اتصال و بهینه سازی وب سایت وردپرس خود با کنسول جستجوی Google (با کمک افزونه SEO Yoast)

کنسول جستجوی Google Yoast WordPress SEO


آماده بهینه سازی سایت وردپرس خود با کنسول جستجوی Google و جوان?

مراحل 1 ، 5 ، 6 و 20 مربوط به افزونه SEO Yoast است ، بنابراین پیشنهاد می کنم از آن استفاده کنید ، اما اگر از افزونه SEO مختلف استفاده می کنید اجباری نیست (البته به شما کمک می کند). اگر هنوز سایت خود را با جستجوی کنسول تأیید نکرده اید می تواند چندین روز طول بکشد تا برخی از داده ها بتوانند جمع شوند, اگر می خواهید از برخی از این ابزارها به طور مؤثر چند هفته استفاده کنید (مثلاً خطاهای خزیدن و تجزیه و تحلیل جستجو). اما شما هنوز هم می توانید سایت خود را از بسیاری جهات بهینه سازی کنید ، صرفنظر از اینکه فقط این را تنظیم کنید.

*موارد ستاره شامل Yoast است

1. تایید*
2. داده های ساختاری
3. کارت های غنی
4. داده برجسته
5. پیشرفت های HTML*
6. صفحات موبایل شتاب*
7. جستجوی آنالیز
8. پیوند به سایت شما
9. پیوندهای داخلی
10. اقدامات دستی
11. هدف گذاری بین المللی
12. قابلیت استفاده موبایل
13. وضعیت ایندکس
14. منابع مسدود شده
15. URL های حذف شده
16. خطاهای خزیدن
17. آمارهای خزنده
18. به عنوان Google دریافت کنید
19. تستر Robots.txt
20. نقشه سایت*
21. پارامترهای URL
22. مسائل امنیتی
23. منابع دیگر
24. تنظیمات سایت
25. تغییر آدرس
26. ویژگی Google Analyticsکنسول جستجوی Google

1. تأیید

 • ثبت نام برای کنسول جستجوی Google و به فرآیند تأیید
 • از گزینه تأیید HTML Tag استفاده کنید
 • کد را کپی کنید
 • چسباندن کد به Yoast (SEO → General → Tools Webmaster)
 • همه چیز را خارج از نقل قول ها حذف کنید (از جمله قیمت ها)
 • تغییرات را در Yoast ذخیره کنید
 • روی “تأیید” در کنسول جستجوی Google کلیک کنید
 • چند روز طول خواهد کشید تا برخی از داده ها در جستجوی کنسول جمع شوند
 • می توانید برای همان فرآیند تأیید HTML Tag استفاده کنید بینگ + یاندکس

تأیید کنسول جستجوی Google برچسب HTML

تأیید کنسول جستجوی Google Yoast

اگر از Yoast استفاده نمی کنید ، آنها روش های جایگزین زیادی برای تأیید سایت شما دارند.

2. داده های ساختاری

متداول ترین شکل داده های ساختاری هستند قطعه غنی که “اطلاعات اضافی” را به شکل ستاره های بررسی ، اطلاعات دستور العمل ، اطلاعات رویداد و موارد دیگر به قطعات اضافه می کند انواع داده. در اینجا آلبوم عکس نمایش انواع مختلفی از قطعه و کارتهای غنی.

ستارگان مرور داده های ساختاری

پلاگین های محبوب Rich Snippet:

بررسی خطاها
هنگامی که کارهای اضافی را به محتوای اضافه کردید ، می توانید از آن استفاده کنید بخش داده های ساخت یافته کنسول جستجوی Google برای پیگیری صفحاتی که در آن ثبت نام کرده اید ، خطاها را بررسی کنید و رتبه بندی ها را ببینید. شما همچنین می توانید استفاده کنید ابزار داده ساختار یافته Google است برای آزمایش یک صفحه واحد ، اما این نشان می دهد همه صفحات …

داده های ساخت یافته در کنسول جستجوی Google

3. کارت های غنی

کارت های غنی یک شکل به روز شده از قطعات ثروتمند است. آنها هستند یک صفحه نمایش چرخ فلک چپ به راست و فقط با دستور العمل ها و فیلم ها در نتایج جستجوی تلفن همراه انگلیسی در ایالات متحده قابل انجام است. من فکر نمی کنم پلاگین های وردپرس وجود داشته باشد که از کارت های غنی پشتیبانی کنند زیرا اینها نسبتاً جدید هستند ، بنابراین شما باید از نشانه گذاری دنبال کنید آلبوم عکس, اما امیدوارم به زودی افزونه ای منتشر شود.

کارت های غنی موبایل

4- نشانگر داده

برجسته داده هست یک جایگزین برای استفاده از یک پلاگین قطعه قطعه. این یک ابزار “نقطه و کلیک” است که می توانید برای برجسته کردن عناوین صفحه ، تاریخ ها و سایر زمینه های مورد نیاز برای نمایش قطعه های غنی در نتایج جستجو مورد استفاده قرار دهید. وقتی این کار را با چند صفحه یا پست انجام دهید ، Google این الگوهای را در کل سایت شما اعمال می کند … بنابراین شما فقط باید با چند قطعه محتوا این کار را انجام دهید.

5. پیشرفت های HTML

به شما می گوید آیا قطعه های شما (عناوین جستجوگرها + توضیحات متا) خیلی کوتاه ، طولانی یا حاوی نسخه های تکراری هستند. در Yoast “نوار پیشرفت” وجود دارد که بسته به طول آن باید نارنجی (بد) یا سبز (خوب) را روشن کند تا زمانی که شما این تعداد طولانی را بنویسید تا سبز باشد باید خوب باشید. اگر شما نبوده اید ، پیشرفت های HTML به شما خواهد گفت که کدام صفحات باید ثابت شوند.

پیشرفت های HTML

برای جلوگیری از بروز خطاها در آینده ، اطمینان حاصل کنید که “نوار پیشرفت طول” شما در Yoast سبز است …

ویرایشگر Yoast Snippet

برای رفع این موارد از ویرایشگر عمده Yoast استفاده کنید
می توانید عناوین سئو + توضیحات متا را در Yoast تحت SEO → Tools → ویرایش کنید ویرایشگر فله. به خاطر داشته باشید ویرایشگر فله “نوار پیشرفت طول” ندارد یا به شما نشان نمی دهد که کلمه کلیدی تمرکز صفحه مانند تجزیه و تحلیل محتوا است … اما شما هنوز هم نیاز دارید که هر دو را وارد کنید.

سردبیر فله Yoast

6. صفحات موبایل شتاب

صفحات AMP یک پروژه Google است که باعث می شود صفحات تلفن همراه شما ضمن افزودن تمبر AMP به قطعات تلفن همراه خود سریعتر بارگیری شوند. افزونه AMP صفحات AMP را اضافه می کند ، چسب برای Yoast & افزونه AMP به شما امکان می دهد شخصی سازی های اولیه را از طراحی انجام دهید زیرا این امر نحوه ظاهر محتوای شما در موبایل را تغییر می دهد. آن را امتحان کنید و اگر آن را دوست ندارید ، می توانید همیشه افزونه ها را حذف کنید.

صفحه amp

اضافه کردن صفحات AMP به وردپرس

 • نصب کنید افزونه AMP توسط Automattic (صفحات AMP را اضافه می کند)
 • نصب کنید افزونه چسب برای Yoast SEO AMP اگر از Yoast استفاده می کنید (طراحی را سفارشی می کنید)
 • به هر صفحه در وب سایت خود اضافه کنید / تقویت کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد و اطمینان حاصل کنید که از آن کار می کند
 • برای تغییر طرح خود و فعال کردن انواع پست های سفارشی ، به تنظیمات Yoast → AMP بروید
 • صبر کنید تا Google دوباره سایت شما را بازیابی کند و علامت AMP را در نتایج جستجوی تلفن همراه اضافه کند

مرحله آخر بررسی کنسول جستجو است بخش صفحات موبایل شتاب برای خطاها …

کنسول جستجوی Google صفحات تلفن همراه شتاب

7. جستجو در تجزیه و تحلیل

این کار باعث می شود که اگر در استفاده از آن ، SEO را اندازه گیری کنید ، دوباره فکر کنید. شما می توانید رتبه بندی (موقعیت) ، کلمات کلیدی (نمایش داده شد) ، CTR ()نرخ کلیک کنید) و بیشتر. تعداد زیادی مرجع وجود دارد که می توانید انجام دهید اما من 5 نمونه را در زیر ذکر کردم که مفیدترین آنها را یافتم.

هدایت به تجزیه و تحلیل جستجو و فیلترها را به آنچه در هر داشبورد می بینید ، نیشگون بگیرید

فیلتر تجزیه و تحلیل را جستجو کنید

1. کلمات کلیدی (نمایش داده شد) را برای رتبه بندی کنید …

جستجوی کنسول جستجوی Google

2. نمایش داده شدگان مربوط به محصولات ، خدمات یا موضوعاتی که درباره آنها بلاگ می کنید. به سادگی فیلتر پرس و جو را تنظیم کنید تا تمام نمایش داده شدهای حاوی “SiteGround” (یا هر کلید واژه ای که می خواهید ببینید) را وارد کنید …

فیلتر پرس و جو تجزیه و تحلیل

3. نمایش داده شد برای یافتن محتوا در تصاویر Google …

جستجوی Analytics نمایش داده های Google Image

4- بیاموزید که کدام صفحات رتبه بالایی دارند اما CTR کم دارند. این بدان معنی است که شما باید متن مورد نظر خود را بازنویسی کنید (عنوان SEO + توضیحات متا) برای کلیک بر روی آن جذابیت بیشتری دارد ، اما گاهی اوقات به این دلیل است که محتوای شما به اندازه نتایج دیگر مرتبط نیست (در این صورت کار چندانی نمی توانید انجام دهید).

جستجوی Analytics CTR vs Position

5. SEO (رتبه بندی ، CTR ، کلیک) خود را با یک دوره زمانی قبلی مقایسه کنید …

مقایسه تاریخ

8. پیوند به سایت شما

از تجربه من ، این ساده ترین روش برای پیدا کردن سایت هایی با کیفیت پایین و بی ربط است که به شما پیوند می دهند تا بتوانید آنها را حذف کنید. این منجر به یک پروفایل و تمیز کننده لینک می شود خطر مجازات گوگل را به حداقل برسانید, و حتی می تواند رتبه های شما را به ویژه بلند مدت بهبود بخشد. از طریق پیوندهای خود بروید و سایتهای با کیفیت پایین یا نامربوط که به شما پیوند دارند را شناسایی کنید. این ممکن است کمی تحقیق و قضاوت در مورد تعیین اینکه کدام پیوندها “معتبر” هستند و کدام یک از آنها نیست. Moz یک مقاله عالی در زمینه انجام ممیزی لینک و حذف دارد اگر می خواهید در این مورد مطالعه کنید.

چه کسی به شما بیشتر پیوند می زند

در حال رد کردن پیوندهای بد
پس از لیست URL های خود ، با مسئولان وب تماس بگیرید و از آنها بخواهید که آن را حذف کنند (قطعاً روش مورد نظر). اگر به دلایلی نمی توانید حذف کنید ، از آن استفاده کنید ابزار disavow. حتی اگر شما با یک پنالتی مت کاتس برخورد نکرده باشید توصیه می کند پیوندهای مشکوک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه. من سعی می کنم هر سال یک بار از طریق لینک های خودم به پاک کردن آنها بروم. البته شما فقط باید در صورت داشتن سایت با سایز مناسب و با حجم مناسب ، این کار را انجام دهید.

رد کردن پیوندها

9. پیوندهای داخلی

ببینید کدام صفحات را به بیشترین موارد مرتبط می کنید …

پیوندهای داخلی کنسول جستجوی Google

بیشتر پیوندهای داخلی یک صفحه ، احتمال بیشتری دارد که به عنوان یک لینک سایت نشان داده شود …

صفحات سایت

10. اقدامات دستی

آ عمل دستی نوع مجازات گوگل است. این 2 مورد متداول هستند …

عملکرد دستی Google Search Console

پیوندهای غیر طبیعی به سایت شما – اگر یک سازنده لینک استخدام کرده اید و آنها یک لینک لینک های اسپم ایجاد کرده اند ، احتمالاً دلیل این امر است. این کار را همین حالا متوقف کنید و تمام پیوندهای سایت خود را طی کنید (مرحله 8) و سعی کنید با تماس با مدیر وب سایت یا با استفاده از ابزار disavow آنها را از بین ببرید.

محتوای نازک با مقدار کمی یا بدون ارزش افزوده – به این معنی است که شما باید از محتوای خود استفاده کنید. محتوای کوتاه ، غیر مفید و تکراری همه چیز در سئو نیست. توجه کنید که این آموزش چه مدت است؟ به همین دلیل است که برخی از مقالات من روزانه بیش از 150 بازدیدکننده دارند. از طریق محتوای خود (هر دو صفحه و پست) بروید و آنها را به زبان آنها بپاشید. به یاد می آورم وقتی که دو روز خوب را صرف تجدید نظر در من کردم آموزش Yoast و از 10 بازدید کننده در روز به 100 بازدید کننده / روز یک شبه (بله ، داستان واقعی).

اطلاعات بیشتر در مورد مجازات اقدام دستی از Matt Cutts…

11. هدفگذاری بین المللی

وب سایت خود را به یک کشور خاص اختصاص دهید. این به طور کامل آن را از سایر کشورها مستثنی نمی کند (این فقط یک سیگنال است). اگر بین المللی هستید ، باید این گزینه را بدون بررسی بگذارید.

کنسول جستجوی Google International Targeting

12. قابلیت استفاده موبایل

اگر تا به حال استفاده کرده اید ابزار تست تلفن همراه Google این همان کار را انجام می دهد فقط خطاهای تلفن همراه برای وب سایت ENTIRE شما را نشان می دهد. فقط به این دلیل که از یک تم وردپرس پاسخگو به موبایل استفاده می کنید به این معنی نیست که نمی توانید خطایی داشته باشید! اینجا چگونه خطاهای تلفن همراه خود را برطرف کنید.

خطای قابلیت استفاده تلفن همراه در کنسول جستجوی Google

اما در حالت ایده آل این پیام را مشاهده خواهید کرد …

مسائل مربوط به موبایل - ابزارهای وب مستر گوگل

13. وضعیت ایندکس

چند صفحه توسط Google فهرست بندی می شود. حتما انتخاب کنید گزینه پیشرفته برای دیدن منابع مسدود شده و URL های حذف شده ، “مسدود شده توسط روبات” و “حذف” را فعال کنید.

وضعیت ایندکس

چه باید مواظب باشید

 • نمودار باید یک افزایش مداوم باشد ، به این معنی که شما به طور مداوم محتوای جدیدی را به سایت خود اضافه می کنید که Google می تواند این فهرست را فهرست کند
 • قطره های ناگهانی باید مورد بررسی قرار گیرند و این بدان معنی است که سرور شما کم و زیاد شده است (در این حالت باید میزبانی خود را ارتقا دهید یا مصرف CPU را کاهش دهید)
 • سنبله های ناگهانی می توانند در اثر محتوای تکراری یا حتی هک ایجاد شوند

14- منابع مسدود شده

به شما می گوید robots.txt شما Google را از خزیدن منابع خاص باز می کند. همچنین اگر می خواهید Google نتواند آنها را خزیده کند ، می توانید برخی از منابع را مسدود کنید.. فقط می توانید منابعی را که میزبان ، متعلق به آنها هستید ، یا از دسترسی به robots.text پرونده جدا کنید (از آنجا که برای رفع انسداد آن باید ویرایش شود). در غیر اینصورت باید با صاحب منبع تماس بگیرید و ببینید که آیا robots.txt را برای شما ویرایش می کند یا خیر.

URL های مسدود شده

بعد از پیدا کردن منبع مسدود شده می توانید از Fetch و Render برای مشاهده صفحه به عنوان Google استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا این روی SEO شما تأثیر می گذارد یا خیر. اگر تصمیم دارید که آن را تغییر دهید ، باید میزبان را تأیید کنید ، سپس پرونده robots.txt را به روز کنید تا آن را از حالت انسداد خارج کنید. به یاد داشته باشید ، اگر این یک منبع شخص ثالث باشد ، باید با صاحب منبع تماس بگیرید و آنها را برای شما انجام دهند.

منابع مسدود شده

15. URL های حذف شده

ابزار URL حذف شده است اگر می خواهید ، URL را به مدت 90 روز موقتاً مسدود کنید … به طور دائم URL های Google را مسدود کنید شما باید آن مقاله را ببینید. فقط می توانید URL های خود را حذف کنید …

URL های حذف شده

16. خطاهای خزیدن

خطاهای خزنده صفحات شکسته شده در سایت شما هستند و در صورت رخ دادن:

 • URL های تغییر یافته
 • طراحی مجدد سایت خود را
 • تنظیم مجدد تنظیمات انجام نشد
 • محتوا از سایت شما حذف شد

اگر فقط کنسول جستجو را تنظیم کردید ، حداقل 5 هفته طول می کشد تا خطاهای خزیدن را جمع کنید. وقتی آنها را مشاهده کردید ، می خواهید از طریق هر برگه (دسک تاپ ، تلفن هوشمند ، خطای سرور ، 404 نرم ، یافت نشد ، موارد دیگر) بروید. هرکدام URL های متفاوتی دارند که باید با تغییر مسیرها اصلاح شوند …

خطاهای جستجوی کنسول جستجو کنید

برای دیدن URL کامل صفحه خراب شده ، که باید به صفحه صحیح در سایت خود هدایت شوید ، روی هر یک کلیک کنید. مطمئناً این کار به مرور زمان همه آنها می انجامد ، اما اطمینان حاصل می کند که هر پیوندی که به این URL های قدیمی اشاره دارد ، “آب پیوند” خود را به صفحات جدید شما منتقل می کند..

رفع این موارد اساساً مانند دریافت لینک رایگان به سایت شماست.

کنسول جستجو URL یافت نشد

خطاهای خزیدن را به صفحات مناسب آنها تغییر دهید
می توانید مانند افزونه رایگان استفاده کنید صفحه سریع / ارسال تغییر مسیرYoast SEO Premium, یا این کار را از طریق انجام دهید .htaccess. روشی که به شما نشان می دهم Quick Page / Post Redirect است. می خواهید هر URL را به صفحه جدید (صحیح) در سایت خود هدایت کنید. بله ، شما باید هر کار را انجام دهید.

 • نصب کنید صفحه سریع / افزونه تغییر مسیر ارسال
 • به مسیرهای تغییر مسیر سریع بروید
 • نشانی اینترنتی شکسته را در ستون سمت چپ و نشانی اینترنتی درست جدید در ستون سمت راست اضافه کنید
 • روی “افزودن تغییر مسیرهای جدید” کلیک کنید (می توانید 3 بار انجام دهید)
 • روی “علامت گذاری به عنوان ثابت” در کنسول جستجو کلیک کنید ، یا چند روز صبر کنید تا آن را به روز کند

301 تغییر مسیر WordPress

خطاهای خزیدن را مستقیماً در Yoast مشاهده کنید
برای دیدن خطاهای خزیدن در Yoast بدون نیاز به ورود به جستجوی کنسول ، به کنسول جستجو Yoast → SEO then بروید و سپس روی “دریافت کد مجوز Google” کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید …

yoast-جستجو-کنسول-تأیید اعتبار

وقتی تأیید اعتبار Yoast را با کنسول جستجو انجام دادید ، می توانید حدود 1 هفته طول بکشد تا خطاهای خزیدن را جمع کنید. اما اینجاست که می توانید آنها را در زیر کنسول جستجوگرها SEO مشاهده کنید.

خطاهای yoast-search-console-crawl-crawl

17. آمار خزنده

شما ایده آل می خواهید افزایش مداوم با افزودن محتوا به سایت خود…

کنسول جستجوی Google Crawl Stats

چرا Crawl نرخ من قطره?

18. به عنوان Google دریافت کنید

به عنوان Google دریافت کنید تست اینکه آیا Google می تواند به صفحه ای ، نحوه ارائه آن و منابع دیگری (مانند تصاویر یا اسکریپت ها) که از Googlebot مسدود شده دسترسی داشته باشد. این می تواند به اشکال زدایی در مشکلات خزیدن کمک کند و اطمینان حاصل کند که URL صفحه شما در دسترس Googlebot است. این آموزش Yoast کار بزرگی در توضیح خطاهای مختلف از جمله یافت نشد ، غیرقابل دستیابی ، هدایت مجدد و موارد دیگر انجام می دهد.

به عنوان Google دریافت کنید

19. تستر Robots.txt

بررسی کنید که آیا URL از Google مسدود شده است یا خیر. شایع ترین خطا تأخیر خزیدن است که ممکن است در صورت محدود کردن سرعت خزیدن در آن رخ دهد تنظیمات سایت (فقط باید انجام شود در صورتی که Googlebot سرور شما را کند می کند و باعث محدودیت پهنای باند CPU / پهنای باند در حساب میزبان شما می شود). اما این قانون توسط Googlebot نادیده گرفته می شود ، بنابراین هیچ عملی لازم نیست.

تستر Robots.txt

20. نقشه سایت

در اینجا نحوه ارسال نقشه سایت Yoast XML خود به Google آورده شده است …

 • در تنظیمات Yoast به نقشه سایت SEO → XML بروید
 • نقشه سایت خود را برای حذف برچسب ها ، پیوندهای وابسته و غیره پیکربندی کنید (به عکس زیر مراجعه کنید)
 • بر روی دکمه نقشه سایت XML کلیک کنید
 • قسمت آخر URL را کپی کنید: sitemap_index.xml
 • در کنسول جستجوی Google به Crawl go بروید نقشه سایت
 • روی افزودن / آزمایش نقشه سایت کلیک کنید
 • URL را در کنسول جستجوی Google قرار دهید
 • تست کنید و ارسال کنید
 • چشم انداز خطاهای نقشه سایت مشترک در صورت داشتن
 • همان روند ارسال نقشه سایت استفاده می شود بینگ + یاندکس

در صورت نیاز به چند عکس در اینجا آورده شده است …

تنظیمات نقشه سایت Yoast XML

xml-sitemap-post-types

نقشه سایت Yoast

URL نقشه سایت Yoast

ارسال کنسول نقشه سایت ارسال

خطاهای نقشه سایت

21. پارامترهای URL

اکثریت قریب به اتفاق شما مشکلی نخواهید داشت پارامترهای URL این پیام را مشاهده می کند ، اما اگر Google پیام دیگری را نشان می دهد ، باید دستورالعمل های آنها را دنبال کنید. در اینجا آموزش یوتیوب توسط Google Webmaster که به شما نشان می دهد چه کاری انجام دهید. فقط مراقب باشید زیرا اقدامات نادرست باعث می شود صفحات دیگر در نتایج جستجوی Google ظاهر نشوند.

پارامترهای URL

22. مسائل امنیتی

خط پایین … اگر شما اینجا مسائل دارید باید با Sucuri تماس بگیرید چه کسی می تواند به شما در رفع این موارد کمک کند. اما شما باید این کار را اکنون انجام دهید زیرا مسائل امنیتی می توانند کل وب سایت و سئو شما را به خطر اندازند. غالباً این به معنای شناسایی بدافزارهایی است که به سایت شما اضافه شده و حذف این پرونده ها است.

کنسول جستجوی مسائل امنیتی

تقویت امنیت در وردپرس

 • تغییر نام کاربری “مدیر”
 • از یک رمزعبور قوی با شماره استفاده کنید
 • برای ورود به سیستم از تأیید هویت 2 عاملی استفاده کنید
 • افزونه ای مانند نصب کنید کلمه, iThemes, یا سوچوری
 • هسته ، موضوع و افزونه های وردپرس خود را به روز کنید
 • اطمینان حاصل کنید که سایت شما در میزبانی ایمن وردپرس قرار دارد (من از آن استفاده می کنم SiteGround)

23- منابع دیگر

منابع کنسول جستجو کنید

برای بررسی میزان میزبانی وب آهسته از PageSpeed ​​Insights استفاده کنید
این یک ترفند جالب است. وب سایت خود را از طریق اجرا کنید Google PageSpeed ​​Insights و بررسی کنید تا ببینید زمان پاسخگویی سرور را کاهش دهید در گزارش شماست اگر بله ، این بدان معنی است که سرور (هاستینگ) شما کند است. این موارد را با Bluehost ، Godaddy ، HostGator و سایر میزبانهای با کیفیت پایین مشاهده خواهید کرد …

وردپرس آهسته میزبان Bluehost

اگر می بینید که در گزارش خود می خواهید آن را برطرف کنید ، یا باید میزبان خود را ارتقا دهید یا مانند یک میزبان سریعتر به آن سوئیچ کنید SiteGround چه کسی در چندین نظرسنجی در فیس بوک به میزبان شماره یک امتیاز داده شد …

2017-WordPress-Hosting-Pollمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)میزبان-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)نظرسنجی بهترین-میزبان-ارائه دهندهمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)نظرسنجی با بهترین مدیریت-وردپرس-هاستینگمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)بهترین نظرسنجی-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)2016-WordPress-Hosting-Pollمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)بهترین-WooCommerce-هاستینگ-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)نظرسنجی مشترک - میزبانیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)مدیریت-وردپرس-هاستینگ-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)نظرخواهی-میزبانی-نظرسنجیمشاهده نظرسنجی در فیس بوک یا مشاهده نظرسنجی کامل (تصویر)

می توانید من را بخوانید بررسی کامل SiteGround اگر می خواهید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید ، اما سایت من وارد سایت می شود <1S در GTmetrix, <1s در Pingdom, من دارم 100٪ زمانهای طولانی, و آنها حتی شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

24. تنظیمات سایت

تنظیمات سایت در گزینه گیربکس در سمت راست بالای داشبورد کنسول جستجوی شما …

گزینه های اصلی کنسول جستجو

دامنه ترجیحی – این یک ترجیح است که آیا می خواهید www را در دامنه خود وارد کنید (راهی “مناسب” برای SEO وجود ندارد). هر کدام را که در تنظیمات سایت انتخاب کرده اید باید در وردپرس یکسان باشد (تنظیمات → عمومی Address آدرس وردپرس + آدرس سایت). اگر قبلاً دامنه تأسیس داشته باشید از تغییر این امر جلوگیری می کنم زیرا این امر باعث تغییر کلیه پیوندها در سایت شما می شود.

وردپرس WWW Non WWW

نرخ خزیدن – رایج ترین استفاده برای این امر در صورتی است که وب سایت شما به دلیل محدودیت ظرفیت ، پهنای باند یا محدودیت CPU در حساب میزبان شما مدام کاهش می یابد. این بدان معناست که برنامه میزبانی شما منابع کافی برای اجرای سایت شما را شامل نمی شود ، بنابراین شما یا باید این موارد را کاهش دهید (به عنوان مثال با حذف افزونه هایی که منابع زیادی را مصرف می کنند یا امکان پذیر هستند) کنترل ضربان قلب وردپرس) ، یا میزبان خود را ارتقا دهید. محدود کردن نرخ خزیدن به Googlebot می گوید که سایت شما را خیلی سریع خزیده نکند و این به کاهش منابع سرور مصرفی خود کمک می کند. این تنها زمانی است که باید این کار را انجام دهید.

سرویس موقتا در دسترس نیست

25. تغییر آدرس

اگر تاکنون تصمیم به تغییر نام دامنه گرفته اید ، این به حفظ رتبه بندی کمک می کند …

تغییر کنسول جستجوی آدرس

26. ویژگی Google Analytics

فعال کردن ویژگی Google Analytics به شما امکان می دهد داده های کنسول جستجو را در گزارش های Google Analytics خود مشاهده کنید. فقط ویژگی وب وب آنالیز را انتخاب کرده و تغییرات را ذخیره کنید …

ویژگی Google Analytics

اکنون وارد Google Analytics شوید و به Acquisition ition Console Search بروید …

ادغام کنسول جستجوی Google Analytics

صفحه داشبورد “صفحات فرود” است که داده های مشابه Google Search Console را نشان می دهد تجزیه و تحلیل جستجو, فقط می توان از معیارهای حتی بیشتر از Google Analytics استفاده کرد …

صفحات Landing Google Analytics

برای رفع خطاها در کنسول راهنمایی ، راهنمایی دریافت کنید

Pronaya یک توسعه دهنده WordPress است که من در آن یافتم freelancer.com که بیش از 5 سال با آنها کار کردم. او به من (و مشتریان) کمک کرد تا خطاهای مربوط به تقریباً همه موارد موجود در کنسول جستجوی Google (تلفن همراه ، امنیت ، www ، نقشه های سایت ، خطاهای خزیدن) را برطرف کنم. اگر سوالی در مورد سئو SEO دارید ، می توانید نظر خود را برای من بگذارید و خوشحال می شوم که به شما کمک می کنم ، اما اگر در واقع برای رفع خطاها به کمک نیاز دارید ، Pronaya برای این کار مرد است. او 40 دلار در ساعت و ایمیل وی است [email protected]. همچنین می توانید به فریلنسر بپیوندید و مشخصات وی (نام کاربری) را جستجو کنید bdkamol).

BDkamol-Speed-Optimizer

سوالی دارید؟ کمک خواستن؟ باهام تماس بگیر!

بررسی کنید مرکز راهنمایی کنسول جستجو اگر قبلاً این موارد را ندارید – آنها مقالات مستند و عیب یابی در هر یک از این موضوعات دارند. یا فقط نظر خود را در زیر بگذارید زیرا خوشحالم که به هر کسی که زمان خواندن این مطالب را می دهد کمک می کنم.

اگر این مفید را پیدا کردید ، یک سهم همیشه قدردانی می شود :)

به سلامتی,
تام

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map