Ideálne nastavenie najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP s inštrukciami k nastaveniu Cloudflare + StackPath CDN (aktualizované 2020 s najnovšou verziou 1.5.6)

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP je zvyčajne hodnotený ako # 1 bezplatný doplnok cache Ankety na Facebooku.


Po nakonfigurovaní nastavení najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP som bol schopný získať čas načítania 0,5 s v Pingdom. Ľahko sa nastavujú a majú možnosti pre CDN Cloudflare a StackPath, ktoré môžu ďalej zlepšovať známky / časy načítania (používam oboje, pretože viac dátových stredísk = rýchlejší web). Pre hosting odporúčam SiteGround kto je používa Yoast a hodnotené ako # 1 v 20+ prieskumov na Facebooku. Ale ak hľadáte niečo rýchlejšie ako zdieľaný hosting, Cloudways DO je tam, kde to je.

Ukážem vám, ako nakonfigurovať nastavenia najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP, CDN StackPath a čo pre mňa urobil upgrade na najrýchlejšiu vyrovnávaciu pamäť WP Premium. Mám tiež pokyny pre CloudFlare.

Ak máte nejaké otázky alebo komentár, zanechajte mi komentár pozri ich podporné fórum. Existuje však veľa sťažností na podporu WP Fastest Cache, aby sme vám pomohli. Keď skončíte, nezabudnite znova otestovať svoje stránky v Pingdom alebo GTmetrix – a komentovať novým načítaním!

1. Porovnanie doplnkov z vyrovnávacej pamäte

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP je zvyčajne anketa č. 2 alebo č. 3 v anketách Facebooku, ktorá končí za WP Rocket, ktorá je takmer vždy č. 1.

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2019

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

Test doplnku vyrovnávacej pamäte – Prešiel som tú istú stránku cez Pingdom, ktorý mal minimálny obsah, takže výsledky by boli presné. Každý z nich nastavím s najlepším nastavením a Cloudflare / StackPath.

WP Rocket (0,406)
Test rýchlosti stránky Pingdom

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP (. 527)
Najrýchlejšie načítanie vyrovnávacej pamäte WP od spoločnosti WP

Celková medzipamäť W3 (0,619)
Celkový čas načítania vyrovnávacej pamäte W3

WP Rocket vs. WP Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť – WP Rocket má niekoľko ďalších funkcií, ktoré nie sú súčasťou WP Fastest Cache (vyčistenie databázy, lenivé načítanie, kontrola srdcového rytmu, hosťovanie miest Google Fonts + Analytics, predbežné načítanie požiadaviek DNS). Kým WP Rocket má všetky tieto zabudované funkcie, na získanie týchto optimalizácií rýchlosti pomocou WP Fastest Cache je potrebné nainštalovať asi 6-7 ďalších doplnkov. S produktom WP Rocket získate viac optimalizácií rýchlosti, ale na svojom webe je spustených menej doplnkov. Napísal som sprievodcu nastavením WP Rocket, ktorý vám tiež ukáže, ako získať 10% zľavu z ceny.

StackPath vs. Cloudflare – StackPath je 10 dolárov mesačne CloudFlare je zadarmo. Obaja sú CDN, ktoré odrážajú vaše stránky vo viacerých dátových centrách po celom svete (znižujú vzdialenosť medzi serverom a návštevníkom) a sú odporúča v sprievodcovi optimalizáciou WordPress. Cloudflare má 200+ dátových centier, StackPath má 31 dátových centier, ktoré sú silne zamerané na USA (viac dátových centier = rýchlejší web, preto odporúčam používať obe). StackPath prichádza s tímom podpory, ktorý zlepšil moje skóre GTmetrix YSlow o 8% – ich podpora je vynikajúca.

StackPath-data-center

Dátové centrá pre cloudflare

Prečo používať StackPath?

 • 31 dátových centier spoločnosti StackPath využíva rýchlejšie servery SSD + pripojenia 10 GB
 • StackPath neúčtuje poplatky za prenos HTTPS, služba Cloudflare účtuje platbu za použitie
 • Tím spoločnosti StackPath mi pomohol nakonfigurovať svoje CDN a vylepšil svoje skóre GTmetrix YSlow o 8%, čím priniesol čerešňu na tortu, aby bola moja správa GTmetrix takmer dokonalá.
 • StackPath má dashboardy, ktoré poskytujú veľa informácií o vašich súboroch v pamäti
 • StackPath vám umožňuje chrániť svoj účet pomocou dvojstupňového procesu overovania; môžeš whitelist IP adresy ľudí, ktorí majú povolený prístup k vášmu účtu

2. Nastavenia najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP

Ak plánujete používať StackPath, pozri moje Sekcia StackPath ktorý má svoje vlastné nastavenia najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP (zakázali ste prihlásených používateľov, možnosti mobilných prehliadačov a možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte prehliadača), ktoré sa zobrazujú v Sprievodca najrýchlejšou vyrovnávacou pamäťou StackPath WP.

Ak plánujete používať cloudflare, použite nastavenia nižšie, ale vypnite automatické min. a Raketový nakladač na karte „rýchlosť“ v nastaveniach funkcie Cloudflare (Railgun by malo byť povolené). Toto odporúča vývojár doplnku Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP Výukový program pre cloudflare. môj Sekcia oblačnosti vám ukáže, ako sa zaregistrovať v službe Cloudflare, ako zmeniť servery názvov v hostiteľskom cPaneli, nastaviť pravidlá stránky pre optimálny výkon a po dokončení vymazať vyrovnávaciu pamäť..

Ak neplánujete používať ani jedno, použite nastavenia nižšie. Jediná vec, ktorú by ste zmenili, je Karta Predbežne načítať (stránky za minútu). Ak ste na zdieľaný hosting použitie 4-6, VPS by mal používať 10-12.

WP-Najrýchlejší-cache-Nastavenia

Rozdelenie nastavení najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP:

 • Systém vyrovnávacej pamäte – povoliť
 • Widget Cache System – ukladá vaše widgety do vyrovnávacej pamäte (prémiová funkcia)
 • predpätie – vytvoriť vyrovnávaciu pamäť celého webu automaticky (zdieľaný hosting by sa mal používať 4-6, VPS je 10-12. Vytvára oneskorenie vyrovnávacej pamäte pre prvého používateľa, ktorý si prezerá stránku. Uč sa viac)
 • Prihlásení používatelia – Nezobrazovať verziu uloženú do vyrovnávacej pamäte pre prihlásených používateľov (ak je to práve vaša webová stránka, nechajte ju začiarknutú. Ak sa však môže prihlásiť viac používateľov, každý používateľ by mal mať svoju vlastnú verziu uloženú v vyrovnávacej pamäti, takže by bola zrušená kontrola)
 • Mobilné – Nezobrazovať verziu vyrovnávacej pamäte pre stolné počítače a mobilné zariadenia
 • Mobilná téma Cache tému – (prémiová funkcia)
 • Nový príspevok – vymazať súbory vyrovnávacej pamäte pri uverejnení príspevku alebo stránky
 • Aktualizovať príspevok – vymazať súbory vyrovnávacej pamäte pri aktualizácii príspevku alebo stránky (Uč sa viac)
 • Minifikujte HTML – zmenšiť veľkosť stránky (položka Pingdom s vysokou prioritou). Uč sa viac)
 • Minifikujte HTML Plus – výkonnejšie minify html – (prémiová funkcia)
 • Minifikujte CSS – zmenšiť veľkosť súborov css (položka Pingdom s vysokou prioritou). Uč sa viac)
 • Minifikujte CSS Plus – silnejšie minifikovať CSS (prémiová funkcia)
 • Kombinujte CSS – zníženie požiadaviek HTTP prostredníctvom kombinovaných súborov CSS (kombinuje súbory JavaScript a CSS medzi. To znižuje množstvo súborov JavaScript a CSS na stránke, čím sa znižuje počet požiadaviek HTTP potrebných na vykreslenie stránky. Aj položka s vysokou prioritou v Pingdom. Uč sa viac)
 • Minifikujte JS – zmenšiť veľkosť súborov JS (prémiová funkcia)
 • Kombinujte JS – znížte požiadavky HTTP kombináciou súborov JS
 • Kombinujte JS Plus – minifikovať kombinované súbory JS (prémiová funkcia)
 • gzip – zmenšiť veľkosť súborov odoslaných zo servera (skracuje čas prenosu medzi serverom a prehliadačom a je to položka Pingdom s vysokou prioritou). Uč sa viac)
 • Vyrovnávacia pamäť prehliadača – skrátiť čas načítania opakovaných návštevníkov (Uč sa viac)
 • Render Blokovanie JS – odstrániť JavaScript blokujúci vykreslenie (prémiová funkcia)
 • Písma Google – načíta písma Google asynchrónne (prémiová funkcia) ale to sa dá urobiť aj pomocou bezplatného WP Vypnúť doplnok čo veľmi odporúčam
 • Lazy Load Windows 7 – prémiová funkcia, pre ktorú môžete použiť A3 Lazy Load Uč sa viac)

Takmer každá položka v najrýchlejšej vyrovnávacej pamäti WP sa nachádza v GTmetrix / Pingdom:

GTmetrix-S-WP-najrýchlejšie-Cache-CloudFlare-StackPath

Odstrániť vyrovnávaciu pamäť – po nakonfigurovaní nastavení najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP vyčistite vyrovnávaciu pamäť:

Delete-Cache-WP-Najrýchlejší-Cache

Časový limit vyrovnávacej pamäte – ak nie je nastavené ako predvolené, pridajte nové pravidlo na ukladanie svojej domovskej stránky do vyrovnávacej pamäte raz denne.

WP-Najrýchlejší-cache-cache-timeout-Nastavenia

Optimalizácia obrazu – prémiová funkcia, ktorá bezstratovo komprimuje obrázky (položka v GTmetrix). To sa dá urobiť aj pomocou Imagify alebo kraken zapojiť. Nepoužil by som žiadne ďalšie doplnky, pretože by to mohlo narušiť vaše stránky alebo mať chyby – urobil som veľa výskumov v tejto oblasti.

WP-Najrýchlejší-Cache-Image-optimalizácia

Bezstratová kompresia obrázkov opravuje položku „optimalizovať obrázky“ v GTmetrix:

Optimalizácia-images-gtmetrix

poistné – pozrite si rozdiel, pod ktorým sa zobrazujú 2 prehľady GTmetrix (oplatí sa). Ak sa rozhodnete pre inováciu za 49,99 dolárov, pošlú vám e-mailom odkaz na stiahnutie, ktorý budete dostávať ručne nahrať v ponuke doplnkov. Nechajte aktivovanú bezplatnú aj prémiovú verziu.

Najrýchlejšia medzipamäť WP

poistné
Najrýchlejšia medzipamäť WPNie je prémiové

vylúčiť – vylúčiť stránky z vyrovnávacej pamäte (napr. Stránky pokladnice elektronického obchodu),.

WP-Najrýchlejší-cache-Nepatrí-Nastavenia

CDN – CDN (sieť na doručovanie obsahu) zrýchľuje vaše stránky tým, že ich hosťuje na viacerých serveroch v celej krajine a svete, na rozdiel od servera pôvodu 1 (znižuje geografickú vzdialenosť, ktorú váš obsah potrebuje na oslovenie vašich návštevníkov). Pozri Sekcia StackPath.

Databáza (DB) – Čistenie databázy odstráni zbytočné haraburdy a zrýchli ich načítavanie. Môžete použiť zadarmo Doplnok WP-Optimize na tento účel nie je potrebná inovácia na túto funkciu.

WP-Optimize Clean Database

WP-Optimalizácia databázy-Cleanup

3. StackPath CDN (10 dolárov mesačne s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou)

StackPath odráža vaše stránky v 31 dátových centrách, čím sa znižuje geografická vzdialenosť medzi serverom a návštevníkmi. To môže skrátiť čas načítania o niekoľko sekúnd, najmä pre návštevníkov, ktorí kedysi boli ďaleko od vášho servera pôvodu. StackPath mi tiež pomohol nakonfigurovať moje CDN a dokázal vylepšiť svoje skóre GTmetrix YSlow o 8% (pozri moju správu). Majú 30-dňovú skúšobnú verziu a majú svoj vlastný návod konfigurácia CDN StackPath pomocou najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP.

Toto je odporúčané v sprievodcovi optimalizáciou WordPress:

CDN-WordPress-odporúčania

Krok 1: Zaregistrujte sa do StackPath.

Krok 2: Pri použití StackPath nakonfigurujte najrýchlejšiu vyrovnávaciu pamäť WP s týmito nastaveniami:

Najrýchlejšie nastavenie MaxCDN cache pre WP

Krok 3: Na ovládacom paneli StackPath kliknite na kartu CDN a potom vytvorte StackPath CDN Site:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath-CDN-URL-WP-Najrýchlejší-Cache

Krok 4: Kliknite na „StackPath“ v oblasti CDN najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP.

WP-Najrýchlejší-Cache-StackPath-CDN

Krok 5: Vložte svoju adresu URL CDN do najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP a použite svoju webovú stránku ako pôvodnú adresu URL:

WP-Najrýchlejší-cache-CDN-Nastavenia

Krok 6: Kliknite na tlačidlo Ďalej, nechajte všetky vybraté typy súborov a potom pokračujte kliknutím na tlačidlo Ďalej, až kým nebude pripravený:

Najrýchlejšie cache typy MaxCDN súborov WP

Ďalšie…

Najrýchlejšia medzipamäť WP MaxCDN Zadajte zdroje

Skončiť…

WP Najrýchlejšia cache MaxCDN potvrdenie

hotový.

WP-Najrýchlejší-Cache-StackPath-CDN-Potvrdenie

Krok 7: V StackPath prejdite na CDN → Nastavenia vyrovnávacej pamäte, potom kliknite na „Vymazať všetko“…

StackPath-Purge-Cache

Krok 8: Spustite svoje stránky GTmetrix a pozrite sa na kartu YSlow, aby ste sa uistili, že funguje …

CDN GTmetrix YSlow

Ok, TERAZ ste hotoví.

4. Zákal

SiteGround a väčšina ostatných hostiteľov má na výber aktivujte Cloudflare v cPanel. Ak váš hostiteľ tieto možnosti nemá, môžete nastaviť cloudflare pomocou najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP (pozri nižšie).

CloudFlare-Activation

Krok 1: Zaregistrovať CloudFlare a zobrazí sa výzva na pridanie webovej stránky a začatie skenovania.

CloudFlare-začne-scan

CloudFlare-DNS-Records

CloudFlare-CDN plány

Nakoniec prídete na tento informačný panel, kde vás Cloudflare priradí 2 menné servery a uveďte odkaz na váš Globálny kľúč API.

CloudFlare-Dashboard-WP-Najrýchlejší-Cache

Krok 2: Vyhľadajte v službe Google výraz „ako zmeniť menné servery na serveri SiteGround“ (vyhľadajte iba hostiteľa) a potom postupujte podľa jeho pokynov. Skopírujete 2 menové servery, ktoré poskytuje Cloudflare, a prilepíte ich na voľbu vlastných menných serverov vo svojom hostiteľskom cPaneli..

SiteGround-DNS-Records

Krok 3. Chyťte svoj globálny kľúč API z odkazu v službe Cloudflare alebo v službe Profil cloudflare.

loudflare-Global-API-Key

Vráťte sa do najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP a kliknite na kartu Cloudflare. Zadajte rovnakú e-mailovú adresu, akú ste použili vo svojom účte Cloudflare, ako aj svoj globálny kľúč API.

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Tab

WP-Najrýchlejší-cache-CloudFlare-API-Keys

V rýchlej vyrovnávacej pamäti WP pokračujte ďalej. Automaticky vypnú nastavenia minifikácie v najrýchlejšej vyrovnávacej pamäti WP (pretože Cloudflare to teraz urobí). Vypnú sa tiež Raketový nakladač pre lepšiu kompatibilitu (váš web sa nezlomí) a nastavte vypršanie platnosti vyrovnávacej pamäte prehliadača do 24 dní.

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Vypnúť-Auto-Minifikujte

WP-Najrýchlejší-Cache-Disable-Rocket-Loader

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Browser-Cache-expirácie

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Message

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Integration

Vyzerá dobre!

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Potvrdenie

Krok 4: Ísť do Nastavenia rýchlosti cloudflare a uistite sa, že sa automaticky min Raketový nakladač sú vypnuté, ale SG Railgun je zapnutá. Toto je vývojár najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP odporúča.

CloudFlare-Speed-Tab

Krok 5: Zamračené hovorí „Odporúčame vám vytvoriť si Pravidlo stránky aby ste vylúčili správcovskú časť svojho webu z funkcií výkonnosti služby Cloudflare. Funkcie ako Rocket Loader a Auto Minification môžu neúmyselne prerušiť funkcie backendu v administračnej sekcii. “

Pridajte do svojej stránky tieto pravidlá pre dve stránky nastavenia pravidiel stránky.

WP-admin-Page-Rule

Cache-Všetko-CloudFlare-Page-Rule

Krok 6. Nakoniec choďte na svoje Nastavenia ukladania do vyrovnávacej pamäte v cloude a vymazať jednotlivé súbory.

Vymazanie zákalu jednotlivých súborov

Všetko hotové!

WP-Najrýchlejší-Cache-CloudFlare-Potvrdenie

5. Vymažte vyrovnávaciu pamäť a opakujte test v pingdom

V nastaveniach najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP prejdite na kartu „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“ a „Vymazať vyrovnávaciu pamäť a minifikované CSS / JS“. Teraz znova spusťte webovú stránku pomocou služby Pingdom a zobrazte si aktualizované skóre a rýchlosť načítania.

Najrýchlejší test Pingdom na vyrovnávacej pamäti WP

Ideálne sú nasledujúce položky Rýchlosť stránky zelené:

 • Minifikujte CSS
 • Minifikujte HTML
 • Minifikujte JavaScript
 • Využite vyrovnávaciu pamäť prehliadača
 • Zadajte overovač vyrovnávacej pamäte
 • Povoľte kompresiu gzip
 • Odložiť analýzu jazyka JavaScript

Ideálne sú tiež nasledujúce položky YSlow:

 • Zmenšite veľkosť súboru cookie
 • Pridať hlavičky Vyprší platnosť
 • Znížte počet vyhľadávaní DNS
 • Používajte domény bez súborov cookie
 • Urobte menej požiadaviek HTTP
 • Minifikujte JavaScript a CSS
 • Konfigurácia značiek entít (ETag)
 • Komprimujte komponenty pomocou gzip
 • Odstráňte duplicitné skripty JavaScript a CSS
 • Použite sieť na doručovanie obsahu (CDN)

Nezabudnite, že môže trvať až 24 hodín, kým sa služba Cloudflare rozšíri.

6. Najčastejšie otázky o najrýchlejšej vyrovnávacej pamäti WP

Tu je FAQ ak máte ďalšie otázky.

WP-Najrýchlejší-Cache-FAQ

SiteGround (hostiteľ č. 1 v anketách Facebook)

SiteGround je používa Yoast, ja a odporúčané WordPress. Sú takmer na každom mieste Prieskum na Facebooku a dať väčšine ľudí význam vylepšenia času načítania najmä ak používali priemerných hostiteľov: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Používam ich pološpecializovaný plán GoGeek ktorý je dodávaný s 4x viac prostriedky servera ako zdieľaný hosting. Kliknutím na moje stránky zobrazíte, ako rýchlo sa načítajú, pozrite si môj prehľad GTmetrix alebo zistite ľudí, ktorí migrovaný a zverejnené nové časy načítania. Tiež to robia bezplatné migrácie.

DigitalOcean na cloudway a KINŠTA sú tiež dobré a začínajú na $ 10 / mesiac a 30 $ / mesiac. Cloudways je viac pre vývojárov, ktorí nepotrebujú cPanel, e-mailový hosting ani podporu, ktorú získate prostredníctvom služby SiteGround. Kinsta je v podstate to, čo WP Engine zvykol byť (drahý, ale úžasný). Celý môj blog sa v podstate venuje pomoci ľuďom pri zrýchľovaní načítavania ich webových stránok. Odmietam odporúčať hosťovanie vo výške 2 $ mesačne, pretože pri prevádzkovaní webových stránok je to najväčšia ľútosť väčšiny ľudí.

Ako skontrolovať, či je váš hosting pomalý
Prejdite svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. Google odporúča to by malo byť <200ms. Čokoľvek nad 1 sekundu nie je dobré. Môžete tiež skontrolovať svoj TTFB (čas na prvý bajt) na karte Časovanie spoločnosti GTmetrix alebo bytecheck.com.

Znížte čas odozvy servera

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže skrátiť časy načítania na polovicu:

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s bezplatnou migráciou, postupovaním, pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na ich stránka funkcií:

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

Tipy na optimalizáciu rýchlosti WordPress

Pozrite si moje video – jedná sa o 42-minútové video, ale do veľkej miery pokrývam všetko (časové značky v popise videa) a vy by ste sa mali dozvedieť veľa skvelých informácií o rýchlosti stránok WordPress:

Nasleduj ma Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress ktorý vám ukáže, ako:

 • Diagnostikujte pomalé doplnky pomocou technológie GTmetrix
 • Pridať AMP (zrýchlené mobilné stránky) pomocou AMP plugin
 • použitie AWStats nájsť príčiny vysokého CPU (prehľadávače, obrázky atď.)
 • Odporúčania týkajúce sa ľahkých doplnkov slider / gallery / social sharing
 • použitie Kompletný balík optimalizácie Analytics (CAOS) na lokálne hosťovanie služby Google Analytics
 • Optimalizácia obrazu (zobrazovanie zmenšených obrázkov, určenie rozmerov, bezstratová kompresia)
 • použitie WP Zakázať zakázať nepotrebné nastavenia v jadre WordPress pri zapnutí kontroly srdcového rytmu, asynchrónne načítavanie písiem Google, ďalšie optimalizácie rýchlosti

A veľa ďalších. Prečítajte si komentáre a uvidíte veci ako „Rýchlosť mojej stránky na gtmetrix sa pohybovala od 69 do 93“ a „toto môže byť jeden z najužitočnejších príspevkov, aké som kedy čítal.“

Získajte pomoc od môjho nástroja na optimalizáciu rýchlosti WordPress

Stále potrebujete pomoc so správou GTmetrix / Pingdom? S Pronaya pracujem 7 rokov (on mi pomohol získať <1s doba načítania v Pingdom). Môžete si ho najať vytvorením profilu na freelancer.com a hľadanie používateľského mena bdkamol. Tu je jeho plný Portfólio rýchlosti WordPress. Z Bangladéša stojí 40 dolárov za hodinu (takže dôjde k zmene času) a môžete mu poslať e-mail na adresu [email protected]. Vo svojom profile má tiež perfektnú 5-hviezdičkovú recenziu. Iba vážne otázky. Ak používate pomalý hosting, nafúknuté motívy a veľa ťažkých doplnkov, neočakávajte 100% skóre. Najprv prosím postupujte podľa môjho úplného sprievodcu rýchlosťou WordPress.

Pronaya-Kumar-S-Recenzie

Recenzie na jeho profile:

BDkamol-WordPress-Speed-Recenzie

často kladené otázky

&# X1f680; Oplatí sa to najrýchlejšie vyrovnávacie pamäte WP Premium?

Ak sa chystáte minúť peniaze na prémiový vyrovnávací modul, väčšina ľudí používa program WP Rocket, pretože prichádza s viacerými funkciami ako program WP Fastest Cache Premium a zvyčajne prinesie lepšie výsledky..

&# X1f680; Ktoré CDN by som mal použiť s WP Fastest Cache?

Bezplatná CDN služby Cloudflare je dostatočná pre väčšinu webových stránok, avšak viac CDN = viac dátových centier a rýchlejšie doručenie vášho obsahu. Môžete tiež zvážiť StackPath alebo KeyCDN.

&# X1f680; Ako vymažem vyrovnávaciu pamäť, keď skončím s konfiguráciou nastavení?

V ponuke WordPress hore choďte na WPFC a Vymazať vyrovnávaciu pamäť a minifikované CSS.

&# X1f680; Aké ďalšie doplnky rýchlosti potrebujem okrem rýchlej vyrovnávacej pamäte WP?

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP neprichádza s možnosťou optimalizácie obrázka, vyčistenia databázy, lenivého načítania, kontroly pulzu, predbežného načítania + predbežného pripojenia a optimalizácie služby Google Fonts + Analytics. Odporúčam Perfmatters, OMGF a Advanced DB Cleaner.

&# X1f680; Mal by som pridať AMP?

Na tomto webe WordPress nepoužívam zrýchlené mobilné stránky (AMP). Prečítajte si článok spoločnosti Kinsta o tom, ako ich konverzie klesli o 50% v dôsledku AMP a možno nebudete chcieť.

Ak sa váš web načíta rýchlejšie, môžete v komentároch nechať svoj nový čas načítania stránky! Alebo ak máte nejaké otázky, radi vám s tým tiež pomôžeme. Ako vidíte, som veľmi veľký hlupák, pokiaľ ide o rýchlosť WordPress, takže ak budete postupovať podľa týchto odporúčaní, nie je dôvod, aby sa váš web nenačítal do 3 s. A ak vám tento tutoriál pomôže, podeľte sa oň :)

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map