SiteGround WordPress Hosting Review: # 1 Host w ponad 34 ankietach na Facebooku (bardzo szybki na dzielony hosting), ale ceny odnowienia są wysokie

Jako super filia SiteGround, Poleciłem im tysiące ludzi.


Ale moim obowiązkiem jest również ostrzegać ludzi o wadach (ceny odnowienia i nadwyżki procesora) i starać się, aby moje recenzje były jak najbardziej obiektywne. Właśnie dlatego zobaczysz takie rzeczy Ankiety na Facebooku, Tweety, i Reddit odpowiada w przeglądzie hostingowym WordPress w tej witrynie SiteGround.

SiteGround był tak blisko idealnego hosta, jak to tylko możliwe – szybkość, czas działania, wsparcie, funkcje i ceny były fenomenalne. Do dziś mam <Czas reakcji serwera 200 ms i niesamowity GTmetrix i Raport pingi. Moja witryna WordPress ładuje się niesamowicie szybko (kliknij moje strony, jeśli chcesz) i spada tylko raz na 2 lata – na około 3 minuty.

Ale potem… podnieśli ceny odnowienia.

Chłopaki, to było nieuniknione! Dobry, szybki, tani – wybierz 2. SiteGround nie chciał przepełniać swoich serwerów, takich jak EIG + GoDaddy, i nadal mają najlepsze wsparcie w branży. Ich zespół stale pracuje nad udostępnieniem nowych funkcji, dzięki którym strony klientów będą szybsze i bezpieczniejsze, co można zobaczyć na ich stronach Strona na Facebooku. Niewielu hostów robi to jak SiteGround.

To stworzyło alternatywy takie jak Cloudways DigitalOcean bardziej atrakcyjne, którym jest zarządzany hosting w chmurze (szybszy niż udostępniany) i zaczyna się od 10 USD / miesiąc. Większość osób opuszczających SiteGround korzysta z Cloudways. Czy więc chcesz zapłacić za hosta na najwyższym poziomie z wysokimi cenami odnowienia, ale świetną prędkością / wsparciem / czasem przestoju? A może chcesz czystej prędkości (ale przeciętnego wsparcia) na zarządzanej platformie chmurowej za zryczałtowaną opłatą w Cloudways? To są najlepsze 2 opcje w tym przedziale cenowym.

Cokolwiek robisz, unikaj EIG, GoDaddy i innych tanich hostów – nawet A2 Hosting to duży krok poniżej SiteGround. Jak powiedział kiedyś mówca WordCamp, powinieneś zapłacić tyle samo za hosting, co za obiad z krewetkami. Obiad z krewetkami za 4 USD sprawi, że będziesz chory. Obiad za 20 USD będzie dobry.

TLDR; SiteGround jest świetny przez pierwsze 1-3 lata ceny promocyjnej, ale staje się drogi i niektórzy ludzie się przeprowadzają DigitalOcean on Cloudways który jest zarządzany hostingiem w chmurze, a nawet szybciej niż SiteGround. Kinsta to kolejna świetna opcja. A2 Hosting jest najtańszym, przyzwoitym dostawcą hostingu, ale nie jest tak dobry jak SiteGround, Cloudways lub Kinsta, które zwykle są oceniane jako 3 najlepsze hosty w zeszłorocznych sondażach na Facebooku. Wykonaj badania i dołącz do WordPress Hosting Facebook Group aby uniknąć pułapek partnerskich i uzyskać obiektywne opinie.

1. Tak, korzystam z SiteGround

Sprawdzam tylko to, czego faktycznie używam.

OMM-On-SiteGround

2. # 1 oceniany gospodarz w 34 ankietach na Facebooku

Wiele z nich zostało zrobionych w zamkniętych grupach. Jeśli chcesz zobaczyć te publiczne, oto one: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14. Aby zobaczyć ankiety prywatne, kliknij każdy zrzut ekranu i dołącz do grupy. Wiele z nich zostało zabranych przez WordPress Hosting Facebook Group która ma ponad 12 000 członków i zabrania linków partnerskich i autopromocji. Możesz sprawdzić inne rozmowy w mediach społecznościowych dotyczące hostingu w + Sekcja opinii.

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ankieta dotycząca rekomendacji hostingu

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

SiteGround vs Bluehost Facebook Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

Zalecenia hostingowe 2018

Ulubiony hosting dla Elementora

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ankieta Hostingowa WordPress

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

SiteGround-vs-Bluehost-Twitter-Ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

3. Zatwierdzone przez Yoast, WordPress, Ivica

Yoast używa SiteGround:

Yoast-on-Twitter-Właśnie przełączyliśmy się na Siteground

Polecane przez WordPress:

siteground-Recommended-wordpress-host

I Ivica, która prowadzi WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku z ponad 15 000 członków.

Zalecane narzędzia WordPress-Speed-Up

Wiele osób już skorzystało z sugestii Iviki.

Godaddy To SiteGround Migration

4. Ludzie, którzy przeprowadzili migrację i opublikowali swoje wyniki

Gdy szukasz hostingu, szybkość jest moim priorytetem nr 1. Chcę wiedzieć, że jeśli zmienię hosty, moje czasy ładowania powinny się poprawić. I szczerze mówiąc, nie chcę widzieć wyników partnera, który jest oczywiście stronniczy, ale zwykli klienci, którzy opublikowali je publicznie. Oto ludzie, którzy przeprowadzili migrację do SiteGround i opublikowali wyniki. Możesz kliknąć każdy obraz, aby zobaczyć Tweet bezpośrednio na Twitterze.

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround GoGeek Czas ładowania

100 Perfect Score On SiteGround

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround Genesis

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Blogging Migration

SiteGround On Joomla

SiteGround Speedy Hosting

SiteGround Skrócony czas ładowania

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

5. Czasy reakcji serwera 80ms

Jedyną rzeczą Google PageSpeed ​​Insights nadaje się do pomiaru czasy odpowiedzi serwera (KPI prędkości hostingu). Google poleca czasy odpowiedzi <200 ms, więc zajmuję cały dzień 80 ms.

Czas reakcji serwera

TTFB (czas do pierwszego bajtu) to kolejny wskaźnik „czasu reakcji serwera WWW”. Sprawdź swoje bytecheck.com lub zakładkę GTmetrix Timings. Powinno być <500ms (<200 ms jest lepsze).

Czas na pierwszy bajt

GTmetrix Czas do pierwszego bajtu

Wyższe plany SiteGround mają więcej zasoby serwera (jest to pokazane na ich strona funkcji) i poprawią czasy reakcji. Innymi słowy, masz sposób, za który płacisz. Ich częściowo dedykowany plan GoGeek ma około 4x więcej zasobów serwerowych niż zwykły hosting dzielony i daje najlepszy czas odpowiedzi z ich wspólnych planów. Możesz zoptymalizować swoją stronę internetową, jak chcesz, ale czasy reakcji serwera są przede wszystkim kontrolowane przez hosting.

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

6. <Czas ładowania 1s + 100% GTmetrix Scores

Jest więcej niż 100% wyników GTmetrix niż hosting, ale to zdecydowanie pomaga. Moje raporty GTmetrix i Pingdom są dość śmieszne. To żywy dowód na to, że dzięki dobrze zoptymalizowanej stronie możesz uzyskać świetne czasy ładowania i wyniki GTmetrix / Pingdom na hostingu WordPress w SiteGround.

Mój raport GTmetrix:

Raport 2019-GTmetrix

Mój Raport pingi:

Raport Pingdom 2019

7. PHP 7.3, Cloudflare, SG Optimizer For The Win

SiteGround’s technologia prędkości jest jednym z największych powodów, dla których ludzie je wybierają. Korzystają z potężnej kombinacji serwerów NGINX, HTTP / 2, dysków SSD, PHP 7.3, aktywacji Cloudflare jednym kliknięciem oraz ich wtyczki SG Optimizer, która obsługuje buforowanie, minimalizację i inne.

Technologia SiteGround-Speed

PHP 7.3 – SiteGround jest zawsze jednym z pierwsi gospodarze wydać nowe wersje PHP, które znacznie przyspieszą ładowanie strony. Wiele hostów nie wydało PHP 7 do 2018 roku, a GoDaddy faktycznie pobierał opłaty od klientów za aktualizację. Dzięki SiteGround nie musisz się tym martwić.

Cloudflare – aktywuj bezpłatny CDN Cloudflare za pomocą 1 kliknięcie w cPanel SiteGround, najprostszy sposób na wykorzystanie ich Ponad 200 centrów danych i zmniejszyć odległość geograficzną między twoim serwerem a gośćmi. To sprawia, że ​​decyzja „które centrum danych wybrać” nie jest tak ważna.

SG Optimizer – dokonali ogromnych aktualizacji wtyczki SG Optimizer, która ma świetne recenzje na WordPress.org. Nie tylko wykorzystuje buforowanie po stronie serwera (szybsze niż buforowanie oparte na plikach używane przez większość wtyczek pamięci podręcznej), ale teraz oferuje także minimalizację, kompresję gzip, usuwanie ciągów zapytań, leniwe ładowanie, optymalizację obrazu i wiele innych. Jest teraz porównywalny z WP Rocket.

8. Darmowa migracja dzięki GrowBig+

SiteGround będzie migruj swoją pierwszą stronę za darmo z ich planem GrowBig lub wyższym. Korzystałem z tego na kilku stronach internetowych i migracja zawsze przebiegała bezproblemowo, bez przestojów i błędów, ponieważ ich technicy radzą sobie z tym bezbłędnie. Mają także narzędzie migrujące.

SiteGround Darmowy transfer strony internetowej

9. Wsparcie jest fenomenalne

Wsparcie SiteGround zawsze było na najwyższym poziomie i są stale chwalone za to na Facebooku i Twitterze. Większość hostów oferujących tani hosting nie ma szybkiej, spersonalizowanej pomocy 24/7, którą oferuje SiteGround. Skontaktowałem się z nimi przez telefon, czat na żywo i bilety pomocy technicznej. Za każdym razem moje pytania były rozwiązywane ze szczegółowymi odpowiedziami i bez dodatków. Ich plan GoGeek jest objęty priorytetowym wsparciem (szybciej), ale szczerze mówiąc, nawet go nie potrzebujesz. Możesz wejść na czat na żywo w ciągu 30 sekund, bilet odpowiedzieć w ciągu 10 minut, a na telefon z kimś równie szybko. SiteGround zawsze było znane z doskonałego wsparcia.

Zalecenie SiteGround

Wsparcie SiteGround

SiteGround Twitter Zalecenie

10. Bieżące aktualizacje zabezpieczeń

Używa SiteGround Kontenery Linux i izolacja konta aby zapobiec wpływowi innych witryn na twoim serwerze, a także bieżące łatki i monitorowanie bezpieczeństwa. Oczywiście powinieneś zmienić swoją ogólną nazwę użytkownika Admin i zainstalować wtyczkę jak Wordfence, ale SiteGround wykona swoją część. Ich zespół programistów stale dba o to, aby Twoja witryna nie była narażona na zagrożenia, które (jeśli Twoja witryna została kiedykolwiek zhakowana) wiesz, jak ważne jest to.

Aktualizacje bezpieczeństwa SiteGround

Oto jak SiteGround chroni twoją stronę (wymienioną w strona funkcji):

SiteGround-WordPress-Security

11. Con: Overages CPU

SiteGround ściśle egzekwuje Limity procesora. Oznacza to, że jeśli Twoja witryna / wtyczki przekroczą miesięczne limity zasobów, SiteGround wyśle ​​Ci ostrzeżenia, a następnie zamknij witrynę. Najlepszym sposobem, aby temu zapobiec, jest dokonanie optymalizacji z wyprzedzeniem (korzystając z poniższych wskazówek) i skontaktuj się z pomocą techniczną, która chętnie Ci pomoże. To jest największe ograniczenie SiteGround. Miałem nadwyżki procesora na własnej stronie i mogłem je naprawić, korzystając z poniższych wskazówek.

siteground-cpu-overages

Jak uniknąć nadmiernego obciążenia procesora SiteGround:

 • Użyj ich Wtyczka SG Optimizer (nie W3 Total Cache)
 • Użyj Kontrola bicia serca i Optymalizacja WP podłącz
 • Blokuj złe boty za pomocą Wtyczka Blackhole for Bad Bots
 • Aktualizuj swoją wersję PHP (polecam PHP 7.2)
 • Wyeliminuj / zamień wtyczki o wysokiej mocy procesora na lekkie wtyczki
 • Aktywuj CDN Cloudflare w swoim cPanelu, aby odciążyć zasoby
 • Usuń nieużywane wtyczki, motywy i oczyść panel administracyjny WP
 • Zoptymalizuj obrazy (zmień rozmiar dużych obrazów w GTmetrix) i użyj ShortPixel

12. Con: Ceny odnowienia są wysokie

Możesz uzyskać 1-3 lata ceny promocyjnej SiteGround. Gdy nadejdzie czas odnowienia, zapłacisz zwykłą cenę, czyli około trzykrotności ceny promocyjnej. Właśnie dlatego najlepiej byłoby kupić z góry 3 lata hostingu. Tak, jest to zobowiązanie, ale nie znajdziesz lepszej wartości niż ceny promocyjne SiteGround. Są lepszymi światami niż GoDaddy, EIG i inni gospodarze w tej cenie. To także 3 pełne lata solidnego hostingu, który da ci czas na zastanowienie się nad opcjami.

Cennik odnowienia SiteGround

Przejście z SiteGround

Ceny odnowienia SiteGround są zbyt wysokie? Większość ludzi przenosi się do Cloudways.
Większość osób, które opuszczają SiteGround, przeprowadza się Cloudways DigitalOcean która zaczyna się od 10 $ / miesiąc. Ich wsparcie nie jest tak dobre jak SiteGround, ale tak jest zarządzany hosting w chmurze co jest jeszcze szybsze niż udostępnianie hostingu na SiteGround. Przejrzyj ich recenzje na Facebooku, Twitterze, Quorze, Reddicie i rozmowach z WordPress Hosting Facebook Group – tam właśnie wybierze się ten trend w 2019 roku. Wybierając plan Cloudways, będziesz miał 5 możliwości wyboru serwera: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS i Google Cloud. DigitalOcean jest najczęściej najpopularniejszym, najszybszym i najbardziej opłacalnym wyborem. Ich technologia prędkości wykorzystuje dedykowane zasoby (w przeciwieństwie do ograniczeń procesora w udostępnianiu hostowanym), a także Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSD, NGINX i PHP-FPM. Cloudways również bezpłatne migracje.

Cloudways DigitalOcean

Wielu partnerów nadal poleca SiteGround (byłem dla nich super partnerem), ale muszę być szczery z moimi czytelnikami. Cloudways jest po prostu szybszy i bardziej przystępny cenowo. Wykonaj swoje badania.

13. Przegląd funkcji

Wszystkie możesz zobaczyć na SiteGround’s strona funkcji. Osobiście używam ich inscenizacji (która jest dostarczana z GrowBig +), Let’s Encrypt SSL i Cloudflare. Ale w razie potrzeby mają o wiele więcej.

 • Codzienne kopie zapasowe
 • 4 centra danych
 • Funkcje eCommerce
 • SG-Git (z GoGeek +)
 • Inscenizacja (z GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Kopie zapasowe na żądanie (z GrowBig +)
 • Automatyczne aktualizacje WordPress (opcjonalnie)

SiteGround-Features-Page

14. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Uruchomienie – dobre dla hostingu 1 witryny o niskim natężeniu ruchu, która nie korzysta z WooCommerce lub wymaga dużej ilości zasobów serwerowych lub pamięci. Jednak ten plan jest łatwy do wyrośnięcia i możesz skończyć z nadmiarem procesora, gdy zaczniesz uzyskiwać przyzwoity ruch lub uruchamiać głodne zasobów wtyczki. Nigdy osobiście nie skorzystałbym z tego planu, ponieważ GrowBig kosztuje tylko 2 USD / miesiąc i oferuje więcej funkcji i zasobów serwerowych. StartUp powinien być dla początkujących stron z hobby.

GrowBig – hostuj wiele witryn z około 2x większą ilością zasobów serwera niż StartUp (co skraca czas ładowania). Obejmuje również wszystkie 3 poziomy buforowania (statyczny, dynamiczny, memcached), co również skraca czas ładowania. Podwój przestrzeń dyskową, kopie zapasowe na żądanie i inscenizacja. Zdecydowanie warte dodatkowych kosztów i uważam, że to ich najbardziej popularny plan.

GoGeekczęściowo dedykowany hosting i jest około 4x szybszy niż zwykłe udostępniane plany hostingowe. Dobry dla osób, które chcą superszybkiej witryny, ale nie chcą płacić 80 USD miesięcznie za hosting w chmurze. Wsparcie priorytetowe pozwala szybciej odpowiedzieć na pytania, a także obejmuje serwery zgodne z PCI, jeśli korzystasz z eCommerce, a także SG-Git. Dobra równowaga między hostingiem dzielonym i dedykowanym, ale cena odnowienia jest dość wysoka i podobna do Kinsta.

Wyższe plany = więcej zasobów serwera = szybsza strona internetowa – Plan GrowBig i GoGeek firmy SiteGround obejmuje więcej zasoby serwera które przyspieszają ładowanie witryny (kluczowy czynnik w przewodniku optymalizacji WordPres). GoGeek jest częściowo dedykowany hosting i jest około 4x szybszy niż StartUp za 11,95 USD / miesiąc, w porównaniu do serwer dedykowany która kosztuje 229 USD miesięcznie lub ich hosting w chmurze za 80 USD / miesiąc. Jeśli prędkość jest dla Ciebie ważna, wybierz GrowBig lub GoGeek.

Możesz zobaczyć różnicę w zasoby serwera na SiteGround’s strona funkcji:

SiteGround-Resources-Chart

15. Hosting w chmurze

SiteGround’s hosting w chmurze zaczyna się od 80 USD miesięcznie, ale przy tej cenie lepiej jest użyć Cloudways DigitalOcean. Dla porównania, za 80 USD miesięcznie, które wydajesz w SiteGround, dostajesz 2 procesory + 4 GB pamięci RAM, podczas gdy w Cloudways dostajesz 4 procesory + 8 GB pamięci RAM w tej samej cenie. Jeśli płacisz 40 USD + miesięcznie i szukasz hostingu w chmurze, lepiej skorzystaj z Cloudways.

SiteGround-Cloud-Hosting-Plany

Cloudways Cloud Hosting

16. Serwery dedykowane

Nigdy nie korzystałem z SiteGround dedykowane serwery ale mają je za 229 $ / miesiąc. Dotyczy to witryn o dużym natężeniu ruchu, które wymagają dużej ilości zasobów, i jestem pewien, że dzięki temu Twoja witryna jest absurdalnie szybka. Po prostu szczerze mówiąc, nie mam z tym doświadczenia (więc nie wyrażę opinii), ale jeśli jest to jakikolwiek inny plan SiteGround, jestem pewien, że jest uzasadniony. Może kiedy osiągnę 10.000 odwiedzających dziennie, to zrobię wir.

serwery dedykowane siteground

17. Demo cPanel

Jeśli nie jesteś obecnie hostowany w SiteGround i chcesz zobaczyć Demo cPanel, pomoże to odkryć różne opcje po zakupie planu SiteGround. Znajdziesz wiele funkcji, które omówiłem, w tym Cloudflare CDN, automatyczne aktualizacje, autoinstalatory, przemieszczanie, kopie zapasowe, poczta e-mail, narzędzia WordPress, takie jak wtyczka SG Optimizer, oraz wiele innych funkcji.

SiteGround cPanel

18. Okresy sprawności są w rzeczywistości 99,99%

W rzeczywistości moje było około 100%, ponieważ w ciągu ostatnich 2 lat moja strona internetowa zepsuła się tylko raz na około 3 minuty. SiteGround ma wybitne technologia dostępności. Jeśli kiedykolwiek wystąpiły wewnętrzne błędy serwera, złe bramy, awarie połączeń i inne komunikaty, gdy witryna uległa awarii, nie należy ich otrzymywać za pomocą SiteGround. Korzystają z kontenerów Linux, monitorowania serwera i bezpiecznej izolacji konta, dzięki czemu Twoja strona internetowa pozostaje bezczynna. Wiele hostów WordPress twierdzi, że 99,99%, ale nie dostarcza. SiteGround robi to i jest jednym z największych powodów, aby z nich korzystać.

SiteGround Uptimes

19. Problem z Bluehost, HostGator, firmami EIG

Czy wiesz, że Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster i mnóstwo innych firm hostingowych są własnością tej samej okropnej firmy (EIG)? Tutaj jest pełna lista ale EIG jest niesławny z punktu widzenia pozyskiwania firm, zwalniania pracowników i całkowitego rujnowania firm poprzez obniżenie poziomu sprzętu i pakowanie większej liczby klientów na tym samym serwerze. Idealne dla zysków EIG, nie dla ciebie.

Lista marek EIG

EIG jest nienawidzony w grupach na Facebooku.

EIG-Facebook-Post

20. Jak stwierdzić, czy Twój hosting jest wolny

Czas reakcji serwera – uruchom swoją witrynę Google PageSpeed ​​Insights sprawdzić, czy skrócić czas odpowiedzi serwera pokazuje w twoim raporcie. Google poleca czas reakcji wynoszący <200ms.

Skróć czas reakcji serwera

TTFBczas do pierwszego bajtu mierzy czas reakcji twojego serwera (hostingu). Uruchom swoją witrynę bytecheck.com i idealnie powinno być <Jednak 500 ms <200 ms jest jeszcze lepsze.

Czas do pierwszego bajtu

Możesz także sprawdzić TTFB w GTmetrix Karta Czasy…

GTmetrix-TTFB

21. Dlaczego korzystam z SiteGround

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

22. Informacje zwrotne A + na Facebooku i Twitterze

Trwa debata między SiteGround a Cloudways. Oprócz ceny główna różnica polega na tym, że SiteGround ma lepsze wsparcie, praktycznie nie ma przestojów / błędów losowych, używa cPanel i jest łatwiejszy do zintegrowania z pocztą elektroniczną. Cloudways zazwyczaj mają lepszą wydajność (ponieważ jest zarządzanym hostingiem w chmurze), ale wsparcie nie jest tak dobre jak SiteGround. Sugeruję skontaktowanie się z Hristo Pandjarov (Menedżer społeczności SiteGround) lub Mustaasam Saleem Ansari (Menedżer społeczności Cloudways) i powiedz im, że masz wymagania dotyczące hostingu (i że wysłałem cię, proszę) lub przejrzyj opinie w WordPress Hosting Facebook Group ponieważ jest to ciasna społeczność.

SiteGround Opinie klientów

SiteGround vs Cloudways Cloud Hosting

SiteGround Feedback

23. Często zadawane pytania

&# x2705; Co ludzie mówią o SiteGround w grupach na Facebooku?

SiteGround był oceniany na pierwszym miejscu w wielu sondażach na Facebooku, ale zaczęli się leniwie ze względu na wysokie ceny odnawiania, ograniczenia procesora i wsparcie, które niektórzy twierdzą, że spadły. W przypadku hostingu dzielonego są one nadal jedną z lepszych opcji, zwłaszcza w porównaniu z EIG.

&# x2705; Gdzie znajdują się centra danych SiteGround?

Chicago, Iowa, Londyn, Amsterdam, Singapur i Australia. Jednak korzystanie z bezpłatnego CDN Cloudflare spowoduje przesłanie do sieci ponad 200 centrów danych za darmo. Możesz to aktywować na pulpicie nawigacyjnym SiteGround.

&# x2705; O co chodzi z ich cenami odnowienia?

Wspólny hosting SiteGround kosztuje 3,95 USD / miesiąc za najniższy plan StartUp, 5,95 USD / miesiąc za GrowBig i 11,95 USD / miesiąc za plan GoGeek na wyższym poziomie. Otrzymujesz tę cenę przez 1-3 lata, a następnie ceny około trzykrotnie po upływie okresu promocyjnego.

&# x2705; Jak porównują się do Cloudways?

Cloudways to hosting w chmurze, a SiteGround to hosting współdzielony. Cloudways jest szybszy i tańszy, gdy zaczniesz płacić około 35 $ + miesięcznie. Są nieco bardziej techniczne do skonfigurowania, ale większość osób, które opuszczają SiteGround, wybiera Cloudways. Oba mają dobre recenzje na TrustPilot.

&# x2705; Jak poprosić o bezpłatny transfer strony internetowej??

Aby poprosić o bezpłatny transfer strony internetowej, zaloguj się na swoje konto SiteGround i otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej. Zobaczysz opcję żądania przeniesienia witryny.

&# x2705; Jest SiteGround szybki?

W przypadku hostingu współdzielonego SiteGround jest jednym z najszybszych hostów i wykorzystuje dyski SSD, PHP 7.4, CDN Cloudflare oraz wtyczkę SG Optimizer. Jeśli potrzebujesz mocniejszego serwera, możesz poszukać hostingu w chmurze w innym miejscu, ponieważ SiteGround kosztuje od 80 USD miesięcznie.

Uzyskaj hosting z SiteGround

Mam nadzieję, że moja recenzja hostingowa SiteGround WordPress była pomocna! Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie komentarz w komentarzach, ale starałem się opisać jak najwięcej. Naprawdę kocham SiteGround (właśnie kupiłem moją koszulkę SiteGround pewnego dnia), więc mam trochę obsesji.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map