SiteGround vs GoDaddy: Nedotýkajte sa GoDaddy s 10-stopovým pólom

SiteGround vs GoDaddy


Naozaj sa rozhodujete medzi serverom SiteGround a GoDaddy?

Toto je úprimne najjednoduchšie porovnanie, aké som kedy napísal. GoDaddy je absolútny odpad a vy by ste sa im za každú cenu mali vyhnúť. Keď ich porovnávate s programom SiteGround, je to ako noc a deň.

Tu je dôvod:

Choď oci zbiera príliš veľa ľudí na svojich serveroch (čo ich robí pomalými), čo je dobre známe Quora, Facebook, a cvrlikání. Boli hodnotené najlepšia sieť na hosťovanie škodlivého softvéru a zverejňovať správy zo všetkých nesprávnych dôvodov iThemes, Wikipedia, Forbes, Mashable, a PC Mag. Boli nazývaní podvodom, pretože prinútili zákazníkov platiť upgradovať verzie PHPproblémy s malvérom, keď je to ich vlastná chyba. GoDaddy je ako lekár, ktorý núti pacientov trpieť chorobami a lieči príznaky, aby si zarobili peniaze, ale neopravuje príčinu. Oni tiež doplnky na čiernu listinu cache a prinútiť vás používať vlastný vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý nedrží sviecu na pluginy ako WP Rocket, Swift alebo dokonca W3 Total Cache. Sú známe ako jedna vec (lacná), ale cenu budete platiť dlhodobo. Nikomu ich neodporúčam.

SiteGround je používa Yoast, odporúčané WordPress, a boli ohodnotení ako hostia č. 1 v anketách 30+ Facebooku. Podarilo sa mi získať 100% skóre GTmetrix a <1s doba načítania na ich pološpecializovaný plán GoGeek. Mnoho ľudí, ktorí migrovaný verejne zverejnili svoje nové časy načítania. Ich podpora je prvotriedny a počas 30 sekúnd môžete získať živý rozhovor a lístky zvyčajne odpovedajú do 15 minút – na čo ich zákazníci chvála. Majú oveľa viac Vlastnosti ako GoDaddy, ako je napríklad bezplatné šifrovanie SSL, cloudflare, denné zálohovanie, postupovanie, 4 dátové centrá a najnovšie verzie PHP. Najdôležitejšie je, že udržiavajú aktuálnosť s novou technológiou a neustále vydávajú nové aktualizácie, aby sa zvýšila rýchlosť, doba prevádzky a bezpečnosť – čo môžete vidieť na ich Facebook stránke. Ponúkajú 3 plány a robiť bezplatné migrácie s GrowBig a GoGeek.

1. SiteGround vs. GoDaddy vo viac ako 30 prieskumoch Facebooku

Pripojiť sa k Hosting WordPress a Zrýchlite WordPress Skupiny Facebook, aby videli, čo sú skutoční a nezaujatí ľudia príslovie pretože hosting je faktorom č. 1 v systéme Sprievodca optimalizáciou WordPress. SiteGround je stále jednotkou číslo 1 v prieskumoch verejnej mienky na Facebooku, zatiaľ čo GoDaddy málokedy patrí medzi top 5. Ak máte špecifické požiadavky na hosťovanie, skupina WordPress Hosting Group je skvelým miestom na získanie spätnej väzby od ľudí, ktorí skutočne vedia, o čom hovoria – bez pridružených odkazov..

2019 Prieskum hostinguZobraziť prieskum2017-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčania hostiteľa ElementorZobraziť prieskum alebo ScreenshotOdporúčanie hostenia z júla 2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018Zobraziť prieskum alebo ScreenshotShared-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotGo-To-hosting-CompanyZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-hosting-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotWooCommerce-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-Web-hosting-HlasovanieZobraziť prieskum alebo ScreenshotBest-WordPress-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-2019-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o priateľskom hostovaní WPZobraziť prieskum alebo Screenshot2016-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotObľúbený hosting pre spoločnosť ElementorZobraziť prieskum alebo Screenshot2018 Odporúčania týkajúce sa hosteniaZobraziť prieskum alebo ScreenshotAnketa o hosťovaní WordPress september 2018.pngZobraziť prieskum alebo ScreenshotPodarilo-WordPress-hosting-Poll-2017Zobraziť prieskum alebo Screenshot2019-Hostitelia-Poll-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-For-SpeedZobraziť prieskum alebo ScreenshotWordPress-hosting-Poll-jún-1Zobraziť prieskum alebo ScreenshotSiteGround-odporúčaniaZobraziť prieskum alebo Screenshot2014-Managed-WordPress-hosting-FB-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotNajlepšie Web-hosting-Provider-PollZobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Poll-Feb-2019Zobraziť prieskum alebo ScreenshotHosting-Odporúčania-PollZobraziť prieskum alebo Screenshot

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPressZobraziť prieskum alebo Screenshot

2. Servery GoDaddy sú bolestne pomalé

GoDaddy dokáže ponúknuť lacný hosting, pretože na svojich serveroch zbiera príliš veľa ľudí. Nemôžete povedať, s akým počtom webových stránok zdieľate server, ani s tým, akú veľkú šírku pásma spotrebúvajú. Preto je najlepšie sa pozrieť na to, čo sú (nestranní) ľudia hovorí o Quore, Skupiny Facebook a pozrite sa na časy odozvy servera, ktoré získavajú súčasní klienti GoDaddy.

What-is-the-dôvod-že-GoDaddy-je-manipulujúci s veľmi pomaly Quora

iThemes hovorí:

„GoDaddy [potrebuje] konečne brať vážne o hosťovaní zlepšovaním svojich serverov a serverovej infraštruktúry, poskytovaním používateľom skutočného ovládacieho panela, prestávaním masívne predávať svoje servery (to je dôvod, prečo je väčšina serverov hostených GoDaddy tak pomalá) a poskytovania skutočných podpora, ktorá neodpovedá na každý problém s „musíte vykonať upgrade na dedikovaný server.“

Môžete spustiť akýkoľvek web Štatistiky Google PageSpeed a ak skrátiť čas odozvy servera položka je vo vašom prehľade, to znamená, že váš server (hosting) je určite pomalý.

Znížte čas odozvy servera

Pomalý bože

Čas odozvy servera Godaddy

Pomalé časy odozvy servera na Godaddy

Časy odozvy servera Godaddy

Pomalý čas odozvy servera Godaddy

3. PHP 7 je k dispozícii iba v plánoch cPanel

Ako sa nemá zaobchádzať so svojimi najvernejšími zákazníkmi??

Vydajte „vylepšený“ plán cPanelu a povedzte starým zákazníkom musieť zaplatiť za upgrade ak chcú používať PHP 7. cPanel a Plesk od GoDaddy sú jediné plány, ktoré podporujú PHP 7, inak nemáte šťastie. Nielenže boli jedným z posledných hostiteľov, ktorí vydali PHP 7, ale keď sa tak stane, snažia sa prinútiť zákazníkov, aby za to platili. Sú to jediní hostitelia, ktorých poznám.

náklady na inováciu godaddy php

Godaddy Neetická aktualizácia PHP

Cena Godaddy PHP

GoDaddy bol pomocou PHP 5,6 do roku 2018 a bol jedným z posledných hostiteľov, ktorí implementovali PHP 7. Nielenže to spomaľovalo webové stránky zákazníkov, ale aj menej bezpečné. GoDaddy dostal nespočet sťažností na túto tému vo svojich vláknach podpory a na Twitteri a bolo veľmi neskoro konať.

Rýchlosť PHP

4. Problémy s malvérom

GoDaddy je jedným z špičkové siete hostujúce škodlivý softvér a neustále informovať o tom, že ste jedným z najmenej bezpečných hostiteľov. Ak vám záleží na bezpečnosti vašich webových stránok, nepoužívajte zariadenie GoDaddy. Kým SiteGround jasne uvádza ako chránia váš web, GoDaddy robí holé minimum. Dodnes majú a dlhá história napadnutých účtov, škodlivého softvéru a vírusov.

„Protivník, ktorý bol dabovaný“Spammy Bear„- dosiahol nezvyčajné množstvo doručených doručením zneužitím slabosti na GoDaddy, čo každému umožnilo pridať doménu na jeho účet GoDaddy bez overenia, či je vlastníkom domény.“

Hostingové siete škodlivého softvéru

Godaddy Hack Problém

Godaddy Spammer Problém

Godaddy Virus Problem

Keď som používal GoDaddy, prišiel som o hackerstvo. Niekto sa mohol prihlásiť na môj účet, kúpiť si plán hostenia a presmerovať môj web na turecký web, ktorý predával hostingové služby. Neurobil som snímky obrazovky, pretože som bol v zhone, aby som to opravil, ale to je z mojej osobnej skúsenosti.

Podvod proti škodlivému softvéru?
Skener malware od GoDaddy detekuje malware, aj keď tam nie je pretože chcú, aby ich zákazníci odstránili. Je to dosť temné a bolo tu veľa správ.

Godaddy Malware podvod

5. Doplnky na čiernej listine

GoDaddy je doplnky na čiernej listine sú určené na to, aby vám zabránili prekročiť prostriedky servera. Používajú svoj vlastný vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte a nedovoľujú vám používať doplnky doplnku cache. Problém je v tom, že pluginy do vyrovnávacej pamäte robia viac ako len ukladanie do vyrovnávacej pamäte. To znamená, že uvidíte pravdepodobné chyby v GTmetrix a Pingdom (napr. Chyby pri minifikácii). S GoDaddy musíte použiť doplnok ako Autoptimize, ale s SiteGround môžete použiť lepšie pluginy ako WP Rocket, Swift a WP Fastest Cache.

Doplnky Godaddy na čiernej listine

6. Wikipedia premiestňuje domény mimo GoDaddy

Wikipedia je o slobode prejavu, tak kedy GoDaddy sa rozhodol podporiť SOPA (ktorá bola porovnaná s internetovou cenzúrou Číny), Jimmy Wales presunul všetky názvy domén Wikipedia z GoDaddy. Po ňom vypukol obrovský bojkot Reddit používateľov začal „Leave GoDaddy Day“, čo je vhodne, keď sa rozhodli zrušiť podporu zo SOPA. Otázka znie, či ste ochotní podporiť spoločnosť, ktorá chce obmedziť vašu slobodu prejavu?

Wikipedia odstraňuje domény Godaddy

7. Podpora je hrozná

Toto je zďaleka najväčší rozdiel medzi GoDaddy a SiteGround. GoDaddy je plný výhovoriek, modernizácie predaja, nedostatku zodpovednosti a žiadnych rozhodnutí. Majú smiešne čakacie doby a určený účet Twitter @GoDaddyHelp kde ich zákazníci frustrujú. K technikovi SiteGround sa môžete pripojiť behom niekoľkých minút naživo alebo na telefóne, ktorý problém vyrieši a pomôže ho vyriešiť. S funkciou SiteGround ste v lepších rukách.

godaddy 73 minút čakať

ocenená podpora bohyne

8. Bob Parsons Hunts Elephant

V roku 2011 Bob Parsons (zakladateľ GoDaddy) tweet o zabití slona v Zimbabwe. Tvrdil, že to bol problém, ktorý sloni ničia úrodu. video ukazuje, že miestni dedinčania (ktorí hojdajú klobúky GoDaddy) vyrezávajú a rozdávajú mäso slonov na zvuk ACDC. Urobil to, aby získal odkazy na godaddy.com, alebo je len idiot? To nikdy nebudeme vedieť. on odstúpil v roku 2018.

Bob Parsons Godaddy

Bob Parsons-GoDaddy

9. Rýchlosť stránky (výsledky migrácie)

Tu sú ľudia, ktorí migrovali na server SiteGround a zverejnili svoje výsledky. Kliknutím na každý obrázok zobrazíte Tweet. V extrémnych prípadoch ľudia odrezajú 10 sekúnd od času načítania.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

SiteGround-vs.-Godaddy-Load-Time-Improvement

Godaddy To SiteGround

Godaddy To SiteGround Migration

Godaddy To SiteGround Faster

Môžete si tiež pozrieť moju vlastnú správu GTmetrix, Správa o pingdom, a časy odozvy servera. Je zrejmé, že výukové programy, ako je táto, sa načítajú dlhšie, pretože v príspevku majú toľko obrázkov.

2019-GTmetrix-Report

2019-Pingdom-Report

10. SG Optimizer, Cloudflare, PHP 7.3+ pre víťazstvo

SiteGround jasne uvádza ich technológia rýchlosti (NGINX, SSD, PHP 7+, HTTP / 2, SG Optimizer, atď.), Zatiaľ čo systém GoDaddy tvrdí, že je „špičková doba načítania“ bez toho, aby uviedla, akú technológiu používa. Len moja myšlienka, ale ak hostingové spoločnosti neuvedú svoj zoznam, pravdepodobne to nie je moc dobré.

SiteGround-Speed-Technology

SG Optimizer je doplnok vyrovnávacej pamäte SiteGround, ktorý ponúka 3 úrovne ukladania do vyrovnávacej pamäte (statické, dynamické, memcached). Používa vyrovnávaciu pamäť na strane servera, ktorá je rýchlejšia ako ukladanie do vyrovnávacej pamäte súborov používané inými zásuvnými modulmi cache. Má tiež možnosti pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača, minifikáciu, kompresiu gzip, optimalizáciu obrazu, odstránenie reťazcov dotazov a schopnosť upgradovať verzie PHP. Má skvelé recenzie na WordPress.org a SiteGround nedávno urobili veľké aktualizácie svojho doplnku, vďaka čomu boli porovnateľné s pluginmi, ako je WP Rocket. Ak vyberiete možnosť SiteGround, skúste to.

CloudFlare je vstavaný do programu cGanel a môžu byť aktivované jedným kliknutím zadarmo. Vďaka tomu je veľmi ľahké využívať bezplatné CDN služby Cloudflare, ktoré má viac ako 200 dátových centier.

PHP 7.3 je Najvyššia verzia na serveri SiteGround, a sú tiež jedným z prvých hostiteľov, ktorí vydajú nové verzie, keď budú dostupné. Spoločnosti ako Bluehost vydajú novú verziu, ale nebudú stabilné, takže ju nebudete môcť používať. S aplikáciou SiteGround sa nemusíte obávať.

11. Funkcie WordPress

SiteGround má viac funkcií WordPress ako GoDaddy vrátane automatických aktualizácií WordPress, ich doplnku SG Optimizer (na ukladanie do vyrovnávacej pamäte) a doplnku migrátora. SiteGround dokonca aktualizuje svoje servery, keď nové chyby zabezpečenia doplnkov sú detekované (niečo, čo musí GoDaddy zlepšiť) a ich podpora je oveľa lepšia, pokiaľ ide o WordPress. Doplnky WordPress od spoločnosti GoDaddy sú zbytočné – jediný dobrý doplnok, ktorý mali, bol P3 Performance Profiler a opustili ho pred rokmi. Na nich môžete vidieť funkcie WordPress programu SiteGround porovnávacia stránka v časti „poskytujeme viac funkcií WordPress“.

SiteGround-WordPress-Vlastnosti

12. SiteGround podporuje Yoast, WordPress, Ivica

Nevidel som 1 dôveryhodnú osobu odporúčajúcu zariadenie GoDaddy.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

SiteGround tiež odporúča WordPress.

Siteground odporúčaný-WordPress-host

A Ivica, ktorá riadi WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook s 15 000+ členmi.

WordPress-Speed-Up Odporúčané nástroje

13. Podpora je bezkonkurenčná

Podpora SiteGround ma niekoľkokrát odfúkla. Bezplatná migrácia bez prestojov alebo chýb? Áno prosím. Máte otázku týkajúcu sa konkrétnych doplnkov, ktoré sa načítavajú alebo rušia na vašom webe dlho? Radi vám pomôžu. Podpora SiteGround je vždy rýchlo a radi vám pomôžeme, aj keď to nemusí súvisieť s ich hosťovaním. Za peniaze, ktoré platíte, nebudete mať lepšiu podporu ako služba SiteGround. A s GoGeek získate prioritnú podporu – do 7 minút som dostal odpoveď na vstupenky. Takto si vybudovali svoju povesť.

Godaddy To SiteGround Faster Site

SiteGround-support-Referencie

14. Tony funkcií hostenia

Môžete ich vidieť na stránkach SiteGround’s stránka funkcií ktorá obsahuje zoznam všetkého, čo získate pomocou ich plánu spustenia, GrowBig a GoGeek. GrowBig zvyčajne odporúčam, pretože je o 2 $ mesačne viac a získate viac prostriedky servera (kľúčový faktor rýchlosti nájdený v Sprievodcovi optimalizáciou WordPress), ukladanie, postupovanie, zálohy na požiadanie, pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte a bezplatný prenos webových stránok.

 • Denné zálohy
 • 4 dátové centrá
 • SG-Git (s GoGeek +)
 • Staging (s GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Zálohy na požiadanie (s GrowBig +)
 • Automatické aktualizácie WordPress (voliteľné)
 • A oveľa viac

SiteGround-Vlastnosti-Page

Na stránke s ich funkciami prejdite na časť „alokujeme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši na kartu „server“, aby ste videli, koľko prostriedky servera príďte s každým plánom. Viac zdrojov = rýchlejší web.

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

15. Chránia webové stránky zákazníkov

Stránka funkcií SiteGround ukazuje, ako chránia váš web. Boli prvým hostiteľom, ktorý používal izolované účty. To znamená, že ak web, s ktorým zdieľate servery, bude napadnutý, nebude to mať vplyv na váš. Taktiež zverejňujú aktualizácie na svojej stránke Facebook s častými aktualizáciami zabezpečenia.

Aktualizácie zabezpečenia SiteGround

16. Bezplatná migrácia

SiteGround áno bezplatné migrácie s ich plánom GrowBig a vyššie. Využil som to mnohokrát a nikdy som nemal prestoje ani chyby. Migrácie vždy prebiehajú hladko.

Webový prenos zadarmo

17. Vyberte plán SiteGround: StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Začiatok vám umožňuje hostiť jednu jedinú webovú stránku, ale jej chýbajú zdroje servera, ukladací priestor, postupné ukladanie, pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte, bezplatný prenos webových stránok a ďalšie funkcie. Je to hlavne pre webové stránky, ktoré nemajú veľkú návštevnosť, nespúšťajú pluginy s dobrými zdrojmi alebo webové stránky, ktoré sa začínajú spúšťať.

GrowBig je najlepšia hodnota IMO. Iba za 2 doláre mesačne (propagačná cena) získate viac serverových zdrojov, úložného priestoru, postupovania, pokročilého ukladania do vyrovnávacej pamäte, zálohovania na požiadanie a bezplatného prenosu webových stránok. Nemali by ste potrebovať prioritnú podporu (pravidelná podpora SiteGround je už skvelá).

GoGeek je semi-dedikovaný hosting a prichádza s asi 4x viac prostriedky servera ako pravidelný zdieľaný hosting (jeden z najväčších faktorov rýchlosti v príručke optimalizácie WordPress). Toto je hlavný dôvod na inováciu, ale tiež máte prioritnú podporu, servery kompatibilné s GIT a PCI, ak ide o web elektronického obchodu. Ak prevádzkujete web WooCommerce alebo prevádzkujete viac doplnkov, ktoré majú hlad po zdrojoch, odporúčam vám GrowBig alebo GoGeek, pretože budú schopní lepšie prispôsobiť WooCommerce, čo zvyčajne vyžaduje viac serverových prostriedkov..

Zobraziť plány SiteGround

18. V prípade, že stále nie ste istí (viac spoločenských dôkazov)

Uskutočňujte výskum v skupinách Facebook, Quora a ďalších nezaujatých zdrojoch. Rýchlo uvidíte, že pokiaľ ide o SiteGround verzus GoDaddy, SiteGround je jasný a zrejmý víťaz.

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. Servery SiteGround sú oveľa rýchlejšie a nie preplnený ako GoDaddy
 6. Živý chat je okamžitý a vstupenky sú zodpovedané omnoho rýchlejšie ako GoDaddy
 7. Chránia vaše webové stránky pred hackermi / škodlivým softvérom, zatiaľ čo GoDaddy nemá
 8. Môj blog má nikdy nepadol z náhodné chyby ľudia prichádzajú s GoDaddy
 9. Upgradovanie na PHP 7.2 je bezplatné (na rozdiel od GoDaddy) a nejde o doplnky na čiernu listinu
 10. Obnovovacie ceny sú vysoké, ale väčšina ľudí nechcem odísť (a ak áno, zvyčajne idú na DigitalOcean na cloudway čo je spravované cloudové hosťovanie za 10 USD mesačne) a je vašou najlepšou alternatívou, ako hovorí väčšina ľudí Facebook + cvrlikání. Neuspokojte sa s EIG, GoDaddy alebo A2, ak beriete svoje stránky vážne
 11. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 12. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 13. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 14. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 15. Viac chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 16. Zákazníci GoDaddy, ktorí sa presťahovali do SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Spätná väzba od Godaddy Managed WordPress Hosting

Godaddy-vs-SiteGround-vs-INMOTION

migrácia z kmeňa na miesto

SiteGround vs Godaddy Twitter

Spomalené Godaddy-Site

SiteGround-vs-Godaddy-vs-TSOhost

Godaddy-vs-SiteGround-stanovisku

Godaddy-vs-SiteGround-odporúčania

SiteGround-vs-Godaddy-vs-hostgator versus Dreamhost

Víťaz: SiteGround

S nimi som od roku 2015.

Píšem príručky na optimalizáciu rýchlosti WordPress pre bývanie a pre GoDaddyho by som nemal nikoho z mojich čitateľov. SiteGround bol vynikajúci, v podstate ide o tichého partnera, ktorý udržiava načítavanie mojej stránky rýchlo so 100% prevádzkami a bez náhodných chýb, ktoré získate pri GoDaddy a inom lacnom hostovaní..

OMM-On-SiteGround

Zobraziť plány SiteGround

často kladené otázky

&# X2705; Prečo sú ľudia tak proti GoDaddy?

GoDaddy má dlhú históriu tienistých obchodných praktík a problémov so servermi, zabezpečením a prevádzkou. Prinútili zákazníkov platiť za úplne nový hostingový účet, aby inovovali verzie PHP, podporovali SOPA, a v roku 2018 boli ohodnotení v 2 najväčších sieťach poskytujúcich malware. , Ich zakladateľ tiež lovil slona v Zimbabwe.

&# X2705; Kto je medzi nimi rýchlejší?

SiteGround je omnoho rýchlejšia ako GoDaddy a má nástroje, ako je ich doplnok SG Optimizer, bezplatná CDN spoločnosti Cloudflare a PHP 7.4 na zrýchlenie vášho webu. GoDaddy robí veľmi málo, aby bol neustále informovaný o technológii rýchlosti a preplnených serveroch, aby dosiahol zisk.

&# X2705; Ktorý z nich je lacnejší?

GoDaddy je omnoho lacnejší, ale dostanete to, za čo platíte. Platíte vopred vopred, ale pravdepodobne budete tráviť viac času riešením problémov spôsobených servermi GoDaddy.

&# X2705; Kto bol v anketách Facebook hodnotený lepšie?

SiteGround bol hodnotený ako hostiteľ číslo 1 vo viac ako 20 anketách Facebooku, ktoré prijali skupiny Facebook súvisiace s WordPress, zatiaľ čo GoDaddy obvykle nie je v hornej časti 5. Skupina Facebook Hosting na WordPress je skvelým miestom na získanie nestranných názorov na rôzne hostingové spoločnosti..

&# X2705; Prečo nemôžete používať doplnky s vyrovnávacou pamäťou s GoDaddy?

GoDaddy má svoj vlastný vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte a zoznamy zásuvných modulov na čiernu listinu zakáza. Problém s tým je, že doplnky typu cache robia oveľa viac, než len ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Takže ak nepoužívate doplnok pre vyrovnávaciu pamäť, prídete o mnoho ďalších optimalizácií rýchlosti.

Máte otázky? Napíš mi – Dúfam, že ste z mojej kontroly hostingu SiteGround verzus GoDaddy WordPress veľa získali. Viem, že výber hostiteľa je ťažký a existuje veľa recenzií a neobjektívnych názorov, takže ak máte nejaké otázky, zanechajte mi komentár a radi vám pomôžeme.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map