Ideálne nastavenie rakety WP s pokynmi na nastavenie cloudflare a StackPath CDN – aktualizované 1. 9. 2020 najnovšou verziou 3.4.4

Ak ste sa rozhodli WP Rocket ako doplnok pre vyrovnávaciu pamäť ste urobili najlepšiu voľbu vzhľadom na to, že bol početné číslo 1 Ankety na Facebooku.


WP Rocket je dodávaný s mnohými funkciami, ktoré väčšina doplnkov cache nemá (pozrite nižšie). To znamená, že ak by ste chceli používať ďalšie doplnky do vyrovnávacej pamäte, musíte mať nainštalovaných približne 6 ďalších doplnkov, aby ste tieto funkcie získali, keď ich už má zabudovaná technológia WP Rocket (viac funkcií, ale menej doplnkov na vašom webe). To je tiež dôvod, prečo WP Rocket prináša lepšie výsledky v GTmetrix / Pingdom a to, čo používam.

WP Rocket obsahuje:

 • Vyčistenie databázy (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo jej použitie WP-optimalizácia)
 • Kontrola srdcového rytmu (vstavaná do rakety WP alebo jej použitie Kontrola srdcového rytmu)
 • Lenivé načítanie obrázkov / videí (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich použitie WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics lokálne (vstavaný do WP Rocket alebo ho môžete používať) CAOS pre Analytics)
 • Hostujte písma Google lokálne (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich používajte) CAOS pre písma, alebo SHGF)
 • Integrácia s Cloudflare + ďalšími CDN (zabudovaná do WP Rocket alebo použitie CDN Enabler)

ja testovaný WP Rocket proti 3 najvyšším bezplatným doplnkom pre vyrovnávaciu pamäť a keď všetci robia skvelú prácu, WP Rocket mi poskytol najlepšie výsledky v Pingdom (.4s časy načítania). Váš doplnok pre vyrovnávaciu pamäť a hosting sú 2 hlavné rýchlostné faktory takže určite stojí 49 dolárov. Konfigurácia správnych nastavení rakety WP pomocou Cloudflare + StackPath dokáže opraviť viac ako 20 položiek v Pingdom a GTmetrix. Tak to urobme :)

Nastavenia rakety WP sa dajú oveľa ľahšie konfigurovať ako W3 Total Cache a aktualizujú changelog pravidelne, takže získate aktuálne aktualizácie. Ak máte otázky (alebo chcete zdieľať svoju novú rýchlosť načítania), napíšte mi komentár. WP Rocket tiež dokumentácia na ktoré odkazujem v príručke. Veľa šťastia – nezabudnite porovnávať skóre Pingdom!

1. WP Rocket = # 1 Menovitý Cache Plugin
2. inštalácia

3. prístrojová doska
4. cache
5. Optimalizácia súborov
6. Media
7. predpätie
8. Rozšírené pravidlá
9. databázy
10. CDN
11. Tlkot srdca
12. Add-ons
13. náradie

14. FAQ / Dokumentácia

15. SiteGround (odporúčaný hostiteľ)
16. Môj úplný sprievodca rýchlosťou WordPress
17. Získajte pomoc od nástroja na optimalizáciu rýchlosti

WP-Rocket-2018-Nastavenia

1. WP Rocket = # 1 Menovitý Cache Plugin

Tu sú prieskumy na Facebooku:

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

2019 hlasovania o doplnku vyrovnávacej pamäte

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s doplnkom 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

Museli to sem hodiť :)

WP-raketová Improvement

Testoval som WP Rocket, WP Fastest Cache a W3 Total Cache… a uistil som sa, že všetky nastavenia doplnkov vyrovnávacej pamäte boli nakonfigurované optimálne. WP Rocket zvíťazil, ale táto funkcia bola zapnutá. Ostatné pluginy do vyrovnávacej pamäte nemajú lenivú možnosť načítania a keď som vo WP Rocket vypol lenivú záťaž, dostal som čas načítania 0,5 s … presne to isté ako najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP. Nevidel som veľký rozdiel, keď som klikal na moje stránky – obidve sa načítali super rýchlo. Viem, že Pingdom môže počas rôznych testov ukázať rôzne časy načítania, ale chcel som sa len podeliť o svoje vlastné skúsenosti.

WP Rocket (0,406)
Test rýchlosti stránky Pingdom

Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP (. 527)
Najrýchlejšie načítanie vyrovnávacej pamäte WP od spoločnosti WP

Celková medzipamäť W3 (0,619)
Celkový čas načítania vyrovnávacej pamäte W3

Moje najnovšie Správa o pingdom s raketou WP:

2019-Pingdom-Report

2. Nainštalujte WP Rocket

Po zakúpení produktu WP Rocket si ho môžete stiahnuť na svojom stránku účtu. Nahrajte ho v časti Doplnky → Pridať nový → Nahrať doplnok. Ak máte otázky týkajúce sa Safari pozri ich pokyny.

Odovzdanie doplnku WordPress

3. Prístrojová doska

WP-raketová Blatník-Nastavenia

Raketový tester – beta testovanie nových verzií.

Analytika rakiet – umožňuje spoločnosti WP Rocket anonymne zhromažďovať údaje. To má minimálny vplyv na čas načítania / CPU, ale odosielanie údajov na akýkoľvek externý zdroj znamená pre server viac práce.

Vymazať vyrovnávaciu pamäť – urobte to, keď konfigurujete nastavenia rakety WP.

Predbežne načítať vyrovnávaciu pamäť – generuje vyrovnávaciu pamäť pre vašu domovskú stránku a všetky interné odkazy, ktoré na domovskej stránke používate. Nerobím to, pretože som na karte Predbežné načítanie nastavil predbežné načítanie na „automatické“.

Vyčistite OPcache – očisťuje OPcache čo predchádza problémom pri aktualizácii WP Rocket, ale stále zobrazuje predchádzajúcu verziu v správcovi WordPress.

Regenerujte kritické CSS – urobte to pri zmenách štýlov alebo pridaní / úprave vlastného CSS pomocou WordPress Customizer (alebo doplnku).

4. Vyrovnávacia pamäť

WP-Rocket-Cache-Nastavenia

Mobilná vyrovnávacia pamäť – povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre mobilné zariadenia, ale „vytvoriť súbor s vyrovnávacou pamäťou pre mobilných návštevníkov“, iba ak nepoužívate doplnok na vytvorenie mobilnej stránky (napr. Bezplatná verzia aplikácie WP Touch).

Povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre prihlásených používateľov systému WordPress – povoliť, ak sa na vaše stránky prihlasuje viac používateľov (napr. BbPress). To dáva každému užívateľovi vlastnú vyrovnávaciu pamäť, inak ju deaktivuje.

Zadajte čas, po uplynutí ktorého sa globálna vyrovnávacia pamäť vymaže – ponechať ako predvolené. Ak svoje stránky len zriedka aktualizujete alebo máte veľa statického obsahu, môžete to trochu zvýšiť.

5. Optimalizácia súborov

WP-Rocket-File-optimalizácia-Nastavenia

Minifikovať súbory – v ideálnom prípade by všetky tieto položky mali byť „minifikované“ a „kombinujúce“ vo vašej správe Pingdom a GTmetrix 99 – 100%. Niekedy to umožňujú môže spôsobiť problémy pomocou rozloženia (najmä CSS a JS), preto skontrolujte niekoľko stránok na svojom webe, aby ste sa uistili, že sa tak nestane. Ak áno, vyhľadajte problematické súbory a pridajte ich do možnosti vylúčiť CSS alebo vylúčiť JS.

Kombinujte súbory – rovnako ako pri minifikácii povolte a skontrolujte svoje stránky, či neobsahujú chyby.

Kombinujte súbory písma Google – Písma Google sa často zobrazujú v prehľade Pingdom / GTmetrix. Môže to pomôcť a tiež ich môžete skúsiť pridať na karte „Predbežne načítať požiadavky DNS“ na karte Predbežne načítať.

Odstráňte reťazce dopytov zo statických zdrojov – V GTmetix sa môže zobraziť „odstráňte reťazce dopytov zo statických zdrojov.„Môže to pomôcť, avšak väčšina reťazcov dopytov sú generované pomocou doplnkov – rozbaľte svoje položky v GTmetrix a zistite, čo ju robí červenou – môže to byť doplnok.

Vylúčiť CSS – ak z nejakého dôvodu možnosť minifikácie narušuje rozloženie stránok, vyhľadajte problémový súbor a pridajte ho sem. Pozri článok spoločnosti WP Rocket riešenie problémov s minifikáciou.

Optimalizujte doručovanie CSS – vaša stránka sa začne načítavať bez štýlov CSS, čo je položka v Štatistiky Google PageSpeed. WP Rocket to automaticky vygeneruje. oni povedať

Súbory JavaScript – rovnaký koncept ako v CSS iba so súbormi JavaScript.

6. Médiá

WP-Rocket-Media-nastavenia

Lazy Load – oneskoruje načítanie obrázkov, prvkov iframe a videí, kým sa posúvate nadol po stránke a kým sa nezobrazia (otestujte, či sa vám to páči alebo nie). To však výrazne znižuje čas načítania a požiadavky HTTP pokračujúce načítavanie môže byť nepríjemné najmä pri dlhom obsahu. Môžete to urobiť aj pomocou iných bezplatných doplnkov, ako je Lazy LoadLazy Load For Videos ale WP Rocket odvádza skvelú prácu. Mám lenivú záťaž pre fotografie, pretože je to nepríjemné.

Pomocou bočného panela môžete zakázať lenivé načítanie jednotlivých stránok / príspevkov:

Individuálne nastavenia rakety WP

Zakázať Emojis – spomaľujú vaše stránky. Môžete ich tiež zakázať v časti Nastavenia → Písanie → Formátovanie a potom konvertovať emotikony.

vloží – podobný Prevencia cloudového žiarenia pomocou horúcich liniek, to bráni webovým stránkam vkladať obsah na ich webové stránky, ktoré nasávajú šírku pásma a spomaľujú vaše stránky.

Kompatibilita WebP – vypnite, ak ho nepoužívate Obrázky WebP alebo ak už používate doplnok na optimalizáciu obrázkov na zobrazovanie obrázkov WebP. V opačnom prípade ju vypnite. WP Rocket zistí, či používate obrázky Imagify, ShortPixel, Optimus alebo EWWW na zobrazovanie obrázkov WebP, a automaticky ich deaktivuje. Je to z toho dôvodu, že väčšina doplnkov na optimalizáciu obrázkov už pre vás vytvára a zobrazuje obrázky WebP, takže ich aktivácia by spôsobila duplicitné funkcie. Toto by ste mali povoliť iba vtedy, ak váš doplnok na optimalizáciu obrázkov vytvorí obrázky WebP, ale nezobrazuje ich.

7. Predbežné zaťaženie

Ak sa chcete dozvedieť viac o predbežnom načítaní, WP Rocket má jednoduchý návod. Alebo ak chcete kopať hlbšie, tu je pokročilý návod čo je o WP Super Cache, ale platia rovnaké pojmy. Predbežné načítanie je trochu jednoduchým spôsobom obnovenie, keď sú všetky stránky v vyrovnávacej pamäti vymazané a obnovené naraz. Povolil by som to, pretože zvyšuje rýchlosť webových stránok / indexovania.

WP-raketová predpätia Nastavenie

Predbežné načítanie súboru Sitemap – rozširuje výhodu predbežného načítania na VŠETKY URL v súbore Sitemap, nielen na vašu domovskú stránku a interné odkazy, ktoré na domovskej stránke používate. Nepoužíva sa externý robot, ako je manuálna / automatická možnosť … aj keď je konečný výsledok rovnaký. Pokiaľ WP Rocket zistil váš súbor Sitemap v časti „Súbory Sitemap na predbežné načítanie“, nie je potrebné ho sem pridávať..

Toto môže urobiť predbežné načítanie pre váš server:

Vyuzitie procesora

Predbežne načítať požiadavky DNS – Luke urobil veľký zoznam spoločné domény na predbežné načítanie vrátane služieb Google Fonts, Analytics, Maps, Gravatars, YouTube, bežných doplnkov pre zdieľanie v sociálnej sieti, Disqus a ďalších. Skopírujte a prilepte celý tento zoznam (alebo iba tie, ktoré potrebujete) a prilepte ich do poľa Predbežne načítať v WP Rocket. Prehliadače tak pomáhajú predvídať požiadavky a rýchlejšie ich načítavať.

Nezabudnite pridať svoju URL StackPath CDN (alebo čokoľvek, čo CDN používate) a ďalšie externé zdroje nezahrnuté v tomto zozname, ktoré zvyčajne nájdete v prehľade GTmetrix. Sociálne zdieľanie, komentáre a štatistické doplnky sú veľmi bežné.

8. Pokročilé pravidlá

Pokročilé možnosti sú hlavne pre okrem stránok s nákupmi a nákupmi na webových stránkach elektronického obchodu.

WP-Rocket-Advanced-Rules

Never Cache URL (s) – ak používate nákupný košík s elektronickým obchodom, ktorý nie je uvedený v zozname WP Rocket (pozri poznámku, ktorú majú v tomto nastavení), pridajte svoj košík a stránky pokladní tu. Uč sa viac.

Nikdy Cache Cookies – rovnaká istina ako predchádzajúca možnosť založená iba na súboroch cookie.

Never Cache User Agent (s) – zabraňuje prehliadaču Googlebot alebo iným agentom používateľov ukladať stránky do vyrovnávacej pamäte.

Vždy vymazať adresy URL – povedzme, že na svojej domovskej stránke máte blogroll. Ak vytvoríte nový príspevok, chcete, aby sa blogroll domovskej stránky okamžite aktualizoval vyprázdnením vyrovnávacej pamäte domovskej stránky. Toto nastavenie robí, avšak program WP Rocket automaticky vymaže vyrovnávaciu pamäť pre vašu domovskú stránku, kategórie a značky po vytvorení nového obsahu … takže to nie je potrebné. Ak však existuje medzipamäť inej stránky, ktorú chcete po pridaní nového obsahu vymazať, pridajte ju.

Reťazce dopytov do vyrovnávacej pamäte – používa sa hlavne na ukladanie stránok s výsledkami vyhľadávania do vyrovnávacej pamäte a stránok na filtrovanie cien pre webové stránky elektronického obchodu.

9. Databáza

WP-Rocket-database-Nastavenia

Po vyčistení – revízie, automatické koncepty a príspevky v koši sa dajú odstrániť, ak ich nepoužívate. Ak nemáte staré verzie príspevkov (alebo odstránené príspevky), ktoré chcete použiť, odstráňte ich.

Vyčistenie komentárov – spam a smazané komentáre môžu byť odstránené.

Prechodné čistenie – ukladá údaje, ktoré sa získajú príliš dlho (napríklad sociálne hodnoty), takže nabudúce ich budete potrebovať a vrátite sa veľmi rýchlo. Ale niekedy, keď uplynie platnosť prechodných období, zostanú v databáze a mali by sa vymazať. WP Začiatočník má skvelé vysvetlenie prechodných období.

Vyčistenie databázy – ak odstránite doplnok, môže v databáze WordPress ponechať nepoužité tabuľky, ktoré môžete odstrániť.

Automatické čistenie – naplánujte WP Rocket na vyčistenie databázy. Týždenne je dobré, pokiaľ sa hromadí rýchlo (napr. Veľa ľudí pracuje na vašom webe). Ak máte WP-optimalizácia alebo nainštalovaný iný doplnok na vyčistenie databázy, môžete ho odstrániť, pretože program WP Rocket to urobí za vás.

optimalizácia – keď skončíte, kliknite na tlačidlo optimalizácie. Nezabudnite si však zálohy databázy zálohovať, najmä ak to robíte prvýkrát.

10. CDN

StackPath CDN odráža vaše stránky vo viac ako 30 dátových centrách po celom svete, zníženie geografickej vzdialenosti medzi serverom a návštevníkmi. Používam Cloudflare aj StackPath, pretože viac dátových centier = rýchlejšie doručenie vášho obsahu. To môže oholiť niekoľko sekúnd z vášho času načítania, najmä pre návštevníkov, ktorí (kedysi) boli ďaleko od vášho servera pôvodu. Môžeš použiť Výukový program CDN spoločnosti WP Rocket alebo Výukový program pre CDN spoločnosti StackPath, ale tu je presne to, čo robiť.

Krok 1: Zaregistrujte sa do StackPath (majú 30-dňovú skúšobnú verziu):

StackPath-data-center

Krok 2: Na hlavnom paneli kliknite na kartu CDN a potom vytvorte StackPath CDN Site:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

Krok 3: Skopírujte adresu URL CDN z StackPath a vložte ju do poľa „CDN CNAME (s) CNN“ spoločnosti WP Rocket:

WP-Rocket-CDN-Nastavenia

Krok 4: V StackPath prejdite na CDN → Nastavenia vyrovnávacej pamäte, potom kliknite na „Vymazať všetko“:

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Vylúčiť súbory z CDN – CDN môže obsahovať súbory, ktoré by ste chceli poskytovať lokálne. Tieto súbory sú zvyčajne súčasťou doplnkov určených na ignorovanie zaťaženia viacerých domén. Ak to chcete zmeniť, jednoducho pridajte tieto súbory alebo adresáre do oblasti „zamietnuté súbory“ WP Rocket (pridajte jeden podadresár na riadok), ktoré môžete použiť na vyhľadanie adresárov WP pomocou smerníc.

Príklad:

 • {Uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {Uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {Plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

Krok 6: Spustite svoje stránky v GTmetrix a „sieť na doručovanie obsahu“ by mala byť v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

Ak rozbalíte položky v GTmetrix a zistíte, že to súvisí s vašou CDN, kontaktujte tím podpory StackPath, ktorý by vám mal byť schopný pomôcť s ich opravou. Majú vynikajúcu podporu.

Domény bez súborov cookie MaxCDN

11. Úder srdca

Namiesto použitia Doplnok na kontrolu srdca, WP Rocket má vstavaný.

WP-raketová Heartbeat-Control

12. Doplnky

WP-Rocket-add-ons

1. Sledovanie Google (Vylepšenie vyrovnávacej pamäte prehliadača pre Google Analytics) – vo vašom nástroji na testovanie rýchlosti sa môžu zobraziť chyby služby Google Analytics. Lokalizovanie hostiteľa služby Google Analytics pomocou nástroja WP Rocket by malo tieto problémy vyriešiť, konkrétne v GTmetrix v časti Rýchlosť stránky → Využitie vyrovnávacej pamäte prehliadača..

2. Facebook Pixel (Vylepšenie vyrovnávacej pamäte prehliadača pre pixel Facebook) – rovnaká koncepcia ako predchádzajúca možnosť Facebook Pixel.

3. CloudFlare – zaregistrovať CloudFlare, pridajte svoj web a Cloudflare spustí skenovanie. Nakoniec prejdete na stránku s názvovými servermi Cloudflare a odkaz na kľúč API.

CloudFlare-Dashboard-WP-Rocket

Zmena menných serverov vo vašom hostingovom účte k tým, ktoré vám Cloudflare priradila:

SiteGround-DNS-Records

Zadajte svoje Globálny kľúč API (nájdené vo vašom Profil cloudflare) do doplnku vyrovnávacej pamäte.

Cloudflare Global API Key

WP-raketová CloudFlare-Add-On

 • Globálny kľúč API – používa sa na aktiváciu Cloudflare vo WP Rocket.
 • E-mail účtu – rovnaký e-mail, aký ste použili vo svojom účte Cloudflare.
 • doména – yourwebsite.com
 • Režim vývoja – použite pri mnohých zmenách kódu na vašom webe.
 • Optimálne nastavenia – aktivuje optimálne nastavenie funkcie Cloudflare: minifikácia, agresívne ukladanie do pamäte a deaktivuje sa Raketový nakladač pre lepšiu kompatibilitu. Najčastejším problémom je raketový nakladač, ale všimol som si, že sa zapne dekódovanie e-mailov ktoré zhoršili môj prehľad GTmetrix, preto ho nepoužívam (a namiesto toho som nakonfiguroval Cloudflare na hlavnom paneli).
 • Relatívny protokol – niekedy, keď ľudia sťahujú súbory z vašich stránok, v nich nie je žiadny obsah. Ponechanie tejto možnosti vypnuté zabráni tomu.
 • Vymažte všetky súbory medzipamäte Cloudflare – urobte to po dokončení konfigurácie WP Rocket.

4. Synchronizujte Sucuri Cache – povoliť, ak používate Sucuri. Týmto sa automaticky vymaže vyrovnávacia pamäť Sucuri vždy, keď vymažete vyrovnávaciu pamäť WP Rocket, pričom váš obsah zostane synchronizovaný.

 • Kľúč rozhrania API Sucuri Firewall (pre doplnok) – prihlásiť sa do Sucuri tu, kliknite na svoje stránky, prejdite na kartu API, skopírujte kľúč rozhrania API (pre doplnok) a vložte ho do rakety WP.

13. Nástroje

WP-Rocket-Nástroje-Nastavenia

Export nastavení – exportujte svoje nastavenia na použitie na viacerých stránkach.

Import nastavení – importujte svoje predkonfigurované nastavenia tu.

vrátenie – Ak aktualizujete na novú verziu WP Rocket a spôsobí to problémy, vráti sa to späť na predchádzajúcu verziu.

14. FAQ / Dokumentácia

Strávil som veľa hodín kopaním ich dokumentácia aby ste sa uistili, že tento tutoriál používa najlepšie nastavenia rakety WP, sú však veľmi užitočné, ak ste ich nezavrhli.

Dokumentácia rakety WP

Výukové programy považujem za najužitočnejšie:

&# X1f680; Aký je najlepší spôsob konfigurácie WP Rocket?

Najdôležitejšie kroky sú aktivácia všetkého, čo môžete na karte optimalizácie súborov, nastavenie CDN, ako je Cloudflare + StackPath, deaktivácia srdcového rytmu WordPress a aktivácia všetkých služieb, ktoré používate na karte Doplnky..

&# X1f680; Ako pridám CDN s WP Rocket?

Ak používate Cloudflare, jednoducho zmeníte menníky názvov. Ak používate externé CDN, ako je StackPath alebo KeyCDN, skopírujete / prilepíte URL CDN do WP Rocket. Ak používate RocketCDN (poháňaný StackPath), zaregistrujte sa prostredníctvom výzvy v aplikácii WP Rocket.

&# X1f680; Prečo bol WP Rocket vo väčšine prieskumov na Facebooku hodnotený ako 1. miesto?

Dodáva sa s mnohými funkciami, ktoré ostatné doplnky typu cache nemajú: vyčistenie databázy, kontrola srdcového rytmu, možnosť viacerých CDN, lenivé načítanie, lokálna analógová analýza, ukladanie vyrovnávacej pamäte prehliadača Facebook Pixel a ďalšie. To je dôvod, prečo WP Rocket zvyčajne prináša najlepšie výsledky v GTmetrix.

&# X1f680; Ktorý doplnok na optimalizáciu obrázkov funguje najlepšie s WP Rocket?

Aj keď odporúčajú Imagify, ktorú vlastní WP Rocket, používam ShortPixel, pretože nevidím takmer žiadnu stratu kvality a stále dostávam 100% za optimalizáciu obrázkov v GTmetrix.

&# X1f680; Aké ďalšie doplnky na optimalizáciu rýchlosti potrebujete okrem WP Rocket?

Stále potrebujete doplnok na optimalizáciu obrázkov, ako napríklad ShortPixel, optimalizáciu písma (napr. OMGF) a na selektívne vypnutie doplnkov tiež odporúčam používať Asset CleanUp alebo Perfmatters..

15. SiteGround (# 1 Host in Facebook Ankety)

SiteGround je používa Yoast, ja a odporúčané WordPress. Sú takmer na každom mieste Prieskum na Facebooku a dať väčšine ľudí význam vylepšenia času načítania najmä ak používali priemerných hostiteľov: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Používam ich pološpecializovaný plán GoGeek ktorý je dodávaný s 4x viac prostriedky servera ako zdieľaný hosting. Kliknutím na moje stránky zobrazíte, ako rýchlo sa načítajú, pozrite si môj prehľad GTmetrix alebo zistite ľudí, ktorí migrovaný a zverejnené nové časy načítania. Tiež to robia bezplatné migrácie.

DigitalOcean na cloudway a KINŠTA sú tiež dobré a začínajú na $ 10 / mesiac a 30 $ / mesiac. Cloudways je viac pre vývojárov, ktorí nepotrebujú cPanel, e-mailový hosting ani podporu, ktorú získate prostredníctvom služby SiteGround. Kinsta je v podstate to, čo WP Engine zvykol byť (drahý, ale úžasný). Celý môj blog sa v podstate venuje pomoci ľuďom pri zrýchľovaní načítavania ich webových stránok. Odmietam odporúčať hosťovanie vo výške 2 $ mesačne, pretože pri prevádzkovaní webových stránok je to najväčšia ľútosť väčšiny ľudí.

Ako skontrolovať, či je váš hosting pomalý
Prejdite svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. Google odporúča to by malo byť <200ms. Čokoľvek nad 1 sekundu nie je dobré. Môžete tiež skontrolovať svoj TTFB (čas na prvý bajt) na karte Časovanie spoločnosti GTmetrix alebo bytecheck.com.

Znížte čas odozvy servera

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Niekoľko vlákien:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s bezplatnou migráciou, postupovaním, pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na ich stránka funkcií:

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete do programu SiteGround pomocou môjho pridružený odkaz Budem darovať dobrý kus zadarmo. Každý rok darujem 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak, odporúčam vám urobiť výskum, vidieť koho používaš, a výsledok ľudí, ktorí migrovaný.

OMM-On-SiteGround

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže skrátiť časy načítania na polovicu:

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

16. Môj úplný sprievodca rýchlosťou WordPress (Tipy 35 a viac)

Pozrite si moje video – jedná sa o 42 minútové video, ale do veľkej miery pokrývam všetko (časové pečiatky v popise videa) a vy by ste sa mali dozvedieť veľa skvelých informácií o rýchlosti stránok WordPress:

Optimalizácia obrazu – môžete spustiť ktorúkoľvek stránku GTmetrix a ukáže vám všetky obrázky, ktoré nie sú optimalizované, ale LEN pre túto stránku – začnite tým, ktorý sa zobrazuje na viacerých stránkach. Obrázok je možné optimalizovať 3 spôsobmi: zobrazovanie zmenšených obrázkov (zmena veľkosti obrázkov, ktoré sú príliš veľké), určenie rozmerov obrázka (pridanie šírky / výšky do obrázka HTML alebo CSS) a optimalizácia obrázkov (bezstratová kompresia pomocou doplnku, ako je napríklad Imagify). Spoločnosť GTmetrix vám oznámi správne rozmery pre prvé dva, ak ich rozbalíte, a to všetko sú položky s vysokou prioritou.

Optimalizácia obrazu

Ďalšie tipy nájdete v časti Moje kompletný sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress.

17. Získajte pomoc od môjho nástroja na optimalizáciu rýchlosti WordPress

Stále potrebujete pomoc so správou GTmetrix / Pingdom? S Pronaya pracujem 7 rokov (on mi pomohol získať <1s doba načítania v Pingdom). Môžete si ho najať vytvorením profilu na freelancer.com a hľadanie používateľského mena bdkamol. Tu je jeho plný Portfólio rýchlosti WordPress. Z Bangladéša stojí 40 dolárov za hodinu (takže dôjde k zmene času) a môžete mu poslať e-mail na adresu [email protected]. Vo svojom profile má tiež perfektnú 5-hviezdičkovú recenziu. Iba vážne otázky. Ak používate pomalý hosting, nafúknuté motívy a veľa ťažkých doplnkov, neočakávajte 100% skóre. Najprv prosím postupujte podľa môjho úplného sprievodcu rýchlosťou WordPress.

Pronaya-Kumar-S-Recenzie

Tu je niekoľko recenzií jeho profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Recenzie

Takže … ako vyzerajú tieto skóre Pingdom? Dajte mi vedieť v komentároch alebo mi povedzte, ak ste zaseknutí. Zaplatili ste tiež za prémiový doplnok, kde poskytuje podporu (posledná a posledná karta v nastaveniach WP Rocket), takže by som to tiež využil vo svoj prospech, alebo si prezrel ich dokumentácia.

Inak pekná práca!

Ak vám tento tutoriál pomôže, zdieľanie sa vždy ocení :)

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map