Jak snížit využití CPU na hostGator (limity šířky pásma / škrticí klapky, které způsobují chyby služby 503 nedostupné)

Limity šířky pásma se stanou, když váš hostingový plán nemá dost prostředky serveru přizpůsobit vaše pluginy, obrázky, téma a další věci, které by mohly způsobovat vysoké CPU. Můžeš použít AWstats (vestavěný do vašeho hostGator cPanel) a Plugin pro sledování dotazů najít zdroj, ale tento tutoriál nastiňuje nejběžnější řešení (měl jsem CPU overages sám).


Jen heads up, HostGator je hrozný. Ony omezit využití CPU a mají pomalou dobu odezvy serveru. Jen se podívej na Ankety na Facebooku nebo si přečtěte některé konverzace na internetu WordPress Hosting Facebook Group. Jsou ve vlastnictví EIG a šli úplně z kopce. Pokud chcete přestat překračovat limity šířky pásma, tato příručka vám pomůže, ale přepnul bych na SiteGround nebo Cloudways. používám SiteGround (můžete si prohlédnout moji GTmetrix /Pingdom podat zprávu s <1s doba načítání).

1. Upgradujte na PHP 7.2

Upgrade na PHP 7.1 nebo 7.2 může váš web výrazně zrychlit a současně snížit využití procesoru. To platí zejména v případě, že jste na nějakou dobu neaktualizovali verze PHP (nebo jste to nikdy neudělali)..

Krok 1: V cPanelu HostGator vyberte selektor PHP.

HostGator-PHP-Selector

Krok 2: Vyberte novější verzi PHP (vyšší, rychlejší).

HostGator PHP Upgrade

Krok 3: Zkontrolujte chyby na svém webu. Pokud uvidíte chyby, je pravděpodobné, že používáte doplňky, které nejsou kompatibilní s novější verzí PHP. V tomto případě spusťte Doplněk pro kontrolu kompatibility PHP abyste zjistili, které pluginy jsou nekompatibilní. Tyto pluginy musíte buď odstranit (a nahradit je pluginy, které jsou udržovány lépe), nebo se vrátit k dřívější verzi PHP.

Kontrola kompatibility s PHP

Krok 5: Užijte si svůj web, který by měl být mnohem rychlejší.

WordPress PHP Benchmarks

2. Vyprázdněte zdroje do cloudflare CDN

Vykládka těžké soubory do Cloudflare 200+ datových center výrazně snižuje zatížení vašeho vlastního serveru. Cloudflare’s CDN je zdarma a docela snadné nastavení, postupujte podle následujících pokynů.

Krok 1: Zaregistrujte se do služby Cloudflare (bezplatný plán).

Krok 2: Spusťte skenování a nakonec se dostanete na stránku se 2 jmennými servery.

Cloudflare-Nameservers

Krok 3: Přihlaste se ke svému účtu HostGator > Domény > Možnost výbavy > Změna jmenných serverů.

Krok 4: Nahraďte jmenné servery HostGator těmi, které vám Cloudflare poskytla.

Názvy serverů HostGator

3. Ovládejte rozhraní WordPress Heartbeat API

Rozhraní API WordPress Heartbeat se spouští automaticky na pozadí vašeho administrátorského panelu. Zobrazuje upozornění pluginů v reálném čase, když ostatní uživatelé upravují příspěvek, a další úkoly spojené se zdroji. To generuje požadavek každých 15-30 sekund, takže je nejlepší jej deaktivovat, abyste ušetřili na šířku pásma. Nainstalujte Doplněk Heartbeat Control a nastavte ji na 60. nebo lépe ji úplně vypněte.

Některé pluginy jako WP Rocket mají na výběr pro kontrolu srdečního rytmu.

WP-Rocket-Heartbeat-Control

4. Vyčistěte databázi

Zafarbená databáze může zpomalit vaše webové stránky a také spotřebovat šířku pásma. Nainstalujte Doplněk WP-Optimize a naplánujte jej tak, aby se spouštěl každé 1–2 týdny, aby vaše databáze byla pěkná a čistá.

WP-Optimize Clean Database

5. Použijte skvělý plugin pro mezipaměť

Všechny 3 jsou velmi důležité:

 • Li používáte plugin pro mezipaměť
 • Který cache plugin, který používáte
 • Zda nastavení jsou konfigurována optimálně

Pokud si můžete dovolit 49 $ / rok, WP Rocket byl hodnocen jako zásuvný modul č. 1 ve více průzkumech na Facebooku. Je to proto, že přichází s mnoha funkcemi, které většina pluginů pro mezipaměť neobsahuje (viz níže). V opačném případě budete muset nainstalovat přibližně 6 dalších pluginů, abyste tyto funkce získali, když je všechny WP Rocket mají všechny vestavěné, čímž se sníží počet pluginů na vašem webu. Pokud používáte jiný plugin pro mezipaměť, budete chtít prozkoumat, jaké funkce tento konkrétní plugin pro mezipaměť obsahuje, a pokud je nepodporuje, nainstalujte tyto doplňky.

 • Vyčištění databáze (vestavěné do WP Rocket nebo použití WP-Optimize)
 • Ovládání srdečního rytmu (vestavěný do WP Rocket, nebo použití Kontrola srdečního rytmu)
 • Lazy načte obrázky / videa (vestavěný do WP Rocket nebo použít WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics místně (vestavěný do WP Rocket nebo jej použijte) CAOS pro Analytics)
 • Hostujte písma Google místně (vestavěná do WP Rocket nebo použijte CAOS pro písma, nebo SHGF)
 • Integrace s Cloudflare + dalšími CDN (vestavěné do WP Rocket nebo použití CDN Enabler)

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

WP Rocket má více funkcí než ostatní pluginy do mezipaměti:

WP-Rocket-Features

Pokud si nemůžete dovolit WP Rocket, doporučuji také Rychlý výkon nebo Nejrychlejší mezipaměť WP.

6. Nakonfigurujte nastavení optimálního mezipaměti

Napsal jsem návody pro nejpopulárnější pluginy do mezipaměti. Je velmi důležité, abyste je nakonfigurovali optimálně … i 1 jednoduché nastavení (např. Cache objektů) může výrazně ovlivnit dobu načítání.

 • Výukový program WP Rocket (doporučený poplatek)
 • Výukový program Swift Performance (doporučeno zdarma)
 • Výukový program pro nejrychlejší mezipaměť WP
 • Výukový program W3 Total Cache
 • Výukový program WP Super Cache
 • Výukový program pro automatické vylepšení

7. Odstraňte pluginy s vysokým CPU

Příliš mnoho modulů plug-in (nebo jeden jediný modul s vysokým CPU) může zvýšit využití šířky pásma. Mezi běžné pluginy s vysokým CPU patří sociální sdílení, statistika, zálohování, live chat, stavitelé stránek a související doplňkové příspěvky. Měli byste je buď smazat, nahradit je lehkými zásuvnými moduly (možná budete muset provést průzkum), nebo budete potřebovat hostingový plán s dostatkem serverových zdrojů, který by je mohl pojmout. Děkuji Ivice z WordPress urychluje skupinu Facebook za to seznam.

 1. Přidat toto
 2. Sledování podvodných kliknutí AdSense
 3. All-In-One Kalendář událostí
 4. Zálohujte kamaráda
 5. Beaver Builder
 6. Lepší soubory WordPress Google XML Sitemap
 7. Kontrola přerušeného odkazu (použijte kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustálý kontakt pro WordPress
 9. Kontaktní formulář 7
 10. Kontextové související příspěvky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Základní mřížka
 15. Zobrazit úplný seznam 65 pomalých pluginů

Můžete také použít kartu GTmetrix Waterfall (nebo Sledování dotazů) najít nejpomalejší pluginy:

Pomalý plugin WordPress

Pokud plánujete používat pluginy s nízkými nároky na zdroje, budete muset upgradovat plán HostGator (jejich podnikatelský plán je lepší, jejich VPS je ještě lepší, ale pokud utrácíte tento druh peněz, budete lepší s využitím funkce SiteGround, Cloudways, Kinsta nebo WP Engine).

8. Eliminujte externí zdroje

Externí zdroje jsou téměř nevyhnutelné. Vložením videa YouTube, tweetu, pomocí sociálního pluginu, který se připojí k Facebooku, Google Fonts, spuštění AdSense… tyto žádosti vygenerují další žádosti a pravděpodobně se objeví v přehledech GTmetrix / Pingdom. Zde je několik rychlých tipů:

Předběžné načtení požadavků DNS
V případech, kdy musíte použít externí zdroje, můžete je předem načíst. Prohlížeče to pomáhají předvídat je a načítat je rychleji. Luke vytvořil pěkný seznam společné domény k předběžnému načtení včetně Map Google, Fonts, Analytics, YouTube (při vkládání videí), Disqus a dalších.

Seznam předběžných načtení DNS

WP Rocket má možnost předběžného načítání:

Požadavky na předběžné načtení DNS

Jinak ji můžete přidat do záhlaví:

9. Served Scaled Images

Pokud vidíte zobrazovat zmenšené chyby obrázků v GTmetrix to znamená, že musíte změnit velikost velkých obrázků. GTmetrix vám řekne, které obrázky je třeba změnit a jejich správné rozměry, ale zobrazuje pouze neoptimizované obrázky pro jednu testovanou stránku. Pokud máte společné obrazové rozměry (posuvníky, widgety, kolotoč, obrázky s plnou šířkou blogu), můžete vytvořit cheat sheet se všemi jejich rozměry. Poté obrázky před oříznutím ořízněte / změňte jejich velikost. To vám může ušetřit čas a CPU.

Served Scaled Images

10. Bezeztrátová komprese obrázků

To znamená, že je musíte bezeztrátově komprimovat (ShortPixel je skvělý). Nastavte úroveň komprese a poté optimalizujte několik obrázků v knihovně médií, abyste se ujistili, že jste s kvalitou spokojeni. Pokud ano, můžete hromadně optimalizovat obrázky a automaticky nahrávat obrázky při nahrávání.

optimize-images-gtmetrix

11. Blokovat spamové roboty

To jsou mnohem běžnější, než si myslíte.

compute.amazonaws.com zasáhla moje stránky každé 3 sekundy a vyčerpala CPU doslova nic. Pokud jste nezkontrolovali, kteří roboti bijí váš web, udělal bych to na 100%.

Nainstalujte Wordfence a používat jejich živé dopravní hlášení abyste viděli, jak všichni roboti zasáhnou váš web v reálném čase.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Zapište si všechna jména hostitelů, která vypadají podezřele a často vaše stránky zasáhli. Prohledejte je Google a zjistěte, zda je ostatní lidé nehlásí jako spam. Pokud ano, přejděte do nastavení Blokování Wordfence (můžete také použít Pravidla brány firewall cloudflare) a zablokujte zde spamové roboty. Nezapomeňte použít hvězdičku, abyste zablokovali všechny varianty tohoto robota. Zkontrolujte blokovací protokol a sledujte, jak jsou blokováni roboti. Pokud byl váš web zasažen spamovými roboti často, může to ušetřit spoustu šířky pásma.

Pravidlo blokování slov

Wordfence také nastavení omezující hodnocení. To omezuje / blokuje prolézací moduly (a lidi) v vytváření nadměrných požadavků, blokuje falešné prolézací moduly Google a zvyšuje bezpečnost na 404 stránkách. Níže uvedená nastavení jsou stejná jako nastavení doporučená Wordfence na jejich stránce omezující rychlost.

Omezení rychlosti slova

Další alternativou je jednoduše nainstalovat Plugin Blackhole For Bad Bots.

Blackhole pro Bad Bots

12. Povolte ochranu Hotlink

Ochrana pomocí horkých odkazů brání lidem v kopírování vaše obrázky a vkládat je jejich webové stránky, které spotřebovávají šířku pásma, protože tyto obrázky stále hostujete. K tomu obvykle dochází pouze v případě, že váš web obsahuje obrázky vysoké kvality (např. Fotografie). Postupujte podle nich instrukce:

 1. Přihlaste se k cPanel a klikněte na HotLink Protection.
 2. Ujistěte se, že název domény, který chcete chránit, je uveden v poli „URL pro povolení přístupu“.
 3. V poli „Blokovat přímý přístup pro tato rozšíření“ zadejte rozšíření, pro která chcete zablokovat.
 4. Doporučujeme zaškrtnout políčko „Povolit přímé žádosti“.
 5. Přeskočte pole „Žádost o přesměrování na tuto adresu URL“ a stiskněte Odeslat.

Cloudflare má také možnost ochrana hotlink v nastavení stíracího štítu:

Ochrana horkých odkazů v cloudu

13. Zkontrolujte AWstaty, abyste našli zdroj vysokého CPU

AWstats je vestavěný do statistické části vašeho hostgator cPanel a pomůže vám identifikovat zdroj vysokého CPU. Přesně vám řekne, jak velkou šířku pásma spotřebují roboti, obrázky a další prvky. Nezapomeňte, že můžete blokovat spamové roboty pomocí Wordfence nebo pluginu Blackhole For Bad Bots a můžete optimalizovat své obrázky pomocí nástrojů, jako jsou GTmetrix a ShortPixel..

Šířka pásma robotů-pavouků

14. Zkontrolujte dobu odezvy serveru

Pomalé doby odezvy serveru nejsou nikdy dobré pro CPU, doby načítání nebo cokoli. Provozujte svůj web Statistiky Google PageSpeed a zkontrolujte, zda zlepšit dobu odezvy serveru se zobrazí ve vaší zprávě.

Časy odezvy CPU a serveru jdou ruku v ruce. Pokud jste prošli mým tutoriálem a stále máte vysoké využití procesoru na HostGator, pravděpodobně víte, co je problém – je to HostGator.

Snižte dobu odezvy serveru

15. Získejte lepší hosting

HostGator saje.

V anketách na Facebooku byli ohodnoceni velmi špatně a lidé si neustále stěžují na pomalou dobu odezvy serveru, omezení šířky pásma a samozřejmě na špatnou podporu a časy nečinnosti.

používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky rychlého načítání. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a další hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Došlo spousta lidí SZO migroval a zveřejněny Výsledek na Facebook a Cvrlikání. tweet po tweet, pošta po pošta, hlasování po hlasování po hlasování, rychlejší hosting bude opravit pomalé doby odezvy. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

2019 Anketa o hostováníZobrazit anketu2017-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyDoporučení hostitele ElementorZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyDoporučení pro červenec 2019Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySdílený hosting-anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2019-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySpolečnost Go-To-Hosting-CompanyZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWordPress-Hosting-Anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyManaged-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWooCommerce-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2016-Web-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyBest-WordPress-Hosting-Provider-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyBest-Web-Hosting-2019-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa WP Friendly Hosting AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2016-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyOblíbený hosting pro ElementoraZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2018 Doporučení pro hostováníZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySpravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2019-Hosts-Anketa-1Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Anketa-Pro-SpeedZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWordPress-Hosting-Anketa-červen-1Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySiteGround-DoporučeníZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa Best-Web-Hosting-Provider-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Anketa-Únor-2019Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Doporučení-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPressZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zlepšit doba odezvy serveru o několik sekund. Zde je několik lidí, kteří migrovali na server SiteGround a zveřejnili své výsledky.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

Jsem na jejich polooddaný plán GoGeek s dobou načítání 0,5 s v GTmetrix…

2019-GTmetrix-Report

OMM na místěGround

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na internetu stránka funkcí

Tabulka grafů zdrojů na serveru

Přečtěte si sami:

Doba odezvy serveru HostGator

Zpětná vazba hostgátora

HostGator-vs-SiteGround

HostGator-to-SiteGround

Oblíbený webový hostitel

Často kladené otázky

&# x2705; Co způsobuje vysoké CPU?

Vysoké PROCESORU je obvykle způsobeno pomalým serverem, pluginy náročnými na zdroje, nárůstem provozu na webu, nepoužíváním CDN a webů, které nejsou optimalizovány pro rychlost.

&# x2705; Jak snížit CPU?

Upgradujte na nejvyšší dostupnou verzi PHP ve vašem hostitelském cPanel, nakonfigurujte plugin pro mezipaměť (doporučuji WP Rocket), nastavte bezplatnou CDN Cloudflare, nainstalujte plugin Heartbeat Control, vyčistěte databázi pomocí WP-Optimize a konsolidujte své pluginy.

&# x2705; Jaké jsou limity procesoru HostGator?

Na stránce CPU Resource HostGator uloží, mají limit využití CPU 25% a že tento limit můžete překročit ne déle než 90 sekund.

&# x2705; Je problém HostGator?

HostGator byl hodnocen špatně v anketách na Facebooku a je známý tím, že má pomalé servery, pokud provádíte svůj výzkum ve skupinách Facebooku. Podívejte se na lidi, kteří migrovali z hostGator na jiné hostitele, a uvidíte, že jsou určitě lepší možnosti.

&# x2705; Přepnutí hostitelů vyřeší problém CPU?

Každý hostitel má omezení CPU. Musíte se naučit, kolik procesoru přichází s potenciálně novým plánem hostování a porovnat jej s vaším současným plánem hostgator. Pokud má více, měl by problém vyřešit.

Doufám, že to pomohlo.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map