Jak naprawić powolny hosting WordPress GoDaddy za pomocą zestawu narzędzi + wtyczek (i jak sprawdzić, czy serwer GoDaddy działa wolno)

Witryna WordPress działa wolno Idź Tato? Ty i wszyscy inni.


GoDaddy jest znany z rejestracji domen, a nie hostingu. iThemes wezwał ich za pakowanie zbyt wielu osób na tym samym serwerze (w ten sposób obniżają koszty). Oni też są powoli wypuszcza nowsze wersje PHP, i oczywiście CEO zabija słonie i został zbojkotowany wspieranie SOPA. Nawet Forbes napisał artykuł zatytułowany „5 powodów, dla których powinieneś opuścić godaddy”. Oni też umieść na czarnej liście wszystkie wtyczki pamięci podręcznej i zmusić cię do korzystania z własnego wbudowanego systemu buforowania, który nie utrzymuje świecy w górnej części wtyczek pamięci podręcznej, takich jak WP Rocket, WP Fastest Cache, a nawet W3 Total Cache.

Jeśli chcesz nadal korzystać z GoDaddy, możesz to przyspieszyć aktualizacja do PHP 7.2 w swoim cPanelu, konfiguracja Bezpłatny CDN Cloudflare, i używając wtyczek takich jak Automatyczna optymalizacja + Optymalizacja WP.

Możesz uruchomić swoją stronę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Google poleca czas odpowiedzi serwera wynoszący <200ms. Wszystko powyżej 200 ms jest uważane za wolne i można je zidentyfikować Wolne serwery GoDaddy jako główny problem.

Podsumowując – zachęcam do szukania gdzie indziej nowego dostawcy hostingu. Nawet poza kontrowersjami ich hosting jest niesławny za powolność. The WordPress Hosting Facebook Group stale bashes GoDaddy za to, a ich hosting został źle oceniony w wielu sondażach na Facebooku.

używam Hosting WordPress w SiteGround kto też jest używane przez Yoast, zalecane przez WordPress, i został oceniony gospodarzem nr 1 w wielu Ankiety na Facebooku. Wiele ludzie już mieć migrował od GoDaddy do SiteGround z krótsze czasy ładowania. Jestem na ich częściowo dedykowany plan GoGeek i mają 100% wyników GTmetrix z Czas reakcji serwera 200 ms. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

Niezależnie od tego, te wskazówki pomogą przyspieszyć twoją stronę WordPress. Komentuj dowolne pytania!

Kiedy skończysz, mam nadzieję, że Twój raport GTmetrix wygląda następująco:

Raport 2019-GTmetrix

Ten film powinien pomóc (znaczniki czasu znajdują się w opisie filmu):

1. Sprawdź czas reakcji serwera

Uruchom swoją witrynę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera jest w twoim raporcie. Oznacza to, że Twoja firma hostingowa używa powolnej / nieaktualnej technologii lub Twój plan nie zawiera wystarczającej ilości zasoby serwera. Aby to naprawić, musisz zaktualizować plany w GoDaddy (zarządzany / VPS) lub zmienić na kogoś takiego SiteGround którego technologia prędkości jest 10 razy szybszy. Jak widać w tweetach poniżej, jest to częsty problem z klientami GoDaddy.

Skróć czas reakcji serwera

Jaki jest powód, dla którego GoDaddy ładuje się bardzo powoli Quora

Slow Godaddy

Czas reakcji serwera Godaddy

Niski czas reakcji serwera na urządzeniu GoDaddy

Czasy odpowiedzi serwera Godaddy

Długi czas reakcji serwera Godaddy

Godaddy Zarządzał Hostingiem WordPress Informacje zwrotne

2. Uaktualnij do PHP 7.2 w cPanel GoDaddy

Aktualizacja do PHP 7.2 może sprawić, że Twoja strona będzie 2-3 razy szybsza. Większość użytkowników WordPress korzysta z przestarzałych wersji PHP ponieważ GoDaddy (i inni gospodarze) nie uaktualnią Cię automatycznie, ponieważ może uszkodzić Twoją witrynę, jeśli korzystasz z niekompatybilnych wtyczek. Dlatego za każdym razem, gdy GoDaddy wyda nową wersję PHP (do której często się spóźniają), należy zaktualizować tak szybko, jak to możliwe.

Testy PHP WordPress

Jak zaktualizować do PHP 7.2 na GoDaddy

 1. Zaloguj się do swojego GoDaddy cPanel
 2. W sekcji Oprogramowanie kliknij Wybierz wersję PHP
 3. Zmień na PHP 7.2
 4. Sprawdź swoją witrynę pod kątem błędów
 5. Jeśli zobaczysz błędy, uruchom Kontroler zgodności PHP aby upewnić się, że wtyczki są kompatybilne
 6. Jeśli nadal widzisz błędy, powróć do wcześniejszej wersji PHP

Godaddy PHP 7.2

Nowsza wersja PHP - Społeczność GoDaddy

3. Zminimalizuj pliki za pomocą funkcji automatycznej optymalizacji

Jeśli prowadzisz witrynę za pomocą GTmetrix / Pingdom, zwykle zobaczysz rekomendacje dotyczące minify, Gzip i innych. Zainstaluj Automatyczna optymalizacja wtyczki i po prostu włącz opcje w menu głównym. Jeśli planujesz używać StackPath (krok 13, który wynosi 10 USD miesięcznie, z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, ale jest rekomendacje w przewodniku optymalizacji WordPress), wprowadź adres URL CDN.

Autoptimize-Main-Settings

Jeśli używasz czcionek Google, mogą one również powodować błędy GTmetrix:

Google-Fonts-GTmetrix

Jeśli je zobaczysz, przejdź do ustawień Autoptimize „Extra” i wybierz „Połącz i łącz w głowie”:

Automatyczna optymalizacja Połącz czcionki Google

4. Wyczyść bazę danych za pomocą WP-Optimize

Zainstaluj Wtyczka WP-Optimize następnie kliknij „Optymalizacja WP” (pozostawiony na pulpicie nawigacyjnym). Uruchamiam to usuwa śmieci, spam, wersje postów, trackbacki i pliki śmieci. Ponieważ są one stale gromadzone, pamiętaj o zaplanowaniu uruchamiania WP-Optimize co około 2 tygodnie.

WP-Optimize Clean Database

5. Skonfiguruj CDN Cloudflare

Cloudflare to bezpłatna usługa, która poprawia zarówno szybkość witryny, jak i bezpieczeństwo. Poprawia szybkość, hostując witrynę WordPress na wielu urządzeniach centra danych na całym świecie, który działa jak CDN (sieć dostarczania treści) i zmniejsza odległość geograficzną potrzebną do podróży twoich treści. Musisz zarejestrować się w celu uzyskania bezpłatnego abonamentu, zmienić serwery nazw na Cloudflare, a następnie dostosować kilka ustawień na pulpicie nawigacyjnym Cloudflare. Instrukcje są poniżej.

Centra danych Cloudflare

1. Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatny abonament Cloudflare, dodaj swoją stronę internetową i uruchom skanowanie. Cloudflare przeprowadzi Cię przez zestaw stron, aż dojdziesz do strony, do której przypisuje Cię Cloudflare 2 serwery nazw.

Serwery nazw Cloudflare

2). Zaloguj się do swojego konta GoDaddy, a na liście produktów przejdź do Domena → Zarządzaj DNS → Serwery nazw → Zmień. Kliknij “niestandardowe serwery nazw”I dodaj te, które Cloudflare dał ci:

Serwery nazw Godaddy Cloudflare

3).Idź do Ustawienia prędkości Cloudflare i skopiuj te:

Cloudflare-Speed-Tab

4. W Cloudflare przejdź do ustawienia buforowania i Wyczyść poszczególne pliki → Oczyść wszystko.

Cloudflare Purge

To wszystko, co musisz zrobić. Rozpowszechnianie serwerów nazw Cloudflare może zająć do 72 godzin.

6. Optymalizuj obrazy

W tym celu wykorzystamy GTmetrix. Uruchom swoją witrynę za pomocą GTmetrix, a w raporcie zobaczysz, że obrazy można zoptymalizować na 3 sposoby. GTmetrix pokazuje tylko niezoptymalizowane obrazy dla jednej strony, więc zacznij od optymalizacji obrazów wyświetlanych na wielu stronach (logo, obrazy z paska bocznego i stopki), a następnie przeglądaj najważniejsze strony w GTmetrix i naprawiaj na nich także poszczególne obrazy.

Istnieją 3 sposoby optymalizacji obrazów w GTmetrix:

 • Podaj skalowane obrazy – zmiana rozmiaru dużych obrazów, aby były mniejsze
 • Określ wymiary obrazu – określ szerokość / wysokość w kodzie HTML lub CSS obrazu
 • Optymalizuj obrazy – bezstratnie kompresuj obrazy za pomocą Wyobraź sobie

optymalizacja obrazu

Podaj skalowane obrazy – GTmetrix informuje, które obrazy są zbyt duże i jakie wymiary należy zmienić. Znajdź obraz, przytnij lub zmień jego rozmiar, prześlij go do WordPress, a następnie zastąp stary obraz nowym. Postępuj zgodnie z „kontenerami obrazów” i utwórz ściągawkę (poniżej). Możesz ręcznie sprawdzić duże obrazy, klikając obraz prawym przyciskiem myszy → skopiuj adres obrazu następnie przejdź do tego adresu URL, gdzie powinieneś sprawdzić, czy jest on zbyt duży. Nigdy nie używaj przeciągnij, aby zmienić rozmiar funkcja edytora wizualnego, ponieważ zmienia tylko rozmiar wyświetlanego obrazu (nie rzeczywistego obrazu).

Przykładowa ściągawka:

 • Logo: 150 (w) x 37 (h)
 • Suwaki: 1950 (w) x 550 (h)
 • Widżety paska bocznego: 319 (w)
 • Treść bloga: 600 (w)
 • Wyróżnione zdjęcia: 200 (w) x 200 (h)
 • Obrazy karuzelowe: 225 (h)

Określ wymiary obrazu – zapoznaj się z raportem GTmetrix i rozwiń te elementy, aby zobaczyć, które obrazy tego potrzebują. Znajdź każdy w WordPress, a następnie określ wymiary (szerokość / wysokość), które powie Ci GTmetrix. The edytor wizualny dba o to automatycznie więc zwykle musisz to zrobić z obrazami w widżetach, programach do tworzenia stron i innych miejscach.

określić-obraz-wymiary

Zoptymalizuj obrazy – bezstratnie kompresować obrazy za pomocą Wyobraź sobie lub Kraken (oba są bezpłatne, dopóki nie osiągniesz miesięcznego limitu). Chociaż istnieją inne całkowicie bezpłatne wtyczki, które oferują nieograniczone kompresje, NIE używaj ich, ponieważ mają one błędy, nie działają lub powodują uszkodzenie zdjęć.

Wyobraź instrukcje

 1. Zainstaluj Imagify Plugin
 2. Zostaniesz poproszony o instrukcje
 3. Zarejestruj się w Imagify i wprowadź swój klucz API
 4. Ustaw swój poziom kompresji (normalny, agresywny, ultra)… Używam agresywny
 5. Imagifemem all (większość kompresuje wszystkie obrazy w Twojej witrynie)
 6. Gdy limit zostanie przekroczony, kup abonament lub poczekaj w przyszłym miesiącu, aby zresetować limit

wyobraź sobie

imagify-wordpress-image-optimization

Gdy skończysz, przeglądaj strony w GTmetrix i upewnij się, że wszystkie 3 elementy są w 100%.

7. Unikaj wtyczek o wysokiej wydajności procesora

Następujące wtyczki ładowały się długo. Wiele z nich znajduje się na liście GoDaddy wtyczki na czarnej liście ponieważ (zwłaszcza statystyki i powiązane wtyczki post) zużywają dużo procesora.

 1. Dodaj
 2. Monitorowanie oszustw związanych z kliknięciami AdSense
 3. Kalendarz wydarzeń All-in-One
 4. Backup Buddy
 5. Beaver Builder
 6. Lepsze mapy witryn Google XML WordPress
 7. Broken Link Checker (użyj Dr. Link Check)
 8. Stały kontakt dla WordPress
 9. Formularz kontaktowy 7
 10. Kontekstowe powiązane posty
 11. Digi Auto Links
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Niezbędna siatka
 15. Zobacz pełną listę 65 wolnych wtyczek

Możesz także użyć karty wodospad GTmetrix, aby zobaczyć swoje wolne wtyczki…

Powolna wtyczka WordPress

Usuń je lub znajdź szybszą wtyczkę, która wykonuje tę samą pracę. Na przykład Suwak rewolucji wtyczka może powodować problemy z prędkością podczas Suwak Soliloquy ledwo wydłuża czas ładowania. JetPack i wtyczki do udostępniania społecznościowego mogą powodować problemy z prędkością. Usuń WordPress Importer, Hello Dolly i inne wtyczki, których nie potrzebujesz. Jeśli używasz wtyczki tylko w określonych porach (np. Broken Link Checker), napraw uszkodzone linki, a następnie usuń je. Yoast generuje dla ciebie mapę witryny, więc nie potrzebujesz map witryn Google XML. Wstaw kod śledzenia Google Analytics bezpośrednio w stopce zamiast korzystać z wtyczki. Lub użyj Widżet na Facebooku i Widżet na Twitterze bez użycia wtyczki. Mniej wtyczek oznacza krótszy czas ładowania i mniej potencjalnych błędów w Twojej witrynie.

Wskazówki dotyczące wtyczek

 • Dezaktywuj i usuń WSZYSTKIE wtyczki, których nie używasz
 • Diagnozuj wolno ładujące się wtyczki za pomocą zakładki GTmetrix waterfall
 • Zastąp powolne wtyczki lekkimi wtyczkami (patrz 3 kolejne kroki)
 • Wyłącz wszystkie ustawienia wtyczek, których nie używasz (tak jak wyłączyłeś nieużywane ustawienia WordPress przez WP Wyłącz, indywidualne ustawienia wtyczek mogą również wydłużyć czas ładowania)

8. Unikaj Google Maps

To zabija twój czas ładowania. Spróbuj użyć tylko jednego na stronie kontaktowej lub zrób zrzut ekranu mapy (ponieważ zdjęcie ładuje się szybciej niż mapa osadzona) i użyj linku „Otwórz w mapach”.

9. Unikaj reklam

Podobnie jak Google Maps wymagają, aby Twoja witryna pobierała zasoby z zewnętrznych stron internetowych i dodawała TON żądań do raportu GTmetrix / Pingdom, reklamy są właściwie najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w czasie ładowania. Zapomnij o użyciu Google AdSense i zacznij korzystać z linków partnerskich (są one nie tylko bardziej opłacalne, ale także pozwolą ci skrócić czas ładowania).

GTmetrix-Reklamy

10. Użyj szybkiej wtyczki Slider / Gallery / Social Sharing

Monolog – Lekka wtyczka z suwakiem o wartości 19 USD, która jest bardzo łatwa w użyciu i stanowi dobry zamiennik Suwak rewolucji lub Suwak warstwy które są znane z spowalniania witryn WordPress.

Meta Slider – darmowa minimalna wtyczka suwaka z świetnymi recenzjami.

suwak soliloquy

Galeria Envira – Lekka wtyczka galerii o wartości 29 USD, którą możesz zastąpić Galeria NextGEN i Niezbędna siatka które są wolne. Envira ma Darmowa wersja ale nie zawiera albumów, tagów, integracji społecznej, szablonów galerii, głębokiego linkowania, paginacji, e-commerce, proofingu obrazów itp..

FooGallery – darmowa popularna lekka wtyczka galerii z świetnymi (5 gwiazdkami) recenzjami.

envira-gallery

Sassy Social Share – lekkie przyciski udostępniania społecznościowego z ponad 100 serwisami społecznościowymi i zakładkami oraz dostosowywanymi ikonami.

Udostępnianie społecznościowe DVK – alternatywna wtyczka obsługująca Facebook, Twitter i Google+.

sassy-social-share

11. Wyłącz nieużywane ustawienia za pomocą WP Disable

Zainstaluj WP Wyłącz wtyczka, która pomaga wyłączyć nieużywane ustawienia w rdzeniu WordPress (które zużywają procesor) i ma inne opcje, aby przyspieszyć twoją witrynę WordPress. Wskazówki są poniżej.

 • Wyłącz WSZYSTKIE USTAWIENIA, których nie używasz
 • Planowanie usuwania spamu jest dobrym pomysłem
 • Emoji, Mapy Google i Gravatars ładowanie zajmuje dużo czasu
 • Pingbacki i trackbacki zazwyczaj nie są warte dodatkowych zasobów
 • Ustaw wersje postu na 3-5, aby mieć kopie zapasowe, ale nie potrzebujesz setek
 • Inne opcje na karcie „prośba” mogą dodatkowo skrócić czas ładowania

WP-Disable-Requests

WP-Wyłącz-Tagi-Ustawienia

WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-Others

12. Leniwe ładowanie filmów

Pojedynczy film zwykle dodaje 2-3 sekundy do czasu ładowania strony. The Leniwe ładowanie filmów wtyczka sprawia, że ​​filmy są ładowane tylko wtedy, gdy czytelnicy przewijają stronę i stają się widoczne.

Lekkie osadzanie na YouTube – inną opcją jest ładowanie filmów tylko wtedy, gdy ludzie klikną przycisk odtwarzania. Nie zamierzam wymyślać na nowo koła (i będziesz potrzebować trochę wiedzy na temat kodowania), ale poszedłem za tym lekki samouczek osadzania w YouTube. Zasadniczo wkleisz trochę kodu do szablonu strony internetowej, wkleisz trochę kodu do swojego CSS, a następnie osadzisz każdy film za pomocą kodu „div”. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz poprosić mojego programistę, aby zrobił to za Ciebie, ale robi to ogromną różnicę.

13. Skonfiguruj CDN StackPath

CDN StackPath obsługuje Twoją witrynę w 31 centrach danych w całym kraju / na świecie, które zmniejsza odległość geograficzną między twoim serwerem a gośćmi. Zarówno Cloudflare, jak i StackPath są sieciami CDN, ale więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści. Jest to 10 USD / miesiąc z 30-dniowym okresem próbnym.

Możesz (i powinieneś przynajmniej przetestować) używając zarówno Cloudflare, jak i StackPath, ponieważ podczas gdy Cloudflare jest bezpłatny, StackPath używa dysków SSD (dysków półprzewodnikowych) z 10 GB połączeń, a ich zespół wsparcia był w stanie poprawić mój wynik GTmetrix YSlow o 8%. To powiedziawszy, skontaktuj się z obsługą klienta, aby upewnić się, że jest on skonfigurowany optymalnie, a następnie ponownie przetestuj swoją witrynę w GTmetrix. Jeśli zauważysz poprawę, zachowaj ją. Jeśli nie, anuluj bezpłatny okres próbny. Ale na pewno warto to przetestować.

StackPath-Data-Centers

Krok 1: Zarejestruj się w StackPath z 30-dniową bezpłatną wersją próbną, aby zobaczyć, jak ci się podoba.

Krok 2: przejdź do pulpitu StackPath, kliknij kartę CDN i utwórz plik Witryna StackPath CDN.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Skopiuj adres URL CDN i wklej do ustawień Autoptimize od kroku 3.

Autoptimize-CDN-Setting

Krok 4: W StackPath przejdź do CDN → Ustawienia pamięci podręcznej, a następnie kliknij „Wyczyść wszystko”.

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Uruchom swoją witrynę w GTmetrix a „sieć dostarczania treści” powinna być zielona w YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

Jeśli rozszerzysz elementy w GTmetrix i zobaczysz, że ma to związek z Twoim CDN, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej StackPath, który powinien być w stanie pomóc Ci je naprawić. Mają znakomite wsparcie.

Domeny bez plików cookie MaxCDN

GTmetrix YSlow Bez StackPath
GTmetrix YSlow Bez MaxCDNGTmetrix YSlow Z StackPath
GTmetrix YSlow z MaxCDN

14. Hostuj Google Analytics lokalnie

CAOS to wtyczka, która naprawia „wykorzystanie pamięci podręcznej przeglądarki”, którą często zobaczysz w GTmetrix i innych narzędziach do testowania prędkości. Wystarczy zainstalować wtyczkę, wprowadzić identyfikator śledzenia, a wtyczka zajmie się resztą.

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

15. Znajdź swoje najwolniej ładujące się strony

Za pomocą Google Analytics można znaleźć czasy ładowania (i rekomendacje) dla najczęściej oglądanych stron i najwolniejszych stron ładowania. Zaloguj się do Google Analytics, a po lewej stronie przejdź do Zachowanie → Szybkość witryny → Sugestie dotyczące prędkości. Kliknij „Sugestie dotyczące szybkości strony”, aby zobaczyć rekomendacje, choć powiedziałbym, że rekomendacje GTmetrix są zwykle lepsze.

Sugestie prędkości-Google-Analytics

16. Aktualizuj oprogramowanie WordPress

Zaktualizuj rdzeń, motyw, wtyczki i framework WordPress, jeśli go używasz (np. Genesis).

Aktualizacje WordPress

Przełącz na SiteGround (host nr 1 w ankietach na Facebooku)

SiteGround jest konsekwentnie oceniany jako gospodarz nr 1 Ankiety na Facebooku i są światami lepszymi niż GoDaddy. Oni też są używane przez Yoast, ja i zalecane przez WordPress. Inną świetną opcją jest Kinsta kto jest szybki, ale drogie. Jeśli masz wolne czasy odpowiedzi serwera w PageSpeed ​​Insights, spójrz na osoby, które przeprowadziły migrację od GoDaddy do SiteGround i opublikował ich wyniki. Zauważysz, jak nikt nie przechodzi z SiteGround do GoDaddy, ponieważ jest to ogromna obniżka.

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Używam ich częściowo dedykowany plan GoGeek który zawiera 4x więcej zasoby serwera niż dzielony hosting. Klikaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują, sprawdź mój raport GTmetrix lub zobacz osoby, które migrował i opublikowane nowe czasy ładowania. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

Godaddy-To-SiteGround

Oto ankiety na Facebooku dotyczące tego, co ludzie uważają za „najlepszy” hosting:

Ankieta hostingowa 2019Zobacz ankietę2017-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia dotyczące hostingu ElementorZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe z lipca 2019 rZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Host-Poll-sierpień-2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuShared-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta Hosting 2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuGo-To-Hosting-CompanyZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-Hosting-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWooCommerce-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2016-Web-Hosting-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-WordPress-Hosting-Provider-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-2019-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta przyjazna dla hostingu WPZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2016-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuUlubiony hosting dla ElementoraZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe 2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress Hosting Poll wrzesień 2018.pngZobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta 2019-Hosts-Ankieta-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Poll-For-SpeedZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-June-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuSiteGround-ZalecenieZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-Provider-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Ankieta-luty-2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-rekomendacje-ankietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPressZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

Są polecane przez WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

I przez Ivica kto prowadzi WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku z ponad 16 000 członków.

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

Kilka wątków:

SiteGround vs Godaddy Twitter

Godaddy To SiteGround

Godaddy To SiteGround Migration

Godaddy To SiteGround Faster

Godaddy To SiteGround Szybsza strona

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Serwery SiteGround są bardzo szybkie i nie zatłoczony jak GoDaddy
 6. Czat na żywo jest natychmiastowy, a bilety są odbierane o wiele szybciej niż GoDaddy
 7. Chronią twoją stronę przed hakerami / złośliwym oprogramowaniem, podczas gdy GoDaddy nie
 8. Mój blog ma nigdy nie upadł od błędy losowe ludzie korzystają z GoDaddy
 9. Aktualizacja do PHP 7.2 jest darmowa (w przeciwieństwie do GoDaddy) i nie są na czarnej liście wtyczek
 10. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 11. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 12. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 13. Wiele pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 14. Więcej pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. Klienci GoDaddy, którzy przenieśli się do SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround za pomocą mojego link partnerski Podaruję ci niezłą część bez żadnych kosztów. Co roku przekazuję darowiznę 3000 USD na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Tak czy inaczej, unikałbym GoDaddy – dołącz do niektórych grup na Facebooku i zobacz rozmowy, ankiety, tweety, i ludzie WHO migrował od GoDaddy to SiteGround. Nie polecam nikomu GoDaddy – ich serwery są zatłoczony, zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, i mają założyciela wspierającego SOPA + łowcy słoni. Zrób swoje Badania i zobacz, kim jest Yoast aktualnie używam.

OMM-On-SiteGround

Ludzie zwykle migrują, ponieważ ich technologia prędkości może skrócić czasy ładowania o połowę:

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Uzyskaj hosting z SiteGround

SiteGround jest świetny udostępnione opcja hostingu. Jeśli szukasz czegoś jeszcze szybciej (zarządzany hosting w chmurze), Cloudways jest Twoim najlepszym zakładem i zaczyna się od 10 $ / miesiąc za ich najbardziej popularne Plan DigitalOcean. Wsparcie nie jest tak dobre jak SiteGround (bilety mogą zająć kilka godzin), ale serwery Cloudways przewyższają SiteGround, WP Engine i wysadzi GoDaddy, EIG i A2 z wody. Oto tweety osób, które przeprowadziły się do Cloudways i opublikowały swoje wyniki: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10.

Zalecenia dotyczące hostingu Facebook

VPS Cloud Hosting Ankieta WooCommerce

Ankieta VPS Cloud Hosting

Sugestie dotyczące hostingu WordPress

Zobacz zarządzany hosting WordPress na Cloudways

Przeczytaj Mój pełny przewodnik prędkości WordPress

Jeśli szukasz więcej wskazówek, aby przyspieszyć ładowanie witryny WordPress, sprawdź mój Przewodnik prędkości WordPress który ma ponad 400 komentarzy i pomógł wielu osobom zoptymalizować ich witrynę, aby ładowała się o 400% szybciej. Omówiłem już wiele porad, ale jeśli nadal masz problemy z powolną witryną WordPress na GoDaddy, zawsze aktualizuję ją o nowe gadżety.

Przewodnik po optymalizacji prędkości WordPress

Uzyskaj pomoc od My WordPress Speed ​​Optimizer

Pronaya to programista WordPress, na którym znalazłem freelancer.com który mieszka w Bangladeszu i specjalizuje się w optymalizacji prędkości WordPress (tak, jest lepszy ode mnie). Współpracuję z nim od ponad 5 lat i to on pomógł mi zoptymalizować moją witrynę, aby ładowała się tak szybko, a wiele witryn klientów ładowało się o 500% szybciej. Ma 40 USD / godzinę (projekty zwykle kosztują 300–400 USD) i ma doskonałą ocenę 5 gwiazdek w swoim profilu freelancera. Współpracowałem z ponad 20 zagranicznymi freelancerami i zawsze zwracam się do niego o zaawansowaną szybkość i rozwój WordPressa.

Jak zatrudnić Pronaya – zarejestruj się w celu Konto Freelancer i wyszukaj użytkownika BDkamol. Upewnij się, że opcja „użytkowników online” jest wyłączona, lub napisz do niego na adres [email protected] Tylko poważne pytania i nie mów mu, że oczekujesz 100% wyniku, gdy używasz powolnego hostingu, rozdętego motywu WordPress i mnóstwa wtyczek. Proszę przejrzeć moje Przewodnik prędkości WordPress i upewnij się, że masz dobry hosting i przynajmniej zminimalizuj wtyczki (dziękuję !!!).

Pronaya-Kumar-S-Recenzje

Często Zadawane Pytania

&# x2705; Czy GoDaddy stanowi problem??

Prawdopodobnie przepełniły serwery i zostały ocenione słabo w ponad 40 ankietach na Facebooku. Pod względem szybkości GoDaddy jest jedną z najgorszych opcji hostingu, jaką możesz podjąć.

&# x2705; Jak sprawdzić wolne czasy odpowiedzi serwera?

Uruchom swoją witrynę za pomocą Google PageSpeed ​​Insights, aby sprawdzić czas reakcji serwera. Powinien być krótszy niż 200 ms.

&# x2705; Jaki jest najprostszy sposób na poprawę czasów ładowania w GoDaddy?

Uaktualnij do PHP 7.2 na swoim koncie GoDaddy, zainstaluj wtyczkę Autoptimize, skonfiguruj bezpłatny CDN Cloudflare, wyczyść bazę danych za pomocą WP-Optimize i użyj wtyczki do optymalizacji obrazu, takiej jak ShortPixel. Unikaj wtyczek, które zużywają dużo procesora i wyświetlają się wielokrotnie w raporcie GTmetrix. Tworzę również listę 65 wolnych powolnych wtyczek, których należy unikać.

&# x2705; Czy możesz używać wtyczki pamięci podręcznej z GoDaddy?

Nie, GoDaddy używa własnego wbudowanego systemu buforowania i wtyczek pamięci podręcznej czarnej listy. Problem polega na tym, że wtyczki pamięci podręcznej robią znacznie więcej dla twojej prędkości niż tylko buforowanie.

&# x2705; Dlaczego GoDaddy przepełniło swoje serwery??

Aby obniżyć koszty. GoDaddy jest znany z tego, że jest 1 rzeczą (tanią) i jest przeznaczony dla początkujących użytkowników witryny. Najbardziej doświadczeni użytkownicy, którzy dołączają do grup na Facebooku związanych z WordPress i robią więcej badań, wiedzą, że są lepsze opcje.

&# x2705; Jakie jest najlepsze narzędzie do testowania prędkości?

GTmetrix jest najlepszym narzędziem do uzyskiwania konkretnych zaleceń w celu poprawy prędkości oraz znajdowania określonych obrazów lub wtyczek, które należy zoptymalizować. Google PageSpeed ​​Insights jest przede wszystkim dobry do pomiaru czasów odpowiedzi serwera.

Więc…. zadziałało?
Daj mi znać swoje nowe wyniki Pingdom / GTmetrix w komentarzach! Lub jeśli potrzebujesz pomocy w naprawieniu powolnego hostingu WordPress GoDaddy, zostaw komentarz, a chętnie pomogę z tym, co mogę. Jeśli jest to związane z wymienioną wtyczką / narzędziem, pamiętaj, że mają także własne wsparcie :)

Udostępnij, jeśli podobał Ci się ten samouczek – byłbym wdzięczny!

Aha, a oto założyciel GoDaddy, Bob Parsons:

Bob Parsons Godaddy

Bob-Parsons-GoDaddy

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map