Łączenie i optymalizacja witryny WordPress za pomocą Google Search Console (z pomocą wtyczki SEO Yoast)

Google Search Console Yoast WordPress SEO


Gotowy do optymalizacji witryny WordPress Google Search Console i Yoast?

Kroki 1, 5, 6 i 20 dotyczą wtyczki SEO Yoast, więc sugeruję jej użycie, ale nie jest to obowiązkowe, jeśli używasz innej wtyczki SEO (to jednak pomaga). Jeśli jeszcze nie zweryfikowałeś swojej witryny za pomocą Search Console zapełnienie niektórych danych może zająć kilka dni, często kilka tygodni, jeśli chcesz skutecznie korzystać z niektórych z tych narzędzi (np. błędy indeksowania i analizy wyszukiwania). Ale nadal możesz zoptymalizować swoją witrynę na wiele sposobów, niezależnie od tego, czy właśnie ją skonfigurowałeś.

*Przedmioty gwiazdkowe dotyczą Yoast

1. Weryfikacja*
2). Dane strukturalne
3). Bogate karty
4. Marker danych
5. Ulepszenia HTML*
6. Przyspieszone strony mobilne*
7. Szukaj w Analytics
8. Linki do Twojej witryny
9. Linki wewnętrzne
10. Działania ręczne
11. Kierowanie międzynarodowe
12. Mobilność
13. Status indeksu
14. Zablokowane zasoby
15. Usunięte adresy URL
16. Błędy indeksowania
17. Indeksuj statystyki
18. Pobierz jako Google
19. Robots.txt Tester
20. Mapy witryn*
21. Parametry URL
22. Problemy z bezpieczeństwem
23. Inne zasoby
24. Ustawienia strony
25. Zmiana adresu
26. Usługa Google AnalyticsGoogle Search Console

1. Weryfikacja

 • Zapisać się do Google Search Console i dostać się do proces weryfikacji
 • Użyj opcji weryfikacji tagu HTML
 • Skopiuj kod
 • Wklej kod do Yoast (SEO → Ogólne → Narzędzia dla webmasterów)
 • Usuń wszystko poza cytatami (w tym cytaty)
 • Zapisz zmiany w Yoast
 • Kliknij „zweryfikuj” w Google Search Console
 • Zapełnienie niektórych danych w Search Console potrwa kilka dni
 • Można zastosować ten sam proces weryfikacji tagów HTML Bing + Yandex

Tag HTML Weryfikacja Google Search Console

Weryfikacja Yoast Google Search Console

Jeśli nie korzystasz z Yoast, masz wiele alternatywnych metod weryfikacji Twojej witryny.

2. Dane strukturalne

Najczęstszą formą danych strukturalnych są fragmenty rozszerzone które dodają „dodatkowe informacje” do urywków w postaci gwiazdek recenzji, informacji o przepisach, informacji o wydarzeniu i innych typy danych. Tutaj jest Galeria przedstawiając kilka różnych typów fragmentów rozszerzonych i kart bogatych.

Gwiazdy przeglądu danych strukturalnych

Popularne wtyczki Rich Snippet:

Sprawdzanie błędów
Po zakończeniu dodawania fragmentów rozszerzonych do treści możesz użyć sekcja danych strukturalnych Google Search Console, aby śledzić strony, które oznaczysz, sprawdzać błędy i sprawdzać oceny. Możesz także użyć Narzędzie danych strukturalnych Google przetestować pojedynczą stronę, ale to pokazuje wszystko strony…

Dane strukturalne w Google Search Console

3. Bogate karty

Bogate karty są zaktualizowaną formą fragmentów rozszerzonych. Oni są widok od lewej do prawej karuzeli i można tego dokonać tylko z przepisami i filmami w wynikach wyszukiwania mobilnego w amerykańskim angielskim. Nie sądzę, aby były jakieś wtyczki WordPress, które obsługują karty rozszerzone, ponieważ są one stosunkowo nowe, więc musisz postępować zgodnie ze znacznikami z Galeria, ale mam nadzieję, że wkrótce pojawi się wtyczka.

Karty Rich Mobile

4. Marker danych

Marker danych jest alternatywa dla korzystania z bogatej wtyczki fragmentu kodu. Jest to narzędzie „wskaż i kliknij”, którego można użyć do wyróżnienia tytułów stron, dat i innych wymaganych pól potrzebnych do wyświetlenia fragmentów rozszerzonych w wynikach wyszukiwania. Gdy zrobisz to z kilkoma stronami lub postami, Google zastosuje te wzorce do całej witryny … więc powinieneś to zrobić tylko z kilkoma treściami.

5. Ulepszenia HTML

Informuje, czy fragmenty (Tytuły SEO + opisy meta) są zbyt krótkie, długie lub zawierają duplikaty. W Yoast jest „pasek postępu”, który powinien zmienić kolor na pomarańczowy (zły) lub zielony (dobry) w zależności od długości, więc dopóki piszesz je wystarczająco długo, aby być zielonym, powinieneś być w porządku. Jeśli nie byłeś, to Ulepszenia HTML powie ci, które strony wymagają naprawy.

Ulepszenia HTML

Aby uniknąć błędów w przyszłości, upewnij się, że „pasek postępu długości” w Yoast jest zielony…

Yoast Snippet Editor

Aby to naprawić, użyj edytora zbiorczego Yoast
Możesz masowo edytować swoje tytuły SEO + opisy meta w Yoast pod SEO → Narzędzia → Edytor zbiorczy. Pamiętaj, że edytor zbiorczy nie ma „paska postępu długości” ani nie pokazuje słowa kluczowego dla tej strony, takiego jak analiza treści… ale nadal musisz uwzględnić oba.

Bulk Editor Yoast

6. Przyspieszone strony mobilne

Strony AMP to projekt Google, który przyspiesza ładowanie stron mobilnych, jednocześnie dodając znaczek AMP do fragmentów kodu mobilnego. The Wtyczka AMP dodaje strony AMP, Klej do Yoast & Wtyczka AMP umożliwia wprowadzanie podstawowych dostosowań do projektu, ponieważ zmieni on wygląd Twoich treści na urządzeniach mobilnych. Wypróbuj, a jeśli ci się nie podoba, zawsze możesz usunąć wtyczki.

strony amp

Dodawanie stron AMP do WordPress

 • Zainstaluj Wtyczka AMP przez Automattic (dodaje strony AMP)
 • Zainstaluj Klej do wtyczki Yoast SEO AMP jeśli używasz Yoast (dostosowuje projekt)
 • Dodaj / amp / do dowolnej strony w swojej witrynie, aby zobaczyć, jak to wygląda i upewnić się, że działa
 • Przejdź do Ustawienia Yoast → AMP, aby zmienić projekt i włączyć niestandardowe typy postów
 • Poczekaj, aż Google ponownie zindeksuje Twoją witrynę i doda znak AMP w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych

Ostatnim krokiem jest sprawdzenie Search Console sekcja przyspieszonych stron mobilnych za błędy…

Przyspieszone strony mobilne Google Search Console

7. Wyszukiwanie w Analytics

Pomoże ci to przemyśleć sposób pomiaru SEO, jeśli go nie używałeś. Możesz mierzyć rankingi (pozycję), słowa kluczowe (zapytania), CTR (współczynniki klikalności) i więcej. Istnieje wiele odsyłaczy, które możesz zrobić, ale wymieniłem 5 przykładów, które uważam za najbardziej przydatne.

Nawigować do analityka wyszukiwania i dostosuj filtry do tego, co widzisz na każdym pulpicie nawigacyjnym

Wyszukaj w filtrze Analytics

1. Zobacz słowa kluczowe (zapytania), które klasyfikujesz według…

Zapytania w Google Search Console

2. Zapytania dotyczące określonych produktów, usług lub tematów, o których piszesz na blogu. Po prostu dostosuj filtr zapytań, aby uwzględnić wszystkie zapytania zawierające „SiteGround” (lub dowolne słowo kluczowe, które chcesz zobaczyć)…

Przeszukaj filtr zapytań Analytics

3. Zapytania użyte do znalezienia treści w Grafice Google…

Wyszukaj w Google Analytics zapytania graficzne

4. Dowiedz się, które strony mają wysoką pozycję, ale mają niski CTR. Może to oznaczać, że musisz przepisać fragment kodu (tytuł SEO + opis meta), aby bardziej zachęcać do klikania, ale czasami dzieje się tak, ponieważ treść nie jest tak trafna jak inne wyniki (w takim przypadku niewiele możesz zrobić).

CTR wyszukiwania Analytics a pozycja

5. Porównaj swoje SEO (rankingi, CTR, kliknięcia) z poprzednim okresem…

Porównanie dat

8. Linki do Twojej witryny

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest to najłatwiejszy sposób na znalezienie niskiej jakości i nieistotnych stron, które prowadzą do ciebie, abyś mógł je usunąć. Powoduje to czystszy profil linku i będzie zminimalizować ryzyko kary Google, i może nawet poprawić twoje rankingi, szczególnie w perspektywie długoterminowej. Przejrzyj linki i znajdź witryny niskiej jakości lub nietrafne, które prowadzą do Ciebie. Może to wymagać trochę badań i oceny, które linki są „autentyczne”, a które nie. Moz ma świetny artykuł na temat przeprowadzania audytu i usuwania linków jeśli chcesz o tym przeczytać.

Kto prowadzi do Twojej witryny

Wykluczanie złych linków
Po utworzeniu listy adresów URL skontaktuj się z webmasterami i poproś o ich usunięcie (zdecydowanie preferowana metoda). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz go usunąć, użyj zrzeknij się narzędzia. Nawet jeśli nie trafiłeś karą Matt Cutts poleca wypieranie się wątpliwych linków jako środka zapobiegawczego. Staram się raz w roku przeglądać moje linki, aby je wyczyścić. Oczywiście musisz to zrobić tylko wtedy, gdy masz witrynę o przyzwoitej wielkości z dużą liczbą linków.

Disavow Links

9. Linki wewnętrzne

Zobacz, do których stron prowadzisz najczęściej…

Linki wewnętrzne Google Search Console

Więcej linki wewnętrzne strona ma, tym bardziej prawdopodobne, że pojawi się jako link do podstrony…

Linki do podstron

10. Działania ręczne

ZA ręczne działanie jest rodzajem kary Google. Są to 2 najczęstsze…

Ręczne działania Google Search Console

Nienaturalne linki do Twojej witryny – jeśli wynająłeś narzędzie do tworzenia linków, a oni zbudowali kilka spamerskich linków, prawdopodobnie jest to powód. Przestań to robić teraz i przejdź przez wszystkie linki do swojej witryny (krok 8) i spróbuj je usunąć, kontaktując się z webmasterami lub używając narzędzia do rezygnacji.

Cienka zawartość o niewielkiej lub żadnej wartości dodanej – oznacza, że ​​musisz wzbogacić swoje treści. Krótkie, nieprzydatne i zduplikowane treści są duże, nie, nie w SEO. Zauważ, jak długi jest ten samouczek? Dlatego niektóre z moich artykułów są odwiedzane przez ponad 150 osób dziennie. Przejrzyj swoje treści (zarówno strony, jak i posty) i upiększ je. Pamiętam, jak spędziłem 2 solidne dni na przeróbce mojego Samouczek Yoast i przeszło od 10 odwiedzających dziennie do 100 odwiedzających dziennie w ciągu jednej nocy (tak, prawdziwa historia).

Więcej informacji na temat kar manualnych od Matta Cuttsa…

11. Targetowanie międzynarodowe

Skieruj swoją witrynę do określonego kraju. Nie wyklucza to całkowicie wszystkich innych krajów (to tylko sygnał). Jeśli jesteś międzynarodowy, pozostaw tę opcję niezaznaczoną.

Targetowanie międzynarodowe Google Search Console

12. Mobilność

Jeśli kiedykolwiek używałeś Narzędzie do testowania mobilnego Google robi to to samo, tylko pokazuje błędy mobilne dla całej witryny. To, że używasz elastycznego motywu WordPress, nie oznacza, że ​​nie możesz mieć błędów! Oto jak naprawić błędy mobilne.

Błędy użyteczności mobilnej Google Search Console

Ale idealnie byłoby zobaczyć tę wiadomość…

Problemy z urządzeniami mobilnymi - Narzędzia Google dla webmasterów

13. Status indeksu

Pokazuje, ile stron jest indeksowanych przez Google. Pamiętaj, aby wybrać opcja zaawansowana i włącz „zablokowane przez roboty” i „usunięte”, aby zobaczyć zablokowane zasoby i usunięte adresy URL.

Status indeksu

Na co zwrócić uwagę

 • Wykres powinien stale rosnąć, co oznacza, że ​​stale dodajesz do swojej witryny nowe treści, które Google może indeksować
 • Nagłe spadki powinny zostać zbadane i mogą oznaczać, że serwer jest wyłączony lub przeciążony (w takim przypadku należy uaktualnić hosting lub zmniejszyć zużycie procesora)
 • Nagłe skoki mogą być spowodowane powieleniem treści, a nawet włamaniami

14. Zablokowane zasoby

Informuje, czy plik robots.txt blokuje Google indeksowanie określonych zasobów. Prowadzi Cię także przez proces odblokowywania, jednak możesz chcieć zablokować niektóre zasoby, jeśli nie chcesz, aby Google je indeksował. Możesz odblokować tylko zasoby, które hostujesz, posiadasz lub masz dostęp do pliku robots.text (ponieważ będzie trzeba go edytować, aby go odblokować). W przeciwnym razie musisz skontaktować się z właścicielem zasobu i sprawdzić, czy będzie on edytować plik robots.txt.

Zablokowane adresy URL

Po znalezieniu zablokowany zasób możesz użyć funkcji Pobierz i renderuj, aby wyświetlić stronę jako Google i zdecydować, czy wpłynie to na Twoje SEO. Jeśli zdecydujesz, że chcesz go zmienić, musisz zweryfikować hosta, a następnie zaktualizować plik robots.txt, aby go odblokować. Pamiętaj, że jeśli jest to zasób strony trzeciej, musisz skontaktować się z właścicielem zasobu i poprosić go o wykonanie go za Ciebie.

Zablokowane zasoby

15. Usunięte adresy URL

The narzędzie do usuwania adresów URL tymczasowo blokuje adres URL na 90 dni… jeśli chcesz trwale blokuje adresy URL z Google powinieneś zobaczyć ten artykuł. Możesz usuwać tylko adresy URL, których jesteś właścicielem…

Usunięte adresy URL

16. Błędy indeksowania

Błędy indeksowania to uszkodzone strony w Twojej witrynie i mogą się zdarzyć, jeśli:

 • Zmienione adresy URL
 • Przeprojektowana witryna
 • Nie udało się skonfigurować przekierowań
 • Usunięte treści z Twojej witryny

Jeśli właśnie skonfigurujesz Search Console, wypełnienie wszystkich błędów indeksowania może potrwać co najmniej 1 tydzień. Gdy je zobaczysz, przejrzyj każdą kartę (komputer, smartfon, błąd serwera, błąd 404, nie znaleziono, inne). Każdy z nich będzie miał inne adresy URL, które należy naprawić za pomocą przekierowań…

Błędy indeksowania w Search Console

Kliknij każdy z nich, aby zobaczyć pełny adres URL uszkodzonej strony, który powinien zostać przekierowany na właściwą stronę w Twojej witrynie. Oczywiście przejrzenie ich wszystkich zajmie trochę czasu, ale upewni się, że wszelkie linki prowadzące do tych starych adresów URL przekażą „sok z linków” do nowych stron.

Naprawienie ich to w zasadzie uzyskanie darmowych linków do Twojej witryny.

Adres URL Search Console nie znaleziony

Przekieruj błędy indeksowania do odpowiednich stron
Możesz użyć bezpłatnej wtyczki, takiej jak Szybkie przekierowanie strony / postuYoast SEO Premium, lub zrób to .htaccess. Metodą, którą ci pokażę, jest szybkie przekierowanie strony / postu. Chcesz przekierować każdy adres URL do nowej (poprawnej) strony w swojej witrynie. Tak, powinieneś zrobić KAŻDĄ.

 • Zainstaluj Szybka wtyczka przekierowania strony / postu
 • Przejdź do Szybkie przekierowania → Szybkie przekierowania
 • Dodaj uszkodzony adres URL w lewej kolumnie i nowy poprawny adres URL w prawej kolumnie
 • Kliknij „Dodaj nowe przekierowania” (można zrobić 3 na raz)
 • Kliknij „Oznacz jako naprawione” w Search Console lub poczekaj kilka dni, aż się zaktualizuje

301 Przekieruj WordPress

Zobacz błędy indeksowania bezpośrednio w Yoast
Aby zobaczyć błędy indeksowania w Yoast bez konieczności logowania się do Search Console, przejdź do Yoast → SEO → Search Console, a następnie kliknij „Pobierz kod autoryzacji Google” i postępuj zgodnie z instrukcjami…

yoast-search-console-authentication

Po zakończeniu uwierzytelniania Yoast za pomocą Search Console wypełnienie błędów indeksowania może potrwać około tygodnia. Ale właśnie tam można je zobaczyć w SEO → Search Console.

yoast-search-console-crawl-error

17. Statystyki indeksowania

Idealnie chcesz stały wzrost podczas dodawania treści do witryny…

Indeksuj statystyki Google Search Console

Dlaczego spadła moja szybkość indeksowania??

18. Pobierz jako Google

Pobierz jako Google sprawdza, czy Google może uzyskać dostęp do strony, w jaki sposób ją renderuje oraz wszelkie zasoby (np. obrazy lub skrypty), które są blokowane przez Googlebota. Może pomóc w debugowaniu problemów z indeksowaniem i upewnić się, że adresy URL Twojej strony są dostępne dla Googlebota. To Samouczek Yoast robi świetną robotę, tłumacząc różne błędy, w tym nie znalezione, nieosiągalne, przekierowane i inne.

Pobierz jako Google

19. Robots.txt Tester

Sprawdź, czy adres URL jest blokowany przez Google i czy występują błędy. Najczęstszym błędem jest opóźnienie indeksowania, które może wystąpić, jeśli ograniczysz szybkość indeksowania ustawienia strony (należy to zrobić tylko wtedy, gdy Googlebot spowalnia serwer i powoduje ograniczenia procesora / przepustowości na koncie hostingowym). Ta zasada jest jednak ignorowana przez Googlebota, więc nie trzeba nic robić.

Robots.txt Tester

20. Mapy witryn

Oto jak przesłać mapę witryny Yoast XML do Google…

 • W ustawieniach Yoast przejdź do SEO → Mapy witryn XML
 • Skonfiguruj mapę witryny, aby wykluczyć tagi, linki partnerskie itp. (Patrz zdjęcie poniżej)
 • Kliknij przycisk Mapa witryny XML
 • Skopiuj ostatnią część adresu URL: sitemap_index.xml
 • W Google Search Console przejdź do Indeksowanie → Mapy witryn
 • Kliknij opcję Dodaj / przetestuj mapę witryny
 • Wklej adres URL do Google Search Console
 • Przetestuj i prześlij
 • Widok typowe błędy map witryn Jeśli masz jakieś
 • Można zastosować ten sam proces przesyłania mapy witryny Bing + Yandex

Oto kilka zrzutów ekranu, jeśli ich potrzebujesz…

Ustawienia mapy witryny Yoast XML

xml-sitemap-post-types

Yoast Sitemap

Adres URL mapy witryny

Prześlij mapę witryny Search Console

Błędy mapy witryny

21. Parametry URL

Zdecydowana większość z was nie będzie miała problemów Parametry adresu URL i zobaczy tę wiadomość, ale jeśli Google wyświetli inną wiadomość, musisz postępować zgodnie z ich instrukcjami. Tutaj jest Samouczek YouTube przez webmasterów Google, który pokazuje, co robić. Zachowaj szczególną ostrożność, ponieważ nieprawidłowe działania mogą spowodować, że strony nie będą się już pojawiać w wynikach wyszukiwania Google.

Parametry URL

22. Problemy bezpieczeństwa

Podsumowując… jeśli masz tutaj problemy, powinieneś skontaktuj się z Sucuri kto może pomóc ci to naprawić. Ale powinieneś to zrobić TERAZ, ponieważ problemy z bezpieczeństwem mogą zagrozić całej witrynie i SEO. Często oznacza to identyfikację złośliwego oprogramowania, które zostało dodane do Twojej witryny i usunięcie tych plików.

Problemy z bezpieczeństwem Search Console

Wzmocnienie bezpieczeństwa w WordPress

 • Zmień ogólną nazwę użytkownika „Administrator”
 • Użyj silnego hasła z cyframi
 • Do logowania użyj uwierzytelniania dwuskładnikowego
 • Zainstaluj wtyczkę jak Wordfence, iThemes, lub Sucuri
 • Aktualizuj swój rdzeń, motyw i wtyczki WordPress
 • Upewnij się, że Twoja witryna jest na bezpiecznym hostingu WordPress (używam SiteGround)

23. Inne zasoby

Zasoby w Search Console

Użyj PageSpeed ​​Insights, aby sprawdzić, czy Twój hosting jest wolny
Oto fajna sztuczka. Uruchom swoją stronę internetową Google PageSpeed ​​Insights i sprawdź, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Jeśli tak, oznacza to, że Twój serwer (hosting) działa wolno. Zobaczysz to często w przypadku Bluehost, Godaddy, HostGator i innych hostów niższej jakości…

Powolny hosting WordPress Bluehost

Jeśli widzisz to w swoim raporcie, chcesz to naprawić, będziesz musiał albo uaktualnić swój hosting, albo przełączyć się na szybszy host, taki jak SiteGround który był oceniany jako gospodarz nr 1 w wielu sondażach na Facebooku…

2017-WordPress-Hosting-PollZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Ankieta hosta internetowegoZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Ankieta Best-Hosting-ProviderZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Best-Managed-WordPress-Hosting-PollZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Sonda Best-Shared-Hosting-AnkietaZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)2016-WordPress-Hosting-PollZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Best-WooCommerce-Hosting-AnkietaZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Ankieta współdzielona-hostingowaZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Managed-WordPress-Hosting-PollZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)Ulubiona ankieta dotycząca hostinguZobacz ankietę na Facebooku lub Zobacz pełną ankietę (zrzut ekranu)

Możesz przeczytać mój pełna recenzja SiteGround jeśli chcesz się o nich dowiedzieć, ale moja strona się ładuje <1s w GTmetrix, <1s w Pingdom, mam 100% przestojów, i nawet migrować cię za darmo.

24. Ustawienia strony

Ustawienia strony są w opcja skrzyni biegów w prawym górnym rogu pulpitu nawigacyjnego Search Console…

Główne opcje Search Console

Preferowana domena – preferowane jest włączenie www w swojej domenie (nie ma „właściwego” sposobu na SEO). Którykolwiek wybierzesz w ustawieniach strony powinien być taki sam w WordPress (Ustawienia → Ogólne → Adres WordPress + Adres strony). Unikałbym zmiany tego, jeśli masz już ustanowioną domenę, ponieważ zmienia to WSZYSTKIE linki w Twojej witrynie.

WordPress WWW Non WWW

Szybkość indeksowania – najczęstszym zastosowaniem tego jest sytuacja, gdy Twoja witryna ciągle się psuje z powodu ograniczeń pojemności, przepustowości lub procesora na twoim koncie hostingowym. Oznacza to, że Twój plan hostingowy nie zawiera wystarczającej ilości zasobów do uruchomienia witryny, więc musisz je zmniejszyć (np. Usuwając wtyczki zużywające dużo zasobów lub włączając Kontrola pulsu WordPress) lub uaktualnij swój hosting. Ograniczenie szybkości indeksowania powie Googlebotowi, aby nie indeksował witryny tak szybko, co pomaga zmniejszyć zużycie zasobów serwera. To jedyny raz, kiedy powinieneś to zrobić.

Usługa chwilowo niedostępna

25. Zmiana adresu

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na zmianę nazw domen, pomoże to utrzymać rankingi…

Zmiana adresu Search Console

26. Usługa Google Analytics

Włączanie twojego Usługa Google Analytics pozwala zobaczyć dane Search Console w raportach Google Analytics. Wystarczy wybrać usługę internetową analityczną i zapisać zmiany…

Usługa Google Analytics

Zaloguj się do Google Analytics i przejdź do Pozyskiwanie → Search Console…

Integracja Google Search Search Console

Oto pulpit nawigacyjny „strony docelowe”, który pokazuje podobne dane jak Google Search Console analityka wyszukiwania, tylko Ty możesz odsyłać jeszcze więcej danych z Google Analytics…

Strony docelowe Google Analytics

Uzyskaj pomoc Naprawianie błędów w Search Console

Pronaya to programista WordPress, na którym znalazłem freelancer.com z którymi pracuję od ponad 5 lat. Pomógł mi (i klientom) naprawić błędy związane z praktycznie wszystkim w Google Search Console (telefon komórkowy, bezpieczeństwo, www, mapy witryn, błędy indeksowania). Jeśli masz pytanie dotyczące strony SEO, możesz zostawić mi komentarz, a chętnie Ci pomogę, ale jeśli potrzebujesz pomocy w naprawianiu błędów, Pronaya jest do tego odpowiedni. Ma 40 USD za godzinę, a jego e-mail to [email protected]. Możesz także dołączyć do freelancera i przeszukać jego profil (nazwa użytkownika bdkamol).

BDkamol-Speed-Optimizer

Mieć pytania? Potrzebuję pomocy? Drop Me A Line!

Sprawdź Centrum pomocy Search Console jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – mają mnóstwo dokumentacji i artykułów na temat rozwiązywania problemów na każdy z tych tematów. Lub zostaw mi komentarz poniżej, z przyjemnością pomogę każdemu, kto poświęci trochę czasu na przeczytanie tego.

Jeśli okaże się to przydatne, udział jest zawsze mile widziany :)

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map