Propojení a optimalizace vašeho webu WordPress pomocí Google Search Console (s pomocí vašeho SEO pluginu)

Google Search Console Yoast WordPress SEO


Jste připraveni optimalizovat své stránky WordPress pomocí Google Search Console a Yoast?

Kroky 1, 5, 6 a 20 mají co do činění s SEO pluginem Yoast, takže navrhuji jeho použití, ale není povinné, pokud používáte jiný SEO plugin (i když to pomůže). Pokud jste svůj web dosud neověřili pomocí služby Search Console naplnění některých dat může trvat několik dní, často několik týdnů, pokud chcete některé z těchto nástrojů efektivně využívat (např. chyby procházení a analytika vyhledávání). Stále však můžete svůj web optimalizovat mnoha způsoby, bez ohledu na to, zda jste to právě nastavili.

*Položky hvězdičky zahrnují Yoast

1. Ověření*
2. Strukturovaná data
3. Bohaté karty
4. Zvýrazňovač dat
5. Vylepšení HTML*
6. Zrychlené mobilní stránky*
7. Prohledat Analytics
8. Odkazy na váš web
9. Interní odkazy
10. Ruční akce
11. Mezinárodní cílení
12. Použitelnost v mobilu
13. Stav indexu
14. Blokované zdroje
15. Odebrané adresy URL
16. Chyby procházení
17. Statistiky procházení
18. Načíst jako Google
19. Robots.txt Tester
20. Soubory Sitemap*
21. Parametry adresy URL
22. Problémy se zabezpečením
23. Další zdroje
24. Nastavení webu
25. Změna adresy
26. Vlastnost Google AnalyticsGoogle Search Console

1. Ověření

 • Přihlásit se Google Search Console a dostat se na proces ověření
 • Použijte možnost ověření značky HTML
 • Zkopírujte kód
 • Vložte kód do Yoastu (SEO → Obecné → Nástroje pro webmastery)
 • Smazat vše mimo nabídky (včetně nabídek)
 • Uložit změny do Yoast
 • V konzole Google Search Console klikněte na tlačítko „ověřit“
 • Naplnění některých dat ve službě Search Console bude trvat několik dní
 • Lze použít stejný proces ověření značky HTML Bing + Yandex

HTML značka Google Search Console Ověření

Ověření konzoly Google Search Console

Pokud nepoužíváte Yoast, máte spoustu alternativních metod k ověření vašeho webu.

2. Strukturovaná data

Nejběžnější forma strukturovaných dat je bohaté úryvky které k vašim úryvkům přidávají „další informace“ ve formě hvězd recenze, informací o receptu, informací o události a dalších typy dat. Tady je galerie představí několik různých typů bohatých úryvků a bohatých karet.

Hvězdy pro kontrolu strukturovaných dat

Populární pluginy Rich Snippet:

Kontrola chyb
Až přidáte do obsahu bohaté úryvky, můžete použít sekce strukturovaných dat konzole Google Search Console, abyste mohli sledovat stránky, které označíte, zkontrolovat chyby a zobrazit hodnocení. Můžete také použít Nástroj pro strukturovaná data společnosti Google k otestování jedné stránky, ale toto se zobrazí Všechno stránky…

Strukturovaná data v Google Search Console

3. Bohaté karty

Bohaté karty jsou aktualizovanou formou bohatých úryvků. Jsou to zobrazení karuselu zleva doprava a lze jej provádět pouze pomocí receptů a filmů ve výsledcích mobilního vyhledávání v USA v angličtině. Nemyslím si, že existují nějaké pluginy WordPress, které podporují bohaté karty, protože jsou relativně nové, takže byste museli sledovat značení z galerie, ale doufám, že plugin vyjde brzy.

Mobilní multimediální karty

4. Zvýrazňovač dat

Zvýrazňovač dat je alternativa k použití bohatého úryvku pluginu. Jedná se o nástroj „point and click“, pomocí kterého můžete zvýraznit názvy stránek, data a další povinná pole potřebná k zobrazení bohatých úryvků ve výsledcích vyhledávání. Jakmile to uděláte s několika stránkami nebo příspěvky, Google použije tyto vzory na celý váš web … takže byste to měli udělat jen s několika částmi obsahu.

5. Vylepšení HTML

Řekne vám, zda vaše úryvky (SEO tituly + meta popisy) jsou příliš krátké, dlouhé nebo obsahují duplikáty. V Yoastu je „indikátor průběhu“, který by se měl v závislosti na délce změnit na oranžový (špatný) nebo zelený (dobrý), takže pokud píšete dostatečně dlouho na to, abyste byli zelení, měli byste být v pořádku. Pokud jste ještě nebyli, Vylepšení HTML vám řekne, které stránky je třeba opravit.

Vylepšení HTML

Abyste se v budoucnu vyhnuli chybám, ujistěte se, že váš „ukazatel průběhu délky“ v Yoastu je zelený…

Editor úryvků

Opravte je pomocí hromadného editoru Yoast
Své SEO tituly + meta popisy můžete hromadně upravovat v sekci Váš SEO → Nástroje → Hromadný editor. Nezapomeňte, že hromadný editor nemá „ukazatel průběhu délky“ ani nezobrazí klíčové slovo zaměřené na danou stránku, jako je analýza obsahu… ale stále budete muset zahrnout obě.

Hromadný editor Yoast

6. Zrychlené mobilní stránky

Stránky AMP jsou projektem Google, díky kterému se vaše mobilní stránky načítají rychleji, zatímco do svých úryvků přidávají razítko AMP. AMP Plugin přidá stránky AMP, Lepidlo pro váš & AMP Plugin umožňuje provádět základní úpravy designu, protože to změní vzhled vašeho obsahu v mobilu. Vyzkoušejte to a pokud se vám nelíbí, můžete pluginy vždy smazat.

amp-stránky

Přidání stránek AMP do WordPress

 • Nainstalujte AMP plugin od Automattic (přidá stránky AMP)
 • Nainstalujte Lepidlo pro váš SEO AMP plugin pokud používáte Yoast (přizpůsobuje design)
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku na vašem webu a podívejte se, jak to vypadá a ujistěte se, že funguje
 • Chcete-li změnit svůj design a povolit vlastní typy příspěvků, přejděte na Nastavení aplikace → AMP
 • Počkejte, až Google znovu provede procházení vašich stránek a přidá výsledky mobilního vyhledávání AMP

Posledním krokem je kontrola služby Search Console zrychlená sekce mobilních stránek za chyby …

Konzola Google Accelerated Mobile Pages Google Search Console

7. Hledání Analytics

Díky tomu budete moci přehodnotit způsob měření SEO, pokud jste ho nepoužívali. Můžete měřit hodnocení (pozice), klíčová slova (dotazy), CTR (míry prokliku) a více. Můžete udělat spoustu křížových odkazů, ale níže jsem uvedl 5 příkladů, z nichž jsem zjistil, že jsou nejužitečnější.

Navigovat do vyhledávací analytika a vyladit filtry na to, co vidíte na každém panelu

Filtr Analytics pro vyhledávání

1. Podívejte se na klíčová slova (dotazy), které hodnotíte …

Vyhledávací konzole Google Search Console

2. Dotazy na konkrétní produkty, služby nebo témata, o kterých blogujete. Jednoduše upravte filtr dotazů tak, aby zahrnoval všechny dotazy obsahující „SiteGround“ (nebo jakékoli klíčové slovo, které chcete vidět)…

Vyhledávací filtr Analytics pro vyhledávání

3. Dotazy použité k nalezení obsahu v Obrázcích Google…

Prohledat Analytics Image Image Queries

4. Naučte se, které stránky se řadí vysoko, ale mají nízkou CTR. To může znamenat, že budete muset přepsat úryvek (název SEO + popis metadat), aby na něj bylo lákavější klikání, ale někdy je to proto, že váš obsah není stejně relevantní jako jiné výsledky (v takovém případě je toho málo, co můžete udělat).

Prohledejte CTR ve vyhledávání Analytics vs. pozice

5. Porovnejte svůj SEO (hodnocení, CTR, kliknutí) s předchozím časovým obdobím …

Porovnání data

8. Odkazy na váš web

Podle mých zkušeností je to nejjednodušší způsob, jak najít nízkou kvalitu a irelevantní weby, které na vás odkazují, abyste je mohli odstranit. Výsledkem bude čistší profil odkazu a bude minimalizovat riziko jakékoli sankce Google, a dokonce můžete zlepšit své hodnocení zejména dlouhodobě. Projděte si své odkazy a identifikujte stránky nízké kvality nebo irelevantní, které na vás odkazují. To může vyžadovat malý průzkum a úsudek o určení, které odkazy jsou „autentické“ a které nikoli. Moz má skvělý článek o provádění auditu odkazu a jeho odstranění pokud si to chcete přečíst.

Kdo odkazy na vaše nejvíce

Odpojení špatných odkazů
Jakmile máte seznam adres URL, kontaktujte webmastery a požádejte je, aby jej odstranili (rozhodně upřednostňovaná metoda). Pokud jej z nějakého důvodu nemůžete odstranit, použijte nástroj pro odloučení. I když jste nebyli zasaženi pokutou Matt Cutts doporučuje odmítnutí pochybných vazeb jako preventivního opatření. Snažím se procházet své odkazy asi jednou ročně, abych je vyčistil. Samozřejmě to musíte udělat pouze v případě, že máte slušnou webovou stránku s dobrým počtem odkazů.

Odpojit odkazy

9. Interní odkazy

Podívejte se, na které stránky odkazujete nejvíce …

Interní odkazy Google Search Console

Více interní odkazy stránka má, tím je pravděpodobnější, že se zobrazí jako odkaz na podstránku…

Odkazy na podstránky

10. Ruční akce

A ruční akce je typ sankce Google. Toto jsou 2 nejběžnější…

Ruční akce Google Search Console

Nepřirozené odkazy na vaše stránky – Pokud jste si najali stavitele odkazů a vytvořili spoustu spamových odkazů, je to pravděpodobně důvod. Přestaňte to dělat hned teď a projděte všechny odkazy na váš web (krok 8) a pokuste se je odstranit odstraněním kontaktováním webmastery nebo pomocí nástroje pro odloučení.

Tenký obsah s malou nebo žádnou přidanou hodnotou – znamená, že musíte posílit svůj obsah. Krátký, nepoužitelný a duplicitní obsah je v SEO velký a ne. Všimněte si, jak dlouho je tento tutoriál? Proto některé z mých článků získávají denně přes 150 návštěvníků. Projděte si svůj obsah (stránky i příspěvky) a smíchejte je. Pamatuji si, když jsem strávil 2 solidní dny vylepšováním svých Váš tutoriál a šlo z 10 návštěvníků / den na 100 návštěvníků / den přes noc (ano, pravdivý příběh).

Více informací o sankcích za ruční zásah od Matt Cutts…

11. Mezinárodní cílení

Zaměřte svůj web na konkrétní zemi. To NENÍ úplně vyloučeno ze všech ostatních zemí (je to jen signál). Pokud jste mezinárodní, měli byste tuto možnost nechat nezaškrtnutou.

Mezinárodní cílení Google Search Console

12. Použitelnost v mobilu

Pokud jste někdy použili Google testovací nástroj pro mobilní zařízení to samé udělá, pouze pokud se u vašeho webu ENTIRE zobrazí mobilní chyby. To, že používáte motiv WordPress reagující na mobily, neznamená, že nemůžete mít chyby! Tady je jak opravit mobilní chyby.

Chyby mobilní použitelnosti Google Search Console

Ale v ideálním případě byste viděli tuto zprávu …

Mobilní problémy - Nástroje pro webmastery Google

13. Stav indexu

Zobrazuje, kolik stránek indexuje Google. Nezapomeňte vybrat pokročilá možnost a povolte „blokované roboty“ a „odstraněno“ pro zobrazení blokovaných zdrojů a odstraněných adres URL.

Stav indexu

Co dávat pozor

 • Graf by měl být stálým nárůstem, což znamená, že na svůj web neustále přidáváte nový obsah, který může Google indexovat
 • Náhlé poklesy by měly být prozkoumány a mohou znamenat, že váš server je nefunkční nebo přetížený (v takovém případě byste měli upgradovat svůj hosting nebo snížit spotřebu procesoru)
 • Náhlé hroty mohou být způsobeny duplicitním obsahem nebo dokonce hackery

14. Blokované zdroje

Řekne vám, zda váš soubor robots.txt blokuje Google v procházení určitých zdrojů. Také vás provede procesem odblokování, můžete však chtít některé zdroje zablokovat, pokud nechcete, aby je Google procházel.. Můžete odblokovat pouze prostředky, které hostujete, vlastníte nebo máte přístup k souboru robots.text souboru (protože k jeho odblokování bude třeba upravit). V opačném případě budete muset kontaktovat vlastníka zdroje a zjistit, zda pro vás upraví soubor robots.txt.

Blokované adresy URL

Poté, co jste našli blokovaný zdroj můžete použít načíst a vykreslit k zobrazení stránky jako Google a rozhodnout, zda to ovlivní vaše SEO. Pokud se rozhodnete, že ji chcete změnit, budete muset hostitele ověřit a aktualizovat soubor robots.txt, abyste jej odblokovali. Nezapomeňte, že pokud jde o zdroj třetí strany, budete muset kontaktovat vlastníka zdroje a nechat jej, aby to udělal za vás.

Blokované zdroje

15. Odstraněné adresy URL

nástroj pro odebrání adres URL dočasně blokuje adresu URL po dobu 90 dnů… pokud chcete trvale blokuje adresy URL od Googlu měli byste vidět tento článek. Můžete odebrat pouze adresy URL, které vlastníte …

Odebrané adresy URL

16. Chyby procházení

Chyby procházení jsou nefunkční stránky na vašem webu a mohou nastat, pokud:

 • Změněné adresy URL
 • Přepracovali jsme váš web
 • Nastavení přesměrování se nezdařilo
 • Smazaný obsah z vašeho webu

Pokud právě nastavujete službu Search Console, může trvat až 1 týden, než se všechny chyby procházení naplní. Když je uvidíte, budete chtít projít každou kartou (desktop, smartphone, chyba serveru, soft 404, nenalezeno, další). Každá z nich bude mít různé adresy URL, které bude třeba opravit přesměrováním …

Chyby procházení konzoly Search Console

Kliknutím na každou z nich zobrazíte úplnou adresu URL nefunkční stránky, která by měla být přesměrována na správnou stránku na vašem webu. Samozřejmě to bude nějakou dobu trvat, než je všechny projdete, ale zajistí to, že všechny odkazy směřující na tyto staré adresy URL předávají „odkazovou šťávu“ na vaše nové stránky..

Jejich řešení je v podstatě jako získání bezplatných odkazů na váš web.

Adresa URL pro vyhledávací konzoli nebyla nalezena

Přesměrujte chyby procházení na příslušné stránky
Můžete použít bezplatný plugin jako Rychlé přesměrování stránek / příspěvkůYoast SEO Premium, nebo to provedete .htaccess. Metoda, kterou vám ukážu, je Rychlé přesměrování stránek / příspěvků. Chcete přesměrovat každou adresu URL na novou (správnou) stránku na vašem webu. Ano, měli byste udělat KAŽDÝ.

 • Nainstalujte Plugin pro rychlé přesměrování stránek / příspěvků
 • Přejděte na Rychlé přesměrování → Rychlé přesměrování
 • Přidejte nefunkční adresu URL do levého sloupce a novou správnou adresu URL do pravého sloupce
 • Klikněte na „Přidat nová přesměrování“ (můžete provést 3 současně)
 • Ve službě Search Console klikněte na „označit jako opravené“ nebo počkejte několik dní, než se aktualizuje

301 Přesměrování WordPress

Zobrazit chyby procházení přímo v Yoast
Chcete-li zobrazit chyby procházení ve službě Yoast, aniž byste se museli přihlašovat do služby Search Console, přejděte do složky Yoast → SEO → Search Console, klikněte na možnost Získat autorizační kód Google a postupujte podle pokynů …

autentizace pomocí konzoly yoast-search-console

Po dokončení ověření pomocí služby Search Console může trvat několik týdnů, než se chyby procházení naplní. Zde byste je ale viděli v rámci SEO → Search Console.

yoast-search-console-crawl-chyby

17. Statistiky procházení

V ideálním případě chcete neustálé zvyšování při přidávání obsahu na svůj web…

Statistiky procházení Google Search Console

Proč poklesl můj poměr procházení?

18. Načíst jako Google

Načíst jako Google testuje, zda Google může přistupovat ke stránce, jak ji vykresluje, a jakékoli prostředky (např. obrázky nebo skripty), které jsou blokovány z robota Googlebot. Může pomoci ladit problémy s procházením a zajistit, aby adresy URL vaší stránky byly dostupné pro Googlebot. Tento Váš tutoriál dělá skvělou práci při vysvětlování různých chyb, včetně nenalezených, nedosažitelných, přesměrování a dalších.

Načíst jako Google

19. Tester robots.txt

Zkontrolujte, zda není blokována adresa URL od Googlu a zda nejsou chyby. Nejčastější chybou je prodleva procházení, ke které může dojít, pokud jste omezili rychlost procházení nastavení webu (mělo by to být provedeno pouze v případě, že Googlebot zpomaluje váš server a způsobuje na vašem hostitelském účtu omezení CPU / šířky pásma). Googlebot toto pravidlo ignoruje, takže není třeba podnikat žádné kroky.

Robots.txt Tester

20. Soubory Sitemap

Zde je návod, jak odeslat svůj soubor Sitemap XML společnosti Google …

 • V nastavení Yoast přejděte na SEO → XML Sitemaps
 • Nakonfigurujte svůj soubor Sitemap tak, aby vylučoval značky, přidružené odkazy atd. (Viz foto níže)
 • Klikněte na tlačítko XML Sitemap
 • Zkopírujte poslední část adresy URL: sitemap_index.xml
 • V Google Search Console přejděte na Procházet → Soubory Sitemap
 • Klikněte na Přidat / Testovat soubor Sitemap
 • Vložte adresu URL do vyhledávací konzole Google
 • Vyzkoušejte a odešlete
 • Pohled časté chyby souboru Sitemap pokud nějaké máte
 • Použije se stejný postup odeslání souboru Sitemap Bing + Yandex

Zde je několik snímků obrazovky, pokud je potřebujete…

Vaše nastavení XML souboru Sitemap

xml-sitemap-post-types

Váš soubor Sitemap

Adresa URL vašeho souboru Sitemap

Odeslání souboru Sitemap pro Search Console

Chyby souboru Sitemap

21. Parametry adresy URL

Velká většina z vás nebude mít problémy Parametry adresy URL a zobrazí se tato zpráva, ale pokud Google zobrazí jinou zprávu, budete muset postupovat podle jejich pokynů. Tady je Výukový program YouTube od webmasterů Google, který vám ukáže, co máte dělat. Buďte zvlášť opatrní, protože nesprávné akce mohou vést k tomu, že se stránky již nebudou zobrazovat ve výsledcích vyhledávání Google.

Parametry adresy URL

22. Bezpečnostní problémy

Sečteno a podtrženo … pokud máte problémy, měli byste kontaktujte Sucuri kdo vám může pomoci je opravit. Měli byste to však udělat TEĎ, protože bezpečnostní problémy mohou ohrozit celý váš web a SEO. Často to znamená identifikovat malware, který byl přidán na váš web, a odstranit tyto soubory.

Konzola pro vyhledávání problémů se zabezpečením

Posílení bezpečnosti v WordPress

 • Změňte obecné uživatelské jméno „Správce“
 • Používejte silné číslo s čísly
 • Pro přihlášení použijte dvoufaktorové ověření
 • Nainstalujte si plugin jako Wordfence, iThemes, nebo Sucuri
 • Aktualizujte své jádro, téma a pluginy WordPress
 • Ujistěte se, že váš web je na bezpečném hostování WordPress (používám SiteGround)

23. Další zdroje

Zdroje konzole pro vyhledávání

Chcete-li zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý, použijte Statistiky PageSpeed
Tady je skvělý trik. Spusťte web Statistiky Google PageSpeed a zkontrolujte, zda zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Pokud ano, znamená to, že váš server (hosting) je pomalý. Uvidíte to hodně u Bluehost, Godaddy, HostGator a dalších hostitelů nižší kvality …

Pomalý WordPress Hosting Bluehost

Pokud to ve své zprávě uvidíte, budete ji chtít opravit, budete muset upgradovat svůj hosting nebo přejít na rychlejší hostitele, jako je SiteGround kdo byl hodnocen jako hostitel č. 1 ve více průzkumech na Facebooku…

2017-WordPress-Hosting-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Anketa webhostinguZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Anketa Best-Hosting-Provider-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Nejlepší spravovaný-WordPress-Hosting-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Anketa s nejlepším sdílenímZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)2016-WordPress-Hosting-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Nejlepší-WooCommerce-Hosting-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Anketa o sdíleném hostováníZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Spravovaný-WordPress-Hosting-AnketaZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)Favorite-Hosting-pollZobrazit anketu na Facebooku nebo Zobrazit celou anketu (Screenshot)

Můžete si přečíst můj úplná recenze SiteGround pokud se o nich chcete dozvědět, ale můj web se načte <1s v GTmetrix, <1s v Pingdomu, mám 100% doba provozu, a budou dokonce migrovat zdarma.

24. Nastavení webu

Nastavení webu jsou v možnost převodovky v pravé horní části ovládacího panelu Search Console…

Hlavní možnosti Search Console

Preferovaná doména – je upřednostňováno, zda chcete do své domény zahrnout www (pro SEO neexistuje „správný“ způsob). Kterýkoli z nich jste vybrali v nastavení webu, by měl být stejný v aplikaci WordPress (Nastavení → Obecné → Adresa WordPress + Adresa webu). Vyhnul bych se tomu, pokud to již máte zavedenou doménu, protože to změní VŠECHNY odkazy na vašem webu.

WordPress WWW Non WWW

Rychlost procházení – Nejběžnějším využitím je to, pokud váš web neustále klesá kvůli kapacitě, šířce pásma nebo omezením CPU vašeho hostovacího účtu. To znamená, že váš hostingový plán nezahrnuje dostatek prostředků pro provoz vašeho webu, takže je musíte buď snížit (např. Smazáním pluginů, které spotřebovávají mnoho zdrojů, nebo povolením Řízení srdečního rytmu WordPress) nebo upgradujte svůj hosting. Omezení rychlosti procházení povede Googlebot, aby váš web neprolézal tak rychle, což pomáhá snížit prostředky serveru, které spotřebuje. To je jediný čas, kdy byste to měli udělat.

Služba dočasně nedostupná

25. Změna adresy

Pokud jste se někdy rozhodli změnit názvy domén, pomůže vám to udržet si hodnocení …

Změna konzoly pro vyhledávání adres

26. Vlastnictví Google Analytics

Povolení Vlastnost Google Analytics umožňuje zobrazit údaje Search Console v přehledech Google Analytics. Stačí vybrat analytickou webovou službu a uložit změny …

Vlastnost Google Analytics

Nyní se přihlaste ke službě Google Analytics a přejděte na Akvizice → Search Console…

Integrace vyhledávací konzole Google Analytics

Zde je hlavní panel „vstupní stránky“, který zobrazuje podobná data jako Google Search Console vyhledávací analytika, pouze můžete křížit odkazy ještě více metrik z Google Analytics …

Vstupní stránky Google Analytics

Získejte nápovědu k opravě chyb ve vyhledávací konzoli

Pronaya je vývojář WordPress, na kterém jsem našel freelancer.com s kým pracuji více než 5 let. Pomohl mi (a klientům) opravit chyby týkající se prakticky všeho ve službě Google Search Console (mobilní, zabezpečení, www, soubory Sitemap, chyby procházení). Pokud máte otázku týkající se SEO věcí, můžete mi zanechat komentář a rád vám pomůžu, ale pokud potřebujete pomoc s opravou chyb, Pronaya je tím mužem. Má 40 $ / hodinu a jeho e-mail je [email protected]. Můžete se také připojit k OSVČ a prohledat jeho profil (uživatelské jméno) bdkamol).

BDkamol-Speed-Optimizer

Máte dotazy? Potřebovat pomoc? Drop Me A Line!

Podívejte se na Centrum nápovědy pro Search Console pokud jste tak již neučinili, mají na každé z těchto témat spoustu článků o dokumentaci a řešení problémů. Nebo mi jen zanechte komentář níže, protože jsem rád, že mohu pomoci každému, kdo si udělá čas na přečtení těchto věcí.

Pokud to považujete za užitečné, sdílená část se vždy ocení :)

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map