Jak opravit pomalý hosting WordPress na webu a vyhnout se limitům CPU (použijte PHP 7.4, Cloudflare, Setup WP Rocket nebo SG Optimizer)

Mít pomalý web WordPress na SiteGround?


Také jsem měl tento problém; moje skóre GTmetrix se blížilo 100% za každý blogový příspěvek, který jsem napsal (protože jsem posedlý rychlostí), ale doba načítání by mohla dosáhnout až 10 a více sekund. Mám spoustu obrázků a komentářů k většině mých příspěvků, ale v GTmetrixu nebylo doslova nic jiného. Nakonec jsem dospěl k závěru, že semi-oddaný GoGeekův plán SiteGround, a dokonce i jejich cloud hosting, nebyl dostatečně rychlý (spoiler: šel jsem z SiteGround do Cloudways).

Tento tutoriál pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste dosáhli lepších skóre + doby načítání v GTmetrix. SiteGround je skvělý pro sdílený hosting, ale pokud používáte WooCommerce, AdSense, pluginy s vysokým CPU nebo externí skripty, přeskočil bych sdílený hosting dohromady. Jejich sdílené servery často nezvládnou potřebné zdroje, což způsobuje pomalý web WordPress.

Existují lepší možnosti, než uvažovat cloudový server SiteGround Cloudways DO nabízí stejné 2 CPU + 4 GB RAM za 42 $ / měsíc (místo 80 $ / měsíc s SiteGround). Mým návrhem je optimalizovat vaše stránky tak, jak nejlépe umíte, ale sledujte doby odezvy serveru, které můžete měřit v Google PageSpeed ​​Insights. Pokud jsou pomalé, znáte problém.

1. Upgradujte na PHP 7.4

SiteGround vydal PHP 7.4, na který můžete upgradovat na hlavním panelu.

Je to podstatně rychlejší, zejména pokud aktuálně používáte starší verzi PHP, a je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak zrychlit svůj web. Je to dobrý nápad vzít si zálohu a ujistit se, že jsou vaše pluginy a téma kompatibilní, i když je PHP Compatibility Checker trochu zbytečný.

SiteGround PHP 7.4 Oznámení

Jak upgradovat na PHP 7.4 na webu

 • Přihlaste se ke svému účtu
 • Klikněte na Devs z levé nabídky
 • Klikněte na PHP Manager
 • Klikněte na ikonu úprav
 • Změňte verzi PHP a klikněte na POTVRDIT (obrázek níže)

SiteGround Aktualizace verze PHP

2. Použijte WP Rocket místo SG Optimizer

Pokud používáte SG Optimizer nebo WP Rocket? Pojďme to dostat z cesty.

WP Rocket má stále více optimalizací rychlosti než Optimalizátor SG (i s velkou aktualizací programu SG Optimizer), což znamená, že téměř určitě uvidíte lepší výsledky s WP Rocket. Umožní vám dělat věci, které Optimalizátor SG nenabízí: hostovat analytiku na místě, líné načítání videí + prvky iframe, nahradit prvek iframe obrázkem náhledu, vyčistit databázi, integrovat více CDN a další.

Hlavní výhodou programu SG Optimizer je jejich ukládání do mezipaměti je (předpokládejme, že) rychlejší než jakýkoli jiný plugin pro mezipaměť, protože používá ukládání do mezipaměti na straně serveru, nikoli ukládání do mezipaměti na základě souborů. Nicméně jsem vyzkoušel oba SG Optimizer vs. WP Rocket a vždy jsem se ocitl v WP Rocket s odinstalovaným SG Optimizer. Každý web je jiný, takže vám doporučujeme provést vlastní testy.

Další možností je použít WP Rocket pro všechno, ale ukládání do mezipaměti. Chcete-li to provést, nakonfigurovali byste nastavení WP Rocket tak, aby zvládlo všechno (ale ukládání do mezipaměti). Dále vypněte ukládání do mezipaměti stránky WP Rocket pomocný plugin. Nakonec nainstalujte SG Optimizer a používejte jej pouze pro ukládání do mezipaměti (ale deaktivujte vše ostatní, abyste se vyhnuli překrývajícím se funkcím zpracovávaným WP Rocket).

Důvodem je, že WP Rocket je obvykle zásuvným modulem č. 1 v anketách na Facebooku:

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

Tady je to, co říká SiteGround, ale souhlasím s tím, že nebudu souhlasit. Znovu proveďte své vlastní testy!

Pluginy SG-Optimizer-vs-Cache

3. Správně nakonfigurujte zásuvný modul mezipaměti

Ať už používáte zásuvný modul mezipaměti, je 110% důležité, aby byl nakonfigurován optimálně. Pokud používáte pouze Optimalizátor SG, můžete vyzkoušet WP Rocket, WP Fastest Cache nebo Swift, abyste se postarali o „jiné“ optimalizace. Nezapomeňte se vyhnout duplicitní funkčnosti mezi pluginy.

4. Aktivujte CDN Cloudflare v aplikaci SiteGround

CDN Cloudflare bylo nyní 200+ datových center (whoa). A je to stále zdarma!

Proč to někdo nepoužívá, je mimo mě, ale můžete aktivujte ji na hlavním panelu SiteGround.

Cloudflare SiteGround cPanel

Stále byste měli konfigurovat nastavení ve svém Přístrojová deska cloudflare. Zde je několik tipů:

 • Rychlost: povolit Brotli a Rocket Loader
 • Scrape Shield: povolit ochranu Hotlink
 • Firewall: zablokovat špatné roboty v živém dopravním hlášení Wordfence
 • Pravidla stránky: Cloudflare má spoustu pravidla stránky pro rychlost, zabezpečení, kompatibilitu

5. Vyhněte se zasažení limitů CPU SiteGround

Váš plán SiteGround musí mít dost prostředky serveru přizpůsobit spotřebu zdrojů na vašem webu. Pokud tomu tak není, obdržíte oznámení od CPU od SiteGround, která hrozí, že váš web vypnete, ale je to také dobrý důvod, proč bude váš web WordPress na SiteGround pomalý. Je to proto, že váš server je pravděpodobně přetížený a „vystresovaný“.

Vydejte se Stránka SiteGround’s Features a přejděte dolů do části „Přidělujeme zdroje, které potřebujete“. Umístěte ukazatel myši na Server řádek a podívejte se, kolik zdrojů přichází s plánem:

Porovnání zdrojů serveru SiteGround

Dále to porovnejte se spotřebou procesoru (jedná se o screenshot jejich cloudového hostingu):

Omezte využití CPU-WordPress

Pokud překročíte limity CPU, obdržíte tento e-mail:

Limity CPU pro SiteGround

Jste blízko k překročení limitů CPU?

Pokud ano, potřebujete plán hostování, který je dodáván s více prostředky serveru (Limity CPU byly označeny jako největší pád SiteGround). Můžete upgradovat pomocí SiteGround, ale pokud už máte na plánu GoGeek nebo cloud hosting, určitě bych ne upgradovat na cokoli dalšího. Jak jsem již řekl, SiteGround je do jisté míry skvělý, ale jakmile přerostete GoGeek nebo utratíte 35 $ / měsíc kvůli obnovovacím cenám, udělejte si vlastní laskavost a přejděte Cloudways.

6. Selektivně deaktivujte pluginy na konkrétních stránkách

Pojďme mluvit o Asset CleanUp a Perfmatters.

Oba vám dovolí selektivně deaktivovat pluginy, skripty a styly z načítání na určitých stránkách. Výsledkem je méně požadavků HTTP a rychlejší načítání, protože některé pluginy jsou neslavně pomalé.

Příklady:

 • Zakažte funkce WooCommerce na stránkách, které nejsou elektronickým obchodem
 • Zakázat posuvný plugin pro obsah bez posuvníků
 • Zakázat plugin pro bohaté úryvky v obsahu bez úryvků
 • Zakázat plugin kontaktního formuláře pro obsah bez kontaktního formuláře
 • Zakažte AdSense nebo přidružené odkazy tam, kde se nezobrazují
 • Zakažte plugin pro sociální sdílení na všech stránkách (protože se obvykle jedná o příspěvky na blogu)
 • Zakažte skripty, styly, fragmenty košíku na stránkách, které se netýkají elektronického obchodu, WooCommerce

Krok 1: Nainstalujte plugin Asset CleanUp nebo Perfmatters.

Doplněk CleanUp pro aktivum

Krok 2: Upravit stránku nebo příspěvek a selektivně zakázat načítání nepoužitých prvků na stránce:

Zakázat externí skripty WordPress

7. Optimalizace obrázků

Velké, neoptimizované obrázky mohou také způsobit pomalý web na SiteGround.

Pokud v GTmetrix vidíte chyby zobrazování v měřítku, znamená to, že nahráváte obrázky, které jsou příliš velké a je třeba je oříznout nebo změnit jejich velikost na správné rozměry (což vám GTmetrix poskytuje). Můžete také vidět určit chyby kóty obrázku, což znamená, že do HTML obrázku musíte přidat šířku + výšku. A konečně, pokud vidíte optimalizaci chyb obrázků, musíte je bezeztrátově komprimovat a jediným pluginem, který jsem našel, je vždy 100%, je ShortPixel.

Optimalizace obrazu v GTmetrix

8. Optimalizujte písma Google

Pokud používáte písma Google Fonts, zkontrolujte v sestavě GTmetrix problémy s optimalizací:

Google Fonts GTmetrix

Existuje celá řada pluginů, které mohou pomoci optimalizovat písma: OMGF, WP Rocket, Self-Hosted Google Fonts, Autoptimize, dokonce i CleanUp Asset. Ideální metoda je však hostovat písma lokálně.

Chcete-li to provést, stáhněte si písma přímo z webu Google Fonts, přičemž je minimální počet písem a jejich hmotnost (protože více písem může znamenat i více požadavků).

Poté pomocí nástroje jako je převeďte soubory na soubory webových písem Transfonter. Po převodu je nahrajte do složky wp-content / uploads a přidejte písma do CSS. Vyzkoušejte písmo, nastavte výchozí písmo s záložkami a jste zlatí. Další informace naleznete v průvodci místními fonty (výše).

9. Optimalizace požadavků třetích stran

Žádosti třetích stran jsou cokoli, co stahuje žádosti z externích webů.

Může to být Google Fonts, Analytics, AdSense, Správce značek, Mapy, vložená videa na YouTube, Gravatary, počet sociálních podílů, Facebook Pixel nebo dokonce pluginy, které vytvářejí externí požadavky..

Některé požadavky třetích stran lze snadno optimalizovat:

Nastavení doplňku WP Rocket vám umožní hostujte Google Analytics místně a povolit mezipaměť prohlížeče pro Facebook Pixel. Jejich nastavení médií vám umožní líné načítání videí YouTube a nahrazení prvku iframe obrázkem náhledu. Disqus má na to podmíněný plugin a sociální příspěvky Google Maps + lze brát jako screenshot a použít jako obrázek místo vloženého.

Některé žádosti třetích stran nejsou tak snadné:

Google AdSense, Google Tag Manager a Gravatars je o něco obtížnější optimalizovat. Můžete načíst AdSense asynchronně a pokusit se líně načíst, ale to je o tom. Správce značek Google by měl být používán pouze pro velké, neoficiální weby. A nenašel jsem pro Gravatary dobré řešení (vyzkoušel jsem téměř každý plugin mezipaměti Gravatar) a nechal jsem je deaktivovat.

Externí skripty

10. Vyhněte se zdrojům s hladovými zdroji

Pokud používáte neslavně pomalé pluginy, společný hosting SiteGround nemusí stačit.

Tyto pluginy jsou obvykle portfolia, posuvníky, live chat, zálohování, statistiky, související příspěvky, sociální sdílení, kalendář nebo dokonce WooCommerce a WPML. Samozřejmě záleží na tom, které pluginy používáte a jak dobře jsou vyvíjeny s ohledem na rychlost. Zde jsou běžní viníci:

 1. Přidat toto
 2. Sledování podvodných kliknutí AdSense
 3. All-In-One Kalendář událostí
 4. Zálohujte kamaráda
 5. Beaver Builder
 6. Lepší soubory WordPress Google XML Sitemap
 7. Kontrola přerušeného odkazu (použijte kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustálý kontakt pro WordPress
 9. Kontaktní formulář 7
 10. Kontextové související příspěvky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Základní mřížka
 15. Zobrazit úplný seznam 65 pomalých pluginů

11. Dokončete posledních 10% Perfmatters

Existuje spousta „různé optimalizace “ které opravdu nespadají do hlavních kategorií optimalizace rychlosti. Mluvím o deaktivaci autosave, pingbacků, trackbacků, omezení následných revizí, předběžného načtení a předběžného připojení DNS a v zásadě o odstranění nadbytku z vašeho webu.

Perfmatters plugin (Kinsta) se stará o těchto 10% optimalizaci rychlosti:

funkce perfmatters

12. Najděte úzká místa v GTmetrix

GTmetrix lze použít pro více než měření skóre a doby zatížení. Může také použít k určení, proč je váš web na SiteGround pomalý, pomalé pluginy, ttfb, Zde jsou příklady:

Čas do prvního byte

Čas do prvního byte

Pomalé pluginy

Pomalý plugin WordPress

13. Změřte dobu odezvy serveru

Je na čase zjistit jednou provždy, zda je váš problém hostováním SiteGround.

Spusťte web pomocí Google PageSpeed ​​Insights a zkontrolujte dobu odezvy serveru což by mělo být méně než 200 ms, jak doporučuje společnost Google. Pokud tomu tak není, potřebujete výkonnější server.

Snižte dobu odezvy serveru

14. Získejte cloud hosting (ne z SiteGround)

Tady se stalo, když jsem migroval z SiteGround na Cloudways DigitalOcean:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

Načítají se i příspěvky s množstvím požadavků <2s. Pokud chcete, spusťte tuto stránku pomocí GTmetrix.

GTmetrix-report-for-long-post

Co jsem platil s SiteGround:

SiteGround-Cloud-Hosting-prodej-příjem

Co nyní platím s Cloudways:

Cloudways-Faktura

Nemyslím si, že musím říci mnohem víc. To, že SiteGround je dobrý pro sdílený hosting, neznamená, že je lepší nebo rychlejší než ostatní poskytovatelé cloudového hostingu. Nechte své možnosti otevřené a připojte se k WordPress Hosting Facebook Group abyste viděli, co říkají skuteční lidé.

Časy odezvy v cloudu

WP Engine do cloudway

Zpráva DigitalOcean Pingdom

Časy odezvy serveru Cloudways

Zlepšení doby načítání v cloudu

Cloudways vs WP Engine

Nepojmenovaná

Časy načítání Pingdomů v cloudu

Zpráva Pingdom Cloudways

Namecheap To Cloudways Migration

Cloudways WooCommerce Migration

Cloudways AWS Migration

Co říkají ostatní lidé:

Cloudways Facebook Review

Cloudways vs SiteGround

Sečteno a podtrženo: sdílený hosting je v pořádku, pokud nepoužíváte WooCommcerce, AdSense, vysoké plug-iny CPU nebo máte slušný provoz. Ale jakmile jednu z nich máte, podívejte se na cloud hosting. Ano, jsem přidruženou společností Cloudways, ale existuje spousta dalších lidí, kteří migrovali a zveřejnili své výsledky. Kód OMM25 vám během prvních dvou měsíců hostování v Cloudways poskytne 25% slevu.

Často kladené otázky

&# x2705; Jak mohu zrychlit svůj web SiteGround?

Upgradujte na nejnovější verzi PHP, nastavte a nakonfigurujte plugin SG Optimizer a aktivujte bezplatnou CDN Cloudflare ve vašem účtu SiteGround. Dále se podívejte na zprávu GTmetrix, abyste zjistili, co ji zpomaluje, a z tohoto tutoriálu proveďte optimalizace.

&# x2705; Měl bych použít SG Optimizer nebo WP Rocket?

Pokud máte rozpočet, vyzkoušejte SG Optimizer i WP Rocket (samostatně) a zjistěte, který z nich přináší nejlepší časy načítání + skóre v GTmetrix. WP Rocket má více funkcí než SG Optimizer, ale SG Optimizer používá ukládání do mezipaměti na straně serveru, které má být rychlejší než ukládání do mezipaměti založené na souborech WP Rocket. Vyvarujte se překrývání funkcí mezi dvěma zásuvnými moduly!

&# x2705; Jak mohu opravit limity CPU SiteGround?

Pokud dostáváte zprávy o limitu CPU z SiteGround, musíte snížit zdroje, které váš web spotřebuje. Nejobvyklejšími způsoby jsou deaktivace rozhraní WordPress Heartbeat API (např. Pomocí pluginu HeartBeat Control), vyloučení všech plug-inů hladovějících zdroje na vašem webu, nastavení CDN pro uvolnění zdrojů a správná konfigurace pluginu pro mezipaměť.

&# x2705; Budou plány na upgrade opravit můj pomalý web SiteGround?

Teoreticky ano. Vyšší plány SiteGround zahrnují více serverových zdrojů, které váš web zrychlují. Před upgradem je však nejlepší zajistit, aby váš web byl co nejlépe optimalizován. Možná budete chtít prozkoumat cloudový hosting, který je výrazně rychlejší než sdílený.

&# x2705; Jaké další optimalizace rychlosti mohu dělat mimo SiteGround?

Vyčistěte databázi pomocí pluginu, jako je WP Rocket nebo WP-Optimize, zobrazujte zmenšené obrázky (nepoužívejte obrovské obrázky), použijte Asset CleanUp nebo Perfmatters pro selektivní zakázání načítání skriptů a pluginů na určitých stránkách a vyhněte se (nebo optimalizujte) externí skripty, jako jsou Google Fonts, Analytics, Mapy, AdSense, vložená videa a pluginy pro sociální sdílení.

Je váš web na webu stále pomalý?

Vzhledem k tomu, že jsem pokrýval téměř všechny hlavní faktory z Průvodce optimalizací WordPress, měli byste mít mnohem rychlejší web. A pokud tak neučiníte, je pravděpodobné, že jste překonali plán StartUp nebo GrowBig programu SiteGround nebo že váš plugin pro mezipaměť není správně nakonfigurován. Pokud však máte další dotazy, zanechte mi komentář s vaší adresou URL zprávy GTmetrix a ráda se na to podívám.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map