Kā es izveidoju pasīvus ienākumus USD 12 000 mēnesī ar filiāļu mārketingu (vienā no viskonkurētspējīgākajām vietām – hostings!)

Affiliate Marketing Passive Income


Vēlaties gūt pasīvus ienākumus ar filiāļu mārketingu?

Šajā apmācībā parādīts precīzi, kā es rupji daru USD 12 000 mēnesī filiāles ienākumos.

Es to izdarīju, uzrakstot vietņu ātruma optimizācijas vadlīnijas, vienlaikus iesakot produktus un pakalpojumus, kas cilvēku vietnes ielādē ātrāk: Vietnes vietņu mitināšana, StackPath, un WP raķete.

Es izmantoju Facebook aptaujas, lai veiktu pārdošanu man. Piemēram, mitināšana ir lielākais vietņu ātruma un Vietnes vietne 26 aptaujā tika atzīta par galveno vietni (tas būtībā ir viss mans pārdošanas piķis).

Es neesmu miljonārs, bet es piesaistīju 3000 apmeklētāju dienā, izmantojot SEO, un nopelnu 400 USD / dienā pasīvā filiāles ienākumā. Tas ļauj man strādāt, kad gribu, kur gribu, un ceļot kopā ar savu draudzeni.

2018. gada filiāļu mārketinga pārdošanaSkatīt manu pilna PayPal darbība, vai ienākumu pārskati visām manām filiālēm

1. Atrodiet saistītās programmas

Veiciet meklēšanu Google vietnē “saistītajām programmām” un pārbaudiet, vai jūsu nozarē nav sarakstus.

Affiliate-programmas-Google

Affiliate Marketplaces – vieta, kur pievienoties / pārvaldīt vairākas saistītās programmas, iegūt saites un izsekot komisijas. ShareASale un CJ filiāle ir divi vispopulārākie. Forši, ka šeit ir redzams par katru filiāli, piemēram, viņu EEL (ieņēmumi par klikšķi), kas ir labs rādītājs tam, cik daudz jūs varat nopelnīt ar viņiem. Jo lielāks skaitlis, jo labāk. Piemēram, WP Engine, StudioPress un WP Rocket visiem ir augsts EEL, jo vairums cilvēku par tiem zina, viņi piedāvā lieliskus produktus un tiem ir laba reputācija. Tas nozīmē lielāku potenciālo pārdošanas apjomu.

Shareasale

Individuālās partnerprogrammas – daži uzņēmumi nepieder filiāļu tirgiem, bet vada paši savu programmu, kuru varat atrast viņu vietnē (vai Google tajā). Jūs neredzēsit nekādu statistiku par programmu (piemēram, EPC), bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu to pārtraukt. Vietnes SiteGround mitināšana vada viņu pašu filiāles programmu, un es līdz šim esmu nopelnījis visvairāk naudas ar tām.

Individuālā filiāļu programma

Amazon

 • Populārākā filiāļu programma
 • Lieli reklāmguvumi, jo tā ir Amazon
 • Komisija ir atkarīga no produktu kategorijas (skatīt zemāk)
 • Miljoniem produktu, no kuriem izvēlēties (jūs varat izveidot pielāgotas saites uz tiem)
 • Ja kāds noklikšķina uz jūsu saites un pasūta (gandrīz) jebko no Amazon, jūs saņemat komisiju (skat. Viņu politikas)

Amazon-Affiliate-Commissions

WordPress – ja jūs darbojaties WordPress nozarē kā es, es izveidoju plašu saistīto programmu sarakstu WordPress, ieskaitot WordPress mitināšanu, motīvus, spraudņus, SEO un daudz ko citu.

Affiliate programmu veidi

 • Līmenis – nopelnot vairāk naudas, jo vairāk pārdošanas.
 • Vienotas komisijas – par pārdošanu jūs saņemat fiksētu komisiju.
 • Divas Līmeņa komisijas – jūs saņemat komisiju, kad atsaucaties uz citu filiāli un viņi veic pārdošanu (piemēram, daudzlīmeņu mārketings, bet es uz to pilnībā nepaļautos).
 • Atkārtotas komisijas – parasti tiek piedāvāti ar abonēšanas pakalpojumiem.
 • Kupona kodi – pārsteidzošs skatiens, ja jūs darāt video. Šis video ir kā izveidot WordPress vietni ir 3M + skati, un pirmais solis ir reģistrēšanās domēnā / mitināšanā. Tailers (puisis, kurš veidoja video) skatītājiem piešķir savu pielāgoto kupona kodu HostGator. Tā vietā, lai videoklipa aprakstā nomestu saistīto saiti un cerētu, ka cilvēki uz tā noklikšķinās, skatītāji saņem atlaidi HostGator, vienlaikus izmantojot Tailera kupona kodu (joprojām piešķirot viņam kredītu par pārdošanu). Kaut arī HostGator nav lielisks saimnieks, esmu pārliecināts, ka viņš tos izvēlējās tikai tāpēc, ka kupona kodi iekļaujas viņa YouTube stratēģijā. Viņam ir paveicies.

Lietas, kas jāņem vērā

 • Komisija
 • Jūsu filiāles reputācija
 • EPC (ieņēmumi par klikšķi)
 • Nebaidieties uzkāpt pa līmeņiem – tas var būt ilgtermiņa ieguldījums
 • Filiāļu saites ir labākas (un pielāgojamākas) nekā reklāmkarogi / reklāmas
 • Kāda veida reklāmas materiālus viņi piedāvā (pielāgotas saites, kupona kodi utt.)

Neizvēlieties filiāles, pamatojoties tikai uz to komisijas maksu. Pirms izlemt, kuru hostinga uzņēmumu reklamēt, es izpētīju Facebook grupas un izpētīju, kura no tām ir vislabākā. Šajā procesā es paņēmu aptauju ekrānuzņēmumus, kur SiteGround bija # 1, un parādīju tos savās pamācībās. Tiklīdz es parādīju cilvēkiem aptaujas, mana pārdošana / reklāmguvumi aptuveni trīskāršojās.

2. Iestatiet emuāru vai YouTube kanālu

Lielākajai daļai filiāļu tirgotāju ir viens vai abi. Es dodu priekšroku emuāru veidošanai, jo mana nozare pastāvīgi mainās un rakstus ir viegli atjaunināt (mazāk uzturēšanas). Bet vai jums patīk rakstīt vai veidot videoklipus? Esmu ļoti intraverts un slēpjos aiz klēpjdatora, taču abiem ir plusi / mīnusi.

Emuārs (Plusi & Mīnusi)

 • Izmaksas (domēns / mitināšana ir aptuveni USD 50 gadā).
 • Satiksmes nodrošināšana prasa laiku (jums jāapgūst SEO, palieliniet sava emuāra autoritāti, izmantojot Google, un iemācieties izveidot pārsteidzošu, optimizētu saturu, kuru cilvēki vēlas saistīt).
 • Tas ir kaut kas jums piederošs un nākotnē var tikt pārdots.
 • Vieglāk uzturēt (emuāra ziņu atjaunināšana ir vienkāršāka nekā videoklipu atkārtota atkārtošana).
 • Labi, ja esat intraverts vai vienkārši patīk rakstīt vairāk, nekā veidot video.
 • ES iesaku WordPress.org, Vietnes vietnes mitināšana, StudioPress motīvi, StudioPress spraudņi, šie WordPress SEO spraudņi un šie WordPress ātruma spraudņi. Jūs varat nolīgt izstrādātājus vietnē freelancer.com ja jums nepieciešama palīdzība (es strādāju ar bdkamols un i333).

Video (plusi & Mīnusi)

 • Bezmaksas.
 • Vieglāk iestatīt.
 • Mazāks laiks, lai iegūtu vilkmi (labs pirmais video var iegūt tūkstošiem skatījumu).
 • Filiāļu saišu pievienošana video aprakstiem ir viens no vienīgajiem videoklipu peļņas gūšanas veidiem (jūs savulaik varējāt pievienot saistītajām saitēm komentārus, taču viņi tos pārtrauca).
 • Video ir lieliski piemēroti SEO: tie var ierindoties gan pakalpojumā YouTube + Google, gan arī jūs varat tos iegult savā emuārā, kas pastiprina viņu skatījumu, vienlaikus uzlabojot jūsu emuāra saturu.
 • Piemērota izejošām personībām, taču nekautrējieties, ja esat intraverts kā es – mani pirmie videoklipi tika iesūkti, bet tie kļuva daudz labāki, un dažiem tagad ir 50 000 skatījumu.

Citas iespējas

 • Grāmata
 • Straumēšana
 • Tiešsaistes kurss

Reģistrēties programmām un pievienot saistītās saites saturam ir viegli. Grūtākais ir pareizo nišu / filiāļu atlase, tādu tēmu (atslēgvārdu) atrašana, kur cilvēki būtu ieinteresēti veikt pirkumu, un pastāvīgas SEO trafika virzīšana, izveidojot augstas vērtības saturu, kas ir atrodams Google / YouTube. Savu prasmju līmeņa paaugstināšana (SEO vissvarīgākā daļa) ir obligāta.

3. Reģistrējieties un satveriet savas saistītās saites

Reģistrējieties programmai (-ām) un piesakieties filiāles informācijas panelī. Jums vajadzētu būt iespējai satvert savas saistītās saites, izveidot pielāgotas saites uz konkrētām lapām un izsekot savu saišu statistikai.

4. Iemetiet saistītās saites savā saturā

Jūs varat tos pievienot:

 • Teksts
 • Attēli
 • YouTube video apraksti

Nepievienojiet saiti saturā – pārāk daudz saistīto saišu var kļūt par Google sankciju un padarīt saturu šķietami nevēlamu. Manas pamācības parasti ir 3000 vārdu ar 5-10 saistītām saitēm.

Vienmēr sarakstā “Ziņas” vispirms neiekļaujiet saistītos produktus – Google zina, vai jūs vienmēr vispirms uzskaitāt saistītos produktus, un, ja jūs to darāt visās ziņās, viņi par to var jūs sodīt..

Amazon partneru saites

5. Izmantojiet Affiliate Link Management spraudni

Ja izmantojat WordPress, iesaku bezmaksas Izslāpis Affiliates spraudnis. Tas ļauj jums pievienot, aizsegt un pārvaldīt savas saistītās saites. pro versija ietver statistiku, pretējā gadījumā varat mēģināt Saīsnes. Abiem ir iespējas ļaut jums nofollow filiāļu saites, kas jums vienmēr jādara.

Izslāpušu filiāļu iestatījumi

Izslāpis-Affiliates-Link-Management

6. Apkopojiet objektīvus pārskatus

Šīs 26 Facebook aptaujas, kur Vietne tika novērtēta kā # 1 saimniece, kas man ir likusi veiksmi. To var izdarīt ar Amazon pārskatiem, Facebook aptaujām, klientu tweets un objektīvām atsauksmēm (nevis pārskatiem jūsu vietnē, kas ir moderēti). Šīs Facebook aptaujas palielināja manus pārdošanas apjomus apmēram divas reizes, un, godīgi sakot, tā ir labākā ideja, kas man ir bijusi filiāļu mārketingā.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

WordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembris

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Es tos izmantoju, un šeit ir mans GTmetrix ziņojums:

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

7. Pievienojiet bagātinātus fragmentus emuāra ziņām

Ja rakstāt atsauksmes, emuāram jāpievieno bagātīgi fragmenti.

Viņi piešķir jums atsauksmes zvaigznēm (un citām datu tipi) Google tīklā, kas izskatās jauki un var arī palielināt vidējo klikšķu skaitu. Esmu izmantojis vairākus bagātīgu fragmentu spraudņus un ķēries pie tā WP Review Pro ar MyThemeShop (viņiem ir arī bezmaksas versija). Citas alternatīvas ir Viss vienā shēmā (bezmaksas, bet pārāk minimāls ar ierobežotiem pielāgojumiem) un WP bagātīgie fragmenti (kuru izstrādātājs atteicās un 2 gadus neatjaunināja). WP pārskatu regulāri atjaunina uzticami izstrādātāji, un tam ir pievienota profesionālā versija iepriekš veidotas veidnes kas izskatās lieliski.

Bagātinātie fragmenti

8. Paaugstiniet sava satura SEO spēli

Mana satura optimizācija un Yoast apmācība ir lieliskas vietas, kur sākt, ja izmantojat WordPress. Atslēgvārdu izpēte un satura optimizācija līdz šim ir vissvarīgākās SEO daļas.

Īss SEO saturs:

 • Atrodiet garus (specifiskus) atslēgvārdus Google automātiskā pabeigšana
 • Izmantojiet citus atslēgvārdu izpētes rīkus, lai atrastu vēl vairāk tēmu idejas
 • Google meklējiet savu atslēgvārdu un analizējiet saturu labākajos rezultātos
 • Izvairieties no konkurences ar autoritāšu saturu un autoritatīvām vietnēm
 • Pievienojiet videoklipus, infografiku vai noderīgu grafiku / tabulas (ne tikai tekstu)
 • Mērķis 3000 vārdiem (SEO ir frāze “garums ir spēks”)
 • Amatniecības virsraksti, SEO nosaukumi un meta apraksti, uz kuriem cilvēki noklikšķinās
 • Attēlu optimizēšana ātrumam un SEO (šeit ir plaša apmācības apmācība)
 • Pielāgojiet fragmentus, lai palielinātu VKS, pievienojot bagātīgus fragmentus, publicēšanas datumus utt
 • Pārliecinieties, ka jūsu saturs ir labāks (nekā vislabākie rezultāti), apskatot tēmu

Ja ir tikai viens video, kas jums vajadzētu skatīties, tas ir šāds:

9. Neatkarieties tikai no “pārskatīšanas” atslēgvārdiem

Internets ir pārpildīts ar filiāļu pārskatiem.

Plaši atslēgvārdi, piemēram, “SiteGround Review”, ir ļoti konkurētspējīgi un tos gandrīz nav iespējams novērtēt. Es pat nevarēju ierindoties 1. lappusē pēc tāda garā atslēgvārda kā “SiteGround WordPress Hostinga pārskats”. Protams, ja tur nav nekādu lielisku atsauksmju un jūs izveidojat pārsteidzošu pārskatu emuāra ziņas (vai video, vai abu) veidā, jums, iespējams, ir tāda iespēja. Dažreiz pārskatīšanas atslēgvārdi ir pārāk konkurētspējīgi, jo tā ir pirmā lieta, par ko visi domā.

Atslēgvārdu piemēri, kas nav pārskatīti:

 • kā nogriezt suņa nagus (atsaukties uz nagu griešanas naglu)
 • kā savienot klēpjdatoru ar televizoru (atsauciet tos uz HDMI vadu)
 • kā bradāt dēli (atsaucieties uz izmantoto bradāt dēli)
 • kā paātrināt WordPress vietnes darbību (atsauciet viņus uz ātro mitināšanu)

10. Izvairieties no saistītajiem sodiem

Google saka:

“Mūsu tīmekļa pārziņa vadlīnijas iesaka izveidot vietnes ar oriģinālu saturu, kas lietotājiem rada pievienoto vērtību. Tas ir īpaši svarīgi vietnēm, kas piedalās saistītajās programmās. ”

Var domāt, ka “pārāk daudz saistīto saišu” ir visbīstamākais, bet patiesībā tā ir plāns saturs.

Plāns saturs ar nelielu vai bez pievienotas vērtības

Kāpēc?

Tā kā pārāk daudz filiāļu ir tik koncentrējušās uz preču pārdošanu, viņi aizmirst izveidot saturu, kas cilvēkiem tiešām palīdz.

Protams, noderīgs saturs nozīmē arī to, ka vairāk cilvēku izveidos saiti ar jums, dalīsies ar jūsu saturu, nopirks jūsu ieteiktās lietas un visas pozitīvās lietas, kas parasti būs veiksmīgai filiāles vietnei. Patiesībā jums to nevajadzētu pat uzskatīt par filiāļu vietni. Mine ir SEO emuārs. Kas ir jūsu?

11. Izvairieties no Google AdSense

Grunts līnija, tas nedarbojas labi.

Tas nav personiski, neviens uz viņiem neuzklikšķina, un jūs nepelnīsit daudz naudas. Affiliate saites visu dienu.

12. Uzrakstiet filiāles atrunu

Šeit ir mans:

Affiliate atruna – ja jūs reģistrējaties vietnei SiteGround ar filiāles saite Ziedošu labu riecienu uz jums bez rēķina. Katru gadu es ziedot USD 3 000 GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es patiesi ticu, ka viņi ir zvaigžņu WordPress resursdators, un jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk … veiciet pētījumu par Facebook grupām + Twitter un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

Daudzi cilvēki ir izmantojuši arī Cloudways, Kinsta, un WP Engine. Šie 3 (un SiteGround) ir pārliecinoši favorīti ar WordPress saistītajās Facebook grupās. Cloudways ir lielisks ātrums, sākot no USD 10 mēnesī, bet tērzēšanas atbalsts nav liels. Kinsta un WP Engine lieliski izmanto visu, bet sākas ar USD 30 mēnesī un USD 35 mēnesī.

Kāpēc jums tādu vajadzētu:

 • Cilvēkiem patīk caurspīdīgums
 • Cilvēki apbalvos caurspīdīgumu, izmantojot jūsu saistīto saiti (izveidojiet pāri ziedojot labdarībai, un viņi to labprāt izmantos – es saņemu daudz komentāru / e-pastu un to apstiprinu)
 • Ja jums ir atruna ar afišu saiti, jums tas nav jāiekļauj savā saturā

Filiāle-komentārs

13. Mani ienākumu pārskati

Šeit ir redzams, cik daudz es nopelnīju no saviem filiālēm. Man žēl, ka tas man jāparāda, lai cilvēki man ticētu, bet es zinu, ka tur ir daudz krāpniecības un viltojumu.

PayPal darbība (šeit ir mana pilns darbības pārskats par 2018. gadu)…

PayPal darbība

Mana pēdējā laika darbība ar vietnes SiteGround mitināšanu:

VietneGround-PayPal-Money

Mans labākais mēnesis vietnē SiteGround:

Vietnes zemes un filiāļu pārdošana

Komisijas e-pasts …

Janvāris-SiteGround-Affiliate-Sales

Man ir mēneša filiāle 2017. gada jūlijā :)

Vietnes zeme-mēneša biedrs

MaxCDN (nopirka StackPath, kurš aizkavēja filiāles programmas uzsākšanu), bet, kad viņi to izdarīja, es sāku padarīt vēl vairāk. Viņi ir daļa no Ietekme, filiāļu tirgus.

Ietekme-rādiuss-Filiāle-Pārdošana

ShareASale (WordPress motīvu un WP Rocket kešatmiņas spraudņa pārdošana WordPress)…

ShareASale-Affiliate-Payments

Elegants motīvs …

Eleganti motīvi-filiāļu maksājumi

Freelancer.com (attiecinot cilvēkus uz manu izstrādātāju, kurš nodarbojas ar vietņu ātruma projektiem) …

Freelancer-Affiliate-Peļņa

Man ir vēl dažas filiāles, bet tās ir galvenās.

Noslēguma doma: tas ir ilgtermiņa ieguldījums

Ja godīgi, iespējams, būs nepieciešami pāris gadi, lai izveidotu ilgtspējīgus, pasīvus ienākumus, no kuriem jūs faktiski varat nopelnīt. Bet tas ir pilnīgi tā vērts. Es strādāju, kad gribu, kur gribu, un man ir laiks darīt visu, ko es gribu. Brīvība ir reāla, un es aicinu jūs veikt lēcienu.

Mans-MercedesTas nav lambo, bet es tomēr nopirku c300 Mercedes ar saviem filiāles ienākumiemEs un kaķiEs un kaķi (Valencio kreisajā pusē, Sonic labajā pusē)Jāšanas zilonisAffiliate mārketings dod man laiku / naudu, lai apceļotu pasauli

Ja jums ir kādi jautājumi, es ļoti priecājos palīdzēt cilvēkiem sākt. Vienkārši atstājiet man komentāru vai izmantojiet savu kontaktformu. Es neesmu šeit, lai jūs kaut ko pārdotu, es tikai parādīšu, kas man darbojās, un mēģinu iesaistīt vairāk cilvēku filiāļu mārketingā, jo tas mainīja manu dzīvi.

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f4b0; Kā es nopelnīju USD 12 000 mēnesī ar filiāļu mārketingu?

Es emuāru par tīmekļa vietnes ātruma optimizāciju un iesaku hostingu šajā procesā. Maniem lasītājiem vietne tiek ielādēta ātrāk, un es nopelnu no pārdošanas. Tā ir abpusēji izdevīga.

&# x1f4b0; Kā veiksmīgākie filiāles nopelna naudu??

Lielākā daļa filiāļu nopelna naudu, izmantojot mitināšanu un Amazon saistīto programmu. Tomēr Amazon samazināja komisijas un šiem cilvēkiem tagad ir grūti.

&# x1f4b0; Vai Amazon saistītā programma ir laba?

Es to neieteiktu. Amazon ir sena vēsture, mainot komisijas likmes un rakstot saturu, kas konkurē ar viņu pašu filiālēm (bieži vien pārspēj tos). Viņi jau ir milzīgs uzņēmums, un es iesaku reklamēt uzņēmumus, kuriem ir lielāks izaugsmes potenciāls.

&# x1f4b0; Kādas saistītās programmas ir labākās?

SiteGround, Cloudways un SEMrush ir dažas no populārākajām un vislabāk apmaksātajām saistītajām programmām. Arī Bluehost ir populārs, taču es neticu, ka viņi ir labi saimnieki.

&# x1f4b0; Kāda ir vissmagākā filiāļu mārketinga sastāvdaļa?

SEO trafika iegūšana ir visgrūtākā sastāvdaļa. Ievietot filiāles saites savā emuārā ir viegli; satiksme nav! Jums jākļūst par atslēgvārdu izpētes un lappušu SEO meistaru. Apmācība, kā izvēlēties pareizos atslēgvārdus un izveidot satriecošu saturu, ir pamats vairāk trafika.

Veiksmi :-)
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map