Recenze hostingového cloudu SiteGround – používám ji od března 2016 a i když je to 80 $ / měsíc, jsem také velmi šťastný

Na cloudovém hostingu SiteGround jsem od března 2016.


Upgradoval jsem z nich polooddaný plán GoGeek což je dostačující pro mnoho středních provozů, ale chtěl jsem, aby se moje načítání načítalo ještě rychleji. Po všem, Rychlost WordPress je můj thang.

Když jsem upgradoval na cloud, došlo k několika okamžitým rozdílům…

Máte-li dotazy ohledně cloudového hostingu SiteGround (nebo jakýkoli jejich plán), napište mi komentář. Byl jsem s nimi více než 2 roky a často píšu o hostování WordPressu.

1. Ano, ve skutečnosti používám cloudový hosting SiteGround

Zde je e-mail, který jsem dostal, když jsem upgradoval …

SiteGround-Cloud-Hosting-Email

2. Co je cloud hosting?

Definice:

Umožňuje neomezenému počtu strojů fungovat jako jeden systém. Další hostingová řešení (sdílená nebo vyhrazená) závisí pouze na jednom počítači, zatímco zabezpečení hostingu v cloudu je zaručeno mnoha servery. Cloudová technologie umožňuje snadnou integraci dalších zdrojů, jako je prostor nebo RAM, a umožňuje tak růst webových stránek.

Definice SiteGround

Cloud hosting může někdy fungovat lépe než specializovaná hostingová řešení

Výukový program SiteGround Cloud

To znamená, že váš web bude mít svůj vlastní izolované zdroje a nebudou ovlivněny problémy s weby, se kterými byste jinak sdíleli servery. Tyto izolované zdroje plus vyšší CPU + RAM se zlepšují rychlost, bezpečnost a manipulace s dopravními hroty.

Sdílený hosting
Sdílíte servery se stovkami dalších webů, což snižuje výkon. To je v pořádku pro menší webové stránky na a 3,95 $ / měsíc rozpočet, ale není ideální, pokud chcete vyšší rychlost, bezpečnost a spolehlivost.

Cloud hosting
Váš web je hostován v síti serverů na rozdíl od jednoho samostatného serveru. Pokud jeden selže, ostatní odškodní. Na 80 $ / měsíc můžete očekávat lepší dobu načítání, zabezpečení a dobu provozu během dopravních špiček.Semi-Dedicated Hosting
Síťový program GoGeek, nazývaný také program GoGeek společnosti SiteGround, je jen 4x rychlejší než běžný sdílený hosting 11,95 $ / měsíc. To je vynikající plán pro ty, kteří nechtějí platit 80 USD / měsíc za cloud hosting.

Vyhrazený hosting
Především pro webové stránky s vysokým provozem, které vyžadují výkonné procesory a RAM. Cena SiteGround je 229 $ / měsíc a přichází s podporou VIP včetně probíhajících aktualizací softwaru, nepřetržitého monitorování a rychlé technické pomoci.

Pro koho to je?
aplikace závisí na vašem webu, ale cloud hosting je obvykle určen stránky se středním provozem které mohou mít 100 uživatelů online současně. Nebo provozujete složitý web, který potřebuje více CPU, RAM a diskového úložiště než sdílené plány hostování. Je určen pro aplikace náročné na zdroje a webové stránky, které vyžadují speciální nastavení konfigurace serveru, například PHP spuštěné jako modul Apache. Nebo pro mě je to, pokud chcete svůj web posunout na vyšší úroveň rychlosti, doby provozu a zabezpečení.

3. 2 CPU, 4 GB RAM, 40 GB SSD prostoru

Cloudový server SiteGround je standardně dodáván s pamětí 2CPU + 4 GB RAM. To by mělo být dost pro většinu webů, ale pokud provozujete web s vysokou návštěvností nebo potřebujete více zdrojů, aby se váš web zrychlil a kompenzoval provoz, můžete se přihlásit do svého cPanelu a přidat další (např. Během vrcholných sezón). Můžete také nastavit svůj plán na autoscale pokud to vaše servery potřebují (a dostanou upozornění, pokud ano).

Ceny za web-cloud-hosting-ceny

procesor – (centrální procesorové jednotky) zpracovávají a provádějí programy. Pokud je na vašem webu zadáno více požadavků, jsou zařazeny do fronty v řadě. Více procesorů je zpracovává rychleji, a tím zrychluje váš web. Přemýšlejte o tom jako o Intel Core i7 pro váš počítač, pouze pro váš web. 2 CPU je obvykle spousta, ale u cloudu máte vždy možnost upgradovat.

RAM – dočasně ukládá data a příkazy, poté je předává pro výpočet. Stejně jako byste do notebooku přidali další slot RAM, přidání RAM do plánu cloudového hostingu je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, aby se vaše webové stránky načítaly rychleji.

Úložný prostor – zkontrolujte, kolik úložného prostoru používáte v aktuálním plánu hostování (obvykle najdete v cPanelu). Poté přidejte potřebné množství do svého cloudového hostovacího plánu.

Upgradujte kdykoli – můžete sledovat svou paměť v SiteGround cPanel abyste zjistili, zda je váš server stresovaný (je vždy na hranici vašich limitů). Pokud k tomu dojde, můžete v případě potřeby více paměti RAM nebo CPU. Tehdy byl jejich minimální plán pouze 2 GB RAM a já jsem upgradoval na 4 GB:

Využití hostingové paměti

4. Zdroje autoscale pro kompenzaci dopravních špiček

Pokud máte nejvyšší sezónu nebo chcete kompenzovat dopravní špičky, máte možnost nastavit váš cloudový hostingový účet na autoscale (zvyšte CPU + RAM), pokud by váš web měl velký provoz. Jinak by váš web fungoval velmi pomalu nebo se vypnul (jako je sdílený hosting).

Chcete-li to provést, přihlaste se do svého SiteGround cPanel a klikněte na Autoscale…

cloud-autoscale

Pak jednoduše vytvořte událost podle vašich potřeb …

siteground-cloud-autoscale

5. Žádné přetížení CPU nebo přetaktování serveru

S Sdílený hosting SiteGround je váš web dočasně vypnut kvůli Přerušení CPU. To znamená, že jste překročili limit prostředků plánu a můžete být způsobeni instalací chybného pluginu, povolením CDN (síť pro doručování obsahu), jako byste měli v mezipaměti W3, nebo jen špatným kódem. Ve skutečnosti se mi to stalo, když jsem byl na sdíleném hostingu.

NEBUDE pravděpodobné, že by se vám to stalo v cloudhostingu (k přetížení CPU obvykle dochází na serverech se středním provozem využívajícím sdílený hosting). I když se tomu můžete vyhnout omezování poprav, Limity procesoru SiteGround ve sdílených plánech často nestačí pro tyto weby se středním provozem.

cloud-hosting-cpu-resources

6. Izolované zdroje znamenají lepší doby provozu a zabezpečení

Vzhledem k tomu, že servery nesdílíte s jinými weby, nebude provedeno, pokud s nimi něco pokazí. U cloudového hostingu existuje mnohem menší riziko, že se dostanou do technických problémů.

7. Další funkce, které přicházejí s cloudhostingem

Cloudový server SiteGround přichází s následujícími funkcemi:

 • Zálohy
 • Prioritní podpora
 • Automatické aktualizace
 • Migrace hostingu zdarma
 • Zadní & restaurátorská služba
 • Neomezené hostované webové stránky
 • Podpora související s WordPress
 • Velké množství úložiště e-mailů
 • Zabezpečení a prevence spamu
 • 4 datová centra vybrat si z
 • SiteGround’s rychlostní technologie
 • SiteGround’s uptime technologie
 • SSD (solid state drive) pro rychlost
 • CDN (síť pro doručování obsahu) pro rychlost
 • Servery NGINX, HTTP / 2, PHP7 a HHVM pro rychlost
 • Zdarma doménové jméno, SSL, WordPress autoupdates, ukládání e-mailů

Navíc vše, co je uvedeno na SiteGround’s cloudová hostitelská stránka:

funkce cloudového hostování

8. Jak jsem zkrátil čas načítání na 4 sekundy v Pingdomu

Napsal jsem docela populární tutoriál pro optimalizaci rychlosti WordPresss, ale váš plugin a hosting v mezipaměti jsou dva hlavní faktory. Pokud můžete klesnout o 49 dolarů WP Rocket bylo to Plugin s hodnocením # 1 v této anketě na Facebooku a lze jej snadno nastavit pomocí my Výukový program WP Rocket který také ukazuje, jak přidat CDN Cloudflare + StackPath. Zkombinujte to s cloudovým hostingem SiteGround a váš web by se měl rychle načítat. Pokud dáváte přednost použití bezplatného pluginu pro mezipaměť, mám také návod Nejrychlejší mezipaměť WP a Celková mezipaměť W3 (2 nejlépe hodnocené BEZPLATNÉ mezipaměti pluginy). Použil bych jeden z těch přes SiteGround Zásuvný modul SG CachePress když mi přinesli lepší výsledky.

Tady je můj web …

OMM na místěGround

A má .4s doba načítání v Pingdomu

Časy načítání Pingdomu

9. Co říkají ostatní lidé o cloudu SiteGround

@SiteGround váš cloud hostující skály. Skutečně jde o znatelné zlepšení oproti GoBig. Existují nějaké aplikace pro iPhone, které udržují kontrolu funkčnosti serveru?

– Andrew (@andrewmcsweeney) 24. října 2015

@SiteGround Jeden měsíc dokončen v siteground .. Naštěstí jsme obnovili naše cloud hosting balíčky .. :) Děkuji moc moc..

– StudentProjectGuide (@projects_buzz) 1. listopadu 2016

.@SiteGround je náš #Webová stránka #Hosting Bůh! Právě upgradován na službu Business Cloud pomocí dvou procesorů Cores a můj web letí! dík!

– Reality Crowd TV (@RealityCrowdTV) 11. března 2015

dík @siteground za upgrade mého cloudového hostovacího účtu: závažné zlepšení výkonu! pic.twitter.com/eke2S80lj5

– Simon Kloostra (@simonkloostra) 18. března 2014

Právě jste se zaregistrovali @SiteGround mrak, odkud se vzdálit @hostmonster/@bluehost. dík @norcross @syedbalkhi @ corymiller303

– Michael Torbert (@michaeltorbert) 26. února 2016

@Siteground vyfukování vody pomocí HHVM na plány cloudového hostingu https://t.co/jgCb3wVTEd #bizitalk #hosting #vps #mrak

– Jonathan Griffin (@thebesthostnews) 23. května 2015

Hostgator jsem opustil po 10 letech. Nyní vše přesuneme do cloudového hostingu Siteground.

– Sue Bride (@sueken) 15. září 2015

Potřeba #podařilo se #WordPress #hosting ? @SiteGround Nový škálovatelný cloud #vps je skvělý. Používám jej pro všechny své weby wp. http://t.co/dcxNBZJxci

– Mark Cyrus (@markcy_) 30. dubna 2015

Miluji to! @RealityCrowdTV @StephenCaggiano Dobrá věc, kterou jsme změnili @SiteGround balíček do jejich cloudového řešení :). Provoz webových stránek nahoru!

– Manolis Sfinarolakis (@A BeverJoeVC) 4. března 2015

@EricHamm přepnuto na a @SiteGround cloud vps a výkon a podpora jsou opravdu úžasné!

– Hans Swolfs (@ Photastic) 11. října 2014

@gsterling Jsem velký zastánce #managedwordpresshosting Setrvačník je skvělý, ale používal jsem ho @SiteGround‘s cloud hosting a miluji to.

– Chris Ratchford (@prodentite) 14. července 2016

10. Závěr: Je to bomba, pokud si můžete dovolit $ 80 / měsíc

Pamatujte, že SiteGround bude migrovat váš hosting zdarma, takže vše, co musíte udělat, je vybrat si svůj plán a odeslat jim své přihlašovací údaje. Můžete také volat přímo na číslo 1-866-605-2484.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

Pokud provozujete relativně menší web a chcete zkrátit dobu načítání, aniž byste museli platit 80 $ / měsíc, jejich Plán GoGeek je levnější (11,95 $ / měsíc) a jedná se o semi-dedikovaný hosting, který vám poskytuje 4x více serverových zdrojů než jejich ostatní sdílené hostingové plány. Takže pokud cloudový server SiteGround je jističem rozpočtu, zkuste GoGeek … vždy můžete upgradovat!

Podívejte se na cloud hosting SiteGround

Podívejte se na mé další recenze na webu

StartUpGrowBigGoGeekMrak

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map