Kā nopelnīt naudu ar filiāļu mārketingu (2020. gada ceļvedis): Pagājušajā gadā esmu sasniedzis 150 000 USD un vēlos parādīt citiem cilvēkiem, kā es to izdarīju

Es nekad nedomāju, ka tas notiks ar mani.


2 gadu laikā es nopelnīju no USD 20 000 līdz USD 80 000, tad USD 150 000 201. Gadā (skat ienākumu pārskati).

Es to izdarīju, nometot visus savus SEO klientus un mēģinot nopelnīt naudu ar filiāļu mārketingu (es rakstu konsultācijas par SEO un vietnes ātrumu). 90% no maniem filiāles ienākumiem nāk, novirzot cilvēkus uz Vietne, mitināšanas uzņēmums, kurš mani apbalvoja mēneša filiāle 2017. gada jūlijā.

Ko tad es daru??

Es pamatā rakstu konsultācijas par to, kā ātrāk ielādēt jūsu vietni, sakot “mitināšana ir vietnes ātruma pirmais faktors un Vietne tika atzīts par galveno mitinātāju 34 Facebook aptaujās. Viņi arī ir izmantojis Raugs, ieteica WordPress, un viņi to darīs migrēt jūs bez maksas. Daudzi cilvēki to jau ir izdarījuši migrēja uz vietni SiteGround un ievietojis ātrāki ielādes laiki ieslēgts Twitter.”

Tas lika manam pārdošanas apjomam strauji pieaugt.

Nē, tas nenotika vienas nakts laikā. Jā, veidojot saturu, es biju uz pāris gadiem salauzts. Bet tas burtiski mainīja manu dzīvi… Es no vecāku mājas (nopūtos) pārcēlos uz jauku studiju Denveras centrā, nopirku savu pirmo automašīnu (Mercedes c300), pieņēmu 2 kitties, un mans kredīts paaugstināja 45 punktus. Es arī ziedoju USD 6000 GoFundMe kampaņām. Esmu pazemīgs puisis, bet filiāļu mārketingā šie skaitļi runā. Tātad, es gribu jums parādīt, kā es to izdarīju. Izbaudi :-)

Vietnes zemes un filiāļu pārdošana

VietneGround-PayPal-Money

Skatīt manu pilna PayPal darbība, vai ienākumu pārskati visām manām filiālēm.Es un Natālija

Man beidzot ir laiks / nauda, ​​lai ceļotu kopā ar savu draudzeni (es zinu, viņa ir krāšņa)

Contents

Darba sākšana

Kā darbojas filiāļu mārketings?
Jūs sadarbojaties ar uzņēmumu, kas pārdod produktus / pakalpojumus, kurus vēlaties ieteikt auditorijai. Ja viņi kaut ko iegādājas, izmantojot jūsu saistīto saiti, jūs saņemat komisiju no pārdošanas. Ir arī citi filiāļu programmu veidi, taču tas ir visizplatītākais – un tas ir arī tas, ko es daru.

Par manu emuāru

 • Es rakstu par SEO + vietnes ātruma optimizāciju
 • Hostings ir vietņu ātruma optimizācijas pirmais faktors
 • Es nopelnu naudu, atsaucoties uz cilvēkiem Vietnes vietnes mitināšana
 • Esmu pavadījis daudz laika, lai savāktu pierādījumus sociālajos medijos, kur viņi bija 1. vietā 34 dažādās Facebook aptaujās, Facebook sarunas kas to atbalsta, un kā migrēšana uz viņiem var uzlabot lapas ielādes laiku. Man GTmetrix ir arī 100% punktu skaits + Pingdom
 • Man ir apmēram 2500 apmeklētāju dienā, 90% ir Google resursi … filiāļu saišu pievienošana jūsu emuāram (vai videoklipiem) ir vienkārša sastāvdaļa – konsekventas datplūsmas iegūšana uz viņiem (SEO) ir sarežģīta daļa
 • Lai redzētu rezultātus, emuāru veidošana bija jāveic pilna laika daudzus mēnešus ar minimāliem ienākumiem, bet tagad es varu (un esmu) pārtraukusi darbu vairākus mēnešus un joprojām iekasēju savus filiāles ienākumus

Par mani (Kāpēc es rakstu šo?)
Es nāku no neveiksmīga tīmekļa dizaina / SEO fona. Es blogoju, jo es zināju, ka tas ir piemērots SEO, bet mani raksti to nedarīja pelnīt. Es izdarīju ticības lēcienu un atteicos no saviem klientiem, lai izdomātu emuāru veidošanu / filiāļu mārketingu. Man bija laba vietņu ātruma optimizācija un zināju, ka hostings ir faktors Nr. Pēc dažiem pētījumiem es redzēju, ka SiteGround ir # 1 lielākajā daļā Facebook aptauju, un tai bija lieliska reputācija ar dāsnām filiāļu komisijām. Tāpēc es uzrakstīju apmācības par vietnes ātrumu … kā konfigurēt WordPress kešatmiņas spraudņus, mitināšanas pārskatus un citas ar ātrumu saistītas tēmas. Parasti tuvu ziņojuma beigām es teiktu: “… un šeit ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu pārslēgties uz vietni SiteGround” ar pierādījumiem par to, kāpēc viņi ir labākie… aptaujas, tvīti, ielādes laika uzlabojumi utt. Tad viss izdevās. Tagad man ir 0 klientu un brīvība dzīvot tā, kā vēlos. Es uzrakstīju šo pamācību, jo es patiesībā priecājos palīdzēt cilvēkiem rīkoties tāpat – bez BS.

Lielākie faktori

 • Pareizas nišas un filiāles (-u) izvēle, uz kuru lasītājiem atsaukties
 • Tēmu (atslēgvārdu) atrašana, kur cilvēkus interesētu kāds produkts / pakalpojums. Jums NAV tikai jāraksta atsauksmes !!! Ja izveidojat YouTube videoklipu par “kā savienot televizoru ar klēpjdatoru”, nometiet filiāles saiti uz HDMI kabeli. Tas ir tikai viens piemērs.
 • SEO: pastāvīgas datplūsmas iegūšana, rakstot AWESOME saturu par jūsu atslēgvārdiem (SEO ir frāze “garums ir spēks”, un tas man atmaksāja lielu laiku). Varbūt jūs veidojat videoklipus vai e-kursu, bet es atradu emuāra ierakstus WAY vieglāk atjaunināt, kas nozīmē mazāku uzturēšanu. Lielākais FAR faktors bija laiks, kuru es rūpīgi pavadīju, lai izveidotu savas pamācības… kas galu galā izraisīja pēkšņu rezultātu Trīskārtīgs SEO trafika pieaugums
 • HTML satura rādītāja pievienošana KATRAM rakstam (veicina garāku saturu, organizāciju un pat iespēju to iegūt Pāriet uz saitēm Google tīklā, izmantojot nosaukti enkuri).
 • Apkopojot Facebook aptaujas, Tweets un citus pierādījumus, KĀPĒC viņiem vajadzētu izvēlēties manu filiāli
 • pacietība satura rakstīšana prasīja daudzus mēnešus, pat ja es nesaņēmu samaksu

1. Atrodi savu nišu

Mans karjeras ceļš gāja šādi: tiešsaistes mārketings > web dizains > WordPress tīmekļa dizains > WordPress SEO > WordPress ātruma optimizācija. Tagad es iesaistos filiāļu mārketingā.

Kamēr es darīju WordPress ātruma optimizācija Es pamanīju, ka daudziem cilvēkiem tas ir vajadzīgs, bet ļoti maz cilvēku to piegādāja (izpētot Google, trūka pakalpojumu un apmācības). Es arī zināju, ka mitināšanas vietņu ātruma koeficients ir # 1, un šie uzņēmumi maksāja līdz 200 USD / pārdošana. Hostings ir konkurences telpa, bet komisijas un piedāvājuma trūkums mani vilināja.

Es izvērsu savu SEO emuāru un sāku rakstīt par mitināšanu, kešatmiņas spraudņiem un citām attiecīgām tēmām … vienlaikus iesakot Vietne katrā apmācībā. Es pievienoju tādu sociālo pierādījumu kā 34 Facebook aptaujas, kurās viņi tika atzīti par 1. vietu. Katra apmācība bija ļoti detalizēta, un ļoti daudziem cilvēkiem tās šķita noderīgas – daudzi dienā apmeklē vairāk nekā 100 apmeklētāju, jo lielisks saturs = augstāks vērtējums.

Kad es atradu savu nišu (WordPress ātruma optimizācija), stabilu mitināšanas uzņēmumu ar augstu komisijas filiāles programmu (SiteGround) un izveidoju konsultācijas par tēmām, kuras manā nišā cilvēki uzskatīja par noderīgām (un, iespējams, vēlēsies mainīt savu saimniekdatoru), tas mani ieguva līdz USD 130 000.

WordPress ātruma optimizācijas rokasgrāmata

Kad esat atradis nišu ar lielu pieprasījumu, nelielu piedāvājumu (veiciet savus Google pētījumus) un a cienījama filiāle, kas piedāvā patīkamas komisijas … un, veidojot savus aktīvus, jums ir pacietība gaidīt finansiālus rezultātus (es runāju par saturu), es aicinu jūs veikt lēcienu.

2. Reģistrējieties partneru programmām

Populāri tiešsaistes mazumtirgotāji

 • Amazon – līdz 10%, pamatojoties uz kategorija.
 • Ebay – 40 – 80%, pamatojoties uz kategoriju (bet tikai 24 stundu sīkfailu izsekošana).
 • Etsy – 4 – 8%.
 • Mērķis – 4% lielākajā daļā kategoriju.
 • Walmart – 4% lielākajā daļā kategoriju.
 • Aliexpress – 3% elektronikai, 7-9% visam pārējam.
 • Newegg – 0,5 – 1%.
 • Pārpalikums – līdz 6%.

WordPress mitināšana

 • Vietne – 50 USD – 100 USD + / pārdošana (līmeņa programma).
 • WP dzinējs – 200 USD / pārdošana + prēmijas + 50 USD divu līmeņu programma.
 • Kinsta – USD 50 – USD 500 / pārdošana + 10% atkārtojas.
 • Mākoņi – USD 50 – USD 125 par pārdošanu (daudzpakāpju) vai periodiski ieņēmumi ar zemāku sākotnējo komisiju – tie arī bija # 1 daudzās Facebook aptaujās, tiem ir ļoti spēcīga sekotne, un es drīz tos ieteikušu pārvaldītai mākoņa mitināšanai.

WordPress motīvi

E-pasta mārketings

 • AWeber – 30% atkārtojas (par 19 USD – 149 USD + par vienu pārdošanu).
 • Pastāvīgs kontakts – USD 105 par pārdošanu un USD 5 par svinu (reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam).

Citi filiāles

 • SEMrush – 40% atkārtojas (par USD 40 – USD 160 mēnesī).
 • StackPath CDN – parasti 10 USD – 20 USD komisijas maksa par pārdošanu.
 • MyThemeShop – 55% (48 USD komisija – 244 USD atkarībā no plāna).
 • TēmaForest – 30% no katra jaunā cilvēka pirmā pirkuma.
 • WP raķete – 20% (10–50 USD / izpārdošana).
 • Brīvmākslinieks – projekta maksa par pirmajām 100 dienām (parasti 10% no projekta).
 • Udemy – 20% jebkurā kursā.
 • Atsaukties uz WordPress – 20% vietnei wordpress.com, JetPack un WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (un 30% atkārtojas) par USD 219 gadā – USD 377 gadā.
 • Eletors – 50% no USD 49 – $ 199 atkarībā no plāna.
 • HelloFresh – USD 25 (maksimums) pirmajā pārdošanā.

Kupona kodi

 • A2 mitināšana + HostGator – šie filiāles ļauj jums izveidot pielāgotus kuponu kodus, kas ir milzīgs bonuss, ja jūs darāt YouTube videoklipus. Tailera Mūra video kā izveidot WordPress vietni ir 4.5 miljoni skatījumu un viņš atsauc cilvēkus uz HostGator, izmantojot savu kupona kodu. Tas nozīmē, ka viņš tiek kreditēts par pārdošanu, ja viņi izmanto kodu (pat ja viņi nenoklikšķina uz viņa filiāles saites). Ja veidojat YouTube videoklipus, kuponu kodi var novest pie daudz lielāka pārdošanas apjoma nekā saišu nomešana video aprakstos un cerība, ka cilvēki uz tā noklikšķinās. Viņam ir paveicies.

3. Uzziniet dažādus programmu veidus

Viena līmeņa – saņemiet komisiju, kad no jūsu filiāles saites tiek ģenerēts pārdošanas darījums.

Divlīmeņu – saņemiet komisiju, kad atsaucaties uz citiem filiālēm un viņi sāk veikt pārdošanu (domājiet par daudzlīmeņu mārketingu). Piemērs ir WP Engine programma kur es stāstu saviem lasītājiem par viņu WordPress mitināšanu, viņi sāk veikt pārdošanu, un es nopelnu USD 50 / sale no katras pārdošanas, ko viņi ģenerē.

Kāpšanas pakāpes – palielinātas komisijas maksas, jo jūs veicat vairāk pārdošanas.

Vietnes un partneru programmas līmeņi

Atkārtotas komisijas – parasti notiek ar abonēšanas pakalpojumiem … jūs nepārtraukti saņemat komisijas, kamēr cilvēki ir parakstījušies. AWeber un SEMrush to dara.

Vietnes līmeņa komisijas – saņemt komisiju neatkarīgi no tā, ko cilvēki iegādājas filiāles vietnē. Amazon saistītā programma to dara.

Maksāt par svinu – saņemiet komisiju, pamatojoties uz potenciālo pirkumu skaitu (piemēram, kontaktu veidlapu aizpildījumi), ko nosūtāt uzņēmumam. Pārliecinieties, ka iestatījāt savu analītiku, lai to izsekotu, un noslēdziet stingru, rakstisku līgumu ar savu filiāli. Jūs nevēlaties tērēt daudz laika un sadedzināties, kā es.

Sīkdatnes – cik ilgs laiks pēc tam, kad cilvēki noklikšķina uz jūsu filiāles saites, jūs saņemsiet komisiju, ja notiks pārdošanas darījums. Parasti 30–90 dienas, bet, izvēloties filiāles, tam nevajadzētu būt darītājam.

Individuālās partnerprogrammas – šajā vietā jūs reģistrējaties, izmantojot viņu vietni.

Individuālā filiāļu programma

Affiliate MarketplacesShareASale un ClickBank ir tūkstošiem tirgotāju, no kuriem izvēlēties. Ir jauki pieteikties vienā vietā un pārbaudīt vairāku filiāļu darbību, neapmeklējot katru portālu katrā vietnē. Tomēr daudzas programmas neietilpst tirgū. Esmu liels ShareASale ventilators – ir tik daudz uzņēmumu un nozaru, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Shareasale

Amazon partnerprogramma
Amazon saistītā programma ir vispopulārākais no tiem visiem. Es pats nepiedalos (pagaidām), bet vairums man zināmo saistīto tirgotāju izmanto Amazon, jo… tā ir Amazon. Varat pārskatīt izmantotos produktus vai rakstīt pamācības (piemēram, kā savienot datoru ar televizoru) un nomest filiāles saiti uz HDMI kabeli … tikai daži piemēri. Iespējams, vēlēsities nodibināt attiecības ar ražotājiem, lai iegūtu produktus pirms to izlaišanas – dodot laiku izveidot pārskatu pirms produkta laišanas tirgū un piesaistīt pārdošanas apjomus pirkšanas laikā..

 • Līdz 10% komisijas maksas
 • Komisijas%, pamatojoties uz kategorijām
 • Vietējā līmeņa komisijas (ja viņi kaut ko pērk, izmantojot jūsu saiti, jūs saņemat komisiju)
 • Īpaši augsti reklāmguvumi
 • Izveidojiet pielāgotu filiāļu saiti jebkuram produktam

Amazon-Affiliate-Commissions

Amazon - automātiskās pabeigšanas atslēgas vārdi

Jūs varat izveidot saistītās saites jebkuram Amazon produktam un pēc tam iemest to video aprakstā:

Amazon-Affiliate-Links

WordPress saistītās programmas
Ja jūs darbojaties WordPress nozarē kā es (neatkarīgi no tā, vai tas ir dizains, izstrāde vai SEO), esmu uzkrājis diezgan daudz WordPress saistīto programmu saraksta. Es izslēdzu tos, kuri man šķita neveiksmīgi vai kas maksā pārāk maz, lai no tā gūtu peļņu TēmaForest, Radošais tirgus, un zemas kvalitātes tēmu veikali, piemēram, Template Monster. Hostings maksā labi, un es uzrakstīju apmācību vietņu SiteGround saistītajām programmām un StudioPress tēmām, kuras ir manas 2 visvairāk apmaksātās filiāles. Šajās pamācībās ir daudz ekrānuzņēmumu / sociālu pierādījumu, jo īpaši vietnei SiteGround.

 • Vietne – mana galvenā mitināšanas filiāle ar stabilu reputāciju sociālajos medijos (kuru es izmantoju savā labā). Viņi maksā USD 50–100 + / pārdošana un piešķir pasūtījuma komisijas maksas, ņemot vērā jūsu sniegumu un to, vai jūs pārdodat dārgākus mitināšanas plānus.
 • WP dzinējs – 200 USD / pārdošana ar divu līmeņu filiāļu programmu (50 USD par katru divlīmeņu pārdošanu)
 • StudioPress – pazīstams ar to, ka ir iebūvētas viskvalitatīvākās WordPress tēmas Genesis
 • Elegants motīvi – augstas kvalitātes tēmas ar bagātīgu filiāļu programmu (50% no pārdošanas)
 • StackPathCDN ar 31 papildu datu centru (Cloudflare ir vairāk nekā 200 datu centru, bet vairāk datu centru = ātrāka satura piegāde). Es saņemu apmēram USD 1 000 mēnesī, atsaucoties uz StackPath manās kešatmiņas spraudņa pamācībās. StackPath nesen nopirka MaxCDN, un viņu filiāļu pieņemšanas līmenis ir daudz zemāks (atkarīgs no jūsu potenciālā apjoma), taču lielākā daļa kešatmiņas spraudņu tiek pārveidoti par StackPath kā ​​viņu ieteikto CDN
 • Brīvmākslinieks – novirziet cilvēkus uz izstrādātājiem, dizaineriem un citiem ārštata darbiniekiem, ar kuriem esat strādājuši, un 100% no visiem Freelancer projektiem piesaistiet 90 dienu laikā. Man ļoti daudz cilvēku pieprasa WordPress ātruma optimizācijas pakalpojumus… tāpēc es viņus nosaucu pie saviem izstrādātājiem ar brīvmākslinieka filiāles saiti un pelnu USD 125 mēnesī ar pasīvajiem ienākumiem. Jūs nevarat izmantot saistītās saites, lai izveidotu saiti uz konkrētiem brīvmākslinieku profiliem, tāpēc es novirzu cilvēkus uz mājas lapu, izmantojot saistīto saiti, un sniedzu cilvēkiem mana izstrādātāja lietotājvārdus.

4. Palaist numurus

Augstas komisijas, augsti reklāmguvumi, zemas atgriezeniskās likmes
Protams, jūs vēlaties filiāles ar augstām komisijām, taču tām vajadzētu būt arī ar labu reputāciju ar lieliem reklāmguvumiem un zemām reversijas likmēm (jūs saņemat 0 USD, ja cilvēki atceļ pēc pierakstīšanās). Ja viņi ir daļa no saistītajiem tirgiem, piemēram