Recenze Cloudways: Po migraci z drahého cloudového hostingu SiteGround šetřím 100 $ / měsíc dvakrát rychleji

Cloudways-Review


Přiznávám, že jsem fanoušek SiteGround.

Ale s rostoucím provozem jsem začal dostávat přetížení CPU na plánu GoGeek SiteGround. Upgradoval jsem na jejich 80 $ / měsíc cloud hosting ale stále překračoval CPU, tak jsem přidal další CPU / RAM a začal jim platit 180 $ / měsíc. Přechod z 11,95 $ / měsíc na GoGeek na 180 $ / měsíc byl pro mě přinejmenším šílený. Tak jsem se stěhoval DigitalOcean na cloudways kde jsem platil $ 80 / měsíc za zhruba stejnou částku CPU / RAM. Po migraci se doba načítání snížila na polovinu, nejsem nikde blízko k překročení CPU a ušetřím 100 $ / měsíc.

Samozřejmě jsem docela šťastný.

Některé z mých tutoriálů mají 10+ obrázků a 400+ komentářů (velikost stránky 5 MB a 170 požadavků) a stále se načítají <2s! Spusťte tento příspěvek přes GTmetrix nebo kliknutím na mé stránky, pokud chcete – všechny se načtou okamžitě. To byl největší rozdíl, který jsem si všiml při migraci Cloudways.

Podpora Cloudways není tak dobrá jako SiteGround (vstupenky jsou obvykle zodpovězeny za hodinu namísto 15 minut), ale se zlepšeným výkonem mohu s tím určitě žít.

1. Dříve jsem používal Cloud Hosting společnosti SiteGround

Jeden problém, který mám s SiteGround, je, že neexistuje žádný „střední“ plán mezi GoGeekem a cloudem. Platíte buď 11,95 $ / měsíc nebo 80 $ / měsíc. A pokud musíte upgradovat na cloud, protože máte nadbytečné CPU, šance, že plán vstupní úrovně nebude stačit (to pro mě nebylo). Musel jsem jim zaplatit asi 120 $ / měsíc, abych přestal dostávat přetížení CPU, a 180 $ / měsíc, aby se můj server uvolnil. 2 CPU + 4 GB RAM obvykle pro mnoho neřeže.

SiteGround-Cloud-Hosting

Platil jsem jim příliš mnoho:

SiteGround-Cloud-Hosting-prodej-příjem

2. Peníze, které jsem ušetřil s Cloudways

Rychlá kontrola porovnání: 2 CPU + 4 GB RAM stojí na webu SiteGround 80 $ / měsíc, když u Cloudways na DigitalOcean je to jen 42 $ / měsíc. Cloudové servery SiteGround také neumí zpracovat CPU jako Cloudways. V mém případě jsem místo placení SiteGround $ 180 / měsíc za 6 CPU + 8 GB RAM snadno odletěl s 2 CPU + 4 GB RAM na Cloudways bez problémů s CPU a rychlejší web.

Závěr: je to bez přemýšlení.

Cloudways-Faktura

Pokud se vaše ceny za obnovení webových stránek začnou vyplňovat a platíte za GoGeek 35 $ / měsíc, pak bych se přesunul do Cloudways. Pro většinu stránek s nízkým provozem je SiteGround skvělou volbou (zejména pokud získáte 3 roky své promo ceny). Jakmile se však obnoví ceny za obnovení nebo pokud váš blog roste a potřebuje výkonný server, Cloudways je levnější / rychlejší než SiteGround.

3. Načtěte časy zkrácené na polovinu

Graf není argumentovat:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-Hosting

Největším rozdílem byla doba načítání dlouhých / těžkých výukových programů. Tento tutoriál má kolem 100 obrázků a 400+ komentářů, má velikost stránky 5,78 MB a 167 požadavků, přesto se načte <2s. Samozřejmě to není oficiální měřítko, ale všiml jsem si výrazného zlepšení rychlosti načítání mého webu pouhým kliknutím na mé stránky. Pokud se chcete vidět sami, klikněte na odkazy na postranním panelu.

GTmetrix-report-for-long-post

Již jsem měl na své domovské stránce s programem SiteGround 100% skóre GTmetrix, ale stránka obsahuje pouze 334 kB a 10 požadavků. Výše uvedená zpráva představuje přesnější vyjádření doby načítání.

2019 GTmetrix Report

Můžete dokonce spustit tento příspěvek přes GTmetrix a uvidíte, co získáte:

Cloudways-Review-GTmetrix

Další lidé, kteří migrovali na Cloudways (nebo jednoho z jejich poskytovatelů cloudu):

Časy odezvy v cloudu

WP Engine do cloudway

Zpráva DigitalOcean Pingdom

Časy odezvy serveru Cloudways

Godaddy k migraci na DigitalOcean

Zlepšení doby načítání v cloudu

Cloudways vs WP Engine

Nepojmenovaná

Časy načítání Pingdomů v cloudu

Zpráva Pingdom Cloudways

Namecheap To Cloudways Migration

Vultrská migrace

Cloudways WooCommerce Migration

Cloudways AWS Migration

WPEngine to Cloudways Migration

Získejte hosting z Cloudways

4. Žádné další přetížení CPU

CPU overages jsou jedním z největší omezení of SiteGround.

Mějte na paměti: Píšu výukové programy o tom, jak snížit CPU a urychlit načítání stránek WordPress. Použil jsem pouze 15 lehkých pluginů, téma StudioPress, nakonfiguroval jsem WP Rocket s CDN Cloudflare a StackPath, deaktivoval tlukot srdce, optimalizoval všechny mé obrázky a zablokoval špatné roboty, které se objevily v živém dopravním hlášení Wordfence. Přesto jsem stále měl problémy s CPU.

Limity SiteGround-CPU

Po migraci na Cloudways bylo využití CPU doslova 1%. Zajímá vás…

Použití cloudových procesorů

5. Volná migrace proběhla hladce

To se nestane pro každého (jen se snažím být upřímný).

Přečetl jsem si další recenze Cloudways, kde lidé nebyli spokojeni s jejich podporou, a to včetně migrace jejich webových stránek. U 95% lidí probíhá migrace hladce. Ostatních 5% však může zaznamenat prostoje, dlouhé čekací doby, než bude váš web migrován, a nemusí vám pomoci nastavit SSL, Cloudflare a cokoli, co nesouvisí s jejich službami..

V tom se do toho dostanu více sekce podpory, ale v mém případě jsem musel nastavit SSL sám (což bylo velmi snadné, protože to byla doslova aktivace jedním kliknutím na palubní desce Cloudways), ale stále mám problémy s tím, aby Cloudflare spolupracoval s Cloudways a budu potřebovat, aby můj vývojář tento.

Cloudways-Migrator-Tools

Požádejte o bezplatnou migraci z cloudu

6. Podpora je „slušná“

Nebudou lhát, Cloudways dostane podporu pro jejich podporu.

Migrace mohou mít škytavky, podpora může být neslušná a nebudete mít stejnou úroveň podpory jako SiteGround. Proto pokud narazíte na problémy nebo máte otázky, obrátil bych se na ně Mustaasam Saleem Ansari (Správce komunity Cloudways), jehož úkolem číslo 1 je spokojit zákazníky a odpovídat na otázky. On je také super aktivovat v WordPress Hosting Facebook Group. Během migrace jsem byl v kontaktu s Mustaasamem – odpověděl na všechny mé otázky a dal mi klid mysli víc než cokoli jiného. Líbila se mi myšlenka odpovědnosti.

Samozřejmě existuje spousta zákazníků, kteří si myslí, že podpora Cloudways je skvělá (já ne, jen tak dobrý jako SiteGround). Vlastně jsem oslovil Hristo Pandjarov (Správce komunity SiteGround) o přidružené otázce se společností SiteGround (dvakrát) a nikdy neodpověděl. Můj závěr je, že každý člověk je jiný – vše záleží na tom, kdo je váš zástupce. Pokud však máte nějaké dotazy nebo problémy, obraťte se na manažery komunity. Pravděpodobně budete prioritou.

Mustaasam Saleem Ansari

Moje osobní zkušenost; úspěšně migrovali web bez chyb, prostojů a dokonce pro mě nakonfigurovali svůj zásuvný modul Breeze. Možná věděli, že píšu tuto recenzi.

7. 5 poskytovatelů cloudového hostingu, z nichž si můžete vybrat

S Cloudways si můžete vybrat z 5 poskytovatelů cloudového hostingu. Pro potvrzení, Cloudways je prostředník, který spravuje váš server. DigitalOcean a další poskytovatelé jsou ti, kteří hostují váš web (prostřednictvím jejich partnera, Cloudways). Já osobně nemám pocit, že bych spravoval svůj server – na to nikdo nemá čas! Ale pokud tak učiníte, můžete jít rovnou DigitalOcean.

Cloud-Managed-Cloud-Hosting

Cloudway již napsal článek popisující rozdíly v každém plánu:

Srovnání cloudové cloudové platformy

Podívejte se na tuto stránku na Cloudways

Jejich nejoblíbenější plán je DigitalOcean což je také nejméně drahé (a to je to, co používám).

Cloudways-DigitalOcean

8. Urychlení vašeho webu na cloudways

Několik zákazníků Cloudways vytvořilo optimalizační video, které obsahuje vylepšení, která můžete udělat na hlavním panelu Cloudways, aby se vaše stránky načítaly rychleji. To může snadno vzít 1s z vaší doby načítání. Video je 40 minut dlouhé, takže vám ušetřím čas a uvedeme níže uvedené pokyny.

Krok 1: Upgradujte na PHP 7.3, MariaDB 10.3 a nainstalujte Redis do „Nastavení & Balíčky “.

Upgraduje rychlost na cloudové rychlosti

Krok 2: Zvyšte limit paměti na 256 MB také v „Nastavení & Balíčky “.

Limit pro cloudovou paměť

Můžete také zkontrolovat jejich Hostitelská stránka WordPress aby viděli rychlostní technologii, kterou používají: polovodičové disky, PHP 7.3, MariaDB, PHP-FPM, plugin Breeze a Cloudways CDN (placená služba).

Funkce Cloudways Performance

9. Použití zásuvného modulu Breeze

Cloudways Doplněk Breeze nenahrazuje WP Rocket a další pluginy s nejvyšší mezipamětí, protože mají více funkcí. Aplikace Breeze přichází pouze s možností ukládání do mezipaměti, minifikace, Gzip, vyčištění databáze, URL CDN a Varnish. Ale stojí za to vyzkoušet – nikdy nevíte, kdy budou pluginy do mezipaměti lépe optimalizovat konkrétní věci než ostatní, protože každý web je jiný. Také většina špatné recenze jsou kvůli problémům souvisejícím s WooCommerce – v tom případě buďte opatrní.

Cloudways má také tutorial pro nastavení Breeze.

Plugin Cloudeze Breeze Plugin

Základní možnosti:
* Vyhněte se duplicitní funkčnosti s jinými pluginy do mezipaměti!

Základní možnosti Cloudways Breeze

Pokročilé možnosti:

Rozšířené možnosti Cloudways Breeze

Databáze:

Volby databáze Cloudways Breeze

CDN:

Možnosti CDN Cloudways Breeze

Lak:
*Existuje mnoho zpráv, že aktivace programu Varnish způsobí více škody než užitku, a v některých případech to může dokonce poškodit váš web. Ve většině případů bych se vyhnul zapnutí Lakování.

Možnosti lakování Cloudways Breeze

10. Přidání cloudflare

Přihlaste se k bezplatnému plánu, projdete soubor stránek a poté uvidíte dvě jména jmen:

Změna jmenného serveru cloudflare

Přihlaste se, kam vaše doména hostí (např. GoDaddy) a změňte jmenné servery na Cloudflare’s:

Nameservery Godaddy Cloudflare

Přihlaste se do Cloudways a přejděte na „Nastavení“ & Balíčky “ aktivujte modul WAF Cloudflare:

Pravidlo WAF pro Cloudflare Cloudflare

Cloudways má také možnost placené CDN, která je $ 1 za 25 GB:

Cloudways-CDN

11. 59+ datových center

Cloudways má ve skutečnosti 59 datová centra pokud kombinujete všechny své poskytovatele cloudu, ne 25.

Cloudways-Data-Centers

Při výběru plánu procházejte jejich umístění.

 • DigitalOcean: 8 datových center
 • Linode: 8 datových center
 • Vultr: 15 datových center
 • AWS: 14 datových center
 • Google Cloud: 14 datových center

Cloudways 59 Datová centra

12. Zdarma SSL

Zdarma Pojďme šifrovat SSL je součástí Cloudways. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na jeho aktivaci.

Cloud-Free-SSL

13. Doplňky cloudů (zvláštní služby)

Cloudways nabízí několik doplňků (placené služby):

Cloudways-Add-Ons

Snadné DNS – Líbí se mi myšlenka prémiového serveru DNS, dokud mi nebylo řečeno, že s Cloudflare ho nemůžete použít. I když to teď nepoužívám, možná budu muset v blízké budoucnosti točit.

Rackspace Email – plně spravované obchodní e-mailové řešení.

Elastický e-mail – skvělé, pokud odesíláte citlivý e-mail (viz Cloudways ’) porovnání e-mailů).

Migrace aplikací – Cloudways migrují 1 web zdarma, poté 25 USD za web poté.

Upgrade aplikace – pokud se obáváte aktualizovaného WordPress, pluginů atd., Můžete za to zaplatit $ 50 $ / měsíc, ale upřímně neznám nikoho, kdo by to udělal.

CloudwaysCDN – to je stejné jako StackPath (Cloudways a StackPath jsou partnery) a stojí 1 $ za 25 GB. Používám Cloudflare i StackPath, což mi ušetřilo spoustu šířky pásma.

StackPath-CDN-Analytics

14. Další funkce

Představení – Pokud chceš naklonujte svůj web testovat nové návrhy / pluginy, je to velmi snadné. Stačí přejít do aplikace, kliknout na tři tečky a kliknout na „Klonovat aplikaci / vytvořit pracovní web“.

Cloudways Staging Clone

Vertikální škálování – kdykoli upravte svůj server tak, aby obsahoval více zdrojů nebo úložiště.

Cloudways-Vertical-Scaling

Zálohy – snadno si vezměte zálohu, kdykoli budete chtít.

Zálohování v cloudu

GIT – používá se k implementaci vývojových pracovních toků (mají tutorial o tom).

Cloudways-GIT

Přidejte členy týmu – láska, že můžete nastavit oprávnění pro lidi, kteří mají přístup.

Členové týmu Cloudways-Team

15. Žádné e-mailové hostování

Cloudways neposkytuje hostování e-mailů, ale jsou s nimi spojeni Rackspace poskytnout e-mailový hosting za pouhých $ 1 / e-mail / měsíc namísto 2 $ / e-mail / měsíc (Rackspace price).

A v případě transakčních / odchozích e-mailů jsou partnery Elastický e-mail pro snadné nastavení, nebo si můžete nastavit svého vlastního poskytovatele SMTP jako Gmail SMTP, SendGrid, Mailgun.

Nastavení Cloudways-SMTP

16. Přínos Managed Hosting

Kromě velkého zvýšení výkonu se o spravovaný hosting stará také aktualizace softwaru, opravy zabezpečení a správa hardwaru. Ale výkon je největší remíza.

Rozdíl mezi sdíleným hostingem a spravovaným cloudovým hostingem je obrovský. GoDaddy, Bluehost, HostGator, TSOhost a v podstatě každý sdílený hosting kromě SiteGround (a možná A2) jsou kecy. Pokud jste ještě nikdy nezažili cloudový hosting, uvidíte při klepnutí na vaše stránky vylepšené doby odezvy serveru, doby načítání v GTmetrix a znatelný rozdíl..

Managed Hosting Anketa

17. Závěr: Jsem šťastný táborník

Za prvé, téměř každá hostitelská společnost blokuje recenze na Facebooku (pravděpodobně proto, že ji tolik lidí používá k feně). Cloudways je jedním z mála hostitelů, který to umožňuje Recenze na Facebooku. A když jsem to naposledy zkontroloval, měli 4,5 / 5 hvězdiček s 500 a více recenzemi, což je pro Facebook docela zatraceně dobré. S velkou zkušeností, kterou jsem udělal, jsem se rozhodl nechat jim svůj vlastní klenot Posouzení:

Cloudways-Facebook-Review

18. Cloudways # 1 V anketách na Facebooku

SiteGround a Cloudways jsou obvykle nejlepšími 2 hostiteli v anketách na Facebooku. Služba SiteGround byla ve skutečnosti hodnocena jako první v anketách 30+, ale to proto, že byli navždy v okolí, více lidí je používalo a jsou levnější (dokud se nebudete muset obnovit). Existuje však obrovský posun lidí, kteří se stěhují z SiteGround do Cloudways, hlavně kvůli obnovovacím cenám SiteGround..

Doporučení pro hostování Facebook

Anketa VPS Cloud Hosting WooCommerce

Doporučení hostitele Elementor

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

VPS Cloud Hosting Anketa

Návrhy na hostování WordPress

Oblíbený hosting pro Elementora

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

19. Použil bych SiteGround, pokud…

 • Chcete úžasnou a spolehlivou podporu
 • Dosud jste se nezaregistrovali k promo cenám
 • Víte, jak optimalizovat své stránky, aby se snížilo množství CPU
 • Máte web s nízkým provozem a nepotřebujete cloudový hosting
 • Chcete být s renomovaným hostitelem, který existuje už mnoho let
 • Nejste zdatní se správou svých webových stránek a hledáte „snadný“ hosting
 • Chcete nejrychlejší sdílený hosting v okolí (mnohem lepší než GoDaddy), EIG, atd)

20. Použil bych Cloudways, kdyby…

 • Chcete čistý výkon (zdaleka největší důvod)
 • Plán GoGeek společnosti SiteGround jej nerozřezává (buď kvůli CPU nebo obnovovacím cenám)
 • Chcete představovat a GIT bez ohledu na to, jaký plán si vyberete
 • Vaše očekávání podpory nejsou tak vysoká jako SiteGround
 • Jste spravedlivější, pokud jde o správu vašich webových stránek

WordPress také doporučuje DigitalOcean v jejich průvodce optimalizací:

Doporučení pro digitální oceán

Získejte hosting z Cloudways

(ušetříte 25% po dobu 2 měsíců promo kódem OMM25)

Často kladené otázky

&# x1f535; Je cloudway rychlý?

Cloudways mi poskytly asi dvakrát rychlejší načítání než cloud hosting SiteGround a platím 1/2 toho, co jsem byl. Můj web se načte okamžitě a vy můžete kliknout skrz mé stránky, abyste viděli, jak rychle se načítají. Používají nejnovější verze PHP, MariaDB a velmi rychlou infrastrukturu.

&# x1f535; Které 5 poskytovatelů cloudového hostingu používají?

DigitalOcean, Vultr, Linode, Google Cloud a Amazon (AWS). Jejich plán DigitalOcean je nejoblíbenější, nejlevnější a je to, co používám.

&# x1f535; Co je struktura cen Cloudways?

Cloudways má měsíční cenovou strukturu bez ročních smluv nebo předběžných poplatků.

&# x1f535; Podporuje Cloudways e-mail?

Cloudways neposkytuje hostování e-mailů přímo, ale jsou v partnerství s Rackspace, který jej nabízí za pouhých $ 1 / email / měsíc místo 2 $ / email / měsíc (Rackspace price).

&# x1f535; Jak se Cloudways porovnávají s SiteGround?

Mají lepší hodnotu, zejména jakmile dosáhnete obnovovacích cen SiteGround, ale jsou také trochu více technické. SiteGround je vhodný pro sdílený hosting, ale pokud je rychlost důležitá, Cloudways je cesta.

&# x1f535; Je Cloudways prostředníkem?

Svým způsobem ano. Jejich hosting je označen asi 200%, protože je to řízený hosting. Pokud máte čas na konfiguraci a údržbu vlastního serveru, můžete si koupit přímo od poskytovatele cloudového hostingu. Jinak to Cloudways za vás spravuje.

Jste připraveni vyzkoušet výkonné servery na spravovaném cloudovém hostování?
Nebuď jako já a myslím si, že právě proto, že sdílený hosting SiteGround je dobrý, nejsou k dispozici výkonnější servery. Jakmile jsem konečně stiskl spoušť, už se nedíval zpět.

+1 pro Cloudways
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map