SiteGround WordPress Hosting Recenze: # 1 Host ve 34+ Facebook Ankety (velmi rychle pro sdílený hosting), ale obnovovací ceny jsou vysoké

Jako super přidružená společnost SiteGround, Odkázal jsem na ně tisíce lidí.


Je ale také mou povinností varovat lidi před nevýhodami (obnovovací ceny a přetížení procesoru) a snažit se udržet mé recenze co nej nestrannější. Proto uvidíte věci jako Ankety na Facebooku, Tweety, a Reddit odpovídá v recenzi hostitele WordPress na tomto serveru SiteGround.

SiteGround byl tak blízko dokonalému hostiteli, jak jste se mohli dostat – rychlost, doba provozu, podpora, funkce a ceny byly fenomenální. Dodnes jsem <200ms doba odezvy serveru a úžasnou GTmetrix a Zpráva o pingdomu. Můj web WordPress se načítá šíleně rychle (kliknutím na mé stránky, pokud chcete) a klesl pouze jednou za 2 roky – asi 3 minuty.

Ale pak … zvýšili své ceny za obnovení.

Kluci, to bylo nevyhnutelné! Dobrý, rychlý, levný – vyberte 2. SiteGround nechtěl přeplnit své servery jako EIG + GoDaddy a stále mají nejlepší podporu v tomto odvětví. Jejich tým neustále pracuje na uvolňování nových funkcí, díky nimž jsou webové stránky zákazníků rychlejší a bezpečnější, což na nich můžete vidět facebooková stránka. Jen málo hostitelů to dělá jako SiteGround.

Díky tomu byly alternativy podobné Cloudways DigitalOcean více přitažlivý, který je řízen cloud hosting (rychlejší než sdílený) a začíná na $ 10 / měsíc. Většina lidí, kteří opustí SiteGround, jde do Cloudways. Takže jste ochotni zaplatit za špičkového hostitele s vysokými obnovovacími cenami, ale velkou rychlostí / podporou / dobou provozu? Nebo chcete čistou rychlost (ale průměrnou podporu) na spravované cloudové platformě za paušální poplatek na Cloudways? Jedná se o nejlepší 2 možnosti v této cenové kategorii.

Ať už děláte cokoli, vyhněte se EIG, GoDaddy a dalším levným hostitelům – dokonce i A2 Hosting je velký krok pod SiteGround. Jak jednou řekl řečník WordCamp, měli byste za hostování platit tolik, kolik byste za večeři krevety. Krevety večeře 4 $ vám způsobí nemoc. Večeře 20 $ bude dobrá.

TLDR; SiteGround je skvělý pro první 1-3 roky promo ceny, ale je to drahé a někteří lidé se stěhují DigitalOcean na cloudways což je řízený cloudový hosting a ještě rychlejší než SiteGround. Kinsta je další skvělá volba. A2 Hosting je nejlevnějším a slušným poskytovatelem hostingu, ale není ani zdaleka tak dobrý jako SiteGround, Cloudways nebo Kinsta, kteří jsou v posledních anketách Facebooku obvykle hodnoceni jako nejlepší 3 hostitelé. Udělejte svůj výzkum a připojte se k WordPress Hosting Facebook Group vyhýbat se pastím přidruženým a získat nezaujaté názory.

1. Ano, používám SiteGround

Přezkoumávám pouze to, co ve skutečnosti používám.

OMM na místěGround

2. # 1 Ohodnoceno Host V 34 Facebook Ankety

Mnoho z nich bylo pořízeno v uzavřených skupinách. Pokud chcete vidět ty veřejné, tady jsou: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14. Chcete-li zobrazit soukromé ankety, klikněte na každý snímek obrazovky a připojte se ke skupině. Spousta z nich byla přijata WordPress Hosting Facebook Group který má více než 12 000 členů a zakazuje přidružené odkazy a vlastní propagaci. Můžete se podívat na další rozhovory se sociálními médii související s hostingem na internetu Sekce zpětné vazby +.

Doporučení pro červenec 2019

Doporučení hostitele Elementor

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa o doporučení hostování

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

SiteGround vs Bluehost Facebook Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2018 Doporučení pro hostování

Oblíbený hosting pro Elementora

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa o hostování WordPress

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

3. Schváleno Yoast, WordPress, Ivica

Yoast používá SiteGround:

Yoast-on-Twitter-We-just-Switched-to-Siteground

Doporučeno WordPress:

siteground-recommend-wordpress-host

A Ivica, která řídí WordPress urychluje skupinu Facebook s 15 000+ členy.

WordPress-Speed-Up Doporučené nástroje

Mnoho lidí už Ivicu navrhlo.

Migrace Godaddy To SiteGround

4. Lidé, kteří migrovali a zveřejnili své výsledky

Při hledání hostingu je rychlost prioritou číslo 1. Chci vědět, že pokud změníte hostitele, mé časy načítání by se měly zlepšit. A upřímně řečeno, nechci vidět výsledky od přidružené společnosti, která je zjevně zaujatá, ale pravidelných zákazníků, kteří je zveřejnili. Zde jsou lidé, kteří migrovali na server SiteGround a zveřejnili výsledky. Kliknutím na každý obrázek zobrazíte Tweet přímo na Twitteru.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

Doba načítání GoGeek SiteGround

100 Perfektní skóre na webuGround

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround Genesis

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround Blogging Migration

SiteGround On Joomla

SiteGround Speedy Hosting

SiteGround zkrácené doby načítání

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

5. 80ms doba odezvy serveru

Jediná věc Statistiky Google PageSpeed je dobré pro měření doba odezvy serveru (KPI rychlosti hostování). Google doporučuje doba odezvy <200ms, takže si vezmu 80ms celý den.

Doba odezvy serveru

TTFB (čas do prvního bytu) je dalším ukazatelem „citlivosti webového serveru“. Zkontrolujte svůj bytecheck.com nebo na kartě Časování GTmetrix. To by mělo být <500 ms (<200ms je lepší).

Čas do prvního byte

GTmetrix Time to First Byte

Vyšší plány SiteGround přicházejí s více prostředky serveru (to je uvedeno na jejich stránka funkcí) a co zlepší dobu odezvy. Jinými slovy, dostanete způsob, jak za to platíte. Jejich polooddaný plán GoGeek přichází s přibližně 4x více serverovými prostředky než běžný sdílený hosting a poskytne vám nejlepší časy odezvy z jejich sdílených plánů. Svůj web můžete optimalizovat vše, co chcete, ale doba odezvy serveru je primárně řízena vaším hostingem.

Porovnání zdrojů serverů a serverů

6. <1s doba načítání + 100% GTmetrix skóre

Existuje více než 100% skóre GTmetrix než hosting, ale rozhodně to pomůže. Moje zprávy GTmetrix a Pingdom jsou dost směšné. Toto je živý důkaz, že s dobře optimalizovaným webem můžete získat skvělé časy načítání a skóre GTmetrix / Pingdom na hostování WordPress SiteGround.

Můj přehled GTmetrix:

2019-GTmetrix-Report

Můj Zpráva o pingdomu:

2019 - Pingdom-Report

7. PHP 7.3, Cloudflare, SG Optimizer For The Win

SiteGround’s rychlostní technologie je jedním z největších důvodů, proč si je lidé vybrali. Používají výkonnou kombinaci serverů NGINX, HTTP / 2, SSD, PHP 7.3, aktivaci Cloudflare jedním kliknutím a jejich plugin SG Optimizer, který zpracovává ukládání do mezipaměti, minifikaci a další.

Technologie SiteGround-Speed

PHP 7.3 – SiteGround je vždy jedním z první hostitelé k uvolnění nových verzí PHP, díky nimž se váš web načítá mnohem rychleji. Mnoho hostitelů neuvedlo PHP 7 do roku 2018 a GoDaddy ve skutečnosti účtoval zákazníkům upgrade. S aplikací SiteGround se nemusíte o nic z toho starat.

Zataženo – aktivujte bezplatnou CDN Cloudflare pomocí Jedním kliknutím v cPanelu SiteGround, nejjednodušší způsob, jak využít jejich 200+ datových center a snížit geografickou vzdálenost mezi serverem a návštěvníky. Proto není rozhodnutí „které datové centrum zvolit“ tak důležité.

Optimalizátor SG – provedli obrovské aktualizace pluginu SG Optimizer, který má skvělé recenze na WordPress.org. Využívá nejen ukládání do mezipaměti na straně serveru (rychlejší než ukládání do mezipaměti založené na souborech, které používá většina pluginů pro mezipaměť), ale nyní také nabízí minifikaci, kompresi gzip, odstranění řetězců dotazů, líné načítání, optimalizaci obrazu a další. Nyní je srovnatelná s WP Rocket.

8. Volná migrace pomocí GrowBig+

SiteGround bude migrujte svůj první web zdarma s jejich GrowBig plánem nebo vyšším. Využil jsem to na několika webových stránkách a migrace vždy probíhala hladce bez prostojů nebo chyb, protože jejich technici to bezchybně zvládají. Mají také migrační nástroj.

Webový přenos zdarma

9. Podpora je fenomenální

Podpora SiteGround byla vždy prvotřídní a neustále se za ni oceňují na Facebooku a Twitteru. Většina hostitelů, kteří nabízejí levný hosting, nemá rychlou, personalizovanou a nepřetržitou podporu, kterou získáte se službou SiteGround. Kontaktoval jsem je prostřednictvím telefonu, živého chatu a vstupenek na podporu. Pokaždé, když byly mé otázky vyřešeny podrobnými odpověďmi a bez upsání. Jejich plán GoGeek je dodáván s prioritní podporou (rychlejší), ale upřímně to ani nepotřebujete. Do živého chatu se můžete dostat do 30 sekund, lístek odpověděl za 10 minut a po telefonu s někým stejně rychle. SiteGround byl vždy známý pro velkou podporu.

SiteGround Doporučení

Zpětná vazba podpory SiteGround

SiteGround Doporučení pro Twitter

10. Probíhající aktualizace zabezpečení

Použití SiteGround Linuxové kontejnery a izolace účtu zabránit dalším webům na serveru ovlivnit vaše, plus průběžné opravy a sledování bezpečnosti. Samozřejmě byste měli změnit své obecné uživatelské jméno administrátora a nainstalovat plugin jako Wordfence, ale SiteGround se postará o jejich roli. Jejich vývojový tým neustále zajišťuje, aby váš web nebyl ovlivněn hrozbami, které (pokud váš web byl někdy napaden hackerem) víte, jak důležité je.

Aktualizace zabezpečení SiteGround

Zde je návod, jak SiteGround chrání váš web (uvedený na stránka funkcí):

Zabezpečení SiteGround-WordPress

11. Con: CPU Overages

SiteGround přísně prosazuje Limity CPU. To znamená, že pokud váš web / pluginy překročí vaše měsíční limity zdrojů, SiteGround vám pošle varování a nakonec vypne váš web. Nejlepší způsob, jak tomu zabránit, je provést optimalizaci předem (pomocí tipů níže) a kontaktujte podporu, která vám rád pomůže. To je největší omezení SiteGround. Na svém vlastním webu jsem měl přetížení CPU a dokázal jsem je opravit pomocí tipů níže.

siteground-cpu-overages

Jak se vyhnout přetížení CPU SiteGround:

 • Použijte jejich Plugin SG Optimizer (ne celková mezipaměť W3)
 • Použijte Kontrola srdečního rytmu a WP-Optimize zapojit
 • Blokujte špatné roboty pomocí Doplněk Blackhole pro Bad Bots
 • Udržujte svou verzi PHP aktualizovanou (doporučuji PHP 7.2)
 • Odstraňte / vyměňte pluginy s vysokým CPU za lehké pluginy
 • Aktivujte CDN Cloudflare ve svém cPanelu, abyste uvolnili zdroje
 • Odstraňte nepoužité doplňky, motivy a vyčistěte panel WP Admin
 • Optimalizace obrázků (změna velikosti velkých obrázků v GTmetrix) a použití ShortPixel

12. Con: Obnovovací ceny jsou strmé

Můžete získat 1-3 roky propagační ceny SiteGround. Až bude čas na obnovu, budete platit běžnou cenu, která je asi 3x promo cena. To je důvod, proč byste v ideálním případě kupovali 3 roky jejich hostování předem. Ano, jedná se o závazek, ale nenajdete lepší hodnotu než propagační ceny SiteGround. Jsou světy lepší než GoDaddy, EIG a další hostitelé za tuto cenu. Je to také 3 celé roky spolehlivého hostování, které vám dá čas na zvážení vašich možností.

Ceny za obnovení webu

Přechod z SiteGround

Ceny za obnovení webu jsou příliš vysoké? Většina lidí se stěhuje do Cloudways.
Většina lidí, kteří opustí SiteGround, se stěhuje do Cloudways DigitalOcean který začíná na 10 $ / měsíc. Jejich podpora není tak dobrá jako SiteGround, ale je řízený cloud hosting což je ještě rychlejší než sdílený hosting na serveru SiteGround. Prohlédněte si jejich recenze na Facebooku, Twitteru, Quoru, Redditu a konverzacích od skupiny WordPress Hosting Facebook Group – tady se v roce 2019 chystá rozjetý vůz. Při výběru plánu Cloudways budete mít 5 možností serveru: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS a Google Cloud. DigitalOcean je obecně nejoblíbenější, nejrychlejší a nákladově nejefektivnější volbou. Jejich rychlostní technologie používá vyhrazené zdroje (na rozdíl od omezení CPU na sdíleném hostování) a také Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSD, NGINX a PHP-FPM. Cloudways také migrace zdarma.

Cloudways DigitalOcean

Mnoho affiliate partnerů stále doporučuje SiteGround (byl jsem ve skutečnosti super affiliate pro ně), ale musím být upřímný ke svým čtenářům. Cloudways je prostě rychlejší a dostupnější. Proveďte svůj výzkum.

13. Přehled funkcí

Můžete vidět všechny tyto na SiteGround’s stránka funkcí. Já osobně používám jejich staging (který je dodáván s GrowBig +), Pojďme šifrovat SSL a Cloudflare. V případě potřeby však mají mnohem více.

 • Denní zálohy
 • 4 datová centra
 • Funkce elektronického obchodu
 • SG-Git (s GoGeek +)
 • Staging (s GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Zálohy na vyžádání (s GrowBig +)
 • Automatické aktualizace WordPress (volitelné)

StránkaGround-Features-Page

14. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

StartUp – dobré pro hostování 1 webových stránek s nízkým provozem, které nepoužívají WooCommerce nebo vyžadují hodně serverových prostředků nebo úložiště. Tento plán se však snadno přeroste a vy můžete skončit s přetížením CPU, jakmile začnete mít slušný provoz nebo provozovat pluginy s hladovými zdroji. Osobně bych tento plán nikdy nepoužil, protože GrowBig je jen o $ 2 / měsíc více a přichází s více funkcemi a prostředky serveru. StartUp by měl být pro hobby weby právě začínající.

GrowBig – hostujte více webů s přibližně dvakrát více zdroji serveru než StartUp (což vede k rychlejšímu načítání). Zahrnuje také všechny 3 úrovně ukládání do mezipaměti (statické, dynamické, memcached), což také vede k rychlejšímu načítání. Zdvojnásobte úložný prostor, zálohy na vyžádání a představení. Rozhodně stojí za dodatečné náklady a věřím, že je jejich nejoblíbenější plán.

GoGeeksemi-oddaný hosting a je asi 4x rychlejší než běžné plány sdíleného hostování. Dobré pro lidi, kteří chtějí super rychlý web, ale nechtějí za svůj cloudový hosting platit 80 $ / měsíc. Díky prioritní podpoře budou vaše otázky zodpovězeny rychleji a pokud používáte eCommerce i SG-Git, zahrnují také servery kompatibilní s PCI. Dobrá rovnováha mezi sdíleným a vyhrazeným hostingem, ale cena za obnovení je poměrně vysoká a podobná Kinsta.

Vyšší plány = více serverových zdrojů = rychlejší web – Plán GrowGig a GoGeek společnosti SiteGround obsahuje více prostředky serveru které urychlují načítání stránek (klíčový faktor v optimalizačním průvodci WordPres). GoGeek je semi-oddaný hosting a je asi 4x rychlejší než StartUp za 11,95 $ / měsíc, ve srovnání s a dedikovaný server který běží 229 $ / měsíc nebo jejich cloud hosting za 80 $ / měsíc. Pokud je pro vás rychlost důležitá, jděte s GrowBig nebo GoGeek.

Můžete vidět rozdíl v prostředky serveru na webu SiteGround’s stránka funkcí:

SiteGround-Resources-Chart

15. Cloud Hosting

SiteGround’s cloud hosting začíná na 80 $ / měsíc, ale za tuto cenu je lepší používat Cloudways DigitalOcean. Pro srovnání, za $ 80 / měsíc, který utratíte za SiteGround, získáte 2 CPU + 4 GB RAM, když v Cloudways získáte 4 CPU + 8 GB RAM za stejnou cenu. Pokud platíte $ 40 + / měsíc a díváte se na cloud hosting, jste na Cloudways lépe.

Plány hostingového cloudu

Cloudways Cloud Hosting

16. Dedikované servery

Nikdy jsem nepoužil SiteGround’s dedikované servery ale mají je za 229 $ / měsíc. To je pro weby s vysokým provozem, které vyžadují mnoho zdrojů, a jsem si jist, že vaše stránky jsou směšně rychlé. Upřímně s tím nemám zkušenosti (takže nebudu dávat názor), ale pokud je to jako jakýkoli jiný plán SiteGround, jsem si jistý, že je to legitimní. Možná, když se dostanu na 10 000 návštěvníků / den, budu to vířit.

dedikované servery

17. cPanel Demo

Pokud nejste momentálně hostováni s SiteGround a chcete vidět a cPanel demo, to vám pomůže prozkoumat různé možnosti, jakmile si zakoupíte plán SiteGround. Najdete zde mnoho funkcí, které jsem prošel, včetně Cloudflare CDN, autoupdates, autoinstallerů, inscenace, zálohování, e-mail, WordPress nástroje jako jejich plugin SG Optimizer a spousta dalších funkcí.

SiteGround cPanel

18. Doba provozu je ve skutečnosti 99,99%

Vlastně můj byl asi 100%, protože za poslední 2 roky moje webová stránka klesla pouze jednou asi na 3 minuty. SiteGround má vynikající uptime technologie. Pokud jste někdy narazili na interní chyby serveru, špatné brány, selhání připojení a další zprávy, když váš web klesá, neměli byste je získat pomocí SiteGround. Používají kontejnery systému Linux, monitorování serveru a zabezpečenou izolaci účtu, takže vaše webové stránky zůstávají v provozu. Mnoho hostitelů WordPress říká 99,99%, ale nedokáže je doručit. SiteGround ano, a je jedním z největších důvodů, proč je používat.

Provozní časy webu

19. Problém s společností Bluehost, HostGator, EIG

Věděli jste, že Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster a tuny dalších hostingových společností jsou vlastněny stejnou hroznou firmou (EIG)? Tady je úplný seznam ale EIG je neslavný pro získávání společností, propouštění zaměstnanců a úplné ničení společností snižováním hardwaru a balením více zákazníků na stejný server. Skvělé pro zisky EIG, ne pro vás.

Seznam značek EIG

EIG je nenáviděn ve skupinách Facebooku.

EIG-Facebook-Post

20. Jak zjistit, zda je váš hosting pomalý

Doba odezvy serveru – provozujte své stránky Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru zobrazí se ve vaší zprávě. Google doporučuje doba odezvy <200 ms.

Snižte dobu odezvy serveru

TTFBčas na první byte měří odezvu vašeho webového serveru (hosting). Projděte svůj web bytecheck.com a v ideálním případě by to mělo být <500ms, nicméně <200ms je ještě lepší.

Time-To-First-Byte

Můžete také zkontrolovat TTFB v GTmetrix Karta časování …

GTmetrix-TTFB

21. Proč používám SiteGround

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

22. Zpětná vazba + na Facebooku a Twitteru

Probíhá debata mezi SiteGround vs. Cloudways. Kromě cen je hlavním rozdílem, že SiteGround má lepší podporu, prakticky žádné prostoje / náhodné chyby, používá cPanel a snadněji integruje e-maily. Cloudways mají obvykle lepší výkon (protože je to cloudový hosting), ale podpora není tak dobrá jako SiteGround. Navrhuji oslovit Hristo Pandjarov (Správce komunity SiteGround) nebo Mustaasam Saleem Ansari (Správce komunity Cloudways) a řekněte jim, že máte požadavky na hostování (a že jsem vám poslal, prosím), nebo si prohlédněte názory v WordPress Hosting Facebook Group protože je to těsná komunita.

Zpětná vazba od zákazníků na webu

SiteGround vs Cloudways Cloud Hosting

Zpětná vazba SiteGround

23. Často kladené otázky

&# x2705; Co lidé říkají o SiteGround ve skupinách Facebooku?

SiteGround byl v mnoha anketách na Facebooku hodnocen na prvním místě, ale díky vysokým cenám za obnovení, limitům CPU a podpoře, kterou někteří tvrdí, klesl. Pro sdílený hosting jsou stále jednou z lepších možností, zejména ve srovnání s EIG.

&# x2705; Kde jsou umístěna datová centra SiteGround?

Chicago, Iowa, Londýn, Amsterdam, Singapur a Austrálie. Pokud však používáte bezplatné CDN Cloudflare, bude to zdarma datová centra s více než 200 datovými středisky do vaší sítě. Můžete to aktivovat na ovládacím panelu SiteGround.

&# x2705; Co se týká jejich obnovovacích cen?

Sdílený hosting SiteGround stojí 3,95 $ / měsíc za jejich nejnižší plán spuštění, $ 5,95 / měsíc pro GrowBig a 11,95 $ / měsíc za jejich vyšší plán GoGeek. Získáte tuto cenu po dobu 1-3 let, poté ceny po trojnásobku propagační doby vyprší.

&# x2705; Jak se srovnávají s Cloudways?

Cloudways je cloud hosting, zatímco SiteGround je sdílený hosting. Jakmile začnete platit kolem 35 $ / měsíc, jsou cloudways rychlejší a levnější. Je to trochu více technické nastavení, ale většina lidí, kteří opustí SiteGround, jde do Cloudways. Oba mají dobré recenze na TrustPilot.

&# x2705; Jak žádáte o bezplatný přenos z webu?

Chcete-li požádat o bezplatný přenos z webu, přihlaste se ke svému účtu SiteGround a otevřete lístek podpory. Zobrazí se možnost požádat o převod z webu.

&# x2705; Je SiteGround rychlý?

Pro sdílený hosting je SiteGround jedním z nejrychlejších hostitelů a používá SSD, PHP 7.4, CDN Cloudflare a plugin SG Optimizer. Pokud potřebujete výkonnější server, možná budete chtít hledat cloudové hostování jinde, protože SiteGround začíná na $ 80 / měsíc.

Získejte hosting od SiteGround

Doufám, že vám můj webový prohlížeč WordGess WordPress pomohl! Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte mě v komentářích vypustit, ale snažil jsem se co nejvíce pokrýt. Opravdu miluji SiteGround (právě jsem si koupil tričko SiteGround druhý den), takže jsem trochu posedlý.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map