Ako opraviť pomalý hosting WordPress od spoločnosti GoDaddy pomocou sady nástrojov + doplnkov (a ako skontrolovať, či je váš server GoDaddy pomalý)

Web WordPress beží pomaly Choď oci? Vy a hocikto iný.


GoDaddy je známy registráciou domén, nie hostingom. iThemes zavolal ich za zabalenie priveľa ľudí na ten istý server (čím znižujú náklady). Sú tiež pomaly vydávať novšie verzie PHP, a samozrejme, Generálny riaditeľ zabíja slony a bol bojkotovaný podpora SOPA. Dokonca aj Forbes napísal článok s názvom „5 dôvodov, prečo by ste mali opustiť Godaddy.“ Oni tiež zakázať všetky doplnky do vyrovnávacej pamäte a prinútiť vás používať vlastný vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý nedrží sviečku na najvyšších úrovniach doplnkov vyrovnávacej pamäte, ako sú WP Rocket, WP Fastest Cache alebo dokonca W3 Total Cache.

Ak chcete pokračovať v používaní GoDaddy, môžete ho urýchliť prechod na PHP 7.2 v ich cPaneli, pripravujeme sa Bezplatná CDN služby Cloudflare, a pomocou doplnkov ako Autoptimize + WP-optimalizácia.

Môžete prevádzkovať svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. Google odporúča doba odozvy servera: <200ms. Čokoľvek dlhšie ako 200 ms sa považuje za pomalé a môžete ho identifikovať Pomalé servery GoDaddy ako hlavný problém.

Zrátané a podčiarknuté – odporúčame vám vyhľadať iného poskytovateľa hostingu inde. Dokonca aj mimo kontroverzie je ich hosting neslávne známy za to, že je pomalý. Hosting skupiny WordPress na Facebooku nepretržite rauty GoDaddy za to, a ich hosting bol hodnotený zle v mnohých prieskumoch Facebooku.

používam Hosting programu WordPress spoločnosti SiteGround kto je tiež používa Yoast, odporúčané WordPress, a bol ohodnotený ako hostiteľ číslo 1 v mnohých Ankety na Facebooku. Veľa ľudia už to mám migrovaný z GoDaddy na SiteGround s rýchlejšie načítanie. Som na ich pološpecializovaný plán GoGeek a majú 100% skóre GTmetrix s Čas odozvy servera 200 ms. Tiež to robia bezplatné migrácie.

Bez ohľadu na to vám tieto tipy pomôžu zrýchliť vašu stránku WordPress. Komentár s prípadnými otázkami!

Keď skončíte, dúfajme, že váš prehľad GTmetrix bude vyzerať takto:

2019-GTmetrix-Report

Toto video by malo pomôcť (časové značky sú v popise videa):

1. Skontrolujte čas odozvy servera

Prejdite svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. To znamená, že vaša hostiteľská spoločnosť používa pomalú alebo zastaranú technológiu alebo váš plán neobsahuje dostatočné množstvo informácií prostriedky servera. Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte buď upgradovať plány na GoDaddy (spravované / VPS) alebo prepnúť na niekoho ako SiteGround čí technológia rýchlosti je 10x rýchlejšie. Ako vidíte v Tweety nižšie, toto je bežný problém s klientmi GoDaddy.

Znížte čas odozvy servera

What-is-the-dôvod-že-GoDaddy-je-manipulujúci s veľmi pomaly Quora

Pomalý bože

Čas odozvy servera Godaddy

Pomalé časy odozvy servera na Godaddy

Časy odozvy servera Godaddy

Pomalý čas odozvy servera Godaddy

Spätná väzba od Godaddy Managed WordPress Hosting

2. Inovujte na PHP 7.2 v cPanel GoDaddy

Inovácia na PHP 7.2 môže vaše stránky 2-3 krát zrýchliť. Väčšina používateľov programu WordPress používa zastarané verzie PHP pretože systém GoDaddy (a ďalší hostitelia) vás neaktualizuje automaticky, pretože ak prevádzkujete nekompatibilné doplnky, môže váš web zlomiť. Preto vždy, keď GoDaddy vydá novú verziu PHP (ktorú často neskoro), mali by ste čo najskôr inovovať.

WordPress PHP Benchmarks

Ako upgradovať na PHP 7.2 na GoDaddy

 1. Prihláste sa do svojho GoPaddy cPanel
 2. V časti Softvér kliknite na Vyberte verziu PHP
 3. Zmena na PHP 7.2
 4. Skontrolujte chyby svojho webu
 5. Ak vidíte chyby, spustite Kontrola kompatibility PHP aby ste sa uistili, že sú doplnky kompatibilné
 6. Ak stále vidíte chyby, vráťte sa na staršiu verziu PHP

Godaddy PHP 7.2

Novšia verzia komunity PHP - GoDaddy

3. Minimalizujte súbory pomocou automatického dokončovania

Ak prevádzkujete svoje stránky cez GTmetrix / Pingdom, zvyčajne uvidíte odporúčania pre minifikáciu, Gzip a ďalšie. Nainštalujte Automatické dopĺňanie doplnku a jednoducho povoľte možnosti v hlavnej ponuke. Ak plánujete používanie StackPath (krok 13, čo je 10 USD mesačne, ktorý sa dodáva s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, ale je odporúčanie v sprievodcovi optimalizáciou WordPress), zadajte URL CDN.

Autoptimize-Main-Nastavenia

Ak používate písma Google, môžu to mať tiež za následok chyby GTmetrix:

Google-Fonts-GTmetrix

Ak ich vidíte, prejdite na nastavenia automatického dopĺňania „Extra“ a vyberte možnosť „skombinovať a prepojiť v hlave“:

Automatická optimalizácia kombinujte písma Google

4. Vyčistite svoju databázu pomocou WP-Optimize

Nainštalujte Doplnok WP-Optimize potom kliknite na „WP-Optimize“ (vľavo na hlavnom paneli). Spustenie odstráni vaše kôš, spam, poštové revízie, spätné sledovania a súbory s odpadkami. Pretože sa neustále akumulujú, naplánujte program WP-Optimize tak, aby sa spúšťal každé 2 týždne.

WP-Optimize Clean Database

5. Nastavte CDN služby Cloudflare

CloudFlare je bezplatná služba, ktorá zvyšuje rýchlosť a bezpečnosť vašich webových stránok. Zvyšuje rýchlosť tým, že hosťuje vaše stránky WordPress na viacerých miestach dátové centrá po celom svete, ktorý funguje ako sieť CDN (Network Delivery Network) a znižuje geografickú vzdialenosť, ktorú váš obsah potrebuje na cestu. Budete si musieť zaregistrovať bezplatný plán, zmeniť svoje menné servery na službu Cloudflare a potom na paneli Cloudflare vylepšiť niekoľko nastavení. Pokyny sú uvedené nižšie.

Dátové centrá pre cloudflare

1. Zaregistrujte sa a získajte bezplatný plán služby Cloudflare, pridajte svoje webové stránky a spustite skenovanie. Cloudflare vás prevedie sadou stránok, kým sa nedostanete na stránku, ku ktorej vám Cloudflare priradí 2 menné servery.

Mená serverov poskytujúcich cloudflare

2. Prihláste sa do svojho účtu GoDaddy a vo svojom zozname produktov prejdite na Doména → Spravovať DNS → Menáre → Zmeniť. Kliknite na „vlastné menné servery“A pridajte tie, ktoré vám dala Cloudflare:

Mená serverov Godaddy Cloudflare

3.Prejdite na stránku Nastavenia rýchlosti cloudflare a skopírujte ich:

CloudFlare-Speed-Tab

4. V Cloudflare choďte na nastavenia vyrovnávacej pamäte a Vyčistiť jednotlivé súbory → Všetko očistiť.

Čistenie zákalu

To je všetko, čo musíte urobiť. Propagácia menových serverov Cloudflare môže trvať až 72 hodín.

6. Optimalizujte obrázky

Na to použijeme GTmetrix. Prejdite svoje stránky cez GTmetrix a v prehľade uvidíte obrázky, ktoré môžete optimalizovať tromi spôsobmi. GTmetrix zobrazuje iba neptimizované obrázky pre jednu stránku začnite optimalizáciou obrázkov, ktoré sa zobrazujú na viacerých stránkach (obrázky loga, bočného panela a päty), potom spustite najdôležitejšie stránky pomocou GTmetrix a opravte na nich aj jednotlivé obrázky.

V GTmetrix existujú 3 spôsoby, ako optimalizovať obrázky:

 • Poskytujte obrázky v mierke – zmena veľkosti veľkých obrázkov na menšie
 • Zadajte rozmery obrázka – zadajte šírku / výšku v kóde HTML alebo CSS obrázka
 • Optimalizácia obrázkov – bezstratovo komprimujte obrázky pomocou Imagify

image-optimalizácia

Served Scaled Images – GTmetrix vám povie, ktoré obrázky sú príliš veľké a aké rozmery je potrebné zmeniť. Nájdite obrázok, orežte ho alebo zmeňte jeho veľkosť, nahrajte ho na WordPress a potom starý obrázok nahraďte novým. Postupujte podľa „obrázkových kontajnerov“ a vytvorte cheatový list (nižšie). Veľké obrázky môžete ručne skontrolovať kliknutím pravým tlačidlom myši na obrázok → skopírujte adresu obrázku potom prejdite na túto adresu URL, kde by ste mali zistiť, či je príliš veľká. Nikdy nepoužívajte pretiahnutím zmeníte veľkosť vo vizuálnom editore, pretože to iba zmení veľkosť zobrazeného obrázka (nie skutočného obrázka).

Vzorka podvádzať list:

 • Logo: 150 (š) x 37 (h)
 • Posúvače: 1950 (š) x 550 (h)
 • Widgety bočného panela: 319 (w)
 • Telo obsahu blogu: 600 (w)
 • Vybrané obrázky: 200 (š) x 200 (h)
 • Karuselové obrázky: 225 (h)

Zadajte dimenzie obrázka – pozrite si správu GTmetrix a rozbaľte tieto položky, aby ste zistili, ktoré obrázky to potrebujú. Vyhľadajte každú z nich v WordPress a potom zadajte rozmery (šírka / výška), ktoré vám GTmetrix povie. vizuálny editor sa o to automaticky stará takže to zvyčajne musíte urobiť s obrázkami, ktoré sú v miniaplikáciách, tvorcoch stránok a na iných miestach.

špecifikovať-image-rozmery

Optimalizujte obrázky – bezstratovo komprimovať obrázky pomocou Imagify alebo kraken (obidve sú zadarmo, až kým nedosiahnete mesačný limit). Aj keď existujú ďalšie úplne bezplatné doplnky, ktoré ponúkajú neobmedzené kompresie, NEPOUŽÍVAJTE ich, pretože obsahujú chyby, nepracujú alebo zlomia vaše obrázky..

Predstavte si pokyny

 1. Nainštalujte Predstavte si doplnok
 2. Zobrazí sa výzva na zadanie pokynov
 3. Zaregistrujte sa do služby Imagify a zadajte kľúč rozhrania API
 4. Nastavte úroveň kompresie (normálna, agresívna, ultra) … používam agresívne
 5. Predstavte si všetko (hromadne komprimuje všetky obrázky na vašom webe)
 6. Po zvýšení limitu si zakúpte plán alebo počkajte budúci mesiac, aby ste limit nastavili

imagify

imagify-WordPress-image-optimalizácia

Až budete hotoví, prejdite svoje stránky cez GTmetrix a uistite sa, že všetky 3 položky sú 100%.

7. Vyvarujte sa vysokých doplnkov CPU

Načítanie nasledujúcich doplnkov trvalo dlho. Mnohé z nich sú na zozname zariadení GoDaddy doplnky na čiernej listine pretože (najmä stat a súvisiace post pluginy) spotrebujú veľa CPU.

 1. AddThis
 2. Monitorovanie podvodných kliknutí v službe AdSense
 3. Kalendár udalostí typu všetko v jednom
 4. Zálohujte kamaráta
 5. Beaver Builder
 6. Lepšie súbory WordPress Google XML
 7. Kontrola prerušeného odkazu (použite kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustály kontakt pre WordPress
 9. Kontaktný formulár 7
 10. Súvisiace príspevky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Diskutovací systém
 13. Divi Builder
 14. Základná mriežka
 15. Zobraziť celý zoznam 65 pomalých doplnkov

Na zobrazenie pomalých doplnkov môžete použiť aj kartu Vodopád GTmetrix…

Pomalý doplnok WordPress

Odstráňte ich alebo nájdite rýchlejší doplnok, ktorý vykonáva rovnakú prácu. Napríklad Posuvník revolúcie plugin môže spôsobiť problémy s rýchlosťou Soliloquy Slider sotva zvyšuje čas načítania. Doplnky JetPack a sociálne zdieľanie môžu spôsobiť problémy s rýchlosťou. Odstráňte program WordPress Importer, Hello Dolly a ďalšie doplnky, ktoré nepotrebujete. Ak doplnok používate iba v určitom čase (napríklad Kontrola prerušeného odkazu), opravte nefunkčné odkazy a potom ich odstráňte. Váš súbor pre vás vygeneruje súbor Sitemap, takže nepotrebujete súbory Google XML Sitemap. Namiesto použitia doplnku vložte sledovací kód Google Analytics priamo do päty. Alebo použite a Miniaplikácia Facebook a Widget na Twitteri bez použitia doplnku. Menej doplnkov znamená rýchlejšie načítanie a menšie potenciálne chyby na vašom webe.

Tipy týkajúce sa doplnkov

 • Deaktivujte a odstráňte VŠETKY doplnky, ktoré nepoužívate
 • Pomocou karty Vodopád GTmetrix diagnostikujte doplnky s pomalým načítaním
 • Vymeňte pomalé doplnky za ľahké doplnky (pozri ďalšie 3 kroky)
 • Vypnite všetky nastavenia doplnkov, ktoré nepoužívate (rovnako ako ste deaktivovali nepoužívané nastavenia WordPress prostredníctvom funkcie WP Disable, k času načítania sa môžu pridať aj jednotlivé nastavenia doplnkov)

8. Vyhnite sa Mapám Google

Tieto zabíjajú časy načítania. Pokúste sa použiť iba jednu na kontaktnej stránke alebo urobte snímku obrazovky z mapy (pretože načítanie fotografie je rýchlejšie ako vložená mapa) a použite odkaz „Otvoriť v mapách“..

9. Vyvarujte sa reklám

Rovnako ako v službe Mapy Google vyžadujú, aby vaše stránky získavali zdroje z externých webových stránok a do prehľadu GTmetrix / Pingdom pridali množstvo žiadostí, reklamy sú do značnej miery to najhoršie, čo môžete urobiť v čase načítania. Zabudnite na používanie Google AdSense a začnú používať pridružené odkazy (nielenže sú ziskovejšie, ale tiež vás udržia v dobách načítania).

GTmetrix-Inzercia

10. Použite doplnok Rýchly posuvník / Galéria / Sociálne zdieľanie

monológ – Ľahký posuvný doplnok 19 dolárov, ktorý sa veľmi ľahko používa a je dobrou náhradou za Posuvník revolúcie alebo Posuvník vrstvy ktoré sú známe spomalením stránok WordPress.

Posuvník Meta – bezplatný minimálny posuvný doplnok s vynikajúcimi recenziami.

monológ-slider

Galéria Envira – Ľahký doplnok galérie vo výške 29 dolárov, ktorý môžete nahradiť Galéria NextGEN a Základná mriežka ktoré sú pomalé. Envira má bezplatná verzia ale neprichádza s albumami, značkami, sociálnou integráciou, šablónami galérie, odstránením obsahu, stránkovaním, elektronickým obchodom, korektúrou obrázkov atď..

FooGallery – bezplatný populárny doplnok ľahkej galérie s vynikajúcimi (5 hviezdičkami) recenziami.

Enviro-galéria

Sassy Social Share – ľahké tlačidlá sociálneho zdieľania s viac ako 100 službami sociálneho zdieľania a záložiek a prispôsobiteľnými ikonami.

Sociálne zdieľanie DVK – alternatívny doplnok, ktorý podporuje Facebook, Twitter a Google+.

drzá-sociálno-share

11. Vypnite nepoužívané nastavenia s vypnutím WP

Nainštalujte WP Zakázať doplnok, ktorý vám pomôže vypnúť nepoužívané nastavenia v jadre WordPress (ktoré spotrebováva procesor) a má ďalšie možnosti na urýchlenie vášho webu WordPress. Tipy sú uvedené nižšie.

 • Zakážte VŠETKY NASTAVENIA, ktoré nepoužívate
 • Plánovanie odstraňovania spamu je dobrý nápad
 • Emojis, Mapy Google a Gravatars načítanie trvá dlho
 • Pingbacky a trackbacky zvyčajne nestojí za ďalšie zdroje
 • Nastavte revízie príspevkov na 3 – 5, aby ste mali zálohy, ale nepotrebujete stovky
 • Ďalšie možnosti na karte „žiadosť“ môžu ďalej vylepšiť čas načítania

WP-disable-Žiadosti

WP-disable-tags-Nastavenia

WP-Zakázať Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-disable-Iné

12. Lazy Load Videos

Jedno video zvyčajne pridáva do načítania stránky 2-3 sekundy. Lazy Load Videos plugin umožňuje nahrávanie videí iba vtedy, keď čitatelia prejdú po stránke a zviditeľnia sa.

Ľahké vloženia YouTube – ďalšou možnosťou je načítanie videí iba vtedy, keď ľudia kliknú na tlačidlo prehrať. Nebudem znovu objavovať koleso (a budete potrebovať určité znalosti v oblasti kódovania), ale sledoval som to ľahký návod na vloženie YouTube. V zásade prilepíte nejaký kód do svojej webovej šablóny, vložíte ďalší kód do svojho CSS a potom vložíte každé video pomocou kódu „div“. Ak potrebujete pomoc, môžete nechať môjho vývojára, aby to urobil za vás, ale je to obrovský rozdiel.

13. Nastavte CDN StackPath

StackPath CDN hostí vaše stránky v 31 dátových centrách po celej krajine / svete, ktoré znižuje geografickú vzdialenosť medzi serverom a návštevníkmi. Cloudflare aj StackPath sú CDN, ale viac dátových centier = rýchlejšie doručenie obsahu. Pri 30-dňovej skúšobnej verzii je to 10 USD mesačne.

Môžete (a mali by ste ich aspoň vyskúšať) pomocou služieb Cloudflare a StackPath, pretože zatiaľ čo služba Cloudflare je bezplatná, spoločnosť StackPath používa jednotky SSD (solid state drive) s pripojením 10 GB a ich podporný tím bol schopný zlepšiť moje skóre GTmetrix YSlow o 8%. Nezabudnite však kontaktovať svoju podporu, aby ste sa uistili, že je nakonfigurovaný optimálne, a potom skúste znova vyskúšať svoje stránky v GTmetrix. Ak vidíte zlepšenie, ponechajte si ho. Ak nie, zrušte svoju bezplatnú skúšobnú verziu. Určite to stojí za testovanie.

StackPath-data-center

Krok 1: Zaregistrujte sa do StackPath bezplatnou 30-dňovou skúšobnou verziou a zistite, ako sa vám to páči.

Krok 2: prejdite na informačný panel StackPath, kliknite na kartu CDN a vytvorte a StackPath CDN Site.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Skopírujte svoju adresu URL CDN a vložte ju do nastavení automatického dokončovania z kroku 3.

Autoptimize-CDN-Setting

Krok 4: V StackPath prejdite na CDN → Nastavenia vyrovnávacej pamäte, potom kliknite na „Vymazať všetko“.

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Spustite svoje stránky v GTmetrix a „sieť na doručovanie obsahu“ by mala byť v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

Ak rozbalíte položky v GTmetrix a zistíte, že to súvisí s vašou CDN, kontaktujte tím podpory StackPath, ktorý by vám mal byť schopný pomôcť s ich opravou. Majú vynikajúcu podporu.

Domény bez súborov cookie MaxCDN

GTmetrix YSlow Bez StackPath
GTmetrix YSlow Bez MaxCDNGTmetrix YSlow With StackPath
GTmetrix YSlow s MaxCDN

14. Hostujte Google Analytics lokálne

CAOS je doplnok, ktorý opravuje „ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača“, ktoré sa často zobrazuje v GTmetrix a ďalších nástrojoch na testovanie rýchlosti. Stačí nainštalovať doplnok, zadať svoje ID sledovania a doplnok urobí zvyšok.

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

15. Nájdite svoje najpomalšie načítavacie stránky

Pomocou nástroja Google Analytics môžete nájsť časy načítania (a odporúčania) pre vaše najlepšie zobrazené stránky a najpomalšie načítané stránky. Prihláste sa do služby Google Analytics a naľavo prejdite na stránku Správanie → Rýchlosť stránok → Návrhy týkajúce sa rýchlosti. Ak chcete zobraziť odporúčania, kliknite na možnosť „Návrhy na zvýšenie rýchlosti stránky“. Povedal by som však, že odporúčania GTmetrix sú zvyčajne lepšie.

Speed-návrhy-Google-Analytics

16. Aktualizujte softvér WordPress

Aktualizujte jadro, tému, doplnky a štruktúru WordPress, ak ich používate (napr. Genesis).

Aktualizácie WordPress

Prepnúť na funkciu SiteGround (hostiteľ č. 1 v anketách Facebook)

SiteGround je neustále hodnotený ako hostiteľ číslo 1 v Ankety na Facebooku a sú svety lepšie ako GoDaddy. Sú tiež používa Yoast, ja a odporúčané WordPress. Ďalšou skvelou možnosťou je KINŠTA kto je rýchly, ale drahý. Ak máte pomaly časy odozvy servera v nástroji PageSpeed ​​Insights sa pozrite na ľudí, ktorí migrovali z GoDaddy na SiteGround a zverejnili svoje výsledok. Zistíte, ako nikto neprejde z programu SiteGround do zariadenia GoDaddy, pretože ide o obrovský downgrade.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Používam ich pološpecializovaný plán GoGeek ktorý je dodávaný s 4x viac prostriedky servera ako zdieľaný hosting. Kliknutím na moje stránky zobrazíte, ako rýchlo sa načítajú, pozrite si môj prehľad GTmetrix alebo zistite ľudí, ktorí migrovaný a zverejnené nové časy načítania. Tiež to robia bezplatné migrácie.

Godaddy-To-SiteGround

Tu sú prieskumy verejnej mienky na Facebooku o tom, čo si ľudia myslia, že je to „najlepší“ hosting:

2019 Prieskum hostinguZobraziť prieskum2017-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčania hostiteľa ElementorZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčanie hostenia z júla 2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018Zobraziť prieskum alebo ScreenshotShared-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotGo-To-hosting-CompanyZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotWooCommerce-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-Web-hosting-HlasovanieZobraziť prieskum alebo ScreenshotBest-WordPress-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-2019-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o priateľskom hostovaní WPZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotObľúbený hosting pre spoločnosť ElementorZobraziť prieskum alebo Screenshot2018 Odporúčania týkajúce sa hosteniaZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o hosťovaní WordPress september 2018.pngZobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-WordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-Hostitelia-Poll-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-For-SpeedZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-jún-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround-odporúčaniaZobraziť prieskum alebo Screenshot2014-Managed-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-Feb-2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Odporúčania-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPressZobraziť prieskum alebo Screenshot

Odporúčajú ich WordPress:

SiteGround-Odporúčaná-WordPress-hostiteľ

A tým Ivica kto riadi internet WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook so 16 000+ členmi.

WordPress-Speed-Up Odporúčané nástroje

Niekoľko vlákien:

SiteGround vs Godaddy Twitter

Godaddy To SiteGround

Godaddy To SiteGround Migration

Godaddy To SiteGround Faster

Godaddy To SiteGround Faster Site

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s bezplatnou migráciou, postupovaním, pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na ich stránka funkcií:

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. Servery SiteGround sú veľmi rýchle a nie preplnený ako GoDaddy
 6. Živý chat je okamžitý a vstupenky sú zodpovedané oveľa rýchlejšie ako GoDaddy
 7. Chránia vaše webové stránky pred hackermi / škodlivým softvérom, zatiaľ čo GoDaddy nemá
 8. Môj blog má nikdy nepadol z náhodné chyby ľudia prichádzajú s GoDaddy
 9. Upgradovanie na PHP 7.2 je bezplatné (na rozdiel od GoDaddy) a nejde o doplnky na čiernu listinu
 10. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 11. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 12. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 13. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 14. Viac chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. Zákazníci GoDaddy, ktorí sa presťahovali do SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete do programu SiteGround pomocou môjho pridružený odkaz Budem darovať dobrý kus zadarmo. Každý rok darujem 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Každopádne by som sa vyhnúť GoDaddy – pripojiť sa k niektorým skupinám Facebook a vidieť konverzácia, polls, tweety, a ľudia SZO migrovaný z GoDaddy to SiteGround. Odmietam odporúčať GoDaddy každému – ich servery sú preplnený, malware zamorených, a majú zakladateľa podporujúceho SOPA + lov slonov. Urobte svoj výskum a pozrite sa, kto ste momentálne používa.

OMM-On-SiteGround

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže skrátiť časy načítania na polovicu:

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

Získajte hosting z lokality SiteGround

SiteGround je skvelý zdieľaná možnosť hostenia. Ak hľadáte niečo ešte rýchlejšie (spravovaný cloud hosting), Cloudways je vaša najlepšia stávka a začína sa na ich najobľúbenejších 10 $ mesačne Plán DigitalOcean. Podpora nie je taká dobrá ako služba SiteGround (vstupenky môžu trvať niekoľko hodín), ale servery Cloudways prekonávajú SiteGround, WP Engine a vyhodia GoDaddy, EIG a A2 z vody. Tu sú tweety ľudí, ktorí migrovali do služby Cloudways a zverejnili svoje výsledky: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10.

Odporúčania týkajúce sa hostenia Facebook

VPS Cloud Hosting WooCommerce Anketa

VPS Cloud Hosting Anketa

Návrhy na hosťovanie WordPress

Prezrite si spravovaný hosting WordPress v službe Cloudways

Prečítajte si môjho úplného sprievodcu rýchlosťou WordPress

Ak hľadáte ďalšie tipy na zrýchlenie načítania stránky WordPress, prečítajte si môj Sprievodca rýchlosťou WordPress ktorý má 400+ komentárov a pomohol viacerým ľuďom optimalizovať svoje stránky tak, aby sa načítali o 400% rýchlejšie. Už som prešiel mnohými tipmi, ale ak stále zápasíte s pomalým webom WordPress na GoDaddy, vždy ho aktualizujem o nové dobroty.

Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress

Získajte pomoc od môjho nástroja na optimalizáciu rýchlosti WordPress

Pronaya je vývojár WordPress, ktorého som našiel freelancer.com ktorý žije v Bangladéši a špecializuje sa na optimalizáciu rýchlosti WordPress (áno, je lepší ako ja). Pracoval som s ním viac ako 5 rokov a on mi pomohol optimalizovať moje stránky tak, aby sa načítali tak rýchlo, a stránky viacerých klientov sa načítali o 500% rýchlejšie. Má 40 dolárov za hodinu (projekty zvyčajne dosahujú 300 – 400 dolárov) a vo svojom profile na voľnej nohe má dokonalú 5-hviezdičkovú recenziu. Pracoval som s viac ako 20 zahraničnými nezávislými pracovníkmi a on je ten, na ktorého sa vždy obraciam, aby som získal pokročilú rýchlosť a vývoj WordPress.

Ako si prenajať Pronaya Zaregistrovať sa na Nezávislý účet a vyhľadať používateľa BDkamol. Uistite sa, že je vypnutá možnosť „online používatelia“ alebo pošlite e-mail na adresu [email protected] Iba vážne otázky a nehovorte mu, že očakávate 100% skóre, keď používate pomalý hosting, nafúknutú tému WordPress a veľa doplnkov. Skontrolujte môj Sprievodca rýchlosťou WordPress a uistite sa, že máte dobrý hosť a minimalizujte doplnky minimálne (ďakujem !!!).

Pronaya-Kumar-S-Recenzie

často kladené otázky

&# X2705; Je problém GoDaddy?

Pravdepodobne preťažili svoje servery a boli v anketách na Facebooku o 40 a viac ohodnotení zle. Pokiaľ ide o rýchlosť, GoDaddy je jednou z najhorších možností hostenia, ktorú môžete urobiť.

&# X2705; Ako kontrolujete pomalé časy odozvy servera?

Spustite svoje stránky pomocou nástroja Google PageSpeed ​​Insights a skontrolujte čas odozvy servera. Malo by to byť menej ako 200 ms.

&# X2705; Aký je najjednoduchší spôsob, ako zlepšiť časy načítania na zariadení GoDaddy?

Inovujte na PHP 7.2 vo svojom účte GoDaddy, nainštalujte doplnok Autoptimize, nastavte CDN služby Cloudflare zdarma, vyčistite databázu pomocou programu WP-Optimize a použite doplnok na optimalizáciu obrázkov, ako je ShortPixel. Vyhnite sa všetkým doplnkom, ktoré spotrebúvajú vysoké CPU a zobrazujú sa v správe GTmetrix viackrát. Vytvorím tiež zoznam 65+ pomalých doplnkov, ktorým sa treba vyhnúť.

&# X2705; Môžete použiť doplnok cache s GoDaddy?

Nie, GoDaddy používa svoj vlastný vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte a doplnky na čiernu listinu ukladá do cache. Problém je v tom, že doplnky do vyrovnávacej pamäte robia pre vašu rýchlosť oveľa viac, než len ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

&# X2705; Prečo GoDaddy preplnil svoje servery?

Znížiť náklady. GoDaddy je známy tým, že je to 1 vec (lacná) a je určený pre začínajúcich používateľov webových stránok. Najskúsenejší používatelia, ktorí sa pripoja k Facebook skupinám súvisiacim s WordPress a robia viac prieskumov, vedia, že existujú lepšie možnosti.

&# X2705; Aký je najlepší nástroj na testovanie rýchlosti?

GTmetrix je najlepším nástrojom na získanie konkrétnych odporúčaní na zvýšenie rýchlosti a na vyhľadanie konkrétnych obrázkov alebo doplnkov, ktoré je potrebné optimalizovať. Štatistiky Google PageSpeed ​​sú primárne vhodné na meranie časov odozvy servera.

Takže …. fungovalo to?
Dajte mi vedieť vaše nové skóre Pingdom / GTmetrix v komentároch! Alebo ak potrebujete pomoc s nastavením pomalého hostenia WordPress od spoločnosti GoDaddy, zanechajte komentár a radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo viem. Pokiaľ ide o doplnok / nástroj, ktorý som spomenul, nezabudnite, že majú aj svoju vlastnú podporu :)

Prosím, podeľte sa, ak sa vám tento tutoriál páčil – ocenil by som to!

Jo, a tu je zakladateľ GoDaddy, Bob Parsons:

Bob Parsons Godaddy

Bob Parsons-GoDaddy

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map