklam Google AdSense

Google AdSense Als Manager jest jednym z najprostszych Wtyczka Google AdSense dla WordPress. Ma bardzo prosty interfejs, dzięki któremu można łatwo wstawiać reklamy do treści witryny. Po zainstalowaniu tej wtyczki przejdź do pulpitu administracyjnego WordPress, a następnie Ustawienia> Google AdSense. Stamtąd możesz zarządzać swoimi reklamami i ustawiać lokalizacje reklam.

Ta wtyczka ma tylko 3 boksy reklamowe i możesz wstawiać reklamy Google AdSense we wpisach, stronach, stronie głównej i między akapitami.

Wniosek

Jeśli korzystasz z AdSense lub innych reklam sieciowych na swoim blogu WordPress, powinieneś użyć wtyczki Google AdSense dla WordPress. Korzystając z wtyczki do zarządzania reklamami, możesz łatwo wstawiać do treści dowolne reklamy lub banery. Jest bezproblemowy i wymaga tylko jednorazowej konfiguracji. Następnie reklamy będą automatycznie widoczne w Twoim blogu. W tym artykule napisałem o 7 Najlepsze wtyczki Google AdSense dla WordPress.

Oto więcej artykułów WordPress, które mogą Ci się spodobać,

 • Jak sprawdzić i naprawić niedziałające linki w WordPress
 • Jak skonfigurować wtyczkę Yoast SEO WordPress (edycja 2017)
 • 20 Musisz mieć wtyczki WordPress na swojej stronie blogu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map