Як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого сайту WordPress

04.06.2020
ЯК 'Як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого сайту WordPress
0 6 мин.

Чи чули ви, що Google оголосив: “HTTPS як рейтинг сигналу”. Це означає, що ті сайти, на яких увімкнено SSL, отримують підвищення рейтингу в Google. Відтоді сотні тисяч сайтів переходять від HTTP до HTTPS. Отже, якщо ви хочете перенести свій сайт на HTTPS або хочете встановити сертифікат SSL на свій сайт WordPress, то ця стаття для вас. Якщо ви керуєте веб-сайтом блогу так само, як я, тоді ви можете безкоштовно отримати SSL-сертифікат від Let’s Encrypt.


У цьому підручнику я поділюсь, що таке сертифікат SSL, які переваги має SSL та як встановити безкоштовний сертифікат SSL на свій сайт WordPress.

Отримайте безкоштовний сертифікат SSL

Що таке SSL сертифікат?

SSL розшифровується як “Secure socket layer”, є основою безпеки в Інтернеті. Цей механізм створює зашифрований зв’язок між веб-браузером та сервером. Отже вся конфіденційна інформація, тобто: паролі, реквізити кредитної картки тощо, проходять через зашифроване посилання та захищають інформацію від хакерів.

Як правило, конфіденційні відомості, такі як паролі, реквізити кредитної картки тощо, доставляються як звичайний текст від користувача на сервер, і це цілком зрозуміло. Наприклад, веб-сайт не використовує SSL та збирає конфіденційні дані, такі як пароль, дані кредитної картки для продажу продуктів. Якщо хакери перехоплюють дані, вони можуть використовувати та бачити інформацію, яка передається від користувача до сервера.

З іншого боку, інформація про веб-сайт із підтримкою SSL проходить через сильно зашифроване посилання, яке неможливо прочитати або навіть розшифрувати. Отже всі дані залишаються безпечними між користувачем та сервером.

Якщо ви ще не додали SSL на свій сайт, вам потрібно скористатися ним відразу. Існує багато переваг додавання SSL.

Google любить HTTPS

6 серпня 2014 року Google офіційно оголосив, що відтепер вони надаватимуть більше пріоритетів сайтам із підтримкою HTTPS / SSL. Вони також заявили, що сайти HTTPS також отримають підвищення рейтингу. Хто не хоче зайняти вищі місця в Google? Додавши SSL на свій сайт, ваш сайт отримає невеликий приріст рейтингу. Хоча це не було б величезним поштовхом, але невелике поштовх – це чудово.

Якщо ви ведете блог, ви можете отримати безкоштовний сертифікат SSL на свій сайт.

Ваша інформація залишається в безпеці

Сертифікат SSL захищає всю конфіденційну інформацію, таку як: паролі, реквізити кредитної картки, дані облікового запису, які передаються від користувача до сервера. Оскільки веб-сайти електронної комерції збирають усі конфіденційні дані, тому SSL є необхідним для інтернет-магазинів.

Ваш клієнт довіряє вашому сайту

SSL – це ще один ефективний спосіб підвищити впевненість клієнта. Наявність SSL на своєму веб-сайті забезпечує їх захист і безпеку в наданні інформації, завершенні транзакції тощо. Таким чином ви зможете побудувати довіру свого клієнта та генерувати більше продажів.

Тепер Google також підштовхує веб-майстрів прийняти HTTPS через HTTP на своєму веб-сайті. Це забезпечує збереження всієї інформації. 

Як отримати безкоштовний сертифікат SSL на свій сайт?

Якщо ви керуєте веб-сайтом блогу так само, як я, вам не потрібно купувати дорогі SSL. Ви можете отримати безкоштовний сертифікат SSL з “Давайте легко шифрувати”, і я показую вам процеси.

Ви отримаєте всі переваги, скориставшись шифруванням SSL Let’s Encrypt, і URL-адреса вашого веб-сайту відкриється зеленим замоком, це означає, що ваш сайт використовує SSL і може бути відкритий як HTTPS. Існує 3 способи отримати безкоштовний сертифікат SSL та встановити його. Більшу частину часу безкоштовний SSL можна встановити безпосередньо з хостингу cPanel або встановити його вручну.

Спосіб 1, встановіть безкоштовний сертифікат SSL від хостингу cPanel

Більшість постачальників веб-хостингів пропонують безкоштовний сертифікат SSL. SiteGround – це чудовий хостинг, який пропонує безкоштовний сертифікат SSL, щоденне резервне копіювання та встановлення WordPress у 1 клік.

Перевірте хостинг сайту (зараз знижка 60%)

Щоб налаштувати безкоштовний сертифікат SSL, спочатку потрібно увійти у свій хостинг cPanel. Потім перейдіть до SSL / TLS Manager.

SG SSL

Потім натисніть на встановити SSL сертифікат. Звідти виберіть домен, для якого потрібно встановити SSL, а потім натисніть «Автозаповнення за доменом». Тут вам нічого не потрібно вводити, усі поля заповнюватимуться автоматично. Тепер натисніть на Встановити сертифікат.

На місці сайту встановіть сертифікат SSL

Після встановлення SSL-сертифіката вам потрібно відредагувати URL-адресу вашого веб-сайту. Тому перейдіть на свою інформаційну панель адміністратора WordPress і Налаштування>Загальні налаштування, там ви побачите URL вашого сайту. Тепер змініть адресу HTTP на HTTPS і натисніть кнопку “Зберегти зміни”. З метою безпеки ви можете вийти з системи.

WP HTTPS

Тепер ви можете бачити, що ваш сайт відкривається HTTPS, що означає, що на ваш сайт встановлено SSL.

Спосіб 2. Використовуйте “SSL безкоштовно”, щоб отримати безкоштовний сертифікат SSL (альтернативний метод)

Якщо ваш веб-хост не пропонує безкоштовний SSL або не стягує додаткову копійку за нього, ви можете вручну встановити сертифікат SSL на свій cPanel. 

Щоб встановити сторонній SSL на свій cPanel, спочатку перейдіть до SSL безкоштовно. SSL for Free надає 100% безкоштовний сертифікат SSL назавжди, але вам потрібно поновлювати сертифікат кожні 90 днів, щоб продовжувати користуватися їх послугою. 

Отримайте безкоштовний SSL

Введіть своє доменне ім’я та натисніть «Створити безкоштовний сертифікат SSL». Після цього потрібно підтвердити свій домен. Є кілька способів підтвердити свій домен, але я покажу вам, як підтвердити його вручну.

SSL для вільної перевірки вручну

Натиснувши ручну перевірку, ви побачите це. Тут ви побачите інструкції, як перевірити файли.

Спочатку завантажте два файли №1 і №2. Перейдіть до свого cPanel, знайдіть папку свого домену та створіть нову папку “Акме-виклик” під “Добре відомий” без “” знак. Потім завантажте два файли (№1 & №2) у папці “acme-challenge”. Завантаживши його, потрібно підтвердити два файли, натиснувши наступне посилання. Якщо у файлах є деякі випадкові буквено-цифрові символи, то файли перевірені.

Встановлення SSL вручну

Тепер вам потрібно завантажити свої файли сертифікатів SSL. Це буде zip-файл, який містить усього 3 файли – приватний ключ, сертифікат та ca-пакет. Безпечно, нам знадобиться, щоб встановити ваш сертифікат SSL від cPanel. (Не діліться своїми SSL-ключами ні з ким)

На цьому кроці перейдіть до свого cPanel, а потім до менеджера SSL / TLS. Там вам потрібно надати свої ключі. Після додавання ключів натисніть на встановити сертифікат і все закінчено. Тепер ви успішно встановили шифрувати SSL на вашому сайті.

SiteGround SSL ManagerПісля встановлення SSL-сертифіката з cPanel вам потрібно увійти на інформаційну панель адміністратора WordPress та змінити адресу сайту на HTTPS.

Спосіб 3. Отримайте безкоштовний сертифікат SSL від CloudFlare

Хоча Let’s Encrypt – найпопулярніший безкоштовний постачальник сертифікатів SSL, існує альтернативний спосіб отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого сайту.

Якщо ви використовуєте CloudFlare, то ви можете легко додати SSL на свій сайт лише одним клацанням миші. Увійдіть до свого облікового запису CloudFlare та перейдіть на сторінку “Криптовалюта” і звідти ви можете додати безкоштовний сертифікат SSL на свій сайт.

Додати CloudFlare SSL

Висновок

Незалежно від того, ведете ви блог або веб-сайт електронної комерції, SSL необхідний в наші дні. Оскільки компанія Google вже оголосила, що сайти з підтримкою SSL / HTTPS отримають підвищення рейтингу. Більше того, SSL також вказує на те, що ваш сайт захищений та безпечний для надання конфіденційних даних.

Якщо ви зараз ведете блог, то вам не потрібен платний або преміальний SSL для вашого сайту. Ви можете легко отримати безкоштовний сертифікат SSL у своєму блозі WordPress.

Сподіваюся, цей підручник допоможе вам встановити сертифікат SSL на вашому сайті. Якщо у вас виникли якісь проблеми або є пропозиція, повідомте нас про це у розділі коментарів. Я хотів би почути від вас. Якщо вам подобається, ви також можете зв’язатися з нами Facebook, Twitter, Google+.

Я вибрав деякі інші пов’язані статті, які вам можуть сподобатися,

 • Як перенаправити HTTP на HTTPS в WordPress
 • Як налаштувати CloudFlare CDN у свій блог WordPress
 • Як знайти та виправити непрацюючі посилання на вашому сайті WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector