Як мінімізувати HTML, CSS та JavaScript за допомогою автоматичного оптимізації плагіна

04.06.2020
ЯК 'Як мінімізувати HTML, CSS та JavaScript за допомогою автоматичного оптимізації плагіна
0 5 мин.

Google та інші пошукові системи надають значення вашому веб-сайту, якщо він завантажується так швидко. Тому що жоден з глядачів не має багатьох пацієнтів, щоб довго чекати, щоб переглянути ваш вміст, і у вас просто 1,5 секунди, щоб привернути їх увагу. Якщо ваш сайт потребує довгого відкриття, ви зазвичай втрачаєте своїх глядачів. Отже, це важливо для прискорення вашого веб-сайту. Існує кілька способів оптимізації вашого сайту. Але одна з найважливіших частин – це Мінімізуйте HTML, CSS та JavaScript.


Якщо ви коли-небудь робили тест на швидкість на Google PageSpeed або GTmetrix, ви, мабуть, бачите такий варіант.

Кожен веб-сайт завантажений великою кількістю файлів, що містять HTML, CSS та JavaScript. І більшість файлів містять багато місця, коментарів, блокування обмежувачів тощо. Отже, для належного завантаження значно потрібно додатковий час.

Це також залежить від якості теми. Наприклад, преміальна якість теми завжди краща, ніж безкоштовна тема. Преміум-теми добре закодовані та розроблені висококваліфікованими розробниками. Але всі теми неоднакові і мають різний тип функцій. Отже, за Мінімізація ці HTML, CSS та JavaScript-файли, ви можете стратегічно збільшити швидкість свого сайту та зробити своїх відвідувачів щасливими.

Що таке Minify і чому це корисно?

Мінімізація це мова програмування, яка видаляє всі непотрібні символи з вихідного коду без зміни його функціональності. Ці непотрібні символи зазвичай містять “білий пробіл символів, нові символи рядків, коментарі, і блокові роздільники ». 

Перед мінімізацією та після мінімізації

Вони використовуються для додання читабельності коду, але для його виконання не потрібно. Таким чином, це зменшує кількість коду, який потрібно перенести через Інтернет, і економить вашу пропускну здатність. Так мимо мінімізація HTML, CSS та JavaScript, ви можете легко видалити непотрібні символи зі свого сайту та значно збільшити швидкість вашого сайту. 

Як мінімізувати HTML, CSS та JavaScript

Існує два способи мінімізації HTML, CSS & JavaScript. Ви можете зробити це, відредагувавши код теми, або ви можете використовувати плагін WordPress, званий Автоматично оптимізувати. У цій статті ми покажемо вам обидва процеси Як мінімізувати HTML, CSS та JavaScript.

Щоб знати точний файл HTML, CSS або JavaScript, який викликає проблему, вам потрібно перевірити його на будь-якому інструменті перевірки швидкості сайту, наприклад Інструмент Google PageSpeed ​​Google або GTmetrix. Тому що не всі ваші файли містять цей тип непотрібних символів.

Перевіривши результат свого сайту, ви отримаєте його. Ось картинка нижче мого сайту, яка розглядає виправлення CSS і JavaScript.

Мінімізація Css, JavaScript

Це визначає якість вашої теми. Отже, нічого страшного, якщо ви бачите, що обидва кажуть Minify, і краще отримати тему Premium.

Є кілька онлайн-інструментів, за допомогою яких можна мінімізувати HTML, CSS та JavaScript-код. 

Перш ніж внести будь-які зміни, зробіть резервну копію цього файлу.

№1 Зменшити код:

Інструмент мінімізації коду

Зменшити код є інструментом мінімізації “все в одному”. Він може мінімізувати ваш JavaScript, CSS та HTML-коди. Все, що вам потрібно, скопіюйте код HTML або CSS або JavaScript та вставте його сюди. Потім натисніть на Мінімізуйте Варіант. Цей інструмент автоматично мінімізує ваш код. Після цього скопіюйте мінімізований код у цей файл.

Ви також можете мінімізувати свій CSS та JavaScript код, як HTML-код, за допомогою цього інструменту.

№2 Вілпеві:

Вілпеві

Віллпеві – ще один чудовий інструмент Мінімізуйте HTML коди. Цей інструмент працює так само, як і код мінімізації. Він мінімізує HTML і будь-який CSS або JS, включений у вашу розмітку. Щоб скористатися цим інструментом, вам просто потрібно скопіювати тут свій код і натиснути на «Змінити».

Мінімізуйте за допомогою автоматичного оптимізації плагіна

Автоматично оптимізувати

Якщо ви не знайомі з таким кодуванням, то краще використовувати плагін і рекомендується для початківців. Отож, ось що Автоматично оптимізувати плагін для WordPress користувачів.

Автоматичне оптимізація об’єднує всі сценарії та коди стилів і робить їх меншими, що завантажується так швидко. Він мінімізує всі HTML, CSS & Сам код Javascript і робить вашу сторінку справді легкою. За допомогою Minification цей плагін додає заголовки, що закінчуються, та переміщує стилі до заголовка сторінки, а також може переміщувати сценарії до нижнього колонтитулу.

Автоматично оптимізуйте налаштування рекомендацій

Ви можете легко виконати всі речі з налаштувань плагіна. Після активації цього плагіна перейдіть до Налаштування> Автоматично оптимізувати.  Натисніть кнопку «Показати розширені налаштування».

В HTML в розділі, встановіть прапорець “Оптимізувати HTML-код” та “Зберігати коментарі HTML” для швидшої роботи.

Автоматично налаштувати параметри HTML

В JavaScript увімкніть “Оптимізувати JavaScript-код”. Ви також можете увімкнути “Примусовий JavaScript в”, щоб якнайшвидше завантажити JS та зменшити ймовірність помилок JS. У випадку, якщо ваш JS порушує сценарії, ви можете ввімкнути “Додати пробну програму”.
Автоматично налаштувати параметри JavaScript

В CSS ввімкніть “Оптимізувати CSS-код”, “Також агрегувати вбудований CSS”. Ви також можете увімкнути “Вбудований і відкладений CSS”, якщо ви змістили CSS. Спробуйте цей інструмент, щоб мінімізувати свій CSS і вставити його у поле.

Автоматизуйте параметри CSS

Введіть ваш CDN URL-адреса в полі “Базова URL-адреса CDN”. Наприклад, “//cdn.example.com/”.

І останнє, увімкніть “Зберегти агрегований скрипт / css як статичний файл”. Але переконайтеся, що ваш веб-сервер може правильно впоратися зі стисненням та закінченням його дії.

Автоматизуйте параметри CDN

Після мінімізації коду не забудьте ще раз перевірити швидкість свого веб-сайту. Потім порівняйте це з минулими результатами. Якщо на вашому веб-сайті виникла якась проблема або не відображається належним чином, ви можете спробувати усунути цю проблему Кеш

Висновок

Мінімізація HTML, CSS і JS є вигідним для вашого сайту. Це видаляє непотрібні символи вашого коду і зменшує їх, зручні для браузера. Таким чином ви можете покращити швидкість завантаження вашого сайту.

Якщо цей підручник допомагає мінімізувати HTML, CSS та JavaScript, будь ласка, поділіться цією статтею Facebook, Twitter, Google+.

Пов’язані статті,

 • Як використовувати керування браузером на WordPress
 • Як оптимізувати базу даних WordPress за допомогою WP-Sweep
 • 7 найкращих оптимізаторів зображень для WordPress 2017
 • Як легко увімкнути стиснення Gzip у WordPress для швидшого завантаження
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector