Jak dodać efekt śniegu w witrynie WordPress

Jak dodać efekt śniegu w WordPress


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i być może już zacząłeś życzyć swoim rodzinom, przyjaciołom i innym. Dlaczego więc nie czytelnikom bloga? Czas na dodaj efekt opadów śniegu na swojej stronie WordPress. 

Musisz zauważyć, że wielu właścicieli witryn już dodało efekt padania śniegu na swoim blogu. Wygląda świetnie, prawda? Więc jeśli prowadzisz blog WordPress, możesz łatwo dodać efekt śniegu na swojej stronie WordPress. W tym artykule pokażemy Ci 8 Najlepsze wtyczki śniegu dla WordPress. 

Jak dodać efekt śniegu do bloga WordPress

Istnieje kilka wtyczek, za pomocą których można łatwo dodać efekt opadów śniegu z Choinki. 

# 1 świąteczna panda

Świąteczna Panda

Christmas Panda to najlepsza świąteczna wtyczka do WordPress. Chcesz ozdobić swoją witrynę WordPress płatkami śniegu, choinkami, Mikołajem, a nawet możesz wyświetlać wyskakujące okienka na swojej stronie, które informują odwiedzających, że to Boże Narodzenie. 

Ta wtyczka jest łatwa do skonfigurowania. Najpierw zainstaluj i aktywuj wtyczkę Christmas Panda. Następnie przejdź do ustawień wtyczki Christmas Panda, a następnie możesz ustawić dowolne obrazy dekoracyjne. W następnej opcji możesz włączyć Opad śniegu na swojej stronie internetowej. Tak więc po aktywacji Snowfall będzie widoczny na twojej stronie. Jeśli podoba Ci się wyskakujące świąteczne pozdrowienia, możesz je włączyć w sekcji Wyskakujące okienka. Jeśli opady śniegu nie pojawiają się, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną ze swojej witryny.

* Nie wspominając, używamy wtyczki Christmas Panda na naszej stronie internetowej (WPMyWeb), aby pokazać świąteczną dekorację i efekt śniegu.

Zobacz wtyczkę

# 1 WP Super Snow

WP Super Snow

WP Super Snow to dobra wtyczka do wyświetlania płatek śniegu na twojej stronie WordPress. Najpierw musisz zainstalować tę wtyczkę, a następnie po odświeżeniu strony możesz zobaczyć płatki śniegu.

Po dodaniu płatków śniegu do swojej witryny możesz dostosować płatki śniegu za pomocą opcji konfiguracji w pulpicie nawigacyjnym WordPress.

[Zobacz wtyczkę]

# 2 Flurry

Ulewa

Jeśli chcesz mieć wiele efektów opadów śniegu, możesz to zrobić, używając wtyczki Flurry. Jest w 100% darmowy.

Z deski rozdzielczej możesz zmieniać charakter, kolor, częstotliwość opadów śniegu itp. Dzięki ich zaawansowanym opcjom możesz precyzyjnie dostroić opadający śnieg. Flurry korzysta już z ustawień domyślnych, więc nie musisz zmieniać żadnych ustawień, chyba że chcesz zmodyfikować efekt padającego śniegu. 

Wygląda tak fajnie na miejscu i bardzo go polecam. Musisz spróbować. ��

[Zobacz wtyczkę]

# 3 WFS Let It Snow

WFS Let It Snow

WFS to kolejna dobra wtyczka do pokaż opady śniegu Na twojej stronie. Jest to prosta wtyczka i działa dobrze dla każdego rodzaju strony WordPress. 

Możesz zmienić lokalizację opadów śniegu tj. Tylko stronę główną lub całą witrynę. Dzięki rozmiarowi płatka śniegu możesz włączać cienie. Jest używany głównie na białym tle i wygląda na to Płatki śniegu 3D.

[Zobacz wtyczkę]

# 4 Snow Flurry

Śnieżyca

Snow Flurry WordPress pozwala na to dodaj efekt opadów śniegu na swoim blogu. 

Jest prosty i w pełni konfigurowalny. Możesz ustawić maksymalny rozmiar płatka śniegu, jak często tworzone są nowe płatki. Poza tym możesz dodać minimalną i maksymalną prędkość płatka, kolor płatka śniegu, a także ustawić wyłączanie wtyczki po określonej liczbie sekund.

[Zobacz wtyczkę]

# 5 WP Snow Effect

WP Snow Effect

WP Snow Effect dodaje ładną animację efektu padającego śniegu do twojej strony WordPress. Ta wtyczka WP używa jSnow Jquery, więc nie korzysta z żadnych zasobów z twojego hostingu. Wtyczka dostępna również w wersji PRO. Aby korzystać z pełnych funkcji, musisz kupić pełną wersję wtyczki.

Możesz dodać do 40 rodzajów płatków śniegu. Z deski rozdzielczej możesz zmienić kolor płatków i ustawić lokalizację, w której chcesz wyświetlać, tj. Stronę główną, strony, posty itp..

[Zobacz wtyczkę]

# 6 Screen Snow

Śnieg ekranu

Screen Snow to wtyczka, która dodaje efekt śniegu do strony WordPress. Jest to bardzo prosta wtyczka, a po aktywacji możesz kontrolować prędkość, kolor, rozmiar itp. Płatków śniegu.

[Zobacz wtyczkę]

# 7 Jetpack

Jetpack Snowfall

Jeśli masz już zainstalowaną wtyczkę Jetpack, nie musisz instalować żadnej wtyczki. Możesz zobaczyć opcję Ustawienia>Generał i zaznacz opcję „Pokaż padający śnieg na moim blogu do 4 stycznia”.

Po aktywacji możesz zobaczyć opady śniegu na swojej stronie WordPress. Ale tutaj nie ma opcji dostosowywania. Więc jeśli nie chcesz instalować dodatkowej wtyczki do wyświetlania płatków śniegu, to dobrze.

Więcej zasobów WordPress,

  • 7 najlepszych motywów WordPress Premium do blogowania
  • Jak uzyskać bezpłatny certyfikat SSL dla swojej witryny WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map