Jak zmniejszyć zużycie procesora na Bluehost (znane również jako ograniczenia przepustowości / ograniczanie przepustowości, które powodują błędy niedostępności usługi 503)

Dostawać Nadwyżka procesora na Bluehost?


Oto niektóre z najczęstszych rozwiązań. Opierają się one na moich własnych doświadczeniach związanych z nadmiarem procesora i rozwiązaniach, które działały dla osób w grupach WordPress na Facebooku, w których jestem.

Najbardziej powszechnymi sposobami naprawienia nadmiaru procesorów Bluehost są: aktualizacja PHP do wersji 7.2 w cPanel, aktywacja Cloudflare, eliminacja wtyczek o wysokiej wydajności procesora oraz użycie wtyczki Heartbeat Control, WP-Optimize i Blackhole For Bad Bots. Poniżej znajduje się kilka dodatkowych rozwiązań.

Istnieją 2 opcje: zmniejsz zużycie procesora przez twoją stronę / wtyczki (korzystając z mojego przewodnika) lub uaktualnij swój plan, aby uwzględnić więcej zasoby serwera. Ale jest dobrze znany w WordPress Hosting Facebook Group że Bluehost jest jednym z najtańszych hostów o najniższej jakości. Są własnością EIG, spakować zbyt wiele osób na tym samym serwerze i stale spoglądać na wolne serwery, wsparcie i przestoje. Poszukaj informacji i dołącz do tej grupy na Facebooku – jest ich wiele lepsze opcje takich jak SiteGround, Cloudways i Kinsta. używam SiteGround i mają Czas reakcji serwera 200 ms, 100% wyników GTmetrix i .Czasy ładowania 4 s w Pingdom.

przekroczona przepustowość

1. Uaktualnij do PHP 7.2

Wyższe wersje PHP przyspieszają ładowanie witryny i zwiększają jej bezpieczeństwo. Bluehost obecnie obsługuje PHP 7.2 – którego zdecydowanie powinieneś używać. Oto jak zaktualizować.

Krok 1: Użyj Wyświetl wtyczkę w wersji PHP aby zobaczyć, której wersji PHP aktualnie używasz.

Display-PHP

Krok 2: Biegać Kontroler zgodności PHP aby upewnić się, że twoje wtyczki są kompatybilne.

Sprawdzanie zgodności z PHP

Krok 3: Przejdź do sekcji Konfiguracja PHP w cPanelu Bluehost.

Bluehost-PHP-Config

Krok 4: Uaktualnij do wyższej wersji PHP (im wyższa, tym szybsza):

Bluehost Zaktualizuj wersję PHP

Krok 5: Sprawdź swoją witrynę pod kątem błędów (zawsze możesz wrócić do wcześniejszej wersji).

Testy PHP WordPress

2. Aktywuj Cloudflare CDN

Cloudflare to bezpłatny CDN, w którym przechowywane są pliki Twojej witryny Ponad 200 centrów danych, i pomaga odciąż zasoby do tych centrów danych (mniej obciążając własny serwer). Ma również wiele innych funkcji prędkości / bezpieczeństwa, ale powinieneś używać CDN, jeśli masz problemy z wykorzystaniem procesora.

W swoim cPanelu Bluehost, aktywuj Cloudflare:

Aktywacja Bluehost Cloudflare

Cloudflare-Bandwidth

3. Znajdź wtyczki Hungry CPU

Prawdopodobnie wiesz, że wtyczki są znane z tego, że powodują długi czas ładowania i zużywają zasoby. Jeśli prowadzisz witrynę za pośrednictwem GTmetrix i widzisz tę samą wtyczkę wyświetlaną wiele razy w raporcie, prawdopodobnie jest to znak. Możesz także użyć Karta GTmetrix Waterfall aby zobaczyć, jak długo trwa ładowanie poszczególnych elementów / wtyczek. Mam obszerną listę wtyczek o wysokiej wydajności procesora, których powinieneś unikać, jeśli to możliwe (są one znane z konsumowania zasobów serwera).

Powolna wtyczka WordPress

Monitor zapytań może również zidentyfikować wolne wtyczki (ale odinstaluj je, gdy skończysz):

Monitor zapytań Powolne wtyczki

4. Wyłącz kopie zapasowe, statystyki i skanowanie wtyczek

Są to zdecydowanie najpopularniejsze wtyczki wymagające procesora. Każda wtyczka, która działa stale, będzie obciążać twój serwer. UpraftPlus ma trochę rekomendacje, ale najważniejsze jest to, że jeśli zamierzasz używać tego rodzaju wtyczek, musisz upewnić się, że Twój serwer ma wystarczającą ilość zasobów, aby je pomieścić. W przeciwnym razie nastąpi nieuchronnie nadmiar procesora.

UpdraftPlus Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie

5. Ponownie rozważ wtyczkę pamięci podręcznej

Wszystkie 3 czynniki wpływają na zużycie przepustowości:

 • Jeśli używasz wtyczki pamięci podręcznej
 • Jakiej wtyczki pamięci podręcznej używasz
 • Czy poprawnie go skonfigurowałeś

WP Rocket został oceniony na pierwszym miejscu w ankietach na Facebooku, ponieważ zawiera wiele funkcji, których większość wtyczek pamięci podręcznej nie ma. W przeciwnym razie musisz zainstalować około 6 dodatkowych wtyczek. Właśnie dlatego WP Rocket daje lepsze wyniki + czasy ładowania w GTmetrix / Pingdom (ma więcej funkcji i potrzebujesz tylko 1 pojedynczej wtyczki, aby uzyskać wszystkie te funkcje). Jeśli nie chcesz płacić za WP Rocket, sprawdź Swift Performance lub WP Fastest Cache, które są zwykle nr 1 darmowymi wtyczkami pamięci podręcznej.

 • Czyszczenie bazy danych (wbudowane w WP Rocket lub użyj Optymalizacja WP)
 • Kontrola pulsu (wbudowana w WP Rocket lub użyj Kontrola bicia serca)
 • Leniwe ładowanie zdjęć / filmów (wbudowane w WP Rocket lub użyj WP YouTube Lyte)
 • Hostuj Google Analytics lokalnie (wbudowany w WP Rocket lub użyj CAOS For Analytics)
 • Hostuj czcionki Google lokalnie (wbudowane w WP Rocket lub użyj CAOS For Fonts, lub SHGF)
 • Integracja z Cloudflare + innymi CDN (wbudowane w WP Rocket lub użyj CDN Enabler)

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

Większość osób ma zainstalowaną wtyczkę pamięci podręcznej, ale ustawienia nie są skonfigurowane optymalnie. Przejrzyj moje samouczki, aby upewnić się, że w pełni je wykorzystujesz.

6. Wyłącz interfejs API pulsu

The Interfejs API WordPress Heartbeat umożliwia wtyczkom wysyłanie powiadomień w czasie rzeczywistym i pokazuje, kiedy inni użytkownicy edytują wpis. Może to zabrzmieć ładnie, ale tworzy również dodatkowe żądanie co 15-30 sekund (zużywa zasoby serwera). Zainstaluj Wtyczka Heartbeat Control i całkowicie go wyłącz, lub przynajmniej ogranicz go do 60 sekund. Pozwoli ci to zaoszczędzić zasoby.

Kontrola bicia serca

WP Rocket ma również opcję wyłączenia interfejsu API pulsu:

WP-Rocket-Heartbeat-Control

7. Blokuj roboty spamujące

Wiele stron internetowych (w tym moje) zostaje zainfekowanych botami spamowymi, które robią tylko indeksowanie witryny i zużywają zasoby. Możesz zobaczyć, które boty trafiają na twoją stronę w czasie rzeczywistym, korzystając z raportu ruchu na żywo Wordfence. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest instalacja Wtyczka Blackhole For Bad Bots. Wtyczka tworzy ukrytą regułę i blokuje wszystkie roboty spamujące, które nie przestrzegają reguły. Googlebot i inne dobre boty są na białej liście, a spamerskie są blokowane. Bułka z masłem.

Blackhole dla Bad Bots

Lub zainstaluj Wordfence i zobacz swoje raport o ruchu na żywo który pokazuje wszystkie boty odwiedzające twoją stronę w czasie rzeczywistym. Utwórz listę wszystkich botów, które wyglądają na spam, a następnie Google ich nazwy hostów (dostarczone przez Wordfence), aby sprawdzić, czy inne osoby zgłaszają je jako spam. Jeśli tak, dodaj je do swojej listy.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Teraz idź do Ustawienia blokowania Wordfence i dodaj tutaj roboty spamujące (możesz to również zrobić za pomocą Reguły zapory Cloudflare). Pamiętaj, aby użyć gwiazdki, aby zablokować wszystkie odmiany tego bota (amazonaws.com jest najpopularniejszy i odwiedzał moją stronę co około 3 sekundy). Nie mogłem uwierzyć, że zużywałem na to zasoby… dla nich to powinno być nielegalne.

Reguła blokująca Wordfence

8. Wyczyść bazę danych dzięki WP-Optimize

Czyszczenie bazy danych co 1-2 tygodnie przy użyciu Optymalizacja WP zapobiega gromadzeniu się niepotrzebnych plików w bazie danych i spowalnianiu ich. Przed zrobieniem tego wykonaj kopię zapasową.

WP-Optimize Clean Database

WP Rocket ma również opcję czyszczenia bazy danych:

WP-Rocket-Database-Settings

9. Skonfiguruj ustawienia Cloudflare

Na pulpicie nawigacyjnym Cloudflare przejdź do Karta Reguły strony. Utwórz tę regułę dla obszaru Przesyłanie WP, który oszczędza przepustowość, ponieważ ten obszar Twojej witryny nie jest często aktualizowany i nie trzeba go często buforować. Należy również utworzyć regułę strony, aby wyłączyć funkcje wydajności Cloudflare w obszarze administracyjnym WordPress, podobnie jak Cloudflare poleca.

WP-Uploads-Page-Rule

WordPress-Admin-Page-Rule

Oto moje ustawienia dla zakładka prędkości:

Cloudflare-Speed-Tab

I karta buforowania:

Cloudflare-Caching-Settings

10. Odciąż więcej zasobów do StackPath CDN

Wiele CDN = więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści, a więcej zasobów zostaje odciążonych. Używam Cloudflare i StackPath, który ma 31 centrów danych mocno zlokalizowane w USA, gdzie jest większość moich gości. StackPath ma bezpłatny 30-dniowy okres próbny, a następnie kosztuje 10 USD miesięcznie.

Krok 1: Zarejestruj się w StackPath.

Krok 2: W panelu kliknij kartę CDN, a następnie utwórz witrynę StackPath CDN:

StackPath-CDN-Tab

StackPath przeprowadzi Cię przez zestaw stron:

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

CDN-URL-StackPath

Krok 3: Skopiuj adres URL StackPath CDN i wklej go do WP Rocket:

WP-Rocket-CDN-Settings

Jeśli nie używasz WP Rocket, możesz również użyć CDN Enabler:

CDN-Enabler-Plugin-Settings

Krok 4: W StackPath przejdź do CDN → Ustawienia pamięci podręcznej, a następnie kliknij Oczyść wszystko:

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Uruchom swoją witrynę w GTmetrix a „sieć dostarczania treści” powinna być zielona w YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

11. Wyłącz pamięć podręczną obiektów w W3 Total Cache

Jeśli użyjesz W3 Total Cache, opcja buforowania obiektów zwykle powoduje więcej szkody niż pożytku. Prawdopodobnie zauważysz, że jeśli to włączysz, spowolni to zarówno twoją stronę internetową, jak i panel administratora.

W3 Total Cache Object Cache

12. Wyłącz funkcje w WP Rocket

WP Rocket mówi:

„Czasami niektóre opcje na karcie Optymalizacja plików, takie jak Usuń ciągi zapytań lub Minify / Combine mogą powodować duże zużycie procesora w przypadkach, gdy w Twojej witrynie jest dużo plików CSS lub JS. Spróbuj wyłączyć te opcje, a następnie monitoruj procesor. ”

13. Zwiększ interwał ładowania wstępnego w WP Rocket

Wstępne ładowanie WP Rocket jest ustawione domyślnie na 500 ms, ale może to powodować wysoki procesor, ponieważ bardzo często indeksuje adresy URL. Zainstaluj ich Wstępnie załaduj wtyczkę indeksowania i zwiększ to. Możesz spróbować uruchomić 1 lub 2 sekundy, a jeśli nadal powoduje wysoki procesor, zwiększ go bardziej (do około 3 sekund).

14. Zidentyfikuj źródło w AWStats

AWstats znajduje się w sekcji „Statystyki” Bluehost w cPanel i może identyfikować źródło wysokiego procesora. Pokazuje, ile przepustowości zużywa każdy bot, obraz i inne elementy. Jeśli zauważysz, że nieznane boty zużywają przepustowość, sprawdź raport ruchu na żywo Wordfence lub zainstaluj wtyczkę Blackhole For Bad Bots. Jeśli widzisz, że obrazy zużywają dużą przepustowość, zoptymalizuj je, aby ładowały się szybciej (zmieniając ich rozmiar i bezstratnie kompresując je w ShortPixel).

Roboty-Pająki-Przepustowość

Premia: Mam również samouczek dotyczący optymalizacji obrazów w WordPress, w tym 3 podstawowych elementów GTmetrix (obsługuj skalowane obrazy, określaj wymiary obrazów i kompresję bezstratną).

Przepustowość typu pliku

15. Sprawdź czasy odpowiedzi serwera

Wolne czasy odpowiedzi serwera również nie są dobre dla przepustowości. Możesz to sprawdzić Bitcatcha lub Google PageSpeed ​​Insights. Google twierdzi, że czas odpowiedzi serwera powinien być krótszy 200ms, ale jest to nierealistyczne, jeśli korzystasz z Bluehost, zwłaszcza w przypadku wspólnego planu 3,95 USD / miesiąc. Gdy mówią, że dostajesz to, za co płacisz, jest to bezpośrednio odzwierciedlane w czasach odpowiedzi serwera na Twojej stronie.

Raport prędkości serwera Bitcatcha

Skróć czas reakcji serwera

Niestety, serwery Bluehost nie są tak szybkie:

Bluehost spowalnia czas odpowiedzi serwera

Długi czas reakcji serwera Bluehost

Czas reakcji serwera Bluehost

Czas reakcji serwera Bluehost Crap

Czasy odpowiedzi serwera Bluehost

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

16. Przełącz na szybszy hosting

używam SiteGround i mają Czasy reakcji 200 ms ze 100% wynikami GTmetrix i .4s Czasy ładowania pingi. Wykonaj kontrolę hostingu, uruchom własne testy lub przejrzyj moje strony szybkiego ładowania. Zostali oceniani jako gospodarze numer 1 w 26 ankietach na Facebooku i są lepszymi światami niż EIG (Bluehost, HostGator), Idź Tato, oraz inne hosty, które pakują zbyt wiele osób na tym samym serwerze. Były mnóstwo ludzi WHO migrował i opublikowane wyniki na Facebook i Świergot. Ćwierkać po ćwierkać, Poczta po Poczta, głosowanie po głosowanie po głosowanie, szybszy hosting będzie naprawić wolne czasy reakcji. Oni są zalecane przez WordPress, zrobić bezpłatne migracje, i używam ich częściowo dedykowany plan.

OMM-On-SiteGround

Raport prędkości serwera Bitcatcha

Raport 2019-GTmetrix

Raport Pingdom 2019

Ludzie zwykle migrują, ponieważ ich technologia prędkości można poprawić czasy odpowiedzi serwera o wiele sekund. Oto kilka osób, które przeprowadziły migrację do SiteGround i opublikowały swoje wyniki.

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Ankieta hostingowa 2019Zobacz ankietę2017-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia dotyczące hostingu ElementorZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe z lipca 2019 rZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Host-Poll-sierpień-2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuShared-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta Hosting 2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuGo-To-Hosting-CompanyZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-Hosting-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWooCommerce-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2016-Web-Hosting-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-WordPress-Hosting-Provider-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-2019-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta przyjazna dla hostingu WPZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2016-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuUlubiony hosting dla ElementoraZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe 2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress Hosting Poll wrzesień 2018.pngZobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta 2019-Hosts-Ankieta-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Poll-For-SpeedZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-June-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuSiteGround-ZalecenieZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-Provider-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Ankieta-luty-2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-rekomendacje-ankietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPressZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i więcej zawiera darmowa migracja, inscenizacja, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek pochodzi z priorytetowym wsparciem. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na stronie strona funkcji

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround za pomocą mojego link partnerski Podaruję ci niezłą część bez żadnych kosztów. Co roku przekazuję darowiznę 3000 USD na kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, 2017 r. Do Czerwonego Krzyża w Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Tak czy inaczej, unikałbym Bluehost – dołącz do niektórych grup na Facebooku i zobacz rozmowy, ankiety, tweety, i ludzie WHO migrował z Bluehost do SiteGround. Nie odmawiam polecania EIG / Bluehost’s okropny hosting. Zrób swoje Badania, widzieć z którego korzysta Yoast, i wyniki ludzi, którzy migrował.

Mam nadzieję, że to było pomocne. Jeśli masz pytania, napisz do mnie komentarz.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map