SiteGround vs Bluehost WordPress Hosting Recenzie: Moja osobná skúsenosť (a to, čo väčšina ľudí hovorí v skupinách Facebook)

SiteGround vs. Bluehost


Priznávam sa …

Pred rokmi som bol jedným z tých odporúčajúcich blogerov Bluehost ako pridružená spoločnosť. To sa však zmenilo po pripojení k 30 skupinám Facebooku a prečítaniu stoviek konverzácií, kde sa ľudia pýtali na „najlepší“ hosting. Okamžite som previedol svoju webovú stránku z Bluehost na SiteGround (spojler: moje načítané časy sú teraz nižšie ako 1 s). Taktiež som prestal odporúčať Bluehost, pretože medzi nimi nebolo žiadne porovnanie – urobte prosím prieskum v oblasti sociálnych médií!

SiteGround bol hostiteľom číslo 1 na 34 prieskumoch Facebooku (aj keď v porovnaní s Bluehost) a je tiež používa Yoast. Ľudia, ktorí prešli z Bluehostingu na SiteGround, boli schopní odrežte 7s od času načítania. Urobte svoj výskum Trustpilot, Advanced Twitter Search a Facebook Groups. Uvidíte veľa súčasných zákazníkov Bluehostingu, ktorí sa sťažujú na svoje pomalé servery, prestoje a super pomalú podporu. Zatiaľ čo väčšina zákazníkov SiteGround je skutočne spokojná.

S kým som skončil?

SiteGround a očividne rád, že som to urobil, pretože tam sú tony pridružených spoločností Bluehost, ktorí vás budú riadiť v zlý smer. Existuje tiež nespočetné množstvo dôkazov o sociálnych médiách SiteGround je rýchlejší. S ich Plán GoGeek a pár optimalizácií webových stránok, ktoré som bol schopný získať <1s časy načítania a 100% GTmetrix skóre. Nikdy som to nebol schopný dostať na Bluehosta. Prečo je teda služba SiteGround lepšia? To sa dozviete v tejto recenzii.

Bluehost-Managed-WordPress-hosting

1. SiteGround vs. Bluehost v 34 anketách na Facebooku

SiteGround bol na prvom mieste v 34 rôznych prieskumoch verejnej mienky, zatiaľ čo Bluehost nebol na mape skoro nikde. Mnohé z nich boli odobraté v súkromných skupinách, takže sa budete musieť pripojiť, aby ste videli ankety (poskytol som aj snímky obrazovky). Hosting skupiny WordPress na Facebooku je skvelým miestom na získanie nestranných názorov na hosťovanie – pretože nepovoľujú pridružené odkazy a vlastné propagátory.

SiteGround vs Bluehost

SiteGround vs Bluehost Facebook AnketaZobraziť prieskum2017-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčania hostiteľa ElementorZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčanie hostenia z júla 2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018Zobraziť prieskum alebo ScreenshotShared-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotGo-To-hosting-CompanyZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotWooCommerce-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-Web-hosting-HlasovanieZobraziť prieskum alebo ScreenshotBest-WordPress-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-2019-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o priateľskom hostovaní WPZobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround vs Bluehost Twitter AnketaZobraziť prieskum2016-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotObľúbený hosting pre spoločnosť ElementorZobraziť prieskum alebo Screenshot2018 Odporúčania týkajúce sa hosteniaZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o hosťovaní WordPress september 2018.pngZobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-WordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-Hostitelia-Poll-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-For-SpeedZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-jún-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround-odporúčaniaZobraziť prieskum alebo Screenshot2014-Managed-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-Feb-2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Odporúčania-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPressZobraziť prieskum alebo Screenshot

2019 Prieskum hostingu

2. Vyhnite sa pridruženým pasci Bluehost

Pridružené spoločnosti Bluehost posúvajú Google, Quora a Facebook skupiny zlým radom. Bluehost ich motivuje vysokými províziami a to je všetko, na čom im záleží.

Ako začať blog s Bluehost

Kde získať skutočne nezaujaté názory na hosting

Bluehost EIG TwitterPridružené odkazy Bluehost

Samozrejme, existuje veľa pridružených spoločností SiteGround (áno, vrátane mňa). Väčšinu mojich recenzií však čerpám zo sociálnych médií a budem sa venovať dvom hlavným problémom programu SiteGround – vysokým cenám obnovy a limitom CPU. Poviem vám tiež, že väčšina ľudí, ktorí migrujú mimo lokality SiteGround, buď chodí do DigitalOcean na Cloudways alebo A2 (pozri moje iné hostiteľské alternatívy).

3. Urobte svoj výskum na EIG

Rovnaká spoločnosť (Endurance International Group) vlastní viac ako 60 rôznych hostingových spoločností vrátane spoločností Bluehost, HostGator, HostMonster, Site5, iPage, Unified Layer a mnohých ďalších.

Prečo by ste sa mali vyhnúť EIG

 • Oni majú akcionári prosím (zisky nad ľuďmi)
 • Zníženie nákladov zabalením príliš veľkého počtu ľudí na ten istý server
 • Zjednodušujú podporu tým, že prepúšťajú zamestnancov a donútia zákazníkov čakať večne
 • Neinvestujú aktívne do nových technológií (pomaly vydávajú nové verzie PHP)
 • Sú známe tým, že získavajú slušné hostingové spoločnosti, ale potom idú z kopca

List-Of-HZS-Brands

Prečítajte si o EIG …

EIG FacebookEIG Twitter

4. Servery Bluehost sú pomalé ako peklo

Ak vám záleží na rýchlom načítaní a dobrých správach GTmetrix / Pingdom, Bluehost nepomôže. Preplnili svoje servery a na Facebook + Twitter sa na to sťažovalo veľa ľudí.

Tu je to, čo v nich hovorí Bluehost súhlas používateľa:

„Účty s veľkým počtom súborov (počet inode viac ako 200 000) môžu mať nepriaznivý vplyv na výkon servera.“

Len preto, aby sme vám poskytli predstavu, má SiteGround v rámci plánu StartUp, GrowBig a GoGeek zodpovedajúci limit inodácií 150 000, 300 000 a 450 000. Na ktorý hostingový plán sa odvoláva Bluehost, keď spomínajú tieto 200 000 medzné limity? Môžeme len hádať, ale na základe počtu ľudí, ktorí sa sťažujú na svoje servery, sa tento limit pravdepodobne vzťahuje na väčšinu plánov na Bluehost..

Podpora SiteGround verzus Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost

Čas vyhradený na reakciu servera Bluehost

Čas odozvy servera Bluehost Crap

Čas odozvy servera Bluehost

Ako skontrolovať, či je váš server pomalý
Môžete spustiť akýkoľvek web Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe, čo znamená, že váš server (hostiteľ) je pomalý. S Bluehostom sa to stáva veľa.

Znížte čas odozvy servera

5. Časté prestoje

Vyhľadajte na Twitteri výraz „Bluehost dole“A uvidíte veľa ľudí, ktorí majú problémy s prestojmi. Niektoré webové stránky boli zrušené viac ako týždeň a podpora spoločnosti Bluehost sa mohla starať menej.

Keď som bol v spoločnosti Bluehost, moje stránky klesli približne raz za týždeň, niekedy aj na niekoľko hodín. Bolo to skutočne bolestivé otázky, či to bol ich hosting, alebo či niečo, čo som urobil, bolo zlé. Po migrácii na server SiteGround všetky moje problémy s prestojmi zmizli. Ak je to opäť obchodná webová stránka, na ktorú sa spoliehate, aby ste zarobili peniaze, nevyberajte Bluehost.

Toto sa stalo tak zlým Bluehostom napísal ospravedlňujúci list:

Ospravedlňujúci list spoločnosti Bluehost

Bluehost sa neustále ospravedlňuje:

Bluehost-Ospravedlnenia

6. Pomalá + neužitočná podpora

Podpora Bluehost je neporovnateľná s SiteGround. S programom SiteGround môžete počas niekoľkých sekúnd zastaviť live chat a vstupenky odpovedať za 10 – 15 minút. Na odpoveď Bluehost môže trvať hodiny alebo dokonca týždne. Najhoršie na tom je, že bolo veľa správ o nich, že budú „sledovať“, ale nikdy to neurobia. Ak váš web klesne na svojich serveroch, môže to byť veľmi frustrujúce.

Podpora Bluehost

Telefonická podpora BluehostPomalá podpora telefónu Bluehost

7. Obidve spoločnosti majú neférovú fakturáciu

Ak chcete získať inzerované ceny spoločnosti Bluehost (2,95 USD mesačne), musíte zaplatiť vopred 3 roky vopred, inak zaplatíte viac za 1 až 2 roky. Zistíte to, až keď sa dostanete na ich stránku pokladní.

Bluehost Pricing

Ceny za obnovenie stránok SiteGround sú vysoké. Môžete získať až 3 roky ich propagačnej ceny, potom to vyskočí. Preto by som mohol platiť za 3 roky, pretože pri tejto hodnote je to pravdepodobne najlepší zdieľaný hosting, aký nájdete. Minulý rok som svoju priateľku podpísal do programu SiteGround a ľutujem, že som neplatil 3 roky. Keď nastal čas na obnovenie, skončili sme s prechodom na A2 (jedná sa o webovú stránku reštaurácie a ona chcela, aby bola spustená čo najlacnejšie). Snažil som sa ju presvedčiť, aby sa obnovila alebo šla do Cloudways. Chcela lacno a viem lepšie, ako sa hádať so ženami.

Ceny za obnovenie stránok

8. Prečo by ste nemali používať Bluehost

 • Vo vlastníctve EIG ktorý vlastní 60+ rôznych hostiteľov a je neslávny zabalením príliš veľkého počtu ľudí na rovnakom serveri, hroznou podporou, častými výpadkami a ktorých hlavným cieľom je potešiť akcionárov (nie zákazníkov) agresívnym propagovaním ich pridruženého programu namiesto toho, aby sa staral o existujúce zákazníci
 • 3-ročná platba vopred (SiteGround je 1 rok)
 • Vydávanie nových verzií PHP veľmi pomaly
 • Chyby servera ako zlé brány alebo interné chyby servera
 • Podpora je hrozná (napr. 1 hodina čakania)
 • Podpora sa nepripustí, ak sú problémami servery
 • Neustále sa snaží predávať zbytočné upgrady
 • Vstavaný SEO nerobí nič (úplne oddelené pole)
 • Neuvedú, aký typ technológie rýchlosti / dostupnosti používajú
 • Nepodporujú inscenáciu, poďme šifrovať SSL, ďalšie kľúčové funkcie
 • Sú určené pre začínajúcich používateľov webových stránok, ktorí nevykonávajú úplný prieskum
 • Dokončil som 30 a viac projektov rýchlosti WordPress a je to ťažké, keď webové stránky prechádzajú od 10 do 3 s, ale klienti stále nie sú šťastní, ale odmietajú prepínať hostiteľov.
 • Dostanete to, za čo platíte, a Bluehost je lacný ako peklo (na mnohých WordCampoch sa hovorí, že za váš hosting platia toľko, koľko by ste mali za večeru pre krevety). V opačnom prípade sa nesťažujte na svoj pomalý web a na zlé prevádzky / podporu

9. Prečo používam funkciu SiteGround

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

10. Migrácia Bluehost To SiteGround = 7s Off Load Time

Pozrite sa na ľudí, ktorí migrovali z Bluehost na SiteGround a zverejnili svoje nové časy načítania. Pridružené spoločnosti môžu povedať, čo chcú, ale sú to neprepojení zákazníci, ktorí skutočne prešli touto skúsenosťou. SiteGround je technológia rýchlosti je oveľa rýchlejší ako Bluehost.

Bluehost To SiteGround Migration

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

Nehovoriac o mojej vlastnej správe GTmetrix:

2019-GTmetrix-Report

Tu je môj Správa o pingdom:

2019-Pingdom-Report

11. Servery SiteGround sú rýchlejšie

Teraz, keď ste už videli vylepšenia času načítania ľudí, ktorí migrovali, chcem pokryť niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť na ovládacom paneli SiteGround, vďaka ktorým bude vaša stránka ešte rýchlejšia. Môžete sa pozrieť na ich cPanel demo ak sa chcete zoznámiť s tým, kde je všetko.

SiteGround-Speed-Technology

SG Optimizer
Odporúčam ich použiť Doplnok na optimalizáciu SG alebo WP Rocket (používajte iba jeden, nemusíte používať obidva). Program SG Optimizer je rýchlejší ako akýkoľvek iný doplnok do vyrovnávacej pamäte, pretože namiesto ukladania do vyrovnávacej pamäte súborov používaného inými doplnkami do vyrovnávacej pamäte používa vyrovnávaciu pamäť na strane servera. Ale neprichádza s toľkými funkciami, aké má WP Rocket. Je to kompromis medzi rýchlejším ukladaním do vyrovnávacej pamäte alebo viacerými „rôznymi“ optimalizáciami rýchlosti. Testoval by som oboje, aby som zistil, ktorý z nich vám dáva najlepšie výsledky v GTmetrix.

CloudFlare
Na ovládacom paneli SiteGround môžete: aktivujte Cloudflare jedným kliknutím. Jedná sa o bezplatnú CDN s viac ako 200 údajovými centrami a neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste to nemali využívať.

PHP 7+
Vo vašom SiteGround PHP Manager, môžete upgradovať až na PHP 7.3. To samo o sebe môže znateľne zlepšiť rýchlosť aj pri kliknutí na vaše stránky. SiteGround je vždy jedným z prvých hostiteľov, ktorí vydali novšie verzie PHP, zatiaľ čo Bluehost je na večierku neskoro.

Vyššie plány = viac serverových zdrojov
Vyššie plány majú viac prostriedky servera (Faktor rýchlosti č. 1). Zamierte na ich stránka funkcií a prejdite nadol na „Prideľujeme zdroje, ktoré potrebujete“, potom umiestnite kurzor myši na kartu „server“. Môžete vidieť, koľko serverových zdrojov prichádza s každým plánom spolu s porovnaním ich plánu StartUp verzus GrowBig verzus GoGeek. Aspoň odporúčam ich plán GrowBig, pretože je iba o 2 doláre mesačne a prináša viac serverových zdrojov, podporu priority a neobmedzené hostované webové stránky. GoGeek prichádza s ešte viac zdrojmi + réžia.

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

12. SiteGround podporuje Yoast, WordPress a Ivica

SiteGround je používa Yoast:

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Odporúčajú ich WordPress (rovnako ako Bluehost, ale nezaslúžia si tam byť):

Siteground odporúčaný-WordPress-host

A Ivica (Správca populárneho WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook):

WordPress-Speed-Up Odporúčané nástroje

13. Prevádzkové časy sú v skutočnosti 99,99%

Tu sledujem môj web Pingdom Tools čo je 100%. Je to preto, že ich technológia dostupnosti je mimoriadne spoľahlivý s Linuxovými kontajnermi, monitorovaním servera, interným zálohovacím systémom a bezpečnou izoláciou účtu (ktorú SiteGround ako prvá spoločnosť vytvorila). Mnoho hostingových spoločností CLAIM vlastní 99,99% dostupnosti, ale so všetkými chybami, ktoré sa vyskytnú pri nesprávnom hostovaní, to určite nie je 99,99%. Vďaka funkcii SiteGround budú vaše servery super spoľahlivé, takže sa už nikdy nebudete musieť obávať, že váš web nebude fungovať bez dôvodu (verte mi, som tam).

SiteGround-doby používania

14. Podpora je fenomenálna

Je mi jedno, koľko funkcií má vaša hostingová spoločnosť, ak ich podpora saje, sajú. Môžem vyzdvihnúť telefón a získať podporu SiteGround za menej ako minútu. Je to taký veľký rozdiel. Ich tím je veľmi dobre informovaný, najmä pokiaľ ide o WordPress.

Zákazníci SiteGround milujú svoju podporu.

Bluehost-vs-SiteGround-Support-Thread

15. Funkcie WordPress

SiteGround má veľa funkcií programu WordPres, ktoré nájdete na ich stránkach stránka funkcií:

SiteGround-WordPress-Vlastnosti

SG Optimizer
Pokryl som to skôr, ale SG Optimizer nielenže ukladá do vyrovnávacej pamäte, ale aj veľa ďalších optimalizácií rýchlosti: minifikáciu, optimalizáciu obrazu, lenivé načítanie a aktualizáciu verzií PHP..

Automatické aktualizácie
Môžete povoliť automatických aktualizácií pre jadro / pluginy WordPress v ich cPaneli.

SiteGround WordPress Autoupdates

Zabezpečenie WordPress
SiteGround je doslova na svojej hre, pokiaľ ide o WordPress a bezpečnosť. Neustále monitorujú zraniteľné miesta a aktualizujú svoje servery, aby vás chránili pred najnovšími hrozbami – uverejňujú na nich aktualizácie Stránka na Facebooku po celý čas a zákazníci to oceňujú úžasnou spätnou väzbou. Dostávate tiež pravidelné e-maily, ktoré vás informujú o zabezpečení vašich stránok.

réžia
réžia prichádza s programom GrowBig / GoGeek a umožňuje vám vytvoriť demo webovú stránku na testovanie nových doplnkov, návrhov a aktualizácií pred ich spustením na vašom webe (čo sa vykoná jedným kliknutím).

Podpora WordPress
Mám pocit, že väčšina zákazníkov programu SiteGround používa program WordPress a sú veľmi dobre oboznámení s doplnkami na riešenie problémov, ktoré vám pomôžu blokovať nechcené prehľadávače, ktoré spotrebúvajú zdroje, a opravujú chyby. Väčšina webových stránok nepostupuje na serveri SiteGround, ale ak áno, sú veľmi pohotové a pomáhajú vám ich získať späť. Ich podpora pre WordPress je úžasná.

Funkcie elektronického obchodu
Všetky plány programu SiteGround sa dodávajú Hosting elektronického obchodu ako je bezplatný SSL od Poďme zašifrovať. GoGeek prichádza s Súlad s PCI ktoré zabraňujú podvodom s kreditnými kartami na stránkach elektronického obchodu. A ak sa vám nedarí nainštalovať nákupný košík, služba SiteGround’s to urobí zadarmo.

SiteGround-eCommerce-Vlastnosti

16. Limity CPU servera SiteGround

SiteGround vám povie, koľko návštevníkov dokáže každý plán zvládnuť, ale mali by ste sa ich skutočne pozerať stránka funkcií ktorý vám povie každý plán Limity CPU. Ak ty prekročiť ich, pošlú vám upozornenia a prípadne vypnú vaše stránky. Preto je najlepšie vopred znížiť využitie procesora (čo môže tiež zlepšiť čas načítania). Mnoho vecí je rovnako ľahké ako inštalácia doplnku Heartbeat Control, doplnku Blackhole For Bad Bots a použitia bezplatnej CDN služby Cloudflare..

SiteGround-zdroje-Chart

Pri znižovaní CPU buďte preventívny a nedovolte, aby sa vám to stalo:

Siteground-CPU akékoľvek predávkovanie

Spodná čiara: ak prevádzkujete web WooCommerce, vysoké pluginy CPU alebo vaše webové stránky spotrebujú veľa zdrojov, nezabudnite optimalizovať svoje stránky a zvoliť plán, ktorý tieto zdroje podporuje. Podpora SiteGround vám tiež môže pomôcť zistiť, či sa vyskytol problém. Každá spoločnosť, ktorá ponúka zdieľaný hosting, šetrí vaše využitie procesora, nielen SiteGround.

17. Bezplatná migrácia podľa lokalityGround

SiteGround áno bezplatné migrácie s ich plánom GrowBig / GoGeek. Stačí otvoriť podporný lístok a požiadať o prevod. Malo by dôjsť k 0 prestojom a urobil som to pre mnoho webových stránok.

Webový prenos zadarmo

18. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Tu je porovnávacia tabuľka:

SiteGround-Vlastnosti-Page

Startup (3,95 $ mesačne) – dobré na hosťovanie 1 jedinej webovej stránky, ktorá nevyžaduje vysoké plug-iny CPU, WooCommerce, alebo ktoré majú veľkú návštevnosť. Mali by ste ho používať iba v prípade, že práve začínate a neočakávate veľkú návštevnosť. Neprichádza s mnohými serverovými prostriedkami, úložným priestorom, pracovnou fázou a ďalšími funkciami. Preto všeobecne odporúčam program GrowBig, pretože je to 2 $ mesačne a prichádza s oveľa viac funkcií a zdrojov servera. StartUp nedokáže zvládnuť veľa CPU.

GrowBig (5,95 $ / mesiac) – pri použití doplnku SG Optimizer hostite neobmedzené weby s približne 1,5-násobným serverovým zdrojom, väčším úložným priestorom, pracovnou fázou a pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Získate tiež bezplatný prenos webových stránok a zálohovanie na požiadanie. GrowBig má najlepšiu hodnotu a je to jeho najobľúbenejší plán. Aj keď nepotrebujete všetko ostatné, ďalšie prostriedky servera stoja za to.

GoGeek (11,95 $ mesačne) – GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo je asi 4x rýchlejšie ako bežné zdieľané hostingové plány. Tieto serverové prostriedky by mali výrazne rýchlejšie zrýchliť načítavanie vašich stránok a sú hlavným dôvodom na inováciu. GoGeek tiež prichádza s prioritnou podporou, ale ich pravidelná podpora je rovnako rýchla. Osobne by som upgrade, iba ak chcete viac zdrojov.

19. Iné alternatívy (odporúčam iba 4 hostiteľov)

Toto sú 4 hostitelia, ktorí získali najlepšiu spätnú väzbu v službe Facebook Skupiny + Twitter.

Pripojiť sa k Hosting skupiny WordPress na Facebooku aby videli, čo hovoria skutoční nepridružení ľudia. Som členom 30+ skupín Facebooku WordPress a tu je zhrnutie každej osoby, ktorá sa pýta: „Aký je najlepší hosting pre WordPress?“ Vychádza to z viac ako 35 prieskumov verejnej mienky Facebook, dôkazov zo služby Twitter, recenzií spoločnosti Trustpilot a príliš veľa času na prečítanie týchto rozhovorov. Môžete tiež osloviť Hristo Pandjarov (Správca komunity SiteGround) a Mustaasam Saleem Ansari (Správca komunity Cloudways), ktoré sú takmer vždy najlepšími 2 možnosťami.

SiteGround
# 1 v anketách na Facebooku a používané spoločnosťami ako Yoast. SiteGround vyhodí iný zdieľaný hosting z vody, pokiaľ ide o rýchlosť, podporu, dobu prevádzky, vlastnosti a bezpečnosť. Majú skvelé Recenzie dôveryhodnosti a sú to obrovské vylepšenia oproti GoDaddy, EIG a A2 Hosting. Urobte prieskum a pozrite sa na ľudí, ktorí migrovali a zverejnené výsledky. Obnovovacie ceny sú vysoké, ale ak ste ich ešte nevyužili, 100% by som využil promo ceny, ktoré dostanete za 1-3 roky od $ 3.95 / mesiac.

Získajte hosting z lokality SiteGround

DigitalOcean On Cloudways
Väčšina ľudí, ktorí opustia program SiteGround, ide do služby Cloudways. Je to riadený cloudový hosting (rýchlejší ako zdieľaný) a prekonáva WP Engine. Tu sú tweety od ľudí, ktorí migrovali a zverejnili výsledky: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10. Podpora nie je taká dobrá ako služba SiteGround (lístky môžu trvať hodiny namiesto minút), ale kompromis je iba rýchlosť. Pri výbere plánu máte k dispozícii 5 možností: Digital Ocean, Linode, Vultr, AWS a Google Cloud. DigitalOcean je najobľúbenejší a začína na $ 10 / month. Po migrácii nezabudnite inovovať na verziu MariaDB 10.3, PHP 7.2, zvýšiť limit pamäte na 256 MB a povoliť program Varnish + Redis. To samo o sebe môže zlepšiť časy načítania o niekoľko sekúnd a dá sa ľahko vykonať na vašom CW prístrojovom paneli. Znova vykonajte prieskum v skupinách Facebook a skontrolujte Recenzie dôveryhodnosti – Cloudways je úžasná voľba.

Odporúčania týkajúce sa hostenia Facebook

VPS Cloud Hosting WooCommerce Anketa

VPS Cloud Hosting Anketa

Návrhy na hosťovanie WordPress

Spravujte cloudový hosting z Cloudways

Hosting A2
Dal som A2 v červenej farbe, pretože je to downgrade z SiteGround, ale porovnateľný. ich $ 4,90 / mesiac Swift plán je celkom slušný z hľadiska ceny – lepší ako EIG. Ale veľa ľudí ďalej TrustPilot skúsenosti výpadky, zlá podpora, a nie tak veľké servery. Ak ste nevyužili promočné ceny programu SiteGround, budete na tom lepšie. Ak ste už boli s programom SiteGround, obnovte ho (pretože je úžasné a stojí za to) alebo sa pozrite do Digital Ocean na Cloudways. Používam A2 iba na koníčkové weby.

Získajte hosting od A2

20. Čo hovoria ľudia v skupinách Facebooku

Strávte niekoľko minút čítaním týchto rozhovorov a rozhodnutie je jasné.

Bluehost-vs-SiteGround-Thread

SiteGround-vs-Bluehost-Thread

Bluehost-vs-Siteground-in-facebooku

Hľadá-for-a-new-hostiteľskej poskytovateľa-Facebook

SiteGround-Feedback

Ďalšie-Nešťastný-Bluehost-Customer-Thread

Najlepší hostiteľa konverzácie

SiteGround je pološpecializovaný plán je legitímne, pretože prichádza s 4x viac prostriedky servera ako pravidelný zdieľaný hosting (jeden z najväčších faktorov v príručke optimalizácie WordPress). Skóre skóre Pingdom a GTmetrix sú jemné a šikovné, ale najdôležitejší je čas načítania. To je to, čo používam a mám Čas načítania 320 ms v Pingdom, .5 s v GTmetrix, so 100% skóre.

OMM-On-SiteGround

Prezrite si porovnávaciu tabuľku StartUp verzií GrowGig a GoGeek programu SiteGround

často kladené otázky

&# x2705; Prečo všetci propagujú službu Bluehost?

Väčšina blogerov propaguje Bluehost, pretože ponúkajú najvyššie provízne provízie. Platia tiež peknú penny, ktorú treba odporučiť na oficiálnej hostiteľskej stránke WordPress, čo uľahčuje ich propagáciu. Ak však robíte výskum v skupinách Facebook súvisiacich s WordPress, väčšina ľudí ich neodporúča.

&# X2705; Čo majú ľudia proti Bluehost?

Ich servery sú pomalé, podpora nie je užitočná a mnohí ľudia majú prestoje. Bluehost je tiež vo vlastníctve spoločnosti EIG, ktorá má akcionárov hľadajúcich zisk namiesto toho, aby sa starali o existujúcich zákazníkov. Sú veľmi agresívni so svojím pridruženým programom.

&# X2705; Je SiteGround alebo Bluehost rýchlejšie?

SiteGround je rýchlejší, najmä ak používate doplnok SG Optimizer a aktivujete PHP 7.4 + Cloudflare na dashboarde SiteGround..

&# X2705; Je program SiteGround alebo Bluehost lacnejší?

SiteGround je lacnejší vopred, ale po dosiahnutí obnovovacej ceny je drahší ako Bluehost. Za propagačnú cenu môžete získať až 3 roky hostingu, potom budete musieť zaplatiť vyššiu cenu za obnovenie.

&# X2705; Ktorý z nich je lepší pre weby WooCommerce?

Odporúčam program GoGeek spoločnosti SiteGround. Webové stránky WooCommerce zvyčajne vyžadujú viac serverových zdrojov, pretože zvyčajne majú viac doplnkov a ďalšie skripty, štýly a fragmenty košíka WooCommerce. Na to budete potrebovať výkonnejší server. Možno budete chcieť zdieľaný hosting úplne vynechať a ísť s rýchlejším hostiteľom, ako je Cloudways.

Ak máte otázku týkajúcu sa mojej kontroly lokality SiteGround verzus Bluehost, napíšte mi riadok. Môžete si tiež prečítať moje plné znenie SiteGround prehliadka WordPress Ak sa chcete dozvedieť viac o ich cPaneli, doplnku SuperCacher, ďalších tipoch pre Cloudflare atď. Mal som s WebGround veľké skúsenosti a používal by som ho, ak potrebujete rýchly a spoľahlivý hosting WordPress. A vážne, aj keby ste nevybrali SiteGround, určite by som zostal AWAY od Bluehost. Aj keď o Bluehost-e počul viac ľudí, dôkazy jasne ukazujú, že SiteGround je lepšou voľbou.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map