Przegląd Cloudways: oszczędzam 100 $ miesięcznie z 2x szybszym czasem ładowania po migracji z kosztownego hostingu w chmurze SiteGround

Przegląd Cloudways


Przyznaję, jestem fanatykiem SiteGround.

Jednak wraz ze wzrostem ruchu zacząłem dostawać nadmiar procesora w planie GoGeek firmy SiteGround. Uaktualniłem do ich 80 $ / miesiąc hosting w chmurze ale wciąż przekraczał procesor, więc dodałem więcej procesora / pamięci RAM i zacząłem płacić im 180 USD miesięcznie. Przejście z 11,95 USD miesięcznie na GoGeek do 180 USD miesięcznie było dla mnie szalone, co najmniej. Więc migrowałem do DigitalOcean on Cloudways gdzie płaciłem 80 $ miesięcznie za mniej więcej taką samą ilość procesora / pamięci RAM. Po migracji moje czasy ładowania spadły o połowę, nie jestem bliski przekroczenia mojego procesora i oszczędzam 100 $ / miesiąc.

Oczywiście jestem całkiem szczęśliwy.

Niektóre z moich samouczków zawierają ponad 10 zdjęć i ponad 400 komentarzy (rozmiar strony 5 MB i 170 żądań) i nadal się ładują <2s! Uruchom ten post przez GTmetrix lub kliknij moje strony, jeśli chcesz – wszystkie ładują się natychmiast. To była największa różnica, którą zauważyłem podczas migracji do Cloudways.

Obsługa Cloudways nie jest tak dobra jak SiteGround (bilety są zwykle odbierane w ciągu godziny zamiast 15 minut), ale dzięki lepszej wydajności zdecydowanie mogę z tym żyć.

1. Wcześniej korzystałem z usługi Cloud Hosting firmy SiteGround

Jednym problemem, jaki mam z SiteGround, jest to, że nie ma „środkowego” planu między GoGeek a chmurą. Płacisz 11,95 USD / miesiąc lub 80 USD / miesiąc. A jeśli musisz uaktualnić do chmury, ponieważ masz nadwyżkę procesora, istnieje szansa, że ​​plan podstawowy nie będzie wystarczający (to nie było dla mnie). Musiałem zapłacić im około 120 USD miesięcznie, aby przestać dostawać się nadwyżki procesora, i 180 USD miesięcznie, aby mój serwer mógł się zrelaksować. 2 procesory + 4 GB pamięci RAM zwykle nie powodują przecięcia dla wielu.

SiteGround-Cloud-Hosting

Za dużo im płaciłem:

SiteGround-Cloud-Hosting-Sales-Paragon

2. Pieniądze zaoszczędzone dzięki Cloudways

Szybka kontrola porównania: 2 procesory + 4 GB pamięci RAM kosztuje 80 USD miesięcznie w SiteGround, gdy tylko 42 USD miesięcznie w Cloudways na DigitalOcean. Ponadto serwery chmurowe SiteGround nie mogą obsługiwać procesorów takich jak Cloudways. W moim przypadku zamiast płacić SiteGround za 180 USD / miesiąc za 6 procesorów + 8 GB pamięci RAM, bez problemu dostałem 2 procesory + 4 GB pamięci RAM w Cloudways bez problemów z procesorem, a także szybszą stronę.

Wniosek: to oczywiste.

Faktura w chmurze

Jeśli zaczną obowiązywać ceny odnowienia witryny SiteGround i płacisz 35 USD miesięcznie za GoGeek, wtedy przejdę na Cloudways. W przypadku większości witryn o niskim natężeniu ruchu SiteGround jest świetną opcją (szczególnie jeśli otrzymasz 3 lata ich promocyjnej ceny). Ale gdy rozpoczną się ceny odnowienia lub Twój blog będzie się rozwijał i potrzebuje wydajnego serwera, Cloudways jest tańszy / szybszy niż SiteGround.

3. Załaduj czasy podzielone na pół

Nie ma argumentów na wykresie:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

Największą różnicą był czas ładowania długich / ciężkich samouczków. Ten samouczek ma około 100 zdjęć i ponad 400 komentarzy, ma rozmiar strony 5,78 MB i 167 żądań, ale nadal się ładuje <2s. Oczywiście nie jest to oficjalny test porównawczy, ale zauważyłem ogromną poprawę szybkości ładowania mojej witryny po kliknięciu stron. Kliknij moje linki na pasku bocznym, jeśli chcesz się zobaczyć.

GTmetrix-report-for-long-post

Miałem już 100% wyników GTmetrix na mojej stronie głównej w SiteGround, ale strona ma tylko 334 KB i 10 żądań. Powyższy raport jest dokładniejszym odwzorowaniem moich czasów ładowania.

Raport GTmetrix 2019

Możesz nawet uruchomić ten post za pośrednictwem GTmetrix i zobaczyć, co otrzymujesz:

Cloudways-Review-GTmetrix

Inne osoby, które przeprowadziły migrację do Cloudways (lub jednego z dostawców usług chmurowych):

Czasy reakcji w Cloudways

WP Engine To Cloudways

Raport Pingdom DigitalOcean

Czasy reakcji serwera Cloudways

Godaddy do DigitalOcean Migration

Poprawa czasu ładowania chmur

Cloudways vs WP Engine

Nieuprawny

Czas ładowania Pingdom w Cloudways

Raport Clouding Pingdom

Namecheap To Cloudways Migration

Migracja Vultr

Cloudways WooCommerce Migration

Cloudways AWS Migration

WPEngine do migracji do Cloudways

Uzyskaj hosting z Cloudways

4. Nigdy więcej przestojów procesora

Nadwyżki procesora są jednym z największe ograniczenia SiteGround.

Pamiętaj: piszę tutoriale, jak zmniejszyć procesor i sprawić, by strony WordPress ładowały się szybciej. Używałem tylko 15 lekkich wtyczek, motyw StudioPress, skonfigurowałem WP Rocket z CDN Cloudflare i StackPath, wyłączyłem bicie serca, zoptymalizowałem wszystkie moje obrazy i zablokowałem złe boty, które pojawiły się w raporcie o ruchu na żywo Wordfence. Nadal jednak miałem problemy z procesorem.

SiteGround-CPU-Limits

Po migracji do Cloudways moje użycie procesora wyniosło dosłownie 1%. Sprawia, że ​​zastanawiasz się…

Cloudways-CPU-Wykorzystanie

5. Bezpłatna migracja przebiegła bezproblemowo

To nie zdarza się dla wszystkich (po prostu staram się być szczery).

Przeczytałem inne recenzje Cloudways, w których ludzie nie byli zadowoleni z ich wsparcia, w tym migrację ich witryny. W przypadku 95% osób migracja przebiega bezproblemowo. Ale pozostałe 5% może doświadczać przestojów, długich czasów oczekiwania na migrację Twojej witryny i mogą nie pomóc Ci w konfiguracji SSL, Cloudflare i wszystkim, co nie jest związane z ich usługą.

Bardziej się tym zajmę w sekcja wsparcia, ale w moim przypadku sam musiałem skonfigurować protokół SSL (co było bardzo łatwe, ponieważ dosłownie była to aktywacja jednym kliknięciem na pulpicie nawigacyjnym Cloudways), ale nadal mam problemy z uruchomieniem Cloudflare do pracy z Cloudways i będę musiał zrobić to to.

Cloudways-Migrator-Tools

Poproś o bezpłatną migrację z Cloudways

6. Wsparcie jest „przyzwoite”

Nie kłamie, Cloudways dostaje wsparcia za ich wsparcie.

Migracje mogą mieć czkawkę, wsparcie może być niegrzeczne i nie uzyskasz takiego samego poziomu wsparcia, jak SiteGround. Dlatego jeśli napotkasz problemy lub masz pytania, skontaktuję się z Tobą Mustaasam Saleem Ansari (Menedżer społeczności Cloudways), którego głównym zadaniem jest uszczęśliwienie klientów i udzielanie odpowiedzi na pytania. Jest także super aktywowany w WordPress Hosting Facebook Group. Podczas migracji miałem kontakt z Mustaasamem – odpowiedział na wszystkie moje pytania i dał mi spokój ducha bardziej niż cokolwiek innego. Podobał mi się pomysł odpowiedzialności.

Oczywiście jest wielu klientów, którzy uważają, że obsługa Cloudways jest świetna (tak, ale nie tak dobra jak SiteGround). Naprawdę sięgnąłem do Hristo Pandjarov (Menedżer społeczności SiteGround) na temat pytania partnera w SiteGround (dwa razy) i nigdy nie odpowiedział. Mój wniosek jest taki, że każda osoba jest inna – wszystko zależy od tego, kto jest twoim przedstawicielem. Ale jeśli masz pytania lub problemy, skontaktuj się z menedżerami społeczności. Bardziej prawdopodobne jest, że będziesz priorytetem.

Mustaasam Saleem Ansari

Moje osobiste doświadczenie; pomyślnie przeprowadzili migrację witryny bez błędów, przestojów, a nawet skonfigurowali dla mnie swoją wtyczkę Breeze. Może wiedzieli, że piszę tę recenzję.

7. 5 dostawców hostingu w chmurze do wyboru

Dzięki Cloudways możesz wybierać spośród 5 dostawców hostingu w chmurze. Aby potwierdzić, Cloudways jest pośrednikiem, który zarządza twoim serwerem. DigitalOcean i inni dostawcy hostują twoją stronę (za pośrednictwem ich partnera, Cloudways). Osobiście nie mam ochoty zarządzać moim serwerem – nikt nie ma na to czasu! Ale jeśli to zrobisz, możesz przejść od razu do DigitalOcean.

Cloudways-Managed-Cloud-Hosting

Cloudways już napisał artykuł opisujące różnice w każdym planie:

Cloudways Porównanie platform chmurowych

Zobacz tę stronę w Cloudways

Ich najpopularniejszym planem jest DigitalOcean który jest również najtańszy (i tego używam).

Cloudways-DigitalOcean

8. Przyspieszenie witryny w Cloudways

Kilku klientów Cloudways nakręciło film optymalizacyjny, który zawiera poprawki, które możesz wprowadzić w panelu Cloudways, aby przyspieszyć ładowanie witryny. Może z łatwością zdjąć 1s z czasu ładowania. Film ma 40 minut, więc oszczędzę ci czas i wymienię poniższe instrukcje.

Krok 1: Zaktualizuj do PHP 7.3, MariaDB 10.3 i zainstaluj Redis w „Ustawieniach & Pakiety ”.

Cloudways-Speed-Upgrades

Krok 2: Zwiększ limit pamięci do 256 MB również w „Ustawieniach & Pakiety ”.

Cloudways-Memory-Limit

Możesz także sprawdzić ich Strona hostingowa WordPress aby zobaczyć zastosowaną technologię prędkości: dyski półprzewodnikowe, PHP 7.3, MariaDB, PHP-FPM, wtyczka Breeze i Cloudways CDN (usługa płatna).

Funkcje Cloudways-Performance

9. Korzystanie z wtyczki Breeze

Cloudways ” Wtyczka Breeze nie zastąpi WP Rocket i innych wtyczek z górną pamięcią podręczną, ponieważ mają więcej funkcji. Breeze zawiera tylko opcje buforowania, minimalizacji, Gzip, czyszczenia bazy danych, adresu URL CDN i opcji lakierowania. Ale warto wypróbować – nigdy nie wiadomo, kiedy wtyczki pamięci podręcznej lepiej zoptymalizują określone rzeczy niż inne, ponieważ każda witryna jest inna. Także większość złe recenzje są spowodowane problemami związanymi z WooCommerce – w takim przypadku należy zachować ostrożność.

Cloudways ma również instruktaż do konfiguracji Breeze.

Wtyczka Cloudways Breeze

Podstawowe opcje:
* Unikaj powielania funkcji z innymi wtyczkami pamięci podręcznej!

Podstawowe opcje Cloudways Breeze

Zaawansowane opcje:

Opcje zaawansowane Cloudways Breeze

Baza danych:

Opcje bazy danych Cloudways Breeze

CDN:

Opcje CDN Cloudways Breeze

Lakier:
*Pojawiło się wiele doniesień, że aktywacja Varnish wyrządza więcej szkody niż pożytku, aw niektórych przypadkach może nawet uszkodzić twoją stronę internetową. W większości przypadków unikałbym włączenia Lakieru.

Opcje lakieru Breeze Cloudways

10. Dodanie Cloudflare

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatny abonament, przejdziesz przez zestaw stron, a następnie zobaczysz 2 serwery nazw:

Cloudflare Nameserver Change

Zaloguj się do miejsca, gdzie hostowana jest Twoja domena (np. GoDaddy) i zmień serwery nazw na Cloudflare:

Serwery nazw Godaddy Cloudflare

Zaloguj się do Cloudways, przejdź do „Ustawienia & Pakiety ” aktywuj moduł WAF Cloudflare:

Cloudways Cloudflare Reguła WAF

Cloudways ma również płatną opcję CDN, która kosztuje 1 USD za 25 GB:

Cloudways-CDN

11. Ponad 59 centrów danych

Cloudways faktycznie ma 59 centra danych jeśli połączysz wszystkich ich dostawców chmury, nie 25.

Cloudways-Data-Centers

Wybierając swój plan, przewiń ich lokalizacje.

 • DigitalOcean: 8 centrów danych
 • Linode: 8 centrów danych
 • Vultr: 15 centrów danych
 • AWS: 14 centrów danych
 • Google Cloud: 14 centrów danych

Cloudways 59 centrów danych

12. Darmowy SSL

Darmowy SSL Let’s Encrypt SSL to zawarte w Cloudways. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć, aby go aktywować.

Cloudways-Free-SSL

13. Dodatki do Cloudways (usługi dodatkowe)

Cloudways oferuje kilka dodatków (usługi płatne):

Dodatki Cloudways

DNS to proste – Podoba mi się pomysł premium DNS, dopóki nie powiedziano mi, że nie można go używać z Cloudflare. Chociaż nie używam go teraz, być może w najbliższej przyszłości będę musiał zrobić wir.

E-mail do Rackspace – w pełni zarządzane rozwiązanie e-mail biznesowych.

Elastyczny adres e-mail – świetnie, jeśli wysyłasz poufne wiadomości e-mail (patrz Cloudways ” porównanie e-maili).

Migracja aplikacji – Cloudways przeprowadzi migrację 1 witryny za darmo, a następnie 25 USD za witrynę później.

Aktualizacja aplikacji – jeśli martwisz się o zaktualizowany WordPress, wtyczki itp., Możesz zapłacić Cloudways 50 USD / miesiąc za zrobienie tego za Ciebie, ale szczerze mówiąc, nie znam nikogo, kto by to zrobił.

CloudwaysCDN – to jest to samo co StackPath (Cloudways i StackPath są partnerami) i kosztuje 1 USD za 25 GB. Używam zarówno Cloudflare, jak i StackPath, co pozwoliło mi zaoszczędzić dużo przepustowości.

StackPath-CDN-Analytics

14. Inne funkcje

Inscenizacja – Jeśli chcesz sklonuj swoją stronę testowanie nowych projektów / wtyczek jest niezwykle łatwe. Wystarczy przejść do aplikacji, kliknąć trzy kropki i kliknąć „Klonuj aplikację / Tworzenie witryny pośredniej”.

Cloudways Staging Clone

Skalowanie w pionie – skaluj swój serwer w dowolnym momencie, aby uwzględnić więcej zasobów lub pamięci.

Cloudways-Vertical-Scaling

Kopie zapasowe – łatwo zrobić kopię zapasową w dowolnym momencie.

Kopie zapasowe w chmurze

GIT – używane do wdrażania przepływów pracy programistycznej (mają instruktaż o tym).

Cloudways-GIT

Dodaj członków zespołu – Uwielbiam to, że możesz ustawić uprawnienia dla osób, które mają dostęp.

Członkowie zespołu Cloudways

15. Brak hostingu poczty e-mail

Cloudways nie zapewnia hostingu poczty e-mail, ale są partnerami Rackspace zapewnić hosting poczty e-mail za jedyne 1 USD / e-mail / miesiąc zamiast 2 USD / e-mail / miesiąc (Ceny w Rackspace).

W przypadku e-maili transakcyjnych / wychodzących są one partnerskie Elastyczny adres e-mail aby zapewnić łatwą konfigurację, lub możesz skonfigurować własnego dostawcę SMTP, np Gmail SMTP, SendGrid, Mailgun.

Ustawienia Cloudways-SMTP

16. Korzyści z zarządzanego hostingu

Oprócz dużej poprawy wydajności zarządzany hosting zajmuje się także aktualizacjami oprogramowania, poprawkami bezpieczeństwa i zarządzaniem sprzętem. Ale wydajność jest największym atutem.

Różnica między hostingiem współdzielonym a hostingiem zarządzanym w chmurze jest ogromna. GoDaddy, Bluehost, HostGator, TSOhost i w zasadzie każdy hosting dzielony, ale SiteGround (i może A2) to bzdury. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z hostingu w chmurze, zobaczysz lepsze czasy reakcji serwera, czasy ładowania w GTmetrix i zauważalną różnicę podczas przeglądania stron.

Ankieta zarządzanego hostingu

17. Wniosek: Jestem szczęśliwym obozowiczem

Po pierwsze, prawie każda firma hostingowa blokuje recenzje na Facebooku (prawdopodobnie dlatego, że tak wiele osób używa ich do szarpania). Cloudways to jeden z niewielu hostów, który pozwala Recenzje na Facebooku. I ostatnim razem, gdy sprawdziłem, mieli 4,5 / 5 gwiazdek z ponad 500 recenzjami, co jest całkiem dobre dla Facebooka. Mając wielkie doświadczenie, które zrobiłem, postanowiłem zostawić im swój własny klejnot przejrzeć:

Cloudways-Facebook-Review

18. Cloudways # 1 W ankietach na Facebooku

SiteGround i Cloudways to zazwyczaj 2 najlepsze hosty w ankietach na Facebooku. SiteGround uzyskał ocenę nr 1 w ponad 30 sondażach, ale dzieje się tak już od zawsze, więcej osób z nich korzysta i są tańsze (do czasu odnowienia). Ale ludzie przechodzą z SiteGround do Cloudways, głównie z powodu cen odnowienia SiteGround.

Zalecenia dotyczące hostingu Facebook

VPS Cloud Hosting Ankieta WooCommerce

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ankieta VPS Cloud Hosting

Sugestie dotyczące hostingu WordPress

Ulubiony hosting dla Elementora

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

19. Chciałbym użyć SiteGround, jeśli…

 • Chcesz niesamowitego, niezawodnego wsparcia
 • Nie zapisałeś się jeszcze na promocyjne ceny
 • Wiesz, jak zoptymalizować witrynę, aby zmniejszyć procesor
 • Masz witrynę o niskim natężeniu ruchu i nie potrzebujesz hostingu w chmurze
 • Chcesz być z renomowanym gospodarzem, który istnieje od wielu lat
 • Nie jesteś obeznany z zarządzaniem swoją witryną i szukasz „łatwego” hostingu
 • Chcesz najszybszego współdzielonego hostingu (znacznie lepszego niż GoDaddy), EIG, itp)

20. Korzystałbym z Cloudways, gdyby…

 • Chcesz czystej wydajności (zdecydowanie największy powód)
 • Plan GoGeek SiteGround go nie ogranicza (z powodu cen procesora lub odnowienia)
 • Chcesz inscenizację i GIT bez względu na wybrany plan
 • Twoje oczekiwania na wsparcie nie są tak wysokie jak SiteGround
 • Jesteś bardziej doświadczony, jeśli chodzi o zarządzanie witryną

WordPress zaleca również DigitalOcean w ich przewodnik po optymalizacji:

Zalecenie dotyczące oceanu cyfrowego

Uzyskaj hosting z Cloudways

(oszczędzasz 25% na 2 miesiące dzięki kodowi promocyjnemu OMM25)

Często Zadawane Pytania

&# x1f535; Czy Cloudways jest szybki?

Cloudways dało mi około 2x szybszy czas ładowania niż hosting w chmurze SiteGround i płacę 1/2 tego, czym byłem. Moja witryna ładuje się natychmiast i możesz klikać moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują. Używają najnowszych wersji PHP, MariaDB i bardzo szybkiej infrastruktury.

&# x1f535; Z których 5 dostawców hostingu w chmurze korzystają??

DigitalOcean, Vultr, Linode, Google Cloud i Amazon (AWS). Ich plan DigitalOcean jest najpopularniejszy, najtańszy i właśnie z niego korzystam.

&# x1f535; Jaka jest struktura cenowa Cloudways?

Cloudways ma miesięczną strukturę cenową bez rocznych umów i opłat z góry.

&# x1f535; Czy Cloudways obsługuje pocztę e-mail??

Cloudways nie zapewnia hostingu poczty e-mail bezpośrednio, ale współpracuje z Rackspace, który oferuje go już za 1 USD / e-mail / miesiąc zamiast 2 USD / e-maila / miesiąc (ceny w Rackspace).

&# x1f535; Jak Cloudways wypada w porównaniu z SiteGround?

Mają lepszą wartość, zwłaszcza po osiągnięciu cen odnowienia SiteGround, ale są też nieco bardziej techniczne. SiteGround jest dobry do współdzielonego hostingu, ale jeśli ważna jest prędkość, Cloudways jest właściwą drogą.

&# x1f535; Czy Cloudways jest pośrednikiem?

W pewnym sensie tak. Ich hosting jest oznaczony jako około 200%, ponieważ jest zarządzany. Jeśli masz czas na skonfigurowanie i utrzymanie własnego serwera, możesz kupić bezpośrednio od dostawcy hostingu w chmurze. W przeciwnym razie Cloudways będzie zarządzać nim za Ciebie.

Gotowy do korzystania z potężnych serwerów zarządzanego hostingu w chmurze?
Nie bądź taki jak ja i myśl, że tylko dlatego, że dzielony hosting SiteGround jest dobry, nie ma dostępnych mocniejszych serwerów. Gdy w końcu nacisnąłem spust, nie było już odwrotu.

+1 dla Cloudways
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map