SiteGround vs. Bluehost WordPress Hosting Review: Moje osobiste doświadczenie (i co większość ludzi mówi w grupach na Facebooku)

SiteGround vs. Bluehost


Muszę się do czegoś przyznać…

Wiele lat temu byłem jednym z tych blogerów polecających Bluehost jako partner. Ale zmieniło się to po dołączeniu do ponad 30 grup na Facebooku i przeczytaniu setek rozmów, w których ludzie pytali o „najlepszy” hosting. Natychmiast przeniosłem moją stronę z Bluehost do SiteGround (spoiler: moje czasy ładowania są teraz poniżej 1 s). Przestałem też polecać Bluehost, ponieważ nie było między nimi porównania – przeprowadźcie badania w mediach społecznościowych!

SiteGround został oceniony jako gospodarz nr 1 w 34 ankietach na Facebooku (nawet gdy w porównaniu do Bluehost) i jest również używane przez Yoast. Ludzie, którzy przeprowadzili migrację z Bluehost do SiteGround, mogli to zrobić odciąć 7s od czasu ładowania. Przeszukuj Trustpilot, zaawansowane wyszukiwanie na Twitterze i grupy na Facebooku. Zobaczysz mnóstwo obecnych klientów Bluehost narzekających na ich wolne serwery, przestoje i super wolne wsparcie. Podczas gdy większość klientów SiteGround jest naprawdę zadowolona.

Z kim skończyłem?

SiteGround i oczywiście cieszę się, że tak zrobiłem, ponieważ jest tam mnóstwo oddziałów Bluehost, którzy będą kierować tobą w zły kierunek. Istnieje również przytłaczająca ilość dowodów z mediów społecznościowych, że SiteGround jest szybszy. Z ich Plan GoGeek i kilka optymalizacji strony, które udało mi się uzyskać <Czasy ładowania 1s i 100% wyników GTmetrix. Nigdy nie udało mi się tego uzyskać na Bluehost. Dlaczego więc SiteGround jest lepszy? Tego się nauczysz w tej recenzji.

Bluehost-Managed-WordPress-Hosting

1. SiteGround vs. Bluehost W 34 ankietach na Facebooku

SiteGround zajął pierwsze miejsce w 34 różnych ankietach, podczas gdy Bluehost nie było nigdzie na mapie. Wiele z nich zostało zrobionych w grupach prywatnych, więc musisz dołączyć do nich, aby zobaczyć ankiety (dostarczyłem również zrzuty ekranu). The WordPress Hosting Facebook Group to świetne miejsce do uzyskania obiektywnych opinii na temat hostingu – ponieważ nie pozwalają one na linki partnerskie i autopromocje.

SiteGround vs Bluehost

SiteGround vs Bluehost Facebook AnkietaZobacz ankietę2017-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia dotyczące hostingu ElementorZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe z lipca 2019 rZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Host-Poll-sierpień-2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuShared-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta Hosting 2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuGo-To-Hosting-CompanyZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-Hosting-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWooCommerce-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2016-Web-Hosting-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-WordPress-Hosting-Provider-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-2019-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta przyjazna dla hostingu WPZobacz ankietę lub Zrzut ekranuSiteGround vs Bluehost Twitter AnkietaZobacz ankietę2016-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuUlubiony hosting dla ElementoraZobacz ankietę lub Zrzut ekranuZalecenia hostingowe 2018Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress Hosting Poll wrzesień 2018.pngZobacz ankietę lub Zrzut ekranuManaged-WordPress-Hosting-Poll-2017Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuAnkieta 2019-Hosts-Ankieta-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Poll-For-SpeedZobacz ankietę lub Zrzut ekranuWordPress-Hosting-Poll-June-1Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuSiteGround-ZalecenieZobacz ankietę lub Zrzut ekranu2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-PollZobacz ankietę lub Zrzut ekranuBest-Web-Hosting-Provider-AnkietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-Ankieta-luty-2019Zobacz ankietę lub Zrzut ekranuHosting-rekomendacje-ankietaZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPressZobacz ankietę lub Zrzut ekranu

Ankieta hostingowa 2019

2. Unikaj pułapek partnerskich Bluehost

Partnerzy Bluehost zaśmiecają grupy dyskusyjne Google, Quora i Facebook złymi radami. Bluehost zachęca ich wysokimi prowizjami i to naprawdę wszystko, na czym im zależy.

Jak założyć blog z Bluehost

Gdzie uzyskać naprawdę bezstronne opinie na temat hostingu

Bluehost EIG TwitterLinki partnerskie Bluehost

Oczywiście istnieje również wiele podmiotów powiązanych z SiteGround (tak, w tym ja). Ale większość moich recenzji wyciągam z mediów społecznościowych i zajmę się 2 głównymi problemami SiteGround – wysokimi cenami odnowienia i limitami procesora. Powiem ci również, że większość osób, które migrują poza SiteGround, albo wybiera DigitalOcean na Cloudways, albo A2 (zobacz mój inne alternatywy hostingowe).

3. Wykonaj badania dotyczące EIG

Ta sama firma (Endurance International Group) jest właścicielem ponad 60 różnych firm hostingowych, w tym Bluehost, HostGator, HostMonster, Site5, iPage, Unified Layer i wielu innych.

Dlaczego powinieneś unikać EIG

 • Oni mają proszę akcjonariuszy (zyski nad ludźmi)
 • Obniż koszty, pakując zbyt wiele osób na tym samym serwerze
 • „Usprawniają” wsparcie poprzez zwalnianie pracowników i zmuszanie klientów do wiecznego oczekiwania
 • Nie aktywnie inwestują w nowe technologie (powoli wypuszczają nowe wersje PHP)
 • Są znani z nabywania porządnych firm hostingowych, ale potem idą w dół

Lista marek EIG

Przeczytaj o EIG…

EIG FacebookEIG Twitter

4. Serwery Bluehost są wolne jak diabli

Jeśli zależy Ci na szybkich czasach ładowania i dobrych raportach GTmetrix / Pingdom, Bluehost nie pomoże. Przepełnili swoje serwery i mnóstwo osób narzeka na to na Facebooku + Twitterze.

Oto, co mówi Bluehost w ich Zgoda użytkownika:

„Konta z dużą liczbą plików (liczba i-węzłów przekracza 200 000) mogą mieć niekorzystny wpływ na wydajność serwera.”

Aby dać ci pomysł, SiteGround ma limit 150 000, 300 000 i 450 000 węzłów dla swojego planu StartUp, GrowBig, GoGeek. Do jakiego planu hostingowego odnosi się Bluehost, gdy wspominają o tych 200 000 limitach i-węzłów? Możemy tylko zgadywać, ale sądząc po liczbie osób narzekających na swoje serwery, ten limit prawdopodobnie dotyczy większości planów na Bluehost.

Wsparcie SiteGround vs Bluehost

Bluehost Powolny czas reakcji serwera

Dedykowany czas odpowiedzi serwera Bluehost

Czas reakcji serwera Bluehost Crap

Czas reakcji serwera Bluehost

Jak sprawdzić, czy serwer działa wolno
Możesz uruchomić dowolną stronę internetową Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera znajduje się w raporcie, co oznacza, że ​​Twój serwer (host) działa wolno. To się często zdarza w Bluehost.

Skróć czas reakcji serwera

5. Częste przestoje

Wyszukaj na Twitterze hasło „Bluehost w dół”, A zobaczysz mnóstwo osób mających problemy z przestojami. Niektóre witryny zostały wyłączone ponad tydzień i wsparcie Bluehost może mniej obchodzić.

Gdy byłem w Bluehost, moja strona była zawieszana mniej więcej raz w tygodniu, czasem przez wiele godzin. Naprawdę bolesne było pytanie, czy to był ich hosting, czy też coś, co zrobiłem, było złe. Po migracji do SiteGround wszystkie problemy związane z przestojami zniknęły. Ponownie, jeśli jest to witryna biznesowa, na której polegasz, aby zarabiać pieniądze, nie wybieraj Bluehost.

To bardzo źle Bluehost napisał list z przeprosinami:

List z przeprosinami Bluehost

Bluehost nieustannie przeprasza:

Bluehost-Przeprosiny

6. Powolne + niepomocne wsparcie

Wsparcie Bluehost jest nieporównywalne z SiteGround. Dzięki SiteGround możesz rozpocząć czat na żywo w ciągu kilku sekund, a bilety odpowiedzieć w ciągu 10-15 minut. Odpowiedź na Bluehost może potrwać kilka godzin, a nawet tygodni. Najgorsze jest to, że pojawiło się wiele doniesień o nich, że „będą śledzić”, ale nigdy tego nie zrobią. Jeśli twoja strona nie działa na swoich serwerach, może to być bardzo frustrujące.

Wsparcie Bluehost

Wsparcie telefoniczne BluehostPowolna pomoc telefoniczna Bluehost

7. Obie firmy mają nieuczciwe fakturowanie

Aby uzyskać reklamowane ceny Bluehost (2,95 USD / miesiąc), musisz zapłacić 3 lata z góry, w przeciwnym razie zapłacisz więcej za 1-2 lata. Przekonasz się o tym dopiero po przejściu na stronę kasy.

Ceny Bluehost

Ceny odnowienia SiteGround są wysokie. Możesz uzyskać do 3 lat ich promocyjnej ceny, a potem skacze. Dlatego, jeśli możesz, zapłaciłbym za 3 lata, ponieważ przy tej wartości jest to prawdopodobnie najlepszy udostępniony hosting. W zeszłym roku zapisałem moją dziewczynę do SiteGround i żałuję, że nie płaciłem przez 3 lata. Gdy nadszedł czas na odnowienie, ostatecznie przenieśliśmy się do A2 (to strona internetowa restauracji, a ona po prostu chciała, aby działała jak najtaniej). Próbowałem ją przekonać do odnowienia lub przejścia do Cloudways. Chciała taniej, a ja wiem lepiej niż kłócić się z kobietami.

Cennik odnowienia SiteGround

8. Dlaczego nie powinieneś używać Bluehost

 • Posiadany przez EIG który jest właścicielem ponad 60 różnych hostów i jest zniesławiony pakowaniem zbyt wielu osób na tym samym serwerze, strasznym wsparciem, częstymi przerwami w pracy, a którego głównym celem jest zadowolenie akcjonariuszy (nie klientów) poprzez agresywną promocję ich programu partnerskiego, zamiast dbania o istniejące klienci
 • 3 lata płatności z góry (SiteGround to 1 rok)
 • Niezwykle wolno wypuszcza nowe wersje PHP
 • Błędy serwera, takie jak złe bramy lub wewnętrzne błędy serwera
 • Wsparcie jest okropne (np. 1 godzina oczekiwania)
 • Wsparcie nie przyzna, jeśli problem stanowią serwery
 • Ciągle próbuje sprzedać niepotrzebne ulepszenia
 • Wbudowane SEO nic nie robi (całkowicie osobne pole)
 • Nie wymieniają, jakiego rodzaju technologii prędkości / czasu pracy używają
 • Nie obsługują etapowego przetwarzania, Let’s Encrypt SSL, innych kluczowych funkcji
 • Są dla początkujących użytkowników witryny, którzy nie przeprowadzają pełnych badań
 • Ukończyłem ponad 30 projektów prędkości WordPress i jest ciężko, gdy strony przechodzą z 10 do 3 sekund, ale klienci nadal nie są zadowoleni, ale odmawiają zmiany hostów
 • Dostajesz to, za co płacisz, a Bluehost jest tani jak diabli (na wielu WordCampach mówi się, że płacą za hosting tak samo, jak obiad z krewetkami). W przeciwnym razie nie narzekaj na powolną stronę internetową i złe działania / wsparcie

9. Dlaczego korzystam z SiteGround

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

10. Migracja Bluehost na SiteGround = 7 s czasu ładowania

Spójrz na ludzi, którzy przeprowadzili migrację z Bluehost do SiteGround i opublikowali nowe czasy ładowania. Partnerzy mogą powiedzieć, co chcą, ale są to klienci niepowiązani, którzy faktycznie przeszli przez to doświadczenie. SiteGround’s technologia prędkości jest o wiele szybszy niż Bluehost.

Bluehost To SiteGround Migration

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Nie wspominając o moim własnym raporcie GTmetrix:

Raport 2019-GTmetrix

Oto moje Raport pingi:

Raport Pingdom 2019

11. Serwery SiteGround są szybsze

Teraz, gdy zauważyłeś poprawę czasu ładowania osób, które przeprowadziły migrację, chcę omówić kilka rzeczy, które możesz zrobić na pulpicie nawigacyjnym SiteGround, dzięki czemu Twoja witryna będzie jeszcze szybsza. Możesz sprawdzić ich Demo cPanel jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie wszystko jest.

Technologia SiteGround-Speed

SG Optimizer
Polecam albo użycie ich Wtyczka SG Optimizer lub WP Rocket (użyj tylko jednego, nie musisz używać obu). SG Optimizer jest szybszy niż jakakolwiek inna wtyczka pamięci podręcznej, ponieważ wykorzystuje buforowanie po stronie serwera zamiast buforowania opartego na plikach używanego przez inne wtyczki pamięci podręcznej. Ale nie ma tak wielu funkcji, jak WP Rocket. Jest to kompromis między szybszym buforowaniem lub bardziej „różnymi” optymalizacjami prędkości. Testowałbym oba, aby zobaczyć, który daje najlepsze wyniki w GTmetrix.

Cloudflare
Na pulpicie nawigacyjnym SiteGround możesz to zrobić aktywuj Cloudflare jednym kliknięciem. Jest to bezpłatny CDN z ponad 200 centrami danych i nie ma absolutnie żadnego powodu, aby nie korzystać z tego.

PHP 7+
W twojej SiteGround Menedżer PHP, możesz uaktualnić do PHP 7.3. Już samo to może spowodować zauważalną poprawę prędkości, nawet podczas przeglądania stron. SiteGround jest zawsze jednym z pierwszych hostów wydających nowsze wersje PHP, podczas gdy Bluehost spóźnia się na imprezę.

Wyższe plany = więcej zasobów serwera
Wyższe plany mają więcej zasoby serwera (Współczynnik szybkości witryny 1). Udaj się do ich strona funkcji i przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby”, a następnie najedź kursorem na zakładkę „serwer”. Możesz zobaczyć, ile zasobów serwerowych pochodzi z każdego planu wraz z porównaniem ich planu StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek. Przynajmniej polecam ich plan GrowBig, ponieważ jest to tylko 2 USD miesięcznie i zawiera więcej zasobów serwerowych, priorytetowe wsparcie i nieograniczoną liczbę hostowanych stron internetowych. GoGeek oferuje jeszcze więcej zasobów + inscenizacja.

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

12. SiteGround jest wspierany przez Yoast, WordPress i Ivica

SiteGround jest używane przez Yoast:

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Są polecane przez WordPress (podobnie jak Bluehost, ale nie zasługują na to, aby tam być):

siteground-Recommended-wordpress-host

I Ivica (administrator popularnego WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku):

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

13. Czas sprawności wynosi 99,99%

Oto moja strona monitorowana przez Narzędzia Pingdom co wynosi 100%. To dlatego, że ich technologia dostępności jest bardzo niezawodny dzięki kontenerom Linux, monitorowaniu serwera, wewnętrznemu systemowi kopii zapasowych i bezpiecznej izolacji konta (którą stworzyła SiteGround). Wiele firm hostingowych UWAŻA, że ma 99,99% czasu działania, ale przy wszystkich błędach, które otrzymujesz przy złym hostingu, zdecydowanie nie jest to 99,99%. Dzięki SiteGround twoje serwery będą super niezawodne, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoja strona internetowa zostanie bez powodu (zaufaj mi, byłem tam).

SiteGround-Uptimes

14. Wsparcie jest fenomenalne

Nie obchodzi mnie, ile funkcji ma Twoja firma hostingowa, jeśli ich wsparcie jest do bani, są do bani. Mogę odebrać telefon i uzyskać wsparcie SiteGround w niecałą minutę. To robi wielką różnicę. Ich zespół ma dużą wiedzę, szczególnie jeśli chodzi o WordPress.

Klienci SiteGround uwielbiają ich wsparcie.

Bluehost-vs-SiteGround-Support-Thread

15. Funkcje WordPress

SiteGround ma mnóstwo funkcji WordPres, które można znaleźć na ich temat strona funkcji:

SiteGround-WordPress-Features

SG Optimizer
Omówiłem to wcześniej, ale SG Optimizer nie tylko buforuje, ale wiele innych optymalizacji prędkości: minimalizacja, optymalizacja obrazu, leniwe ładowanie i uaktualnianie wersji PHP.

Automatyczne aktualizacje
Możesz włączyć automatyczne aktualizacje dla rdzenia / wtyczek WordPress w cPanel.

SiteGround WordPress Autoupdates

Zabezpieczenia WordPress
SiteGround dosłownie gra w gry, jeśli chodzi o WordPress i bezpieczeństwo. Stale monitorują luki w zabezpieczeniach i aktualizują swoje serwery, aby chronić Cię przed najnowszymi zagrożeniami – publikują na nich aktualizacje Strona na Facebooku cały czas, a klienci chwalą to z niesamowitymi opiniami. Otrzymujesz również okresowe wiadomości e-mail z informacją, że Twoja witryna jest bezpieczna.

Inscenizacja
Inscenizacja jest dostarczany z planem GrowBig / GoGeek i umożliwia utworzenie witryny demonstracyjnej w celu przetestowania nowych wtyczek, projektów i aktualizacji przed uruchomieniem ich w witrynie (co odbywa się za jednym kliknięciem).

Wsparcie WordPress
Mam wrażenie, że większość klientów SiteGround korzysta z WordPress, a oni są bardzo kompetentni w rozwiązywaniu problemów z wtyczkami, pomagając ci blokować niechciane roboty indeksujące, które zużywają zasoby, i naprawiać błędy. Większość witryn nie działa na SiteGround, ale jeśli tak, są one bardzo responsywne, pomagając w odzyskaniu go. Ich obsługa WordPress jest niesamowita.

Funkcje eCommerce
Wszystkie plany SiteGround pochodzą hosting eCommerce funkcje takie jak bezpłatny SSL od Szyfrujmy. GoGeek pochodzi z Zgodność z PCI co zapobiega oszustwom związanym z kartami kredytowymi na stronach eCommerce. A jeśli nie masz ochoty instalować koszyka, SiteGround zrobi to za darmo.

SiteGround-eCommerce-Features

16. Ograniczenia procesora SiteGround

SiteGround informuje, ilu odwiedzających może obsłużyć każdy plan, ale naprawdę powinieneś na nie patrzeć strona funkcji co mówi ci o każdym planie Limity procesora. Jeśli ty przekraczać je, wyślą ci ostrzeżenia i ostatecznie zamkną twoją stronę. Dlatego najlepiej wcześniej zmniejszyć zużycie procesora (co może również skrócić czas ładowania). Wiele rzeczy jest tak prostych, jak instalacja wtyczki Heartbeat Control, wtyczki Blackhole For Bad Bots i korzystanie z bezpłatnego CDN Cloudflare.

SiteGround-Resources-Chart

Bądź zapobiegawczy w zmniejszaniu procesora i nie pozwól, aby ci się stało:

siteground-cpu-overages

Dolna linia: jeśli prowadzisz witrynę WooCommerce, wtyczki o wysokim procesorze lub Twoja witryna zużywa dużo zasobów, upewnij się, że zoptymalizujesz swoją witrynę i wybierzesz plan, który może obsługiwać te zasoby. Wsparcie SiteGround może również pomóc w wykryciu problemu. Każda firma, która oferuje hosting dzielony, zmniejszy zużycie procesora, nie tylko SiteGround.

17. Bezpłatne migracje według SiteGround

SiteGround robi bezpłatne migracje z ich planem GrowBig / GoGeek. Wystarczy otworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej i poprosić o transfer. Powinno być 0 przestojów i zrobiłem to dla wielu stron internetowych.

SiteGround Darmowy transfer strony internetowej

18. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Tutaj jest wykres porównania:

SiteGround-Features-Page

StartUp (3,95 USD / miesiąc) – dobre do hostowania 1 pojedynczej witryny, która nie wymaga dużych wtyczek procesora, WooCommerce lub dużego ruchu. Powinieneś go używać tylko wtedy, gdy dopiero zaczynasz i nie przewidujesz dużego ruchu. Nie ma wielu zasobów serwera, pamięci masowej, wersji pomostowej i innych funkcji. Dlatego generalnie polecam plan GrowBig, ponieważ kosztuje on 2 USD miesięcznie i oferuje znacznie więcej funkcji i zasobów serwerowych. StartUp nie radzi sobie z dużą ilością procesora.

GrowBig (5,95 USD / miesiąc) – hostuj nieograniczoną liczbę witryn z około 1,5x większą ilością zasobów serwera, większym miejscem do przechowywania, przemieszczaniem i zaawansowanym buforowaniem podczas korzystania z wtyczki SG Optimizer. Otrzymasz również bezpłatny transfer strony internetowej i kopie zapasowe na żądanie. GrowBig ma najlepszą wartość i jest ich najpopularniejszym planem. Nawet jeśli nie potrzebujesz wszystkiego, dodatkowe zasoby serwera są tego warte.

GoGeek (11,95 USD / miesiąc) – GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co jest około 4x szybsze niż zwykłe udostępniane plany hostingowe. Te zasoby serwera powinny znacznie przyspieszyć ładowanie witryny i są głównym powodem aktualizacji. GoGeek ma również priorytetowe wsparcie, ale ich regularne wsparcie jest i tak szybkie. Osobiście zaktualizowałbym tylko, jeśli chcesz więcej zasobów.

19. Inne alternatywy (polecam tylko 4 gospodarzy)

Oto 4 hosty, które uzyskały najlepszą opinię w grupach na Facebooku + Twitterze.

Dołącz WordPress Hosting Facebook Group aby zobaczyć, co mówią prawdziwi, niepowiązani ludzie. Jestem członkiem ponad 30 grup WordPress na Facebooku i oto podsumowanie wszystkich osób pytających „jaki jest najlepszy hosting dla WordPress?” Jest to oparte na ponad 35 ankietach na Facebooku, dowodach z Twittera, recenzjach Trustpilot i zdecydowanie za dużo czasu na czytanie tych rozmów. Możesz także skontaktować się z Hristo Pandjarov (Menedżer społeczności SiteGround) i Mustaasam Saleem Ansari (Menedżer społeczności Cloudways), które prawie zawsze stanowią 2 najlepsze opcje.

SiteGround
# 1 w ankietach na Facebooku i używanych przez firmy takie jak Yoast. SiteGround wydobywa z hosta inne wspólne hosty pod względem szybkości, wsparcia, czasu działania, funkcji i bezpieczeństwa. Mają świetne Recenzje Trustpilot i są ogromnym ulepszeniem w stosunku do GoDaddy, EIG i A2 Hosting. Przeprowadź badania i spójrz na osoby, które migrowały i opublikowane wyniki. Ceny za odnowienie są wysokie, ale jeśli jeszcze ich nie używałeś, w 100% skorzystałbym z cen promocyjnych, które otrzymujesz przez 1-3 lata, zaczynając od 3,95 USD / miesiąc.

Uzyskaj hosting z SiteGround

DigitalOcean On Cloudways
Większość osób opuszczających SiteGround korzysta z Cloudways. Zarządzany hosting w chmurze (szybszy niż udostępniany) i przewyższa WP Engine. Oto tweety od osób, które przeprowadziły migrację i opublikowały wyniki: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10. Wsparcie nie jest tak dobre jak SiteGround (bilety mogą zająć godziny zamiast minut), ale kompromis jest czysta. Wybierając plan, masz 5 opcji: Digital Ocean, Linode, Vultr, AWS i Google Cloud. DigitalOcean jest najbardziej popularny i zaczyna się od 10 USD / miesiąc. Po migracji koniecznie zaktualizuj do MariaDB 10.3, PHP 7.2, zwiększ limit pamięci do 256 MB i włącz Varnish + Redis. Już to samo może poprawić czasy ładowania o wiele sekund i można to łatwo zrobić na pulpicie nawigacyjnym CW. Ponownie wykonaj badania w grupach na Facebooku i sprawdź Recenzje Trustpilot – Cloudways to świetny wybór.

Zalecenia dotyczące hostingu Facebook

VPS Cloud Hosting Ankieta WooCommerce

Ankieta VPS Cloud Hosting

Sugestie dotyczące hostingu WordPress

Uzyskaj zarządzany hosting w chmurze z Cloudways

Hosting A2
Ustawiłem A2 na czerwono, ponieważ jest to obniżenie wersji z SiteGround, ale porównywalne. Ich 4,90 USD / miesiąc Swift plan jest całkiem przyzwoity w cenie – lepszy niż EIG. Ale wielu ludzi dalej Trustpilot awarie, słaba obsługa i niezbyt dobre serwery. Jeśli nie skorzystałeś z cen promocyjnych SiteGround, będziesz lepiej. Jeśli korzystasz już z SiteGround, odnów (ponieważ są niesamowite i są tego warte) lub zajrzyj do Digital Ocean na Cloudways. Używałbym A2 tylko do stron z hobby.

Uzyskaj hosting od A2

20. Co mówią ludzie w grupach na Facebooku

Poświęć kilka minut na przeczytanie tych rozmów, a decyzja będzie jasna.

Bluehost-vs-SiteGround-Thread

SiteGround-vs-Bluehost-Thread

bluehost-vs-siteground-in-facebook

Szukasz nowego dostawcy hosta na Facebooku

SiteGround-Feedback

Kolejny nieszczęśliwy-Bluehost-klient-wątek

Najlepsza rozmowa z gospodarzem

SiteGround’s częściowo dedykowany plan jest legalny, ponieważ zawiera 4x więcej zasoby serwera niż zwykły hosting dzielony (jeden z największych czynników w przewodniku optymalizacji WordPress). Wyniki Pingdom i GTmetrix są dobre i eleganckie, ale czas ładowania jest najważniejszym czynnikiem. Tego używam i mam 320ms czas ładowania w Pingdom, .5s w GTmetrix, ze 100% wynikami.

OMM-On-SiteGround

Zobacz tabelę porównawczą SiteGround StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Często Zadawane Pytania

&# x2705; Dlaczego wszyscy promują Bluehost?

Większość blogerów promuje Bluehost, ponieważ oferują najwyższe prowizje partnerskie. Płacą również dość grosza, aby polecić je na oficjalnej stronie hostingu WordPress, co ułatwia ich promocję. Ale jeśli przeprowadzasz badania w grupach Facebook związanych z WordPress, większość ludzi ich nie poleca.

&# x2705; Co ludzie mają przeciwko Bluehost?

Ich serwery działają wolno, wsparcie nie jest pomocne, a wiele osób ma przestoje. Bluehost jest także własnością EIG, która ma akcjonariuszy, którzy chcą zarabiać zamiast dbać o istniejących klientów. Są bardzo agresywni w swoim programie partnerskim.

&# x2705; Jest SiteGround lub Bluehost szybszy?

SiteGround jest szybszy, zwłaszcza jeśli korzystasz z wtyczki SG Optimizer i aktywujesz PHP 7.4 + Cloudflare na pulpicie nawigacyjnym SiteGround.

&# x2705; Czy SiteGround lub Bluehost jest tańszy?

SiteGround jest z góry tańszy, ale po osiągnięciu ceny odnowienia jest droższy niż Bluehost. Możesz uzyskać do 3 lat hostingu za cenę promocyjną, wtedy będziesz musiał zapłacić wyższe ceny przedłużenia.

&# x2705; Który jest lepszy dla stron WooCommerce?

Polecam plan GoGeek SiteGround. Witryny WooCommerce zwykle wymagają więcej zasobów serwera, ponieważ zazwyczaj mają więcej wtyczek i dodatkowe skrypty, style i fragmenty koszyka WooCommerce. Będziesz potrzebował mocniejszego serwera do obsługi tego. Możesz nawet całkowicie pominąć udostępnianie hostingu i wybrać szybszy host, taki jak Cloudways.

Jeśli masz pytanie dotyczące mojej recenzji SiteGround vs. Bluehost, napisz do mnie. Możesz także przeczytać moje pełne SiteGround Recenzja hostingu WordPress jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich cPanel, wtyczce SuperCacher, więcej porad Cloudflare itp. Miałem świetne doświadczenie z SiteGround i skorzystam z nich, jeśli potrzebujesz szybkiego, niezawodnego hostingu WordPress. A tak na poważnie, nawet jeśli nie wybierzesz SiteGround, zdecydowanie trzymam Z DALA od Bluehost. Chociaż więcej osób słyszało o Bluehost, dowody wyraźnie wskazują, że SiteGround jest lepszym wyborem.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map