Ako vylepšiť čas odozvy servera na hosťovaní WordPress v Bluehostingu: Bežná položka v prehľade Štatistiky služby Google PageSpeed

Bluehost je neslávny pomalý čas odozvy servera.


Môžete to zmerať v Štatistiky Google PageSpeed alebo Bitcatcha, a spoločnosť Google odporúča váš doba odozvy servera byť do 200 ms. Vyššie ako 1 – 2 s a máte problém.

Pomalé reakčné časy servera môžete na serveri Bluehost opraviť: nakonfigurovaním doplnku vyrovnávacej pamäte, vyhýbaním sa vysokým doplnkom CPU, použitím CDN, vyčistením databázy, optimalizáciou obrázkov, odstránením nepoužitých doplnkov, zastavením spamu pomocou doplnku Blackhole For Bad Bots, ovládaním Heartbeat Control plugin a uistite sa, že váš hostingový plán má dosť prostriedky servera zvládnuť vašu prevádzku / doplnky.

Je Bluehost problém? Pravdepodobne … sú vo vlastníctve EIG ktorý je známy znižovaním nákladov tým, že balí príliš veľa ľudí na ten istý server. Na konci dňa sú známe tým, že sú lacné (nie rýchle). Sú tiež hodnotené zle Ankety na Facebooku. Skúste sa pripojiť Hosting skupiny WordPress na Facebooku a uvidíme, čo skutoční, nezaujatí ľudia odporúčajú pre hosťovanie. Existuje oveľa lepšie možnosti ako Bluehost. používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy, 100% skóre GTmetrix a .4s Pingdom časy zaťaženia. Správy hovoria samy za seba.

1. Skontrolujte časy odozvy servera

Skontrolujte si dobu odozvy svojho vlastného servera pomocou Bitcatcha. To je moje … hehe.

Správa o rýchlosti servera Bitcatcha

Alebo použiť Štatistiky Google PageSpeed:

Znížte čas odozvy servera

Pokiaľ ste s Bluehostom, nie ste sami:

Pomalý čas odozvy servera Bluehost

Pomalý čas odozvy servera Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost Crap

Časy odozvy servera Bluehost

Bluehost-Managed-WordPress-hosting

2. Inovujte na PHP 7+

Inovácia na vyššiu verziu PHP (vo vašom cPaneli) je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako urýchliť vaše webové stránky a zároveň skrátiť čas odozvy servera. Bluehost teraz podporuje PHP 7.2.

WordPress PHP Benchmarks

Bluehost-PHP-Config

Bluehost Aktualizujte verziu PHP

3. Vyvarujte sa vysokých doplnkov CPU

Príliš veľa zásuvných modulov (alebo iba jeden jediný modul s vysokým CPU) môže spôsobiť alebo prerušiť čas odozvy servera (a čas načítania). P3 bolo skvelé pri hľadaní pomalých doplnkov, ale teraz Monitor dopytov je najlepší. Nainštalujte doplnok a prejdite na časť „Dotazy podľa komponentov“, kde nájdete najpomalšie načítavacie doplnky.

Pomalé pluginy pre sledovanie dopytov

Môžete tiež použiť kartu Vodopád GTmetrix:

Pomalý doplnok WordPress

* Medzi bežných vinníkov patrí súvisiaci príspevok, štatistika, mapa stránok, chat, kalendár, tvorcovia stránok a doplnky, ktoré spúšťajú prebiehajúce kontroly / procesy alebo vykazujú vysoký procesor v GTmetrix.

 1. AddThis
 2. Monitorovanie podvodných kliknutí v službe AdSense
 3. Kalendár udalostí typu všetko v jednom
 4. Zálohujte kamaráta
 5. Beaver Builder
 6. Lepšie súbory WordPress Google XML
 7. Kontrola prerušeného odkazu (použite kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustály kontakt pre WordPress
 9. Kontaktný formulár 7
 10. Súvisiace príspevky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Diskutovací systém
 13. Divi Builder
 14. Základná mriežka
 15. Zobraziť celý zoznam 65 pomalých doplnkov

4. Vyhnite sa vonkajším zdrojom

Externé zdroje môžu pochádzať z Máp Google, Analytics, Gravatars, doplnkov pre sociálne zdieľanie, doplnkov pre komentáre a ďalších zdrojov. Tieto požiadavky na stiahnutie z externých zdrojov zvýšia časy odozvy servera a zničia vaše správy GTmetrix + Pingdom. Je zrejmé, že najlepšie je vyhnúť sa všetkým vonkajším zdrojom spoločne, ale niektoré bežné riešenia som nechal aj ďalej.

Cache-Gravatar Images

Predbežne načítať požiadavky DNS – Ak absolútne MUSÍTE používať externé zdroje, ich predbežné načítanie pomáha prehliadaču ich predvídať, aby sa mohli načítať rýchlejšie. Luke vytvoril úžasné zoznam bežných domén, ktoré sa majú predbežne načítať. Skopírujte všetky (alebo len tie, ktoré potrebujete) a pridajte ich na svoje stránky (väčšina doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť má na tento účel možnosť). Ak používate StackPath, KeyCDN, BunnyCDN alebo iné CDN, uveďte aj svoju adresu URL CDN (s výnimkou funkcie Cloudflare, ktorá nepoužíva adresy URL CDN)..

Predbežne načítať-DNS-requests-WP-Rocket

Predbežne načítať-DNS-Žiadosti

5. Nakonfigurujte doplnok Cache

Ak sa chystáte na bezplatnú trasu, odporúčam vám tiež Rýchly výkon alebo Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP, a mám návody pre Swift aj WPFC. Ale ak môžete klesnúť o 49 dolárov, WP Rocket je omnoho lepšie, je to, čo používam, a bol hodnotený ako zásuvný modul č. 1 vo viacerých prieskumoch na Facebooku. Ale prečo?

WP Rocket je dodávaný s mnohými funkciami, ktoré väčšina doplnkov cache nemá. To znamená, že ak by ste používali väčšinu ďalších doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť, musíte nainštalovať asi 6 ďalších doplnkov. Ak sa vám páči, chcete použiť iba jeden doplnok. Z tohto dôvodu poskytuje produkt WP Rocket lepšie skóre + časy načítania v serveri GTmetrix / Pingdom (má viac funkcií a zároveň znižuje počet doplnkov na vašom webe).

 • Vyčistenie databázy (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo jej použitie WP-optimalizácia)
 • Kontrola srdcového rytmu (vstavaná do rakety WP alebo jej použitie Kontrola srdcového rytmu)
 • Lenivé načítanie obrázkov / videí (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich použitie WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics lokálne (vstavaný do WP Rocket alebo ho môžete používať) CAOS pre Analytics)
 • Hostujte písma Google lokálne (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich používajte) CAOS pre písma, alebo SHGF)
 • Integrácia s Cloudflare + ďalšími CDN (zabudovaná do WP Rocket alebo použitie CDN Enabler)

WP-Rocket-Vlastnosti

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

2019 hlasovania o doplnku vyrovnávacej pamäte

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

Väčšina ľudí nenakonfiguruje svoj doplnok vyrovnávacej pamäte správne alebo nevyužíva všetky jeho funkcie. Vrelo odporúčam pozrieť si moje návody, aby ste sa uistili, že je nastavenie ideálne.

 • Výukový program pre WP Rocket
 • Výukový program pre rýchly výkon
 • Výučba najrýchlejšej vyrovnávacej pamäte WP
 • Výukový program W3 Total Cache
 • Výukový program WP Super Cache

6. Čistá databáza

Vaša databáza môže zhromažďovať nevyžiadané súbory, ako sú odstránené komentáre, komentáre proti spamu, následné revízie, prechodné obdobia, ktorým uplynula platnosť, a ďalšie veci, ktoré spôsobujú nafúknutie databázy.

Najlepšie je vyčistiť databázu približne raz za 1 – 2 týždne. Môžete použiť Doplnok WP-Optimize na jeho vyčistenie a naplánovanie prebiehajúcich čistení databázy. Skôr ako to urobíte, nezabudnite si vziať zálohu svojej databázy, najmä ak ide o vaše úplne prvé čistenie.

WP-Optimize Clean Database

Ak používate raketu WP Rocket, nepotrebujete optimalizáciu WP, pretože je zabudovaná:

WP-Rocket-database-Nastavenia

7. Kontrola srdcového rytmu

Rozhranie API pre tlkot srdca WordPress zobrazuje upozornenia doplnkov v reálnom čase a že ostatní používatelia upravujú príspevok. Aj keď to znie pekne, spotrebúvajú sa tiež prostriedky servera vytvorením požiadavky každých 15 až 30 sekúnd. Použi Doplnok pre kontrolu srdcového rytmu a obmedziť ho alebo úplne zakázať.

Heartbeat-Control-Plugin

Kontrola srdcového rytmu

Ak používate WP Rocket, tento doplnok nepotrebujete, pretože je zabudovaný:

WP-raketová Heartbeat-Control

8. CDN

CDN (sieť na doručovanie obsahu) zaťažuje zdroje do viacerých dátových centier po celom svete. Toto kladie menší dôraz na váš server, ale tiež znižuje geografickú vzdialenosť medzi serverom a návštevníkom a je to odporúčanie v sprievodcovi optimalizáciou WordPress. Odporúčam používať CloudFlare čo je zadarmo CDN s 200+ dátových centier a nie je dôvod, aby ste ho nepoužívali. Cloudflare je k dispozícii iba v zdieľanom pláne spoločnosti Bluehost, zatiaľ čo zákazníci s VPS alebo vyhradeným serverom sa budú musieť obrátiť na spoločnosť Bluehost a požiadať o ňu.

Vo svojom cPaneli Bluehost prejdite na Domény > CloudFlare > Aktivovať.

Bluehost Cloudflare

Aktivácia cloudhostingu Bluehost

Ak chcete vykonať ďalší krok, môžete nakonfigurovať niekoľko nastavení v systéme Windows Prístrojová doska pre cloudflare.

CloudFlare-Speed-Tab

A ak naozaj chcete ísť ďalej, môžete použiť viac CDN. Každá CDN má svoju vlastnú množinu dátových centier a ďalšie dátové centrá = rýchlejšie doručenie vášho obsahu a vyťažia ešte viac zdrojov. Osobne používam cloudflare (zadarmo) aj StackPath (10 dolárov mesačne s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou).

StackPath-data-center

Krok 1: Zaregistrujte sa do StackPath.

Krok 2: Na hlavnom paneli kliknite na kartu CDN a potom vytvoriť lokalitu StackPath CDN. Prejdete sériu stránok, na ktorých bude StackPath požadovať vašu doménu, nájsť IP adresu servera a potom vytvoriť URL CDN, ktoré skopírujete / vložíte do doplnku pre vyrovnávaciu pamäť. Brnkačka.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Vložte svoju URL StackPath CDN do svojho doplnku pre vyrovnávaciu pamäť (nižšie je pre WP Rocket). Ak váš doplnok cache nemá pole pre URL CDN, použite radšej plugin CDN Enabler.

WP-Rocket-CDN-Nastavenia

Krok 4: V StackPath choďte na CDN → Cache Settings, potom kliknite na Všetko očistiť

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Spustite svoje stránky v GTmetrix a „sieť na doručovanie obsahu“ by mala byť v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

9. Blokujte zlé roboty

Ak to neurobíte, nikdy nebudete vedieť, či roboti zasiahnu spam a nezaberajú zdroje. Našiel som 2 spamové roboty (compute.amazonaws.com a linode.com), ktoré neustále prichádzajú na moje stránky asi každé 3 sekundy – míňal som serverové zdroje doslova na nič. Googlebot je samozrejme v poriadku, ale chcete mu zabrániť spam roboti z náročných zdrojov.

Krok 1: Inštalácia Wordfence.

Krok 2: Prezrite si živá dopravná správa (v nastaveniach Nástroje Wordfence). Pozrite sa pozorne na solídnu minútu, aby ste zistili, ktoré roboty zasiahnu vaše stránky. Ak vyzerajú ako spam, vyhľadajte ich názov hostiteľa a zistite, či ich iní ľudia nahlásia ako spam. Vytvorte zoznam všetkých robotov na spam.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Krok 3: Prejdite na nastavenia blokovania Wordfence a pridajte tu robotov na spam. použitie hviezdičky aby ste sa uistili, že blokujete všetky variácie tohto robota, inak to nemusí byť účinné.

Wordfence-Blokovanie-Rule

Krok 4: Prejdite do svojho denníka blokovania a užívajte si sledovanie blokovania spamových robotov.

Wordfence-Firewall-Blokovanie

Ak nechcete používať Wordfence, Doplnok Blackhole For Bad Bots robí to automaticky:

Čierna diera pre zlé roboty

10. Optimalizácia obrázkov

V GTmetrix existujú 3 základné spôsoby optimalizácie obrázkov. Bude zobrazovať iba neoptimizované obrázky pre jednu testovanú stránku, takže cez ňu prejdite najdôležitejšie stránky.

image-optimalizácia

Poskytujte obrázky v mierke – zmena veľkosti veľkých obrázkov na menšie. GTmetrix vám ukáže všetky obrázky, ktoré sú príliš veľké, a správne rozmery, na ktoré by mali byť upravené. Vyhľadajte na svojom webe obrázok, zmeňte jeho veľkosť na správne rozmery, nahrajte ho a nahraďte starý obrázok novým.

Zadajte rozmery obrázkov – znamená, že do HTML alebo CSS obrázka musíte pridať šírku / výšku. Hlavný editor WordPress to urobí automaticky, takže tieto chyby sú zvyčajne spôsobené obrázkami umiestnenými v tvorcoch stránok, miniaplikáciách a ďalších oblastiach vášho webu. Jednoducho vyhľadajte obrázok, pozrite si jeho HTML a potom pridajte šírku / výšku, ktorú vám GTmetrix poskytne.

Optimalizujte obrázky – bezstratovo komprimovať obrázky pomocou doplnku ako ShortPixel. Každý mesiac získate 100 kreditov zdarma (toto je môj obľúbený doplnok na kompresiu obrázkov a vyskúšal som mnoho vrátane Imagify, Smush, EWW a ďalších). Nainštalujte si ho, vytiahnite kľúč rozhrania API zo systému Windows Webová stránka ShortPixel, potom nakonfigurujte nastavenia. Nastavte úroveň kompresie obrázka na bezstratovú. Prejdite na kartu Médiá a optimalizujte pár obrázkov, aby ste sa uistili, že ste s kvalitou spokojní. Ak ste, hromadne komprimujte všetky obrázky na svojom webe. Odporúčam zálohovať vopred, len pre prípad.

11. Použite doplnky s nízkou hmotnosťou

Ak používate vysoké doplnky CPU, ktoré spôsobujú pomalý čas odozvy servera, musíte ich buď odstrániť, alebo nájsť alternatívne doplnky, ktoré nespotrebúvajú toľko zdrojov. Tu je niekoľko ľahkých doplnkov, ktoré navrhujem, aj keď v mnohých prípadoch musíte vykonať vlastný výskum / testovanie. Po nainštalovaní doplnku EACH si pozrite správu prehľadu produktu Query Monitor, aby ste videli, ako to ovplyvňuje časy načítania.

Sociálne zdieľanie – Raketa WP test ukázal Perie sociálnych médií, monarchaJednoduché zdieľanie tlačidiel Adder, a MashShare mal najmenší počet žiadostí a najrýchlejší čas načítania.

zálohovanieUpdraftPlus.

posuvníkymonológ, LayerSlider, alebo Posúvače meteorov.

KomentáreDisqus Podmienené zaťaženie.

portfólioGaléria Envira, FooGallery, alebo Mriežka.

analytika – Google Analytics a Search Console by mali byť dosť. Uistite sa, že hostujete službu Google Analytics lokálne (pomocou technológie WP Rocket, CAOS alebo WP Disable).

Tvorcovia stránokTvorca stránok WordPress od spoločnosti MotoPress, ale žiadny tvorca stránok nebeží rýchlejšie ako natívny editor WordPress. Skombinujte to s Doplnok pre duplikátor a nemali by ste potrebovať nástroj na tvorbu stránok (vrátane zabudovaných tvorcov stránok do tém WordPress). Pokiaľ to váš tím absolútne neodmieta naučiť sa trochu HTML (najjednoduchší kódovací jazyk), vyhnite sa tvorcom stránok.

Doplnky StudioPress – ľahké doplnky pre program Genesis Framework.

12. Hostujte lokálne písma Google

Ak sa v prehľade GTmetrix zobrazujú chyby písma Google, znamená to, že musíte hostovať písma lokálne.

Google-Fonts-GTmetrix

Použitie môže použiť Doplnok CAOS pre Webfonts:

CAOS-Fonts

alebo Doplnok Google Fonts s vlastným hosťovaním je dobrou alternatívou, ktorá automaticky sťahuje všetky písma Google, ktoré používate, a pridáva ich do vášho CSS, pričom je potrebné nakonfigurovať všetky nastavenia.

Self-hostované spoločnosťou Google Fonts-Plugin

13. Hostujte Google Analytics lokálne

Ak sa v prehľade GTmetrix zobrazujú chyby služby Google Analytics, znamená to, že musíte lokalizovať svoj sledovací kód Google Analytics. Doplnok CAOS Analytics robí to automaticky.

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

CAOS-Analytics

WP Rocket má túto funkciu.

Lokálna analýza rakety WP

14. Znova testovaná webová stránka

Zamierte späť na Štatistiky Google PageSpeed alebo Bitcatcha a znovu vyskúšajte čas odozvy servera vašich webových stránok. Mali by byť omnoho rýchlejšie, berúc do úvahy, že sme zasiahli takmer všetko, čo to ovplyvnilo.

Znížiť-Server-Response-Time-Facebook

15. Prepnite na rýchlejší hosting

Ak je čas odozvy servera pomalý, je to určite spôsobené Bluehostom.

Pred prechodom na ich VPS alebo vyhradený plán vykonajte prieskum a preskúmajte, čo skúsení ľudia v systéme odporúčajú Hosting skupiny WordPress na Facebooku. Váš spolupracovník môže mať vlastný návrh, ale títo ľudia vedia, o čom hovoria.

používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy so skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zaťaženia pingdomom. Vykonajte kontrolu hostingu, spustite vlastné testy alebo kliknite na moje stránky s rýchlym načítaním. Boli ohodnotení ako hostia č. 1 v 26 anketách na Facebooku a sú lepšie ako svet EIG (Bluehost, Hostgator), Choď oci, a ďalších hostiteľov, ktorí balia príliš veľa ľudí na ten istý server. Tam boli veľa ľudí SZO migrovaný a zverejnené výsledok na Facebook a cvrlikání. Tweet po tweet, pošta po pošta, hlasovanie po hlasovanie po hlasovanie, rýchlejší hosting bude fix pomalé časy odozvy. sú odporúčané WordPress, robiť bezplatné migrácie, a používam ich pološpecializovaný plán.

OMM-On-SiteGround

Správa o rýchlosti servera Bitcatcha

2019-GTmetrix-Report

2019-Pingdom-Report

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže zlepšiť časy odozvy servera o niekoľko sekúnd. Tu je niekoľko ľudí, ktorí migrovali na server SiteGround a zverejnili svoje výsledky.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

2019 Prieskum hostinguZobraziť prieskum2017-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčania hostiteľa ElementorZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčanie hostenia z júla 2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018Zobraziť prieskum alebo ScreenshotShared-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotGo-To-hosting-CompanyZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotWooCommerce-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-Web-hosting-HlasovanieZobraziť prieskum alebo ScreenshotBest-WordPress-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-2019-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o priateľskom hostovaní WPZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotObľúbený hosting pre spoločnosť ElementorZobraziť prieskum alebo Screenshot2018 Odporúčania týkajúce sa hosteniaZobraziť prieskum alebo ScreenshotZobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-WordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-Hostitelia-Poll-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-For-SpeedZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-jún-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround-odporúčaniaZobraziť prieskum alebo Screenshot2014-Managed-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-Feb-2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Odporúčania-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPressZobraziť prieskum alebo Screenshot

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s a migrácia zadarmo, postupné ukladanie do pamäte cache, rozšírené ukladanie do vyrovnávacej pamäte a schopnosť hostiť viac webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na internete stránka funkcií

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože…

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete do programu SiteGround pomocou môjho pridružený odkaz Budem darovať dobrý kus zadarmo. Každý rok darujem 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Či tak alebo onak, vyhnul by som sa Bluehost – pripojiť sa k niektorým skupinám Facebooku a vidieť konverzácia, polls, tweety, a ľudia SZO migrovaný z Bluehost na SiteGround. Odmietam odporúčať EIG / Bluehost’s hrozný hosting. Urobte svoj výskum, vidieť koho používaš, a výsledok ľudí, ktorí migrovaný.

často kladené otázky

&# X2705; Ako môžem vylepšiť časy odozvy servera?

Aj keď môžete na svojom serveri znížiť zaťaženie pomocou CDN, upgradovať verzie PHP a vyhnúť sa pomalým doplnkom, váš server je v konečnom dôsledku riadený vašim hosťovaním. Pokiaľ váš web nie je vôbec optimalizovaný na rýchlosť, naozaj by ste nemali získavať chyby týkajúce sa času odozvy servera.

&# X2705; Ako odľahčím zaťaženie môjho servera?

Použitie dobrého doplnku pre vyrovnávaciu pamäť, ako je WP Rocket, jeho správna konfigurácia (vrátane pridania CDN), aktualizácia verzií PHP a zamedzenie doplnkov s hladovými zdrojmi a skriptov tretích strán (napr. AdSense) môžu pomôcť odľahčiť zaťaženie servera..

&# X2705; Doplnky vyrovnávacej pamäte zvýšia rýchlosť servera?

Áno, mali by, najmä ak ich používate aj na nastavenie CDN. Doplnky do vyrovnávacej pamäte by mali zlepšovať čas načítania, skóre GTmetrix a časy odozvy servera.

&# X2705; Naozaj potrebujem upgradovať hosting?

Najprv optimalizujte svoje stránky. Ak máte stále pomalý čas odozvy servera, aktualizujte plány alebo zvážte prechod na rýchlejší hostiteľ, napríklad SiteGround alebo Cloudways.

&# X2705; Je to chyba Bluehosta?

Mnoho ľudí nahlásilo pomalé servery na serveri Bluehost. Niektorí ľudia pri prechode na iného hostiteľa zlepšujú čas načítania o viac ako 7 sekúnd. SiteGround (zdieľaný hosting) a Cloudways (cloud hosting) sú 2 populárne možnosti a obe boli na Facebooku hodnotené vysoko.

Dúfam, že to bolo užitočné. Ak máte otázky, napíšte mi komentár.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map