10 WordPress filiāļu mārketinga programmas: ievērojami pasīvo ienākumu pārdošanas WordPress hostings, motīvi, spraudņi utt.

Ja jūs strādājat WordPress nozarē un vēlaties nopelnīt naudu ar filiāļu mārketinga starpniecību, man jums ir ideāls saraksts.


Es paļaujos uz šīm WordPress saistītajām programmām, lai nopelnītu iztiku un nopelnītu USD 10 000 mēnesī, atbalstot saimniekus, tēmas, WordPress izstrādātājus freelancer.com, un pat SEO pakalpojumus.

Tā vietā, lai pārvaldītu ļoti daudz klientu projektu (kā es pieradu), es būtībā esmu atradis filiāles programmu visam un vienkārši veidoju komisijas. Man ir daudz vairāk brīvā laika, un mani ienākumi filiālēs ir patiesi konsekventāki nekā jebkuri ienākumi, kurus es gūstu caur konsultācijas.

Varat reģistrēties daudziem no šiem, izmantojot shareasale.com ko izmanto, lai atrastu, izsekotu un izmaksātu komisijas no tonnām tirgotāju. Bet tā ir tikai viena vieta. Pārlūkojiet sarakstu, un es apliecinu, ka atradīsit jaunu filiāļu programmu, no kuras jūs priecāsies gūt pasīvus ienākumus. Un neaizmirstiet man atstāt komentāru, ja jums ir jautājumi vai jaunas pievienojamas programmas!

Mani personīgie favorīti (tie, no kuriem es ieguvu USD 150 000 no 2018. gada)

 • SiteGround (Hostings) – līdz 100 USD + / pārdošana
 • Cloudways (Hostings) – elastīgas komisijas (bet ļoti labas)
 • WP Engine (Hostings) – 200 USD / pārdošana
 • Eleganti motīvi – 50% no pārdošanas apjoma
 • StudioPress motīvi – 35% no pārdošanas apjoma
 • StackPath CDN – parasti USD 10–20 USD / pārdošana
 • Freelancer.com – aptuveni 13% no pirmo projektu komisijām
 • SEMrush – 40% atkārtotas komisijas (40 USD – 160 USD mēnesī)

WordPress mitināšana

Vietne – dzīves mainītājs man… Es nopelnīju USD 80 000 2017. gadā un USD 120 000 201 gadā, izmantojot vietni SiteGround. Es to ļoti veicinu, parādot cilvēkiem 26 dažādas Facebook aptaujas, kurās SiteGround tika ierindota 1. vietā (ekrānuzņēmumi zemāk). Tas ir USD 50–150 par vienu pārdošanu atkarībā no līmeņa, kuru sasniedzat katru mēnesi, USD 150 par pārdošanu, ja sākat veikt pārdošanas apjomus virs 31 mēneša / mēnesī (jums jāsazinās ar viņu filiāles vadītāju un jāpārdod daži citi cenu plāni, kas nav viņu StartUp plāns). 160 USD / pārdošana, ja mēnesī sasniedzat vairāk nekā 81 pārdošanas gadījumu. Lasīt manu Vietnes zemes pārskats iegūt mārketinga materiālus. 11 pārdošanas apjomi mēnesī nopelnīs USD 13 000 gadā. 21 pārdošana mēnesī, un daži no jums var atmest darbu, veicot 31,5 tūkstošus gadā. Lielisks ātrums, atbalsts, drošība, un viņi jūs migrēs bez maksas.

Kaut arī citi mitināšanas filiāles, piemēram, WP Engine, piedāvā vienotas komisijas maksas 200 USD vērtībā, vietne WordGress tiek ļoti cienīta WordPress sabiedrībā (un # 1 lielākajā daļā Facebook aptauju), tāpēc jums, iespējams, būs lielāks reklāmguvumu skaits un zemākas atcelšanas – pat ja jums būs jākāpj pakāpēm. Viņi paaugstināja parasto cenu, bet viņu akcijas cena ir pieņemama, un jūs to varat saņemt 3 gadus.

Vietnes zemes un filiāļu pārdošana

97 pārdošanas apjomi x 150 / pārdošana = 14 550 ASV dolāri 1 mēnesī (tas bija 2018. gada martā)

siteground-filiāļu līmeņi

Vietnes Ground pārdošana ir vienkārša, ja viņi tiek atzīti par pirmo vietu gandrīz katrā Facebook aptaujā …

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Šeit ir daži e-pasti …

Janvāris-SiteGround-Affiliate-Sales

Mans vietnes zemes reklāmguvumu pārskats …

Vietnes un partneru reklāmguvumi

Man ir mēneša filiāle 2017. gada jūlijā :)

Vietnes zeme-mēneša biedrs

Es izmantoju vietni SiteGround, jo…

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja reģistrējaties vietnei SiteGround, izmantojot filiāles saite Es jums bez jebkāda rēķina ziedošu komisijas daļu. Katru gadu es ziedoju USD 3 000 USD GoFundMe kampaņas (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, bet 2017. gads bija viesuļvētras Hārvijs). Jūsu atbalsts palīdz, un es tiešām to novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Jebkurā gadījumā es patiešām uzskatu, ka viņi ir vislabākie mitinātāji un ka jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk. Veiciet pētījumu Google un Facebook grupās, un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

WP dzinējs – 200 USD par pārdošanu, plus 50 USD par katru filiāles pārdošanu (ja jūs atsaucaties uz filiāli un viņi veic pārdošanu, jūs saņemsiet 50 USD no katras pārdošanas). Ja ar to nepietiek, tā ir arī līmeņa partnerprogramma ar apjoma prēmijām. Milzīgas komisijas ar 180 sīkdatņu izsekošanu, taču tām ir 20% apgrieztā likme. Tas padara vidējo komisiju ap 175 USD, kas ir ļoti rentabla.

wp-engine-filiāle-komisija

wp-engine-filiāļu līmeņi

Mākoņi – parasti otrs visaugstākais novērtētais uzņēmējs Facebook aptaujās, kas piedāvā augstākas komisijas nekā SiteGround (ja jūs uzkāpsit uz augstākiem līmeņiem). Nav CPU ierobežojumu, kas ir izplatīta sūdzība vietnē SiteGround. Vietnes WordPress Speed ​​Up Facebook grupas ziņojumi ir par to, ka viņu mitināšana ir super ātrāka. Vienīgais iemesls, kāpēc es tos nepopularizēju, ir tas, ka man ir tik labi veicies ar SiteGround, viņi nav # 1 katrā Facebook aptaujā, piemēram, SiteGround, un Cloudways vidusmēra lietotājam ir nedaudz dārgs (lai gan SiteGround reklāmas cena beidzas pēc 1-3 gadi, un tad viņi kļūst dārgāki). Katram ir plusi un mīnusi.

Bluehost – USD 65 par pārdošanu no viena no populārākajiem WordPress mitinātājiem, tomēr Bluehost ir daudz sliktu atsauksmju, un tie Facebook Facebook aptaujā nav novērtēti kā augsti. Lielākā daļa cilvēku pirms saimniekdatora pabeigšanas lasa vairākas atsauksmes, tāpēc es ieteiktu jums kļūt par vietnes SiteGround vai WP Engine filiāli, kuriem ir daudz labāki vērtējumi (turklāt jūs saņemat augstākas komisijas).

Ej tēti – 15% komisiju un, kaut arī viņi mēdza sūkāt, pēdējos gados tie ir ievērojami uzlabojušies. Mana vietne tika ielādēta mazāk nekā vienas sekundes laikā pēc viņu lētākā dalītā mitināšanas plāna, un viņu atbalsta komanda atrodas ASV (Arizonā). Tomēr es vēlētos izmantot vietni SiteGround vai WP Engine. Lasīt manu Vietnes un Godadija pārskats lai redzētu atšķirību.

Kustībā – līmeņa sākums ir USD 50 / pārdošana līdz USD 120 par pārdošanu. Pienācīgs saimnieks, kas nepieder EIG.

HostGator – 50 USD – 125 USD par pārdošanu (tāda pati līmeņa programma kā SiteGround), bet HostGator ir TERRIBLE, un atsauksmes to parāda, tāpēc reklāmguvumu skaits ir mazāks. Varat ģenerēt pielāgotus kuponu kodus, kas ir noderīgi, ja veidojat videoklipus, un cilvēkiem ir vieglāk ievadīt kodu, nevis noklikšķināt uz saites (YouTube aizliedz filiāļu saites), kas var radīt vēl vairāk komisijas. Tomēr esmu runājis ar dažiem citiem HostGator saistītajiem uzņēmumiem, kuri teica, ka viņi neko nedara, jo cilvēki veic savus pētījumus un uzzina, ka viņi noteikti nav labākā izvēle.

WordPress motīvi

Elegants motīvi – 50% komisijas maksas, kas pārdod skaistas WordPress tēmas, kuras konvertē ļoti labi. Ietver papildu komisijas, ja cilvēki atjauno savu abonementu. Pārdod viņu mūža tēmu komplektu un saņem 150 USD. Uzticas vairāk nekā 350 000 WordPress lietotāju un ietver viņu populāros Divi tēma. Elegantās motīvi ir pastāvējuši mūžīgi, un tiem ir laba reputācija.

Eleganti motīvi-filiāļu maksājumi

MyThemeShop – 55% komisijas maksas par visātrāk ielādējamām tēmām tirgū. Komisijas maksa 48 USD par vienu tēmu, USD 244 par dalību. Viņiem arī ir spraudņi – Es nesen pārslēdzu bagātinātu fragmentu spraudņus uz viņu WP Review Pro un reklamējiet to tagad. Viņiem ir arī a divu līmeņu programma kur jūs saņemat 10%, ja atsaucaties uz citiem filiālēm un viņi veic pārdošanu.

TēmaForest – briesmīga filiāļu programma. Jūs tikai saņemat 30% no katra jaunā cilvēka pirmā pirkuma. Ja viņi jau ir Envato / ThemeForest klients, jūs saņemat jack sūdus. Šī saistītā programma ir briesmīga, un es šeit to iekļāvu tikai kā brīdinājumu palikt prom. Ja vien jūs reklamējat tādu uzticamu tēmu kā Avada, Turies pa gabalu jo īpaši tāpēc, ka visas ThemeForest tēmas rada neatkarīgi izstrādātāji, kuri, iespējams, nav uzticami. Jūs nezināt koda kvalitāti, neatkarīgi no tā, vai tie tiks izlaisti ar atjauninājumiem utt. Tāpēc es visām savām WordPress vietnēm izmantoju StudioPress (un to dara arī citi WordPress cilvēki, piemēram, Yoast un Matt Cutts no Google)..

tēma meža-filiāļu programma

Cienījamie piemin

Genesis motīvi

StudioPress – StudioPress veido WordPress motīvi iekš Ģenēzes ietvars un ir mana galvenā filiāle tēmām, kuru komisijās ir vairāk nekā 8000 USD. Lasīt manu StudioPress pārskats ja neesat par viņiem dzirdējis, bet viņi ir tik likumīgi. Es vidēji maksāju 28 USD par vienu pārdošanu ar mazāk nekā 5% atcelšanu un lieliem reklāmguvumiem, jo ​​StudioPress ir apstiprinājuši ļoti daudzi WordPress cilvēki, piemēram, Yoast un Matt Cutts. Tās ir patiesi SEO draudzīgas WordPress tēmas, kurām ir vismodernākais kodējums, tās ir vieglas, tāpēc tās ātri ielādējas, Genesis spraudņi, un satriecoša dokumentācija. Pārdod viņu Pro Plus visu motīvu pakotne un saņemiet 175 ASV dolāru komisiju.

ShareASale-Affiliate-Payments

Zigzagpress – 50% komisijas maksas (maksā 49 USD par vienu tēmu, kas nozīmē 24,50 USD). Zigzagpress NAV labs partneris. Es ar viņiem nopelnīju nemainīgus USD 300 mēnesī, bet gandrīz visu gadu tas samazinājās līdz gandrīz 0 pārdošanas apjomiem. Es saņēmu arī dažas sūdzības par to, ka, mainot preču zīmi, viņi izdzēsa visas klientu iegādātās tēmas un lika klientiem tos atpirkt. Es kādreiz mīlēju Zigzagpress, bet šķiet, ka viņi nerūpējas par saviem filiālēm vai klientiem. Viņi pat nav man samaksājuši USD 163 par atkārtotajām atsauksmēm, kuras es viņiem šogad izdarīju – es izdzēšu visas savas saistītās saites un labas atsauksmes par tām. Es noteikti no viņiem izvairītos.

Restaurēti 316 modeļi – 20% komisiju un 60 dienu nodošanas periods reaģēšanai sievišķīgas Genesis tēmas no kuriem daudzi ir gatavi WooCommerce. Arī a ieteicamais Genesis izstrādātājs uzskaitīti StudioPress vietnē. Atjaunotajam 316 dizainam ir visaugstākais reklāmguvumu līmenis no visiem Genesis tēmu veikaliem, un tas ir mans otrs ienesīgākais tēmu veikals..

Sveiki, jūs modeļi – 30% komisijas maksa par dizainera kvalitātes Genesis tēmas no kuriem daudzi ir gatavi WooCommerce. Salīdzinoši jauns tēmu veikals, taču to dizains ir satriecošs – ja neesat tos pārbaudījis, noteikti dariet to. Viņu nav bijis pietiekami, lai kļūtu par “populāriem”, bet es tos esmu reklamējis tikai dažos emuāru rakstos un nopelnīju apmēram 100 USD mēnesī. Esmu arī saņēmis lieliskas atsauksmes no saviem lasītājiem, un viņi viņus absolūti mīl.

Diezgan darn gudrs dizains – 35% komisijas maksas un 5% no apakšuzņēmumiem. Mobila atsaucīga sievišķīgas Genesis tēmas no a StudioPress ieteica Genesis izstrādātāju.

WordPress izstrāde

Brīvmākslinieks – ja jums liek cilvēkiem jautāt par WordPress attīstību un ātruma optimizāciju, varat viņus novirzīt manam izstrādātājam Bangladešā un pirmajām 100 dienām no projekta sastādīt apmēram 13% no komisijas. Tas ir ietaupījis TON laiku, vienlaikus nopelnot naudu no šiem jautājumiem. Es strādāju ar Pronaya vairāk nekā 5 gadus, un tā cena ir 40 USD / stundā. Viņš ir izveidojis vairāk nekā 20 WordPress vietņu un optimizējis vairākas vietnes, lai klientiem piekļūtu par 400% ātrāk. Jūs varat viņu nolīgt, reģistrējoties a Brīvmākslinieka konts pēc tam meklējot lietotāju bdkamol.

Pronaya-Kumar-S-atsauksmes

Manas komisijas pamatā apmaksā visu nepieciešamo attīstības darbu…

Freelancer-Affiliate-Peļņa

Tam nav jābūt ierobežotam ar dizainu vai attīstību, to var izdarīt ar jebkuru brīvmākslinieku…

brīvmākslinieks-filiāle

Vienīgais kritums ir jūs varat izmantot tikai saistīto saiti Freelancer mājas lapā. Tā vietā, lai tieši izveidotu saiti ar kādas personas profilu, jums būs jāpasaka cilvēkiem reģistrēties mājas lapā (izmantojot jūsu saistīto saiti), pēc tam meklējiet brīvmākslinieka lietotājvārdu. Bet, ja jūs savā vietnē parādīsit viņu portfeli tāpat kā es (šie WordPress ātruma projekti), cilvēki to darīs.

WordPress spraudņi

WP raķete – 20% komisijas maksa par kešatmiņas spraudni, kas novērtēts ar 1. vietu Facebook aptauja (un šī aptauja kas arī padara WordPress vietnes ievērojami ātrākas. Es to izmantoju savā vietnē, un to ir viegli konfigurēt ar lielisku atbalstu / dokumentāciju. Šī ir mana apmācība par WP Rocket iestatījumiem.

Swift-Performance-vs-WP-Rocket-Feb-7

2018. gads - WordPress-Kešatmiņa-Spraudnis-Aptauja

Labākā WordPress-kešatmiņa-spraudnis-aptauja

Labākā kešatmiņa-spraudnis-aptauja

Vienošanās – 20% par vienu no labākajiem vieglajiem slīdņa spraudņiem, kas to nedarīs palēniniet vietnes darbību piemēram, Revolution Slider un citi robusti slīdņa spraudņi. Tas ir minimāli, bet izskatās jauki un ir ļoti ērti lietojams. Ja jūs vadāt Spraudnis P3 (spraudņa veiktspējas profils) un redziet, vai jūsu slīdņa spraudnis rada lēnu ielādes laiku, apskatiet vienreizēju informāciju vai arī pastāstiet saviem klientiem :)

Izslāpis filiāles – saistīto saišu pārvaldības spraudnis, kas apņem, izseko un pārvalda saistītās saites. Premium versija ļaus jums iegūt statistiku, izveidot automātisku saiti un pat pievienot Analytics notikumu izsekošanu. Jūs veicat 30%, kas ir salīdzinoši mazs salīdzinājumā ar citām WordPress saistītajām mārketinga programmām.

CodeCanyon – 30% no katras jaunās personas pirmās naudas iemaksas (tāda pati komisija kā ThemeForest). Tirgus laukums daudziem WordPress spraudņiem: slīdņi, HTML5 audio atskaņotāji, notikumi, dalība … jūs nosaucat, CodeCanyon tas ir, taču programma nav ļoti rentabla.

SEO

Viss vienā SEO Pro – 40% komisijas maksa, tomēr vairums cilvēku lieto Yoast.

SEMrush – 40% atkārtota komisija par SEMrush abonēšanas pārdošana. Tas nozīmē 40 USD – 160 USD mēnesī par katru personu, kura turpina savu abonementu, reģistrējoties jūsu filiālē (nav slikti). Šis ir viens no visaugstāk novērtētajiem SEO rīkiem tirgū un sniedz jums lielu datu daudzumu par atslēgvārdiem, atpakaļsaitēm, pilnvarām, novirzošajiem domēniem un daudz ko citu..

SEOPressor – līdz 50% mēnesī atkārtotas komisijas par premium SEO spraudni. Esmu saņēmis surogātpastu komentārus no SEOPressor atpakaļejošajiem, taču tos atbalsta ShoutMeLoud.

WP Review Pro – MyThemeShop bagātīgā fragmenta spraudnis, kuru izmantoju savā vietnē pēc pārejas no neatbalstītā WP Rich Snippets spraudņa. Ļoti priecājos par WP Review Pro (viņiem ir arī bezmaksas versija) un jūs saņemat patīkamas 55% komisijas maksas, kas ir USD 36,85 par pārdošanu.

E-pasta mārketings

AWeber – 30% atkārtotas komisijas. Kamēr viņi izmanto savu kontu, jūs nopelnāt naudu. Neietver ierobežojumus, kā to dara MailChimp, un maksā kredītus, nevis kredītus.

Pastāvīgs kontakts – USD 5 katram klientam, kurš pierakstās uz bezmaksas izmēģinājumu un 105 USD par katru jauno klientu, kurš kļūst par maksājošu klientu. Ļoti dāsna e-pasta programmatūras filiāļu programma.

MailChimp – nopelniet $ 30 MailChimp pakalpojumos par katru personu, uz kuru atsaucaties, kā arī 3 jaunus iesūtņu inspektori. Tomēr šai personai OBLIGĀTI jābūt draugam vai kolēģim, un arī jums abiem jābūt apmaksātiem kontiem. Pretējā gadījumā bezmaksas kontos e-pasta ziņojumos jāiekļauj emblēma MailChimp.

Fonda attēli

ShutterStock – 20% komisijas maksa par lielu fotoattēlu izvēli. Jautājot klientiem, kurus krājuma fotoattēlus viņi vēlas izmantot savā vietnē, atsūtiet viņiem saistīto saiti, ja viņi pērk.

iStock & Getty attēli – 20% komisijas maksas jauniem klientiem, 10% par atgriešanos. Jums būs jāsūta viņiem e-pasts, lai reģistrētos kā filiāle, taču šeit atradīsit arī lielu izvēli.

Izglītība

Udemy – 20% komisijas maksa par jebkuru kursu. Instruktori var izveidot pielāgotu saiti, kas viņiem to piešķir 97% komisiju par viņu kursu. Ūdems pazemināja viņu komisijas, padarot to mazāk pievilcīgu.

WP 101 – 20% komisijas maksa no viena no cienījamākajiem WordPress apmācību avotiem.

Citi filiāles

Atsaukties uz WordPress – 20% komisijas maksa par wordpress.com, JetPack un WooCommerce.

StackPath – ja jūs blogojat par vietnes ātrums vai dariet to klientu labā, varat tos atsaukties uz StackPath, kurš nopirka MaxCDN. Es nopelnīju USD 1000 mēnesī ar MaxCDN – mēs redzēsim, kā StackPath iet. Ir daudz grūtāk nokļūt viņu filiāļu programmā nekā MaxCDN – viņi vēlas zināt, ka jūs spējat sasniegt lielākus pārdošanas apjomus, un ka CDN ir jūsu biznesa / emuāra galvenā sastāvdaļa. Es veicinu savu darbu, rakstot apmācības par kešatmiņas spraudņiem, kuros gandrīz visos tiek integrēts StackPath – tikai šīs apmācības mani pievelk vairāk nekā 500 apmeklētāju dienā.

Ietekme-rādiuss-Filiāle-Pārdošana

StackPath-datu centri

Krakens (Attēla optimizācija) – bez zudumiem saspiež attēlus, lai uzlabotu lapas ielādes laiku (bezmaksas spraudņi nekur nav tik labi). Par katru jūsu ģenerēto novirzīšanu Kraken pastāvīgi palielinās jūsu mēneša kvotu par 100 MB. Kad būsit reģistrējies, redzēsit novirzīšanas iespēju.

OptiMonster (Veidlapas) – vai jūs zināt šos kaitinošos uznirstošos logus, izejot no vietnes? Man arī viņi nepatīk, bet domājams, ka viņi strādā. Nopelniet 20% par katru jūsu ģenerēto pārdošanu.

Amazon – ja jūs nosūtāt datplūsmu uz Amazon un kāds galu galā iegādājas pavisam citu produktu, jūs JŪS saņemat komisiju no šīs pārdošanas. Ja izveidojat Youtube apmācības, varat atsaukties cilvēkus uz Zils Yeti mikrofons, vai tas mēms t-krekls jūs vienmēr valkājat videoklipu laikā. Padomājiet par fiziskiem produktiem, nevis digitālajām precēm. Nopelniet līdz 10% komisiju vienam lielākajam e-komercijas mazumtirgotājam pasaulē. Ja godīgi, jūs būtu idiots, lai nepierakstītos.

TubeBuddy – populārā programmatūra / Chrome paplašinājums, lai optimizētu un pārvaldītu YouTube videoklipus, ieskaitot audio / video efektus. 30-50% atkārtotas komisijas. Skatiet plānus / funkcijas šeit.

Ziniet par visām citām labajām WordPress saistītajām mārketinga programmām? Paziņojiet man komentāru sadaļā (lūdzu, neveiciet pašreklāmas). Vai arī, ja esat iesācējs saistītajā mārketingā un jums ir kāds jautājums, es ar prieku atbildu uz jums – vienkārši nometiet man līniju!

p.s.. WP Beginner ir saistīts ar ikvienu WordPress saistīto programmu, kas tur atrodas. Iespējams, ja viņi sarakstā iekļauj kādu uzņēmumu darījumu lapa, viņiem ir arī saistīta programma.

WordPress-Affiliate-Marketing-Programs

Ko tālāk? Protams, nopelnīt naudu

Skatiet manu saistīto mārketinga ceļvedi, kurā ir aprakstīts viss šajā satura rādītājā.

Affiliate Marketing TOC

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f4b0; No kuras filiāles programmas es nopelnīju USD 150 000 gadā?

SiteGround un Cloudways veido vismaz 90% no maniem filiāles ienākumiem. Es uzrakstīju apmācību par saistīto mārketingu, kas parāda, kā es to izdarīju.

&# x1f4b0; Kuras mitināšanas filiāļu programmas ir vispopulārākās?

Vispopulārākie ir vietne SiteGround, Bluehost, HostGator un pāris citi koplietotie resursdatori. Pievienojieties WordPress Facebook grupām un pārbaudiet aptaujas un cilvēku sarunas, lai redzētu ne tikai populārākos mitināšanas uzņēmumus, bet arī tendences.

&# x1f4b0; No kurienes lielākā daļa cilvēku nopelna naudu?

Lielākā daļa veiksmīgo WordPress emuāru autoru gūst savus filiāles ienākumus, izmantojot mitināšanu. Tā ir labi apmaksāta, ienesīga (bet konkurētspējīga) nozare.

&# x1f4b0; Vai es varu nopelnīt iztikai reklāmas tēmas / spraudņus?

Veiciet matemātiku. Ja jūs nopelnāt tikai USD 30 / sale, kā tas var salīdzināt ar hostinga komisijām, kuru cena ir 150 USD / pārdošana? Jums vajadzēs veikt piecas reizes vairāk pārdošanas, kas var būt izaicinājums, taču to var paveikt ar pietiekamu trafiku.

&# x1f4b0; Kāds ir labākais saistīto saišu pārvaldības spraudnis?

Es izmantoju spraudni Thirsty Affiliates. Tas ir lieliski!

Prieki un veiksme,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map