Ako skrátiť čas odozvy servera (čas na prvý bajt) v programe WordPress na menej ako 200 ms: Položka v nástroji Google PageSpeed ​​Insights

Znížte čas odozvy servera


Takže ste prešli webom Štatistiky Google PageSpeed a treba udržujte nízku dobu odozvy servera (ttfb) vo WordPress.

Poďme to z cesty.

Servery sú riadené vašim hostingom: Bluehost, HostGator, GoDaddy a Značky EIG sú neslávne pomalé a hodnotené úboho v 40+ prieskumov na Facebooku kvôli ich preplneným serverom.

SiteGround a Cloudways sú takmer vždy top 2 (SiteGround pre zdieľaný hosting a Cloudways pre cloud hosting). Použil som oboje a mám aj 100% prehľady GTmetrix s takmer 100% v štatistikách Google PageSpeed ​​Insights Pingdom. Aj tento príspevok sa načíta zhruba za 2 sekundy a obsahuje veľa obrázkov s veľkosťou stránky 5,26 MB a 138 požiadavkami. Teraz je to dobrý hosting!

V tomto tutoriále sú ďalšie spôsoby, ako skrátiť reakčné časy servera: odstránenie vysokých doplnkov CPU, vyloženie zdrojov do CDN, konfigurácia doplnku vyrovnávacej pamäte na optimálne nastavenia (odporúčam WP Rocket) a oprava konkrétnych položiek v zostave GTmetrix..

Pomalého hostiteľa / servera však nenahradí žiadna optimalizácia. Urobte svoj výskum v Skupiny Facebooku!

Znížiť-Server-Response-Time-Facebook

1. Príkop EIG a hostitelia nízkej kvality

Ak máte pomalý čas odozvy servera, stavím sa, že ste hostený s GoDaddy, HostGator alebo Bluehost (značky EIG), Namecheap, A2 alebo iným nekvalitným hostiteľom. Už ste urobili svoj výskum v Hosting WordPress Skupina Facebook? SiteGround (zdieľaný hosting) a Cloudways (cloud hosting) boli zďaleka najlepšími hostiteľmi 40+ prieskumov na Facebooku.

List-Of-HZS-Brands

Pozrite sa na tieto Migrovalo 41 ľudí na SiteGround alebo Cloudways a zverejnili svoje výsledky.

Prepína sa na SiteGround

Časy odozvy cloudových služieb

Odporúčanie hostenia z júla 2019

Odporúčania týkajúce sa hostenia Facebook

HostGator na migráciu na lokalitu

Untitled

VPS Cloud Hosting Anketa

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

2. Skontrolujte využitie procesora

Skontrolujte svoj hostingový účet a uistite sa, že nevyťažujete maximum Limity CPU. Pokúste sa nikdy prekročiť 80% svojich limitov, aby váš server zostal uvoľnený. Pri cloudovom hostovaní môžete pridať viac CPU + RAM, ktoré vám pomôžu, a pri zdieľanom hostovaní budete musieť upgradovať svoj plán. Ale skôr, ako to urobíte, postupujte podľa tejto príručky, pretože by vám to tiež malo pomôcť znížiť CPU spotrebované na vašich stránkach.

Znížiť-CPU-Usage-WordPress

Preto je také dôležité zvoliť si plán s dostatkom prostriedky servera. Hostiteľské spoločnosti vám poskytujú pokyny na základe vašich mesačných návštevníkov, nezohľadňujú však, koľko doplnkov máte, či spotrebúvajú veľa zdrojov a či používate CDN..

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

3. Nájdite a odstráňte doplnky s vysokým CPU

Na nájdenie najpomalších doplnkov použite GTmetrix
Ak vidíte doplnok, ktorý sa viackrát zobrazuje GTmetrix, alebo načítanie na kartu Vodopád trvá dlho, mali by ste ho odstrániť alebo ho nahradiť ľahším a rýchlejším doplnkom.

Pomalý doplnok WordPress

Odporúčané doplnky s nízkou hmotnosťou

Ďalšie tipy týkajúce sa doplnkov

 • Buďte minimálne
 • Deaktivujte + odstráňte všetky doplnky, ktoré nepoužívate
 • Vyhnite sa doplnkom, ktoré majú duplicitné funkcie
 • Otočte konkrétne nastavenia doplnkov, ktoré spotrebúvajú CPU (napr. Query Monitor a Broken Link Checker neustále prehľadávajú vaše stránky a spotrebúvajú CPU, po dokončení ich odstránia)

4. Inovácia na PHP 7.3

Mnoho webových stránok WordPress stále používa PHP 5 aj keď PHP 7.3 je omnoho rýchlejšie. Je to z toho dôvodu, že hostingové spoločnosti neaktualizujú automaticky vašu verziu PHP (z dôvodu možných problémov s kompatibilitou), ktorú môžete použiť Doplnok na kontrolu kompatibility PHP skontrolovať.

WordPress PHP Benchmarks

Ako skontrolovať, ktorú verziu PHP používate
Nainštalujte Zobraziť doplnok verzie PHP aby ste skontrolovali, na ktorej verzii ste. Ak používate zastaranú verziu, prihláste sa na svoj hostingový účet a inovujte na najvyššiu možnú dostupnú verziu PHP, potom skontrolujte chyby svojho webu. Ak vidíte nejaké, je pravdepodobné, že jeden z vašich doplnkov nie je kompatibilný. Môžete sa vrátiť k predchádzajúcej verzii alebo použiť iný doplnok.

Display-PHP-Version

Inovujte vo svojom hostingovom účte na verziu PHP 7+ a potom skontrolujte, či na webe nie sú chyby:

Aktualizácia PHP

5. Nakonfigurujte nastavenia doplnku Optimal Cache

Väčšina ľudí nenakonfiguruje svoj doplnok vyrovnávacej pamäte na optimálne nastavenie. Napísal som populárne návody týkajúce sa konfigurácie WP Rocket, Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP, Celková medzipamäť W3, a Super vyrovnávacia pamäť WP.

Pri väčšine ďalších doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť by ste na inštaláciu týchto funkcií potrebovali nainštalovať asi 6 ďalších doplnkov WP Rocket ich všetky majú zabudované, čím sa znižuje počet doplnkov na vašom webe. Ak sa vám páči, chcete použiť iba 1 doplnok, inak budete musieť preskúmať, ktoré funkcie vašich doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť sú k dispozícii, a potom ich nainštalujte, ak ich nepodporuje.

 • Vyčistenie databázy (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo jej použitie WP-optimalizácia)
 • Kontrola srdcového rytmu (vstavaná do rakety WP alebo jej použitie Kontrola srdcového rytmu)
 • Lenivé načítanie obrázkov / videí (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich použitie WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics lokálne (vstavaný do WP Rocket alebo ho môžete používať) CAOS pre Analytics)
 • Hostujte písma Google lokálne (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich používajte) CAOS pre písma, alebo SHGF)
 • Integrácia s Cloudflare + ďalšími CDN (zabudovaná do WP Rocket alebo použitie CDN Enabler)

WP-Rocket-Vlastnosti

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2019

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

6. Pridajte Cloudflare

Bezplatná CDN služby Cloudflare zaťažuje spotrebu šírky pásma na svoju dátové centrá (kladie menší dôraz na váš server) zníženie geografickej vzdialenosti medzi serverom / návštevníkom.

Tu je text WordPress hovorí:

CDN-WordPress-odporúčania

Tu je šírka pásma, ktorú môžete uložiť pomocou služby Cloudflare:

CloudFlare-Bandwidth

Väčšina hostiteľov má možnosť povoliť službu Cloudflare vo svojom cPaneli:

SiteGround-CloudFlare-Activation

Cloudflare môžete tiež nastaviť pomocou väčšiny doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť (nižšie je pre WP Rocket), ale WP Fastest Cache a W3 Total Cache majú tiež možnosti integrácie Cloudflare + CDN…

WP-raketová CloudFlare-Add-On

Viac CDN = viac dátových centier = menšia spotreba šírky pásma
StackPath má tiež svoje vlastné 30+ dátových centier čo vyťažuje ešte viac zdrojov. Cloudflare je dostatočný pre väčšinu webových stránok, ale používal by som StackPath pre stránky so strednou až vysokou návštevnosťou a môžete ich použiť Test rýchlosti KeyCDN aby ste videli, ako rýchlo sa váš web načíta na rôznych miestach. Na aktiváciu Stackpath alebo iného CDN použite kartu CDN WP Rocket alebo Doplnok CDN Enabler.

WP-Rocket-CDN-Nastavenia

7. Blokujte nežiaduce roboty

Už ste skontrolovali svoje Živé správy o premávke Wordfence v poslednej dobe?

Urobil som to a videl som, že tých pár robotov neustále zasahuje môj web a kladie dôraz na môj server. Je zrejmé, že robot Googlebot a ďalšie sú dobré, môžu na vaše stránky naraziť aj roboti na spam. Pokiaľ to nezačiarknete, nikdy nebudete vedieť. Tu je to, čo som urobil a čo by ste tiež mali urobiť:

Krok 1: Inštalácia Wordfence.

Krok 2: Prezerajte si naživo dopravnú správu na pár minút a zistite, kto v reálnom čase zasahuje vaše stránky.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Krok 3: Vezmite na vedomie povrchne vyzerajúci roboti, ktorí neustále zasiahli vaše webové stránky. Prejdite ich hostiteľskými menami, aby ste zistili, či ich iní ľudia nahlásili ako spam (Googlebot a Bingbot sú očividne v poriadku).

Krok 4: Zablokujte všetky spamovacie roboty (máte tu niekoľko možností). Wordfence má blokovanie nastavení ako aj pravidlá obmedzovania sadzieb. Wordfence však spotrebuje veľa samotného procesora. Alternatívy sú Čierna diera pre zlé roboty, Blokovať zlé dotazy, alebo Pravidlá brány firewall typu cloudflare (to je to, čo používam). Môžete si vytvoriť až 5 pravidiel firewallu, čo znamená, že môžete blokovať svojich 5 najlepších spamových robotov. Stačí skopírovať svoje meno hostiteľa z Wordfence a potom ho zablokovať v cloude Cloudflare. Nezabudnite použiť hviezdičku *, takže sú zablokované aj všetky variácie tohto robota: amazonaws.com linode.com sú 2 bežné.

Pravidlo brány firewall typu cloudflare na blokovanie zlých robotov

8. Vyčistite svoju databázu

Ak ste odstránili doplnok, motív, máte veľa poštových revízií, komentáre proti spamu alebo prechody, ktorým vypršala platnosť, vyčistite svoju databázu. Mali by ste to robiť každý týždeň, aby sa vaše stránky udržali rýchle.

Ak používate raketu WP, spustite to v nastaveniach databázy:

WP-Rocket-database-Nastavenia

Ak nepoužívate WP Rocket, použite zadarmo WP-optimalizácia zapojiť:

WP-Optimize Clean Database

9. Optimalizujte obrázky

Budeme používať GTmetrix pre to. Prejdite svoje stránky cez GTmetrix a v prehľade uvidíte obrázky, ktoré môžete optimalizovať tromi spôsobmi. GTmetrix zobrazuje iba neptimizované obrázky pre jednu stránku začnite optimalizáciou obrázkov, ktoré sa zobrazujú na viacerých stránkach (obrázky loga, bočného panela a päty), potom spustite najdôležitejšie stránky pomocou GTmetrix a opravte na nich aj jednotlivé obrázky.

V GTmetrix existujú 3 spôsoby, ako optimalizovať obrázky:

 • Poskytujte obrázky v mierke – zmena veľkosti veľkých obrázkov na menšie
 • Zadajte rozmery obrázka – zadajte šírku / výšku v kóde HTML alebo CSS obrázka
 • Optimalizácia obrázkov – bezstratovo komprimujte obrázky pomocou Imagify

image-optimalizácia

Served Scaled Images – GTmetrix vám povie, ktoré obrázky sú príliš veľké a aké rozmery je potrebné zmeniť. Nájdite obrázok, orežte ho alebo zmeňte jeho veľkosť, nahrajte ho na WordPress a potom starý obrázok nahraďte novým. Postupujte podľa „obrázkových kontajnerov“ a vytvorte cheatový list (nižšie). Veľké obrázky môžete ručne skontrolovať kliknutím pravým tlačidlom myši na obrázok → skopírujte adresu obrázku potom prejdite na túto adresu URL, kde by ste mali zistiť, či je príliš veľká. Nikdy nepoužívajte pretiahnutím zmeníte veľkosť vo vizuálnom editore, pretože to iba zmení veľkosť zobrazeného obrázka (nie skutočného obrázka).

Vzorka podvádzať list:

 • Logo: 150 (š) x 37 (h)
 • Posúvače: 1950 (š) x 550 (h)
 • Widgety bočného panela: 319 (w)
 • Telo obsahu blogu: 600 (w)
 • Vybrané obrázky: 200 (š) x 200 (h)
 • Karuselové obrázky: 225 (h)

Zadajte dimenzie obrázka – pozrite si správu GTmetrix a rozbaľte tieto položky, aby ste zistili, ktoré obrázky to potrebujú. Vyhľadajte každú z nich v WordPress a potom zadajte rozmery (šírka / výška), ktoré vám GTmetrix povie. vizuálny editor sa o to automaticky stará takže to zvyčajne musíte urobiť s obrázkami, ktoré sú v miniaplikáciách, tvorcoch stránok a na iných miestach.

špecifikovať-image-rozmery

Optimalizujte obrázky – bezstratovo komprimovať obrázky pomocou Imagify alebo kraken (obidve sú zadarmo, až kým nedosiahnete mesačný limit). Aj keď existujú ďalšie úplne bezplatné doplnky, ktoré ponúkajú neobmedzené kompresie, NEPOUŽÍVAJTE ich, pretože obsahujú chyby, nepracujú alebo zlomia vaše obrázky..

Predstavte si pokyny

 1. Nainštalujte Predstavte si doplnok
 2. Zobrazí sa výzva na zadanie pokynov
 3. Zaregistrujte sa do služby Imagify a zadajte kľúč rozhrania API
 4. Nastavte úroveň kompresie (normálna, agresívna, ultra) … používam agresívne
 5. Predstavte si všetko (hromadne komprimuje všetky obrázky na vašom webe)
 6. Po zvýšení limitu si zakúpte plán alebo počkajte budúci mesiac, aby ste limit nastavili

imagify

imagify-WordPress-image-optimalizácia

Až budete hotoví, prejdite svoje stránky cez GTmetrix a uistite sa, že všetky 3 položky sú 100%.

10. Optimalizácia externých skriptov

Ak používate skripty tretích strán, spôsobujú ďalšie žiadosti a zobrazia sa vo vašom prehľade GTmetrix. Optimalizácia niektorých skriptov je obtiažna alebo dokonca nemožná (najmä AdSense a sociálne widgety, ktorým je najlepšie sa vyhnúť všetkým spoločne), nižšie uvádzam niektoré optimalizácie..

Tipy na optimalizáciu externých skriptov

GTmetrix-Inzercia

11. Vymažte nepoužité témy a doplnky

Prejdite na Vzhľad → Témy a odstráňte všetky témy, ktoré nepoužívate. Môžete si ponechať jednu verziu (napr. Téma dvadsať sedemnásť) pre prípad, že sa niečo stane s vašou aktívnou témou.

Odstrániť nepoužité motívy WordPress

Odstráňte doplnky WordPress

12. Povoľte ochranu pomocou odkazu

Cloudflare a niektoré hostingové spoločnosti vám to umožnia ochrana hotlink čo ľuďom zabraňuje kopírovať / prilepiť vaše obrázky na svoje webové stránky (čo nasáva šírku pásma).

Ochrana prístupu proti odkazom Cloudflare

13. Aktualizujte softvér WordPress

Aktualizujte jadro, témy a doplnky programu WordPress.

Aktualizácie WordPress

14. 40+ ankiet Facebooku o „najlepšom hosťovaní“

Prieskumy verejnej mienky hovoria samy za seba:

Odporúčania týkajúce sa hostenia Facebook

VPS Cloud Hosting WooCommerce Anketa

Odporúčanie hostenia z júla 2019

Odporúčania hostiteľa Elementor

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Anketa o odporúčaní hostenia

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

SiteGround vs Bluehost Facebook Anketa

Anketa o priateľskom hostovaní WP

VPS Cloud Hosting Anketa

Návrhy na hosťovanie WordPress

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Anketa o hosťovaní WordPress

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-hlasovanie

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

15. SiteGround: Najrýchlejší zdieľaný hosting

SiteGround je používa Yoast, ja a odporúčané WordPress. Sú na prvom mieste takmer v každom prieskume na Facebooku a dávajú väčšine ľudí význam vylepšenia času načítania najmä ak používali priemerných hostiteľov: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Používam ich pološpecializovaný plán GoGeek ktorý je dodávaný s 4x viac prostriedky servera ako zdieľaný hosting. Kliknutím na moje stránky zobrazíte, ako rýchlo sa načítajú, pozrite si môj prehľad GTmetrix alebo zistite ľudí, ktorí migrovaný a zverejnené nové časy načítania. Tiež to robia bezplatné migrácie.

SiteGround odporúča WordPress:

SiteGround-Odporúčaná-WordPress-hostiteľ

A tým Ivica kto riadi internet WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook so 16 000+ členmi.

WordPress-Speed-Up Odporúčané nástroje

Spokojní zákazníci:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s bezplatnou migráciou, postupovaním, pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na ich stránka funkcií:

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Páči sa mi služba SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak, skutočne verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

Získajte hosting z lokality SiteGround

16. Cloudways: Cloud Hosting je ešte rýchlejší

Cloudways je dokonca rýchlejšia ako funkcia SiteGround:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-hosting

Ich podpora nie je taká dobrá ako služba SiteGround, nepodporuje hosťovanie e-mailov a je drahšia od 10 USD mesačne (odporúčam ich DigitalOcean alebo Vultr plan). Ale pre čistý výkon sa s nimi nemôžete pokaziť. V prieskumoch verejnej mienky na Facebooku sa zvyčajne vyskytujú čísla č. 1 a č. 2 a moje hodnotenie služby Cloudways obsahuje vylepšenie na paneli CW, vďaka ktorým je vaša stránka ešte rýchlejšia.

Cloudways-Review

Majú na výber 5 poskytovateľov hostingu v cloude:

Cloudways-Managed-Cloud-hosting

Nikdy ste sa nepokúsili spravovať cloudový hosting? To je obrovský rozdiel.

Spravované prieskumy hostingu

Tiež to robia bezplatné migrácie:

Bezplatná migrácia prostredníctvom cloudway

Spätná väzba na cloudway:

Cloudways-Facebook-Thread

Získajte hosting z cloudu

(ušetrite 25% za 2 mesiace s propagačným kódom OMM25)

17. Výsledky migrácie

Tu sú ľudia, ktorí migrovali na server SiteGround alebo Cloudways a zlepšili čas odozvy servera, čas načítania a správy Pingdom / GTmetrix. Použitie výkonnejšieho servera môže priniesť drastické vylepšenia, ak máte hostiteľa nízkej kvality. Obe vás migrujú zadarmo.

Ľudia, ktorí migrovali na server SiteGround:

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

Čas načítania stránky GoGeek

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Migrácia blogov na serveri SiteGround

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

Ľudia, ktorí sa presťahovali do služby Cloudways:

Časy odozvy cloudových služieb

WP Engine do cloudway

Správa DigitalOcean Pingdom

Godaddy k digitálnej migrácii

Časy odozvy servera Cloudways

Zlepšenie doby načítania v clonovej sieti

Cloudways vs WP Engine

Untitled

Časy načítavania pingdomov v clonovej sieti

Správa Pingdomov oblačnosti

Vultrská migrácia

Namecheap to Cloudways Migration

Migrácia cloudového obchodu WooCommerce

Migrácia cloudových služieb AWS

WPEngine to Cloudways Migration

Váš výskum je všetko, čo hovorím:

Bluehost-Managed-WordPress-hosting

Spätná väzba hostgátora

Spätná väzba od Godaddy Managed WordPress Hosting

18. Často kladené otázky

&# X2705; Prečo spôsobuje pomalý čas odozvy servera?

Servery sú riadené vašim hostingom. Ak používate hostiteľa nízkej kvality alebo kladiete príliš veľký dôraz na server (napr. Príliš veľa doplnkov), môže to spôsobiť pomalé časy odozvy.

&# X2705; Ktorý hosting má pomalé servery?

Značky GoDaddy, Bluehost, HostGator a EIG sú známe tým, že majú pomalé servery. Hostiteľmi v prieskumoch verejnej mienky na Facebooku, ktorí sa hodnotia najlepšie, sú zvyčajne SiteGround (zdieľaný hosting) a Cloudways (cloud hosting). Migrácia na rýchlejší hostiteľ je najjednoduchší spôsob, ako napraviť pomalý server.

&# X2705; Aký je dobrý čas odozvy servera?

Spoločnosť Google odporúča dobu odozvy servera <200ms. Toto je však zvyčajne možné iba vtedy, ak máte vedomosti o optimalizácii webových stránok a používate rýchly hosting.

&# X2705; Čo ovplyvňuje časy odozvy servera?

Hosting, pluginy do vyrovnávacej pamäte, pluginy s vysokým procesorom, roboti, ktorí prehľadávajú vaše stránky, či už používate CDN, a optimalizácia obrázkov môže ovplyvniť dobu odozvy servera..

&# X2705; Ako meriate časy odozvy servera?

Štatistiky Google PageSpeed ​​sú najlepším spôsobom merania času odozvy servera.

záver: pripojiť sa k Hosting skupiny WordPress na Facebooku získať skutočné, nezaujaté názory. Pozrite sa na ankety Facebook, ktoré boli prijaté, a ľudí, ktorí migrovali na rôznych hostiteľov a zverejnili svoje výsledky. A konečne, vyhýbajte sa nízkej kvalite hostiteľských pridružených spoločností, ktoré chcú iba provízie.

Záleží na hosťovaní?

Áno, to áno. Je to váš hosting server hovoríme o tom.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map