Jak zlepšit čas odezvy serveru na GoDaddy WordPress Hosting (doporučení z Google PageSpeed ​​Insights)

Zpomalení doby odezvy serveru Pojď tati?


Pokud jste však provozovali své stránky Statistiky Google PageSpeed nebo Bitcatcha, doba odezvy vašeho serveru by měla být kratší 200 ms jako Google doporučuje. Pokud tomu tak není, ukážu vám, jak to vylepšit.

Zde je návod, jak to opravit pomalu doba odezvy serveru na GoDaddy: upgradujte na PHP 7.2, aktivujte bezplatnou CDN Cloudflare v cPanelu Bluehost a nainstalujte několik rychlých pluginů (Autoptimize, WP-Optimize, Heartbeat Control, Blackhole pro Bad Bots, WP Disable, CAOS Analytics, CAOS Fonts a ShortPixel). Nebojte se, projdu tě těmito. Také byste se měli vyvarovat vysokých plug-inů CPU, které spotřebovávají prostředky serveru, a optimalizovat obrázky. Nejenže zrychlí doby odezvy, ale také zlepší skóre a časy načítání GTmetrix/Pingdom.

Zřeknutí se odpovědnosti: GoDaddy je známý tím, že je levný (nikoli rychlý), což se odráží v době odezvy vašeho serveru. WordPress Hosting Facebook Group abychom viděli, co říkají skuteční, nestranní lidé. Většina lidí s vážným (např. Obchodním) webem používá SiteGround, Cloudways, Kinsta, nebo WP Engine. Používám SiteGround, který byl hostitelem číslo 1 v 25+ průzkumů na Facebooku a mít 200ms doba odezvy, 100% skóre GTmetrix, a .4s doba načítání v Pingdomu. Jak rostete, potřebujete lepší hosting a GoDaddy to není. Proveďte výzkum a zvažte někoho jiného.

1. Otestujte dobu odezvy serveru

Projděte svůj web Bitcatcha a zkontrolujte dobu odezvy serveru:

Bitcatcha Server Speed ​​Report

Můžete také použít Statistiky Google PageSpeed:

Snižte dobu odezvy serveru

Dokud jste hostitelem GoDaddy, nejste sami. Žádný hostovací plán ve výši 3,95 $ / měsíc vám nepřinese skvělé časy odezvy. Postupujte podle mého průvodce a pokud jsou stále vysoké, znáte problém.

Pomalé Godaddy

Doba odezvy serveru Godaddy

Pomalé doby odezvy serveru na Godaddy

Doba odezvy serveru Godaddy

Pomalý čas odezvy serveru Godaddy

Zpětná vazba hostitele Godaddy WordPress

Hmmm.

2. Upgradujte na PHP 7.2

Upgradování na a vyšší verze PHP výrazně zrychlí váš web (a bezpečnější).

WordPress PHP Benchmarks

Mnoho uživatelů WordPress však stále běží zastaralé verze PHP.

Statistiky WordPress-PHP-Version

Pojď tati říká:

“PHP 7 je k dispozici pro zákazníky cPanel na sdíleném nebo obchodním hostingu.”

Bohužel, pokud nemáte plán GoDaddy cPanel, není vám k dispozici. Mnoho zákazníků GoDaddy nejsem z toho šťastný, a je to další nevýhoda používání jejich hostingu.

Krok 1: Zkontrolujte svou aktuální verzi PHP pomocí Zobrazit plugin verze PHP.

Display-PHP

Krok 2: Spustit Doplněk pro kontrolu kompatibility PHP abyste se ujistili, že jsou vaše pluginy kompatibilní.

Kontrola kompatibility s PHP

Krok 3: Upgradujte na PHP 7+ ve vašem GoDaddy cPanel (vyšší verze jsou rychlejší).

Godaddy PHP 7.2

Krok 4: Otestujte své webové stránky, zda neobsahují chyby. V případě potřeby se můžete také vrátit k předchozí verzi.

3. Autoptimize

GoDaddy má svůj vlastní vestavěný systém ukládání do mezipaměti, a oni zásuvné moduly mezipaměti černé listiny kvůli tomu. Problém je v tom, že pluginy do mezipaměti se používají také k optimalizaci kódu (např. minifikace) a provádět další funkce, které zrychlují váš web, z nichž mnohé najdete v GTmetrix. Automatická aktualizace se postará o optimalizaci kódu HTML, CSS a JavaScript.

Automatické nastavení - hlavní nastavení

Chcete-li nastavit CDN (síť pro doručování obsahu), viz Sekce CDN.

Autoptimize-Extra-Settings

4. Vyčistěte databázi

Vaše databáze může shromažďovat nevyžádané soubory, jako jsou spamové komentáře, smazané komentáře, poštovní revize, zpětné sledování, pingbacky, přechodné položky s uplynutou dobou platnosti a další věci, které nepotřebujete.

Nainstalujte Doplněk WP-Optimize, vyberte vše, co nepotřebujete, a odstraňte je (vždy se doporučuje zálohovat předem). Má také možnost naplánovat probíhající vyčištění databáze (jednou za 1-2 týdny je dobré a udržuje čas odezvy serveru rychlý).

WP-Optimize Clean Database

5. Tlukot srdce

WordPress prezenční rozhraní API spotřebovává prostředky serveru tím, že na hlavním panelu zobrazuje upozornění na doplňky v reálném čase a když ostatní uživatelé upravují příspěvek. To nepotřebujete a zakázáním (nebo alespoň omezením rozhraní API pro prezenční signál) se ušetří prostředky na serveru.

Nainstalujte Doplněk Heartbeat Control, pak omezte na 60 sekund nebo jej úplně deaktivujte.

Plugin pro kontrolu srdečního rytmu

Kontrola srdečního rytmu

6. Blokovat spamové roboty

Kdy jste naposledy zkontrolovali, zda vaše stránky zasáhly spamové roboty?

Pokud tak neučiníte, je pravděpodobné, že mohou spotřebovávat spoustu zbytečných serverových prostředků. Když jsem zkontroloval na svém vlastním webu, stejné 2 roboty (compute.amazonaws.com a linode.com) neustále zasáhly můj web – asi každé 3 sekundy. Vyfukoval jsem serverové zdroje doslova na nic! Nikdy nevíte, jestli se to děje na vašem webu, pokud to samozřejmě nekontrolujete.

Krok 1: Nainstalujte Wordfence.

Krok 2: Přejděte do nastavení Nástroje Wordfence a zobrazte svůj živé dopravní hlášení. Sledujte svou zprávu na pevnou minutu nebo dvě, vezměte na vědomí jakýkoli robot, který vypadá podezřele. Vytvořte seznam všech spamových robotů a poté Google jejich hostitelská jména, abyste zjistili, zda je ostatní lidé nehlásí jako spam.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Krok 3: Přejděte do nastavení Blokování Wordfence a přidejte zde spamové roboty. Použití hvězdičky abyste se ujistili, že blokujete všechny varianty tohoto robota, jinak to nemusí být efektivní.

Pravidlo blokování slov

Krok 4: Přejděte do protokolu blokování Wordfence a uvidíte, jak se ti boti blokují.

Blokování Wordfence-Firewallu

Můžete také použít Plugin Blackhole For Bad Bots který blokuje nejčastější spamové roboty. Má perfektní 5hvězdičkovou recenzi a funguje tak, že na vašem webu vytvoří skryté pravidlo. Pokud roboti toto pravidlo neuposlechnou, budou okamžitě zablokováni. Googlebot a „dobří roboti“ jsou na seznamu povolených.

Blackhole pro Bad Bots

7. Zakázat WP

Některé funkce WordPress nejsou umístěny na hlavním panelu, ale na vašem webu jsou stále aktivní. Většina lidí je nepotřebuje a mohou spotřebovávat serverové zdroje. WP Zakázat umožňuje procházet těmito funkcemi a deaktivovat ty, které nepoužíváte. Většinu z nich pravděpodobně nepotřebujete.

Požadavky na zakázání WP

Nastavení štítků WP

Správce WP-Disable-Admin

WP-Disable-others

8. Vyvarujte se externích zdrojů

Gravatary, Mapy Google, AdSense, pluginy pro sociální sdílení, pluginy pro komentáře a další externí zdroje mohou zkrátit dobu odezvy serveru. Vaše zpráva GTmetrix je obvykle zobrazí. I když je nejlepší se jim všem vyhnout společně, někdy to nemůžete. Níže jsem nechal běžná řešení:

GTmetrix-Ads

9. Vymažte nepoužité doplňky a motivy

 • Odstraňte nepoužité doplňky
 • Vyhněte se robustním, nafouknutým pluginům
 • Zakázat nastavení pluginů vyžadujících CPU (např. Probíhající zálohy, oznámení, statistiky atd.)

odstranit-wordpress-pluginy

Odstraněná nepoužitá témata (která mohou zanechat nevyžádanou poštu) ve WordPressu > Vzhled > Témata. Nejlepší je používat lehká témata (např. od StudioPress) a spoléhejte na doplňky, abyste přidali pouze ty funkce, které potřebujete. Jinak mohou všechny tyto funkce způsobit nadýmání a pomalou dobu odezvy.

Odstranit nepoužité motivy WordPress

10. Vyvarujte se vysokých pluginů CPU

* Mezi běžné viníky patří související příspěvek, statistika, mapa stránek, chat, kalendář, tvůrci stránek a pluginy, které spouští probíhající skenování / procesy nebo vykazují vysoký procesor v GTmetrix.

 1. Přidat toto
 2. Sledování podvodných kliknutí AdSense
 3. All-In-One Kalendář událostí
 4. Zálohujte kamaráda
 5. Beaver Builder
 6. Lepší soubory WordPress Google XML Sitemap
 7. Kontrola přerušeného odkazu (použijte kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustálý kontakt pro WordPress
 9. Kontaktní formulář 7
 10. Kontextové související příspěvky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Základní mřížka
 15. Zobrazit úplný seznam 65 pomalých pluginů

Profesionální tip:
Použití Sledování dotazů najít nejpomalejší načítání pluginů. Nainstalujte produkt Query Monitor a poté přejděte na kartu Dotazy podle komponenty. Můžete jej také použít k nalezení toho, které dotazy, žádosti, skripty a styly váš web nejvíce zpomalují. S trochou technických znalostí můžete určit konkrétní prvky zpomalující váš web.

Pomalé pluginy pro sledování dotazů

Můžete také použít Vodopád GTmetrix najít nejpomalejší načítání pluginů:

Pomalý plugin WordPress

11. Použijte zásuvné moduly Lightweight

Pokud zjistíte, že některé pluginy zpomalují váš web, musíte je buď odstranit, nebo je nahradit lehčím pluginem. Níže uvádíme několik solidních lehkých pluginů, možná však budete muset udělat nějaký průzkum v závislosti na tom, jakou funkci potřebujete.

Sociální sdílení – WP Rocket test ukázáno Pírko sociálních médií, MonarchaJednoduché sdílení tlačítek Adder, a MashShare měl nejméně požadavků a nejrychlejší časy načítání.

ZálohaUpdraftPlus.

PosuvníkyMonolog, LayerSlider, nebo Meteor Sliders.

KomentářeDisqus Podmíněné zatížení.

PortfolioGalerie Envira, FooGallery, nebo Mřížka.

Analytics – Google Analytics a Search Console by měly být dost. Ujistěte se, že hostujete Google Analytics lokálně (pomocí WP Rocket, CAOS nebo WP Disable).

Tvůrci stránekWordPress Page Builder od MotoPress, ale žádný tvůrce stránek neběží rychleji než nativní editor WordPress. Kombinujte to s Plugin pro duplikátor a neměli byste potřebovat tvůrce stránek (včetně tvůrců stránek zabudovaných do témat WordPress). Pokud váš tým rozhodně neodmítne Naučte se trochu HTML (nejjednodušší kódovací jazyk), vyhněte se tvůrcům stránek.

Pluginy StudioPress – lehké pluginy pro Genesis Framework.

12. CDN

A CDN (síť pro doručování obsahu) hostuje vaše webové stránky ve více datových centrech po celém světě a snižuje tak geografickou vzdálenost mezi serverem a návštěvníky. To také offloads zdroje do těchto datových center, což snižuje zatížení vašeho vlastního serveru (což zlepšuje dobu odezvy serveru). CDN je také doporučeno v Průvodci optimalizací WordPress.

Doporučení CDN-WordPress

Zataženo je zdarma CDN s 200+ datových center a je zdaleka nejpopulárnější CDN.

Cloudflare Data Centers

Krok 1: Přihlaste se do služby Cloudflare (bezplatný plán je v pořádku), přidejte svůj web a poté Cloudflare spustí skenování. Projdete soubor stránek, dokud neuvidíte své 2 Názvové servery Cloudflare.

Cloudflare-Nameserver-Dashboard.

Krok 2: Změňte své jmenné servery k těm, které vás Cloudflare přidělil.

Záznamy SiteGround-DNS

Více CDN – více CDN = více datových center a více datových center = rychlejší doručování obsahu (a další vykládání zdrojů). Používám Cloudflare i StackPath’s CDN na mém webu.

StackPath-Data-Centers

Krok 1: Zaregistrujte se do StackPath (30denní zkušební verze, poté 10 $ / měsíc).

Krok 2: Na hlavním panelu klikněte na kartu CDN a poté vytvořte web StackPath CDN.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath vygeneruje URL CDN:

StackPath-CDN-URL-Autoptimize

Krok 3: Zkopírujte svou URL StackPath CDN a vložte ji do Autoptimize v nastavení „Main“.

Krok 4: V StackPath přejděte na CDN → Nastavení mezipaměti, pak klikněte na Vyčistit vše

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Provozujte své stránky v GTmetrix a „síť pro doručování obsahu“ by měla být v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

Pokud rozbalíte položky v GTmetrix a máte vztah k vašemu CDN, obraťte se na podporu StackPath, která by vám měla pomoci s jejich opravou. Udělali to pro mě a mají vynikající podporu.

Domény bez souborů cookie MaxCDN

GTmetrix YSlow Bez StackPath
GTmetrix YSlow Bez MaxCDNGTmetrix YSlow With StackPath
GTmetrix YSlow s MaxCDN

Odstraňování problémů StackPath

Krok 6: Whitelist IP adresy StackPath ve svém hostitelském účtu (možná budete muset kontaktovat svého hostitele).

StackPath-IP-Addresses

13. Místní písma Google

Pokud používáte písma Google a máte chyby související s písmem v GTmetrix, musíte hostovat písma místně. To lze provést pomocí Vlastní hostovaná písma Google plugin, který automaticky stáhne všechna písma Google, která používáte, a přidá je do CSS. Není vyžadována žádná konfigurace.

Google-Fonts-GTmetrix

Plugin s vlastním hostitelem-Google-Fonts

Můžete také vyzkoušet Fonty CAOS:

Fonty CAOS

14. Místní Google Analytics

Stejně jako v předchozím kroku také chcete hostovat měřicí kód Google Analytics místně pomocí Doplněk CAOS Analytics. Toto je opět automatické a není nutná žádná konfigurace.

Pákový efekt-Brower-Caching-Google-Analytics

CAOS-Analytics

15. Optimalizace obrazu

Existují 3 primární způsoby, jak optimalizovat obrázky v GTmetrix, ale doporučuji vyzkoušet si celý svůj návod na optimalizaci obrázků v WordPress – protože existuje více než 20 různých způsobů.

optimalizace obrazu

Obsluhujte zmenšené obrázky – znamená, že je třeba změnit velikost velkých obrázků, aby byly menší. GTmetrix vám ukáže, které obrázky jsou příliš velké a správné rozměry, na které by měly být změněny velikosti. Jednoduše vyhledejte obrázek na svém webu, změňte jeho velikost na správné rozměry, nahrajte jej a starý obrázek nahraďte novým. Doporučuji vytvořit cheat sheet vašich nejčastějších obrázků (posuvníky, widgety, zápatí, fullwidth obrázky blogu), takže je můžete oříznout / změnit jejich velikost na správné rozměry před nahráním. Začněte obrázky, které se objevují na více stránkách.

obsluhované obrázky

Určete rozměry obrázků – znamená, že do HTML nebo CSS obrázku musíte přidat šířku / výšku. Chcete-li to provést, vyhledejte obrázek, zobrazte jej ve formátu HTML a přidejte šířku / výšku (kterou vám GTmetrix poskytne). HTML je velmi snadné a nepotřebujete znát kód (viz níže):

Určování rozměrů obrázku

Optimalizujte obrázky – znamená, že je musíte bezeztrátově komprimovat (používám ShortPixel). Po instalaci nakonfigurujte nastavení pluginu a nastavte úroveň komprese na bezeztrátový. Poté uchopte svůj API klíč z Web ShortPixel a zadejte jej do pluginu. Vydejte se do sekce Média a optimalizujte několik obrázků. Pokud jste s kvalitou spokojeni, můžete začít optimalizovat obrázky ve své mediální knihovně, nebo mají možnost hromadně optimalizovat všechny obrázky na vašem webu.

16. Opakovací doba odezvy

Pokryli jsme všechno, a pak něco. Znovu vyzkoušejte tyto doby odezvy serveru!

Snižte dobu odezvy serveru - Facebook

17. GoDaddy Sucks: Získejte lepší hosting

Kromě toho, GoDaddy saje a stále můžete mít pomalé doby odezvy. Proveďte svůj výzkum!

Vylepšení SiteGround-vs-Godaddy-Load-Time-Time

Godaddy To SiteGround

Migrace Godaddy To SiteGround

Godaddy To SiteGround Faster

Godaddy To SiteGround Faster Site

používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky rychlého načítání. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a další hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Došlo spousta lidí SZO migroval a zveřejněny Výsledek na Facebook a Cvrlikání. tweet po tweet, pošta po pošta, hlasování po hlasování po hlasování, rychlejší hosting bude opravit pomalé doby odezvy. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

OMM na místěGround

Bitcatcha Server Speed ​​Report

2019-GTmetrix-Report

2019 - Pingdom-Report

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zlepšit doba odezvy serveru o několik sekund. Zde je několik lidí, kteří migrovali na server SiteGround a zveřejnili své výsledky.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostováníZobrazit anketu

2017-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyDoporučení hostitele ElementorZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyDoporučení pro červenec 2019Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySdílený hosting-anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2019-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySpolečnost Go-To-Hosting-CompanyZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWordPress-Hosting-Anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyManaged-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWooCommerce-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2016-Web-Hosting-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyBest-WordPress-Hosting-Provider-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyBest-Web-Hosting-2019-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa WP Friendly Hosting AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2016-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyOblíbený hosting pro ElementoraZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2018 Doporučení pro hostováníZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySpravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2019-Hosts-Anketa-1Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Anketa-Pro-SpeedZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyWordPress-Hosting-Anketa-červen-1Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkySiteGround-DoporučeníZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyAnketa Best-Web-Hosting-Provider-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Anketa-Únor-2019Zobrazit anketu nebo Snímek obrazovkyHosting-Doporučení-AnketaZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPressZobrazit anketu nebo Snímek obrazovky

SiteGround má 3 plány:

Hostingové plány SiteGround

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s migrace zdarma, inscenace, pokročilé ukládání do mezipaměti a schopnost hostovat více webů. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na internetu stránka funkcí

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Servery SiteGround jsou velmi rychlé a nikoli přeplněné jako GoDaddy
 6. Živý chat je okamžitý a vstupenky jsou zodpovězeny mnohem rychlejší než GoDaddy
 7. Chrání váš web před hackery / malwarem, zatímco GoDaddy ne
 8. Můj blog má nikdy nepadl z náhodné chyby lidé si s GoDaddy
 9. Upgrade na PHP 7.2 je zdarma (na rozdíl od GoDaddy) a nejsou to pluginy černé listiny
 10. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 11. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 12. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 13. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 14. Více chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. Zákazníci GoDaddy, kteří se přestěhovali na SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se přihlásíte k SiteGround pomocí my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok daruji 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Každopádně bych se vyhnul GoDaddy – připojte se k některým skupinám na Facebooku a podívejte se na konverzace, hlasování, tweety, a lidé SZO migroval z GoDaddy na SiteGround. Odmítám doporučit GoDaddy komukoli – jejich servery jsou přeplněné, napadeno malwarem, a mají zakladatele podporujícího SOPA + lov slonů. Udělej svůj výzkum a podívej se, kdo jsi v současné době používá.

Často kladené otázky

&# x2705; Proč jsou servery GoDaddy pomalé?

GoDaddy je proslulý kvůli přeplněnosti svých serverů, což je ve Skupinách Facebook známo. Optimalizace webu pomáhá, ale je málo, co můžete udělat, aby byl váš server rychlejší, když je přeplněný.

&# x2705; Jak mohu zlepšit dobu odezvy serveru na GoDaddy?

Upgradování PHP verzí, přidání CDN Cloudflare zdarma, vyhýbání se pluginy s hladkými zdroji a použití opravných modulů pro optimalizaci rychlosti k opravě položek v GTmetrix by mělo pomoci.

&# x2705; Upgraduje nápovědu serveru GoDaddy?

Může to být, ale GoDaddy je také známý tím, že využívá výhod zákazníků a umožňuje jim upgradovat plány, když problém leží v samotném GoDaddy. Před upgradem plánu prozkoumejte další možnosti hostování.

&# x2705; Jsou tam rychlejší hostitelé?

100% ano. SiteGround a Cloudways jsou mnohem rychlejší než GoDaddy a váš web by se měl načítat mnohem rychleji. Podívejte se na lidi, kteří migrovali mimo GoDaddy a zveřejnili své nové doby načítání na Twitteru a Facebooku. Důkazy jsou jasné.

&# x2705; Jak se mohu přiblížit 100% skóre GTmetrix?

Mnoho faktorů jde do rychlosti a GTmetrix, ale můžete začít s rychlejším hostingem, konfigurací pluginu pro mezipaměť, optimalizací obrázků, konsolidací pluginů a optimalizací písem Google (rychlý hosting je stále faktorem číslo 1 v Průvodci optimalizací WordPress).

Doufám, že to bylo užitečné. Pokud máte nějaké dotazy, napište mi komentář.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map