Ideální nastavení SEO pro WordPress SEO: Kompletní průvodce optimalizací WordPress pomocí vašeho pluginu (aktualizováno 2019, V.11.7.0)

03.06.2020
Yoast 'Ideální nastavení SEO pro WordPress SEO: Kompletní průvodce optimalizací WordPress pomocí vašeho pluginu (aktualizováno 2019, V.11.7.0)
0 37 мин.

Yoast-WordPress-SEO-Plugin-Settings


Každý má Yoast, ale málokdo jej používá správně.

Bez obav. Tento tutoriál je rozdělí na 3 klíčové kroky: konfigurace nastavení SEO Yoast (včetně přidání stránek AMP, aby se mobilní stránky načítaly rychleji), zkoumání klíčových slov s dlouhým ocasem, a optimalizace obsahu (je toho více než zelená světla). Také vám ukážu, jak se připojit ke službě Google Search Console, abyste mohli opravit chyby procházení (nefunkční stránky)..

Toto je KOMPLETNÍ průvodce Yoast. Pokud nemáte, přejděte na pluginy → přidat nové → hledat svůj SEO → nainstalovat / aktivovat. Pokud již máte Yoast, ujistěte se, že je aktualizován na nejnovější verzi. Zanechte komentář, pokud máte nějaké dotazy a pokud se vám tento tutoriál líbí, podívejte se na mé další průvodce, jako je můj WordPress SEO a Průvodce rychlostí WordPress které jsou oba směšně dobré.

1. Všeobecné
2. Vzhled vyhledávání
3. Search Console
4. Sociální
5. Nástroje
6. Pojistné
7. AMP
8. Importujte moje nastavení
9. Zaměření na klíčová slova
10. Optimalizace obsahu
11. Anatomie dokonale optimalizované stránky2018-Yoast-SEO-Plugin-Settings

Důležité věci, které byste měli vědět před použitím služby Yoast

Lidé ztrácejí příliš mnoho času zkoušením získat zelená světla a nedostatek času na výzkum klíčových slov (nebo vylepšování obsahu než kdokoli z nejlepších výsledků). Než začnete, přečtěte si tyto tipy, abyste se vyhnuli ztrátě času, což je vážně velký problém, když lidé používají Yoast.

 • Nezadržujte zelená světla – podívejte se Backlinko online infographic SEO
 • Nevolávejte slepě klíčová slova – hledejte v Autocomplete Google dlouhé ocasy (3+ slovní fráze), poté Google Google a podívejte se, zda top výsledky rozsáhle pokrývají toto téma
 • Nezadávejte do svého obsahu klíčová slova, abyste se pokusili dostat zelenou barvu (to je spam)
 • Dobrý SEO na stránce znamená vytvoření komplexního obsahu (3 000+ slov, videí atd.)
 • Nejdůležitějším místem použití klíčového slova pro zaměření je název stránky, adresa URL, název SEO, popis metadat a jednou v prvních několika větách těla obsahu. A je to!
 • Yoast (a všechny SEO pluginy) pro SEO na stránce dělají jen velmi málo – většinou jde o radu. Trávit více času výzkumem klíčových slov a přidat obsah HTML do delších příspěvků.

Verze 11.0 představuje schéma
* V průběhu jste provedli velké vylepšení schématu verze 11.0 (podívejte se na jejich Video YouTube uvolnění). Nemusíte nic dělat kromě aktualizace pluginu, ale může pomoci zlepšit bohaté výsledky při zobrazení produkty, recenze, recepty, události a další typy dat. Stále používám plugin, abych na Googlu zobrazoval „recenze hvězd“ (používám WP Review), ale v ideálním případě brzy nebudete muset.

1. Obecně

Přístrojová deska
Nastavení řídicího panelu

Funkce
Vaše funkce

Níže je snímek obrazovky každé funkce:
Několik z nich jsem deaktivoval … Analýzu čitelnosti nepoužívám, protože nepotřebuji „třídění“ mého obsahu (např. Zda jsou mé věty příliš dlouhé). Ve svém obsahu používám přirozeně interní odkazy a nepotřebuji, abyste mi přidali textové čítače textových odkazů. Nepotřebuji Ryte, abych neustále kontroloval, zda je můj web indexován ve vyhledávačích (samozřejmě to je), a nikdy nepoužívám rozbalovací nabídku Správce. Podívejte se, jaké funkce se vám líbí, povolte je a zbytek deaktivujte.

SEO analýza

Analýza čitelnosti
Vaše analýza čitelnosti

Základní kámen
Yoast-Cornerstone-Content

Základní kámen-obsah-filtr

Počítadlo textových odkazů
Counter-Feature Yoast-Text-Link-Link

Statistiky
Statistiky obsahu

Návrhy na propojení
Vaše interní propojení

Soubory XML
Yoast-XML-Sitemap-Setting

Ryte integrace
Yoast-Ryte-analýza

Nabídka Správcovské lišty
Menu Yoast-Admin-Bar

Zabezpečení: Pro autory žádná pokročilá nastavení
Vaše pokročilé nastavení

Nástroje pro webmastery
Dále se zaregistrujeme pro všechny Nástroje pro webmastery (Google/Bing/Yandex/Baidu) a každý z nich ověřte pomocí Metoda ověření HTML. Poté jim můžeme odeslat váš soubor Sitemap XML. Osobně používám Google Search Console nábožně k opravě nefunkčních stránek (chyby procházení) s přesměrováním, použijte Prohledat Analytics najít klíčová slova / stránky, které hodnotím, Vylepšení HTML opravit chyby v názvech SEO + popisy metadat a sledovat problémy s mobilem / zabezpečením a odkazy na můj web. Tady je můj kompletní výukový program Google Search Console, který bych určitě sbalil.

Nástroje pro webmastery

Ověřte Nástroje pro webmastery

 • Přihlásit se Google Search Console
 • Vybrat Metoda ověření značky HTML
 • Zkopírujte kód a vložte jej do pole Google Search Console
 • Smazat vše mimo nabídky (včetně nabídek)
 • Uložit změny do Yoast
 • V konzole Google Search Console klikněte na „Ověřit“
 • Opakujte pro Bing / Yandex (Největší ruský vyhledávač)
 • nepoužívám Nástroje pro webmastery Baidu protože je matoucí, protože nečtu čínsky, a potřebujete čínské telefonní číslo, ale můžete si to přečíst tutorial pokud chcete vyzkoušet
 • Nezapomeňte si přečíst sekci Search Console tohoto tutoriálu nebo si prohlédnout můj úplný průvodce

Vložte svůj soubor Sitemap XML do služby Google + Bing + Yandex

 • Ve složce Jděte na Obecné → Funkce → Soubory XML
 • Klepněte na ikonu otazníku možností XML Sitemaps
 • Klikněte na odkaz XML Sitemap
 • Zkopírujte poslední minulost adresy URL: /sitemap_index.xml
 • Přihlaste se do Google Search Console
 • Vlevo přejděte na Procházet → Soubory Sitemap
 • Vložte poslední část adresy URL souboru Sitemap do Konzole pro vyhledávání Google
 • Vyzkoušejte a odešlete
 • Opakujte pro Bing + Yandex

Yoast-XML-Sitemap-Setting

Váš soubor Sitemap

2. Vzhled vyhledávání

Všeobecné
Vaše všeobecné nastavení

Oddělovač titulů – při použití proměnných úryvků jde o pomlčku (nebo jiný zvláštní znak), která je obvykle mezi názvem stránky / příspěvku a názvem webu. Příklad: Název stránky Jméno stránky.

Proměnné úryvků – Šablony používané pouze pro SEO tituly / meta popisy, pokud je zapomenete napsat, což byste nikdy neměli zapomenout. Takže pokud je budete psát ručně, nebude na nich záležet. Měli byste mít čas na jejich napsání, aby zněli hezčí než šablona.

Vaše základní proměnné

Proč byste je neměli používat …

Název tohoto příspěvku, který čtete, je 160+ znaků (což je více než 60 znaků pro SEO tituly). Pokud bych se spoléhal na Yoast, abych vytvořil svůj titul SEO pomocí proměnných úryvků, bylo by to delší než 60 znaků a odřízly by se, takže můj úryvek bude vypadat hrozně. Místo toho jsem to napsal sám, takže to vypadá pěkně: Ideální nastavení WordPress SEO Plugin (2018, verze 7.9).

Proměnné Yoast-Snippet

Domovská stránka – domovská stránka se obvykle zaměřuje na široké klíčové slovo o vašem hlavním produktu / službě (např. Chicago Wedding Photographer). Použijte to na své domovské stránce SEO titul + popis meta:

Snippet na domovské stránce

Typy obsahu
Nastavení typů obsahu

Zobrazit příspěvky ve výsledcích vyhledávání – určete, zda jsou příspěvky / stránky indexovány ve vyhledávačích.

Datum v náhledu úryvku – přidání dat do úryvků (konkrétně jejich přidání do článků citlivých na čas) způsobí, že obsah vypadá nový a může výrazně zvýšit míru prokliku.

Datum publikování

Kromě toho, že to ve službě Yoast povolíte, musíte do horní části příspěvků přidat také „datum po úpravě“ (nazvané sekce metadat vstupu). Pro mě je to v Jednoduché úpravy Genesis nastavení …

Vstup Meta

Takto to vypadá na příspěvku…

Datum změny příspěvku

Kdykoli aktualizujete příspěvek, datum upraveného příspěvku se obnoví na aktuální den a bude aktualizováno ve výsledcích vyhledávání. Ano, můžete procházet VŠECHNY příspěvky a nechat svůj obsah vypadat zcela nový. Ale nezneužívejte to, snažím se to dělat jen tehdy, když provádím aktualizaci článku citlivého na čas.

Aktualizujte příspěvek WordPress

Váš SEO Meta Box – Toto je analýza SEO s doporučeními pro optimalizaci obsahu. Určitě to chcete pro stránky, příspěvky a stránky kategorií blogů, pokud je optimalizujete.

Média
Vaše nastavení médií

Taxonomie
Nastavení taxonomie

Který obsah by se ve výsledcích vyhledávání neměl zobrazovat – ve výsledcích vyhledávání by se obvykle neměly zobrazovat značky, kategorie portfolií, prezentace, formát a další nepotřebný obsah. Značky obvykle způsobí duplicitní obsah Siteliner. Pokud máte pěkné portfolio nebo pokud jsou vaše stránky kategorií blogů dobře navrženy s mnoha články v této kategorii, v každém případě je zahrněte do výsledků vyhledávání. Pokud však na této stránce nestrávíte déle než 30 sekund, neindexujte ji.

Archiv
Yoast-Archives-Settings

Strouhanka
Yoast-Breadcrumbs-Settings

Strouhanka – navigační text, který se zobrazuje v horní části obsahu:

Strouhanka

Pomáhá uživatelům a vyhledávacím strojům naučit se váš obsah a strukturu webu. Nepoužívám strouhanku, abych zabránil nepořádku, ale doporučuji je, pokud vám nevadí další text. Na povolit strouhanku, přidejte tento kód do Editoru → Index.php vložením do get_header ();

get_header (); ?>

<?php if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’))) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
} ?>

RSS
Nastavení RSS

3. Vyhledávací konzole

Ověřte se pomocí konzoly Google Search Console – to vám ukáže chyby procházení (nefunkční stránky na vašem webu), abyste je mohli přesměrovat na správnou stránku na vašem webu. Můžete jich mít mnoho, pokud jste někdy změnili permalinky, smazali stránky nebo migrovali svůj web. Než budete pokračovat, budete muset zkontrolovat Search Console v části „Obecné → Nástroje pro webmastery“. Po ověření přejděte sem a klikněte na „Získat autorizační kód Google“ a zobrazí se výzva k provedení kroků.

autentizace pomocí konzoly yoast-search-console

Opravte chyby procházení pomocí přesměrování – po ověření Search Search Console jej věnujte několik minut (nebo hodin), aby Google mohl vyplnit vaše chyby procházení. Nakonec uvidíte chyby (stránka nenalezena, chyby serveru, soft 404s…). Měli byste opravit všechny tyto nastavením 301 přesměrování, která přicházejí s Yoast SEO Premium, nebo zkuste použít zdarma Plugin pro rychlé přesměrování stránek / příspěvků

yoast-search-console-crawl-chyby

Nastavení přesměrování – Chcete-li nastavit přesměrování 301 pomocí Pluginu Quick Page / Post Redirect, nainstalujte plugin a přejděte na Quick Redirects → Quick Redirects (levá záložka v WordPress). Zadejte adresu URL ze služby Yoast a poté zadejte správnou adresu URL (nejrelevantnější stránka nebo příspěvek na vašem webu)…

301 Příklad přesměrování

Další optimalizace pro Google Search Console – Oprava chyb procházení je jen jedním z mnoha způsobů, jak optimalizovat váš web WordPress pomocí Google Search Console. Velmi doporučuji dívat se skrz můj Výukový program Google Search Console učit se o bohaté úryvky, mezinárodní cílení, bezpečnostní problémy, analytika vyhledávání a další důležité součásti vašeho WordPress SEO.

Google Search Console

4. Sociální

Vyplnění sociálních nastavení Yoastu pomáhá Googlu dozvědět se o svých profilech, ale hlavní věcí je povolení metadat každé sociální sítě. To vám umožní nahrát vlastní grafiku na každou stránku / příspěvek, díky čemuž je její obrázek ve formátu miniatur správně zobrazen, když je daná stránka sdílena na sociálních médiích. Tohle je co Facebook Otevřít grafTwitter karty, a Metadata Google+ ano.

Účty
yoast-social-settings

Facebook
Nastavení Yoast-Facebook

ID aplikace Facebook – jestli ty vytvořil aplikaci na Facebooku, najít tvou ID aplikace a zadejte jej sem. Zde je výukový program jak vytvořit aplikaci Facebook a co dělá.

Cvrlikání
Nastavení služby Twitter

Pinterest
pinterest-settings

Budete muset provést několik dalších kroků ověřte své stránky pomocí Pinterestu.

Google+
* Nejste si jisti, proč stále mají možnosti pro něco, co společnost Google již ukončila.

google-tab

Optimalizace sociálních médií – jakmile jsou pro každou sociální síť povolena metadata, můžete v sekci SEO analýza vaší společnosti nahrát vlastní obrázky ze sociálních médií pomocí odkazu „sdílet“ (viz níže). Díky tomu je formát miniatur obrazů obsahu správný, když je daná stránka sdílena na sociálních médiích. Ano, to znamená, že pro každý příspěvek budete muset vytvořit 2 samostatné grafiky.

 • Obrázek na Facebooku: 1 200 x 630 pixelů
 • Twitter obrázek: 1024 x 512px

Nahrajte vlastní grafiku na Facebook / Twitter …

yoast-social-media-optimisation

Dělá váš formát obsahu pěkně…

sdílení na Facebooku

Ovládání reklamního textu na Facebooku s vámi – pokud zvyšujete příspěvky, Facebook vám nedovolí změnit text reklamy. Než tedy sdílíte svůj příspěvek na Facebooku, dejte mu požadovaný název pomocí pole „Název Facebooku“ (které se může lišit od názvu SEO + meta popisu). Pokud váš titul na Facebooku nefunguje hned, zkuste vymazat mezipaměť vašeho webu. Zjistil jsem, že to může někdy trvat několik dní, než se aktualizuje s novým názvem a obrázkem na Facebooku.

Váš název na Facebooku

5. Nástroje

Yoast-SEO-Tools

Hromadný editor – hromadně upravovat názvy a meta popisy SEO (aniž byste museli procházet každou jednotlivou stránku / příspěvek). Zajistit, aby tyto pěkně připravené, se mohlo výrazně zvýšit míry prokliku tím, že vaše úryvky budou přitažlivější kliknout na. Nezapomeňte na obě místa přidat klíčové slovo zaměřené na tento příspěvek. SNIPPETY JSOU DOSTUPNĚ PŘEDCHOZÍ VÁŠHO SEO!

Yoast-Bulk-Editor

Editor souborů – editovat soubory robots.txt a .htaccess.

Dovoz a vývozimportovat moje doporučená nastavení SEO nebo exportujte svá vlastní nastavení pro použití na jiných webech, které spravujete. Pokud v současné době používáte jiný plugin WordPress SEO, použijte kartu „Importovat z jiných SEO pluginů“ a migrujte data SEO do svého.

import-tab

export-tab

migrace yoast-seo-plugin-migrace

6. Prémiové

Yoast SEO Premium je 89 $ / rok – vážně jsem si ho koupil pouze proto, že píšu pro WordPress SEO návody pro bydlení. Jinak bych to asi neměl. Nastavení klíčových slov s více zaměřením není užitečné, existuje spousta bezplatných doplňků pro přesměrování a návrhy interních odkazů + obsahové informace mi vůbec nepomáhají. Zde je vysvětlení některých zvýrazněných funkcí …

Yoast-SEO-Premium

Optimalizace klíčových slov (více klíčových slov) – existuje specifická strategie pro optimalizaci obsahu pro více klíčových slov (viz níže). Sekundární klíčová slova jsou často zahrnuta jako dílčí zápasy což znamená, že kontrolní seznam SEO analýzy je prakticky zbytečný, protože Yoast pouze detekuje přesný shody klíčových slov. Pomáhá vám sledovat sekundární klíčová slova na hlavním panelu, abyste mohli tyto dílčí shody použít, ale neočekávejte, že dostanete hodně zelených světel. Cílení sekundárních klíčových slov je více o Vytvoření pěkného SEO názvu + meta popis zahrnout jednotlivá slova z obou frází – spíše než jednoduše uvádět klíčová slova, která vypadají jako spam.

Vaše více klíčových slov

Náhled vaší stránky – pokud nahráváte vlastní obrázky do „sociální možnosti sdílení“, aby vaše obrázky správně formátovaly Facebook a Twitter (krok 4), to nepotřebujete. Ale pokud chcete vidět, jak to vypadá přímo ve Yoastu, abyste se ujistili, že to vypadá dobře, je to všechno.

yoast-social-náhledy

Návrhy na propojení
Vaše interní propojení

Statistiky obsahu
Statistiky obsahu

Správce přesměrování – Pomocí tohoto postupu můžete opravit chyby procházení (nefunkční stránky) na kartě Search Console vaší služby. To provedete přidáním staré a nové adresy URL, abyste přesměrovali každou z nich na nejvhodnější stránku. Pokud již máte přesměrování z Přesměrování Plugin nebo .htaccess, můžete je importovat do Yoastu. Zatímco zdarma plugin jako Rychlé přesměrování stránek / příspěvků dělá totéž, Správce přesměrování Yoast automaticky nastaví přesměrování, pokud někdy změníte permalink …

yoast-automatic-redirect

Nastavení přesměrování, přejděte na kartu Search Console Yoast a najděte chyby procházení …

Chyby Yoast-Search-Console-Crawl

Nyní použijte Správce přesměrování Yoast (nebo část „Rychlé přesměrování“, pokud používáte zásuvný modul pro přesměrování stránek / příspěvků). Vložte nefunkční URL do pole „Old URL“. Nová adresa URL by neměla být vždy domovskou stránkou – měla by to být nejbližší adresa URL vaší nefunkční stránky.

Yoast-Redirects

Prémiová podpora – Nikdy jsem nevyužil jejich podporu, ale ty si to s Yoast Premium.

7. AMP

Zrychlené mobilní stránky (AMP) jsou projektem Google, který zrychluje načítání mobilních stránek a přidává do vašich fragmentů mobilního telefonu znak „AMP“. I když to zní dobře, měli byste se AMP obvykle vyhnout. Podívejte se na studii Kinsty o tom, jak mobilní konverze klesly o 59% po přidání AMP. Po přečtení tohoto článku jsem se rozhodl zakázat AMP na svém vlastním webu (a jsem rád, že jsem to udělal). Design není zdaleka tak pěkný a je to bolest v zadku. Ušetřete si potíže – vyhnul bych se tomu.

amp-stránky

Pokyny pro AMP

 • Nainstalujte AMP Plugin autor Automattic
 • Nainstalujte Lepidlo pro váš SEO plugin AMP pokud používáte Yoast
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku na vašem webu a podívejte se, jak to vypadá a ujistěte se, že funguje
 • Chcete-li změnit svůj design a povolit vlastní typy příspěvků, přejděte na Nastavení aplikace → AMP
 • Počkejte, až Google znovu provede procházení vašich stránek a přidá výsledky mobilního vyhledávání AMP
 • Navštivte Zrychlené mobilní stránky v konzole Google Search Console, kde se zobrazují chyby

Častým problémem jsou obrázky, které se objevují v horní části příspěvků, i když je také nechcete. Je tu práce, ale není to dokonalé. Buď nemusíte mít žádný doporučený obrázek, nebo můžete nastavit výchozí doporučený obrázek ve složce SEO → AMP → Návrh → Výchozí obrázek. Toto se zobrazí pouze v případě, že je nastaven NEZobrazený obrázek, ale pokud ano, zobrazí se v horní části příspěvku. Umíš číst Váš průvodce AMP ale v podstatě jsem to shrnul.

Pokud používáte Cloudflare, povolte zrychlené mobilní odkazy a ukázat logo AMP…

Zrychlené mobilní odkazy cloudflare

8. Importujte moje nastavení

Chcete-li použít moje nastavení, stáhněte si soubor zip a nahrajte jej pod SEO → Nástroje → Importovat a exportovat → Importovat. Tím se nastaví nastavení, nevymažou se fokusová klíčová slova ani metadata.

Stáhnout nastavení služby Moje aktualizace (aktualizováno 3. 9. 2015)

Věci, které musíte ještě udělat:

 • Obecné → Nástroje pro webmastery (ověřte svůj web pomocí Google / Bing / Yandex)
 • Vzhled vyhledávání → Obecné (zkontrolujte, zda máte duplicitní názvy jmen, umístěte kurzor myši na kartu prohlížeče na své domovské stránce, a pokud ano, ponechte položky Vynutit přepisování zapnuté)
 • Vzhled vyhledávání → Obecné (vyplňte název SEO na domovské stránce + popis metadat a určete, zda jste osoba nebo společnost)
 • Vzhled vyhledávání → Typy obsahu (vyberte obsah, který chcete zobrazit ve výsledcích vyhledávání, a přidejte data publikování do úryvků u časově citlivých příspěvků)
 • Vzhled vyhledávání → Taxonomie (vyberte, jaký obsah chcete ve výsledcích vyhledávání)
 • Vyhledejte vzhled → Drobečková navigace (přidejte název svého webu jako „Anchor Text For Homepage“ a přidejte navigaci podle pokynů Yoastu).
 • Search Console → Settings (ověřte svůj obsah pomocí Google Search Console, počkejte několik dní, než se data naplní, a opravte chyby procházení (navštivte sekci). Podívejte se na můj Výukový program Google Search Console další tipy na optimalizaci webu pomocí Search Console)
 • Sociální sítě → Zadejte adresy URL sociálních profilů, nahrajte své logo na kartu Facebook, aktivujte Statistiky Facebooku a ověřte své stránky pomocí Pinterestu
 • Přidat stránky AMP (navštivte sekci)

9. Zaměření klíčových slov

Přestaňte myslet, že znáte svá klíčová slova a provádějte výzkum. Moje metoda funguje docela dobře …

 • Najděte dlouhá (specifická) klíčová slova v Automatické doplňování + Průzkumník klíčových slov
 • Zapište si všechny relevantní fráze, abyste měli podrobný seznam klíčových slov
 • Vyhněte se klíčovým slovům, u kterých je silný obsah / webové stránky v nejlepších výsledcích
 • Cílení na klíčová slova, ve kterých výsledky hledání obsahují slabý / irelevantní obsah
 • Google každé klíčové slovo pomocí MozBar naučit se každý odhadovanou konkurenci
 • Šek OSE pro tebe DA (oprávnění k doméně), poté pomocí prohlížeče MozBar prohledejte své klíčové slovo a zkontrolujte nejlepší výsledky, abyste zjistili, jaký je jejich DA. Soutěžte ve svém vlastním sortimentu DA a pokud je vaše nízká, zacílejte na konkrétnější klíčová slova, která jsou méně konkurenceschopná.
 • Měli byste mít klíčová slova s ​​vysokou příležitostí, kde se můžete dostat na stránce 1

Automatické doplňování Google
Jít do google.com a začněte psát klíčové slovo, aby Google dokončil frázi (pamatujte, že hledáte fráze s dlouhým ocasem obvykle se 3 a více slovy protože jsou mnohem méně konkurenceschopné). Můžete také použít znak podtržítka _ kdekoli ve frázi a Google vyplní mezeru. Pro tuto metodu budete muset END na znak podtržítka.

google-autocomplete-keywords

Chcete-li v rozbalovací nabídce zobrazit ještě více klíčových slov, použijte množné číslo nebo jiné řazení slov …

autocomplete-keywords

Každá služba (a místo) by měla být zaměřena samostatné stránky na vašem webu …

vícenásobná lokalizovaná klíčová slova

U konkurenčních témat příspěvků na blogu vždy vyberte velmi konkrétní klíčové slovo (s dlouhým ocasem)…

Long-Tail Klíčová slova

To samé můžete udělat pro klíčová slova videa na YouTube…

youtube-autocomplete-keywords

Jak jsem našel své klíčové slovo pro tento tutoriál (což mi pomohlo optimalizovat můj obsah)…

Výzkum klíčových slov

Vaše klíčové slovo

Průzkumník klíčových slov Moz (lepší než Plánovač klíčových slov)
Použijte, abyste si nenechali ujít žádná klíčová slova z automatického doplňování Google Prohlížeč klíčových slov Moz což je jako Plánovač klíčových slov Google pouze lepší (a zdarma). Začněte širokou frází, spusťte nástroj a v části Klíčová slova skupiny vyberte „Ano, s nízkou lexikální podobností“. Tím se zabrání tomu, abyste museli znovu a znovu procházet podobnými variantami klíčových slov.

Návrhy klíčových slov pro Moz

HubShout WebGrader (klíčová slova konkurenta)
Chcete-li zobrazit úplný seznam klíčových slov pro konkurenční weby, proveďte je HubShout WebGrader

Moje klíčová slova

MozBar (soutěž klíčových slov)
Nyní byste měli mít podrobný seznam klíčových slov. Posledním krokem je instalace MozBar Google Chrome Extension a Google každé klíčové slovo. Čím vyšší je PA (oprávnění stránky) a DA (oprávnění domény), tím je klíčové slovo konkurenceschopnější. Zkuste vybrat klíčová slova ve svém vlastním rozmezí DA / PA. Můžete je zvýšit tím, že vytvoříte úžasný obsah a získáte odkazy. Nejlepší klíčová slova jsou ta, která pokud Google, slabý (nebo irelevantní) obsah existuje v nejlepších výsledcích.

Konkurence klíčových slov Mozbar

Je to trochu zastaralé, ale tady je video, které jsem udělal o výběru klíčových slov …

10. Optimalizace obsahu

Prvním krokem k optimalizaci obsahu je výzkum klíčových slov zaměřených na zaměření – ujistěte se, že nejprve uděláte krok 9. Poté můžete pro tato klíčová slova začít vytvářet obsah (nebo optimalizovat existující obsah).

Co byste měli říct …

VAROVÁNÍ: injekce klíčových slov do vašeho obsahu / úryvků způsobuje, že vypadají jako spam! Přemýšleli jste o psaní názvu SEO + popisu metadat ke zvýšení CTR? Každý výsledek v Google bude používat klíčové slovo – proč by někdo klikl na váš odkaz? Ano, měli byste použít své klíčové slovo v nadpisu stránky, názvu SEO a popisu metadat … ale nevkládejte klíčová slova jen proto, abyste do Yoast dostali zelenou. Zapomeňte na hustotu klíčových slov a klíčová slova v podkapitolách… začněte přemýšlet o přidání obsahu k delším příspěvkům, videím, infografice, bohatým úryvkům, obrázkům sociálního sdílení a zvyšování tenkého obsahu aby bylo lepší (podrobnější) než všichni ostatní.

Základní pravidla Yoast:
Zelená posedlost – pokud kopírujete / vkládáte soustředěná klíčová slova v celém obsahu, abyste byli spokojeni, zastavte to hned teď. Tento článek, který čtete, je dobře optimalizovaný (je to velmi užitečné a organizované) a polovina mých střel je červená. Přestaňte posedávat zelenými světly a začněte posedávat svým obsahem. Přidejte na stránku infographic a video a podívejte se, co se stane.

Můžete nastavit pouze jedno klíčové slovo s fokusem – Prémiová prémie umožňuje až 5, ale pokud nemáte úspěch s 1 klíčovým slovem, pak to nezkoušejte 2. Nicméně není to tak těžké (jen se ujistěte, že sekundární klíčové slovo je velmi podobné vašemu primární) a posypeme dílčí zápasy v celém obsahu. Obecně by každé jedinečné klíčové slovo mělo mít vlastní stránku s obsahem odrážejícím tuto frázi. Každá z vašich služeb bude mít svou vlastní stránku – někdy i více stránek. Mám oddělené stránky pro WordPress SEO Services, WordPress SEO Consulting, WordPress SEO Audit atd.

Yoast ne vždy detekuje klíčová slova – někdy to nevybírá na synonyma nebo částečné shody. Pokud je moje klíčové klíčové slovo SEO konzultant a v obsahu používám SEO Consulting, nemusí toto klíčové slovo započítat. Ale mohu předpokládat, že hustota klíčových slov je vyšší, než říká Yoast.

Najděte rovnováhu mezi klíčovými slovy a použitím pěkného názvu stránky, názvu SEO a popisu metadat – mezi napsáním nadpisu, který zní dobře, a napsáním nadpisu, je tu jemná hranice, která zahrnuje vaše klíčové slovo. Najděte správnou rovnováhu. Vytvoření nadpisu, na který lidé skutečně kliknou, je obrovskou součástí optimalizace obsahu.

Yoast detekuje pouze klíčová slova v hlavním obsahu a fragmentu vyhledávače – ne postranní lišty, nikoli zápatí, pouze tyto dvě oblasti. To je také dobré, protože vyhledávače analyzují obsah v blocích a fragmenty těla / vyhledávače obsahu jsou důležité oblasti.

Zaměření klíčového slova pro domovskou stránku – vaše domovská stránka by obvykle měla cílit na primární klíčové slovo. Pokud máte domovskou stránku s widgetem, nebudete mít kontrolní seznam SEO analýzy Yoast (protože používáte widgety). Ale to je v pořádku, stačí použít stejné strategie SEO na stránce jako ostatní stránky.

Ty obvykle dělat chcete na tyto stránky zacílit na klíčové slovo…

 • Domovská stránka
 • Stránky produktů / služeb
 • Stránky o umístění
 • Příspěvky na blogu (nepropagační klíčová slova)

Ty obvykle ne chcete na tyto stránky zacílit na klíčové slovo…

 • Kontaktní stránka
 • Stránky týmu (pokud nejsou hledány jejich jména)
 • Posudky
 • Práce / portfolio
 • Hlavní stránka blogu

Nyní vytvořte stránku, nastavte klíčové slovo pro zaměření, napište nějaký obsah a podívejte se na mé návrhy …

Yoast-SEO-analýza

Zaměřte klíčové slovo – pomocí služby Google Autocomplete vyhledejte dlouhé (specifické) fráze, poté Google proveďte klíčové slovo a analyzujte výsledky vyhledávání pomocí rozšíření prohlížeče Chrome pro MozBar. Hledejte klíčová slova se slabým obsahem v nejlepších výsledcích a vyhněte se konkurenci s autoritovými weby.

Nikdy nemírejte stejné klíčové slovo na 2 stránkách – Pokud se chystáte trávit čas vytvářením 2 stránek zacílených na stejné klíčové slovo, můžete také celou tu dobu strávit na jedné stránce a učinit obsah úžasným. Raději bych měl 1 úžasný kus obsahu než 2 průměrné články.

Název stránky – sem zadejte své klíčové slovo. Pokud se jedná o blogový příspěvek, ujistěte se, že na začátek názvu napíšete nadpis kick-ass, nejlépe s vaším klíčovým slovem focus. Příspěvky mají obvykle delší, popisnější název, názvy stránek jsou obvykle kratší a obsahují pouze seznam produktů / služeb.

URL – Zkraťte adresy URL tak, aby neobsahovaly slova pro zastavení (a klást důraz na klíčové slovo pro zaměření). JAK NESPRÁVNĚ to dělá adresu URL zábavnou. Zkrátil jsem svůj do / yoast-wordpress-seo-settings /

Název SEO – toto jsou modré odkazy ve výsledcích vyhledávání a jsou PRVNÍ věcí, kterou lidé vidí. Měly by mít 50-60 znaků (délka sloupce v Yoastu by měla být zelená). Pokud se jedná o stránku, nepoužívejte pouze „Chicago Svatební fotograf – Tom Dupuis“. Pomocí modifikátoru okořenete svůj titulek, takže na něj klikne více lidí … „Oceněný Chicago Svatební fotograf – Tom Dupuis.“ Tituly SEO pro příspěvky mohou být podobné názvu, ale upravte jej tak, aby se v těchto 50–60 znacích pěkně četl.

Popis meta – 150 až 160 znaků charakter vašeho obsahu, primárně slouží ke zvýšení CTR a přimět lidi, aby klikli na váš odkaz, ale měli by také obsahovat vaše klíčové slovo pro zaměření.

Obrázek Alt Text – zde nevkládejte klíčová slova, pouze popište obrázek! Pokud píšete popisné názvy souborů před nahráním, můžete použít Automatická zásuvka pro doplňkové atributy obrázků automaticky použít název souboru jako alternativní text, takže to nemusíte dělat ručně.

Hustota klíčových slov – Yoast zveličuje důležitost hustoty klíčových slov, když to ve skutečnosti není příliš důležité. Použijte jej jednou v prvních pár větách, pak na to zapomeňte.

Klíčové slovo v podnadpisu (H2) – nemusíte zde používat klíčové slovo – vypadá to spam.

Interní / externí odkazy – použijte několik odkazů na své stránce. Google se to líbí a pokud skutečně odkazujete na užitečné zdroje (nemluvím o Wikipedii), budou pro návštěvníky také užitečné. Interní odkazy jsou dobré, protože udržují lidi na vašem webu a jsou přirozeným způsobem vytváření odkazů, ale budete k tomu potřebovat velké množství obsahu. Externí odkazy jsou dobré, protože mají rádi citování zdrojů článku, který Google má rád. Oba jsou dobré.

Přidat dlouhý obsah – krátký, mizerný obsah není hodnocen. Dlouhý obsah, který toto téma rozsáhle pokrývá (zejména obsah, který obsahuje video nebo infographic), bude. Google měří „průměrný čas na stránce“, takže vaším hlavním cílem je prodloužit „dobu setrvání“ vašeho návštěvníka. Doporučujeme 300+ slov, ale zkuste 3 000 slov (nebo více) a uvidíte mnohem lepší výsledky.

Počet slov WordPress

Optimalizace sociálních médií – za předpokladu, že jste nakonfigurovali karta sociální v nastavení SEO vašeho Yoast můžete pomocí odkazu „sdílet“ nahrát vlastní grafiku, aby se vaše formáty obrázků správně na Facebooku a Twitteru. Toto je malý faktor hodnocení, ale také to zvýší vaše sociální sdílení, což je pro SEO vynikající. A ano, to znamená, že musíte vytvořit 2 grafiky …

 • Obrázek na Facebooku: 1 200 x 630 pixelů
 • Twitter obrázek: 1024 x 512px

Bohaté úryvky – ty vylepšují vaše úryvky pomocí kontrolních hvězd, videí a informací o produktech, událostech, receptech a dalších typy dat. To není součástí služby Yoast, ale samozřejmě to pomůže vašemu SEO a míře prokliku. Používám prémie Doplněk WP Rich Snippets (tady je moje Posouzení z toho) má mnohem více možností a vypadá lépe než bezplatné pluginy, jako je All In One Schema.org. Pokud byste chtěli přidejte na svůj web WordPress bohaté úryvky, následujte tento tutoriál.

bohaté úryvky

Optimalizace rychlosti obrazu – Mám úplný návod pro optimalizaci obrázků. Spusťte stránku GTmetrix pro zobrazení všech neoptimizovaných obrázků na stránce. Velikost velkých obrázků musí být upravena tak, aby odpovídala správným rozměrům. Pokud je obsah vašeho těla 680 (w), měli byste používat obrázky, jejichž velikost je 680 (w). Použijte plugin jako Představte si pro bezeztrátovou kompresi. Obrázky s chybou „zadat rozměry obrázku“ znamenají, že v HTML nebo CSS obrázku musíte zadat šířku a výšku:

”Why680 ”výška =” 380 ”/>

Optimalizace obrazu v GTmetrix

Cílení na více klíčových slov – Dotkl jsem se toho v Vaše sekce SEO Premium, ale tady je příklad. Budete chtít vytvořit svůj název / meta popis SEO tak, aby obsahoval prvky obou…

Primární klíčové slovo: SEO-Friendly WordPress Themes
Sekundární klíčové slovo: SEO-Optimized WordPress Themes

Název stránky / název SEO: 25+ SEO-Friendly WordPress Témata pro každého
Popis metadat: Procházet více než 25+ SEO-Friendly WordPress Témata, která mají mobilní responzivní a HTML5 design, z nichž všechny jsou SEO optimalizovány pomocí Genesis Framework.

Nyní posypte sekundární klíčové slovo (nebo jeho částečnou shodu) do vašeho obsahu. Váš permalink by obvykle měl obsahovat pouze vaše primární klíčové slovo: / seo-friendly-wordpress-themes /. Pro cílení sekundárních klíčových slov nemusíte kupovat Yoast SEO Premium – stačí použít nástroje, jako je Google Autocomplete, a vyhledat sekundární klíčové slovo a poté je posypat.

11. Anatomie dokonale optimalizované stránky

Půjčil jsem si to od Backlinko což zdůrazňuje, proč je optimalizace obsahu více než „zelená světla“. Jedná se spíše o vytváření zatraceně dobrého obsahu pomocí infografik, videí a vytvoření „dokonalého průvodce“ s obsahem (jako je tento příspěvek). Přestaňte se tolik starat o zelená světla, vystupte z trasy „text a fotografie“ a začít dělat něco jiného.

na stránce-seo

Také jsem vytvořil verzi pro WordPress (trochu zastaralá, ale stále dobrá)…

Optimalizace obsahu WordPress

Často kladené otázky

&# x1f6a6; Jaké jsou 3 hlavní kroky k Yoast?

Konfigurace nastavení, zkoumání fokusových klíčových slov a optimalizace obsahu jsou 3 hlavní kroky k použití SEO pluginu Yoast. Důležité je také nastavení služby Google Search Console.

&# x1f6a6; Jak si mohu vybrat fokusová klíčová slova?

Automatické doplňování Google je skvělý nástroj pro vyhledávání klíčových slov, zejména při použití metody fill-in-the-blank z této příručky. Rozšíření MozBar a klíčová slova všude Chrome vám pomůže naučit se konkurenci každého klíčového slova – což je rozhodující součástí výzkumu klíčových slov.

&# x1f6a6; Jak důležitá jsou zelená světla?

Oni nejsou. 5 nejdůležitějších míst pro použití vašeho klíčového slova je v názvu stránky, permalinku, SEO názvu, meta popisu a několikrát v těle obsahu. Téměř všechny ostatní hodnotící faktory nemají nic společného s Yoastem, bez ohledu na to, co říkají ostatní lidé.

&# x1f6a6; Jaké další faktory SEO na stránce existují kromě zelených světel?

Časté úryvky často kladených otázek (jako ty, které právě čtete), přidávání obsahu HTML do dlouhých příspěvků, optimalizace rychlosti webu, pečlivé vytváření titulů SEO + popisy metadat a podrobný obsah jsou všechny hlavní faktory, které mohou zlepšit obě hodnocení + míry prokliku.

&# x1f6a6; Jak jsem tyto emodži získal ve výsledcích vyhledávání?

Říká se jim časté úryvky FAQ a mám na to návod. Jednoduše nainstalujete plugin pro strukturovaný obsah a na stránky / příspěvky přidáte časté dotazy (s emoji dle vašeho výběru).

Whaddaya přemýšlej?

Zasáhni mě v komentářích, pokud máš nějaké dotazy 🙂

Viz také:
Jak jsem získal 100% skóre v GTmetrix

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector