YouTube video pelnīšana bez AdSense (tā vietā pievienojiet komentārus un aprakstus ar saistītām saitēm)

03.06.2020
Filiāļu mārketings 'YouTube video pelnīšana bez AdSense (tā vietā pievienojiet komentārus un aprakstus ar saistītām saitēm)
0 6 мин.

Tiem no mums, kuri nevajag vēlaties surogātpastu mūsu Youtube skatītājiem sludinājumi, tur ir labākas alternatīvas.


Vienkāršākais veids ir iesakiet produktus (minēti jūsu videoklipā), izmantojot saistītās saites. Kad kāds iegādājas produktu caur jūsu filiāles saiti, jūs saņemat komisiju no pārdošanas. Jūs komisijā galvenokārt reklamējat kāda cita produktu. Es nopelnu USD 1000 mēnesī, to darot, un tas ir otrs lielākais ienākumu avots man blakus SEO konsultācijas.

Izmantojot šīs saistītās saites, jūs varat sākt gūt peļņu no Youtube videoklipiem bez AdSense vai partnerības. Tas ir personalizētāks, mazāk uzmācīgs, un jūs, iespējams, nesaņemsit nevienu “īkšķu” balsojumu, jo, cerams, jūs iesakāt produktu (-us), kas palīdz atrisināt problēmu.

Šeit ir a video Es izveidoju ar saistītām saitēm:

Youtube filiāļu mārketings

Kad cilvēki noklikšķina uz mana MaxCDN filiāles saites (vai nu Youtube anotācijā, vai video aprakstā), es saņemu komisiju no pārdošanas. Zemāk jūs atradīsit norādījumus, kā to izdarīt …

Pievienojiet saistītās saites YouTube videoklipiem

1. solis – pievienojiet saistīto vietni savam Youtube kanālam
Pierakstieties YouTube un dodieties uz “Creator Studio”. Tagad dodieties uz kanālu -> Statuss un funkcijas -> Ārējās anotācijas. Pievienojiet savu vietni un iziet verifikācijas procesu. Jums, iespējams, būs jāpievieno sava vietne Google meklēšanas konsole. Tagad pārejiet uz cilni “Advanced” sadaļā Kanāls un pievienojiet savu vietni kā saistītu vietni. Pilnas instrukcijas ir atrastas šeit.

Youtube saistītā vietne

2. solis – iegūstiet savas saistītās saites
Vispirms jums būs jāiemācās, kuri produkti / tirgotāji ir vispiemērotākie arī jūsu auditorijai. Lielākajai daļai vietņu vietnes augšpusē vai apakšā ir cilne “Filiāles”, kur varat reģistrēties. Varat arī Google “filiāles programmu _____” redzēt, ka tā parādās šeit. Ir daudz saistīto mezglu, kuriem ir tūkstošiem produktu / tirgotāju. Izmēģini Amazon, ShareASale, vai CJ. Kad esat pierakstījies un apstiprinājis, varat sākt veidot savas saistītās saites:

Filiāles saite

3. solis – aizklājiet savas saistītās saites
Pārklāšanās saistītās saites nozīmē, ka jūs norādāt cilvēkiem uz URL jūsu vietnē, bet tas novirza kaut kur citur. Piemēram, šī aizsegtā filiāles saite norāda uz / go / maxcdn, bet tas novirza uz MaxCDN vietni. Jums tas jādara, jo YouTube videoklipu anotācijas ļauj izmantot URL tikai JŪSU saistītajai vietnei – to aizsegšana ļauj novirzīt uz saistīto saiti!

Ja jūs izmantojat WordPress, es izmantoju spraudni ar nosaukumu Izslāpis filiāles lai aplauztu, pārvaldītu un izsekotu manas saistītās saites (jums ir jāmaksā slāpstiem filiālēm par viņu papildinājumi ja vēlaties papildu funkcijas). Bezmaksas versija joprojām ir laba … vienkārši instalējiet spraudni un informācijas paneļa kreisajā pusē atrodiet cilni “Affiliate Links”. Pievienojiet saites nosaukumu un galamērķa URL, saglabājiet to un pēc tam nokopējiet vietrāža URL versiju, lai jūs varētu pievienot to YouTube video anotācijām..

Pārklāts saistītā saite

4. solis – pievienojiet saistītās saites YouTube videoklipiem
Rediģējiet YouTube videoklipu, kuram vēlaties pievienot saistītu (-as) saiti (-as). Noklikšķiniet uz cilnes Anotācijas un “Pievienot anotāciju”. Aizpildiet nepieciešamo informāciju, ieskaitot laiku, kad vēlaties, lai šī anotācija tiktu parādīta (acīmredzot tam vajadzētu būt, kad iesakāt filiāli ar saistīto produktu). Apakšā apakšā pievienojiet savu apņemto filiāles saiti. Veiciet izmaiņas, pēc tam noskatieties video un pārbaudiet saiti.

Savam YouTube videoklipa aprakstam varat pievienot arī saistītās saites. Tie nav jāapņem, bet man patīk izmantot saīsinātu URL Mazliet lai saite izskatās glītāka / īsāka.

Pievienojiet saistītās saites YouTube videoklipiem

Esat pabeidzis, tagad izveidojiet vairāk YouTube videoklipu

Videoklipu plānošana var palīdzēt efektīvāk izmantot saistītās saites un anotācijas, taču turpiniet tos pievienot (ja vajadzīgs) esošajiem videoklipiem. Mācību video ir lieliski piemēroti filiāļu mārketingam, jo ​​cilvēki meklē risinājumu – ko bieži var atrisināt ar produktu. Apskatiet dažus piemērus, lai iegūtu idejas savam nākamajam YouTube videoklipam …

Q: Kā jūs savienojat Macbook ar vairākiem monitoriem?
A: Pērciet HDMI adapteri (saite uz Amazon produktu)

Q: Kā jūs vietni ielādējat ātrāk?
A: Pērciet ātrāku mitināšanu (lielākajai daļai hostinga uzņēmumu ir saistīta programma)

Q: Kāds ir labākais TV konferenču telpai?
A: Es nezinu, bet es domāju, ka jūs to varat atrast vietnē Amazon!

Pārskata video ir arī izplatīti. Tagad, kad jūs zināt, kā gūt peļņu no YouTube videoklipiem bez AdSense vai citas surogātpastu metodes, dodieties uz priekšu un sāciet veikt kādu filiāļu mārketingu. Tas var būt ienesīgāks, un cilvēki jūs ne ienīst, ja jūs tos surogāt ar reklāmām! Tikai pārliecinieties, ka ievērojat Youtube video vadlīnijas

Ja jums ir jautājums par YouTube video monetizāciju vai saistīto mārketingu, nometiet man līniju. Es priecājos palīdzēt. Un, ja šī apmācība jums šķita noderīga, lūdzu, apsveriet iespēju to dalīt.

Priekā,
Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector