Jak skrócić czas reakcji serwera (czas do pierwszego bajtu) w WordPress do poniżej 200 ms: pozycja w Google PageSpeed ​​Insights

Skróć czas reakcji serwera


Więc prowadziłeś swoją stronę Google PageSpeed ​​Insights i trzeba utrzymuj niskie czasy odpowiedzi serwera (ttfb) w WordPress.

Usuńmy to z drogi.

Serwery są kontrolowane przez Twój hosting: Bluehost, HostGator, GoDaddy i Marki EIG są niesławnie wolne i oceniane słabo w Ponad 40 ankiet na Facebooku z powodu ich przepełnionych serwerów.

SiteGround i Cloudways są prawie zawsze w pierwszej 2 (SiteGround dla hostingu współdzielonego i Cloudways dla hostingu w chmurze). Użyłem obu i mam 100% raportów GTmetrix z prawie 100% w Google PageSpeed ​​Insights, a także Pingdom. Nawet ten post ładuje się w przybliżeniu w 2 sekundy i ma mnóstwo zdjęć o wielkości strony 5,26 MB i 138 żądań. To dobry hosting!

Istnieją inne sposoby skrócenia czasu reakcji serwera, które omówię w tym samouczku: eliminowanie wysokich wtyczek procesora, odciążanie zasobów do sieci CDN, konfigurowanie wtyczki pamięci podręcznej do optymalnych ustawień (zalecam WP Rocket) i naprawianie określonych elementów w raporcie GTmetrix.

Ale żadna optymalizacja nie zastąpi powolnego hosta / serwera. Przeprowadź swoje badania w Grupy na Facebooku!

Skróć czas reakcji serwera na Facebooku

1. Ditch EIG i hosty niskiej jakości

Jeśli masz długi czas reakcji serwera, założę się, że jesteś hostowany z GoDaddy, HostGator lub Bluehost (marki EIG), Namecheap, A2 lub innym hostem niskiej jakości. Czy zrobiłeś swoje badania w Hosting WordPress Grupa na Facebooku? SiteGround (hosting dzielony) i Cloudways (hosting chmurowy) były zdecydowanie 2 najwyżej ocenianymi hostami w ponad Ponad 40 ankiet na Facebooku.

Lista marek EIG

Spójrz na te 41 osób, które przeprowadziły migrację do SiteGround lub Cloudways i opublikował swoje wyniki.

Przełączanie na SiteGround

Czasy reakcji w Cloudways

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

Zalecenia dotyczące hostingu Facebook

HostGator do SiteGround Migration

Nieuprawny

Ankieta VPS Cloud Hosting

Zalecenia hostingowe 2018

2. Sprawdź użycie procesora

Sprawdź swoje konto hostingowe, aby upewnić się, że nie osiągasz maksymalnego poziomu Limity procesora. Staraj się nigdy nie przekraczać 80% swoich limitów, aby Twój serwer był zrelaksowany. Na chmurze możesz dodać więcej CPU + RAM, co pomoże, a na hostingu współdzielonym będziesz musiał zaktualizować swój plan. Ale zanim to zrobisz, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, ponieważ powinien on również pomóc w zmniejszeniu zużycia procesora przez witrynę.

Zmniejsz zużycie procesora WordPress

Dlatego tak ważne jest, aby wybrać plan z wystarczającą ilością zasoby serwera. Firmy hostingowe udzielają wskazówek na podstawie miesięcznych odwiedzających, ale nie biorą pod uwagę liczby posiadanych wtyczek, tego, czy zużywają dużo zasobów i czy korzystasz z sieci CDN.

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

3. Znajdź i wyeliminuj wtyczki o wysokiej wydajności procesora

Użyj GTmetrix, aby znaleźć najwolniejsze wtyczki
Jeśli zobaczysz wtyczkę wyświetlającą się wielokrotnie GTmetrix, lub ładowanie karty Wodospad zajmuje dużo czasu, należy ją usunąć lub zamienić na bardziej lekką i szybszą wtyczkę.

Powolna wtyczka WordPress

Zalecane lekkie wtyczki

Inne porady dotyczące wtyczek

 • Bądź minimalny
 • Dezaktywuj + usuń wszystkie wtyczki, których nie używasz
 • Unikaj wtyczek, które mają zduplikowane funkcje
 • Wyłącz określone ustawienia wtyczek, które zużywają procesor (np. Monitor zapytań i Broken Link Checker stale skanują witrynę i zużywają procesor, usuwając je, gdy skończysz)

4. Aktualizacja do PHP 7.3

Wiele witryn WordPress nadal obsługuje PHP 5 mimo że PHP 7.3 jest znacznie szybszy. Wynika to z faktu, że firmy hostingowe nie aktualizują automatycznie Twojej wersji PHP (z powodu potencjalnych problemów ze zgodnością), z której możesz skorzystać Wtyczka sprawdzania zgodności PHP sprawdzić.

Testy PHP WordPress

Jak sprawdzić, której wersji PHP używasz
Zainstaluj Wyświetl wtyczkę w wersji PHP aby sprawdzić, której wersji używasz. Jeśli używasz nieaktualnej wersji, zaloguj się na swoje konto hostingowe i uaktualnij do najwyższej możliwej dostępnej wersji PHP, a następnie sprawdź witrynę pod kątem błędów. Jeśli widzisz, prawdopodobnie jedna z wtyczek jest niezgodna. Możesz przywrócić wcześniejszą wersję lub użyć innej wtyczki.

Wyświetl wersję PHP

Przejdź na PHP 7+ na swoim koncie hostingowym, a następnie sprawdź witrynę pod kątem błędów:

Aktualizacja PHP

5. Skonfiguruj optymalne ustawienia wtyczki pamięci podręcznej

Większość ludzi nie konfiguruje wtyczki pamięci podręcznej do optymalnych ustawień. Napisałem popularne samouczki na temat konfigurowania WP Rocket, Najszybsza pamięć podręczna WP, W3 Total Cache, i WP Super Cache.

W przypadku większości innych wtyczek pamięci podręcznej należy zainstalować około 6 dodatkowych wtyczek, aby uzyskać dostęp do tych funkcji WP Rocket ma je wszystkie wbudowane, co zmniejsza liczbę wtyczek w Twojej witrynie. Jeśli jesteś podobny do mnie, chcesz użyć tylko 1 wtyczki, w przeciwnym razie musisz sprawdzić, które funkcje są dostarczane z wtyczkami pamięci podręcznej, a następnie zainstalować te wtyczki, jeśli ich nie obsługują.

Funkcje WP-Rocket

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

6. Dodaj Cloudflare

Bezpłatny CDN Cloudflare odciąża ich przepustowość centra danych (mniej obciążając serwer) podczas gdy zmniejszanie odległości geograficznej pomiędzy twoim serwerem / gościem.

Oto, co WordPress mówi:

CDN-WordPress-Zalecenie

Oto przepustowość, którą możesz zaoszczędzić dzięki Cloudflare:

Cloudflare-Bandwidth

Większość hostów ma opcję włączenia Cloudflare w swoim cPanelu:

SiteGround-Cloudflare-Activation

Możesz także skonfigurować Cloudflare przy użyciu większości wtyczek pamięci podręcznej (poniżej dotyczy WP Rocket), ale najszybsza pamięć podręczna WP i całkowita pamięć podręczna W3 mają również opcje integracji Cloudflare + CDN…

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

Więcej CDN = więcej centrów danych = mniejsze zużycie pasma
StackPath ma również swoje własne Ponad 30 centrów danych co odciąża jeszcze więcej zasobów. Cloudflare jest wystarczający dla większości stron internetowych, ale używałbym StackPath dla witryn o średnim i dużym natężeniu ruchu, a ty możesz użyć Test prędkości KeyCDN aby zobaczyć, jak szybko Twoja strona ładuje się w różnych lokalizacjach. Aby aktywować Stackpath lub inny CDN, użyj karty CDN WP Rocket lub Wtyczka CDN Enabler.

WP-Rocket-CDN-Settings

7. Blokuj niechciane boty

Czy sprawdziłeś swój Raport ruchu na żywo Wordfence ostatnio?

Zrobiłem to i zobaczyłem, że te same boty ciągle odwiedzają moją witrynę i obciążają mój serwer. Oczywiście Googlebot i inne są dobre, mogą również pojawiać się boty spamujące w Twojej witrynie. Dopóki nie sprawdzisz, nigdy się nie dowiesz. Oto, co zrobiłem i co powinieneś zrobić:

Krok 1: Zainstalować Wordfence.

Krok 2: Wyświetl raport ruchu na żywo przez kilka minut, aby zobaczyć, kto odwiedza Twoją witrynę w czasie rzeczywistym.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Krok 3: Zwróć uwagę na szkicowo wyglądające boty, które nieustannie odwiedzają Twoją witrynę. Google ich nazwy hostów, aby sprawdzić, czy inne osoby zgłaszają je jako spam (Googlebot i Bingbot są oczywiście w porządku).

Krok 4: Zablokuj wszystkie roboty spamujące (masz tutaj kilka opcji). Wordfence ma ustawienia blokowania jak również zasady ograniczania stawek. Jednak Wordfence zużywa dużo procesora. Alternatywami są Blackhole For Bad Bots, Blokuj złe zapytania, lub Reguły zapory Cloudflare (tego właśnie używam). Możesz utworzyć do 5 bezpłatnych reguł zapory, co oznacza, że ​​możesz zablokować 5 najlepszych botów spamowych. Wystarczy skopiować nazwę hosta z Wordfence, a następnie zablokować ją w Cloudflare. Pamiętaj, aby użyć gwiazdki *, aby wszelkie odmiany tego bota były również blokowane: amazonaws.com linode.com to 2 popularne.

Cloudflare Firewall Reguła blokująca złe boty

8. Wyczyść bazę danych

Jeśli usunąłeś wtyczkę, motyw, masz wiele poprawek, komentarzy do spamu lub wygasłych przejściowych danych, wyczyść bazę danych. Powinieneś to robić co tydzień, aby szybko utrzymać swoją witrynę.

Jeśli używasz WP Rocket, uruchom to w ustawieniach bazy danych:

WP-Rocket-Database-Settings

Jeśli nie korzystasz z WP Rocket, skorzystaj z bezpłatnego Optymalizacja WP podłącz:

WP-Optimize Clean Database

9. Optymalizuj obrazy

Użyjemy GTmetrix dla tego. Uruchom swoją witrynę za pomocą GTmetrix, a w raporcie zobaczysz, że obrazy można zoptymalizować na 3 sposoby. GTmetrix pokazuje tylko niezoptymalizowane obrazy dla jednej strony, więc zacznij od optymalizacji obrazów wyświetlanych na wielu stronach (logo, obrazy z paska bocznego i stopki), a następnie przeglądaj najważniejsze strony w GTmetrix i naprawiaj na nich także poszczególne obrazy.

Istnieją 3 sposoby optymalizacji obrazów w GTmetrix:

 • Podaj skalowane obrazy – zmiana rozmiaru dużych obrazów, aby były mniejsze
 • Określ wymiary obrazu – określ szerokość / wysokość w kodzie HTML lub CSS obrazu
 • Optymalizuj obrazy – bezstratnie kompresuj obrazy za pomocą Wyobraź sobie

optymalizacja obrazu

Podaj skalowane obrazy – GTmetrix informuje, które obrazy są zbyt duże i jakie wymiary należy zmienić. Znajdź obraz, przytnij lub zmień jego rozmiar, prześlij go do WordPress, a następnie zastąp stary obraz nowym. Postępuj zgodnie z „kontenerami obrazów” i utwórz ściągawkę (poniżej). Możesz ręcznie sprawdzić duże obrazy, klikając obraz prawym przyciskiem myszy → skopiuj adres obrazu następnie przejdź do tego adresu URL, gdzie powinieneś sprawdzić, czy jest on zbyt duży. Nigdy nie używaj przeciągnij, aby zmienić rozmiar funkcja edytora wizualnego, ponieważ zmienia tylko rozmiar wyświetlanego obrazu (nie rzeczywistego obrazu).

Przykładowa ściągawka:

 • Logo: 150 (w) x 37 (h)
 • Suwaki: 1950 (w) x 550 (h)
 • Widżety paska bocznego: 319 (w)
 • Treść bloga: 600 (w)
 • Wyróżnione zdjęcia: 200 (w) x 200 (h)
 • Obrazy karuzelowe: 225 (h)

Określ wymiary obrazu – zapoznaj się z raportem GTmetrix i rozwiń te elementy, aby zobaczyć, które obrazy tego potrzebują. Znajdź każdy w WordPress, a następnie określ wymiary (szerokość / wysokość), które powie Ci GTmetrix. The edytor wizualny dba o to automatycznie więc zwykle musisz to zrobić z obrazami w widżetach, programach do tworzenia stron i innych miejscach.

określić-obraz-wymiary

Zoptymalizuj obrazy – bezstratnie kompresować obrazy za pomocą Wyobraź sobie lub Kraken (oba są bezpłatne, dopóki nie osiągniesz miesięcznego limitu). Chociaż istnieją inne całkowicie bezpłatne wtyczki, które oferują nieograniczone kompresje, NIE używaj ich, ponieważ mają one błędy, nie działają lub powodują uszkodzenie zdjęć.

Wyobraź instrukcje

 1. Zainstaluj Imagify Plugin
 2. Zostaniesz poproszony o instrukcje
 3. Zarejestruj się w Imagify i wprowadź swój klucz API
 4. Ustaw swój poziom kompresji (normalny, agresywny, ultra)… Używam agresywny
 5. Imagifemem all (większość kompresuje wszystkie obrazy w Twojej witrynie)
 6. Gdy limit zostanie przekroczony, kup abonament lub poczekaj w przyszłym miesiącu, aby zresetować limit

wyobraź sobie

imagify-wordpress-image-optimization

Gdy skończysz, przeglądaj strony w GTmetrix i upewnij się, że wszystkie 3 elementy są w 100%.

10. Zoptymalizuj zewnętrzne skrypty

Jeśli używasz skrypty osób trzecich, powodują one dodatkowe żądania i pojawią się w raporcie GTmetrix. Niektóre skrypty są trudne, a nawet niemożliwe do zoptymalizowania (zwłaszcza AdSense i widżety społecznościowe, których najlepiej unikać razem), ale poniżej wymieniłem niektóre optymalizacje.

Wskazówki dotyczące optymalizacji skryptów zewnętrznych

GTmetrix-Reklamy

11. Usuń nieużywane motywy + wtyczki

Przejdź do Wygląd → Motywy i usuń wszelkie motywy, których nie używasz. Możesz zachować jedną wersję (np. Twenty Seventeen theme) na wypadek, gdyby coś poszło nie tak z twoim aktywnym motywem.

Usuń nieużywane motywy WordPress

Usuń wtyczki WordPress

12. Włącz ochronę Hotlink

Cloudflare i niektóre firmy hostingowe pozwalają to włączyć ochrona hotlink co zapobiega kopiowaniu / wklejaniu twoich zdjęć na ich stronie internetowej (co pochłania twoje pasmo).

Cloudflare Hotlink Protection

13. Zaktualizuj oprogramowanie WordPress

Aktualizuj rdzeń, motywy i wtyczki WordPress.

Aktualizacje WordPress

14. 40+ ankiet na Facebooku dotyczących „The Best Hosting”

Ankiety mówią same za siebie:

Zalecenia dotyczące hostingu Facebook

VPS Cloud Hosting Ankieta WooCommerce

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ankieta dotycząca rekomendacji hostingu

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

SiteGround vs Bluehost Facebook Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

Ankieta VPS Cloud Hosting

Sugestie dotyczące hostingu WordPress

Zalecenia hostingowe 2018

Ulubiony hosting dla Elementora

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ankieta Hostingowa WordPress

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-Ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

15. SiteGround: najszybszy hosting współdzielony

SiteGround jest używane przez Yoast, ja i zalecane przez WordPress. Zajmują pierwsze miejsce w prawie każdej ankiecie na Facebooku i wyróżniają większość ludzi ulepszenia czasu ładowania zwłaszcza jeśli używali miernych hostów: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Używam ich częściowo dedykowany plan GoGeek który zawiera 4x więcej zasoby serwera niż dzielony hosting. Klikaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują, sprawdź mój raport GTmetrix lub zobacz osoby, które migrował i opublikowane nowe czasy ładowania. Oni też tak robią bezpłatne migracje.

SiteGround jest polecany przez WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

I przez Ivica kto prowadzi WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku z ponad 16 000 członków.

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

Zadowoleni klienci:

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Lubię SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround u mnie link partnerski Przekażę ci dobrą część bez żadnych kosztów. Każdego roku ja przekaż 3 000 $ na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Staram się, aby moje opinie były obiektywne i wspierane przez dowód w formie Ankiety na Facebooku, tweety, i prawdziwe rozmowy. Jeśli nie chcesz go używać, oto link niepowiązany do SiteGround. Tak czy inaczej, naprawdę wierzę, że są świetnym gospodarzem WordPress, a twoja strona będzie działać szybciej / płynniej… przeszukuj grupy na Facebooku + Świergot i znajdziesz większość ludzi powiedzieć to samo.

Uzyskaj hosting z SiteGround

16. Cloudways: Cloud Hosting jest jeszcze szybszy

Cloudways jest jeszcze szybszy niż SiteGround:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

Ich wsparcie nie jest tak dobre jak SiteGround, nie obsługują hostingu poczty e-mail i są droższe od 10 USD / miesiąc (polecam ich DigitalOcean lub Vultr plan). Ale dla czystej wydajności nie można się z nimi pomylić. Zazwyczaj w ankietach na Facebooku jest # 1 lub # 2, a moja opinia w Cloudways zawiera poprawki w pulpicie nawigacyjnym CW, dzięki którym Twoja strona jest jeszcze szybsza.

Przegląd Cloudways

Mają 5 dostawców hostingu w chmurze do wyboru:

Cloudways-Managed-Cloud-Hosting

Nigdy nie próbowałeś zarządzanego hostingu w chmurze? To robi wielką różnicę.

Ankieta zarządzanego hostingu

Oni też tak robią bezpłatne migracje:

Bezpłatna migracja z Cloudways

Odpowiedź na Cloudways:

Cloudways-Facebook-Thread

Uzyskaj hosting z Cloudways

(oszczędzasz 25% na 2 miesiące dzięki kodowi promocyjnemu OMM25)

17. Wyniki migracji

Oto ludzie, którzy przeprowadzili migrację do SiteGround lub Cloudways i poprawili czas odpowiedzi serwera, czas ładowania i raporty Pingdom / GTmetrix. Użycie silniejszego serwera może znacznie poprawić, jeśli korzystasz z hosta niskiej jakości. Obie migrują cię za darmo.

Osoby, które przeprowadziły migrację do SiteGround:

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GoGeek Czas ładowania

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround Blogging Migration

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Ludzie, którzy przeprowadzili migrację do Cloudways:

Czasy reakcji w Cloudways

WP Engine To Cloudways

Raport Pingdom DigitalOcean

Godaddy do DigitalOcean Migration

Czasy reakcji serwera Cloudways

Poprawa czasu ładowania chmur

Cloudways vs WP Engine

Nieuprawny

Czas ładowania Pingdom w Cloudways

Raport Clouding Pingdom

Migracja Vultr

Namecheap To Cloudways Migration

Cloudways WooCommerce Migration

Cloudways AWS Migration

WPEngine do migracji do Cloudways

Czy twoje badania to wszystko, co mówię:

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

HostGator Informacja zwrotna

Godaddy Zarządzał Hostingiem WordPress Informacje zwrotne

18. Często zadawane pytania

&# x2705; Dlaczego powoduje długi czas odpowiedzi serwera?

Serwery są kontrolowane przez twój hosting. Jeśli używasz niskiej jakości hosta lub kładziesz zbyt duży nacisk na swój serwer (np. Zbyt wiele wtyczek), może to powodować długi czas reakcji.

&# x2705; Który hosting ma wolne serwery?

Marki GoDaddy, Bluehost, HostGator i EIG są niesławne ze względu na powolne serwery. Najlepiej oceniani 2 hosty w ankietach na Facebooku to zazwyczaj SiteGround (hosting dzielony) i Cloudways (hosting chmurowy). Migracja do szybszego hosta jest najprostszym sposobem zaradzenia powolnemu serwerowi.

&# x2705; Jaki jest dobry czas reakcji serwera?

Google zaleca czas reakcji serwera wynoszący <200ms. Jest to jednak zwykle możliwe tylko wtedy, gdy masz wiedzę na temat optymalizacji stron internetowych i korzystasz z szybkiego hostingu.

&# x2705; Co wpływa na czasy odpowiedzi serwera?

Hosting, wtyczki pamięci podręcznej, wtyczki o wysokiej wydajności procesora, boty spamujące indeksujące witrynę, niezależnie od tego, czy korzystasz z sieci CDN, i optymalizacja obrazów mogą mieć wpływ na czas reakcji serwera.

&# x2705; Jak mierzysz czasy odpowiedzi serwera?

Google PageSpeed ​​Insights to najlepszy sposób pomiaru czasu reakcji serwera.

Wniosek: Dołącz WordPress Hosting Facebook Group uzyskać prawdziwe, bezstronne opinie. Spójrz na ankiety na Facebooku, które zostały wykonane i osoby, które przeprowadziły migrację do różnych hostów i opublikowały swoje wyniki. Wreszcie, trzymaj się z dala od niskiej jakości partnerów hostingowych, którzy chcą tylko prowizji.

Czy hosting ma znaczenie??

Tak, to działa. To twój hosting serwer mówimy o.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map