SiteGround WordPress Hosting Recenzie: # 1 Host v 34+ Facebook Ankety (veľmi rýchlo pre zdieľaný hosting), ale obnovovacie ceny sú vysoké

Ako super pridružená spoločnosť SiteGround, Odkázal som na nich tisíce ľudí.


Je však mojou zodpovednosťou varovať ľudí pred nevýhodami (obnovovacie ceny a prekročenie CPU) a snažiť sa udržiavať moje recenzie čo naj nestrannejšie. Preto uvidíte veci ako Ankety na Facebooku, tweets, a Reddit odpovede v tejto recenzii hostingu WordPress tohto servera SiteGround.

SiteGround bol tak blízko dokonalému hostiteľovi, ako ste sa mohli dostať – rýchlosť, prestoje, podpora, funkcie a ceny boli fenomenálne. Dodnes mám <Čas odozvy servera 200 ms a úžasnú GTmetrix a Správa o pingdom. Moja stránka WordPress sa načíta šialene rýchlo (ak kliknete na moje stránky, ak chcete) a klesla iba raz za 2 roky – asi 3 minúty.

Ale potom … zvýšili ceny za obnovenie.

Chlapci, bolo to nevyhnutné! Dobrý, rýchly a lacný – vyberte 2. SiteGround nechcel preplniť svoje servery ako EIG + GoDaddy a stále majú najlepšiu podporu v tomto odvetví. Ich tím neustále pracuje na vydávaní nových funkcií, vďaka ktorým sú webové stránky zákazníkov rýchlejšie a bezpečnejšie, čo na nich môžete vidieť Stránka na Facebooku. Len málo hostiteľov to robí ako SiteGround.

Takto sa vytvorili alternatívy Cloudways DigitalOcean príťažlivejšie, ktorý je riadený cloudový hosting (rýchlejší ako zdieľaný) a začína sa $ 10 / mesiac. Väčšina ľudí, ktorí opustia program SiteGround, ide do služby Cloudways. Ste teda ochotní zaplatiť za špičkového hostiteľa s vysokými obnovovacími cenami, ale s veľkou rýchlosťou / podporou / prevádzkou? Alebo chcete čistú rýchlosť (ale priemernú podporu) na spravovanej cloudovej platforme za poplatok na ploche Cloudways? Toto sú najlepšie 2 možnosti v tomto cenovom rozpätí.

Nech sa stane čokoľvek, vyhýbajte sa EIG, GoDaddy a iným lacným hostiteľom – dokonca aj A2 Hosting je o krok nižšie ako SiteGround. Ako už raz hovoril hovorca WordCamp, mali by ste platiť za hosting rovnako ako za večeru krevety. Večera s krevetami vo výške 4 dolárov vás ochorie. Večera za 20 dolárov bude dobrá.

TLDR; SiteGround je skvelý pre prvé 1-3 roky promo ceny, ale je drahší a niektorí ľudia sa sťahujú DigitalOcean na cloudway čo je spravované cloudové hosťovanie a ešte rýchlejšie ako SiteGround. KINŠTA je ďalšou skvelou možnosťou. A2 Hosting je najlacnejším a slušným poskytovateľom hostingu, ale nikde nie je tak dobrý ako server SiteGround, Cloudways alebo Kinsta, ktorí sú v posledných prieskumoch Facebooku zvyčajne hodnotení ako najlepší 3 hostitelia. Urobte svoj výskum a pripojte sa k Hosting skupiny WordPress na Facebooku vyhnúť sa pasci pridružených spoločností a získať nezaujaté názory.

1. Áno, používam funkciu SiteGround

Preskúmam iba to, čo skutočne používam.

OMM-On-SiteGround

2. # 1 Ohodnotený hostiteľ v 34 anketách Facebook

Mnohé z nich boli odobraté v uzavretých skupinách. Ak chcete vidieť tých verejných, sú tu: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14. Ak chcete zobraziť súkromné ​​prieskumy, kliknite na každú snímku obrazovky a pripojte sa k skupine. Veľa z nich boli vzaté Hosting skupiny WordPress na Facebooku ktorý má viac ako 12 000 členov a zakazuje pridružené odkazy a vlastnú propagáciu. Ďalšie rozhovory so sociálnymi médiami súvisiace s hostingom si môžete pozrieť na Sekcia spätnej väzby +.

Odporúčanie hostenia z júla 2019

Odporúčania hostiteľa Elementor

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Anketa o odporúčaní hostenia

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

SiteGround vs Bluehost Facebook Anketa

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Anketa o hosťovaní WordPress

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-hlasovanie

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

3. Schválené spoločnosťou Yoast, WordPress, Ivica

Yoast používa funkciu SiteGround:

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Odporúčané WordPress:

Siteground odporúčaný-WordPress-host

A Ivica, ktorá riadi WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook s 15 000+ členmi.

WordPress-Speed-Up Odporúčané nástroje

Mnoho ľudí už vzalo Ivicu návrh.

Godaddy To SiteGround Migration

4. Ľudia, ktorí migrovali a zverejnili svoje výsledky

Pri hľadaní hostingu je mojou prioritou rýchlosť 1. Chcem vedieť, že ak prepnem hostiteľa, moje časy načítania by sa mali zlepšiť. A úprimne povedané, nechcem vidieť výsledky od pridruženej spoločnosti, ktorá je zjavne neobjektívna, ale od bežných zákazníkov, ktorí ich zverejnili. Tu sú ľudia, ktorí migrovali do programu SiteGround a zverejnili výsledky. Kliknutím na každý obrázok zobrazíte Tweet na Twitteri priamo.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

Čas načítania stránky GoGeek

100 Perfektné skóre na webe

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

Genesis SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

Migrácia blogov na serveri SiteGround

SiteGround On Joomla

SiteGround Speedy Hosting

SiteGround Znížené časy načítania

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

5. 80ms doba odozvy servera

Jediná vec Štatistiky Google PageSpeed je dobré pre meranie časy odozvy servera (KPI rýchlosti hosťovania). Google odporúča reakčné časy <200 ms, takže budem trvať 80 ms celý deň.

Čas odozvy servera

TTFB (čas do prvého bajtu) je ďalším ukazovateľom „odozvy webového servera“. Skontrolujte svoje bytecheck.com alebo na karte Časovanie GTmetrix. To by malo byť <500 ms (<200 ms je lepšie).

Čas do prvého bajtu

Čas GTmetrix do prvého bajtu

Plány vyššej úrovne SiteGround majú viac prostriedky servera (to je uvedené na ich stránka funkcií) a zlepšujú časy odozvy. Inými slovami, dostanete spôsob, akým platíte. ich pološpecializovaný plán GoGeek prichádza s približne 4x viac serverovými zdrojmi ako bežný zdieľaný hosting a poskytne vám najlepšie časy odozvy mimo ich zdieľaných plánov. Svoj web môžete optimalizovať všetko, čo chcete, ale čas odozvy servera je primárne riadený vašim hostingom.

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

6. <1s doba načítania + 100% GTmetrix skóre

Existuje viac ako 100% skóre GTmetrix ako hosting, ale určite to pomôže. Moje správy GTmetrix a Pingdom sú dosť absurdné. Toto je živý dôkaz, že s dobre optimalizovanou webovou stránkou môžete získať skvelé časy načítania a skóre GTmetrix / Pingdom na webe WordPress spoločnosti SiteGround..

Môj prehľad GTmetrix:

2019-GTmetrix-Report

môj Správa o pingdom:

2019-Pingdom-Report

7. PHP 7.3, Cloudflare, SG Optimizer for the Win

SiteGround je technológia rýchlosti je jedným z najväčších dôvodov, prečo si ich ľudia vyberajú. Používajú výkonnú kombináciu serverov NGINX, HTTP / 2, SSD, PHP 7.3, aktiváciu cloudflare jedným kliknutím a ich doplnok SG Optimizer, ktorý spracováva ukladanie do pamäte cache, minifikáciu a ďalšie.

SiteGround-Speed-Technology

PHP 7.3 Je vždy jedným z prví hostitelia na vydanie nových verzií PHP, vďaka ktorým sa vaše stránky načítajú oveľa rýchlejšie. Mnoho hostiteľov neuvoľňovalo PHP 7 do roku 2018 a GoDaddy v skutočnosti zákazníkom účtoval upgrade. S aplikáciou SiteGround sa nemusíte ničoho obávať.

CloudFlare – aktivujte bezplatnú CDN služby Cloudflare pomocou Jedným kliknutím na cPanel SiteGround, najjednoduchší spôsob, ako využiť ich 200+ dátových centier a zmenšiť geografickú vzdialenosť medzi serverom a návštevníkmi. Preto nie je dôležité rozhodnutie „ktoré dátové centrum zvoliť“.

SG Optimizer – vykonali obrovské aktualizácie doplnku SG Optimizer, ktorý má skvelé recenzie na stránkach WordPress.org. Nielen, že používa cachovanie na strane servera (rýchlejšie ako cache na súboroch, ktoré používa väčšina doplnkov cache), ale teraz ponúka aj minifikáciu, kompresiu gzip, odstránenie reťazcov dotazov, lenivé načítanie, optimalizáciu obrazu a ďalšie. Teraz je porovnateľná s WP Rocket.

8. Bezplatná migrácia pomocou GrowBig+

SiteGround will bezplatne migrujte svoju prvú webovú stránku s ich programom GrowBig alebo vyšším. Využil som to na niekoľkých webových stránkach a migrácia vždy prebiehala hladko bez prestojov alebo chýb, pretože ich technici to bezchybne zvládajú. Majú tiež migračný nástroj.

Webový prenos zadarmo

9. Podpora je fenomenálna

Podpora SiteGround bola vždy prvotriedna a neustále sa za ňu oceňujú na Facebooku a Twitteri. Väčšina hostiteľov, ktorí ponúkajú lacný hosting, nemá rýchlu, prispôsobenú a nepretržitú podporu, ktorú získate so službou SiteGround. Kontaktoval som ich prostredníctvom telefónu, live chatu a podporných lístkov. Zakaždým, keď boli moje otázky vyriešené podrobnými odpoveďami a bez predpovedí. Ich plán GoGeek je dodávaný s prioritnou podporou (rýchlejšie), ale úprimne to ani nepotrebujete. Do live rozhovoru sa môžete dostať do 30 sekúnd, lístok odpovedal do 10 minút a na telefóne s niekým rovnako rýchlo. SiteGround bol vždy známy pre veľkú podporu.

Odporúčanie SiteGround

Spätná väzba na podporu podpory stránok

SiteGround Odporúčanie na Twitteri

10. Priebežné aktualizácie zabezpečenia

Použitie SiteGround Kontajnery systému Linux a izolácia účtov zabrániť ďalším webovým serverom na vašom serveri ovplyvniť vaše, plus prebiehajúce opravy a monitorovanie bezpečnosti. Samozrejme by ste mali zmeniť svoje všeobecné používateľské meno správcu a nainštalovať doplnok ako Wordfence, ale SiteGround sa bude podieľať na ich plnení. Ich vývojový tím neustále zaisťuje, aby vaše stránky neboli ovplyvnené hrozbami, ktoré (ak vaše stránky boli niekedy napadnuté hackermi) viete, aké dôležité sú.

Aktualizácie zabezpečenia SiteGround

Tu je návod, ako SiteGround chráni váš web (uvedený na stránka funkcií):

SiteGround-WordPress-Security

11. Con: CPU Overages

SiteGround prísne vynucuje Limity CPU. To znamená, že ak vaše webové stránky / doplnky prekročia vaše mesačné limity zdrojov, služba SiteGround vám pošle varovania, potom ich vypne.. Najlepším spôsobom, ako tomu zabrániť, je urobiť optimalizáciu v predstihu (pomocou tipov nižšie) a kontaktujte podporu, ktorá vám rád pomôže. To je najväčšie obmedzenie SiteGround. Na vlastnej stránke som mal nadbytočné CPU a dokázal som ich opraviť pomocou tipov nižšie.

Siteground-CPU akékoľvek predávkovanie

Ako sa vyhnúť nadmernému počtu procesorov SiteGround:

12. Con: Ceny za obnovenie sú strmé

Môžete získať 1-3 roky propagačnej ceny SiteGround. Akonáhle je čas na obnovenie, zaplatíte bežnú cenu, ktorá je približne 3x promo cena. Preto by ste v ideálnom prípade mali kúpiť 3 roky ich hosťovania vopred. Áno, je to záväzok, nenájdete však lepšiu hodnotu ako propagačné ceny služby SiteGround. Sú za lepšie ceny ako GoDaddy, EIG a ďalší hostitelia. Sú to tiež 3 celé roky stabilného hosťovania, ktoré vám poskytne čas na zváženie vašich možností.

Ceny za obnovenie stránok

Prechod z lokalityGround

Ceny za obnovenie webu sú príliš vysoké? Väčšina ľudí sa sťahuje do Cloudways.
Väčšina ľudí, ktorí opustia program SiteGround, sa sťahuje Cloudways DigitalOcean ktorá začína na 10 $ mesačne. Ich podpora nie je tak dobrá ako služba SiteGround, ale je riadený cloud hosting čo je dokonca rýchlejšie ako zdieľaný hosting na serveri SiteGround. Prezrite si ich recenzie na stránkach Facebook, Twitter, Quora, Reddit a konverzácie zo skupiny WordPress Hosting Facebook Group – tu sa v roku 2019 chystá rozbehnutý vagón. Pri výbere plánu služby Cloudways budete mať 5 možností servera: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS a Google Cloud. DigitalOcean je vo všeobecnosti najpopulárnejšou, najrýchlejšou a najúspornejšou voľbou. ich technológia rýchlosti využíva vyhradené zdroje (na rozdiel od obmedzení CPU na zdieľanom hostovaní), ako aj Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSD, NGINX a PHP-FPM. Cloudways tiež bezplatné migrácie.

Cloudways DigitalOcean

Mnoho pridružených spoločností stále odporúča server SiteGround (bol som v skutočnosti super pridruženým subjektom), ale s mojimi čitateľmi musím byť úprimný. Cloudways sú práve rýchlejšie a cenovo dostupnejšie. Urobte svoj výskum.

13. Prehľad funkcií

Všetky tieto informácie môžete vidieť na stránkach SiteGround’s stránka funkcií. Ja osobne používam ich inscenovanie (ktoré sa dodáva s GrowBig +), Poďme šifrovať SSL a Cloudflare. V prípade potreby však majú oveľa viac.

 • Denné zálohy
 • 4 dátové centrá
 • Funkcie elektronického obchodu
 • SG-Git (s GoGeek +)
 • Staging (s GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Zálohy na požiadanie (s GrowBig +)
 • Automatické aktualizácie WordPress (voliteľné)

SiteGround-Vlastnosti-Page

14. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Začiatok – dobré pre hosťovanie 1 webových stránok s nízkou návštevnosťou, ktoré nepoužívajú WooCommerce alebo vyžadujú veľa serverových zdrojov alebo úložiska. Tento plán sa však dá ľahko prerásť a akonáhle začnete s dôstojnou prevádzkou alebo spustíte pluginy s hladovými zdrojmi, môžete skončiť s výpadkom CPU. Osobne by som tento plán nikdy nepoužil, pretože GrowBig je iba o 2 doláre mesačne a prichádza s viacerými funkciami a serverovými prostriedkami. StartUp by mal byť pre hobby webové stránky, ktoré začínajú.

GrowBig – hostite viac webových stránok s asi dvakrát viac serverovými prostriedkami ako StartUp (čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu). Zahŕňa tiež všetky 3 úrovne ukladania do vyrovnávacej pamäte (statické, dynamické, memcached), čo tiež vedie k rýchlejšiemu načítaniu. Zdvojnásobte úložný priestor, zálohy na požiadanie a réžia. Určite to stojí za to, aby sme vám pripočítali ďalšie náklady a verím, že je to ich najobľúbenejší plán.

GoGeeksemi-dedikovaný hosting a je asi 4x rýchlejšia ako bežné plány zdieľaného hostenia. Dobré pre ľudí, ktorí chcú super rýchly web, ale nechcú platiť za svoj cloudový hosting 80 dolárov mesačne. Vďaka prioritnej podpore budú vaše otázky zodpovedané rýchlejšie a zahŕňajú aj servery kompatibilné s PCI, ak prevádzkujete eCommerce, ako aj SG-Git. Dobrá rovnováha medzi zdieľaným a špecializovaným hostingom, ale cena za obnovenie je dosť vysoká a podobná ako v prípade Kinsta.

Vyššie plány = viac serverových zdrojov = rýchlejší web – Plán GrowBig a GoGeek spoločnosti SiteGround obsahuje viac prostriedky servera ktoré zrýchľujú načítavanie stránok (kľúčový faktor v sprievodcovi optimalizáciou programu WordPres). GoGeek je semi-dedikovaný hosting a je asi 4x rýchlejší ako StartUp za 11,95 $ mesačne v porovnaní s a dedikovaný server ktorý beží 229 dolárov mesačne alebo ich cloud hosting za 80 dolárov mesačne. Ak je pre vás rýchlosť dôležitá, choďte s GrowBig alebo GoGeek.

Môžete vidieť rozdiel v prostriedky servera na stránkach SiteGround’s stránka funkcií:

SiteGround-zdroje-Chart

15. Cloud Hosting

SiteGround je cloud hosting začína na 80 USD mesačne, ale pri tejto cene by ste mali radšej používať Cloudways DigitalOcean. Pre porovnanie, za 80 dolárov mesačne, ktoré miniete na serveri SiteGround, získate 2 CPU + 4 GB RAM, keď v službe Cloudways získate 4 CPU + 8 GB RAM za rovnakú cenu. Ak platíte 40 EUR + mesačne a hľadáte cloudový hosting, máte na Cloudways lepšie možnosti.

SiteGround-Cloud-hosting-plány

Cloud Hosting Cloud Hosting

16. Dedikované servery

Nikdy som nepoužil SiteGround’s dedikované servery ale majú ich za 229 dolárov mesačne. Je to pre stránky s vysokou návštevnosťou, ktoré potrebujú veľa zdrojov, a som si istý, že vaše stránky sú smiešne rýchle. Úprimne s tým nemám skúsenosti (takže nebudem vyjadrovať názor), ale ak je to ako akýkoľvek iný plán SiteGround, som si istý, že je to legitímne. Možno, keď sa dostanem na 10 000 návštevníkov / deň, rozveselím sa.

Siteground určeného-servery

17. cPanel Demo

Ak nie ste v súčasnosti hostiteľom programu SiteGround a chcete vidieť ikonu a cPanel demo, to vám pomôže preskúmať rôzne možnosti po zakúpení plánu SiteGround. Nájdete tu veľa funkcií, ktoré som prešiel, vrátane služby Cloudflare CDN, automatických aktualizácií, automatických inštalátorov, postupovania, zálohovania, e-mailu, nástrojov WordPress, ako je ich doplnok SG Optimizer, a veľa ďalších funkcií..

SiteGround cPanel

18. Prevádzkové časy sú v skutočnosti 99,99%

V skutočnosti bola baňa asi 100%, pretože za posledné 2 roky moje webové stránky klesli iba raz za približne 3 minúty. SiteGround je vynikajúci technológia dostupnosti. Ak ste narazili na interné chyby servera, zlé brány, zlyhania pripojenia a ďalšie správy, keď dôjde k výpadku vašich stránok, nemali by ste ich získať pomocou programu SiteGround. Používajú Linuxové kontajnery, monitorovanie serverov a bezpečnú izoláciu účtu, takže vaše webové stránky zostávajú v prevádzke. Mnoho hostiteľov WordPressu hovorí 99,99%, ale nedokáže ich doručiť. SiteGround áno a je jedným z najväčších dôvodov na ich použitie.

Prevádzkové časy SiteGround

19. Problém s firmami Bluehost, HostGator, EIG

Vedeli ste, že Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster a veľa ďalších hostingových spoločností vlastní rovnaká hrozná firma (EIG)? Tu je úplný zoznam ale spoločnosť EIG je neslávne známa pre nadobúdanie spoločností, prepúšťanie zamestnancov a úplne ničenie spoločností znižovaním kvality hardvéru a balením ďalších zákazníkov na ten istý server. Skvelé pre zisky EIG, nie pre vás.

List-Of-HZS-Brands

EIG je nenávidený v skupinách Facebooku.

EIG-Facebook-Post

20. Ako zistiť, či je váš hosting pomalý

Čas odozvy servera – spustite web Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera sa zobrazuje vo vašej správe. Google odporúča doba odozvy <200ms.

Znížte čas odozvy servera

TTFBčas na prvý bajt meria schopnosť reagovať na váš webový server (hosting). Prejdite svoje stránky bytecheck.com a v ideálnom prípade by to malo byť <500 ms <200 ms je ešte lepšie.

Time-To-First-Byte

Môžete tiež skontrolovať TTFB v systéme Windows XP GTmetrix Karta Časovanie …

GTmetrix-TTFB

21. Prečo používam funkciu SiteGround

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

22. + Spätná väzba na Facebooku a Twitteri

Pokračuje diskusia medzi SiteGround a Cloudways. Okrem cenotvorby je hlavným rozdielom, že SiteGround má lepšiu podporu, prakticky žiadne prestoje / náhodné chyby, používa cPanel a ľahšie integruje e-maily. Cloudways majú zvyčajne lepšiu výkonnosť (pretože spravujú cloud hosting), ale podpora nie je taká dobrá ako služba SiteGround. Navrhujem osloviť Hristo Pandjarov (Správca komunity SiteGround) alebo Mustaasam Saleem Ansari (Správca komunity Cloudways) a povedzte im, že máte požiadavky na hosťovanie (a že som vám vás poslal, prosím), alebo si pozrite názory v Hosting skupiny WordPress na Facebooku pretože je to tesná komunita.

Spätná väzba od zákazníka

SiteGround vs Cloudways Cloud Hosting

Spätná väzba na lokalitu

23. Často kladené otázky

&# X2705; Čo hovoria ľudia o službe SiteGround v skupinách Facebooku?

SiteGround bol v mnohých anketách na Facebooku ohodnotený na prvom mieste, ale pre svoje vysoké ceny za obnovenie, limity procesora a podporu, ktorú niektorí tvrdia, klesol, sa dostali do povzbudenia. Pre zdieľaný hosting sú stále jednou z lepších možností, najmä v porovnaní s EIG.

&# X2705; Kde sú umiestnené dátové centrá SiteGround?

Chicago, Iowa, Londýn, Amsterdam, Singapur a Austrália. Pri použití bezplatného CDN služby Cloudflare to však bude zadarmo prenášať do vašej siete viac ako 200 údajových centier. Túto funkciu môžete aktivovať na paneli SiteGround.

&# X2705; Čo sa týka ich obnovovacích cien?

Zdieľaný hosting SiteGround stojí 3,95 USD mesačne za ich najnižší plán spustenia, 5,95 dolárov mesačne za GrowBig a 11,95 dolárov mesačne za ich vyšší plán GoGeek. Túto cenu získate za 1 až 3 roky, potom po uplynutí propagačného obdobia ceny za trojnásobok.

&# X2705; Ako sa porovnávajú s Cloudways?

Cloudways je cloud hosting, zatiaľ čo SiteGround je zdieľaný hosting. Keď začnete platiť približne 35 $ + mesačne, cloudové trasy sú rýchlejšie a lacnejšie. Sú trochu technickejšie na nastavenie, ale väčšina ľudí, ktorí opustia program SiteGround, ide do služby Cloudways. Obaja majú dobré recenzie na TrustPilot.

&# X2705; Ako žiadate o bezplatný prenos z webu?

Ak chcete požiadať o bezplatný prenos z webu, prihláste sa na svoj účet SiteGround a otvorte podporný lístok. Zobrazí sa možnosť požiadať o prenos z webu.

&# X2705; Je SiteGround rýchly?

Pre zdieľaný hosting je SiteGround jedným z najrýchlejších hostiteľov a používa SSD, PHP 7.4, CDN Cloudflare a doplnok SG Optimizer. Ak potrebujete výkonnejší server, možno budete chcieť hľadať niekde inde v oblasti cloudhostingu, pretože SiteGround začína na $ 80 / mesiac.

Získajte hosting z lokality SiteGround

Dúfam, že vám môj webový prehliadač WordPress považoval za užitočný! Ak máte nejaké otázky, neváhajte a napíšte mi riadok do komentárov, ale snažil som sa čo najviac pokryť. Naozaj milujem SiteGround (práve som si kúpil tričko SiteGround druhý deň), takže som trochu posadnutý.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map