Ako znížiť využitie CPU na Bluehost (známe aj ako obmedzenia šírky pásma / škrtenie, ktoré spôsobujú chyby, ktoré nie sú k dispozícii 503)

získanie Nadbytočné CPU na Bluehost?


Tu uvádzame niektoré z najbežnejších riešení. Vychádzajú z mojej vlastnej skúsenosti s nadbytkom CPU a riešení, ktoré fungovali pre ľudí v skupinách Facebook WordPress, v ktorých sa nachádzam.

Najbežnejšie spôsoby, ako opraviť výpadky procesorov Bluehost, sú: upgrade na PHP 7,2 v cPanel, aktivácia funkcie Cloudflare, odstránenie vysokých doplnkov CPU a použitie doplnkov Heartbeat Control, WP-Optimize a Blackhole For Bad Bots. Ďalej uvádzame niekoľko ďalších riešení.

K dispozícii sú 2 možnosti: znížte CPU, ktoré spotrebuje váš web / doplnky (pomocou môjho sprievodcu), alebo inovujte svoj plán tak, aby obsahoval viac prostriedky servera. Ale to je dobre známe v Hosting skupiny WordPress na Facebooku že Bluehost je jedným z najlacnejších hostiteľov s najnižšou kvalitou. Vlastnia ich EIG, zbaliť príliš veľa ľudí na rovnakom serveri a neustále sa zaujímajú o pomalé servery, podporu a prestoje. Urobte nejaký prieskum a pripojte sa k tejto skupine Facebook – je toho veľa lepšie možnosti ako SiteGround, Cloudways a Kinsta. používam SiteGround a mám Čas odozvy servera 200 ms, 100% skóre GTmetrix a .4s časy načítania v Pingdom.

šírky pásma prekročený

1. Inovácia na PHP 7.2

Vďaka vyšším verziám PHP sa vaše stránky načítavajú oveľa rýchlejšie a sú bezpečnejšie. Bluehost v súčasnosti podporuje PHP 7.2, ktoré by ste určite mali používať. tady ako upgradovať.

Krok 1: Použi Zobraziť doplnok verzie PHP aby ste videli, na ktorej verzii PHP sa práve nachádzate.

Display-PHP

Krok 2: Spustiť Kontrola kompatibility PHP aby ste sa uistili, že sú vaše doplnky kompatibilné.

PHP-Kompatibilita-Checker

Krok 3: Zamierte do sekcie PHP Config cPanel spoločnosti Bluehost.

Bluehost-PHP-Config

Krok 4: Inovácia na vyššiu verziu PHP (vyššia, rýchlejšia):

Bluehost Aktualizujte verziu PHP

Krok 5: Skontrolujte chyby na svojom webe (vždy sa môžete vrátiť k staršej verzii).

WordPress PHP Benchmarks

2. Aktivujte CDN Cloudflare

CloudFlare je bezplatné CDN, na ktorom sú hostené vaše súbory webových stránok 200+ dátových centier, a pomáha vyložiť zdroje do týchto dátových centier (kladenie menšieho stresu na vlastný server). Má tiež veľa ďalších funkcií týkajúcich sa rýchlosti / zabezpečenia, ale ak máte problémy s používaním procesora, mali by ste používať CDN.

Vo vašom Bluehost cPanel, aktivujte Cloudflare:

Aktivácia cloudhostingu Bluehost

CloudFlare-Bandwidth

3. Nájdite pluginy CPU-Hungry

Pravdepodobne viete, že doplnky sú známe tým, že spôsobujú pomalé časy načítania a náročné zdroje. Ak prevádzkujete svoje stránky cez GTmetrix a vidíte rovnaký doplnok, ktorý sa v prehľade zobrazuje viackrát, je to pravdepodobne znamenie. Môžete tiež použiť Karta Vodopád GTmetrix aby ste videli, ako dlho trvá načítanie jednotlivých prvkov / doplnkov. Mám rozsiahly zoznam doplnkov s vysokým CPU, ktorým by ste sa podľa možnosti mali vyhnúť (sú známe tým, že spotrebúvajú serverové prostriedky).

Pomalý doplnok WordPress

Monitor dopytov môžu tiež identifikovať pomalé doplnky (po dokončení ich však odinštalovať):

Pomalé pluginy pre sledovanie dopytov

4. Zakážte doplnky pre zálohovanie, štatistiku a skenovanie

Toto sú zďaleka najbežnejšie pluginy s vysokým CPU. Akýkoľvek doplnok, ktorý beží neustále, bude klásť dôraz na váš server. UpraftPlus má nejaké odporúčanie, ale spodným riadkom je, že ak budete používať tieto typy doplnkov, musíte sa ubezpečiť, že váš server má dostatok zdrojov na ich umiestnenie. V opačnom prípade nevyhnutne skončíte s nadbytkom CPU.

Zálohovanie a obnovenie

5. Znovu zvážte svoj doplnok Cache

Spotrebu šírky pásma ovplyvňujú všetky 3 faktory:

 • Ak používate doplnok cache
 • Ktorý doplnok vyrovnávacej pamäte používate
 • Či ste to nakonfigurovali správne

WP Rocket bol v anketách Facebook ohodnotený na prvom mieste, pretože obsahuje veľa funkcií, ktoré väčšina doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť neobsahuje. Inak budete musieť nainštalovať asi 6 ďalších doplnkov. To je dôvod, prečo produkt WP Rocket poskytuje lepšie skóre + časy načítania v GTmetrix / Pingdom (má viac funkcií a na získanie všetkých týchto funkcií potrebujete iba jeden doplnok). Ak nechcete platiť za WP Rocket, vyskúšajte Swift Performance alebo WP Najrýchlejšiu vyrovnávaciu pamäť, ktoré sú zvyčajne bezplatnými zásuvnými modulmi č. 1.

 • Vyčistenie databázy (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo jej použitie WP-optimalizácia)
 • Kontrola srdcového rytmu (vstavaná do rakety WP alebo jej použitie Kontrola srdcového rytmu)
 • Lenivé načítanie obrázkov / videí (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich použitie WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics lokálne (vstavaný do WP Rocket alebo ho môžete používať) CAOS pre Analytics)
 • Hostujte písma Google lokálne (vstavané do aplikácie WP Rocket alebo ich používajte) CAOS pre písma, alebo SHGF)
 • Integrácia s Cloudflare + ďalšími CDN (zabudovaná do WP Rocket alebo použitie CDN Enabler)

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2019

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s vyrovnávacou pamäťou 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

Väčšina ľudí má nainštalovaný doplnok vyrovnávacej pamäte, ale nastavenia nie sú nakonfigurované optimálne. Prečítajte si moje návody, aby ste sa uistili, že z nich získate maximum.

6. Vypnite Heartbeat API

WordPress Heartbeat API umožňuje doplnkom posielať vám upozornenia v reálnom čase a zobrazuje, kedy ostatní používatelia upravujú príspevok. Môže to znieť pekne, ale každých 15 až 30 sekúnd sa vytvorí dodatočná požiadavka (náročné na serverové zdroje). Nainštalujte Doplnok na kontrolu srdca a úplne ho vypnite alebo aspoň obmedzte na 60 sekúnd. To vám ušetrí zdroje.

Kontrola srdcového rytmu

WP Rocket má tiež možnosť deaktivovať rozhranie API na prezradenie:

WP-raketová Heartbeat-Control

7. Blokujte spamové roboty

Mnoho webových stránok (vrátane mojej) je zamorených spamovými robotmi, ktorí nerobia nič iné, iba prehľadávajú vaše stránky a spotrebúvajú zdroje. Pomocou živého prehľadu o návštevnosti Wordfence môžete zistiť, ktoré roboty zasiahnu vaše stránky v reálnom čase. Najjednoduchšie riešenie je nainštalovať Doplnok Blackhole For Bad Bots. Doplnok vytvára skryté pravidlo a blokuje všetky spamovacie roboty, ktoré toto pravidlo nedodržiavajú. Googlebot a ďalšie dobré roboty sú na bielej listine a tie spamové sú blokované. Brnkačka.

Čierna diera pre zlé roboty

Alebo nainštalujte Wordfence a pozerať sa na živá dopravná správa ktorá zobrazuje všetky roboty, ktorí zasiahnu vaše stránky v reálnom čase. Vytvorte zoznam všetkých robotov, ktorí vyzerajú ako spam, a potom prehľadajte ich hostiteľské mená (poskytované spoločnosťou Wordfence), aby ste zistili, či ich iní ľudia nahlásia ako spam. Ak áno, pridajte ich do svojho zoznamu.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Teraz choďte na Nastavenia blokovania Wordfence a sem pridať spamové roboty (môžete to urobiť aj pomocou Pravidlá brány firewall typu cloudflare). Nezabudnite použiť hviezdičku na zablokovanie všetkých variácií tohto robota (amazonaws.com je najbežnejšia a bila moje webové stránky približne každé 3 sekundy). Nemohol som uveriť, že som na to konzumoval zdroje … aby to urobili, by malo byť nezákonné.

Wordfence-Blokovanie-Rule

8. Čistá databáza s optimalizáciou WP

Čistenie databázy každé 1-2 týždne pomocou WP-optimalizácia zabraňuje hromadeniu nevyžiadaných súborov v databáze a spomaľuje ich. Skôr ako to urobíte, nezabudnite si urobiť zálohu.

WP-Optimize Clean Database

WP Rocket má tiež možnosť vyčistiť databázu:

WP-Rocket-database-Nastavenia

9. Nakonfigurujte nastavenia zákalu

Na informačnom paneli služby Cloudflare choďte na stránku Karta Pravidlá stránky. Vytvorte toto pravidlo pre oblasť odovzdávania WP, ktorá šetrí šírku pásma, pretože táto oblasť na vašom webe sa príliš neaktualizuje a nemusí sa často ukladať do vyrovnávacej pamäte. Mali by ste tiež vytvoriť pravidlo stránky, aby ste zakázali funkcie výkonu funkcie Cloudflare v oblasti správy WordPress, rovnako ako Cloudflare. odporúča.

WP-Nahrané-Page-Rule

WordPress Admin-Page-Rule

Tu sú moje nastavenia pre karta Rýchlosť:

CloudFlare-Speed-Tab

A medzipamäť:

CloudFlare-Caching-Nastavenia

10. Zložte viac zdrojov na StackPath CDN

Viacero CDNs = viac dátových centier = rýchlejšie doručenie vášho obsahu a čím viac zdrojov je vyťažených. Používam Cloudflare a StackPath 31 dátových centier má silnú polohu v USA, kde je väčšina mojich návštevníkov. StackPath má bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu, potom je 10 USD mesačne.

Krok 1: Zaregistrujte sa do StackPath.

Krok 2: Na hlavnom paneli kliknite na kartu CDN a potom vytvorte StackPath CDN Site:

StackPath-CDN-Tab

StackPath vás prevedie sadou stránok:

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Skopírujte svoju URL adresu StackPath CDN a vložte ju do WP Rocket:

WP-Rocket-CDN-Nastavenia

Ak nepoužívate WP Rocket, môžete tiež použiť CDN Enabler:

CDN-Enabler-Plugin-Nastavenia

Krok 4: V StackPath prejdite na CDN → Cache Settings a potom kliknite na Všetko očistiť:

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Spustite svoje stránky v GTmetrix a „sieť na doručovanie obsahu“ by mala byť v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

11. Zakázať vyrovnávaciu pamäť objektov v celkovej vyrovnávacej pamäti W3

Ak používate Celková medzipamäť W3, voľba vyrovnávacej pamäte objektov zvyčajne viac škodí ako prospieva. Pravdepodobne si všimnete, že ak to povolíte, spomalí to váš web aj panel správcov.

Celková medzipamäť objektu W3

12. Vypnite funkcie v rakete WP

WP Rocket hovorí:

„Niekedy môžu niektoré z možností na karte Optimalizácia súborov, ako napríklad Odobrať reťazce dopytov alebo Minify / Combine, spôsobiť vysoké využitie CPU v prípadoch, keď má váš web veľa súborov CSS alebo JS. Skúste tieto možnosti zakázať a potom monitorujte svoj procesor. “

13. Zvýšte interval predpätia v rakete WP

Predbežné načítanie WP Rocket je predvolene nastavené na 500 ms, ale to môže spôsobiť vysoké CPU, pretože veľmi často indexovo prehľadáva adresy URL. Nainštalujte ich Predbežne načítať doplnok Interval indexového prehľadávania a zvýšiť ho. Môžete skúsiť spustiť 1 alebo 2 sekundy a ak stále spôsobuje vysoké CPU, zvýšte ho viac (približne na 3 sekundy).

14. Identifikujte zdroj v AWStats

AWStats sa nachádza v časti „Štatistiky“ spoločnosti Bluehost v cPanel a môže identifikovať zdroj vysokého CPU. Ukazuje, aká veľká je šírka pásma každého obvodu, obrázka a ďalších prvkov. Ak vidíte, že neznáme roboty spotrebúvajú šírku pásma, skontrolujte si svoju aktuálnu dopravnú správu Wordfence alebo nainštalujte doplnok Blackhole For Bad Bots. Ak vidíte, že obrázky spotrebúvajú veľkú šírku pásma, optimalizujte ich tak, aby sa načítali rýchlejšie (zmenou veľkosti a bezstratovou kompresiou v ShortPixel).

Roboti-Pavúky-Bandwidth

prémia: Mám tiež návod na optimalizáciu obrázkov v programe WordPress vrátane 3 primárnych položiek GTmetrix (zobrazovanie zmenšených obrázkov, určovanie rozmerov obrázkov a bezstratová kompresia).

File-Type-Bandwidth

15. Skontrolujte časy odozvy servera

Pomalý čas odozvy servera nie je vhodný ani pre šírku pásma. Môžete to skontrolovať Bitcatcha alebo Štatistiky Google PageSpeed. Google hovorí, že čas odozvy servera by mal byť kratší 200ms, ale to je nereálne, ak ste na Bluehost, najmä zdieľaný plán $ 3,95 / mesiac. Keď hovoria, že dostanete to, za čo platíte, priamo sa to prejaví v časoch odozvy servera na vašom webe.

Správa o rýchlosti servera Bitcatcha

Znížte čas odozvy servera

Servery spoločnosti Bluehost nanešťastie nie sú také rýchle:

Pomalý čas odozvy servera Bluehost

Pomalý čas odozvy servera Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost Crap

Časy odozvy servera Bluehost

Bluehost-Managed-WordPress-hosting

16. Prepnite na rýchlejší hosting

používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy so skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zaťaženia pingdomom. Vykonajte kontrolu hostingu, spustite vlastné testy alebo kliknite na moje stránky s rýchlym načítaním. Boli ohodnotení ako hostia č. 1 v 26 anketách na Facebooku a sú lepšie ako svet EIG (Bluehost, Hostgator), Choď oci, a ďalších hostiteľov, ktorí balia príliš veľa ľudí na ten istý server. Tam boli veľa ľudí SZO migrovaný a zverejnené výsledok na Facebook a cvrlikání. Tweet po tweet, pošta po pošta, hlasovanie po hlasovanie po hlasovanie, rýchlejší hosting bude fix pomalé časy odozvy. sú odporúčané WordPress, robiť bezplatné migrácie, a používam ich pološpecializovaný plán.

OMM-On-SiteGround

Správa o rýchlosti servera Bitcatcha

2019-GTmetrix-Report

2019-Pingdom-Report

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže zlepšiť časy odozvy servera o niekoľko sekúnd. Tu je niekoľko ľudí, ktorí migrovali na server SiteGround a zverejnili svoje výsledky.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

2019 Prieskum hostinguZobraziť prieskum2017-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčania hostiteľa ElementorZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčanie hostenia z júla 2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018Zobraziť prieskum alebo ScreenshotShared-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotGo-To-hosting-CompanyZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotWooCommerce-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-Web-hosting-HlasovanieZobraziť prieskum alebo ScreenshotBest-WordPress-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-2019-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o priateľskom hostovaní WPZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotObľúbený hosting pre spoločnosť ElementorZobraziť prieskum alebo Screenshot2018 Odporúčania týkajúce sa hosteniaZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o hosťovaní WordPress september 2018.pngZobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-WordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-Hostitelia-Poll-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-For-SpeedZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-jún-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround-odporúčaniaZobraziť prieskum alebo Screenshot2014-Managed-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-Feb-2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Odporúčania-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPressZobraziť prieskum alebo Screenshot

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s a migrácia zadarmo, postupné ukladanie do pamäte cache, rozšírené ukladanie do vyrovnávacej pamäte a schopnosť hostiť viac webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na internete stránka funkcií

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete do programu SiteGround pomocou môjho pridružený odkaz Budem darovať dobrý kus zadarmo. Každý rok darujem 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Či tak alebo onak, vyhnul by som sa Bluehost – pripojiť sa k niektorým skupinám na Facebooku a vidieť konverzácia, polls, tweety, a ľudia SZO migrovaný z Bluehost na SiteGround. Odmietam odporúčať EIG / Bluehost’s hrozný hosting. Urobte svoj výskum, vidieť koho používaš, a výsledok ľudí, ktorí migrovaný.

Dúfam, že to bolo užitočné. Ak máte otázky, napíšte mi komentár.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map