Jak minifikovat HTML, CSS a JavaScript pomocí automatického doplňku

04.06.2020
JAK 'Jak minifikovat HTML, CSS a JavaScript pomocí automatického doplňku
0 7 мин.

Google a další vyhledávače dávají vašemu webu hodnotu, pokud se načte tak rychle. Protože žádný z diváků nemá mnoho pacientů, aby dlouho čekali na prohlížení vašeho obsahu, a máte jen 1,5 sekundy, abyste upoutali jejich pozornost. Pokud se váš web otevře dlouho, obvykle ztratíte své diváky. To je nezbytné pro urychlení vašeho webu. Existuje několik způsobů, jak můžete optimalizovat svůj web. Ale jednou z nejdůležitějších částí je Minifikujte HTML, CSS a JavaScript.


Pokud jste někdy udělali test rychlosti Google PageSpeed nebo GTmetrix, tuto možnost pravděpodobně uvidíte.

Každý web načítaný se spoustou souborů obsahuje HTML, CSS a JavaScript. A většina souborů obsahuje spoustu místa, komentáře, oddělovače bloků atd. Takže, řádně se načte řádně delší čas.

Závisí to také na kvalitě motivu. Například prémiová kvalita tématu je vždy lepší než téma zdarma. Prémiová témata jsou dobře kódována a vytvářena vysoce kvalifikovanými vývojáři. Ale všechna témata nejsou stejná a mají odlišný typ funkcí. Takže, tím Mletí tyto soubory HTML, CSS a JavaScript, můžete strategicky zvýšit rychlost vašeho webu a učinit návštěvníky šťastnými.

Co je Minify a proč je to prospěšné?

Minifikace je programovací jazyk, který odebere všechny zbytečné znaky ze zdrojového kódu beze změny jeho funkčnosti. Tyto zbytečné znaky obvykle obsahují „znaky mezery, nové řádky, komentáře, a blokovat oddělovače “. 

Před minifikací a po minifikaci

Používají se k přidání čitelnosti kódu, ale nemusí se provádět. Tímto způsobem se sníží množství kódu, který je třeba přenést přes web, a ušetří se vaše šířka pásma. Takže tím minimalizace HTML, CSS a JavaScript, můžete snadno odstranit zbytečné postavy z vašeho webu a výrazně zvýšit rychlost vašeho webu. 

Jak minifikovat HTML, CSS a JavaScript

Existují dva způsoby, jak minifikovat HTML, CSS & JavaScript. Můžete to udělat úpravou kódu tématu nebo můžete použít plugin WordPress s názvem Automatická aktualizace. V tomto článku vám ukážeme oba procesy Jak minifikovat HTML, CSS a JavaScript.

Chcete-li znát přesný soubor HTML, CSS nebo JavaScript, který je příčinou problému, musíte jej zkontrolovat na libovolném nástroji pro testování rychlosti webu, jako je Nástroj Google PageSpeed nebo GTmetrix. Protože ne všechny soubory obsahují tyto typy zbytečných znaků.

Po kontrole výsledku vašeho webu jej získáte. Zde je obrázek níže mého webu, který zvažuje stanovení CSS a JavaScript.

Minifikace Css, JavaScript

Závisí to na kvalitě vašeho motivu. Takže se nemusíte obávat, pokud vidíte, že se oba říká Minify a je lepší získat prémiové téma.

Existuje několik online nástrojů, pomocí kterých můžete minifikovat kód HTML, CSS a JavaScript. 

Před provedením jakékoli změny si vytvořte zálohu tohoto souboru.

# 1 Minifikujte kód:

Minify Code Tool

Minifikujte kód je nástroj Vše v jednom. Může Minifikovat vaše JavaScript, CSS a HTML kódy. Vše, co potřebujete zkopírovat HTML nebo CSS nebo JavaScript kód a vložte jej sem. Poté klikněte na Minifikujte Volba. Tento nástroj automaticky Minifikuje váš kód. Poté zkopírujte Minifikovaný kód do tohoto souboru.

Pomocí tohoto nástroje můžete také minifikovat kód CSS a JavaScript, například kód HTML.

# 2 Willpeavy:

Willpeavy

Willpeavy je další skvělý nástroj Minifikujte HTML kódy. Tento nástroj funguje stejným způsobem jako kód minify. Minifikuje HTML a všechny CSS nebo JS, které jsou součástí vaší značky. Chcete-li použít tento nástroj, stačí zde zkopírovat kód a kliknout na Minifikovat.

Minifikujte pomocí doplňku automatického optimalizace

Automatická aktualizace

Pokud takové kódování neznáte, je lepší použít plugin a doporučený pro začátečníky. Takže tady je Automatické doplnění pluginu pro WordPress uživatelé.

Autoptimize zřetězí všechny skripty a kódy stylů a zmenší je tak rychle, že se načte. Minimalizuje veškerý HTML, CSS & Samotný kód Javascript a vaše stránka jsou opravdu lehké. Pomocí Minifikace tento plugin přidá záhlaví a přesune styly do hlavičky stránky a může přesouvat skripty do zápatí.

Automatické nastavení doporučení

Všechny nastavení můžete snadno provést pomocí nastavení pluginu. Po aktivaci tohoto pluginu přejděte na Nastavení> Automatická aktualizace.  Klikněte na tlačítko „Zobrazit pokročilá nastavení“.

V HTML v sekci „Optimalizace kódu HTML“ a „Zachovat komentáře HTML“ získáte rychlejší výkon.

Automatické optimalizování možností HTML

V JavaScript V sekci Povolit „Optimalizovat kód JavaScript“. Můžete také povolit „Vynutit JavaScript“, aby se načítalo JS brzy a snížilo se riziko chyb JS. V případě, že vaše JS rozbije skripty, můžete povolit „Přidat obtékání try-catch“.
Automatické optimalizace možností JavaScriptu

v CSS v sekci „Optimalizovat kód CSS“, „Také agregovat vložené CSS“. Můžete také povolit „Inline and Defer CSS“, pokud jste minifikovali CSS. Vyzkoušejte tento nástroj, abyste minimalizovali CSS a vložili jej do pole.

Automatické optimalizace možností CSS

Zadejte vaše CDN URL v poli „Základní URL CDN“. Například „//cdn.example.com/“.

A nakonec povolte „Uložit agregovaný skript / css jako statický soubor“. Ujistěte se však, že váš webový server dokáže správně zvládnout kompresi a vypršení platnosti.

Automatická optimalizace možností CDN

Po minifikaci kódu nezapomeňte znovu zkontrolovat rychlost webu. Pak to porovnejte s předchozími výsledky. Pokud se na vašem webu objeví nějaký problém nebo se nezobrazí správně, můžete zkusit vymazat Mezipaměti

Závěr

Minifikace HTML, CSS a JS je prospěšné pro váš web. Odstraňuje zbytečné znaky vašeho kódu a zmenšuje je tak, aby vyhovovaly prohlížeči. Tímto způsobem můžete zvýšit rychlost načítání stránek.

Pokud tento tutoriál pomáhá Minifikovat HTML, CSS a JavaScript, sdílejte prosím tento článek Facebook, Cvrlikání, Google+.

Související články,

 • Jak využít mezipaměť prohlížeče na WordPress
 • Jak optimalizovat databázi WordPress pomocí WP-Sweep
 • 7 Nejlepší optimalizátor obrázků pro WordPress 2017
 • Jak snadno povolit kompresi gzip ve WordPressu pro rychlejší načítání
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector