Recenzia Cloudways: Ušetrím 100 dolárov mesačne s 2x vyššou dobou načítania po migrácii z drahého cloudového hostingu SiteGround

Cloudways-Review


Priznávam, že som fanúšik SiteGround.

Ale s rastúcou prevádzkou som začal mať nadbytočné množstvo CPU v pláne programu GoGeek spoločnosti SiteGround. Inovoval som na 80 dolárov mesačne cloud hosting ale stále presahoval CPU, tak som pridal viac CPU / RAM a začal som ich platiť 180 dolárov mesačne. Choď z 11,95 dolárov mesačne na GoGeek na 180 dolárov mesačne bolo pre mňa prinajmenšom šialené. Tak som sa presťahoval DigitalOcean na cloudway kde som platil 80 dolárov mesačne za zhruba rovnakú sumu CPU / RAM. Po migrácii sa môj čas načítania znížil na polovicu, nie som nikde blízko k prekročeniu CPU a ušetrím 100 dolárov mesačne.

Samozrejme, som celkom šťastný.

Niektoré z mojich návodov obsahujú 10+ obrázkov a 400+ komentárov (veľkosť stránky 5 MB a 170 žiadostí) a stále sa načítajú <2s! Spustite tento príspevok cez GTmetrix alebo kliknite na moje stránky, ak chcete – všetky sa načítajú okamžite. Bol to najväčší rozdiel, ktorý som si všimol pri migrácii Cloudways.

Podpora služby Cloudways nie je tak dobrá ako služba SiteGround (lístky sa zvyčajne odpovedajú do hodiny namiesto 15 minút), ale so zlepšeným výkonom môžem s tým určite žiť..

1. Už som predtým používal Cloud Hosting spoločnosti SiteGround

Jeden problém, ktorý mám s programom SiteGround, je, že medzi programom GoGeek a cloud neexistuje žiadny „stredný“ plán. Platíte buď 11,95 dolárov mesačne alebo 80 dolárov mesačne. A ak musíte upgradovať na cloud, pretože máte nadbytočné množstvo CPU, šanca, že plán vstupnej úrovne nebude stačiť (nebolo to pre mňa). Musel som im zaplatiť asi 120 dolárov mesačne, aby som prestal dostávať nadmerné množstvo CPU, a 180 dolárov mesačne, aby sa môj server uvoľnil. 2 CPU a 4 GB pamäte RAM ich väčšinou nevystrihnú.

SiteGround-Cloud-hosting

Platil som im príliš veľa:

SiteGround-Cloud-hosting-Sales-Príjem

2. Peniaze, ktoré som ušetril s Cloudways

Rýchla porovnávacia kontrola: 2 CPU a 4 GB pamäte RAM stojí na serveri SiteGround 80 dolárov mesačne, keď v službe Cloudways na DigitalOcean je to iba 42 dolárov mesačne. Cloudové servery SiteGround tiež nedokážu spracovať CPU ako Cloudways. V mojom prípade som namiesto toho, aby som zaplatil 180 USD mesačne za 6 CPU + 8 GB RAM, som sa ľahko dostal preč s 2 procesormi + 4 GB pamäte RAM na serveri Cloudways bez problémov s procesorom a rýchlejšej stránky.

Záver: je to bez premýšľania.

Cloudways-faktúry

Ak sa vaše ceny za obnovenie webových stránok začnú vyplácať a platíte za GoGeek 35 dolárov mesačne, vtedy by som sa presunul do služby Cloudways. Pre väčšinu stránok s nízkou návštevnosťou je služba SiteGround vynikajúcou možnosťou (najmä ak získate 3 roky propagačnej ceny). Keď sa však obnovia ceny za obnovenie alebo sa váš blog rozrastie a potrebuje výkonný server, služba Cloudways je lacnejšia / rýchlejšia ako služba SiteGround.

3. Zaťaženie časov znížené na polovicu

Graf sa netvrdí:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-hosting

Najväčší rozdiel bol čas načítania dlhých / ťažkých cvičení. Tento tutoriál obsahuje okolo 100 obrázkov a 400+ komentárov, má veľkosť stránky 5,78 MB a 167 žiadostí, stále sa však načíta <2s. Samozrejme to nie je oficiálna referenčná hodnota, všimol som si však veľké zlepšenie rýchlosti načítania stránok kliknutím na moje stránky. Ak sa chcete vidieť, kliknite na moje odkazy na bočnom paneli.

GTmetrix-report-pre-dlhý post

Na svojej domovskej stránke s programom SiteGround som už mal 100% skóre GTmetrix, ale stránka obsahuje iba 334 kB a 10 žiadostí. Vyššie uvedená správa predstavuje presnejšiu reprezentáciu mojich časov načítania.

2019 správa GTmetrix

Tento príspevok môžete dokonca spustiť cez GTmetrix a zistiť, čo získate:

Cloudways-Review-GTmetrix

Ďalší ľudia, ktorí sa presťahovali do cloudu (alebo jedného z poskytovateľov cloudu):

Časy odozvy cloudových služieb

WP Engine do cloudway

Správa DigitalOcean Pingdom

Časy odozvy servera Cloudways

Godaddy k digitálnej migrácii

Zlepšenie doby načítania v clonovej sieti

Cloudways vs WP Engine

Untitled

Časy načítavania pingdomov v cloude

Správa Pingdomov oblačnosti

Namecheap to Cloudways Migration

Vultrská migrácia

Migrácia cloudového obchodu WooCommerce

Migrácia cloudových služieb AWS

WPEngine to Cloudways Migration

Získajte hosting z cloudu

4. Žiadne ďalšie výpadky procesora

CPU overages sú jedným z najväčšie obmedzenia of SiteGround.

Majte na pamäti: Píšem výukové programy o tom, ako znížiť CPU a zrýchliť načítavanie stránok WordPress. Použil som iba 15 ľahkých doplnkov, tému StudioPress, nakonfiguroval som WP Rocket s CDN Cloudflare a StackPath, zakázal tlkot srdca, optimalizoval všetky moje obrázky a blokoval zlé roboty, ktoré sa zobrazili v živej dopravnej správe Wordfence. Napriek tomu som stále mal problémy s procesorom.

SiteGround-CPU-Limits

Po migrácii na Cloudways bolo využitie CPU doslova 1%. Zaujme vás …

Cloudways-CPU-Usage

5. Bezplatná migrácia prešla plynulo

Toto sa nestane pre každého (len sa snažím byť úprimný).

Čítal som ďalšie recenzie v službe Cloudways, kde ľudia neboli spokojní s ich podporou a medzi ktoré patrí migrácia ich webových stránok. Pre 95% ľudí ide migrácia hladko. Ďalších 5% však môže zažiť prestoje, dlhé čakacie doby na migráciu vašich stránok a nemusí vám pomôcť nastaviť SSL, Cloudflare a čokoľvek, čo nesúvisí s ich službami..

Viac sa do toho dostanem v podporná časť, ale v mojom prípade som musel nastaviť SSL sám (čo bolo veľmi ľahké, pretože to bola doslova aktivácia jedným kliknutím na paneli Cloudways), ale stále mám problémy s tým, aby Cloudflare spolupracoval s Cloudways a budem potrebovať, aby môj vývojár urobil toto.

Cloudways-Migrator-Tools

Vyžiadajte si bezplatnú migráciu z cloudu

6. Podpora je „slušná“

Nebudem klamať, Cloudways sa bije za svoju podporu.

Migrácie môžu mať čkanie, podpora môže byť neslušná a nezískate rovnakú úroveň podpory ako SiteGround. Preto ak narazíte na problémy alebo máte otázky, oslovil by som ich Mustaasam Saleem Ansari (Správca komunity Cloudways), ktorého úlohou číslo 1 je priniesť zákazníkom spokojnosť a odpovedať na otázky. On je tiež super aktivovať v Hosting skupiny WordPress na Facebooku. Počas migrácie som bol v kontakte s Mustaasamom – odpovedal na všetky moje otázky a dal mi viac ako čokoľvek pokoj. Páčila sa mi myšlienka zodpovednosti.

Samozrejme, existuje veľa zákazníkov, ktorí si myslia, že podpora Cloudways je skvelá (ja, jednoducho nie tak dobrý ako SiteGround). Vlastne som oslovil Hristo Pandjarov (Správca komunity SiteGround) o pridruženej otázke so spoločnosťou SiteGround (dvakrát) a nikdy neodpovedal. Môj záver je, že každý človek je iný – všetko záleží na tom, kým je váš zástupca. Ak však máte nejaké otázky alebo problémy, obráťte sa na manažérov komunity. Pravdepodobnejšie budete prioritou.

Mustaasam Saleem Ansari

Moja osobná skúsenosť; úspešne migrovali web bez chýb, prestojov a dokonca nakonfigurovali svoj doplnok Breeze pre mňa. Možno vedeli, že píšem túto recenziu.

7. 5 poskytovateľov cloudových služieb, z ktorých si môžete vybrať

V službe Cloudways si môžete vybrať z 5 poskytovateľov hostingu v cloude. Cloudways je iba sprostredkovateľ, ktorý spravuje váš server, iba na potvrdenie. DigitalOcean a ďalší poskytovatelia sú hostitelia vašich webových stránok (prostredníctvom ich partnera, Cloudways). Ja osobne nemám chuť spravovať svoj server – na to nemá nikto čas! Ale ak tak urobíte, môžete ísť rovno DigitalOcean.

Cloudways-Managed-Cloud-hosting

Cloudways už napísali článok opisujú rozdiely v každom pláne:

Porovnanie cloudových cloudových platforiem

Pozrite si túto stránku v službe Cloudways

Ich najobľúbenejší plán je DigitalOcean čo je tiež najlacnejšie (a to je to, čo používam).

Cloudways-DigitalOcean

8. Urýchlenie vášho webu na cloudway

Niekoľko zákazníkov spoločnosti Cloudways urobilo optimalizačné video, ktoré obsahuje vylepšenia, ktoré môžete urobiť na hlavnom paneli služby Cloudways, aby sa vaše stránky rýchlejšie načítali. To môže ľahko vziať 1s z času načítania. Video má dĺžku 40 minút, takže vám ušetrím čas a uvedieme pokyny uvedené nižšie.

Krok 1: Inovujte na PHP 7.3, MariaDB 10.3 a nainštalujte Redis v časti „Nastavenia & Balíky “.

Cloudways-Speed-upgrade

Krok 2: Zvýšte limit pamäte na 256 MB aj v časti „Nastavenia & Balíky “.

Cloudways-Memory-Limit

Môžete tiež skontrolovať ich Hosťovacia stránka WordPress aby ste videli technológiu rýchlosti, ktorú používajú: polovodičové disky, PHP 7.3, MariaDB, PHP-FPM, doplnok Breeze a Cloudways CDN (platená služba).

Cloudways-Performance-Vlastnosti

9. Používanie doplnku Breeze

Cloudways ‘ Doplnok pre vánok nenahradí doplnok WP Rocket a ďalšie doplnky s najvyššou vyrovnávacou pamäťou, pretože majú viac funkcií. Softvér Breeze je dodávaný iba s možnosťou ukladania do vyrovnávacej pamäte, minifikácie, gzipu, čistenia databázy, URL CDN a možností Lakovania. Ale stojí za to vyskúšať – nikdy neviete, kedy budú pluginy do vyrovnávacej pamäte robiť lepšiu prácu pri optimalizácii konkrétnych vecí ako iné, pretože každý web je iný. Tiež väčšina zlé recenzie sú kvôli problémom súvisiacim s WooCommerce – v takom prípade buďte opatrní.

Má tiež cvičenie pre nastavenie Breeze.

Zásuvný zásuvný modul Cloudways

Základné možnosti:
* Vyhnite sa duplicite funkcií s inými doplnkami vyrovnávacej pamäte!

Základné možnosti aplikácie Cloudways Breeze

Pokročilé nastavenia:

Rozšírené možnosti služby Cloudways Breeze

databázy:

Možnosti databázy Cloudways Breeze

CDN:

Možnosti CDN Cloudways Breeze

lak:
*Objavilo sa veľa správ o tom, že aktivácia programu Varnish spôsobí viac škody ako úžitku av niektorých prípadoch dokonca môže poškodiť vaše webové stránky. Vo väčšine prípadov by som sa vyhla zapnutiu laku.

Možnosti lakovania Cloudways Breeze

10. Pridanie cloudflare

Zaregistrujte sa a získajte bezplatný plán. Prejdete si skupinu stránok, potom uvidíte dve mená mien:

Zmena mena servera cloudflare

Prihláste sa, kde hosťuje vaša doména (napr. GoDaddy) a zmeniť menné servery na Cloudflare’s:

Mená serverov Godaddy Cloudflare

Prihláste sa do služby Cloudways a prejdite na časť „Nastavenia“ & Balíky “ aktivujte modul WAF spoločnosti Cloudflare:

Pravidlo WAF pre cloudové zakalenie

Cloudways má tiež platenú možnosť CDN, ktorá je 1 $ na 25 GB:

Cloudways-CDN

11. 59+ dátové centrá

Cloudways má v skutočnosti 59 dátové centrá ak skombinujete všetkých svojich poskytovateľov cloudu, nie 25.

Cloudways-data-center

Pri výbere plánu prejdite ich umiestnenie.

 • DigitalOcean: 8 dátových centier
 • Linode: 8 dátových centier
 • Vultr: 15 dátových centier
 • AWS: 14 dátových centier
 • Google Cloud: 14 dátových centier

Cloudové dátové centrá 59

12. SSL zadarmo

Šifrovanie SSL je zadarmo súčasťou Cloudways. Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na jeho aktiváciu.

Cloudways-Free-SSL

13. Doplnky cloudových služieb (extra služby)

Cloudways ponúka niekoľko doplnkov (platené služby):

Cloudways-Add-ons

Jednoduché používanie DNS – Páči sa mi myšlienka prémiového servera DNS, kým mi nebolo povedané, že ho nemôžete používať v službe Cloudflare. Aj keď to teraz nepoužívam, možno ho budem musieť v blízkej budúcnosti roztočiť.

Rackspace Email – plne spravované podnikové e-mailové riešenie.

Elastický e-mail – skvelé, ak odosielate citlivú e-mailovú správu (pozri Cloudways) porovnávanie e-mailov).

Migrácia aplikácií – Cloudways bezplatne migrujú 1 web a potom 25 USD za web.

Aktualizácia aplikácie – Ak sa obávate aktualizovaných WordPress, doplnkov atď., Môžete za to zaplatiť 50 dolárov za mesiac, ale úprimne nepoznám nikoho, kto by to urobil..

CloudwaysCDN – je to rovnaké ako StackPath (Cloudways a StackPath sú partnermi) a stojí 1 USD za 25 GB. Používam Cloudflare aj StackPath, ktoré mi ušetrili veľa šírky pásma.

StackPath-CDN-Analytics

14. Ďalšie funkcie

réžia – Ak chceš naklonujte svoj web na testovanie nových návrhov / doplnkov je to veľmi jednoduché. Stačí prejsť na položku Aplikácie, kliknúť na tri bodky a kliknúť na položku „Klonovať aplikáciu / vytvárať pracovné webové stránky“.

Klonovanie inscenácie Cloudways

Vertikálne škálovanie – kedykoľvek prispôsobte svoj server tak, aby obsahoval viac zdrojov alebo úložiska.

Cloudways-Vertical-mierky

zálohy – ľahko si urobte zálohu kedykoľvek budete chcieť.

Cloudways-Zálohy

GIT – používajú sa na implementáciu vývojových pracovných postupov (majú cvičenie o tom).

Cloudways-GIT

Pridajte členov tímu – láska, že môžete nastaviť povolenia pre ľudí, ktorí majú prístup.

Cloudways-team-Members

15. Žiadne e-mailové hostenie

Cloudways neposkytuje hosťovanie e-mailov, ale sú s nimi partneri Rackspace poskytnúť e-mail hosting až za 1 $ / e-mail / mesiac namiesto 2 $ / e-mail / mesiac (cena za Rackspace).

A v prípade transakčných / odchádzajúcich e-mailov sú partnermi Elastický e-mail na zabezpečenie jednoduchého nastavenia alebo môžete nastaviť svojho vlastného poskytovateľa SMTP, ako je Gmail SMTP, SendGrid, Mailgun.

Cloudways-SMTP Nastavenie

16. Prínos Managed Hosting

Spravované hosťovanie sa stará o aktualizácie softvéru, bezpečnostné záplaty a správu hardvéru, okrem veľkého zvýšenia výkonu. Ale výkon je najväčší remíza.

Rozdiel medzi zdieľaným hostingom a riadeným cloudovým hostingom je obrovský. GoDaddy, Bluehost, HostGator, TSOhost a v podstate každý zdieľaný hosting okrem SiteGround (a možno aj A2) sú kecy. Ak ste ešte nikdy nezažili cloudový hosting, pri kliknutí na vaše stránky sa zobrazí vylepšená doba odozvy servera, doba načítania v GTmetrix a viditeľný rozdiel..

Spravované prieskumy hostingu

17. Záver: Som šťastný táborník

Po prvé, takmer každá hostingová spoločnosť blokuje recenzie na Facebooku (pravdepodobne preto, že ju toľko ľudí používa na fenu). Cloudways je jedným z mála hostiteľov, ktorý to umožňuje Recenzie na Facebooku. A keď som ich skontroloval naposledy, mali 4,5 / 5 hviezdičiek s 500 a viac recenziami, čo je pre Facebook dosť zatraceně dobré. S veľkou skúsenosťou, ktorú som urobil, som sa rozhodol nechať im vlastný drahokam a preskúmanie:

Cloudways-Facebook-Review

18. Cloudways # 1 V anketách Facebooku

SiteGround a Cloudways sú zvyčajne najlepšími hosťami v anketách na Facebooku. Služba SiteGround bola v skutočnosti hodnotená ako prvá v anketách nad 30 rokov. Je to preto, že ich chodilo naveky, viac ľudí ich používalo a sú lacnejšie (kým sa nemusíte obnovovať). Existuje však obrovský posun ľudí, ktorí sa sťahujú z lokality SiteGround do služby Cloudways, a to najmä z dôvodu obnovovacích cien stránok SiteGround..

Odporúčania týkajúce sa hostenia Facebook

VPS Cloud Hosting WooCommerce Anketa

Odporúčania hostiteľa Elementor

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

VPS Cloud Hosting Anketa

Návrhy na hosťovanie WordPress

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

19. Použil by som program SiteGround, ak …

 • Chcete úžasnú a spoľahlivú podporu
 • Zatiaľ ste sa nezaregistrovali za svoje propagačné ceny
 • Viete, ako optimalizovať svoje stránky, aby sa znížil procesor
 • Máte web s nízkou návštevnosťou a nepotrebujete hosting v cloude
 • Chcete byť s renomovaným hostiteľom, ktorý je tu už mnoho rokov
 • Spravovanie svojich webových stránok nie je zdĺhavé a hľadáte „ľahký“ hosting
 • Chcete najrýchlejší zdieľaný hosting v okolí (oveľa lepší ako GoDaddy), EIG, atď)

20. Použil by som Cloudways, keby …

 • Chcete čistý výkon (zďaleka najväčší dôvod)
 • Plán GoGeek programu SiteGround ho neznižuje (buď z dôvodu ceny procesora alebo obnovenia).
 • Chcete predstaviť a GIT bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete
 • Vaše očakávania podpory nie sú také vysoké ako SiteGround
 • Ste dôvtipnejší, pokiaľ ide o správu vašich webových stránok

WordPress tiež odporúča DigitalOcean v ich sprievodca optimalizáciou:

Odporúčanie pre digitálny oceán

Získajte hosting z cloudu

(ušetrite 25% za 2 mesiace s propagačným kódom OMM25)

často kladené otázky

&# x1f535; Je cloudway rýchly?

Cloudways mi poskytli asi dvakrát rýchlejšie načítanie ako cloudový hosting spoločnosti SiteGround a platím 1/2 toho, čo som bol. Moje stránky sa načítajú okamžite a vy môžete kliknúť cez moje stránky, aby ste videli, ako rýchlo sa načítajú. Používajú najnovšie verzie PHP, MariaDB a veľmi rýchlu infraštruktúru.

&# X1f535; Ktorých 5 poskytovateľov hostingu v cloude používajú?

DigitalOcean, Vultr, Linode, Google Cloud a Amazon (AWS). Ich plán DigitalOcean je najobľúbenejší, najlacnejší a používam ho.

&# X1f535; Aká je štruktúra cien spoločnosti Cloudways?

Cloudways má mesačnú štruktúru stanovovania cien bez ročných kontraktov alebo počiatočných poplatkov.

&# X1f535; Podporuje spoločnosť Cloudways e-mail?

Cloudways neposkytuje hosťovanie e-mailov priamo, ale je v partnerstve so spoločnosťou Rackspace, ktorá ho ponúka už od 1 $ / e-mail / mesiac namiesto 2 $ / e-mail / mesiac (cena za Rackspace).

&# X1f535; Ako sa Cloudways porovnávajú s SiteGround?

Majú lepšiu hodnotu, najmä akonáhle dosiahnete obnovovacie ceny SiteGround, ale sú tiež trochu technickejšie. SiteGround je vhodný pre zdieľaný hosting, ale ak je rýchlosť dôležitá, Cloudways je správna cesta.

&# X1f535; Je Cloudways sprostredkovateľom?

Inak, áno. Ich hosting je označený asi 200%, pretože je to riadený hosting. Ak máte čas na konfiguráciu a údržbu svojho vlastného servera, môžete si ho kúpiť priamo od poskytovateľa cloudových služieb. Inak to spoločnosť Cloudways spravuje za vás.

Ste pripravení vyskúšať výkonné servery na spravovanom serveri cloud?
Nebuď ako ja a myslím si, že práve preto, že zdieľaný hosting SiteGround je dobrý, nie sú k dispozícii výkonnejšie servery. Akonáhle som konečne stlačil spúšť, nedalo sa naspäť.

+1 pre Cloudways
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map